"poderwałyście" nieśmiałego faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 09:10   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

"poderwałyście" nieśmiałego faceta?


Hej.
Mam problem... i nie wiem co robić bo nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja a mianowicie poznałam faceta, 6 lat starszy, pracuje, dobrze zbudowany... już nie taki chłopczyk z sąsiedztwa a tu taka niespodzianka- facet przy mnie zapomina języka w buzi... kompletnie go onieśmielam...
Ja już całkiem zgłupiałam bo sądziłam, że skoro starszy i bliżej mu do 30stki niż 20 to nie zgłupieje na mój widok.
Słyszałam opinie,ze faceci się mnie boja i wstydzą... może dlatego po prostu mało kto do mnie podchodzi, jedynie po % na imprezach... ale jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

I teraz nie wiem co ja powinnam robić, nie chce go skreślać, ale zastanawiam się czy mu to przejdzie.... mówił, że nigdy tak nie miał tylko przy mnie bo mu zalezy bardzo, wcześniej przecież miał inne kobiety. Ja taka onieśmielona facetem byłam może w wieku 14 lat i fakt faktem z czasem mi przechodziło jesli poznawałam faceta lepiej, tylko wtedy facet miał inicjatywę. W tym wieku co teraz jestem nie chce przejmować inicjatywy mogę go naprowadzić, żeby wiedział ze ma szanse ale on musi miec inicjatywe.

PO co założyłam wątek?? Interesuje mnie czy miałyście taką sytuację?? I co zrobilyście? Jedna osoba z autorytetem czesto mi powtarzała, że faceci też są niesmiali i właśnie często bywa tak, że fajny facet jest nieśmialy i dlatego jest sam, albo poderwie go jakaś dziewczyna niekoniecznie ładna i mądra ale po prostu odważna i przebojowa i ma szczęscie bo się odwazyla i ma fajnego faceta.

CO myślicie o calej tej sytuacji?
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 09:14   #2
Galateaa
Raczkowanie
 
Avatar Galateaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 72
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Moim zdaniem facet jest nieśmiały do momentu kiedy nie spotka kobiety, która mu się naprawdę podoba i wtedy podejmie działania żeby się do niej zbliżyć
Galateaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 09:21   #3
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
PO co założyłam wątek?? Interesuje mnie czy miałyście taką sytuację?? I co zrobilyście? Jedna osoba z autorytetem czesto mi powtarzała, że faceci też są niesmiali i właśnie często bywa tak, że fajny facet jest nieśmialy i dlatego jest sam, albo poderwie go jakaś dziewczyna niekoniecznie ładna i mądra ale po prostu odważna i przebojowa i ma szczęscie bo się odwazyla i ma fajnego faceta.

CO myślicie o calej tej sytuacji?
Ja się wypowiem, bo czuję się wywołana do tablicy
Poderwała nieśmiałego faceta, pierwszy rok było bardzo ciężko, bo czasem jego zachowanie było kompletnie dla mnie niezrozumiałe. Potem było coraz lepiej. Teraz mogę powiedzieć szczerze, że to najlepsze co mnie w życiu spotkało, jesteśmy razem już kilka lat, małżenstwem od blisko roku i jest cudownie. Okazał się wspaniałym, zaradnym człowiekiem. A przy mnie jest zupełnie inną osobą niż kiedyś - dowcipny błyskotliwy, czuły, wylewny. Szczerze też przeszło mi przez myśl, że tylko dzięki tej nieśmiałości jeszcze mi go nikt sprzed nosa nie zwinął
Mi to wyszło na zdrowie, więc wychodzę z założenia, że zawsze warto spróbować Byle tylko nie pomylić nieśmiałości z obojętnością.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2015-02-05 o 09:23
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 09:28   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez Galateaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem facet jest nieśmiały do momentu kiedy nie spotka kobiety, która mu się naprawdę podoba i wtedy podejmie działania żeby się do niej zbliżyć
Się z tym zgadzam.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytuję pierwszy post:

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hej.
Mam problem... i nie wiem co robić bo nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja a mianowicie poznałam faceta, 6 lat starszy, pracuje, dobrze zbudowany... już nie taki chłopczyk z sąsiedztwa a tu taka niespodzianka- facet przy mnie zapomina języka w buzi... kompletnie go onieśmielam...
Ja już całkiem zgłupiałam bo sądziłam, że skoro starszy i bliżej mu do 30stki niż 20 to nie zgłupieje na mój widok.
Słyszałam opinie,ze faceci się mnie boja i wstydzą... może dlatego po prostu mało kto do mnie podchodzi, jedynie po % na imprezach... ale jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

I teraz nie wiem co ja powinnam robić, nie chce go skreślać, ale zastanawiam się czy mu to przejdzie.... mówił, że nigdy tak nie miał tylko przy mnie bo mu zalezy bardzo, wcześniej przecież miał inne kobiety. Ja taka onieśmielona facetem byłam może w wieku 14 lat i fakt faktem z czasem mi przechodziło jesli poznawałam faceta lepiej, tylko wtedy facet miał inicjatywę. W tym wieku co teraz jestem nie chce przejmować inicjatywy mogę go naprowadzić, żeby wiedział ze ma szanse ale on musi miec inicjatywe.

