Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 13:38   #3091
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Nam pani kierowniczka hotelu powiedziała, że umówimy się z miesiąc przed ślubem i ona nam doradzi co wziąć do jedzenia, ile alkoholu i jakie wina, jakie ciasta.
Z tego co gdzieś czytałam to butelka na 6 osób chyba się liczy ale to różnie może być teraz wesela są coraz bardziej kulturalne i coraz więcej osób w ogóle nie pije wódki bo woli właśnie wino. Lepiej mieć więcej i niech zostanie (bo winko to zawsze się przyda na jakaś romantyczną kolację we dwoje ) niż ma braknąć

No właśnie. Tak myśle i myśle. U nas bezie ok. 90 osób, licząc po jednej butelce na 5 osób to wychodzi 18 butelek. Ale teraz kupić 18 białego i 18 czerwonego? licząc carlo rosi 36 butelek*18 zł to by wychodziło około 650 zł. Dużo trochę :/ A może jakieś tańsze winko? Tylko ja się nie znam na winie
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 13:52   #3092
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez frugo84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy mozecie mi powiedziec w ktorym miejscu jest dokladnie cukiernia u Buras ana Bialogonie (mam nadzieje ze nie przekrecilam nazwiska, dzisiaj bym tam podjechala i dopytala po ile ciasta ma Z gory dzieki
Co do kosmetyczki to mnie maluje kolezanka która jest wizażystką, malowala mnie juz na slub brata i bylam bardzo zadowolona, pracuje na swietnych kosmetykach i ma reke do makijazu. Nie pracuje w zadnym salonie, maluje na wlasna reke. Jezeli chcecie to moge zapytac czy np 15 sierpnia mialaby chwile zeby podjechac albo ewentualnie czy klientka przyjechalaby do niej akurat dzis do niej jade
tylko nie chce nic obiecac bo nie wiem jak sprawa sie ma, jak coś dam na pewno odpowiedź najpóźniej do jutra
Ja też jestem ciekawa gdzie ta cukiernia jest!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:00   #3093
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Musze wam się pochwalić: od 9.00 mam wakacje I w sumie od października zacznę IV rok Wakcaje wakacjami, ale od jutra zaczynam pracę w Warszawie. Będę mieszkała z moim Tż-em przez 3 miesiące, ba nawet będę z nim pracowała Zobaczymy jak nam pójdzie. Nie wiem może to efekt zmęczenia lub tej okropnej pogody, ale dziś mój Tż okrutnie mnie denerwuje.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:02   #3094
nenur
Raczkowanie
 
Avatar nenur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 227
GG do nenur
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez frugo84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy mozecie mi powiedziec w ktorym miejscu jest dokladnie cukiernia u Buras ana Bialogonie (mam nadzieje ze nie przekrecilam nazwiska, dzisiaj bym tam podjechala i dopytala po ile ciasta ma Z gory dzieki
Co do kosmetyczki to mnie maluje kolezanka która jest wizażystką, malowala mnie juz na slub brata i bylam bardzo zadowolona, pracuje na swietnych kosmetykach i ma reke do makijazu. Nie pracuje w zadnym salonie, maluje na wlasna reke. Jezeli chcecie to moge zapytac czy np 15 sierpnia mialaby chwile zeby podjechac albo ewentualnie czy klientka przyjechalaby do niej akurat dzis do niej jade
tylko nie chce nic obiecac bo nie wiem jak sprawa sie ma, jak coś dam na pewno odpowiedź najpóźniej do jutra
Pan Buras dokladny adres to ul.1905 roku 24a..to jest ulica rownolegla z krakowska skreca sie w pierwsza w prawo jadac od Kielc jeszcze przed skretem na Bialogon pierwsza ulica za przystankiem i pozniej pierwsza w lewo i prosto i widac przy drodze maja numer takze nawet latwo trafic
ja jak bralam od niego ciasta to placilam 42 zl za ta ich blache takze nawet sie oplacalo bo ciasta przepyszne;-)
__________________
ślub - 6.06.2009r.

