Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 13:05   #2641
Kasia1429
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 163
GG do Kasia1429
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

W sumie mam ta samą wizytówkę a numer to 697990391
i z nim gadałam na targach , tylko z Bieńkiem rozmawiałam, i to co ja chciałam to powiedział ok 3tys. Nio to nieźle jak się by tak podnieśli
Kasia1429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:08   #2642
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja Ci tylko mówię,co usłyszałam. A z nimi gadałam i pytałam o foto i wideo. Z jednego studia. Ten pan powedział foto-2000zł,a wideo-3000zł. Także w sumie wychodzi 5000zł i to powiedział mi cenę na ten rok,bo nie wie,jak będzie z cenami na rok 2011.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:15   #2643
Kasia1429
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 163
GG do Kasia1429
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

To rzeczywiście nie za fajnie, to będę się musiała zastanowić nad tą kwestią
Kasia1429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 13:41   #2644
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

ja nie wiem czemu Ci ludzie biorątakie straszliwe pieniadze za zrobienie filmu z wesela.. w dodatku wmawiaja bienym mlodym ludziom ze zich wesela da sie zrobic oskarowy film
\Moje wesele bedzie krecil chlopak za 1500 -2000 zł
ta rozbieznosc bierze sie z tego, ze prawdopodbnie (bo ja chce) bedziemy mieli takie cos co nazywa sie fly cam
kosztuej to 500 zł ( na 2008 rok) i polega to na tym ,ze pan robi ujecie że tak powiem w ruchu.. znaczy on sie porusza ... zauwazycie na wlasnych weselcha.. zeby ujecie ni bylo takie skaczące jak kroki, to z reguly kamerzysci albo robia zdjecia ze statywu albo wrecz z miejsce - nieruszajac sie i tylko operuja zbizeniami i oddaleniami
Moj TZ najpierw maurdzil ale wydaje mi sie ze uda mi sie go przekonac... zlwaszcza ze ostatnio broi i w ramach wynagradzanai mi mojej nerwicy (mniej lub brdziej uzasadnionej) ustepuje mi w roznych kwestiach
W kazdym razie my powiedzielismy od razu za kamerzyste nie damy wiecje jak 2 no 2,5 tyś.
Ja o nim mówiłam.. dokładnie nie wiem jak się nazywa

Wiem, ze mieszka pod telegrafem, na jego domu nei ma zadnych napisaow ani reklam czy cos musze moje go TZ telefon dorwac to sobei spisze nuemr i ewentualnie podam zaitneresowanym
BArdzo fajny chlopak, na tyle co widze profesjonalny
NIe wiska nam na sile jakichs takich nowinek co to wiecie... wszyscy mowia ze oo bo toteraz to takie nowoczesne i trzbea to miec.. jak on sam mowi tak na prawde nei ma to wiekszego sensu bo malo tko ma sprzet odpowiedni aby to odtworzyc.. a kompresja tylko niszczy efekt
mam do niego tylko jedno zastrzezenie
zgodzil sie oczywiscie abysmy przyneisli muzyke ktora chcemy aby byla w naszym filmie ( ja jako zapobiegliwa panna mloda nawet juz mam playliste niemal kazdej sekundy w naszym filmie) ale piwiedzial ze zyczy sobie azeby muzyka byla w formacie neiskompresowanym czyli zadne mp3 ani inne takie tylko bodajze wave
no myslalam ze chlopaka uszkodze bo oczywscie zaraz po wyjsciu od pana pojechalam do domu i wyobracie sobei nie ma za wiele na necie takic hutowrow neiskompresowanych
i tu
ale powiedzial ze no oczywiscie jesli ktos nie ma to niech przyniesie co ma .. on sobie poradzi
ale kurnia sie wnerwilam
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-06-13 o 13:46
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:35   #2645
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Rzeczywiście 5000 za film i foto to strasznie duuużo Pewnie oni wiedzą, że i tak ich wezmą bo to przecież ważny dzień ale mi się wydaje, że to lekka przesada. U mnie na weselu za rok foto i film to koszt 2500 i widziałam ich pracę i jak dla mnie to super.
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:36   #2646
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

ja tez pytałam bieńka i po prostu 5 tys. jak sie chce razem takze zdecydowałam ze nie
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:57   #2647
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ale mają dzisiaj bidulki pogodę okropną
Ale im więcej deszczu tym podobno więcej pieniędzy będą mieli młodzi taką nowość ostatnio usłyszałam. Na co mój mądry TZ mówi: to ja chce burze i się cieszy glupek.
Jak mi wygada tą burze to ja mu zrobię burzę ale już po ślubie
OT: jak tam kubusewa praca mgr? Bo ja znow siedzę nad moją
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 15:19   #2648
domika88
Raczkowanie
 
