Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-10, 08:03   #3751
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Wysłałam, ale przez Tapatalka. Jakby nie doszło to daj znać pośle wiadomość przez przeglądarkę.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Doszło, wysłałam
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:17   #3752
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Doszło, wysłałam
Ogladałam, rzeczywiście ładny naturalny efekt coraz bardziej się do tego przekonuje.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:16   #3753
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ogladałam, rzeczywiście ładny naturalny efekt coraz bardziej się do tego przekonuje.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Trochę są jasne, czekam na korektę. Idź, nie będziesz żałować ani efektu ani kasy na facebooku pooglądaj zdjęcia, też są.
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:53   #3754
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cześć dziewczyny!
Byłam wczoraj na kolejnej fryzurze próbnej, w Trendy Hair Fashion w Katowicach, było ok, tam się zapisałam , a z usług poprzedniej Pani rezygnuję i nie polecam . W dodatku, dopatrzyłam w sobotę, że Pani, która mnie czesała w domu, porysowała mi mój tygodniowy, nowy, lakierowany na biało STÓŁ ! Wkurzyłam się mocno Mój Luby jeszcze nie wie o tym

Wpadliśmy na pomysł, że chcemy mieć fotobudkę. Byłyście na weselu, gdzie była fotobudka, ewentualnie będziecie mieć na swoim?
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:17   #3755
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Byłam wczoraj na kolejnej fryzurze próbnej, w Trendy Hair Fashion w Katowicach, było ok, tam się zapisałam , a z usług poprzedniej Pani rezygnuję i nie polecam . W dodatku, dopatrzyłam w sobotę, że Pani, która mnie czesała w domu, porysowała mi mój tygodniowy, nowy, lakierowany na biało STÓŁ ! Wkurzyłam się mocno Mój Luby jeszcze nie wie o tym

Wpadliśmy na pomysł, że chcemy mieć fotobudkę. Byłyście na weselu, gdzie była fotobudka, ewentualnie będziecie mieć na swoim?
My mamy w gratisie od foto
Słyszałam pozytywne opinie. Podobno jest dużo śmiechu
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:29   #3756
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

My nie bierzemy fotobudki, znajoma miała polaroida przy księdze gości. Dla mnie fajna rzecz ale już tnirmy koszty. U nas w restauracji proponują fotobudke za 700zl/2h.
A my się zastanawiamy nad zmianą kościoła....wczoraj wyszło że proboszcz nie zgadza się na dekorowanie kogoś z zewnątrz. A nam się zamarzyl biały dywan, płatki róż i świece. Tego w ofercie gosposia z probostwa nie ma, szczerze to niespecjalnie potrafi dekorowac bo byliśmy w kościele w sobotę zobaczyć jeden ślub, przystrojony przez gosposie. Wolałbym już chyba nic nie mieć.
Przyszedł dzisiaj do mnie grzebyk z aliexpress. Jaki ładny!!! Mieni się w słońcu, ładnie wykonamy a kosztował 9 zeta.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-06-15 o 10:31
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:32   #3757
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

U mnie w Kościele stroją (a właściwie dają tylko bukiet na ołtarz ) siostry boromeuszki i też nie ma możliwości przystrojenia wg siebie. Trudno
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 10:46   #3758
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
My nie bierzemy fotobudki, znajoma miała polaroida przy księdze gości. Dla mnie fajna rzecz ale już tnirmy koszty. U nas w restauracji proponują fotobudke za 700zl/2h.
A my się zastanawiamy nad zmianą kościoła....wczoraj wyszło że proboszcz nie zgadza się na dekorowanie kogoś z zewnątrz. A nam się zamarzyl biały dywan, płatki róż i świece. Tego w ofercie gosposia z probostwa nie ma, szczerze to niespecjalnie potrafi dekorowac bo byliśmy w kościele w sobotę zobaczyć jeden ślub, przystrojony przez gosposie. Wolałbym już chyba nic nie mieć.
Przyszedł dzisiaj do mnie grzebyk z aliexpress. Jaki ładny!!! Mieni się w słońcu, ładnie wykonamy a kosztował 9 zeta.
Gdzie Wy znajdziecie biały dywan? My strojenie kościoła mamy w cenie i powiem szczerze, że akurat ta rzecz mnie najmniej obchodzi, nie zwracam uwagi na to, bo to nie jest wtedy najważniejsze. Będą białe kwiaty na ołtarzu i przystrojone nasze krzesła, dywan rozłożony, skromnie, ale po co więcej, dla nas to wystarczy.
Ceny fotobudki zaczynają się od 450 zl za 2h, to najatrakcyjniejsza oferta, jaką dziś otrzymaliśmy
Pokaż grzebyk

