Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-20, 14:15   #3061
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=108c410e37025b61f70ac3a bf4d6e10fd655bace_6584d32 569b20;86519430]W moim odczuciu to jest szukanie (udane jak widać) TWA- towarzystwa wzajemnej adoracji, które poprze Buttefly, aby usprawiedliwić przerzucenie koszów tego zdarzenia na odbiorcę.

BTW- akurat komentarze Hatki są spokojne i racjonalne.

Sądzę też, że wszyscy nadal wysyłać będę paczkomatem, bo jest to forma bardzo wygodna(Inpost paczkomat, czy nie InPost nie ma tu znaczenia) i że to tylko bicie piany.
Wszyscy wiedzą, że nie wolno wysyłać perfum w liście, a jednak wysyłają, bo wygodne i w miarę tanie
Wysyłający odpowiada za przesyłkę i to moim zdaniem wyczerpuje temat.
A z doświadczenia wiem, że dobrze dobrany kartonik i opatulenie bąbelkami zabezpiecza praktycznie w 100%, a koperta bąbelkowa jak w tym przypadku (nawet dobrze zabezpieczona) nie.[/QUOTE]


Po 1. Pani kupująca nie chce ode mnie niczego. Nie prosiła mnie
o żadne pieniądze. Tym bardziej teraz jak InPost zwalił winę i na nią. To ja napisałam, że oddam jej pieniądze. Nie chodzi mi tutaj w ogóle o relacje ja, a kupująca. Tylko o InPost i Allegro. O to że teraz jedna strona jest w dupie.

Po 2. Szkoda, że nie czytasz moich wypowiedzi zanim się wypowiesz. Perfumy BYŁY W KARTONIKU !! Były w bablach. Później były w kopercie z bąblami. Później w kartoniku z bąblami. Nie.lataly. były zapakowane pancernie. Kilka warstw. Całość czyli karton z zawartością został owinięty czarna folią. A flakon jest rozwalony. Wysłam setki perfum i NIGDY NIC nie roztrzskano. Więc wina opakowania to NIE BYŁA
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 14:47   #3062
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=108c410e37025b61f70ac3a bf4d6e10fd655bace_6584d32 569b20;86519430]W moim odczuciu to jest szukanie (udane jak widać) TWA- towarzystwa wzajemnej adoracji, które poprze Buttefly, aby usprawiedliwić przerzucenie koszów tego zdarzenia na odbiorcę.

BTW- akurat komentarze Hatki są spokojne i racjonalne.

Sądzę też, że wszyscy nadal wysyłać będę paczkomatem, bo jest to forma bardzo wygodna(Inpost paczkomat, czy nie InPost nie ma tu znaczenia) i że to tylko bicie piany.
Wszyscy wiedzą, że nie wolno wysyłać perfum w liście, a jednak wysyłają, bo wygodne i w miarę tanie
Wysyłający odpowiada za przesyłkę i to moim zdaniem wyczerpuje temat.
A z doświadczenia wiem, że dobrze dobrany kartonik i opatulenie bąbelkami zabezpiecza praktycznie w 100%, a koperta bąbelkowa jak w tym przypadku (nawet dobrze zabezpieczona) nie.[/QUOTE]Może zanim się wypowiesz to przeczytaj jak wygląda cała sytuacja, bo tu nie było nic o tym, że sprzedająca chce przerzucić winę na kupującą, jeśli już to padały zapytania o to jak sprawę ugryźć od strony odszkodowania/rekompensaty od Allegro albo InPostu. Przesyłka była wysłana w kartonie, nie listem w kopercie bąbelkowej. Bicie piany? Aha, najzwyklejsza dyskusja to bicie piany?

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
Mogłam nie napisać wyraźnie, bo dla mnie to było oczywiste, ze wybrałam ta opcje sprzedając przez allegro :d przepraszam.
Ale to mozna samemu wybrać. Jak klikniesz Allegro paczkomaty.masz wysyłkę za 8,99 z automatu w tym ubezpieczenie. Jak dasz normalny paczkomat płacisz chyba prawie 14 zł bez ubezpieczenia, bo dodatkowo płatne.