Bartłomiej - 16.02.2011r.


Edytowane przez nenur
Czas edycji: 2009-06-24 o 14:03
nenur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:09   #3095
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Srubka87 to gratulacje Ja tez za tydzień przeprowadzam się do mieszkania, które mój TŻ wynajmuje, ale to już bedzie, że tak powiem dożywocie
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:11   #3096
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

srubka a w jakiej dzielnicy bedziesz mieszkala? Wawa teraz to ogolnie koszmarna jest. wszedzie remonty. ja to mam z kolei ochote sie na troche do kielc wyrwac Ale moj tŻ juz marudzi ze jak on beze mnie sobie da rade, co on bedzie jadl i kto sie kotkiem naszym zajmie Ahh ci faceci
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:11   #3097
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dożywocie...dobre Dziekuję za gratulacje
Będę mieszkała na Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów, ja osobiście nie lubie Warszawy, jestem tam głośno, tłoczno..no ale skoro tam dostałam pracę to cóż...poza tym będę miała oko na mojego Tż-a
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2009-06-24 o 14:13
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 14:18   #3098
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

srubka87 ja również gratuluje i zazdroszczę. Ja miałam od czerwca przeprowadzać się do TZ do wawy ale przez te moje głupie obrony (dodam ze dwie ) i prawo jazdy strasznie się to przedłuża. Przedłuzy sie to jeszcze bardziej ze względu na niespodzinke mojego Tz mianowice wakacje w Bulgarii ale z tego to sie akurat niesamowicie ciesze
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:31   #3099
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Musze wam się pochwalić: od 9.00 mam wakacje I w sumie od października zacznę IV rok Wakcaje wakacjami, ale od jutra zaczynam pracę w Warszawie. Będę mieszkała z moim Tż-em przez 3 miesiące, ba nawet będę z nim pracowała Zobaczymy jak nam pójdzie. Nie wiem może to efekt zmęczenia lub tej okropnej pogody, ale dziś mój Tż okrutnie mnie denerwuje.
Jejciu jak ja bym chciała IV rok zaczynać!
Ale kiedy to już było, stare dobre czasy studenckie
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:31   #3100
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Sorki za post pod postem ale teraz tak czytając Wasze wypowiedzi to chyba mało która z nas nie mieszka bądź w przyszłości nie będzie mieszkać z Tz przed ślubem. Także dziewczynki wszystkie nie dostaniemy rozgrzeszenia i tak jedynie mogę podsumować rozważania na temat spowiedzi
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:33   #3101
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
Sorki za post pod postem ale teraz tak czytając Wasze wypowiedzi to chyba mało która z nas nie mieszka bądź w przyszłości nie będzie mieszkać z Tz przed ślubem. Także dziewczynki wszystkie nie dostaniemy rozgrzeszenia i tak jedynie mogę podsumować rozważania na temat spowiedzi
no ja nie wiem co to sie za rozpusta szerzy, sodomja i gomorja
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 14:36   #3102
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Agulack ty to zapracowana kobieta jesteś Obronisz się napewno śpiewająco,a prawko prędzej czy poźniej zdasz.Ja jestem jego szczęśliwą posiadaczką od 2,5 miesiąca
Dziekuję za wszystkie gratulacje. Trzy lata minęło mi jak pół roku. Ba co ja mówie z moim Tż-em ejstem prawie 7 lat (bez 4 miesięcy) a wydaje sie jakbyśmy byli 2 lata.jeszcze czwarty rok mam bardzo ciężki ale pożniej to już z górki Nie wierzę, że skończyłam 3 rok..starucha się ze mnie robi:P
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:39   #3103
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

a propo wspólnego mieszkania, ja z moim mieszkam rok, co prawda w studenckim mieszkanku, ale po tym roku doświadczeń stwierdzam, ze chyba nigdy w życiu nie zdecydowałabym się wyjść za faceta nie mieszkając z nim, nie chodzi o tygodniowy czy kilku miesięczny pobyt gdzieś, ale o wspólne życie, zupełnie inaczej patrze teraz na nasza przyszłość, były różne chwile, nie raz brakowało nam kasy, psuły się różne rzeczy, kłóciliśmy się itd. ale zawsze byliśmy razem. Nie traktowałam tego jako test, bo data ślubu była ustalona zanim zamieszkaliśmy wspólnie, ale dzieki temu nie mam wątpliwości i wiem jak mój TZ zachowuje w każdej sytuacji. Poznaliśmy się sto razy lepiej przez rok mieszkania niż przez rok "chodzenia"

