Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 09:09   #2161
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kinia09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!!!
W sobote slub a kamerzysta nawalił i przyją inne zamówienie,chyba przez to ze my mamy tylko przyjecie wiec jego czas bylby tylko ok 5 godzin ale zaproponowal 850zł i sie zgodzilismy,bo ciezko bylo kogos znalezc.Nie ważne,faktem jest to,że dowiedzielismy się przed chwilą od naszego fotografa.który zna tamtego kolesia.Co ja mam robic,już nie znajdziemy nikogo w ciągu 3 dni;(((
Kinia09 na pewno da się coś zrobić, w każdym bądź razie ja w to wierzę
Wysłałam Ci wiadomość na PW i trzymam kciuki żeby się udało
A jak nie to dzwoń po wszystkich kamerzystach i pytaj się czy mają wolny termin. Będzie dobrze
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:19   #2162
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny a co myślicie o tej piosence http://www.youtube.com/watch?v=NkbixRhdveA
Kurcze chyba muszę przestać wyszukiwać piosenki bo mi się robi spora lista już
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:35   #2163
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kobiety, myślicie, że to jest bardzo głupi pomysł dzwonić do wszystkich mieszkań w pięcioklatkowym bloku?
I o co ja mam pytać? "Czy Państwo zajmują się fotografią ślubną" ?
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:46   #2164
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zarezerwowaliśmy sobie termin
Hehe najśmieszniejsze jest to że wybraliśmy nową sale w "Ameliówce", która w sobotę skreśliliśmy Dzisiaj rozmawialiśmy z panią kierowniczką i ona nam uświadomiła że sale nie jest jeszcze skończona bo się nie wyrobili a w sobote mieli pierwszą rezerwacje no i musieli zrobić wesele, pokazała projekty co jeszcze jest do poprawienia i jak będzie wygladał efekt końcowy. Do tego ma być taras zrobiony no i się zdecydowaliśmy teraz tylko musimy podpisać umowę i wpałacić zaliczkę
Witaj Margaret!!! Ja tez mam wesele w tej nowej sali w Ameliowce juz 15 sierpnia tego roku Powiem ci ze my maly stresik przezywalismy bo ta sale zaczeli budowac w kwietniu pod koniec Myslelismy ze dlugo im to zajmie ale bylismy w sob.(akyrat bylo tam tego dnia wesele)i sala okazala sie przepiekna Jeszcze maja tam cos robic bo tak jak mowisz spieszyli sie zeby zdazyc (jeszcze ok 22.05 nie bylo tam ani okien ani podlogi ani sufitu)Takze mysle ze spokojnie sie uwina Maja tam robic jescze jakis ogrodek z parasolami wylozyc kostka brukowa i chyba te kwiaty na dachu Takze mysle ze bedzie dobrze Jedyna wada tej sali jest tylko malo miejsca Bynajmniej jak bylismy w sob.to stoly byly tak beznadziejnie poukladane ze malo miejsca bylo do tanczenia nawet bardzo malo A weele bylo na 90 osob Dlatego troche sie martwilismy ale myslimy ze to kwestia ulozenia stolow A ty na ile masz osob wesele??i kiedy?A i z tego co slyszelismy to zamierzaja barek tam robic we wrzesniu tego roku wiec sie troche zmniejszy sala Ale poza tym jest piekna , nowa i dobre jedzonko tam jest Mowili ci jescze cos o czym ja nie wiem odnosnie tej sali ???Pozdrawiam
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:46   #2165
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Kobiety, myślicie, że to jest bardzo głupi pomysł dzwonić do wszystkich mieszkań w pięcioklatkowym bloku?
I o co ja mam pytać? "Czy Państwo zajmują się fotografią ślubną" ?
Zadzwoń do jednego i zapytaj czy nie wiedzą w którym mieszkaniu mieszka ktoś kto zajmuje się fotografią ślubną. Do mnie czasem też dzwonią bo mam sąsiada kamerzystę