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
My mamy w gratisie od foto
Słyszałam pozytywne opinie. Podobno jest dużo śmiechu
Na zeszłorocznym zjeździe integracyjnym naszej firmy mieliśmy fotobudkę, ekstra sprawa, ciągle była oblegana
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:52   #3759
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Tak biały dywan oferuje firma dekoratorska (kwiaciarnia) koło naszego domu. Ładnie to wygląda. Do tego zapalone świece w wazonach wzdłuż, płatki rozsypane koło dywanu, plus zdobienia ławek i mamy piękny wzruszający klimat ślubu już na wejściu. Takie podejście moje jest, nie chce balonikow czy innych śmiesznych rzeczy do kościoła więc trochę mnie podejście księdza denerwuje, bo tutaj chodzi tylko o to że gosposia na tym straci. Firma po sobie posprząta też logiczne.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Na zdjęciu tego tak nie widać jak się błyszczy ładnie na ramię okiennej trochę widać jak się mieni ale na żywo robi większe blink blink niż mój brylant w pierścionku :-D

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Identyczny jest jak ten, tylko mój kosztował 9zl z przesyłką http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6144046856

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:56   #3760
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Wpadliśmy na pomysł, że chcemy mieć fotobudkę. Byłyście na weselu, gdzie była fotobudka, ewentualnie będziecie mieć na swoim?
my mieliśmy, zarąbista zabawa, warta tych kilku stów
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:59   #3761
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Na zdjęciu tego tak nie widać jak się błyszczy ładnie na ramię okiennej trochę widać jak się mieni ale na żywo robi większe blink blink niż mój brylant w pierścionku :-D
Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Mam identyczny, też z Alie
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 18:40   #3762
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Byłam wczoraj na kolejnej fryzurze próbnej, w Trendy Hair Fashion w Katowicach, było ok, tam się zapisałam , a z usług poprzedniej Pani rezygnuję i nie polecam . W dodatku, dopatrzyłam w sobotę, że Pani, która mnie czesała w domu, porysowała mi mój tygodniowy, nowy, lakierowany na biało STÓŁ ! Wkurzyłam się mocno Mój Luby jeszcze nie wie o tym

Wpadliśmy na pomysł, że chcemy mieć fotobudkę. Byłyście na weselu, gdzie była fotobudka, ewentualnie będziecie mieć na swoim?
Co do fotobutki to nasz fotograf nam zrobi.Musimy tylko te gadzety kupic a na ALi to śmieszne pieniadze, goście staną na ceglanej scianie a fotograf będzie focil przez pół godziny jak bedzie przerwa w piosenkach.
Zdjęci sami wywołamy dla gości i porozsyłamy.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:55   #3763
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Uporałam się dzisiaj ze stolikami, w końcu każdy ma swoje miejsce czyli najgorsze za mną :-D biżuterię cała też już dzisiaj zamówiłam. Piosenka na pierwszy taniec nie wybrana a został miesiąc. Co wy macie dziewczyny?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:31   #3764
Dominika_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Co do fotobutki to nasz fotograf nam zrobi.Musimy tylko te gadzety kupic a na ALi to śmieszne pieniadze, goście staną na ceglanej scianie a fotograf będzie focil przez pół godziny jak bedzie przerwa w piosenkach.
Zdjęci sami wywołamy dla gości i porozsyłamy.
Rzeczywiście można wybrać ekonomiczną wersję, ale dzięki fotobudce można od razu drukować zdjęcie i zabrać je na pamiątkę, a drugą odbitkę wkleić do Foto Księgi Gości. Nie da się fotografa zastąpić fotobudką, ani fotobudki fotografem. Ja polecam fotobudkę z miłą obsługą.
Dominika_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:12   #3765
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Dominika_89 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście można wybrać ekonomiczną wersję, ale dzięki fotobudce można od razu drukować zdjęcie i zabrać je na pamiątkę, a drugą odbitkę wkleić do Foto Księgi Gości. Nie da się fotografa zastąpić fotobudką, ani fotobudki fotografem. Ja polecam fotobudkę z miłą obsługą.
Dokładnie Plusem fotobudki jest też że widzisz na ekranie jak wyglądasz, no i nie jest tak głupio wyginać się jak przed fotografem
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:21   #3766
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Na zdjęciu tego tak nie widać jak się błyszczy ładnie na ramię okiennej trochę widać jak się mieni ale na żywo robi większe blink blink niż mój brylant w pierścionku :-D
Bardzo ładna! a jakie masz upięcie?

