Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy! - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-13, 17:20   #2311
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Witam Was .

Mam problem z kolorem jaki wybrać . Przypasował mi kolor Annabelle Minerals Sunny Light . Nie wiem jaki kolor EL pasowałby do tego mam na pewno żółte tony skóry , sporo blizn i zaczerwienień na twarzy więc beże wygladają na mnie szaro i wygladam jak chora . Patrzyłam na swatche i wpadł mi w oko 2w2 Rattan , ogladałam filmiki i nie wydaję się taki ciemny i fajny żółtek ale jak patrzę na tyle swatchy to na jednym zdjęciu jest pomarańczowy na innym żółty ... A może jest jakaś aplikacja albo strona na której wrzuca się swoje zdjęcie i dobierają kolor podkładu ?? Myślałam jeszcze czy napisać do Estee Lauder emaila ze zdjęciem i poprosić o pomoc w doborze koloru ale nie chcę się wygłupić
Mam rattan i na pewno nie jest pomaranczowy. Posiadam tez jakies probki AM , ale nie wiem czy sunny light. Jezeli znajde to moge porownac kolor i dam ci znac jak to wyglada.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 06:02   #2312
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Mam rattan i na pewno nie jest pomaranczowy. Posiadam tez jakies probki AM , ale nie wiem czy sunny light. Jezeli znajde to moge porownac kolor i dam ci znac jak to wyglada.

Dziękuje Myślę jeszcze nad kolorem 1w2 Sand . Znalazłam gdzieś bloga i tam dziewczyna opisuje że ten podkład ma zły skład który zapycha skórę . Ja mam cerę tłustą ogólnie zmagam się od 12 lat z trądzikiem hormonalnym od niedawna postanowiłam leczyć się naturalnie. Używałam revlonu i przed zmianą formuły było w miarę ok a teraz jak nakładam go na twarz to po kilku godzinach czuję że skóra pod tym mnie swędzi i jak się podrapię to czuję podskórne gule ehhh , catrice hd liquid też używałam i moja cera też wariuje . Znalazłam Estee ale wszyscy piszą że jest bardzo ciężki , zalezy mi aby był mat na skórze i dobre krycie bo mam sporo na twarzy przebarwień po wypryskach i co chwilę wyskakuje coś nowego. Naczytałam się opinii że jedna ma skórę tłustą i się dobrze trzyma a drugiej też na tłustej skórze zjeżdża ten podkład z twarzy .
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 10:12   #2313
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dziękuje Myślę jeszcze nad kolorem 1w2 Sand . Znalazłam gdzieś bloga i tam dziewczyna opisuje że ten podkład ma zły skład który zapycha skórę . Ja mam cerę tłustą ogólnie zmagam się od 12 lat z trądzikiem hormonalnym od niedawna postanowiłam leczyć się naturalnie. Używałam revlonu i przed zmianą formuły było w miarę ok a teraz jak nakładam go na twarz to po kilku godzinach czuję że skóra pod tym mnie swędzi i jak się podrapię to czuję podskórne gule ehhh , catrice hd liquid też używałam i moja cera też wariuje . Znalazłam Estee ale wszyscy piszą że jest bardzo ciężki , zalezy mi aby był mat na skórze i dobre krycie bo mam sporo na twarzy przebarwień po wypryskach i co chwilę wyskakuje coś nowego. Naczytałam się opinii że jedna ma skórę tłustą i się dobrze trzyma a drugiej też na tłustej skórze zjeżdża ten podkład z twarzy .