Ze smartem nie wiem, nie posiadam 😾
Ano widocznie dla mnie to nie jest oczywiste, bo ja nigdy tej opcji nie udostępniałem i tych procedur nie znam. O smarta się muszę dopytać jak jest tych mądrali z Allegro
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 14:55   #3063
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86519785]Może zanim się wypowiesz to przeczytaj jak wygląda cała sytuacja, bo tu nie było nic o tym, że sprzedająca chce przerzucić winę na kupującą, jeśli już to padały zapytania o to jak sprawę ugryźć od strony odszkodowania/rekompensaty od Allegro albo InPostu. Przesyłka była wysłana w kartonie, nie listem w kopercie bąbelkowej. Bicie piany? Aha, najzwyklejsza dyskusja to bicie piany?

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Ano widocznie dla mnie to nie jest oczywiste, bo ja nigdy tej opcji nie udostępniałem i tych procedur nie znam. O smarta się muszę dopytać jak jest tych mądrali z Allegro [/QUOTE]

W takim razie przepraszam 😁
Też już nie udostępnie odkąd wiem, że nie można :/ o listach z poczty wiedziałam, o paczkomacie nie. 😔 Chociaż na ten moment robię sobie wolne od sprzedaży, jakis pech mnie ostatnio dręczy.

W tej sprawie męczy mnie jeszcze jedno. Na moich perfumach na naklejce na spodzie byl kod czarny. Na zdjęciach jakie dostałam kodu żadnego nie ma. Zastanawiam się czy rozlane perfumy mogą zmyć kod?
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 15:03   #3064
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
Też uważam to już za zwykle czepianie i uszczypliwość żeby tylko komuś wbić szpilę, bo juz się nie ma nic więcej do.powiedzenia. to raz.

Dwa napisałam ciąg dalszy, bo dostałam multum pw od was z forum, niektórzy przerażeni inni zaskoczeni w tym wiele.osob, które siedzą od lat w perfumach i żadna nie wiedziała, że.pwrfum sie nie wysyła. Każdy wybierał opcje.psczkomaty InPost bo sądził, ze fajna tania.opcja dla kupującego plus ubezpieczenie to jest chroniony.
I wiele z Was prosiło by informować co w sprawie.
Więc napisałam z dobrym zamiarem, a tu teraz taki.kwiatek, ze.co.to za bulwers

Cóż.. żeby hatko.kiedys w Twoim życiu Ciebie jakąś sytuacja nie zaskoczyła na twoja niekorzyść

Ja uważam, że.wiele osob teraz już będzie świadoma, ze ta opcja to zly wybór i uniknie powtórzenia mojego losu.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



Nie czepiam się, tylko lubię porządek. Także na forum. I uznałam, że pisanie o biciu się z InPostem na wątku o Allegro nie ma nic wspólnego z Allegro. To nie Allegro przecież zawiniło (w ogóle czy ktokolwiek tu zawinił?) - Allegro daje do wyboru taką opcję wysyłki i tyle. Tylko tyle. Nie pisałam, że pisanie W OGÓLE o tym zdarzeniu nie powinno mieć miejsca. Tylko nie w tym wątku (zwłaszcza, że dyskusja toczyła się na dwóch wątkach). Ale skoro już wezwałaś mnie do tablicy, to powiem to, co myślę: że jest to szukanie winnych - wszystkich, poza sobą. Jak zwykle zresztą usprawiedliwianie się, że "nie wiedziałem, nie przeczytałem umowy, regulaminu", ale to przecież nie MOJA wina, tylko zawsze jakichś złych ONYCH. Tymczasem wypadki się zdarzają, mleko się wylało, trudno, trzeba przejść nad tym do porządku dziennego, bo w tej sytuacji, to jest już faktycznie tylko bicie piany. A mnie też się zdarzały różne sytuacje, tak tak.
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 15:17   #3065
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Nie czepiam się, tylko lubię porządek. Także na forum. I uznałam, że pisanie o biciu się z InPostem na wątku o Allegro nie ma nic wspólnego z Allegro. To nie Allegro przecież zawiniło (w ogóle czy ktokolwiek tu zawinił?) - Allegro daje do wyboru taką opcję wysyłki i tyle. Tylko tyle. Nie pisałam, że pisanie W OGÓLE o tym zdarzeniu nie powinno mieć miejsca. Tylko nie w tym wątku (zwłaszcza, że dyskusja toczyła się na dwóch wątkach). Ale skoro już wezwałaś mnie do tablicy, to powiem to, co myślę: że jest to szukanie winnych - wszystkich, poza sobą. Jak zwykle zresztą usprawiedliwianie się, że "nie wiedziałem, nie przeczytałem umowy, regulaminu", ale to przecież nie MOJA wina, tylko zawsze jakichś złych ONYCH. Tymczasem wypadki się zdarzają, mleko się wylało, trudno, trzeba przejść nad tym do porządku dziennego, bo w tej sytuacji, to jest już faktycznie tylko bicie piany. A mnie też się zdarzały różne sytuacje, tak tak.
Tak, masz rację. Uważam, że.rozbicie perfum to nie moja wina.
Moja wina, że wysłałam perfumy paczkomatem, moja wina, ze dałam taka opcje. Dlatego sprawę wzięłam na klatę i chce.oddac kupującej, z którą kontakt jest BARDZO trudny. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego stosowania.