Avatar domika88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 78
GG do domika88
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dołączam cennik K. Bieńka dla wyjasnienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cennik.jpg (150,1 KB, 101 załadowań)
domika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 15:21   #2649
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
Ale mają dzisiaj bidulki pogodę okropną
Ale im więcej deszczu tym podobno więcej pieniędzy będą mieli młodzi taką nowość ostatnio usłyszałam. Na co mój mądry TZ mówi: to ja chce burze i się cieszy glupek.
Jak mi wygada tą burze to ja mu zrobię burzę ale już po ślubie
OT: jak tam kubusewa praca mgr? Bo ja znow siedzę nad moją
jak krew z nosa
mam niby 90 procent
i promotor mi mowi nie dopisywac zamykac oddawac .. ale jakos tak no wydaje mi sie ze np w pierwszym rozdziale mam za malo a siedze teraz i nic mi do glowy przyjsc nie hcc jka to po ludzku i z sensenm napisac zeby nie wygladalo ze dopisywane na sile nie moge juz
nawet zaczelam projektowac prezentacje na obrone ale tez jakos weny nie mam
za to umowilam z TZ za 2 godziny ze do niego pojade i juz doczekac sienei moge juz uczes i kremik mam nalozony
czekam i czekam i czas ak powoli plynie oblednie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez domika88 Pokaż wiadomość
Dołączam cennik K. Bieńka dla wyjasnienia.
ja ten cennik na targach widzialam moj tz jak go zoabczyl stwierdzil., ze facet na glowe upadl jak mysli ze ktos mu to kupi w takich cenach
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 16:49   #2650
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A ja właśnie jestem w domciu. Nasze obrączki - superowe! Moja chyba troszkę za ciasna, wkłada się bez problemu, tylko ze zdjęciem gorzej, ale myślę, że to wina długiej podróży i napuchniętych palców - sprawdzę jutro (w zasadzie to mam ochotę nosić ją cały czas). Zamówione butki z białebuty.pl pasują idealnie - niskie i super dopasowane - polecam!

Dziewczynki ślubujące - mam nadzieję, że zaopatrzyłyście się w jakieś bolerka, bo pogoda , ale to na pewno na szczęście. W każdym razie udanej zabawy życzę.

A co do zdjęć Kuby Bieńka - nie widziałam ich, ale 5000zł w życiu bym nie dała, to jedna czwarta opłat weselnych.
W poniedziałek mam przymiarkę o 10.00 rano, a egzamin w Krakowie o 17.00, jakoś muszę się wyrobić...trzymajcie za mnie kciuki.

malpeczkaka pytałaś o Łysogóry. Mam informację z drugiej ręki, że tam się płaci 200zł od osoby, ale nie wiem co wchodzi w skład pakietu.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień

Edytowane przez karothka
Czas edycji: 2009-06-13 o 17:01 Powód: dopis
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 17:10   #2651
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

O jaaa, ale drogie te usługi. Ja mam: kamera 1400, foto -1200 zł. Nigdy ale to przenigdy nie wydałbym tak astronomicznej kwoty za filmowanie. Nie wiem co oni tam mają,ale to i tak za drogo... Dziewczyny dawajcie do Końskich, tu jest taniej przynajmniej filmowanie Karothka ja tez tak miałam z obrączkami, w końcu TŻ powiedział, że zabiera do siebie i już się skończyło mierzenie może to i dobrze bo do sirpnia by mi sie znudziły zta częstotliwością z jaka je oglądałam i mierzyłam a co do pogody to prawda, że nie dzis okropnie, ale może to dobra wróźba? A dziewczyny całe w emocjach na pewno nie zmarzną, słyszałam kiedys w radio, że panny młode sie nie przeziębiają gdyż są w tym dniu tak szczęśliwe i tak promieniują ,że mają naturalną tarczę ochronną i wirusy ich nie dopadną
__________________
Zosia
26.06.2010
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 19:41   #2652
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość

a teść do mnie mówił weż 19 czerwca.. zobaczysz bedzie cieplej
zrobcie coś zeby sie mylil
wolałabym żeby się nie mylił bo ja mam 19 czerwca nalepiej żeby było ciepło przez cały miesiąc
__________________

Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:48   #2653
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

widze ze dyskutujecie na temat Bienka, i powiem wam ze zdecydowalam sie na zdjecia z pelnerem w inny dzien i mi powiedzial 2500zl na 2010 a moja siostra ma go w tym roku ten sam pakiet kosztuje ja 2000zl i wlasnie mam problem z kamera bo Bieniek mi powiedzial 2500zl za kamere a to juz chyba stanowoczo za duzo, i przez to tez nie moge sie zdecydowac na kamerzyste

i zwariowalam na punkcie obraczek,pokazuje zdjecie,

A co do dzisiejszej pogody to malwalam dzis panne mloda i myslala ze bedzie cieplo, takze wszysyc biegali i dzwonili zeby pozyczyc od kogos jakies bolerko bo chyba by bidulka zamrzla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,6 KB, 63 załadowań)
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2009-06-13 o 19:51
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:59   #2654
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasia1429 Pokaż wiadomość
Ja chciałam zapytać w jakich salonach one przyjmuja, jesli bys mogła napisac byłabym wdzięczna
Pani Ania ma swoj wlasny salon na ulicy Wesolej, nie pamietam nazwy, ale jak ja u niej bylam to byla tuz przed porodem. Pani Aneta maluje zarowno w domu jak i w salonie paniAni.

Crazyyy moj maz sam sobie wybral taki krawat,mierzyl ich bardzo duzo, rozne kolory, ale ten nam jakos najbardziej pasowal, a kwiatki ja potem dobieralam do jego krawata. idz z TZ do jakiegos salonu niech przymierzy kilka, kto wie moze tez wybierze rozowy
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:22   #2655
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A oto moje butki. Chciałam sfotografować również obrączki, ale taki od nich bije blask, że żadne zdjęcie nie wyszło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj 001.jpg (128,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj 002.jpg (128,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj 003.jpg (128,9 KB, 43 załadowań)
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:15   #2656
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

obraczki super jestem pod wrażeniem jest sie w czym zakochać na prawde butki równiż ekstra też bede mial pewnie takie niskie bo wysoka jestem ale tak poza tym to takie sa wygodniejsze bo nie jestem przyzwyczajona do wysokich ale na prawde super
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 08:49   #2657
malpeczkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

karothka a słyszałaś może opinie od kogoś kto był w Hotelu

Łysogóry na weselu?
malpeczkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 09:21   #2658
Kasia1429
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 163
GG do Kasia1429
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kurcze wczoraj taka pogoda, a jutro ma być 30 stopni
Obrączki bardzo ładne naprawdę.
Kochane i znacie jakieś osoby które uczyłyby tańca?
Kasia1429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 10:43   #2659
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasia1429 Pokaż wiadomość
Kurcze wczoraj taka pogoda, a jutro ma być 30 stopni
Obrączki bardzo ładne naprawdę.
Kochane i znacie jakieś osoby które uczyłyby tańca?
Na necie szukałam i jest parę takich szkół w kielcach gdzie dają albo indywidualne lekcje (ok 50 zł/h) albo są organizowane grupowe kursy (to trochę taniej wychodzi). Sama nie byłam na żadnym ponieważ niedługo przeprowadzam sie do TZ do warszawy i juz chyba tam pojdziemy sobie na jakis kurs.
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 12:24   #2660
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasia1429 Pokaż wiadomość
Kurcze wczoraj taka pogoda, a jutro ma być 30 stopni
Obrączki bardzo ładne naprawdę.
Kochane i znacie jakieś osoby które uczyłyby tańca?
Ja znam Kamila ze szkoły tańca nazwy nie pamietam ale jest koło BP na Jagielońskiej
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 17:42   #2661
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
Ja znam Kamila ze szkoły tańca nazwy nie pamietam ale jest koło BP na Jagielońskiej
My też do tej szkoły chodziliśmy na indywidualne.
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:19   #2662
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Wczoraj byłam na weselu w Willi Magnat i powiem tak ... sala bardzo ladna, ale niestety na max 100 osob wg mnie, stoly byly bardzo ciasno porozmieszczane, i kazdy sie musial przeciskac. Poza tym, parkiet, bardzo sliski i w dodatku mały (osobiscie obilam sie o wiele osob), jedzenie nawet ok,tylko że do picia były same soki i wielu osobom brakowalo cos gazowanego,a nie bylo nic!! w dodatku po 20 zabraklo ciast!!
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:33   #2663
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Puchatek M. Pokaż wiadomość
My też do tej szkoły chodziliśmy na indywidualne.
Puchatku i co byłaś zadowolona? Wymyślili Wam jakiś fajny układ? Ile płaciliście i ile braliście takich lekcji? Będę wdzięczna za odpowiedz
A i jeszcze jedno czy te lekcje połączone były z ogólną nauką tańca czy tez polegały tylko na nauce układu??
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:37   #2664
serene81
Przyczajenie
 
Avatar serene81
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Puchatek M. Pokaż wiadomość
My też do tej szkoły chodziliśmy na indywidualne.