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Witaj Margaret!!! Ja tez mam wesele w tej nowej sali w Ameliowce juz 15 sierpnia tego roku Powiem ci ze my maly stresik przezywalismy bo ta sale zaczeli budowac w kwietniu pod koniec Myslelismy ze dlugo im to zajmie ale bylismy w sob.(akyrat bylo tam tego dnia wesele)i sala okazala sie przepiekna Jeszcze maja tam cos robic bo tak jak mowisz spieszyli sie zeby zdazyc (jeszcze ok 22.05 nie bylo tam ani okien ani podlogi ani sufitu)Takze mysle ze spokojnie sie uwina Maja tam robic jescze jakis ogrodek z parasolami wylozyc kostka brukowa i chyba te kwiaty na dachu Takze mysle ze bedzie dobrze Jedyna wada tej sali jest tylko malo miejsca Bynajmniej jak bylismy w sob.to stoly byly tak beznadziejnie poukladane ze malo miejsca bylo do tanczenia nawet bardzo malo A weele bylo na 90 osob Dlatego troche sie martwilismy ale myslimy ze to kwestia ulozenia stolow A ty na ile masz osob wesele??i kiedy?A i z tego co slyszelismy to zamierzaja barek tam robic we wrzesniu tego roku wiec sie troche zmniejszy sala Ale poza tym jest piekna , nowa i dobre jedzonko tam jest Mowili ci jescze cos o czym ja nie wiem odnosnie tej sali ???Pozdrawiam
No właśnie My też byliśmy w sobotę i rozmawialiśmy tylko z panią z recepcji a ona niewiele wiedziała. I też te stoły nas zmartwiły, ale wczoraj byliśmy i były ustawione z drugiej strony w tej szerszej cześć i wyglądało to o wiele lepiej. I miejsca do tańczenia było więcej. No i pani kierowniczka powiedziała nam właśnie o tym tarasie, o ogrodzie, że drzwi wejściowe będą tam na przeciwko recepcji. Ogólnie w sobotę byliśmy na nie ale wczoraj obejrzeliśmy ją jeszcze raz, ruszyliśmy wyobraźniom i ta nowa sala nawet bardziej nam się podobała od tej starej My liczymy wesele na ok 100 osób ale jak to zawsze bywa pewnie nie wszyscy przyjdą wiec ostatecznie pewnie się zamkniemy gdzieś koło 90 Wesele mamy w przyszłym roku 10.07.2010 wiec o to czy wszystko będzie porobione się nie martwimy teraz to czekam na Twoje wesele i na relację jak było
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty

Edytowane przez margaret82
Czas edycji: 2009-06-03 o 11:01
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:38   #2166
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

No to dziewczyny się wyszalały na panieńskim w "Efekcie" i prawidowo
Margaret82 to super, że datę już macie I nie dodawaj wiecej tych piosenek bo moja lista jest dlugaśna strasznie
Audacieux myślę tak jak Margaret82, że możesz zadzwonić do kilku mieszkań i spytać o kamerzystę. Próbuję szukać na necie tej firmy, ale niestety nic nie znalazłam
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:42   #2167
palila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Audacieux myślę tak jak Margaret82, że możesz zadzwonić do kilku mieszkań i spytać o kamerzystę. Próbuję szukać na necie tej firmy, ale niestety nic nie znalazłam
Również myśle że trzeba dzwonić

Znalazłam pod usługi foto tylko Point Urszula Małgorzata Inglot Massalskiego17/15 ale dziwne bo tez zajmuja sie nauka angielskiego wiec pewnie to zły kierunek ale może bedą coś wiedzieli w twoim temacie
I jeszcze cos takiego: Prym Video Studio P. Łukawski ale to inny adres Massalskiego 11/27.

Edytowane przez palila
Czas edycji: 2009-06-03 o 11:52
palila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 12:22   #2168
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o tej piosence http://www.youtube.com/watch?v=NkbixRhdveA
Kurcze chyba muszę przestać wyszukiwać piosenki bo mi się robi spora lista już
mnie powoli robi sie lista godna playlisty na wesele.. same wolne piosenki rzecz jasna

co do usług no to ja nie wiem
ale w sumie jesli byla umowa podpisana
i zaliczka zaplacona to oni powinni sie odezwac .. chocby zapytac czy zlecenie nadal aktualne
dziwne ze sie nei odzywali