Ja uzywam sand dla porównania jestem nw 15-20 w mac , warm ivory - sand u bobbi brown , g1-2 shiseido ,4,5- 5 armani , w wersji dw light 1:0 choć jest trochę za różowy, sand u la mer , 52 HM ( choć tonacja nie ta) , n2 w przypadku True Match, clarins jasnościowo nude, dior 020 , c1 face and body mac, d&g 65 , yst bd20 itd

Napewno rattan jest mniej pomarańczowy niż sand. Sand mi pasuje niemniej jest w nim nutka pomarańczu która może wybijać, rattan jest bardziej żółty, mniej pomarańczowy

Co do reszty ...każda skóra jest inna i NIE MA TAK żee jakiś podkład zapycha ( no może poza dermacolem) ogólnie, podkład po prostu moźe zapychać daną osobe. Nikt nie da gwarancji że podkład zapcha lub nie zapcha lub też że będzie się trzymał na 100% dlatego warto zawsze wziąć próbkę.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 10:54   #2314
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dziękuje Myślę jeszcze nad kolorem 1w2 Sand . Znalazłam gdzieś bloga i tam dziewczyna opisuje że ten podkład ma zły skład który zapycha skórę . Ja mam cerę tłustą ogólnie zmagam się od 12 lat z trądzikiem hormonalnym od niedawna postanowiłam leczyć się naturalnie. Używałam revlonu i przed zmianą formuły było w miarę ok a teraz jak nakładam go na twarz to po kilku godzinach czuję że skóra pod tym mnie swędzi i jak się podrapię to czuję podskórne gule ehhh , catrice hd liquid też używałam i moja cera też wariuje . Znalazłam Estee ale wszyscy piszą że jest bardzo ciężki , zalezy mi aby był mat na skórze i dobre krycie bo mam sporo na twarzy przebarwień po wypryskach i co chwilę wyskakuje coś nowego. Naczytałam się opinii że jedna ma skórę tłustą i się dobrze trzyma a drugiej też na tłustej skórze zjeżdża ten podkład z twarzy .
Ja uzywam zima odcienia Sand latem Rattan. Podkład kupuje od kilku lat i bardzo go sobie chwale a mam cere mieszaną. Nieraz kupie jakis inny ale zawsze z podkulonym ogonem wracam do EL
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 14:44   #2315
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dzięki dziewczyny za porównanie , kurcze sama już nie wiem . Własnie nie mogę mieć odcienia z pomarańczowymi czy beżowymi podtonami tylko żółć bo taki mam dziwny odcień i ciężko mi jest trafić może 1w1 Bone
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 15:21   #2316
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za porównanie , kurcze sama już nie wiem . Własnie nie mogę mieć odcienia z pomarańczowymi czy beżowymi podtonami tylko żółć bo taki mam dziwny odcień i ciężko mi jest trafić może 1w1 Bone

Ja mam bone. W true match jestem n 1 mam jeszcze Shiseido najasniejszy w Polsce Sp 50 i jest to lżejsza wersja bone. Najlepiej dobrane kolory u mnie. Sand w EL to dla mnie pomarancz. Choć na innej buzi tak nie wybija, ale ja jestem typowo żółta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2017-12-14 o 15:24
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 16:37   #2317
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ale 1W1 Bone to jest żółty ? żadnych pomarańczowych i innych tonów tak ???
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 18:15   #2318
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Ale 1W1 Bone to jest żółty ? żadnych pomarańczowych i innych tonów tak ???

Tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 18:53   #2319
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dzięki Spytam jeszcze czy serio zmienili coś w EL Double Wear Stay in Place ?? Dziewczyny na jakimś forum pisały że zmienili coś w składzie bo gorzej kryje itd . Sporo filmików i recenzji jest z 2015 i wtedy mogło się tyczyć starej produkcji tego podkładu . Czy dalej kryje tak mocno ??
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 19:24   #2320
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dzięki Spytam jeszcze czy serio zmienili coś w EL Double Wear Stay in Place ?? Dziewczyny na jakimś forum pisały że zmienili coś w składzie bo gorzej kryje itd . Sporo filmików i recenzji jest z 2015 i wtedy mogło się tyczyć starej produkcji tego podkładu . Czy dalej kryje tak mocno ??

