Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 17:12   #1051
justusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez justusek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, śledze ten wątek od jakiegoś już czasu. swój slub mam we wrzesniu 2009. wiekszosc rzeczy juz zalatwionych m.in. kamerzysta i orkestra. w zwiazku z tym mam pytanie, bo sprawa mnie troche zaniepokoiła. pewnie w tym zakresie nie zmienie jz nic ale chcialam was prosic o opinie na temat:
kamerzysty - wideofilmowanie roman, czy cos takiego
zespól prowadzi ziółkowski z bukówki.
nie wiem czy nie bylo na ich temat zadnych informacji w tym watku czy, byc moze, nie znam ich zwyczajowych nazw. bede bardzo wdzieczna za wszelkie info bo przyznam sie ze zamawialam ich troche w ciemno i zaczynam sie bac ze popelnilam blad :/
podbijam
bede wdzieczna choc za zwyczajowe ich nawzy zebym mogla sobie sama cos tam poczytac. wiem ze sa to jednak firmy te nie narzekaja na brak klientow, sa dosc popularne, wiec moge przypuszczac ze macie o nich jakies opinie
justusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 17:19   #1052
Korsarzowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 57
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez madziareczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,mianowicie macie juz jakies pomysły na co zamienić kwiaty wręczane od gości przy składaniu życzeń?Słyszałam już o rzeczach typu zabawki dla dzieci z Domow Dziecka,o kuponach na totolotka,ale to wszystko sie w miare powtarza....ja chciałabym cos innego ale jakoś nie mam pomysłu, a użeranie sie z taka iloscia kwiatow jest kłopotliwe,wiem to z doświadczenia...pozdrawia m
My poprosiliśmy o datki do puszki - pieniążki zostaną przekazane na leczenie znajomej 14 latki chorej na mukowiscytozę.
Chcieliśmy zaprosić jakąś fundację, żeby przysłali kogoś z puszeczką, ale w Kielcach to nie łatwe, bo sprawdzonych fundacji brak.
Można też tak: http://www.odnowaszpitala.pl/slub8.html
My po prostu znamy dzicko któremu można bezpośrednio pomóc
Korsarzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 17:32   #1053
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Maleństwo - suknia śliczna. I powiem Ci, że dodatki wcale nie muszą być delikatne jak się nosi okulary. Sama jestem okularnicą w zasadzie od urodzenia (miałam 1,5 roku jak zaczęłam nosić okulary), ale w zeszłym roku do sukni balowej na weselu miałam długie kolczyki. Wszystko zależy od sukni. A co do tej drugiej bransoletki to wydaje mi się, że jest z dżetami i niestety może zaciągnąć Ci suknię, a szkoda by było, bo jest piękna
moniiikaaa89 ciekawe co to za ekipa
honolinka i monini2507 to ja w porównaniu do Was jestem sporo do tyłu z załatwieniami Ale gratuluję Wam takiego zdecydowania
marzenciaj cieszę się, że sala w Woli Jachowej Ci się podoba
Witaj dominika1284 To niedługo Twój ślub. Mam nadzieję, że wszystko już masz załatwione i tylko czekasz na Ten Dzień Masz już stresa?

