Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-16, 13:27   #3661
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

My myśleliśmy nad Dominikana ale sama nie wiem, tak czytam o tej Dominikanie i mam coraz większe wątpliwości. Tajlandia super, każdy nam poleca ale my nie mamy jak, niestety podróż wchodzi w grę tylko w miesiące wakacyjne kiedy dziecko ma wolne od szkoły. Ferie zimowe też odpadają bo nie zdążymy i tam, a na tydzień to szkoda zachodu na tak daleka podróż.

A na kurs też byśmy chcieli iść, ale wybieramy się od stycznia a nawet ofert nie przeglądałam :-D
Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-05-16 o 13:28
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 13:43   #3662
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Paulina my bierzemy ślub w Krzyżu

A w podróż poślubną wybieramy się na Malediwy
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 14:14   #3663
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie się wybieracie na podróż poślubną?

Macie może do polecenia jakąś szkołę tańca? Musimy pierwszy taniec podszlifować :-D
Mogą być Katowice, Chorzów..
My czekamy na jakiegoś lastaMarzy mi się Hiszpania
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 14:27   #3664
KaKa2061
Raczkowanie
 
Avatar KaKa2061
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 173
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

A my prawdopodobnie wybierzemy się na pieszą wędrówkę Głównym Szlakiem Beskidzkim ok 519 km plecaki na plecy i wio! Jeśli to nie wypali to wchodzi w grę też Balaton na Węgrzech.
__________________
21.11.2012r.

12.11.2016r.
KaKa2061 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 18:24   #3665
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
My myśleliśmy nad Dominikana ale sama nie wiem, tak czytam o tej Dominikanie i mam coraz większe wątpliwości. Tajlandia super, każdy nam poleca ale my nie mamy jak, niestety podróż wchodzi w grę tylko w miesiące wakacyjne kiedy dziecko ma wolne od szkoły. Ferie zimowe też odpadają bo nie zdążymy i tam, a na tydzień to szkoda zachodu na tak daleka podróż.

A na kurs też byśmy chcieli iść, ale wybieramy się od stycznia a nawet ofert nie przeglądałam :-D
Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Czemu Dominikana odpada? Mnie ogólnie podróż tak daleko lekko przeraża..


Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

A w podróż poślubną wybieramy się na Malediwy
Macie już wybraną jakąś ofertę?

Cytat:
Napisane przez KaKa2061 Pokaż wiadomość
A my prawdopodobnie wybierzemy się na pieszą wędrówkę Głównym Szlakiem Beskidzkim ok 519 km plecaki na plecy i wio! Jeśli to nie wypali to wchodzi w grę też Balaton na Węgrzech.
Oprócz wyjazdu gdzie będzie ciepło, piasek i palmy, to myślimy nad kilkoma dniami w Bieszczadach.
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 18:35   #3666
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

moje marzenie to Dominikana
mieliśmy lecieć ale jako że kupiliśmy mieszkanie, a teraz je remontujemy i meblujemy to raczej nic z tego
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 19:08   #3667
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Czemu Dominikana odpada? Mnie ogólnie podróż tak daleko lekko przeraża..




Macie już wybraną jakąś ofertę?



Oprócz wyjazdu gdzie będzie ciepło, piasek i palmy, to myślimy nad kilkoma dniami w Bieszczadach.
Czytam różnie fora i tak się zniechęcam po mału... Wodosrosty na plaży, niebezpiecznie poza hotelem, długa podróż, pora deszczowa, ogólny standard hoteli. Nie wiem, tak ceny oglądamy dla naszej trójki i ogólnie jak patrzę na pokoje, czytam o wyżywieniu, oglądam zdjęcia plaży całej w wodorostach, czytam o deszczach i chmurach to mi się odechciewa.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 12:16   #3668
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

My też się nad Dominikaną zastanawiamy, w biurach podróży ją b. polecają.. w grę też wchodzi Bali i Tajlandia. Kenia się nam bardzo podobała, ale do Kenii nie jedzie się w tym okresie, co my chcemy..
Czekamy też na jakiś last minute i pewnie padnie na Dominikane, na 14 dni nam się marzy Tylko jak sobie pomyślę, ile się tam leci samolotem... to blada się robię
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 12:18   #3669
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