tak poza tym.. przepraszam, jesli kogoś♠ urażę w tej chwili.. zupełnie nie rozumiem jak mozna zgubić coś tak ważnego jak pokwitowanie zaliczki.. po pierwsze ejst to dowód wpłaty zaliczki a po drugie na tym dowodzie jest pieczatka z danymi firmy a co za tym idzie - kontaktem do nich..
Ja osobiscie założyłąm sobie specjalny skoroszyt na sprawy weselne: rachunki zaliczkowe, umowy, menu, oferty wodkowo tortowo fryzjersko sukniowo kwiaciarniane
W kazdej chwili wyciagam i mam
Pomijajac fakt, że moj TZ ma wszsytkie numery telefonow do sali foto video i orkiestyr w swoim telefonie zapisane
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-03 o 13:07
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:33   #2169
palila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A moze skoncentrujmy się na wymianie info a nie na ocenianiu innych bo zaraz zrobi sie nieprzyjemna atmosfera i nie potrzeba wymiana zdań. Juz nie raz mialo to miejsce na tym forum. A kończąc temat zgubionych info to w końcu poto jest to forum żeby sobie pomagać a kazdemu może się przytrafic wypadek losowy że cos zagineło, komórka sie utopiła i nie mozna odzyskac kontaktów a w kompie spalnony dysk i coz wtedy zrobic....... moim zdaniem napisac na forum i poprosic o pomoc.
Wiec pomagajmy sobie a nie oceniajmy.
palila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:42   #2170
kitek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Witam.
Rzadko się udzielałam na forum więcej czytałam ale jestem już po swoim ślubie więc postanowiłam podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Po pierwsze to nie denerwować się ! nie ma czym, ja tak do tego podeszłam i wszytko wyszło wspaniale nawet deszcz który padał przez cały tydzień przestał na kilka godzinek
Tort z cukierni Pasternak był przepyszny na pewno wykonają każdy jaki sobie zażyczycie
DJ Piotr Kurowski rewelacja można na nim polegać, stu procentowy profesjonalista, człowiek orkiestra po prostu , na prawdę każdemu polecam
Fotograf - Styczniowie - czekamy na piękne zdjęcia
Sala Castor - jedzenia aż nadto, a do tego wszytko pyszne i perfekcyjnie podane, kelnerzy pełen profesjonalizm - uwijali się jak mróweczki
Szkoda tylko, że ten dzień tak szybko minął
kitek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:50   #2171
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez palila Pokaż wiadomość
A moze skoncentrujmy się na wymianie info a nie na ocenianiu innych bo zaraz zrobi sie nieprzyjemna atmosfera i nie potrzeba wymiana zdań. Juz nie raz mialo to miejsce na tym forum. A kończąc temat zgubionych info to w końcu poto jest to forum żeby sobie pomagać a kazdemu może się przytrafic wypadek losowy że cos zagineło, komórka sie utopiła i nie mozna odzyskac kontaktów a w kompie spalnony dysk i coz wtedy zrobic....... moim zdaniem napisac na forum i poprosic o pomoc.
Wiec pomagajmy sobie a nie oceniajmy.
Forum jest od wyrażaniu opinii rónież... ja nikogo nie oceniam..
CO Wy takie przewrażliwione.. po porstu stwierdzam, że mnei dziwi takie postępowanie.. a ż nie moge pomoć no to przykro mi no sorry ze nei znam tego małżeństwa..
Jużnei wolno sie odezwać ?? no sorry bez przesady

Ja na wiele swoich pytań nie uzyskalam odpowiedzi i jakoś nei biadole..
Może najlpeiej przeszukaćtelefon.. w ostateczności moze bilingi( o ile ktoś przechowuej takie rzeczy.... może wpadnie w oko jakiś numer czy coś??
Poza tym trzeba sobie przypomniećgdzie sie jechało z tązaliczką
bo to jest klucz do sprawy.. no chyba, ze kamerzysta sam sie do Was fatygował??

Przypomnijcie sobie po porstu jak to było wtedy jak ich zamawialiscie ??
moze w archiwum maili, albo w historii przeglądarki internetowej?? a mozę wręcz tutaj na wizażu??
w końcu chwalimy się przed sobą co która pozałatwiałą.. .mozę tutaj sięto ostało chociaż ?????