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Uporałam się dzisiaj ze stolikami, w końcu każdy ma swoje miejsce czyli najgorsze za mną :-D biżuterię cała też już dzisiaj zamówiłam. Piosenka na pierwszy taniec nie wybrana a został miesiąc. Co wy macie dziewczyny?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
ja mam stres tyle rzeczy do kupienia, a tu nie ma kiedy. I to mnie stresuje, że się nie wyrobię Garnitur, buty, bielizna, alkohol, napoje gazowane Układanie gości dopiero nas czeka, do jutra wszyscy mają potwierdzić obecność. Piosenki nadal nie mamy, szukaliśmy i mamy 2 typy, idziemy na kurs 24.06 Obrączek jeszcze nie mamy, czekamy miesiąc już prawie,musimy iść do salonu. Musimy zamówić winietki na stoły, zawieszki na alkohol, muszę się spieszyć, bo Pani, która to wykonuje jest w ciąży i jest na wylocie już Trzeba księdzu donieść dokumenty z USC, trzeba sukienkę jechać mierzyć 18.07. Muszę kwiatki gdzieś zamówić, jeszcze zwlekam z tym Cholera. brakuje mi na wszystko czasu (...) fryzjerke odmówiłam, zamówiłam nową, chociaż tyle. nie mam biżuterii dla siebie, mam wielką nadzieję, że coś dostanę w salonie z sukniami. AAAAAAAAAAAAAAAAA

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominika_89 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście można wybrać ekonomiczną wersję, ale dzięki fotobudce można od razu drukować zdjęcie i zabrać je na pamiątkę, a drugą odbitkę wkleić do Foto Księgi Gości. Nie da się fotografa zastąpić fotobudką, ani fotobudki fotografem. Ja polecam fotobudkę z miłą obsługą.
Jestem tego samego zdania! ja wolę odrobinę wiecej zapłacić, a nie stresować się niczym, dlatego fotobudka jest dobrym wyjsciem ale 500 zl to max ile dam za 2h atrakcji. Chcoiaz są ceny siegajace 800-900 zl...
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 10:10   #3767
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja większość z tych rzeczy załatwiłam w tym tygodniu. Na przymiarke sukni właśnie jadę :-D ciekawa jestem, czy mi się dalej podoba. Bukiet zamówiłam w poniedziałek ale jednak i mnie w Chorzowie, blisko mamy. Winietki zamówiłam wczoraj. Mamy w formie małych pudełek, naklejka z przodu będzie z imieniem i nazwiskiem, pudełko przewiązane wstążka a w środku będa krówki z naszymi imionami, data ślubu i napisem dziękujemy. Nie miałam pomysłu na podziękowania dla gości. Miały być magnesy na lodówkę ale na grupach widziałam odradzają a tanie to nie jest. USC dzisiaj załatwiamy. Garnitur już był, ale koszule i dodatki kupiliśmy w niedziele. Bieliznę zamówiłam na zolando, tzn tylko biustonosz z obniżonym stanem. A biżuterię wczoraj kupiłam na Novia Blanca, kolczyki, naszyjnik i bransoletkę. Obrączki odebraliśmy tydzień temu.
Upiecie jeszcze nie wiem, coś na bok będzie z luźno upietych włosów bo całe spiete mi nie pasują. Czy się grzebyk przyda nie wiem, ale wolałam awaryjnie zamówić za 9zl niż potem szukać na szybko za 100zl

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Jestem po przymiarce, suknia podoba mi się bardziej niż w styczniu, także jest dobrze :-D