No właśnie ten lot, a my jeszcze z siedmiolatkiem, choć na Dominikane akurat są bezpośrednie loty to może jakoś wytrzyma, prześpi.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 15:23   #3670
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cherry nie jedziemy z biurem podróży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 17:16   #3671
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Paulina w biurze polecili wam jakieś konkretne hotele na Dominikanie?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 18:37   #3672
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Spróbuj przedzwonić do św. Stanisława do Czeladzi. Tam Pani przyjmuje w poradni co czwartek
Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Mogę podać Ci na priv nr tel do Pani Ani, bardzo serdecznej osoby, robi poradnie w różnych miejscach, trzeba się tylko umówić i żaden problem.
Dzięki dziewczyny! Udało się umówić na dwa czwartki w czerwcu, w Katowicach na Giszowcu.
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 19:59   #3673
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Dagsy Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Udało się umówić na dwa czwartki w czerwcu, w Katowicach na Giszowcu.


Możesz dać namiary? tez nie mamy jeszcze poradni
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 20:58   #3674
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Czytam różnie fora i tak się zniechęcam po mału... Wodosrosty na plaży, niebezpiecznie poza hotelem, długa podróż, pora deszczowa, ogólny standard hoteli. Nie wiem, tak ceny oglądamy dla naszej trójki i ogólnie jak patrzę na pokoje, czytam o wyżywieniu, oglądam zdjęcia plaży całej w wodorostach, czytam o deszczach i chmurach to mi się odechciewa.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Hmm.. Ja jeszcze się tak nie wgłębiałam w temat, ale mnie nastraszyłaś Dla mnie przerażająca jest podróż - mój TŻ ma oko po ratującej je operacji i nawet krótki lot jest dla niego męczarnią, a co dopiero taka...

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Cherry nie jedziemy z biurem podróży
Pierwszy raz organizujecie sobie podróż tak daleko? Sama nad tym myślę, ale boję się, że nie podołam organizacji
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:34   #3675
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cherry mnie denerwuje jedna jeszcze rzecz na Dominikanie tam nic nie pozwiedzasz, nie chodzi mi jakieś zabytki itp tylko ogólnie sam kraj, poza hotelem nic ładnego nie ma, no jest możliwość poplyniecia na wyspę Saona. Gdybyśmy jechali bez dziecka to zdecydowanie wolałabym Tajlandie w okresie zimowym. Dużo znajomych nam ja polecało ale niestety. Oglądalam jeszcze teraz Meksyk to tam z kolei nie ma takich plaż pięknych jak na Dominikanie
A brał ktoś z was opcje rejsu po wyspach Karaibskich? Tylko to raczej samemu trzeba sobie zorganizować. Z Martyniki kiedyś takie rejsy oglądalam, płyniesz w nocy za dnia jesteś na wyspach, codziennie inna. I np wziąsc sobie tygodniowy rejs a tydzień wypoczynku na lądzie.

Na tej stronie oglądalam,to akurat starsza oferta ale pakiety mają różne, ten akurat długi rejs 14 dniowy (z biletami lotniczymi) ale są i krótsze bez biletów. http://www.niebieskamila.pl/index.ph...=show&id=60097

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-05-17 o 21:55
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 13:27   #3676
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Paulina w biurze polecili wam jakieś konkretne hotele na Dominikanie?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Tak, ale teraz nie przypomnę sobie nazwy, muszę w katalog zajrzeć. Tą ofertę mieliśmy z TUI w SCC, oferował nam Pan, który tam był i bardzo wychwałał.. poza tą ofertą jeszcze inne nam proponowali, ale nie przywiązywałam wagi do nazw, bo póki co, to się rozglądamy