A wiecie dziewczyny właśnie miałam Was pytać o okulary, a tu proszę. Widzę, że nie jestem sama z wadą wzroku. Też zastanawiałam się nad kontaktami Tylko się troszkę boję Całe życie chodzę w okularach i nie wiem jak to zrobić do ślubu. Mój TŻ i bardzo wiele osób nie wyobraża sobie mnie bez okularów. Tylko problem jest inny. Jeśli zdejmę okulary to może być problem, że mnie ludzie nie poznają A poza tym makijaż. Mam bardzo małe oczy, a okulary mam plusy, więc mi je powiększają, a jak zdejmę Nie wiem jak to zrobić? Co radzicie?
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 17:51   #1054
niusiaaniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 41
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez justusek Pokaż wiadomość
podbijam
bede wdzieczna choc za zwyczajowe ich nawzy zebym mogla sobie sama cos tam poczytac. wiem ze sa to jednak firmy te nie narzekaja na brak klientow, sa dosc popularne, wiec moge przypuszczac ze macie o nich jakies opinie
Też mamy wesele we wrześniu 2009 i też będziemy mieli kamerzyste i fotografa z firmy Roman. My zdecydowaliśmy się dlatego, że kamerzysta z tej firmy był na weselu mojej przyjaciółki i film wyszedł całkiem całkiem. Zresztą właściciel zdaje się być bardzo ugodowy i jak będziemy mieli własne pomysły dotyczące montażu całego filmu to nie będzie z tym żadnego problemu. No i cena jest konkurencyjna. A dla nas ma to znamczenie, bo sami wyprawiamy sobie wesele
niusiaaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:50   #1055
GabrielaP
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 101
Wyślij wiadomość przez MSN do GabrielaP
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

jeśli któraś z Was jest zainteresowana to mam do sprzedania suknie ślubną Mori LEE 2105 rozmiar 38 . więcej informacji wyślę na maila. http://www.bestbridalprices.com/mori...105-p-996.html
__________________
Teraz już JEDNO nie dwoje
GabrielaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 18:55   #1056
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

ładna
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 19:27   #1057
palila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez madziareczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,mianowicie macie juz jakies pomysły na co zamienić kwiaty wręczane od gości przy składaniu życzeń?Słyszałam już o rzeczach typu zabawki dla dzieci z Domow Dziecka,o kuponach na totolotka,ale to wszystko sie w miare powtarza....ja chciałabym cos innego ale jakoś nie mam pomysłu, a użeranie sie z taka iloscia kwiatow jest kłopotliwe,wiem to z doświadczenia...pozdrawia m
Zamiast kwiatów można poprosić o przybory szkolne, książki dla dzieciaków z domów dziecka wiem że tego brakuje Ostatnio spotkałam się z pomysłem aby goście zamiast kwiatów podarowali karmę itp. dla piesków, kotków ze schroniska

Edytowane przez palila
Czas edycji: 2009-04-26 o 19:29
palila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 20:29   #1058
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

hej dawno mnie bylo, ale to dlatego ze zajelam sie zaproszeniami slubnymi, albo mi sie nic nie podbalo albo byly za drogie, wysmyslilam ze sama zrobie takie zaproszenia, i nawet przyszlo mi do glowy ze moglabym je sprzedawac, pisze do was zebyscie ocenily i napisaly szczere opinie czy wam sie podbaja, zrobilam zdjecia telefonem tak na szybko wiec jakos zdjec taka sobie, zreszta piszcie czy wam sie podobaja

CO do prezentow zamiast kwiatkow moja siostra pisze na zaporszniu ze bedzie puszka do ktorej wrzuca sie pieniazki dla chorej Julki,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000.jpg (157,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie001.jpg (154,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002.jpg (160,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie003.jpg (154,2 KB, 41 załadowań)
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-04-26 o 20:31
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 20:42   #1059
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
hej dawno mnie bylo, ale to dlatego ze zajelam sie zaproszeniami slubnymi, albo mi sie nic nie podbalo albo byly za drogie, wysmyslilam ze sama zrobie takie zaproszenia, i nawet przyszlo mi do glowy ze moglabym je sprzedawac, pisze do was zebyscie ocenily i napisaly szczere opinie czy wam sie podbaja, zrobilam zdjecia telefonem tak na szybko wiec jakos zdjec taka sobie, zreszta piszcie czy wam sie podobaja

CO do prezentow zamiast kwiatkow moja siostra pisze na zaporszniu ze bedzie puszka do ktorej wrzuca sie pieniazki dla chorej Julki,
No i są super mnie się bardzo podobją jesli człowiek ma zdoloności o może samemu zrobić jakie tylko mu się podoba mój ślub jeszcze bardzo bardzo daleko ale też myslałam zeby samemu zrobić zaproszenia mnie sie podobają na prawde
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:36   #1060
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Tatarata

