Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 20:26   #4321
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Zalaczam obiecane zdjecia biżu z emmi mariage. Zdjęcie nie odzwierciedla jej uroku gdyż jest robione po ciemku W rzeczywistości są do przezroczyste krysztalki
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 20:28   #4322
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

dziewczyny potrzebuje pilnie fajnego organisty badz organistki licze na wasza pomoc
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 08:31   #4323
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez aga_o2021 Pokaż wiadomość
Zalaczam obiecane zdjecia biżu z emmi mariage. Zdjęcie nie odzwierciedla jej uroku gdyż jest robione po ciemku W rzeczywistości są do przezroczyste krysztalki

Haha mamy podobną biżuterię ja dokupiłam jeszcze bransoletkę ale kupowałam w Skorpionie
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 08:33   #4324
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

tez mam bransoletkę ale nie robilam jej zdjecia bo jest taka sama jak kolczyki;D
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 09:18   #4325
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

aga_02021 A cenowo jak sie biżu przedstawia?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 09:20   #4326
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Witam dziewczynki w ten pochmurny dzionek mam nadzieję ż epogoda się zmieni i będzie słoneczko.
Ciekawe jak tam nasza Elusia 20 czekamy z niecierpliowścia na relacje.

SRUBKA87 nasze kciuki zawsze pomagają. Także teraz to życzmy Twojemu Tż sowitych zarobków.
SYLWKOWA a Twoje Tż też się na pewno uda wiesz że my tu cuda możemy zdziałać.
A ja was pozdrawiam i życzę miłego słonecznego weekendu
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:33   #4327
sunshine8408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 160
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Witam dziewczynki, miałam się pochwalić moim zakupem, ale niestety miałam lekki poślizg. Mam nadzieje,że mi wybaczycie.
Moje zaproszenia, co prawda myślałam o całkiem innych, ale te nie są złe i za korzystną cenę.
Po welon musiałam jechać aż do Radomia, bo u Nas w CK nie mogłam nigdzie takiego dostać. Nie wyjmowałam z opakowania, więc musicie sobie go wyobrazić. Jest gładki, długość 75cm i wykończenie, tak jak widać.
Co do butów, wzór taki jak poniżej +aplikacja z kryształków tj. na welonie
sunshine8408 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 13:03   #4328
renata_r82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Hej , widzę, ze pytałyście o zespół Bankiet,moge co nieco napisac bo u nas grali My tez długo zastanawialiśmy sie czy lepiej wziąc dj-a czy jakiś zespół, że na wesele lepiej zespół , wybraliśmy bankiet (polecany przez kuzynke - Gosiu dzięki). Pierwszy taniec na nasze życzenie był z płyty, chcieliśmy kawałek w oryginale. Potem juz grał zespół , wokalistka pieknie śpiewa, wokalista wodzirej też niczego sobie, widac , ze mają duże doświadczenie, bo potrafili zabawic wszystkich, grali troche na ludowo, troche nowości, zróżnicowanie ale każdy znalazł cos dla siebie, były też śpiewy przy stołach z akordeonem, saksofonem i tamburynem - sporo znanych kawałków. Wszystkie zabawy uzgodnili z nami, bo nie chcieliśmy z tym przesadzac. Przed weselem dalismy im spisane kilka utworów które chcielismy usłyszeć- zagrali wszystkie. Do tego bardzo mili, uprzejmi. Serdecznie polecam ten zespół, mnie sie podobało.
renata_r82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 13:05   #4329
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

