Devil cars dobrym prezentem na urodziny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-21, 23:14   #1
chandller
Przyczajenie
 
Avatar chandller
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18

Devil cars dobrym prezentem na urodziny?


Za 2 tygodnie mój facet ma urodziny. Kilka dni temu narodził mi się w głowie pomysł żeby wykupić mu voucher na przejazd sportowym Audi po torze. Ma świra na punkcie Audi, wszystko odbywa się w profesjonalny sposób z profesjonalnymi kierowcami.

Niestety jest dość drogi prezent, w całość wchodzi krótkie szkolenie + przejazd po torze 1,2 km jako kierowca bądź pasażer. Na tyle niestety mnie stać :p 1 km przy mocy tego samochodu to tylko minuta jazdy. Nie wiem czy się opłaca i czy nie lepiej pomyśleć o czymś innym? A może któraś z Was zafundowała swojemu facetowi taki prezent i może coś doradzić?

Jeśli nie to bardzo proszę o rady, nie mam zupełnie żadnego pomysłu Oprócz motoryzacji interesuje się też futbolem, i ma bzika na punkcie kotów, jesteśmy ze sobą 1,5 roku i chyba już wykorzystałam wszystkie pomysły
chandller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 17:43   #2
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Devil cars dobrym prezentem na urodziny?

Cytat:
Napisane przez chandller Pokaż wiadomość
Za 2 tygodnie mój facet ma urodziny. Kilka dni temu narodził mi się w głowie pomysł żeby wykupić mu voucher na przejazd sportowym Audi po torze. Ma świra na punkcie Audi, wszystko odbywa się w profesjonalny sposób z profesjonalnymi kierowcami.

Niestety jest dość drogi prezent, w całość wchodzi krótkie szkolenie + przejazd po torze 1,2 km jako kierowca bądź pasażer. Na tyle niestety mnie stać :p 1 km przy mocy tego samochodu to tylko minuta jazdy. Nie wiem czy się opłaca i czy nie lepiej pomyśleć o czymś innym? A może któraś z Was zafundowała swojemu facetowi taki prezent i może coś doradzić?

Jeśli nie to bardzo proszę o rady, nie mam zupełnie żadnego pomysłu Oprócz motoryzacji interesuje się też futbolem, i ma bzika na punkcie kotów, jesteśmy ze sobą 1,5 roku i chyba już wykorzystałam wszystkie pomysły

Moim zdaniem świetny pomysł na prezent dla faceta. Kilka lat temu kupiłam mojemu mężowi przejazd Lambo po torze w Poznaniu (właśnie z Devil Cars) i i był zachwycony. Wtedy mi powiedział, że to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostał. Cieszył sie jak dziecko. Oczywiscie jesli moge Ci doradzić to jesli Cie stać kup mu voucher na przejazd żeby on był kierowca a nie pasażerem. Zupełnie inne doznania.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-23 18:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.