REWELACJA !!!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:41   #1061
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez dominika1284 Pokaż wiadomość
czytam i czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i jednym słowem mogę Wam polecić tych, których ja zatrudniłam na swoje wesele i ślub który będzie 23 maja 2009 r jest nim wszystkimi zachwyconana samą myśl o swoim ślubie śmieje mi się buzia
1. Zespół Joker z Końskich
2. sale weselną w Strawczynku 81a
3.Fotografa Małgorzatę Stępnik
4. Kamerzystę Andrzeja Mazura
5. Makijażytkę Annę Wijas
6. Salon Fryzjerski Blanche na Jagielońskiej
wszystkie namiary mogę wysłać na mealia
Poproszę o namiary na priv
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 02:09   #1062
Crazzzyyy
Raczkowanie
 
Avatar Crazzzyyy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
A wiecie dziewczyny właśnie miałam Was pytać o okulary, a tu proszę. Widzę, że nie jestem sama z wadą wzroku. Też zastanawiałam się nad kontaktami Tylko się troszkę boję Całe życie chodzę w okularach i nie wiem jak to zrobić do ślubu. Mój TŻ i bardzo wiele osób nie wyobraża sobie mnie bez okularów. Tylko problem jest inny. Jeśli zdejmę okulary to może być problem, że mnie ludzie nie poznają A poza tym makijaż. Mam bardzo małe oczy, a okulary mam plusy, więc mi je powiększają, a jak zdejmę Nie wiem jak to zrobić? Co radzicie?
Hi hi widze dużo okularnic na forum...fajnie nie jestem sama .... Ja radze zdjąć okulary na slub i wyglądać inaczej To w koncu wyjątkowy dzień i super jest wyglądać unikatowo a co do małych oczu to mozna pięknie je powiększyc makijazem i sztucznymi kępkami rzęs
Co do pomyslow zamiast kwiatów to ja tze wersje pomocy dla domu Dziecka wybralam...dodalam na zaproszeni fajny wierszyk...cos tam"kwiaty szybko usychaja a ksiązeczki i przybory szkole malym dzieciom radość dają"
__________________
Nasz ślub 22.08.2009

Edytowane przez Crazzzyyy
Czas edycji: 2009-04-27 o 02:16
Crazzzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 07:03   #1063
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

tatarata - piekne te zaproszenia Już sobie je zapisałam do ulubionych Tylko powiedzmi czym przyklejałaś te dżeciki i czy to są takie jak do paznokci? Pytam tak bo sama się zastanawiam nad robieniem zaproszeń, a Twoje mnie naprawde urzekły
Crazzzyyy musze to przemyśleć ze zdjęciem okularów. Makijaż dam sobie radę sama chyba Tylko nie wiem jak to będzie wyglądało, bo mama delikatnego zeza i chyba będzie tak, że okulary trzeba będzie założyć Tylko jak zdjęcie okularów to i kontakty, bo chce widzieć wszystko na weselu, a nie domyślać się kim jest osoba, która właśnie mi składa życzenia
A zamiast kwiatów to nie wiem, czy dobre jest sugerowanie gościom co mają kupić jako prezent. Fakt kwiatów szkoda, ale niektorzy moglby się poczuć urażeni. Mojemu TŻ pomysł z sugerowaniem co goście mają kupić się nie podoba.
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:06   #1064
Stokrotka80
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

[quote=monini2507;12033198]Słuchaj ja mieszkam nie daleko dworku w Sukowie i słyszałam różne opinie na jej temat i dobre i złe także najlepiej będzie jak sam tam pojedziesz i zobaczysz lub może któraś dziewczyna tam robiła wesele to ci doradzi wiem ze na ten rok lub na przyszły życzą sobie ok 150 zł od osoby ale jak wiadomo ceny mogły ulec zmianie . Słyszałam jedną ze złych opinii to taka że jak zjesz swój przydział czyli np stoi jakaś wędlina czy pieczeń na stole nie dają dokładek bo jak to powiedziała kelnerka
miało ci to starczyć na cała noc ja nie chcę tu broń boże nikogo źle oceniać ale tak właśnie słyszałam[/quote