w sumie dalam 195 zl tzn kolczyki bransoletka i naszjnik tzn kolczyki 95 naszyjnik 40 bransoletka 60
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 14:17   #4330
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
sylwkowa-Kochaniutka mi kciuki Wizażanek pomagają zawsze- 2 razy prosiłam kiedy miałam prowadzić lekcję i proszę..dwa razy dostałam 5 Tż chodził na rozmowy..a były 3 etapy i..proszę udało się... Za Twojego Tż-a też będziemy trzymały kciuki..o taaak baaardzo mocno
Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
SYLWKOWA a Twoje Tż też się na pewno uda wiesz że my tu cuda możemy zdziałać.
Dzięki kochane, bardzo by te kciuki się przydały skoro potrafią działać takie cuda
Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Oto moje zaproszenie - znalazłam je wreszcie necie.Kupiłam tydzień temu w hurtowni w Kielcach
No i co o nich myślicie?
Mi się bardzo podobają- delikatne i gustowne.
Cytat:
Napisane przez aga_o2021 Pokaż wiadomość
Zalaczam obiecane zdjecia biżu z emmi mariage. Zdjęcie nie odzwierciedla jej uroku gdyż jest robione po ciemku W rzeczywistości są do przezroczyste krysztalki
Oglądałam Twoją biżuterię w salonie Jest bardzo ładna- sama również się nad nią zastanawiałam
Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki, miałam się pochwalić moim zakupem, ale niestety miałam lekki poślizg. Mam nadzieje,że mi wybaczycie. ....
Masz 2 rodzaje zaproszeń? bo nie wiem czy dobrze rozumiem Wszystko bardzo ładne tylko ja nie przepadam za butami z czubkiem-ale ja mam duże kulosy
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:07   #4331
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez oliffka2 Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie wiązanki i trafiła się taka oto fotografia Nie zastanawiałam się jeszcze czy dla siebie, narazie zwróciłam uwagę i myślę, że nie będzie to bardzo praktyczne.
emalgorzata nie wiem ile kosztuje, ale skoro wzbudziło zainteresowanie postaram się dowiedzieć
Meana1 dziekuje kochana chciałam w prezencie bon podarunkowy zakupić w salonie, w którym pracuje, ale jednak z powodu braku czasu trafiłam do Blanche i widziałam p. Tusień - niepozorna a takie cuda robi
widziałaś jak czesze pani Ania Tusień?

Cytat:
Napisane przez Alice the Bride Pokaż wiadomość
Meana masz moze przykladowe menu z Bohemy? Wybralam poczatkowo menu za 160, zmienilam 1 danie z menu za 180 i jeszcze troche pozmienialismy ale nie na jakies ekskluzywne i mi wycenil wlasnie menu na 180 zl i wydaje mi sie sporo, ale nie mam tych kartek z przykladowymi menu.
A propo zwierzatek to wlasnie przyjechalam do rodzicow i sie okazalo ze nasz kotek ma bardzo spuchniete przednie lapy i jak jutro tak bedzie to musimy szukac dyzurujacej przychodni...
płacisz pewnie 180 zł bo salę zamawiałaś pewnie 2 lata temu a od tego czasu wszystko poszło w górę. Zamawiasz wiejski stół?

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Kochane....nie uwierzycie..jak zwykle kciuki pomogły..Tż dostał pracę...AAAAA nie mogę w to uwierzyć.Dziękuję Wam...
elusia-wszystkiego najlepszego!!!
gratuluję!!!
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 22:38   #4332
grka
Raczkowanie
 
Avatar grka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

oliffka2 ta butonierko-branzoletka z kwiatów prezentuje się znakomicie. Byłam w zeszłym roku na weselu i taki patent nosiła świadkowa, fajnie wyróżniając się przez całe przyjęcie. Moim zdaniem to fajna i subtelna ozdoba - szkoda, że moja świadkowa chce tradycyjny bukiet...
sjoanna można bez problemu kupić i złoty i srebrny nawet żelowy długopis, są takie zestawy kolorowe, chyba nawet widziałm ostatnio w Tesco

Jak tam mija Wam dziewczyny majowy-wypoczynkowy weekend ??? Ja dziś praktycznie zamknęłam listę gości. Nareszcie!!! ale dzwonienie i proszenie się żeby ktoś łaskawie tyle dni po terminie potwierdził nie należy do przyjemności

Ja mam ciasta od Burasa i wcale nie jest tak, że ma tylko jeden smak tortu???!!! Czyżby zmieniła taktykę... On chyba poleca śmietanoweic zazwyczaj, bo to lekki i tani tort - taki myślę standardowy weselny

Odebrała mi mama zamówioną biżuterię i wyobraźcie sobie, że nie dostaam jednego kolczyka!!! No normalnie nawet z taką głupotą przed ślubem problem!!!!
A do tego odczułam dziś humorki mojej teściowej.... a przeciez ślub dopiero za 19 dni, a tu już się zaczęło!!!! JA CHCĘ WRESZCIE ZACZĄĆ SIĘ TYM WSZYSTKIM CIESXYĆ A NIE TYLKO ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY!!! Normalnie chyba potrzebuję pocieszenia ....
Sorki, że tak truję ale musiałą się wypisać

Edytowane przez grka
Czas edycji: 2010-05-02 o 22:39
grka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 09:15   #4333
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez wiewi Pokaż wiadomość
Haha mamy podobną biżuterię ja dokupiłam jeszcze bransoletkę ale kupowałam w Skorpionie
podobną widziałam wczoraj w aparcie ja szukam czegoś z fioletem i jakoś ciężko mi to idzie
wczoraj widziałam cudne butki...co myslcie o sandałkach do sukni ślubnej?? rozkochałam się w nich--fakt cena trochę duża ale mogłabym je spokojnie wykorzystać--sandałki ecru ze złotem