NIe ma co panikować.. trzeba tylko wytężyć pamięć: skąd ich się znalazło - od znajomych.. dzownić do nich natychmiast??
przewróćićwszystki półki do góry nogami.. nie mogło to rpzecież zginąć???
Nikt przy zdorwych zmysłąch nie wyrzuca dowodów pwłaty
powoli ... a znajdzie sie
komórke przewertować, historie w kompie
i psokojnie bez panikowania
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-03 o 13:54
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 13:58   #2172
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kubusewa.. też mam specjalny skoroszyt, też kiedyś wydawałoby mi się to niemożliwe, ale wtedy, kiedy załatwialiśmy fotorgafa i kamerzystę mieliśmy naprawdę przykre zdarzenie losowe i takie rzeczy jak umowa przestały być wtedy ważne.
A teraz, kiedy dopinamy wszystko na ostatni guzik okazało się właśnie, że takie coś nam się przytrafiło.. Dlatego właśnie piszę na forum.
Kobietki, dziękuję za pomoc.. nadal szukam... Jak do piątku nie znajdę, to jeśli któraś z Was mieszka na Massalskiego moze zobaczyć dwoje wariatów dzwoniących po mieszkaniach i uwaga.. to nie będą sprzedawcy garnków
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:03   #2173
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kitek13 gratuluję, że wszystko się udało i jak będziesz miała fotki to daj troszkę, bno sama chcę zobaczyć dzieła Styczniów (jutro do nich jadę
Wszystkiego naj naj naj naj naj najlepsiejszego dla Ciebie i Twojego Męża
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:04   #2174
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez palila Pokaż wiadomość
A moze skoncentrujmy się na wymianie info a nie na ocenianiu innych bo zaraz zrobi sie nieprzyjemna atmosfera i nie potrzeba wymiana zdań. Juz nie raz mialo to miejsce na tym forum. A kończąc temat zgubionych info to w końcu poto jest to forum żeby sobie pomagać a kazdemu może się przytrafic wypadek losowy że cos zagineło, komórka sie utopiła i nie mozna odzyskac kontaktów a w kompie spalnony dysk i coz wtedy zrobic....... moim zdaniem napisac na forum i poprosic o pomoc.
Wiec pomagajmy sobie a nie oceniajmy.
jeszcze jedno : a ja kw takim razie ma wygladac moja wypowiedz jesli ktoras za was zapytac co sadzimy o czyms tam???
czy wtedy tez mam zakazane ocenianie ????
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:01   #2175
kopikos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 371
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kitek13 Pokaż wiadomość
Witam.
Rzadko się udzielałam na forum więcej czytałam ale jestem już po swoim ślubie więc postanowiłam podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Po pierwsze to nie denerwować się ! nie ma czym, ja tak do tego podeszłam i wszytko wyszło wspaniale nawet deszcz który padał przez cały tydzień przestał na kilka godzinek
Tort z cukierni Pasternak był przepyszny na pewno wykonają każdy jaki sobie zażyczycie
DJ Piotr Kurowski rewelacja można na nim polegać, stu procentowy profesjonalista, człowiek orkiestra po prostu , na prawdę każdemu polecam
Fotograf - Styczniowie - czekamy na piękne zdjęcia
Sala Castor - jedzenia aż nadto, a do tego wszytko pyszne i perfekcyjnie podane, kelnerzy pełen profesjonalizm - uwijali się jak mróweczki
Szkoda tylko, że ten dzień tak szybko minął
jak już dostaniesz zdjęcia pochwal się koniecznie!
U mnie też Styczniowie będą pstrykać fotki
__________________
kopikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:05   #2176
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A ja będę miała Durlika na swoim weselu.. Robił zdjęcia na slubie na któym moj TZ był świadkiem i na weselu świadkowej z tegoż samego wesela, więć jako tako jest sprawdzony ,ale ciekawi mnie czy któraś z Was miała styczność z nim, albo z jego pracami??
I powiedzcie mi czy tylko ja tak mam, ze jak słyszę jakąś wolną piosenkę zaraz wyobrażam sobie sceny ślubno weselne i zaczynam ryczeć ze wzruszenia ...??????????:e ek:
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:15   #2177
justynka88w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Question Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