O to zdziwiona jestem, bo ja tam byłam na czterech weselach i nigdy się z takim czymś nie spotkałam, jak tylko czegoś brakło kelnerka zabierała półmisek i za chwilkę wracała z całym.
Stokrotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:10   #1065
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Słyszała któraś z Was coś może o zespole Artemis ?
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:29   #1066
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
Słyszała któraś z Was coś może o zespole Artemis ?
Słyszałam, że grają z podkładów, ale to gdzieś na wizażu czytałam, a na weselu gdzie grali nie byłam niestety
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:32   #1067
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A ja kurczę właśnie szukałam opini o nich na wizażu i nie znalazłam:P.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 09:44   #1068
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez milam Pokaż wiadomość
kasiaher ta sala jest w budowie, to znaczy to ma byc hotel nad zalewem a przy okazji beda organizowac imprezy okolicznosciowe, wiec nie wiem czy jeszcze ma dyrektora, my rozmawialismy z wlascicielem- to jacys ludzie z daleszyc sa, ja sie najbardziej boje tego ze bedzie malo jedzenia i o ogolne sprawy organizacyjne i jeszcze do tego za poprawiny zaspiewali 60zl/os to chyba troche za duzo
Alice the Bride troszke mnie pocieszylas z ta opinia oby sie sprawdzila
tak, dokładnie to jest ta sala, oni odsprzedali ją komuś, otwarcie chyba w lipcu

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
Witam przyszle Panny Młode , ja aktualnie zajmuje sie poszukiwaniem sal i tutaj kieruje moje pytanie, czy ktoras z Was moze mi powiedziec cos o Sosnowym Dworku w Sukowie (cena, jedzenie), albo Dom Weselny Bartek w Zagnańsku (także cena i jakie jedzenie), albo zaproponowac jakas inna sale która wybrałyście i jest godna polecenie? z góry dziekuje!

byłam kiedyś tam na weselu, było naprawdę świetnie, cena była chyba 120zł od osoby ale to było półtorej roku temu, więc napewno uległa zmianie .
Sala Bartek, tez byłam tam na weselu w zeszłym roku , nie podobało mi się , a szczególnie zachowanie kelnerek i właścicieli, sla rzeczywiście bez klimy, ogólnie średnio

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
Słuchaj ja mieszkam nie daleko dworku w Sukowie i słyszałam różne opinie na jej temat i dobre i złe także najlepiej będzie jak sam tam pojedziesz i zobaczysz lub może któraś dziewczyna tam robiła wesele to ci doradzi wiem ze na ten rok lub na przyszły życzą sobie ok 150 zł od osoby ale jak wiadomo ceny mogły ulec zmianie . Słyszałam jedną ze złych opinii to taka że jak zjesz swój przydział czyli np stoi jakaś wędlina czy pieczeń na stole nie dają dokładek bo jak to powiedziała kelnerka
miało ci to starczyć na cała noc ja nie chcę tu broń boże nikogo źle oceniać ale tak właśnie słyszałam
nie zauwazyłam takich sytuacji

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
dziekuje za opinie na temat salale kurcze teraz nie wiem za bardzo co wybierac, bo:

Stary Młyn w Morawicy - ma bardzo duzo zlych opinii na temat właścicieli, fajna jest tam tylko sala...

Dworek w Masłowie - zła sala do tańczenia, za duzo filarów, sliska podloga, ze ludzie moga sie pozabijac, choc bardzo podobaja mi sie tam biale stoly z krzeslami to podobno za każde krzesło placi sie dodatkowo 10 zł, wiec nie bardzo sie opłaca ....