Ja nim blizne operacyjna zakrywam na kolanie. Mam kupiony w tym roku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 02:59   #2321
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ja mam bone. W true match jestem n 1 mam jeszcze Shiseido najasniejszy w Polsce Sp 50 i jest to lżejsza wersja bone. Najlepiej dobrane kolory u mnie. Sand w EL to dla mnie pomarancz. Choć na innej buzi tak nie wybija, ale ja jestem typowo żółta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sp 30 jest najjasniejsze w Polsce i jest ciemniejsze od bone o dobre 2 tony. Musze jutro obadać sp50 nie wiedziałam źe one są jasnościowo nie pokolei
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-15, 11:37   #2322
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Dot.: Jaki kolor podkładu EL Double Wear?

Jak dla mnie przy mojej jasnej , chłodnej skórze choc nie porcelanowej sand jest żółtawy.Mam cerę tłusta i od lat świetnie się spisuje choć trzeba wypracować sobie najlepszy sposób jego aplikacji.To ciężki podkład więc może zapychać , choć ma świetne i wytrzymałość więc dlatego po niego sięga choć okazyjnie gdyż teraz używam catrice HD który też dobrze kryje i matuje i jest tańszy choć ma mało gamę odcieni 😊
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 12:09   #2323
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dziękuje Myślę jeszcze nad kolorem 1w2 Sand . Znalazłam gdzieś bloga i tam dziewczyna opisuje że ten podkład ma zły skład który zapycha skórę . Ja mam cerę tłustą ogólnie zmagam się od 12 lat z trądzikiem hormonalnym od niedawna postanowiłam leczyć się naturalnie. Używałam revlonu i przed zmianą formuły było w miarę ok a teraz jak nakładam go na twarz to po kilku godzinach czuję że skóra pod tym mnie swędzi i jak się podrapię to czuję podskórne gule ehhh , catrice hd liquid też używałam i moja cera też wariuje . Znalazłam Estee ale wszyscy piszą że jest bardzo ciężki , zalezy mi aby był mat na skórze i dobre krycie bo mam sporo na twarzy przebarwień po wypryskach i co chwilę wyskakuje coś nowego. Naczytałam się opinii że jedna ma skórę tłustą i się dobrze trzyma a drugiej też na tłustej skórze zjeżdża ten podkład z twarzy .
Niestety, ale z AM mam tylko Beige Dark wiec nici z powrownania. Skore mam mieszana i u mnie EL trzyma sie dlugo, ale uzywam jeszcze wodnej bazy Smashbox . Czasami zastepuja ja tonikiem rozanym Evree. Zima jak rattan jest za ciemny to mieszam go z Catrice HD odcien 010 i tez jest ok i nakladam BB.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 12:59   #2324
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dziewczyny gdzie oprócz Sephory i Douglasa dostanę taniej i na 100% oryginalny EL DW ????
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 18:36   #2325
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie oprócz Sephory i Douglasa dostanę taniej i na 100% oryginalny EL DW ????
W dolce.pl na przykład.
Nie wiem o ile jest tańszy niż w Sephorze, ale na pewno mają tam oryginały.
Możesz też zajrzeć na iperfumy lub e-glamour.
Poza tym w Sephorze z kodem XMG17 jest teraz minus 20% (do 18.12.)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 19:16   #2326
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Dzięki Ola za kod już zamówiłam oryginalny z Sephory
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 07:09   #2327
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Tak sobię myślę bo nie chcę dodatkowo dokupywać pompki do tego a mam jeszcze podkłady z Revlon Colorstay i zastanawiam się można ta pompka z revlonu będzie pasować do EL ??
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 08:16   #2328
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Ja mam akurat pompkę z MAC, ale myślę, że to wszystko jedno jaka, jeśli pasuje do otworu butelki z podkładem.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 13:37   #2329
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie oprócz Sephory i Douglasa dostanę taniej i na 100% oryginalny EL DW ????
tagomago.pl albo perfumeria.pl
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-16, 20:05   #2330
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez megi140 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie oprócz Sephory i Douglasa dostanę taniej i na 100% oryginalny EL DW ????
Na tagomago najtaniej
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 23:09   #2331
monika2270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 10
Czy DW 1N1 jest dużo ciemniejszy od CS 150?