PO co założyłam wątek?? Interesuje mnie czy miałyście taką sytuację?? I co zrobilyście? Jedna osoba z autorytetem czesto mi powtarzała, że faceci też są niesmiali i właśnie często bywa tak, że fajny facet jest nieśmialy i dlatego jest sam, albo poderwie go jakaś dziewczyna niekoniecznie ładna i mądra ale po prostu odważna i przebojowa i ma szczęscie bo się odwazyla i ma fajnego faceta.

CO myślicie o calej tej sytuacji?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 09:28   #5
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja się wypowiem, bo czuję się wywołana do tablicy
Poderwała nieśmiałego faceta, pierwszy rok było bardzo ciężko, bo czasem jego zachowanie było kompletnie dla mnie niezrozumiałe. Potem było coraz lepiej. Teraz mogę powiedzieć szczerze, że to najlepsze co mnie w życiu spotkało, jesteśmy razem już kilka lat, małżenstwem od blisko roku i jest cudownie. Okazał się wspaniałym, zaradnym człowiekiem. A przy mnie jest zupełnie inną osobą niż kiedyś - dowcipny błyskotliwy, czuły, wylewny. Szczerze też przeszło mi przez myśl, że tylko dzięki tej nieśmiałości jeszcze mi go nikt sprzed nosa nie zwinął
Mi to wyszło na zdrowie, więc wychodzę z założenia, że zawsze warto spróbować Byle tylko nie pomylić nieśmiałości z obojętnością.
Na pewno nie jest to obojętność. Widze, że jest mna oczarowany i po prostu wydaje mi się ze spotkał dziewczynę (mnie) innego typu niz pozostałe. Jestem ułożona, ambitna, wiem czego chcę itp. i nie wie za bardzo jak postapić żeby nie popełnic gafy, On po prostu chce wyjśc jak najlepiej. Poza tym przez sms czy fb jest na prawdę otwarty więc widzę, że to po prostu nieśmiałość.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:04   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Na pewno nie jest to obojętność. Widze, że jest mna oczarowany i po prostu wydaje mi się ze spotkał dziewczynę (mnie) innego typu niz pozostałe. Jestem ułożona, ambitna, wiem czego chcę itp. i nie wie za bardzo jak postapić żeby nie popełnic gafy, On po prostu chce wyjśc jak najlepiej. Poza tym przez sms czy fb jest na prawdę otwarty więc widzę, że to po prostu nieśmiałość.
A po czym to "widzisz"? Co takiego robi, że to widać?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:21   #7
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

To i ja się wypowiem.
Też zawsze słyszałam, że faceci się mnie boją a to dlatego, że ja nie boję się mówić tego co myślę. Doprawdy, nie wiem czego się bać?
No ale...poderwałam nieśmiałego faceta, w sumie to on podszedł do mnie na imprezie po piwie za namową szwagra na początku było drętwo, przez kilka tygodni spotykania było czuć taką specyficzną atmosferę. Ale po jakimś czasie to przeszło. Myślę, że facet jest nieśmiały dlatego, że mu zależy i nie chce palnąć czegoś, co Cię może odrzucić, uważam, że z czasem mu to przejdzie, gdy się bliżej poznacie i będziecie czuć się w swoim towarzystwie swobodnie. Jeśli to fajny facet to nie skreślaj go, daj mu trochę czasu.
Dodam, że z tym moim na początku nieśmiałym facetem jestem do teraz i wybiło nam 3 lata, więc z doświadczenia wiem, że czasem warto zaryzykować
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 10:33   #8
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Mój facet też do śmiałych nie nalezy. Taki grzeczny chłopiec poznalismy się przez internet. Nasza znajomosc bardz powoli się rozwijała. Nawet na pocałunek juz nie liczylam i chcialam go sobie odpuscic. Po jakiś dwóch miesiacach zauwazylam ze swobodniej ze mna rozmawia. Teraz po roku nawet jego rodzina twierdzi ze sie zmienil. Jest pewniejszy siebie. Niestety to ja zabiegalam o niego ale warto bylo dac mu czas. Troche czekałam az sie zdecyduje ale nie żałuję.