Leśny Dwór - przereklamowyany, bylam tam na kilku weselach i było beznadziejnie

Willa Magnat - sala ok, ale poza tym nic szczegolnego, ceny kosmiczne 170 zł od osoby

Stanget - jest ok, ale za mały na wesele powyżej 120 osób...
dlaczego odradzasz Leśny dwór ????????

Cytat:
Napisane przez Crazzzyyy Pokaż wiadomość
Stangret i Leśny Dwor odradzam bardzo!!! Szczegolnie Standret
jejku nawet mnie nie strasz, dlaczego Leśny Dwór odradzasz????????????
Cytat:
Napisane przez AgaKcz Pokaż wiadomość
Witam przyszłe Panny Młode

Mam pytanie dotyczące salonu MS Moda ślubna, ponieważ jak wiadomo proponują wycieczkę do Karpacza i jestem ciekawa czy któś z waszych znajomych czy Wy sami będzie tam jechać i czy to faktycznie prawda z tą ofertą i coś bliżej na ten temat jakby ktoś wiedział.
A kolejne pytanie mam kiedy idziecie pierwszy raz na pobrania wymiarów? u mnie powiedzieli że miesiąc przed ale nie wiem czy to nie za poźno.
ja mam suknie z MS Mody , wyjazd do karpacza musisz zrealizować w ciągu roku , aha oni zapewniają tylko nocleg a wyżywienie musisz kupić u nich co podobno nie jest tanie

Jesli chodzi o pobranie miary to ja byłam miesiąc temu, jutro mam pierwszą przymiarkę także trochę późno jak dla mnie te miary.

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
hej ja tez mam tego karpacza, ale tez mam wrazenie ze tu jest jakis haczyk. miara raz. Teraz mamam pytanie do wszytskich dziewczyn. Co dostajecie gratis przy zakupie sukienki wposzczególnych salonach????tu halka. a w cymbeline słyszłam ze jak sie wpłaci całosc to takze weoln i sa znizki przy zakupie butów w innych

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

ja mam slub w grudniu dopiero. a jak to jest bo niezrozumiałam kiedy dostaje sie ten bilet i w jakim czasie nalezy go wykorzystac.
w ciągu roku

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
a ja mam pyatnie jak sie wybierze welon hiszpański dlugi to pieknie wyglada w Kosciele ale jak to potem jest na sali?
zazwyczaj dziewczyny biorą podwójny welon , ten długi zakładają tylko do kościoła ewentualnie do pierwszego tańca , potem zmieniają na krótki. Nie widziałam jeszcze Panny Młodej żeby była do końca wesela w takim welonie


a mi zostało jakieś 5 tygodni i powiem wam tylko że jeszcze tyle do załatwienia , i nie wiem kiedy ja to zrobię, mam nadzieje że zdąże. Jutro mam przymiarkę , ciekawa jestem jak to będzie

maleństwo śliczna sukienka, sama chciałam ją kupić ale wyglądalam w niej zaskromnie, ale ogólnie na manekinie mi się bradzo podobała

Edytowane przez kasiaher
Czas edycji: 2009-04-27 o 09:55
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 10:26   #1069
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kasiaher to czekamy nazdjęcia po przymiarce! Stres juz u Ciebie się pojawił czy jeszcze?
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 10:31   #1070
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

No ja napisałam tylko to co słyszałam od osób trzecich o tym sosnowym dworku co wcale nie musi być prawda a ludzie maja różne gusta i jak wiadoo=mo nigdy nikomu sie nie dogodzi pozdrawiam was wszystkie buzka
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:13   #1071
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
No ja napisałam tylko to co słyszałam od osób trzecich o tym sosnowym dworku co wcale nie musi być prawda a ludzie maja różne gusta i jak wiadoo=mo nigdy nikomu sie nie dogodzi pozdrawiam was wszystkie buzka