Witam, proszę o pomoc w dobraniu koloru Estee Lauder Double Wear, gdyż przymierzam się do zakupu w drogerii internetowej. Do tej pory używałam Color Stay 150 Buff i obawiam się, że DW 1N1 będzie ciemniejszy, pozostaje kwestia tego jak bardzo? Mam dość jasną cerę, powiedzcie czy będzie się bardzo odcinal?
monika2270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 10:14   #2332
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Czy DW 1N1 jest dużo ciemniejszy od CS 150?

Celuj co najmniej w kolor 1N2, jeśli jesteś na poziomie 150 CS. Odcień 1N1 jest bardzo jasny, na pewno jaśniejszy niż 150 CS. Ja mam odcień 1N2 z DW, tylko niestety nie posiadam żadnego koloru z Revlona do porównania, ale kiedyś używałam 150 (w starej wersji) i był ok.
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 13:24   #2333
monika2270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 10
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Jesteś pewna? Sporo osób twierdzi, ze generalnie dw są dość ciemne, jeśli o mnie chodzi mam naprawdę jasna cerę... widziałam w starszych komentarzach wątku mnóstwo innych odcieni typu shell albo bone ponoć też bardzo jasne nie wpadajace w róż, czy ktoś miał może porównanie do najjasniejszych z revlona?
monika2270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 07:05   #2334
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monika2270 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna? Sporo osób twierdzi, ze generalnie dw są dość ciemne, jeśli o mnie chodzi mam naprawdę jasna cerę... widziałam w starszych komentarzach wątku mnóstwo innych odcieni typu shell albo bone ponoć też bardzo jasne nie wpadajace w róż, czy ktoś miał może porównanie do najjasniejszych z revlona?


Kupiłam już i używam odcień 1w1 bone i w porównaniu do RC 150 Buff to bone jest ciut bardziej żółty ale jasny a 150 buff wpada w beż w porównaniu do tego koloru ( używałam kiedys 150 buff ale nie zgrywał się z moją szyją i wyglądałam w nim na chorą bo moje tony są żółte )

Edytowane przez megi140
Czas edycji: 2018-01-04 o 07:07
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 22:43   #2335
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Jaki kolor podkładu EL Double Wear?

Dla mnie cool bone był troszkę za ciemny a teraz mam 1c0 Shell i czasami jest ok a czasami za jasny
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 10:10   #2336
monika2270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki kolor podkładu EL Double Wear?

Dzięki dziewczyny, zamówiłam sobie ma allegro próbki 1n1 i 1w1 zobaczymy choć zaczęłam się teraz zastanawiać nad 1c0, ale nie mogę znaleźć nigdzie próbki ani nawet testu na yt. Ale jednak myślę że może lekko wpadać w róż, a wolę zdecydowanie zolcie
monika2270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 15:21   #2337
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Jaki kolor podkładu EL Double Wear?

Hej. Czy podkład double wear. Ta klasyczna wersja. Prześwietli się na zdjęciach ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 14:49   #2338
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Czy odcien 1n0 to jakiś nowy odcień? Ma ktoś ten odcień i mógłby go porównać z jakimiś innymi podkładami?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 15:46   #2339
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Jaki kolor podkładu EL Double Wear?

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Hej. Czy podkład double wear. Ta klasyczna wersja. Prześwietli się na zdjęciach ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nie wypadał zbyt dobrze na zdjęciach. Trzeba porządnie zmatowić. Ja nakładam Chanel Pudre Universell czy ja
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 16:20   #2340
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Czy odcien 1n0 to jakiś nowy odcień? Ma ktoś ten odcień i mógłby go porównać z jakimiś innymi podkładami?
Tak nowy
Nie porównywałam na rece z innymi, bo nie zdązyłam, ale on jest mega jasny, wręcz białawy wpadający w róz. I gdyby nie ten róz, to bym go brała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 09:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.