Ale rozwalenie tak spakowanej paczki jest wina wyłącznie inpostu. I pomimo wszystko nadal nie potrafię zrozumieć dlaczego włożył ewidentnie mokrą i rozwalona paczkę do paczkomatu. Poczta uszkodzone paczki zabezpieczenia i daje odbiorcy wybór. Tutaj zrobiono to z premedytacją.
Myślę, że.kazdy normalny człowiek, który ma zapewnione ubezpieczenie próbuje odzyskać pieniądze. Jak się możliwości skończą to zostaje z niczym i nauczką. Chyba , że ktoś ma za dużo pieniędzy i mu to wisi. Ja przynajmniej próbuje jakoś walczyć. Normalnie pytam i jest burza mózgów co można zrobić.
Lucho tez.sie odwołał z tego co kojarzę. Przegrał i żyje dalej z nauczką. Ale próbował.

Dwa wątki,bo w jednym pisałam często i mam znajomych, a w tym, bo trafi do większej liczby osób, które mogłyby cos pomoc bądź znaleźć potem.pomoc kiedy ich spotka sytuacja. Mogłam sobie po cichu radzić z problemy, a potem się śmiać z innych, których to spotka, a mogłam się podzielić doświadczeniem i uchronić kilka osób.
I nie zgadzam się z wypowiedzią jednej osoby, która uważa, że i tak ludzie będą slac pomimo tej wiedzy. Bo część nieświadomych osób, którym zależy na perfumach i pieniądzach tego nie zrobi. Pójdzie na pocztę i wysle paczką. Ja tez odkąd wiem, ze.listem się nie wysyła to nie wysyłam. Nie ryzykuję. Nie udostępniam takiej.opcji. nawet.kiedy ktoś.prosi.

Tak, sa Jeszcze wątki o inposcie,.ale.mi zależało na kims kto miał przygody typowo z perfumami.


Ale nie chcę się przegadywac więc.mowie pas
__________________


Edytowane przez ButterflyFlyAway
Czas edycji: 2019-02-20 o 15:53
ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 16:17   #3066
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Butter, abstrahując od całej historii z InPostem i rozbiciem perfum, w swoim poście złośliwie mnie zaatakowałaś. Przypisałaś mi złe intencje, których wcale nie miałam. Pewnie na forum w internecie, gdzie się kogoś nie zna, łatwo coś takiego powiedzieć, w twarz byłoby już gorzej. Ale zastanów się, czy nie postępujesz tak także w stosunku do innych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:08   #3067
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86505738]Ok 17-18 zł za paczkę do pół kilo. Ale prawdę powiedziawszy, ile razy rozwaliła Wam się zawartość jak wysłana była kartonem i porządnie zabezpieczona? Mi ani razu. I nigdy nie brałem opcji ostrożnie.
[/QUOTE]
Nie wiem jak ja to liczylam, ze wyszlo mi 28 zl Drozej nic kurierem.

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Ja tylko nie rozumiem, co to ma wspólnego z praktykami, które bulwersują na Allegro - sprzedaż była przez Allegro i to tyle, bo co Allegro ma do kwestii przesyłek?
Hatko, a od kiedy ten watek dotyczy tylko bulwersow? Czytasz na biezaco? Bo jesli bys czytala to bys wiedziala, ze w watku pojawiaja sie przerozne problemy, pytania dotyczace funkcjonowania allegro, systemie gwiazdek itp Nawet jest o swirnietych sprzedawcach.

