Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 07:12   #3781
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, jedna z nich nawet by mi pasowała.
Najchętniej jednak pomieszałabym sobie kolory ze wszystkich czterech
mam ten sam problem
śliczne te paletki, ale w każdej połowa cieni jak dla mnie do wymiany...
jedyna gotowa paleta, która w miarę by mi pasowała to te maty Smashboxa, ale tam też część jest nieco za jasna
jak żyć, jak żyć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 07:46   #3782
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle, częściowo odwołuję, bo użyłam dziś! Owszem, tusz - w sensie czarna maź - jest wciśnięty w kawałek folii i brudzi niemiłosiernie. Ale w folii jest też ta zwariowana, rozkładana szczoteczka miniaturowa. I powiem Ci, że bardzo fajny efekt na rzęsach daje, więc jak masz ochotę przetestować przed zakupem pełnowymiarowej maskary to warto.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Też mam Jetsettera Kolor w porzo, ale ciężko mi się ją nosi.
Co do podkładów - wg Temptalii powinnam kupić 201 Chai B, ale na blogu Hudy czytam, że B to beige, czyli u niej zimny odcień, a ja jestem ciepła jesień zdecydowanie. Więc teraz skłaniam się raczej do Chesscake 250G, czyli golden.
Czego używam? Wszystkiego prawie
Mam otwarte i sięgam ostatnio wymiennie po.: Mac Face & Body C3, Chanel Perfection Lumiere Velvet B20, Becca Aqua Luminous Perfecting beige (ciut za ciemna!), Estee Lauder EE Cream light, a z drogeryjnych Rimmel Stay Matte i Wake Me Up nr 20 chyba oraz Boujours CC cream, nr 52, uffff. To którą Hudę mam brać?
Widzę, że lubimy podobne podkłady. I nawet kolor masz ten sam Mogę od Ciebie ściągać Jak Ci się sprawdza Becca?

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jak miałaś i było do to chyba pomyślę po prostu o jakimś dodatkowym oświetleniu
może takie coś po 2 stronach lustra ...
https://www.leroymerlin.pl/oswietlen...8140,l984.html

dzięki za pomoc
Ja zainwestowałam w taką lampę:
https://newfacebeauty.pl/lampa-do-ma...iABEgLKc_D_BwE
Sprawdza się do makijażu, manicure, okazjonalnie mąż pożycza do grzebania w komputerze
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 09:11   #3783
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem
śliczne te paletki, ale w każdej połowa cieni jak dla mnie do wymiany...
jedyna gotowa paleta, która w miarę by mi pasowała to te maty Smashboxa, ale tam też część jest nieco za jasna
jak żyć, jak żyć
A szukasz matów w jakich odcieniach? zobacz Juvia's place i tarte, morphe też ma super paletki matowe
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 09:22   #3784
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widzę, że lubimy podobne podkłady. I nawet kolor masz ten sam Mogę od Ciebie ściągać Jak Ci się sprawdza Becca?[COLOR="Silver"]
Ooo, podkladowa siostra! To też się pochwal, co masz - może mnie zainspirujesz?
Becca mi się niestety nie bardzo sprawdza, męczę ją trochę. Kupiłam online, i niestety kolor ciut za ciemny, więc muszę mieszać. Ale głównie - dla mnie jest jakaś taka zbyt treściwa, tłusta? Czy ja wiem? Konsystencja mi średnio odpowiada, czuję ją na twarzy. Podejrzewam, że jest dla mnie za bogata. Pewnie lepiej by się sprawdziła na typowo suchej skórze, ja raczej mieszana.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 09:40   #3785
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ooo, podkladowa siostra! To też się pochwal, co masz - może mnie zainspirujesz?
Becca mi się niestety nie bardzo sprawdza, męczę ją trochę. Kupiłam online, i niestety kolor ciut za ciemny, więc muszę mieszać. Ale głównie - dla mnie jest jakaś taka zbyt treściwa, tłusta? Czy ja wiem? Konsystencja mi średnio odpowiada, czuję ją na twarzy. Podejrzewam, że jest dla mnie za bogata. Pewnie lepiej by się sprawdziła na typowo suchej skórze, ja raczej mieszana.
Też mam cerę mieszaną. Nie mam nic ciekawego do polecenia. Przetestowałam kilka podkładów na początku roku i nic się nie sprawdziło, m.in. Smashbox CC - porażka, Bobbi - czuję je na skórze, E. Lauder - śmierdzą farbą olejną.
Trzymam się kurczowo Szanelowego Velveta, bo najlepiej się u mnie sprawdza. Jak potrzebuję większego krycia dodaję do niego kropelkę Full Cover MUFE.
W planie mam testy:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...lynny/P2072005
https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...uctEntryPoint=
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 11:05   #3786
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Kochana, 1 listopada mają wejść 4 mini paletki od Hudy i całkiem przyjemnie wyglądają.