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez grka Pokaż wiadomość


A do tego odczułam dziś humorki mojej teściowej.... a przeciez ślub dopiero za 19 dni, a tu już się zaczęło!!!! JA CHCĘ WRESZCIE ZACZĄĆ SIĘ TYM WSZYSTKIM CIESXYĆ A NIE TYLKO ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY!!! Normalnie chyba potrzebuję pocieszenia ....
Sorki, że tak truję ale musiałą się wypisać
kochana nie przejmuj się...wiem łatwo mówić,ale nie warto się tym przejmować!!!!
Ja mam ogólnie spoko teściów,ale czasem potrafią wkurzyć mają jakieś takie swoje.. bo co ludzie powiedzą koszmar...
Głowa do góry:ro za:

my dziś dalej prosimy gości...chciałabym juz skończyć
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 10:57   #4334
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Witam My już po wizycie u naszego świadka było suuuper, jescze dzisiaj dochodzimy do siebie I już mamy za sobą pierwsze koty za płoty jeśli chodzi o zapraszanie Dziękuję w imieniu Tż-a za gratulacje. Na początku jeśli chodzi o pensję to nic szczególnego, ale podkreślili, że to stawka dla okresu próbnego..także miejmy nadzieję, że w sierpniu przedłużą mu umowę i podwyższą zarobki Miłego dnia!
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:14   #4335
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Nie wiem co się u Was dzieje dziewczyny bo jakoś ostatnio nie mam czasu na forum Gratuluję pozałatwianych spraw i trzymam kciuki za dalsze załatwianie

My w piątek planujemy pozałatwiać kilka spraw - USC, kupić buciki dla mnie, zamówić obrączki, i chciałabym księgę gości, ale na allegro nic mi się nie podoba nie wiecie gdzie w Kielcowie poza Puchatkiem ( bo tam widziałam ) można dostać księgi gości ??
Zastanawiałam się już nawet nad zrobieniem takiej księgi samemu tylko nie wiem gdzie można by kupić okładkę
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:35   #4336
oliffka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 118
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Meana1 niestety nie widzialam jak czesze, robila kolor miałam na myśli to, ze ją bardzo dużo dziewczyn poleca odnośnie fryzur ślubnych
grka
a trzymał się ten kwiat długo? nie przeszkadzał w tańcu? pisalam do kobietki o cenę, ale wciaż cisza

Wczoraj byłam u pani Ani z bazar - ma ok 1200 bukietów do wyboru w katalogach, czasopismach i na zdjęciach. Powiedziała, że górna granica wiązanki dla młodej to 150 zl, świadkowej 100, ubieranie auta ok 60 zl (skromne).
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez oliffka2
Czas edycji: 2010-05-03 o 11:36
oliffka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:48   #4337
sunshine8408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 160
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

sylwkowa tak,mam 2 rodzaje zaproszeń, z czerwoną kokardką dla mnie, a z zieloną dla strony mojego TŻ-cika. Właśnie jestem po pierwszej serii zaproszeń dzisiaj ciąg dalszy. A co do bucików to muszę mieć z czubkiem, bo noszę rozmiar 34/35, więc zaokrąglony przód nie jest dla mnie, a pozatym chcę uniknąć efektu ,,kota w butach"

Boże, jeszcze tylko 89 dni, ten czas za szybko leci. Tyle do załatwienia, brak czasu by się tym wydarzeniem cieszyć. Ciągle odnoszę wrażenie, jakby to nie był mój ślub. Trochę to dziwne Czy Wy też tak macie?
sunshine8408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:59   #4338
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Boże, jeszcze tylko 89 dni, ten czas za szybko leci. Tyle do załatwienia, brak czasu by się tym wydarzeniem cieszyć. Ciągle odnoszę wrażenie, jakby to nie był mój ślub. Trochę to dziwne Czy Wy też tak macie?[/QUOTE]