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Cherry mnie denerwuje jedna jeszcze rzecz na Dominikanie tam nic nie pozwiedzasz, nie chodzi mi jakieś zabytki itp tylko ogólnie sam kraj, poza hotelem nic ładnego nie ma, no jest możliwość poplyniecia na wyspę Saona. Gdybyśmy jechali bez dziecka to zdecydowanie wolałabym Tajlandie w okresie zimowym. Dużo znajomych nam ja polecało ale niestety. Oglądalam jeszcze teraz Meksyk to tam z kolei nie ma takich plaż pięknych jak na Dominikanie
A brał ktoś z was opcje rejsu po wyspach Karaibskich? Tylko to raczej samemu trzeba sobie zorganizować. Z Martyniki kiedyś takie rejsy oglądalam, płyniesz w nocy za dnia jesteś na wyspach, codziennie inna. I np wziąsc sobie tygodniowy rejs a tydzień wypoczynku na lądzie.

Na tej stronie oglądalam,to akurat starsza oferta ale pakiety mają różne, ten akurat długi rejs 14 dniowy (z biletami lotniczymi) ale są i krótsze bez biletów. http://www.niebieskamila.pl/index.ph...=show&id=60097

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Opcja fajna, ale ja nie zniosę tyle czasu na wodzie, za bardzo boję się wody :brzyda l: natomiast mój TŻ byłby zachwycony.
Nasi wujkowie rok temu byli na objazdówce po wyspach kanaryjskich i było super! zdjęcia piękne, opowiadania też.
Można samemu kombinować, na pewno wyjdzie taniej, my jednak wolimy mieć już wszystko pozałatwiane. Sami się zastanawiamy nad opcją 7 + 7 dni
tylko nie wiemy gdzie?

Moja przyjaciółka rok temu z mężem i 5 letnim dzieckiem w Portugalii.. i bardzo chwalili, piękne miejsca, jeszcze nad Portugalią się zastanawiamy

Edytowane przez Paulina99999
Czas edycji: 2016-05-18 o 13:29
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 13:32   #3677
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz organizujecie sobie podróż tak daleko? Sama nad tym myślę, ale boję się, że nie podołam organizacji
Byliśmy wcześniej tak w Neapolu Chociaż tam to była kicha ale to jeszcze nie wiedzieliśmy co i jak Teraz dużo czytam i pytam A na Malediwach mieszka akurat polka, która ma tam swój guest house i na swoim blogu i fb też opisuje wszystko krok po kroku
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 13:33   #3678
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
mogę polecić kwiaciarnię na Jagiellońskiej, pod Skrzydłami Anioła się nazywa, ja tam właśnie zamawiałam mój bukiet.

a z takich bardziej fancy to Kwiaty Wianki
Dziewczyny, jeszcze widzę, że loloo organizowała sama wyjazd do Tajlandii, może Wam coś podpowie

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Byliśmy wcześniej tak w Neapolu Chociaż tam to była kicha ale to jeszcze nie wiedzieliśmy co i jak Teraz dużo czytam i pytam A na Malediwach mieszka akurat polka, która ma tam swój guest house i na swoim blogu i fb też opisuje wszystko krok po kroku
Gdzie ją można wyszukać?
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 14:49   #3679
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Gdzie ją można wyszukać?
Dzienniki Typelka w googlach i wyskoczy i blog i fb
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 20:14   #3680
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Byliśmy wcześniej tak w Neapolu Chociaż tam to była kicha ale to jeszcze nie wiedzieliśmy co i jak Teraz dużo czytam i pytam A na Malediwach mieszka akurat polka, która ma tam swój guest house i na swoim blogu i fb też opisuje wszystko krok po kroku
Właśnie boję się schrzanić własną podróż poślubną ale poczytam jeszcze, może będzie łatwiej.