Sorry za przydługi post
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:43   #3104
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Na Karczówce

A co do tipsów, to stanoczo odradzam salon RVB. Robiłam tm pazurki dzień przed ślubm, pani zrobiła mi takie łopaty, a do tego krzywo przyklejone, że szok po prostu.
Sama w domu męczyłam się z pilnikiem i poprawiłam trochę ich wygląd. A trzy dni po ślubie zdjęłam je całkowice.


Z tymi paznokciami to fakt kolezanka robila sobie tam wlasnie tez na slub swoj i miala dokladnie tak jak mowisz krzywe lopaty Moze wzorek ladny ale lepiej by wygladaly jakby swoje zostawila
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:44   #3105
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Uprasza się panny studentki o nie używanie wobec siebie sformułowań typu starszyzna , bo sa tu tez obecne absolwentki z krótszym i dłuższym już stażem zawodowym a do starszyzny jeszcze im daleko, tym bardziej studentkom
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:47   #3106
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

srubka87 ja Ci dam starucha ;p Wychodzi na to że jestem dwa lata starsza więc bez takich mi tu hehehe. A prawka jak ja ci zazdroszczę strasznie
Scio jestem dokładnie tego samego zdania. Tyle że ten rok kłótni i docierania się dopiero przede mną
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:48   #3107
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

A ja bym już chciała skończyć studia Jeszcze rok, jeszcze tylko rok Z drugiej strony kiedy to zleciało
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 14:50   #3108
Modliszka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 69
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie Macie moze numery do kogos kto spiewa na slubach Interesuje mnie Ave Maryja?i ciekawa jestem ile ta przyjemnosc kosztuje ?Mnie dokladnie interesuje tylko ten jeden utwor podczas komuni bo mam skrzypka juz
Modliszka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:20   #3109
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie Macie moze numery do kogos kto spiewa na slubach Interesuje mnie Ave Maryja?i ciekawa jestem ile ta przyjemnosc kosztuje ?Mnie dokladnie interesuje tylko ten jeden utwor podczas komuni bo mam skrzypka juz
Ja niestety nie znam nikogo takiego ale może zapytaj skrzypka czy może Ci polecić kogoś. On siedzi w tej branży to pewnie zna takie osoby.
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 15:30   #3110
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez [B
Kasia1429[/B];12895148]Witam Wszystkich! Masakryczna ta pogoda, lato, czerwiec a tu pogoda po fachu
tatarata, chodzi Ci o ślub Kościelny w Masłowie??
Chyba w tę sobotę tez nie będzie zbytnio pięknej pogody. Dobra, zyczę Wam miłego dzionka i uciekam do nauki bo mam egzamin jutro z pedagogiki społecznej
Buziaczki
tak chodzi mi o koscielny w Maslowie? wiesz moze ile kosztuje?
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:37   #3111
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ehh dziewczyny a ja zamiast sie przygotowywac do obrony jutro to robie wszystko tylko nie to Teraz patrzac z perspektywy to fajnie bylo studiowac Choc puki co widmo bezrobocia przede mna przez najblizsze 2-3 miechy, choc szukam, to i tak bylo warto studiowac. Co do mieszkania razem to ja uwazam ze to powinien byc obowiazek przed slubem chociaz i miesiac wspolnego mieszkania. I sie na koniec pochwale ze mi w maju minelo 7 lat od kiedy mam prawo jazdy :P I 7 lat praktyki do tego bo posiadanie samego dokumentu jeszcze o niczym nie swiadczy. Z gory przestrzegam dziewczyny ktore zamieszkaja w Wawie. Tutaj sie jezdzi inaczej Szybciej ale i pelno chamow, tak jak i w Kielcach. Bez obrazy dla nikogo ale jak wracam do Kielc to naprawde jak ktos kogos puszcza na drodze to juz jest wyjatek na skale swiatowa. Moze ja mam pecha do tych debilnych kierowcow akurat ale niestety takie mam doswiadczenia. W wawie z kolei non stop przeklinam za kolkiem zwlaszcza na inne kobiety przyznaje sie ale tak jest niestety.
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 15:58   #3112
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
Ehh dziewczyny a ja zamiast sie przygotowywac do obrony jutro to robie wszystko tylko nie to
Dzisiaj to już nie ma się co uczyć tylko trzeba się zrelaksować