no wlasnie d owas zajrzalam i tez się czuje jakby to nie mój ślub, cały czas wydaje mi się że mało czasu zostało i dużo rzeczy do zrobienia,
dziewczyny macie jakiegoś fajnego zaufanego fryzjera ? kiedyś czytałam że polecacie jakiś salon na bocianku, może jeszcze ktoś ?
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:13   #4339
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
no wlasnie d owas zajrzalam i tez się czuje jakby to nie mój ślub, cały czas wydaje mi się że mało czasu zostało i dużo rzeczy do zrobienia,
dziewczyny macie jakiegoś fajnego zaufanego fryzjera ? kiedyś czytałam że polecacie jakiś salon na bocianku, może jeszcze ktoś ?
Ech też nie mam jeszcze fryzjera ani makijażystki a to już chyba najwyższy czas bo ślub prawie za dwa miesiące
Ogólnie to jestem w czarnej prawie nic nie mamy załatwione
Trzeba się wziąć do roboty bo potem wyjdzie tak że przed samym ślubem zmienię się w jędzę

Znalazłam w domu stary album taki rozkładany i mam zamiar sama zrobić księgę gości coś jak te http://moda.allegro.pl/item102129288...decorisus.html
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 13:22   #4340
grka
Raczkowanie
 
Avatar grka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

oliffka2 wesele trwało gdzieś do 3.30 i nic nie było snac po tym kwiatku
grka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:36   #4341
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez grka Pokaż wiadomość
A do tego odczułam dziś humorki mojej teściowej.... a przeciez ślub dopiero za 19 dni, a tu już się zaczęło!!!! JA CHCĘ WRESZCIE ZACZĄĆ SIĘ TYM WSZYSTKIM CIESXYĆ A NIE TYLKO ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY!!! Normalnie chyba potrzebuję pocieszenia ....
Sorki, że tak truję ale musiałą się wypisać
Grka pomyśl sobie że stres udziela się nie tylko Wam ale też właśnie rodzicom, więc nie ma się co dziwić bo pewnie będziecie sobie czasami działać na nerwy Głowa do góry, będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
Boże, jeszcze tylko 89 dni, ten czas za szybko leci. Tyle do załatwienia, brak czasu by się tym wydarzeniem cieszyć. Ciągle odnoszę wrażenie, jakby to nie był mój ślub. Trochę to dziwne Czy Wy też tak macie?
Ja tez jestem w szoku jak szybko ten czas leci. Matko dziewczyny jak Was czytam to az mi ciarki przechodzą jak piszecie że juz tak mało dni Wam został. Wyobrażam sobie tylko Wasz stres, ja teraz 4 miechy przed ślubem jak uświadamiam sobie że coraz bliżej do ślubu to ogarnia mnie panika

Aha mam do Was prośbę.Jak byście widziały gdzieś w Kielcowni ładne czółenka w kolorze pomaranczowym na niezbyt dużym obcasie to proszę o info, bo na allegro nic takiego nie ma a ja sie napalilam na pomarańczowe buciki do ślubu
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:00   #4342
aga_o2021
Raczkowanie
 
Avatar aga_o2021
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 68
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

W załączeniu moje buty kupione w Kiarze producent Staze.... sa koloru ecru i mega wygodne
__________________
24.07.2010 Agatek
aga_o2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:45   #4343
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Ech też nie mam jeszcze fryzjera ani makijażystki a to już chyba najwyższy czas bo ślub prawie za dwa miesiące
Ogólnie to jestem w czarnej prawie nic nie mamy załatwione
Trzeba się wziąć do roboty bo potem wyjdzie tak że przed samym ślubem zmienię się w jędzę

Znalazłam w domu stary album taki rozkładany i mam zamiar sama zrobić księgę gości coś jak te http://moda.allegro.pl/item102129288...decorisus.html
jesli chodzi o make up to robie sobie sama ,ale jesli jestes zainteresowana to podam numer na priv do kolezanki po fachu

Cytat:
Napisane przez aga_o2021 Pokaż wiadomość
W załączeniu moje buty kupione w Kiarze producent Staze.... sa koloru ecru i mega wygodne
jak mega wygodne to chyba pojde sobie przymierzyc, bo wszytskie co mialam na nogach to byly zazwyczaj niewygodne - ale moze to dlatego ze nie chodze na obcasach
__________________


24.07.2010

Edytowane przez tatarata
Czas edycji: 2010-05-03 o 16:46
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:49   #4344
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczyny mam zamiar zrobić rodzicom w ramach podziękowania fotoksiążki z naszymi zdjęciami od urodzenia do teraz i w związku z tym mam pytanie-czy lepiej zrobić książkę osobno dla moich i jego rodziców czy może też zrobić dwie takie same książki z odpowiednio posegregowanymi zdjęciami? Zaznaczę,że nasi rodzice znają się praktycznie od zawsze(bez jakichś zażyłości),a my chodziliśmy do jednej klasy do podstawówki i do gimnazjum. Co wy na to?
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:06   #4345
tatarata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Muszę się wam jeszcze pochwalić jaką bedę mieć dekoracje koscioła - zaznaczam że robie ją sama z siostrą
__________________