Ja 8 maja będe w Sosnowym Dworku w Sukowie na weselu koleżanki i zdam relację. Wiem że najbardziej pożądanymi salami są (1) Dworek w Masłoie i (2) Sosnowy Dwór. Gdyby były terminy w tych salach to napewno bym się na którąś zdecydowała.
Byłam w ubiegłym tygodniu u fryzjera i jestem w pozytywnym szoku! Pierwszy raz byłam u tej Pani na malowaniu i obcinaniu (dostałam namiar od kosmetyczki). Powiedziałam jej że mam ślub w sierpniu- a ona: no to już wiem co mamy zrobić na głowie. Umówiłam się do niej na próbną na 6.06. i mojego TŻ też obejżała i powiedziała że teraz będzie go tak obcinać żeby na sierpień ułożyć jakąś fajną fryzurkę, teraz ma krótkie włosy i musi trochę narzucić przynajmniej na górę .
Zna się na rzeczy, jeszcze nigdy włosy mi się tak ładnie nie układały
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:38   #1072
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Witam
Dołączam się do Panien Młodych z Kielcowa
Wczoraj się zaręczyliśmy i zaczynamy poszukiwania sali tylko nie bardzo wiemy od czego zacząć bo tak przeglądam w necie lokale ale wiadomo na zdjęciach to wszystko ładnie wygląda. Chcemy ustalić jakąś listę miejsc do obejrzenia i może w ten majowy łikend pojeździć i pooglądać bo akurat będą wesela to zobaczymy jak to wszystko wygląda już przygotowane. I teraz prośba do Was dziewczyny bo większość z Was ma już za sobą ten punkt programu jakie miejsca możecie polecić na wesele na ok. 100 osób??
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:42   #1073
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Witam
Dołączam się do Panien Młodych z Kielcowa
Wczoraj się zaręczyliśmy i zaczynamy poszukiwania sali tylko nie bardzo wiemy od czego zacząć bo tak przeglądam w necie lokale ale wiadomo na zdjęciach to wszystko ładnie wygląda. Chcemy ustalić jakąś listę miejsc do obejrzenia i może w ten majowy łikend pojeździć i pooglądać bo akurat będą wesela to zobaczymy jak to wszystko wygląda już przygotowane. I teraz prośba do Was dziewczyny bo większość z Was ma już za sobą ten punkt programu jakie miejsca możecie polecić na wesele na ok. 100 osób??
Polecam zamek w Sobkowie Jest super oprawa, reszta zresztą też
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień

Edytowane przez Puchatek M.
Czas edycji: 2009-04-27 o 11:43
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:43   #1074
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja polecam Bohemę w Zagnańsku
Potwierdzam zdanie Puchatka - Sobków też jest fajny, nie byłam ale słyszałam dużo pozytywnych opinii od znajomych, podobno jedzonko pyszne.

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2009-04-27 o 11:44
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:48   #1075
marzenciaj
Raczkowanie
 
Avatar marzenciaj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 48
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez madziareczka87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,mianowicie macie juz jakies pomysły na co zamienić kwiaty wręczane od gości przy składaniu życzeń?Słyszałam już o rzeczach typu zabawki dla dzieci z Domow Dziecka,o kuponach na totolotka,ale to wszystko sie w miare powtarza....ja chciałabym cos innego ale jakoś nie mam pomysłu, a użeranie sie z taka iloscia kwiatow jest kłopotliwe,wiem to z doświadczenia...pozdrawia m
Byłam na jednym weselu, na którym Państwo Młodzi zamiast kwiatów zażyczyli sobie.... butelke wina Napisane było w zaproszeniu: "prosimy o nieobdarowywanie nas kwiatami, zamiast tego chętnie przyjmiemy butelke wina" Troche było dziwaczne, ale butelkę i tak każdy z gości dzierżył w dłoni:P
__________________
... ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze...