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Opcja fajna, ale ja nie zniosę tyle czasu na wodzie, za bardzo boję się wody :brzyda l: Moja przyjaciółka rok temu z mężem i 5 letnim dzieckiem w Portugalii.. i bardzo chwalili, piękne miejsca, jeszcze nad Portugalią się zastanawiamy
Mnie też przeraża tak długie pływanie. Jak nic nie wyjdzie z egzotyki, to może Hiszpania z opcją 7+7
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 20:51   #3681
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny czy znacie opinie możne na temat tej cukierni
http://www.tortyweselne.pl/main/o_cukierni.html
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 12:19   #3682
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie opinie możne na temat tej cukierni
http://www.tortyweselne.pl/main/o_cukierni.html
Cześć!
niestety nie pomogę, ani nawet swojej nie polecę, bo nie wiem jak się nazywa, wiem tylko tyle, że jest z Piekar Śląskich Pani, która piecze ciasta (podobno jest ich tam mnóstwo). Ciastami zajęła się moja teściowa i tyle w tym temacie.

Załatwiliśmy protokół u księdza, jeszcze musimy zanieść kartkę na zapowiedzi do mojej parafii. Niestety, ksiądz, którego chcieliśmy, żeby nam ślubu udzielał nie da rady, bo jedzie na Światowe Dni Młodzieży.. Przy okazji uiściliśmy opłatę za Mszę ślubną, daliśmy 400 zł, nikt nie kręcił nosem.
Jeszcze dwa tygodnie czekamy na dokumenty z USC.
W niedziele jedziemy zamówić obrączki i poza tym to zostały same drobnostki typu bielizna, czy buty i garnitur dla mojego TŻ, ale on chce czekać na ostatnią chwilę

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzienniki Typelka w googlach i wyskoczy i blog i fb
Dzięki, zerknę sobie za chwilkę
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 16:07   #3683
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Nie wiedziałam,że taki problem jest z brączkami.
Miałam na oku 2 wzory które w katalogu wyglądają super a na żywo beznadzieja.
W końcu wybraliśmy 2 inne wzory i mamy czas do kwietnia na zastanowienie sie.

Sukienka-poprzymierzałam i wiem co mi się podoba ale w salonie to koszt 2300-idealna, super wykonie no ale nie ta cena.Musze szukac krawcowej żeby mi podobną uszyła i dobrze.
Chce taką 2w1.Po północy odepne spódnicę tiulową.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 16:13   #3684
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

My obrączki też długo wybieralismy, też mi się podobały w katalogu jedne z aparatu, jak przyszlismy do salonu to kolor był całkowicie inny, w katalogu słomkowy a na żywo brzydki stalowo- szary.
Co do sukienki 2300zl to też nie jest jakaś wygórowana kwota za sukienke, jeśli to ta wymarzona warto przemyśleć, różnica w cenie u Krawcowej pewnie nie będzie jakaś kolosalna a efekt końcowy nie zawsze jest taki jaki oczekujemy. Po ślubie zawsze można sprzedać i coś tam się zwróci z niej.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 23:34   #3685
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
My obrączki też długo wybieralismy, też mi się podobały w katalogu jedne z aparatu, jak przyszlismy do salonu to kolor był całkowicie inny, w katalogu słomkowy a na żywo brzydki stalowo- szary.
Co do sukienki 2300zl to też nie jest jakaś wygórowana kwota za sukienke, jeśli to ta wymarzona warto przemyśleć, różnica w cenie u Krawcowej pewnie nie będzie jakaś kolosalna a efekt końcowy nie zawsze jest taki jaki oczekujemy. Po ślubie zawsze można sprzedać i coś tam się zwróci z niej.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Jakbym miała te dwadzieścia ileś lat to pewnie bym tak myślała.Teraz to inaczej patrze na koszta związane z weselem.
Jeszcze jutro/dziś pojedziemy do Olkusza gdzie jest sporo salonów co szyją i popatrzymy jaką proponują jakość.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 23:42   #3686
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Jakbym miała te dwadzieścia ileś lat to pewnie bym tak myślała.Teraz to inaczej patrze na koszta związane z weselem.
Jeszcze jutro/dziś pojedziemy do Olkusza gdzie jest sporo salonów co szyją i popatrzymy jaką proponują jakość.
To trzymam kciuki a swoją drogą to ja jestem po trzydziestce, przyszły mąż za 4 lata będzie obchodził czterdzieste urodziny. Od 10 lat mieszkamy razem, mamy 7 letniego chłopca a wesele, ślub itp finaluzjemy tylko i wylacznie że swoich funduszy Bo tak dziwnie odebrałam post.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-05-20 o 23:43
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 23:58   #3687
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki a swoją drogą to ja jestem po trzydziestce, przyszły mąż za 4 lata będzie obchodził czterdzieste urodziny. Od 10 lat mieszkamy razem, mamy 7 letniego chłopca a wesele, ślub itp finaluzjemy tylko i wylacznie że swoich funduszy Bo tak dziwnie odebrałam post.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
No to my podobnie.Pod 40ste juz i tez sami płacimy.
Ja tylko myślę ze juz za stara jestem na suknie ślubna.Raczej o wieczorowej myslalam.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 14:15   #3688
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze widzę, że loloo organizowała sama wyjazd do Tajlandii, może Wam coś podpowie