24.07.2010
tatarata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:10   #4346
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
jesli chodzi o make up to robie sobie sama ,ale jesli jestes zainteresowana to podam numer na priv do kolezanki po fachu
Poproszę
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:13   #4347
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

margaret kiedy bierzesz ślub ??

juz sprawdziłam, mogę Cie wpisać w moj terminarz jesli masz ochotę
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną



Edytowane przez czarna_kawa80
Czas edycji: 2010-05-03 o 17:25
czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:24   #4348
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Lemon tree dzieki za menu!
Meana być może, że ma to związek ze wzrostem cen... no nie będę się już o te 5 zł od osoby kłociła przecież Co do stołu wiejskiego to będę miała, ale bez szynki (koleżanka powiedziała, że ją się ciężko kroiło i małe zainteresowanie było). Płacę 1000zl, co uważam za cenę szokującą, ale teściówka się uparła, że musi być. Wczoraj ustaliłam dekorację z p.Asią z Bohemy. W końcu zdecydowałam się na taką wiosenną - zieloną z ciemnymi różowymi tulipanami. Ponieważ miałam po drodze, to oglądałam w soboty różne warianty dekoracji i w końcu zobaczyłam, że ten najbardziej mi odpowiada. Polecam tak kilka razy zajrzeć na salę w sobotę najlepiej kolo 13, bo wtedy najłatwiej zdecydować. Jakbyś miała ochotę to oczywiście zapraszam 22 maja na obejrzenie sali U mnie zdecydowanie nie będzie żadnych sztucznych kwiatów.
niunia_leyla ja od koleżanki wzięłam ostatnio numer do krawcowej dobrej. Moja mama robiła tam poprawki swoich sukienek. Pani Dryja 607 194 592. Ona ma zakład na Sienkiewicza od strony KCK chyba w tym budynku na przeciwko sklepu z oświetleniem i dodatkami do domu.
Dziewczyny zostało mi 19 dni! Cholera
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:26   #4349
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

niuni_layla tez mam dnumer do bardzo dobrej krawcowej jak cos to priv
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 18:05   #4350
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

No i co.. już popołudnie i jutro od nowa trzeba wrócić do pracy..ale na szczęście na 4 dni
Ja też już wszystkich zaprosiłam- w sobotę zakończyłam ale w jaki sposób hihi impreza była przednia!!z jednej strony się cieszę a z drugiej dzięki temu zapraszaniu wiele imprez powstało ( dużo znajomych prosiliśmy grupowo)zresztą wszyscy tak woleli bo był powód żeby się spotkać i dłużej pogadać. Srubka -ty super zaczynasz proszenie u świadka ja już zakończyłam
Cytat:
Napisane przez sunshine8408 Pokaż wiadomość
sylwkowa tak,mam 2 rodzaje zaproszeń, z czerwoną kokardką dla mnie, a z zieloną dla strony mojego TŻ-cika...
Boże, jeszcze tylko 89 dni, ten czas za szybko leci. Tyle do załatwienia, brak czasu by się tym wydarzeniem cieszyć. Ciągle odnoszę wrażenie, jakby to nie był mój ślub. Trochę to dziwne Czy Wy też tak macie?
Sorki zapomniałam, że to u Ciebie miały być 2 rodzaje zaproszeń ale masz małą nogę jak u Kopciuszka hihi Co do ślubu to ja też mam wrażenie, że to nie jest mój ślub co najwyżej komuś pomagam w załatwianiu jego Ja mam jeszcze manię, że napewno o czymś zapomnę i że moje wesele okaże się klapą więc nic tylko a do ślubu zostało 53 dni!!
Cytat:
Napisane przez tatarata Pokaż wiadomość
Muszę się wam jeszcze pochwalić jaką bedę mieć dekoracje koscioła - zaznaczam że robie ją sama z siostrą
Bardzo ładnie to wygląda ale ja miałabym cały czas manię, że sukienkę schajam jak będę szła

Ja sobię siedzę i właśnie przeglądam jakie pieśni bym chciała mieć na swoim ślubie - mi bardzo podobają się sholę w kościele więc taką sobie zamówiłam..ale wszystkie takie ładne i jak tu zdecydować?
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.