Puchatku to chyba szkoła Dance Factory. Ile lekcji wzieliście i jaki wtedy był koszt za naukę? Tańczylićie coś klasycznego czy specjalną choreografię?
__________________
21.06.2009
serene81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:11   #2665
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na weselu w Willi Magnat i powiem tak ... sala bardzo ladna, ale niestety na max 100 osob wg mnie, stoly byly bardzo ciasno porozmieszczane, i kazdy sie musial przeciskac. Poza tym, parkiet, bardzo sliski i w dodatku mały (osobiscie obilam sie o wiele osob), jedzenie nawet ok,tylko że do picia były same soki i wielu osobom brakowalo cos gazowanego,a nie bylo nic!! w dodatku po 20 zabraklo ciast!!
Cześć jak tez byłam wczoraj w Willi Magnat i ... trzeba było przyjść do mojego stolika bo u mnie ciast było dużo :P
Fakt nie było nic gazowanego :P ale to i dobrze bo mi brzucha nie wywaliło a ja mam tak po gazowańcach :P
Fakt było trochę ciasno a parkiet trochę śliski... w pewnych momentach myślałam że nie wyjdę w pełnym uzębieniu ale na szczęście nie wywinęłam żadnego orła
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:24   #2666
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dzisiaj coś się zgadało o pierwszych tańcach i Tż zadał mi pytanie do jakiej piosenki chce zatańczyć to mu mówię że nie wiem bo to jeszcze daleko a on do mnie ze on by chyba chciał Paula "Od dziś" wiem ze piosenka pasuje na taką okazję ale w tym momencie dla mnie jest strasznie oklepana.
A i wspomniałam trochę w żartach ( bo zawsze myślałam ze się pokołyszemy w rytm muzyki ) że musimy iść na kurs tańca i Tż mnie zaskoczył bo myślałam że bedzie protestował że po co a on z tekstem "Dziewczyna kolegi jest tancerką i uczy w WDK-u to pójdziemy do niej na kilka lekcji"
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:27   #2667
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Kobietki, ja już po ślubie i po poprawinach
Jestem zachwycona własnym weselem, wszystko było takie piękne i wspaniałe! Pierwszy walc angielski wyszedł nam bezbęłdnie i ludzie byli pod ogromnym wrażeniem, wszystko było idealne.
Żałuję, że ta uroczystość jest tylko raz w życiu
Pogoda była niestety fatalna i nie odbyła się sesja przedślubna, ale nadrobimy to we wtorek. Bardzo tego żałujemy, bo w dniu ślubu to jednak inaczej, niż po ślubie, ale to nic
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:35   #2668
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Audacieux super ze wszystko się udało
A sesja będzie cudna bo w tym tygodniu zapowiadają słoneczko
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:35   #2669
serene81
Przyczajenie
 
Avatar serene81
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczynki jeżeli któraś z Was bawiła się w ostatnim czasie w Leśnym Dworze to bardzo proszę o opinie i ewentualne uwagi...
__________________
21.06.2009
serene81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 21:06   #2670
Stokrotka80
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
Puchatku i co byłaś zadowolona? Wymyślili Wam jakiś fajny układ? Ile płaciliście i ile braliście takich lekcji? Będę wdzięczna za odpowiedz
A i jeszcze jedno czy te lekcje połączone były z ogólną nauką tańca czy tez polegały tylko na nauce układu??

Ja z moim TZ chodzimy do Factory Dance (na przeciwko BP), mamy lekcje indywidualne i płacimy 70 zł za 60 min. U nas to wyglądało tak że zabraliśmy ze sobą płytkę na której były trzy piosenki (które najbardziej nam się podobały) chłopak z którym mamy zajęcia przeanalizował wszystkie i podpowiedział nam, którą powinniśmy wybrać a do tej piosenki ułożył nam układ.
Stokrotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.