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-06-16 o 08:46
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:46   #3768
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość


Jestem po przymiarce, suknia podoba mi się bardziej niż w styczniu, także jest dobrze :-D
Masz dobrą organizaję czasu, albo masz dużo czasu hihi fajnie wszystko ogarnęłaś na czas. Jaką masz suknię? Masz fotę? kiedy ją odbierasz?
Jaki lokal polecacie na wieczór panieński?
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:58   #3769
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Nie wiem w sumie czy dobra organizacja bo nam został miesiąc od dziś do ślubu :-P wy macie przynajmniej szkole tańca załatwiona a my nie i wątpię żebyśmy zdążyli. Trudno będzie zwykły przytulaniec. Panieńskiego to w ogóle nie ogarnęłam nic, nie wiem nawet czy będzie. Suknie mogę posłać ale niestety zdjęcie z internetu, w salonie zakaz fotografowania nawet mimo tego że sukienka jest już moja bo w 100% opłacona.

https://www.sinceritybridal.com/wedding_dress/3857
Tren kazałam dzisiaj ściąć jednak nie chce terenu. Gorset jest zdobiony kamieniami, to nie koronką. No i na żywo jest ładniejsza niż na tych zdjęciach. Właśnie przez nie się przez pół roku zniechęcałam do niej.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-06-16 o 12:02
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 14:13   #3770
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Nie wiem w sumie czy dobra organizacja bo nam został miesiąc od dziś do ślubu :-P wy macie przynajmniej szkole tańca załatwiona a my nie i wątpię żebyśmy zdążyli. Trudno będzie zwykły przytulaniec. Panieńskiego to w ogóle nie ogarnęłam nic, nie wiem nawet czy będzie. Suknie mogę posłać ale niestety zdjęcie z internetu, w salonie zakaz fotografowania nawet mimo tego że sukienka jest już moja bo w 100% opłacona.

Tren kazałam dzisiaj ściąć jednak nie chce terenu. Gorset jest zdobiony kamieniami, to nie koronką. No i na żywo jest ładniejsza niż na tych zdjęciach. Właśnie przez nie się przez pół roku zniechęcałam do niej.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Jak przytulańca macie w planie, to nie potrzeba szkoły tańca. Ja w ogólę tanca nie czuję, na trzeźwo mnie jeszcze nikt nigdy na parkiet nie wyciągnął Jedna dobra wiadomość, to taka, że Kruk właśnie przysłał mi sms, że nasze obrączki są do odbioru, ufff
Suknia przepiękna, klasyczna! uwielbiam klasyczne rzeczy, nigdy się nie nudzą i zawsze są w modzie! Klasyka jest ponadczasowa W salonie, gdzie kupiłam moją, to też nie można fotografować, no cóż, przynajmniej plus tego taki, że nikt wcześniej mojej sukni nie zobaczy Na żywo zawsze lepiej to wygląda jedynie co, to właśnie żałuję, że moja suknia nie ma trenu... ale nie wybrzydzałam, w tej cenie nie dostałabym nigdzie indziej nowej sukni
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 17:08   #3771
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Paulina a twoja suknia gdzieś w internecie jest? Jak tak to pokaż powiem Ci ze ja trenu nie chce bo mi się nie podoba upiecie z tyłu, no nie jest tak że sukienka z tyłu wykłada tak jak z przodu. Strasznie mu się to nie podobało i dlatego go obcinam, bo w sumie tren tylko miałabym na wejście i wyjście z kościoła. A potem same problemy.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 21:43   #3772
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