Najlepsze co mnie spotkalo.
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 11:07   #9
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A po czym to "widzisz"? Co takiego robi, że to widać?
Po prostu to czuję, nie wiem, może intuicja? Proponuje spotkania, martwi się, że nie wypadnie dobrze... ja go nie namawiam do niczego, nie przymuszam. On sam tego chce.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:14   #10
Kaletnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 58
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez Galateaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem facet jest nieśmiały do momentu kiedy nie spotka kobiety, która mu się naprawdę podoba i wtedy podejmie działania żeby się do niej zbliżyć
Bullshit. Oznaczałoby to, że taki nieśmiałek jest po prostu bardzo wybredny. A tak naprawdę przełamie się on przy jednej dziewczynie na dziesięć, i to raczej szarej myszce niż takiej bardzo pewnej siebie.

Autorko - jest nieśmiały, bo pewnie nie wychodziło mu do tej pory z kobietami. dodaj do tego jego wiek i masz wizerunek człowieka, na którego większość kobiet popatrzy co najwyżej z politowaniem.
Kaletnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:19   #11
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

a ja się wypowiem z tej drugiej, mnie happy-endowej strony.
Spotkałam nieśmiałego faceta, był bardzo miły i widać było że jest zainteresowany. Ale okropnie sparaliżowany, ciągle się wpatrywał z trochę żałosną minką (wiem, fatalnie to brzmi). To było na weselu koleżanki. Siedzieliśmy obok siebie, potem wymieniliśmy się tel., następnie zaprosiłam go na swoja obronę ( po avatarze wiadomo jak to wygląda). Potem to on cały czas mnie gdzieś zapraszał, szukał kontaktu, blablabla, było bardzo nieporadny, ale widać było że mu okropnie zależy, co mi się podobało. Niestety - zaczęliśmy być razem i przez cały związek ta nieporadność, nieśmiałość która skutkowała wsadzaniem głowy w piasek ze łzami w oczach, totalny brak umiejętności kontaktu z ludźmi i brak chęci jakiegoś progresu w tej kwestii...w pewnym momencie zaczął mnie za wszystko winić, jaki to on biedny i co ja od niego chce. Niestety po 1.5 roku zakończyłam tę relacje, bo nie dało się z nim wytrzymać, jego nieśmiałość była wytłumaczeniem na wszystko, nawet na fakt iż po wypadku (spadłam ze schodów, szpital, za granicą, bez nikogo bliskiego) rzekł "aha, no nie jest chyba źle, bo możesz mówić, jestem nieśmiały i nie wiem jak zareagować" ?.?...
A teraz zapatrzony jest w jakąś swoją koleżankę i wzdycha oraz "przełamuje swoją nieśmiałość". Mój były Tż jest przykładem na takiego nieśmiałka, co jak spotka tę Prawdziwą Miłość (och, ach) to raczej nieśmiałość wsadzi w kieszeń. W innych wypadkach chce mieć po prostu jakąś dziewczynę, więc się o nią "postara".

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2015-02-05 o 15:21
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 17:55   #12
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

loczek, gratuluję, że w ogóle tyle czasu z nim wytrzymałaś. Mój to inna sprawa bo nieśmiałości bardzo szybko sie pozbył.
Gorzej właśnie jeśli to wieczny nieśmiałek
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:09   #13
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Drugi mąż mojej babci taki jest . Ale moja babcia szukała właśnie kogoś takiego - nieśmiałego, odrobinę wycofanego, niepewnego co zrobić. Ładnie się jej podporządkował, znalazł się w idealnym według niej miejscu pod jej pantoflem. Ale co kto lubi .

Autorko - odpowiedz sobie na pytanie: czy chcesz poczekać na rozwój sytuacji (ewentualnie spróbować faceta odrobinę ośmielić)? Czy chcesz próbować coś z nim stworzyć, czy wolałabyś faceta konkretnego, który nie boi się, że coś spartaczy? Bo facet z tej nieśmiałości może wyjść (z Twoją pomocą, czy z biegiem czasu), ale też wcale nie musi.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:22   #14
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Odpowiadając na tytułowe pytanie: tak, jest moim mężem

Ale nalezy rozdzielić: nieśmiałość od olewania
oraz nieśmiałośc od chorobliwej nieśmiałości.