Odmierzam czas...
marzenciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:52   #1076
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez marzenciaj Pokaż wiadomość
Byłam na jednym weselu, na którym Państwo Młodzi zamiast kwiatów zażyczyli sobie.... butelke wina Napisane było w zaproszeniu: "prosimy o nieobdarowywanie nas kwiatami, zamiast tego chętnie przyjmiemy butelke wina" Troche było dziwaczne, ale butelkę i tak każdy z gości dzierżył w dłoni:P
My też poprosimy o coś zamiast kwiatów i raczej będzie to właśnie wino albo słodkości
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 12:18   #1078
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Kasiaher to czekamy nazdjęcia po przymiarce! Stres juz u Ciebie się pojawił czy jeszcze?
Podejrzewam że ta przymiarka to nie będzie nic specialnego , bo suknia sie dopiero zaczeła szyć , także pewnie jakieś szczątki materiałów będą na mnie mierzyć, ale oczywiście zdam relację.

Powiem ci że w sumie może troszkę bo juz nie długo zostało, nie wiem czy zdąże wszystko załatwić ale jestem jakoś bardziej spokojna niż wczesniej, za to tż zaczoł się denerwować , jak do tej pory nic tak teraz widzę jak nawet mówi: Kasia jeszcze to trzeba zrobić, tego niema . tamtego śmieje się cichutko sama do siebie, bo pamiętam jak mówił każdemu w koło że on to sie nie stresuje i wątpi w to że go jakiś sters dopadnie , at u proszę

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
No ja napisałam tylko to co słyszałam od osób trzecich o tym sosnowym dworku co wcale nie musi być prawda a ludzie maja różne gusta i jak wiadoo=mo nigdy nikomu sie nie dogodzi pozdrawiam was wszystkie buzka
fakt różne są gusta, ja jak byłam tam na weselu to mi sie bardzo podobało i sama chciałam tą salę, wiem że sie popsuło jak wszystkim zajmuje sie syn właściciela , teraz nie wiem jak tam jest. W sumie to jest sala mojej koleżanki z liceum ojca i on wybudował tą salę i pierwsze wesele właśnie miała jego córka ( moja koleżanka) a coś mi sie o uszy obiło że coś nie tak tam jest ale nie wiem konkretnie o co chodziło.
Monika
Ja powiedziałam że sobie nie życze jakis ludzi na moim weselu, i żeby ktoś je zakłócał , bo jeeśli będzie taka sytuacja to im zapłacę mniej, zreszta ja mam to napisane na umowie, którą stworzyłam z prawnikiem , ponieważ to co dali mi do podpisania mi wogóle nie odpowiadało.
Wiedzą dobrze o tym że jeśli będą robic mi jakieś numery to spotkamy sie w sądzie i ja sie nie będę z nimi cackać, zresztą ja słyszałam że co druga sala ma jakiś dziwnych właścicieli więc nie jestem osamotniona. Mam nadzieje że będzie ok

Edytowane przez kasiaher
Czas edycji: 2009-04-27 o 12:23
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 12:34   #1079
marzenciaj
Raczkowanie
 
Avatar marzenciaj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 48
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny poszukuje namiarów na kucharki... Zatem za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna
__________________
... ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze...

Odmierzam czas...

Edytowane przez marzenciaj
Czas edycji: 2009-04-27 o 12:35 Powód: a bo się tak źle napisało
marzenciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 12:45   #1080
GabrielaP
Raczkowanie
 
Avatar GabrielaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 101
Wyślij wiadomość przez MSN do GabrielaP
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja miałam wesela w Leśnym Dworze i byłam zadowolona a tak serio to do każdej sali można się doczepić. Obojętnie czy to sala o dobrych opiniach czy złych musicie dobrze wypytać sie o wszystko a jak trzeba to poprosić na pismie bo to wasze wesele.
Mi kolerzanka mowiła że w Casto na poprawinach obsługa wyniosła jej jedzenie i to 3 samochody.
__________________
Teraz już JEDNO nie dwoje
GabrielaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.