[1=108c410e37025b61f70ac3a bf4d6e10fd655bace_6584d32 569b20;86519430]W moim odczuciu to jest szukanie (udane jak widać) TWA- towarzystwa wzajemnej adoracji, które poprze Buttefly, aby usprawiedliwić przerzucenie koszów tego zdarzenia na odbiorcę.

BTW- akurat komentarze Hatki są spokojne i racjonalne.

Sądzę też, że wszyscy nadal wysyłać będę paczkomatem, bo jest to forma bardzo wygodna(Inpost paczkomat, czy nie InPost nie ma tu znaczenia) i że to tylko bicie piany.
Wszyscy wiedzą, że nie wolno wysyłać perfum w liście, a jednak wysyłają, bo wygodne i w miarę tanie
Wysyłający odpowiada za przesyłkę i to moim zdaniem wyczerpuje temat.
A z doświadczenia wiem, że dobrze dobrany kartonik i opatulenie bąbelkami zabezpiecza praktycznie w 100%, a koperta bąbelkowa jak w tym przypadku (nawet dobrze zabezpieczona) nie.[/QUOTE]
O czym ty wogole piszesz?!
Co do wysylania listem. Chyba nikt z tego forum nie wysyla perfum listem, nawet w kopercje babelkowej (inna sprawa z probkami w folii itp) i nikt raczej nie zdecyduje sie na taka forme, aby sprzedajacy wyslal w liscie. Przeciez wiadomo jak to sie moze skonczyc.
Jak widac dobrze dobrany kartonik i milion folii nie zabezpiecza w 100%.. Chociaz mozna tak myslec, bo skoro setki flakonow sa wysylane przez perfumerie przez paczkomaty to dzialalo by to w druga strone, ze zwykly prywatny sprzedawca rowniez jako tako moze byc pewny swoich paczek wysylajac przez paczkomaty. A tu d... blada. I po stanowisku Inpost wiadomo, ze sa rowni i rowniejsi.


Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Nie czepiam się, tylko lubię porządek. Także na forum. I uznałam, że pisanie o biciu się z InPostem na wątku o Allegro nie ma nic wspólnego z Allegro. To nie Allegro przecież zawiniło (w ogóle czy ktokolwiek tu zawinił?) - Allegro daje do wyboru taką opcję wysyłki i tyle. Tylko tyle. Nie pisałam, że pisanie W OGÓLE o tym zdarzeniu nie powinno mieć miejsca. Tylko nie w tym wątku (zwłaszcza, że dyskusja toczyła się na dwóch wątkach). Ale skoro już wezwałaś mnie do tablicy, to powiem to, co myślę: że jest to szukanie winnych - wszystkich, poza sobą. Jak zwykle zresztą usprawiedliwianie się, że "nie wiedziałem, nie przeczytałem umowy, regulaminu", ale to przecież nie MOJA wina, tylko zawsze jakichś złych ONYCH. Tymczasem wypadki się zdarzają, mleko się wylało, trudno, trzeba przejść nad tym do porządku dziennego, bo w tej sytuacji, to jest już faktycznie tylko bicie piany. A mnie też się zdarzały różne sytuacje, tak tak.
Zatem to wina Butterfly, ze inpost rozpieprzylo jej paczke? Prosze cie.
Paczka zostala odpowiednio zabezpieczona, srodek i zawartosc paczki rowniez. Za darmo jej nie dostarczali, zeby mogli sobie nia rzucac czy nie wiadomo co robic. Bo niezaleznie co bylo w srodku, powinni o nia zadbac. Nawet jak wysylam origami, pieknego ptaka, to licze, ze przyjdzie caly, a nie zgnieciony.