zdecydowanie polecam Tajlandię. na początku jakoś z rezerwą do tego podchodziłam, ale teraz już myślimy o kolejnym wyjeździe.
tutaj klik wrzuciłam krótką relację.

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzienniki Typelka w googlach i wyskoczy i blog i fb
oo, też rozważaliśmy Malediwy. macie już bilety kupione? bo właśnie w tym terminie, który nam pasował nic nie było w tamte rejony.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 11:47   #3689
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam,że taki problem jest z brączkami.
Miałam na oku 2 wzory które w katalogu wyglądają super a na żywo beznadzieja.
W końcu wybraliśmy 2 inne wzory i mamy czas do kwietnia na zastanowienie sie.

Sukienka-poprzymierzałam i wiem co mi się podoba ale w salonie to koszt 2300-idealna, super wykonie no ale nie ta cena.Musze szukac krawcowej żeby mi podobną uszyła i dobrze.
Chce taką 2w1.Po północy odepne spódnicę tiulową.
Problem z obrączkami? najlepiej pochodzić po sklepach i mierzyć, wzory zupełnie inaczej wyglądaja w katalogu, a inaczej na zywo.
My właśnie wczoraj zamówiliśmy obrączki w Kruku, w katalogu w zyciu bym ich nie wybrala, a na zywo sa piękne

Cena 999 zł /1 szt, mamy rabat 10% na nie oraz dostaliśmy bon do Vistuli na 250 zl, lepiej być nie mogło

Co do sukienki - wybrałabym się na wyprzedaże. Ja swoją kupiłam za... 1000 zł, nowa, nie uzywana suknia jedynie co, to o dwa rozmiary za duża, ale w cenie miałam i skrócenie i wypranie jej.
Też organizujemy wesele z własnych pieniędzy i średnio mi się podobało płacić 3000 zl za suknię, ale nie sądziłam, że znajdę w takiej cenie aż

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość

zdecydowanie polecam Tajlandię. na początku jakoś z rezerwą do tego podchodziłam, ale teraz już myślimy o kolejnym wyjeździe.
tutaj klik wrzuciłam krótką relację.
Obejrzałam już z 5x te Twoje zdjęcia przecudne miejsce na Ziemi

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Jeszcze jutro/dziś pojedziemy do Olkusza gdzie jest sporo salonów co szyją i popatrzymy jaką proponują jakość.
Zajrzyj do Fasson w Paniówkach, tam kupiłam swoją suknię i też tam szyją wieczorowe, zerknij na facebooku, niedawno dodawali zdjęcie sukni wieczorowej, z jakiejś gali

Edytowane przez Paulina99999
Czas edycji: 2016-05-23 o 11:44
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 11:56   #3690
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
oo, też rozważaliśmy Malediwy. macie już bilety kupione? bo właśnie w tym terminie, który nam pasował nic nie było w tamte rejony.
Nie mamy jeszcze biletów, czekamy na okazję. Przepadły nam za 1100zł/os

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Paulina teraz w Vistuli jest promocja 50% przy zakupach powyżej 4 tys, 40% przy zakupach powyżej 2 tys. My załapaliśmy się na 50% bo Tż kupował garnitur, mój tata też i się zebrało
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.