hej dziewczynki mam kolejne pytanko czy nie wiecie gdzie w kielcach mozna wypozyczyc kubly na szampana,
potrzebuje okolo 10 poniewaz wpadlismy na pomys aby wodka byla w takich oto kublach z lodem na stolach
justynka88w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:20   #2178
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Super pomysł z tymi kubełkami Niestety nie mam pojęcia gdzie takie można wypożyczyć. Ale pomysł naprawdę rewelacja i chyba go zgapię
Tylko tak się zastanawiam jak taki kubeł prezentował by się na stole...
__________________


Edytowane przez agulack
Czas edycji: 2009-06-03 o 16:23
agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:31   #2179
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
Super pomysł z tymi kubełkami Niestety nie mam pojęcia gdzie takie można wypożyczyć. Ale pomysł naprawdę rewelacja i chyba go zgapię
Tylko tak się zastanawiam jak taki kubeł prezentował by się na stole...
Mysle ze to sie nie bedzie za dobrze komponowało bo będzie musiał być nonstop chłodny.. czyli zamoczy tak na prawde stół.. nie wiem.. jestem zla przez mgr
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-03 o 16:32
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:36   #2180
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Kobiety, myślicie, że to jest bardzo głupi pomysł dzwonić do wszystkich mieszkań w pięcioklatkowym bloku?
I o co ja mam pytać? "Czy Państwo zajmują się fotografią ślubną" ?
Jesteś pewna, że to ta ulica? Nie wiem czemu, ale pomyślałam, że może Dwie Wieże choć oni są na Mielczarskiego...Wiem, że jakieś małżeństwo fotografuje, nazywają się chyba Foto Artur, ale oni tez gdzie indziej mają siedzibę.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:41   #2181
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

To witaj w klubie kubusewa. Miałam dzisiaj średnio miłe spotkanie z promotorką a czas już bardzo mnie nagli...
Co do tych kubłów to chyba jednak nie zgapie bo jakos w ogole nie widze ich na stole. Ale jeszcze pomyśle bo taka wódeczka prosto z kubełka z lodem była by czymś rewelacyjnym.
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:46   #2182
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
To witaj w klubie kubusewa. Miałam dzisiaj średnio miłe spotkanie z promotorką a czas już bardzo mnie nagli...
Co do tych kubłów to chyba jednak nie zgapie bo jakos w ogole nie widze ich na stole. Ale jeszcze pomyśle bo taka wódeczka prosto z kubełka z lodem była by czymś rewelacyjnym.
Mnie denerwuej takie coś: tylko prosze mi na jutro przyneisc bo Wasze koleżanki mnie ponaglają żeby zanieść papiery do dziekanatu
A co mnie one obchodzą...
kurna
ja jeszcze nei skończyłąm, potrzebuje więcej czasu są rzeczy, któe musze na spokojnie dopracowaća nie szybjko szybjo i w dodatku tlumaczenia promotora są wręcz oględne.. to niech sobei pani dopisze to a to przeniesie tu a gdzie a tu gdzies i tak kurna w kolko
Wszyscy na seminariach dostali wytyczne jaka czcionka odstepy amy: no ja kto jak tak ja kwszyscy mają
rany
szlag moze człowieka trafić
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:54   #2183
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kubusewa ja swojego promotora nie widziałam na oczy a jedynie jego sekretarkę którą nazywam promotorką. Dla mnie ten człowiek jest po prostu bez wstydu!!! Jak można brać tyle kasy za coś czego się nie robi wrrrr. Nie interesuje się nami w ogole a tu nagle wielkie halo ze nikt jeszcze nie oddał pracy. Tak czy inaczej głowa do góry uwkurzamy się ale damy rade
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:55   #2184
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
Kubusewa ja swojego promotora nie widziałam na oczy a jedynie jego sekretarkę którą nazywam promotorką. Dla mnie ten człowiek jest po prostu bez wstydu!!! Jak można brać tyle kasy za coś czego się nie robi wrrrr. Nie interesuje się nami w ogole a tu nagle wielkie halo ze nikt jeszcze nie oddał pracy. Tak czy inaczej głowa do góry uwkurzamy się ale damy rade
moje obie łapki się pod tym podpisują
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:56   #2185
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