My w ten weekend dopiero kończymy rozdawać zaproszenia Niestety ze sporą częścią gości były problemy z umawianiem się na nawet krótkie spotkanie...
Musimy też jak najszybciej iść do księdza z dokumentami.
Biżu zamówiłam na Ali. Jutro mają przyjść zapasowe buty, oby były dobre
Jutro też zamawiam dekorację kościoła i swój bukiet.
Umówiłam się też na próbną fryzurę i makijaż, a w przyszły czwartek jadę na przymiarkę.
Musimy jeszcze rozejrzeć się za ciastami do paczek dla gości, noclegami (choć nikt jeszcze nie potwierdził obecności), winietkami, planem stołów, ozdobami na salę... A ja na nic czasu nie mam!
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:36   #3773
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Paulina a twoja suknia gdzieś w internecie jest? Jak tak to pokaż powiem Ci ze ja trenu nie chce bo mi się nie podoba upiecie z tyłu, no nie jest tak że sukienka z tyłu wykłada tak jak z przodu. Strasznie mu się to nie podobało i dlatego go obcinam, bo w sumie tren tylko miałabym na wejście i wyjście z kościoła. A potem same problemy.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Mam baaardzo podobną suknię do Ciebie. I też z trenem. I też ten tren obcinam Zrekompensuje sobie to 3 metrowym welonem do kościoła.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 22:52   #3774
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Lenka pokaż swoją masz do sukienki bolerko czy będziesz bez cały czas?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:56   #3775
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Mam baaardzo podobną suknię do Ciebie. I też z trenem. I też ten tren obcinam Zrekompensuje sobie to 3 metrowym welonem do kościoła.
3metrowy welon??????????? : love::l ove::lo ve: jak to będzie obłędnie wyglądać! : love::l ove::lo ve:
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:58   #3776
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Paulina a twoja suknia gdzieś w internecie jest? Jak tak to pokaż powiem Ci ze ja trenu nie chce bo mi się nie podoba upiecie z tyłu, no nie jest tak że sukienka z tyłu wykłada tak jak z przodu. Strasznie mu się to nie podobało i dlatego go obcinam, bo w sumie tren tylko miałabym na wejście i wyjście z kościoła. A potem same problemy.
W sumie to racja z trenem, moze byc uciążliwy.
Zdjęcie znalazłam, ale takie małe, nie da się większego zapisać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg switezianka019-fasson.jpg (5,6 KB, 17 załadowań)
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:00   #3777
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
My w ten weekend dopiero kończymy rozdawać zaproszenia Niestety ze sporą częścią gości były problemy z umawianiem się na nawet krótkie spotkanie...
Musimy też jak najszybciej iść do księdza z dokumentami.
Biżu zamówiłam na Ali. Jutro mają przyjść zapasowe buty, oby były dobre
Jutro też zamawiam dekorację kościoła i swój bukiet.
Umówiłam się też na próbną fryzurę i makijaż, a w przyszły czwartek jadę na przymiarkę.
Pocieszę Cię.... U nas do dziś goście się mają określić, czy będą, czy nie. Część gości potwierdziła już przy rozdawaniu zaproszeń, natomiast druga część ani me, ani be - musimy sami dzwonić 02.07 idziemy już do lokalu potwierdzić ostateczną liczbę gości i zapłacić hajs za wesele
Gdzie idziesz na próbną fryzurę i makijaż?
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:00   #3778
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Przyszły kolczyki, naszyjnik i bransoletka. I chyba zostawie tylko naszyjnik. Bransoletka nie spada a bałam się o to ale taka masywna jakoś dla mnie. Kolczyki też za masywne mi się wydają do mojej twarzy/figury. Ja drobna jestem bardzo i nie gra mi to jakoś. Także szukam dalej biżuteri. Po kolczyki do YES się chyba przejade.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:01   #3779
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Lenka pokaż swoją masz do sukienki bolerko czy będziesz bez cały czas?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
https://img.twojasuknia.pl/p/0/p2182...b99d37a87d.jpg

I tak będę miałą koronkowe bolerko. Mam ślub konkordatowy i źle bym się czuła taka naga na ramionach. Bolerko koronkowe w tym stylu:
http://whiteday.pl/pics/t/520.jpg
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:08   #3780
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
W sumie to racja z trenem, moze byc uciążliwy.
Zdjęcie znalazłam, ale takie małe, nie da się większego zapisać
Piękna i ma zabudowana górę, też taka chciałam
Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
https://img.twojasuknia.pl/p/0/p2182...b99d37a87d.jpg

I tak będę miałą koronkowe bolerko. Mam ślub konkordatowy i źle bym się czuła taka naga na ramionach. Bolerko koronkowe w tym stylu:
http://whiteday.pl/pics/t/520.jpg
Piękna suknia a z tym welonem to zrobisz furorę. Też chcę bolerko, ale wszystkie jakie mierzyłam mnie gryzą i to sekundę po ubraniu.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.