o kurcze. chyba wolałam tego nie widzieć mega piekne! te duze palety hudy mnie nie kusily bo wiedzialam, ze wiekszosci cieni bym nie uzywala i tak, ale tu to zupelnie co innego....


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, jedna z nich nawet by mi pasowała.
Najchętniej jednak pomieszałabym sobie kolory ze wszystkich czterech
mi by pasowały dwie ale najb ta prawa na dole
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 11:43   #3787
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
potrzebuję doświetlić sobie miejsce do makijażu i myślałam o lusterku Babyliss https://www.ceneo.pl/12327047
opinie są różne i nie wiem co robić - kupić czy raczej dobrać jakąś lampkę do lustra, które mam
Ja kupiłam już dawno temu takie LUSTRO z diodami na Aliexpress
Jest świetne, można regulować natężenie światła, ustawiać lusterko pionowo/poziomo. Mam białe.
W opiniach widać zdjęcia real
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 11:45   #3788
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja kupiłam już dawno temu takie LUSTRO z diodami na Aliexpress
Jest świetne, można regulować natężenie światła, ustawiać lusterko pionowo/poziomo. Mam białe.
W opiniach widać zdjęcia real
A mocne światło daje? Ja lubie naprawde konkretną jasność i w tej kwestii trudni mi dogodzic
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 12:18   #3789
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A mocne światło daje? Ja lubie naprawde konkretną jasność i w tej kwestii trudni mi dogodzic
Ono jest na baterie i światełka to takie diody.
To nie jest profesjonalne lustro, hmm mi wystarcza, ale mocnym tego nie można nazwać Nie mam doświadczenia z tymi drogimi lustrami, chciałam kupić hitowe z youtuba Manna Kadar Glam Mirror, ale to jest chyba ten sam efekt.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 12:26   #3790
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny zamawialyscie kiedyś coś ze strony farsali? Czaje się na ich nowy rozświetlacz (w sprzedaży od listopada), ale nie wiem jakie są opcje wysyłki - kurier, poczta itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 14:40   #3791
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem
śliczne te paletki, ale w każdej połowa cieni jak dla mnie do wymiany...
jedyna gotowa paleta, która w miarę by mi pasowała to te maty Smashboxa, ale tam też część jest nieco za jasna
jak żyć, jak żyć
Mam tak samo z większością palet. Sporo cieni w gotowych zestawach nie używam. Dlatego przyjęłam zasadę, że jak mi się jakaś paletka spodoba, to musi w niej być przynajmniej połowa cieni dla mnie "noszalnych", inaczej odpuszczam .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
o kurcze. chyba wolałam tego nie widzieć mega piekne! te duze palety hudy mnie nie kusily bo wiedzialam, ze wiekszosci cieni bym nie uzywala i tak, ale tu to zupelnie co innego....



mi by pasowały dwie ale najb ta prawa na dole
Z tych samych względów dotąd nie skusiłam się na żadną dużą Hudy.
Wstępnie też obstawiam tę po prawej stronie na dole
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 14:43   #3792
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Niedawno sprawdziłam Kat von D w Sephorze - jak już kiedyś wspominałam, jestem nagrzana na pomadki w płynie różne czytam o nich opinie, ale jednak się zdecyduję.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 14:52   #3793
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Niedawno sprawdziłam Kat von D w Sephorze - jak już kiedyś wspominałam, jestem nagrzana na pomadki w płynie różne czytam o nich opinie, ale jednak się zdecyduję.
Nie polecam. Mimo pięknych kolorów i fajnej konsystencji, to najgorsze pomadki jakie miałam. A matowych w płynie używałam już przynajmniej z 10 rodzajów, przez Jeffree, Gerarda, MACa, ale też Golden Rose, Bell czy Paese.