Mój TŻ po prostu był dość nieśmiały na początku (nadal jest czasem do obcych ludzi, choć np. w pracy radzi sobie świetnie, a ma duzy kontakt z kontrahentami, klientami itd.), ale od początku widziałam, że mu zależy i to okazywał (choć w taki dość subtelny sposób, jak to nieśmiali ).
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 19:15   #15
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
loczek, gratuluję, że w ogóle tyle czasu z nim wytrzymałaś. Mój to inna sprawa bo nieśmiałości bardzo szybko sie pozbył.
Gorzej właśnie jeśli to wieczny nieśmiałek
No niestety. Ale a propo wątku, warto dać chłopakowi szansę, skoro nie ukazuje innych dziwnych cech/zachowań ... może jednak się wyrobi .
Tylko obserwuj czy jego nieśmiałość nie jest pewnego sposobem na wygodą bierność w życiu pt. "bo ona taka śmiała i aktywna, niech ona zadecyduje <o wszystkim> a ja się dostosuje, taki jestem nieśmiały.. a w zasadzie bezkonfliktowy, ha!"
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 20:33   #16
beatkqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 178
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Sama poznałam ostatnio bardzo nieśmiałego faceta. Z jednej strony chciałabym żeby coś z tego wyszło a z drugiej...
beatkqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 21:17   #17
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

często wydaje nam się lub sobie tak wmawiamy żę facet jest nieśmiały a tak na prawdę po prostu nie interesuje się nami
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 21:47   #18
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Nie bardzo rozumiem w czym problem skoro facet mimo niesmialosci proponuje spotkania, pisze, mowi ci ze jest oczarowany. Nie pozostaje nic innego jak pozytywnie reagować na te "zaloty" i czekać aż troche bardziej sie otworzy i przestanie sie stresowac. Moze warto byloby go czasem skomplementowac i jakos podbudowac?
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:27   #19
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Szczerze też przeszło mi przez myśl, że tylko dzięki tej nieśmiałości jeszcze mi go nikt sprzed nosa nie zwinął
Bo tak właśnie bardzo często jest.

Jesteśmy mimo wszystko dość konserwatywnym społeczeństwem, więc wartościowy, przystojny, ale nieśmiały facet, bardzo długo może być sam bo, co tu dużo mówić, praktycznie żadna dziewczyna nie jest w stanie wprost zaproponować takiemu facetowi spotkania. No a że on też nie potrafi, bo nieśmialość go blokuje, więc sobie tak hmm żyje

Są też czasem takie sytuacje, że facet nie jest nieśmiały, nie ma problemów, aby godzinami rozmawiać z koleżankami itd., ale akurat przy tej jednej jedynej, nawet mając 20-kilka lat, totalnie się blokuje Sam coś takiego miałem i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że tak umiem. Tak jak normalnie, w mojej głowie miałem prawdziwy magazyn wiedzy, z którego mogłem korzystać do woli, na potrzeby prowadzenia konwersacji, tak przy tej jednej czułem się tak jakbym wchodził do ... nie swojego, totalnie pustego magazynu Teraz wspominam tą dziewczynę z naprawdę dużą nostalgią bo mimo, że było to dla mnie szalenie irytujące (tj. rozpoczynanie rozmowy, by po chwili przekonać się, że w tym moim pustym łbie nic nie mogę znaleźć ;D), tak jednocześnie wiem, że dla mnie to było "coś".

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez carpediem Pokaż wiadomość
Autorko - odpowiedz sobie na pytanie: czy chcesz poczekać na rozwój sytuacji (ewentualnie spróbować faceta odrobinę ośmielić)? Czy chcesz próbować coś z nim stworzyć, czy wolałabyś faceta konkretnego, który nie boi się, że coś spartaczy?
Ale dlaczego przypisujesz nieśmiałemu facetowi od razu łatkę łajzy, bycia rozlazłym, niekonkretnym, niezaradnym ???

Ten nieśmialy facet, może w pracy mieć n-ludzi pod sobą, rządzić nimi, zarabiać kilkanaście tys zł miesięcznie, mieć różne sukcesy, a ten "konkretny" (czyli typek, który podchodzi na dyskotece :P) może być żulkiem co to nawet roboty za 1500 zł nei potrafi sobie znaleźć.

Nie przenośmy nieśmiałości na inne aspekty życia bo jedno z drugim ma niewiele wspólnego. To że facet jest nieśmiały, nie oznacza, że w innym aspekcie życia też nie potrafi podejmować decyzji.

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2015-02-05 o 22:19
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 13:17   #20
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Cytat:
Napisane przez Galateaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem facet jest nieśmiały do momentu kiedy nie spotka kobiety, która mu się naprawdę podoba i wtedy podejmie działania żeby się do niej zbliżyć
zgadzam się!
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:12   #21
Tentakiowaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

jako niesmialy 21 latek prosze cie abys dala mu szanse i nie traktowala go jak ufoludka
mi niestety narazie zadna dziewczyna nie dala szansy ale moze to sie zmieni bo pracuje nad soba
Pozdrawiam
Tentakiowaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 00:02   #22
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: "poderwałyście" nieśmiałego faceta?

Wiem z pewnego doswiadczenia, że Ci nieśmiali często maja wiele do zaoferowania a nawet bywają takie ciche wody, które, gdy spotkaja odpowiednia kobietę i poczuja się przy niej swobodnie, staja sie "zwierzakami" haha

nie no serio, warto dać szansę
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 01:02:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.