A tak z innej beczki dziewczyny macie zamiar coś robić na klatkach bo te nasze blokowe klatki nie wyglądają za ciekawie :/
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty

Edytowane przez margaret82
Czas edycji: 2009-06-24 o 16:05
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:08   #3113
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Ja myślałam u udekorowaniu poręczy tiulem, gdzieniegdzie kwiat. boże kilka kolorowych baloników. No nie wiem
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:14   #3114
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja myślałam u udekorowaniu poręczy tiulem, gdzieniegdzie kwiat. boże kilka kolorowych baloników. No nie wiem
Też myślę o tiulu na poręczy bo ten brudno brązowy kolor średnio fajny jest :/ i kilku kwiatuszkach na ścianie może takich samych jak w bukiecie żeby jakieś nawiązanie było
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:50   #3115
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Alice the Bride dzisiaj to już faktycznie lepiej się relaksuj np. z nami na wizażu A jutro trzymamy za Ciebie kciuki
A no i kopa w masz na szczęście
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:27   #3116
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Nie no Dziewczynki ta starucha to taki żarcik Jak ktoś mnie pyta to zawsze odpowiadam, że mam już od kilku lat corocznie 18, lub że kobieta to jak wino im starsza tym lepsza
Alice powodzenia jutro! Agulack ja sama sobie zazdroszczę tego prawka i nadal nie moge uwierzyć,że posiadam ten magiczny plastikowy dokumencik Alice nu nu nu przyćmiłaś mój prawkowy sukces. Trzeba się było od razu przechwalać, że prawko to ty masz 7 lat? Żartuję oczywiście. A co do klatki schodowej to ja raczej myślałam o balonach czy wstążkach, ale bez szału, przejście przez nią zajmie mi jakąś 1 min
Aaaa zapomniałabym...czy któraś z was orientuje się w weekendowych kursach przedmałżeńskich teraz w wakacje-oczywiście w Kielcach?? Będę dzwięczna
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:41   #3117
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dołączam sie do pytania. Może i ja bm sobie już ten kurs odbębniła. Jak dobrze pójdzie to od polowy lipca Tz będzie tutaj to moze go zmusze
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:52   #3118
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

dziewczyny, na Karczówce w każdy ostatni weekend miesiaca są nauki (w sobotę). Robi się to za jednym zamachem. Trzeba się wcześniej zapisać.
Kontakt na www.karczowka.pl
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 17:55   #3119
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hej Mam kolezanke z okolic Kielc, ktora gra na organach i spiewa jesli wciaz jestes zainteresowana odezwij sie na priv

Cytat:
Napisane przez Modliszka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie Macie moze numery do kogos kto spiewa na slubach Interesuje mnie Ave Maryja?i ciekawa jestem ile ta przyjemnosc kosztuje ?Mnie dokladnie interesuje tylko ten jeden utwor podczas komuni bo mam skrzypka juz
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:09   #3120
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
dziewczyny, na Karczówce w każdy ostatni weekend miesiaca są nauki (w sobotę). Robi się to za jednym zamachem. Trzeba się wcześniej zapisać.
Kontakt na www.karczowka.pl
Jejku jesteś cudowna Szkoda tylko, że w ten weekend nie damy rady. No ale skoro są co miesiąc to pójdziemy w lipcu
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.