Nałożyłam o 13, piłam kawę i zeszła cała, o 15 zostały pojedyncze placki.
Wczoraj dla odmiany użyłam z MACa, nałożyłam o 16, jadłam pizze, piłam kawę, coś z puszki i później jeszcze frytki (racjonalne żywienie!). Wróciłam o 24, zeszła tylko od środka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:00   #3794
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Nie polecam. Mimo pięknych kolorów i fajnej konsystencji, to najgorsze pomadki jakie miałam. A matowych w płynie używałam już przynajmniej z 10 rodzajów, przez Jeffree, Gerarda, MACa, ale też Golden Rose, Bell czy Paese.

Nałożyłam o 13, piłam kawę i zeszła cała, o 15 zostały pojedyncze placki.
Wczoraj dla odmiany użyłam z MACa, nałożyłam o 16, jadłam pizze, piłam kawę, coś z puszki i później jeszcze frytki (racjonalne żywienie!). Wróciłam o 24, zeszła tylko od środka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tych matowych w płynie które testowałaś? Które polecasz a które odradzasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:24   #3795
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, jedna z nich nawet by mi pasowała.
Najchętniej jednak pomieszałabym sobie kolory ze wszystkich czterech
Oj tak, wtedy byłoby idealnie. Na pewno kliknę kolorową, bo nie mam takich cieni. Akurat pojawi się za tydzień, to dam znać co i jak . Too faced w grudniu wypuszcza nową czekoladę, także ten.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:45   #3796
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tych matowych w płynie które testowałaś? Które polecasz a które odradzasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tańszych najbardziej komfortowe i najtrwalsze są Golden Rose. Dla mnie minus to kolory, ale te stare, bo nowych jeszcze dobrze nie obejrzałam nie wysuszaja i trwałością dorównują droższym.

Paese i Bell z serii Marceliny Zawadzkiej są bardzo ładne. Te pierwsze są bardzo ok, ale troszkę mniej komfortowe od GR.
Bell też kolory bardzo ładne, ale mimo wielu super opinii, u mnie okropnie się zjadają i są bardzo niekomfortowe.

Sephora Lip stain są ok, ale trwałość nie powala. Bo one nie zastygaja w 100%. Ale za to nie schodzą od samego gadania czyli żeby zeszły to trzeba jedzenia i picia. Kolory za to mają super.

Jeffree Star maja bardzo fajna konsystencję i są komfortowe. Mają też dość ciekawy aplikator. Są bardzo trwałe i zjadają się najlepiej ze wszystkich pomadek. Kolor jakby stopniowo zanika na całych ustach, a przynajmniej tak to wygląda. Nie robią się plamy, zawsze to wygląda super. Minus to okropny zapach, ale ponoć nie wszystkie taki maja (ja mam akurat Androgyny).

MAC poprawił formule. Pierwsze ich pomadki były po prostu kiepskie i wysuszajace. Teraz są fajne, komfortowe, ale nie zjadają się tak dobrze jak Jeffree. Za to są komfortowe i mają przyjazny aplikator.

Lancome Shaker mam jeden kolor, po nałożeniu się robi cieniutka warstwa. Z nią jest dziwnie. Raz zasycha wręcz i wtedy jest nie do zdarcia, a innym razem schodzi z pierwszym posiłkiem, ale w miarę równo.

Gerard jest bardziej kremowy przy nakładaniu, na początku się go czuje na ustach, ale po kilkunastu minutach jest równie komfortowy co Jeffree. Ładnie pachnie.

The Balm są super, jeśli chodzi o zapach, cudowna mięta z czekoladą. Same są kremowe, niby zastygaja, ale nie wysuszaja, za to nie są super trwałe. Ale dla kogoś kto ma wrażliwe usta, będą ok.

Colourpop są mocno kredowe, ale też bardzo trwale. Spory wybór kolorów. Ja je lubię bardzo, szybko zastygaja, ale też bez przesady, da się coś poprawić, fajna konsystencja. Tylko opakowania mnie denerwują, bo szybko napisy schodzą i wygląda to mało estetycznie.

Anastasie miałam okazję raz użyć od koleżanki, zupełnie mi nie przypadła do gustu, jakbym na ustach miała cement. Ale to było dość dawno, może się coś zmieniło.

Deborah kupiłam teraz na promocji w Rosku. Jest w porządku, warta tych 15-17pln, ale nie na tyle super, żebym kupiła więcej niż jedną.

Kat von d, jak pisałam, to najsłabsze jakie miałam. Po pierwszej kawie pomadka już kapituluje. Znacznie lepiej trzymają się te w sztyfcie.