Zreszta, ostatnio forum zamienilo sie w twor z kijem w d....nie dziwie sie, ze mnostwo osob sie wymiksowalo.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2019-02-20 o 17:09
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-20, 17:12   #3068
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Butter, abstrahując od całej historii z InPostem i rozbiciem perfum, w swoim poście złośliwie mnie zaatakowałaś. Przypisałaś mi złe intencje, których wcale nie miałam. Pewnie na forum w internecie, gdzie się kogoś nie zna, łatwo coś takiego powiedzieć, w twarz byłoby już gorzej. Ale zastanów się, czy nie postępujesz tak także w stosunku do innych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, to powiem Ci prawdę. Po Twoim poście o tym jak poddajesz pod wątpliwość prawidłowość wyboru wątku napisało do mnie kilka osób Jeszcze zanim ja to zdążyłam w ogóle odczytać,, pisząc, że mam się nie przejmować, bo sie czepiasz etc.. więc nie tylko ja odebrałam tak Twoją wypowiedź.
I nadal uważam, że Twoje posty próbują "w inteligentny sposób" zrobić ze mnie idiotę.

I jak najbardziej powiedziałbym Ci to na żywo.

Możemy już skończyć? Twoje posty nie wnosza nic co mogłoby mi pomóc w reklamacji. Ciągle atakują tylko moja osobę. Jeżeli nie masz ochoty brać udziału w burzy mózgów to może lepiej odpuścic.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ja to liczylam, ze wyszlo mi 28 zl Drozej nic kurierem.


Hatko, a od kiedy ten watek dotyczy tylko bulwersow? Czytasz na biezaco? Bo jesli bys czytala to bys wiedziala, ze w watku pojawiaja sie przerozne problemy, pytania dotyczace funkcjonowania allegro, systemie gwiazdek itp Nawet jest o swirnietych sprzedawcach.


O czym ty wogole piszesz?!
Co do wysylania listem. Chyba nikt z tego forum nie wysyla perfum listem, nawet w kopercje babelkowej (inna sprawa z probkami w folii itp) i nikt raczej nie zdecyduje sie na taka forme, aby sprzedajacy wyslal w liscie. Przeciez wiadomo jak to sie moze skonczyc.
Jak widac dobrze dobrany kartonik i milion folii nie zabezpiecza w 100%.. Chociaz mozna tak myslec, bo skoro setki flakonow sa wysylane przez perfumerie przez paczkomaty to dzialalo by to w druga strone, ze zwykly prywatny sprzedawca rowniez jako tako moze byc pewny swoich paczek wysylajac przez paczkomaty. A tu d... blada. I po stanowisku Inpost wiadomo, ze sa rowni i rowniejsi.



Zatem to wina Butterfly, ze inpost rozpieprzylo jej paczke? Prosze cie.
Paczka zostala odpowiednio zabezpieczona, srodek i zawartosc paczki rowniez. Za darmo jej nie dostarczali, zeby mogli sobie nia rzucac czy nie wiadomo co robic. Bo niezaleznie co bylo w srodku, powinni o nia zadbac. Nawet jak wysylam origami, pieknego ptaka, to licze, ze przyjdzie caly, a nie zgnieciony.


Zreszta, ostatnio forum zamienilo sie w twor z kijem w d....nie dziwie sie, ze mnostwo osob sie wymiksowalo.


Co do paczek od perfumerii. Ja za każdym razem dostaje kartonik, dwie poduszki i flakon luzem. Poduszki te takie nadmuchane folie. Oni juz nawet nie owina flakonu folia. I paczki dochodza cale.. mialam pecha.. 😔 ale że też się nie boja rozwalenia.. wiadomo jakies tam koszty itd zrobią no ale szkoda tak żeby się rozwaliły..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:20   #3069
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Zania, ja mialam z e-g, w dawnych czasach chrupiace szklo Nie odebralam jej z paczkomatu jak zobaczylam ze jest mokra, zadzwonilam od razu na infolinie i zostawilam truchlo w skrzynce. Eg bez problemu wyslal mi druga.
Natomiast ostatnio paczkomat mi staranowal paczke z D, 3 tygodnie lub wiecej bylam bez kasy i inf o losach reklamacji.
Odeslalam calosc ze wszystkimi gratisami, nietknieta itd, i oddano mi cala kwote z faktury ale tez od razu przy wyjeciu z paczkomatu zglosilam uwagi do paczki.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Poczta bez problemu oddaje kase przy roztrzaskanych flachach jak sa w paczce, ponoc listow nie uznaja, ale paczki juz tak.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Przy roztrzaskanej paczce zadzwoniono do mnie, i mialam opcje pokwitowac na wlasna odpowiedzialnosc odbior czy spisac protokol i odeslac.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