No właśnie My też byliśmy w sobotę i rozmawialiśmy tylko z panią z recepcji a ona niewiele wiedziała. I też te stoły nas zmartwiły, ale wczoraj byliśmy i były ustawione z drugiej strony w tej szerszej cześć i wyglądało to o wiele lepiej. I miejsca do tańczenia było więcej. No i pani kierowniczka powiedziała nam właśnie o tym tarasie, o ogrodzie, że drzwi wejściowe będą tam na przeciwko recepcji. Ogólnie w sobotę byliśmy na nie ale wczoraj obejrzeliśmy ją jeszcze raz, ruszyliśmy wyobraźniom i ta nowa sala nawet bardziej nam się podobała od tej starej My liczymy wesele na ok 100 osób ale jak to zawsze bywa pewnie nie wszyscy przyjdą wiec ostatecznie pewnie się zamkniemy gdzieś koło 90 Wesele mamy w przyszłym roku 10.07.2010 wiec o to czy wszystko będzie porobione się nie martwimy teraz to czekam na Twoje wesele i na relację jak było [/quote]



My tez uwazam , ze ta tara sala sie nie umywa do nowej Martwilismy sie wlasnie tylko miejsce do tanczenia I tak wlasnie myslelismy zeby przerzucic te stoly na ta szersza czesc Pewnie tak zrobimy Takze dam znac po 15 sierpnia Ale jestem dobrej mysli
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:45   #2186
nenur
Raczkowanie
 
Avatar nenur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 227
GG do nenur
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny bardzo prosze o pomoc...gdzie mozna wypozyczyc jakas narzutke??chodzic po komisach czy salonach??
__________________
ślub - 6.06.2009r.

Bartłomiej - 16.02.2011r.

nenur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:49   #2187
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Kobiety, myślicie, że to jest bardzo głupi pomysł dzwonić do wszystkich mieszkań w pięcioklatkowym bloku?
I o co ja mam pytać? "Czy Państwo zajmują się fotografią ślubną" ?
Naprawde współczuje ale chyba nie ma innego wyjścia jak właśnie tak zrobić - chyba że ktoś sie odezwie na forum ze zna to super, jak nie to chyba trzeba dzwonic tak bez sensu po klatkach

Dziewczyny mam juz fotografa Bienka i szukam teraz kamierzysty, mozecie polecic, jak ktos zna zdjecia Kuby to cos w tym stylu tylko nie za taka cene,
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:51   #2188
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez nenur Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc...gdzie mozna wypozyczyc jakas narzutke??chodzic po komisach czy salonach??
a że tak powiem na co ??
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:01   #2189
nenur
Raczkowanie
 
Avatar nenur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 227
GG do nenur
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

na plecy przeciez nie na lozkopogoda jest jaka jest i trzeba cos zalozyc co by zimno nie bylo...
__________________
ślub - 6.06.2009r.

Bartłomiej - 16.02.2011r.

nenur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:16   #2190
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Smile Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez nenur Pokaż wiadomość
na plecy przeciez nie na lozkopogoda jest jaka jest i trzeba cos zalozyc co by zimno nie bylo...
No to nie lepiej kupic sobie bolerko takie z krociutkim rekawkiem??
Ja t mam slub w czerwcu i wlasnie planuje bolerko..
Wydaje mi sie duzo praktycznejsze.. bo je zawsze mozna do jakiejs letniej kreacji wlaozyc czy cos a narzutka.. no to jak nic typowo slubna ??

No chyab ze masz wizje ... no to ja nei wnikam rzecz gustu prawda

Poza tym to sie chyba mowi pelerybnka??
bo narzuta no to wlasnie mi sie z narzuta na lozko kojarzy... przez moment myslalam ze moze do samochodu albo chcesz do dorożki czy cos... lekko mnie zdziwilo Twoje zapytanie ... takze jak cos to popularniej chyba sie mowi pelerynka
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-03 o 20:19
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.