Nie używałam jeszcze Hudy z tych popularniejszych. Może o jakiejś zapomniałam, ale chyba nie, hmm.

Najbardziej polecam Golden Rose z tańszych, a z droższych Gerard i Jeffree Star.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 16:18   #3797
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dzięki zostanę więc raczej przy jednej, może się spisze.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 19:22   #3798
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Też mam cerę mieszaną. Nie mam nic ciekawego do polecenia. Przetestowałam kilka podkładów na początku roku i nic się nie sprawdziło, m.in. Smashbox CC - porażka, Bobbi - czuję je na skórze, E. Lauder - śmierdzą farbą olejną.
Trzymam się kurczowo Szanelowego Velveta, bo najlepiej się u mnie sprawdza. Jak potrzebuję większego krycia dodaję do niego kropelkę Full Cover MUFE.
W planie mam testy:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...lynny/P2072005
https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...uctEntryPoint=
Na punkcie podkładów bobbi mam obsesje ale face and body kocham miłością wielką . Diorek bardzo fajny , ale mnie te pojemności podkładów typu cushion jednak odstraszają jestem zawszze oburzo a gdy kończy się po miesiącu i przysięgam sobie że nigdy ich już nie tkne..... Potem znowu coś kupuje. Ten od Lancome jest b.fajny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 19:31   #3799
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widzę, że lubimy podobne podkłady. I nawet kolor masz ten sam Mogę od Ciebie ściągać Jak Ci się sprawdza Becca?

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



Ja zainwestowałam w taką lampę:
https://newfacebeauty.pl/lampa-do-ma...iABEgLKc_D_BwE
Sprawdza się do makijażu, manicure, okazjonalnie mąż pożycza do grzebania w komputerze
no właśnie coś podobnego chyba by mnie urządzało, tylko ja bym wolała cieplejsze światło

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja kupiłam już dawno temu takie LUSTRO z diodami na Aliexpress
Jest świetne, można regulować natężenie światła, ustawiać lusterko pionowo/poziomo. Mam białe.
W opiniach widać zdjęcia real
oglądałam je, ale stwierdziłam, że to taka jednorazówka...
ale skoro mówisz, że spoko to obejrzę te real fotki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 21:24   #3800
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Oj tak, wtedy byłoby idealnie. Na pewno kliknę kolorową, bo nie mam takich cieni. Akurat pojawi się za tydzień, to dam znać co i jak . Too faced w grudniu wypuszcza nową czekoladę, także ten.
To czekam na relację
Mam nadzieję, że te paletki będą w PL
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 22:09   #3801
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Oba wyglądają ciekawie, żadnego nie znam. Do Narsa się zraziłam po beznadziejnych dla mnie Sheer Matte i Sheer Glow. Ja jeszcze dumam nad YSL All Hours, choć boję się tapety tu - muszę iść po próbkę. Fajny był Toma Forda, ten rozświetlający, ale jednak kurdeż drogi jak pieron , to pewnie prędko nie wrócę. Może jakiś Guerlain? Kiedyś je lubiłam, ale od tego czasu pozmieniali wszystkie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 22:26   #3802
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Mnie rozwaliło że kiedyś chciałam powachac tom ford tobacco czy jak to się pisze. I był tester pusty. Pani pyta czy pomoc, a ja że nie bo chciałam tylko przetestować te perfumy. A ona że niestety one szybko im się kończą bo obsługa lubi sobie je testować. Pozdro, taka pełna profeska. Ja mam czasem wrażenie ze tam pracują tylko Jessiki ale może ja jestem zbyt wymagająca.
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 22:32   #3803
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez kunegunda_01234 Pokaż wiadomość
Mnie rozwaliło że kiedyś chciałam powachac tom ford tobacco czy jak to się pisze. I był tester pusty. Pani pyta czy pomoc, a ja że nie bo chciałam tylko przetestować te perfumy. A ona że niestety one szybko im się kończą bo obsługa lubi sobie je testować. Pozdro, taka pełna profeska. Ja mam czasem wrażenie ze tam pracują tylko Jessiki ale może ja jestem zbyt wymagająca.
Z obsługa to prawda, sama była świadkiem sytuacji niedawno jak chłopak - konsultant podszedł do fordów i dosłownie przy mnie ( przeglądałam muglery, a to obok byly) wypsikal sie którymś Fordem bez żadnej obiekcji. I to nei był pojedynczy incydent
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 23:37   #3804
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

A ze tak spytam co jest złego w tym ze pracownicy używają perfum dostępnych w perfumerii?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 23:45   #3805
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Moje z 18.10 właśnie dotarło do UK
Mój Tarte zamówiony 20.10 też w UK - dzisiejszy (a raczej już wczorajszy) wpis - Heathrow.

Co do płynnych, matowych pomadek - to do tego fajnego zestawienia z mini recenzjami, które zrobiła @be_zludna dodam jeszcze pomadki Beauty Bakerie - to najtrwalsza matowa pomadka, jaką kiedykolwiek testowałam. A z tych, które opisała @be_zludna nie testowałam MAC'a (jestem takim nie MAC'owym dziwolągiem ), Paese i Deborah.
Jeśli ktoś potrzebuje pomadki na długą imprezę z masą jedzenia, czyli np. wesele - to zdecydowanie polecam własnie Beauty Bakerie. Jest nie do zdarcia, a przy tym, jak na swoją mega trwałość nie wysusza przesadnie ust, i nie czuję jej cały czas na ustach. Przeszła ekstremalny test ślubu i wesela - nałożona o 13, wytrzymała bez uszczerbku do 4:30. Żadnego starcia, nigdzie nie popękała. Tylko ze zmywaniem miałam problem, bo zapomniałam olejku do zmywania, a zwykły płyn do demakijażu, czy micelarny jej nie ruszył. Dopiero balsam do ust na bazie olejów uratował sytuację, a i tak musiałam sporo balsamu zużyć, żeby pozbyć się pomadki . Także na co dzień nie polecam, ale do zadań specjalnych - zdecydowanie.
A z tańszych całkiem fajnie sprawdza się też Hean - porównywalna do Golden Rose.
Dzisiaj kupiłam nowe pomadki z Kobo, ale jeszcze nie próbowałam - kolory, jak dla mnie, bardzo ładne. Poza jednym - 704, który sam w sobie jest śliczny, ale po częściowym starciu kompletnie zmienia kolor na intensywniejszy - w każdym razie tak zadziałał tester. Widać to było nawet na samym aplikatorze, który w miejscach, gdzie produktu było więcej, był ładnym, przybrudzonym różem, a tam, gdzie był starty - aplikator miał intensywnie różowy kolor - taka magenta. Mam pomadkę z Colour Pop - little stitious, która zachowuje się w identyczny sposób, a jej odcień jest bardzo podobny, jak tej z Kobo. Myślałam, że ten Colour Pop to felerny egzemplarz, ale chyba generalnie to jakiś felerny pigment.
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 23:51   #3806
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez magbag72 Pokaż wiadomość
Mój Tarte zamówiony 20.10 też w UK - dzisiejszy (a raczej już wczorajszy) wpis - Heathrow.

Co do płynnych, matowych pomadek - to do tego fajnego zestawienia z mini recenzjami, które zrobiła @be_zludna dodam jeszcze pomadki Beauty Bakerie - to najtrwalsza matowa pomadka, jaką kiedykolwiek testowałam. A z tych, które opisała @be_zludna nie testowałam MAC'a (jestem takim nie MAC'owym dziwolągiem ), Paese i Deborah.
Jeśli ktoś potrzebuje pomadki na długą imprezę z masą jedzenia, czyli np. wesele - to zdecydowanie polecam własnie Beauty Bakerie. Jest nie do zdarcia, a przy tym, jak na swoją mega trwałość nie wysusza przesadnie ust, i nie czuję jej cały czas na ustach. Przeszła ekstremalny test ślubu i wesela - nałożona o 13, wytrzymała bez uszczerbku do 4:30. Żadnego starcia, nigdzie nie popękała. Tylko ze zmywaniem miałam problem, bo zapomniałam olejku do zmywania, a zwykły płyn do demakijażu, czy micelarny jej nie ruszył. Dopiero balsam do ust na bazie olejów uratował sytuację, a i tak musiałam sporo balsamu zużyć, żeby pozbyć się pomadki . Także na co dzień nie polecam, ale do zadań specjalnych - zdecydowanie.
A z tańszych całkiem fajnie sprawdza się też Hean - porównywalna do Golden Rose.
Dzisiaj kupiłam nowe pomadki z Kobo, ale jeszcze nie próbowałam - kolory, jak dla mnie, bardzo ładne. Poza jednym - 704, który sam w sobie jest śliczny, ale po częściowym starciu kompletnie zmienia kolor na intensywniejszy - w każdym razie tak zadziałał tester. Widać to było nawet na samym aplikatorze, który w miejscach, gdzie produktu było więcej, był ładnym, przybrudzonym różem, a tam, gdzie był starty - aplikator miał intensywnie różowy kolor - taka magenta. Mam pomadkę z Colour Pop - little stitious, która zachowuje się w identyczny sposób, a jej odcień jest bardzo podobny, jak tej z Kobo. Myślałam, że ten Colour Pop to felerny egzemplarz, ale chyba generalnie to jakiś felerny pigment.
Ja Hean miałam na myśli, a nie Paese, moja pomyłka

A ta pomadka z Colourpop, która masz, to wykończenie satynowe. One są mocno napigmentowane, ale jednak nie zastygaja na 100%, więc nie są super trwałe. Ale za to komfortowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 08:37   #3807
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no właśnie coś podobnego chyba by mnie urządzało, tylko ja bym wolała cieplejsze światło



oglądałam je, ale stwierdziłam, że to taka jednorazówka...
ale skoro mówisz, że spoko to obejrzę te real fotki
Wiem o co Ci chodzi. Świetlówkę możesz wymienić. Ta w zestawie jest neutralna, bardzo jasna. Nie jest to trupia bladość

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Oba wyglądają ciekawie, żadnego nie znam. Do Narsa się zraziłam po beznadziejnych dla mnie Sheer Matte i Sheer Glow. Ja jeszcze dumam nad YSL All Hours, choć boję się tapety tu - muszę iść po próbkę. Fajny był Toma Forda, ten rozświetlający, ale jednak kurdeż drogi jak pieron , to pewnie prędko nie wrócę. Może jakiś Guerlain? Kiedyś je lubiłam, ale od tego czasu pozmieniali wszystkie.
Guerlain też dawno nie miałam. Nie mam teraz ciśnienia na zmianę podkładu. Chanel dobrze się spisuje.

Zmieniłam bazę pod cienie na Nars i jestem z niej bardzo zadowolona. Trzyma cienie lepiej niż UD Nie zmienia ich koloru czy pigmentacji.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 09:36   #3808
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dla mnie super są CC i BB z Physicians Formula, nie są to jakieś lekkie kremiki co nic nie robią, są jakby w nakładaniu tępe, ale fajnie współgrają z cerą, a mam mieszaną.
O takie posiadam i lubię :
https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...uctEntryPoint=

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...uctEntryPoint=

ten CC, to po Chanelu jeden z moich ulubieńców
https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...uctEntryPoint=



Teraz też wzięłam podkłady, na razie próbuję ten z pipetką też jest fajny
https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...uctEntryPoint=


Z Narsa chętnie baze pod cienie bym spróbowała, bo u mnie to żadna nie trzyma za długo
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 09:48   #3809
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Dla mnie super są CC i BB z Physicians Formula, nie są to jakieś lekkie kremiki co nic nie robią, są jakby w nakładaniu tępe, ale fajnie współgrają z cerą, a mam mieszaną.
O takie posiadam i lubię :
https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...uctEntryPoint=

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...uctEntryPoint=

ten CC, to po Chanelu jeden z moich ulubieńców
https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...uctEntryPoint=



Teraz też wzięłam podkłady, na razie próbuję ten z pipetką też jest fajny
https://www.douglas.pl/Piel%25C4%259...uctEntryPoint=


Z Narsa chętnie baze pod cienie bym spróbowała, bo u mnie to żadna nie trzyma za długo
Dzięki za recenzję PF. Zastanawiałam się nad nimi. Spróbuję kiedyś
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 10:08   #3810
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzję PF. Zastanawiałam się nad nimi. Spróbuję kiedyś
Ja zawsze korzystam jak jest coś na nie -20%, to naprawde tanio wychodza, a są tego warte

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Tylko tu jest z kolorami, że dwa odcienie light i medium, mi podpasował medium, ale ja nie mam takiej jasnej karnacji i zawsze środkowe kolory biorę. Choć ten podkład wypada ciemniej niż np. CC. Ale jest lejący, i sie fajnie wtopił, że na lato spokojnie, bądź zimą zmieszam jak będe używać

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2....06d.criteolow

a próbowałyście może ten z Collistara? Bo niedośc, że fajna teraz cena, to znów taki widzę z pipetką, a ostatnie się wziełam za takich testowanie Mam jeden z tej firmy z bazą i jest dobry
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.