Watek jest o praktykach na alle, podczytalam i mam bulwersa
--odnosnie komentarzy z dpy na ktore allegro przyzwala nabywcom robiac z nich swiete krowy
--obnizenia ***** za rzekomo za zawyzone koszty dostawy paczkomatow
--co do niedzielnych sprzedawcow, kiedys bardzo duzo kupowalam miniaturek, odlewek, probek roznistych i po to wzielam smarta zeby potestowac nowosci. I co ? i jajo!
bo ludzie niedzielni sprzedawcy odchodza od inpostu za:
--doplaty gabarytowe po 3miesiacach,
-- bo grazyny cebulowe masowo odsylaja towar paczkomatami po #dyskretnych testach, ponoszeniu itd.. odsylaja bo korzystaja z darmowej opcji .. calosc takich praktyk przeklada sie na to, ze ci sprzedawcy ktorzy jeszcze jakis czas temu mieli inpost w ofercie teraz sie bronia rekami i nogami byleby nie inpost...
Na infolinie Inpostu?
Juz wole dopytac, bo gdyby mnie taka sytuacja spotkala to wole wiedziec co dalej.
Ponoc przy paczkomatach jest kamera i wlasnie gdy z paczka jest cos nie halo to zeby nie odbierac, tylko spisac protokol

A jesli chodzi o paczki. To te zwykle tez czy chodzi z opcja "ostroznie", "szklo"?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
W tej sprawie męczy mnie jeszcze jedno. Na moich perfumach na naklejce na spodzie byl kod czarny. Na zdjęciach jakie dostałam kodu żadnego nie ma. Zastanawiam się czy rozlane perfumy mogą zmyć kod?
Raczej nie. Ale glowy nie dam Predzej cala naklejka by sie odkleila.
Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość

Co do paczek od perfumerii. Ja za każdym razem dostaje kartonik, dwie poduszki i flakon luzem. Poduszki te takie nadmuchane folie. Oni juz nawet nie owina flakonu folia. I paczki dochodza cale.. mialam pecha.. 😔 ale że też się nie boja rozwalenia.. wiadomo jakies tam koszty itd zrobią no ale szkoda tak żeby się rozwaliły..
Wiem o jakich poduszkach mowisz. Bo tez tak dostaje. Lub w "chrupkach"
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:39   #3070
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Na infolinie Inpostu?
Juz wole dopytac, bo gdyby mnie taka sytuacja spotkala to wole wiedziec co dalej.
Ponoc przy paczkomatach jest kamera i wlasnie gdy z paczka jest cos nie halo to zeby nie odbierac, tylko spisac protokol

A jesli chodzi o paczki. To te zwykle tez czy chodzi z opcja "ostroznie", "szklo"?

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------


Raczej nie. Ale glowy nie dam Predzej cala naklejka by sie odkleila.

Wiem o jakich poduszkach mowisz. Bo tez tak dostaje. Lub w "chrupkach"
Infolinia inpostu to cudne miejsce w które ciężko trafić. Wymaga maksimum cierpliwości. Numer masz na paczkomacie zawsze. Maja.kamery. ostatnio koleżanką zauważyła, że kurier zostawił klucze w paczkomacie. Zadzwoniła i Warszawa ja ogladala co robi, jak robi i kierowała jak ma postępować. Nawet nie podziękowali..

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Jak ja miałam problem dzwoniłam na ten numer 722444000 bo naliczany według umowy z operatorem. Na paczkomacie chyba jest numer na 800 a wtedy się płaci... Dużo...
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 08:36   #3071
viki_sar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Na allegro? Sprawdzam czy osoba sprzedaje jedynie pojedyczny perfum ewentualnie kilka i są to w miare naturalne i domowe zdjęcia. Jak widze, że sprzedaje ciuchy i pojedyncze rzeczy to jakoś mi ufniej w stosunku do takiej osoby. Ewentualnie proszę o o dodatkowe zdjęcia flakonu od dołu, żeby sprawdzić kody. Kilka razy się przyjechałam, ale jak widzę, że ktoś sprzedaje TESTERY za 149 złotych za 100 ml to aż żałośnie się śmieję.
viki_sar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 18:08   #3072
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez viki_sar Pokaż wiadomość
Na allegro? Sprawdzam czy osoba sprzedaje jedynie pojedyczny perfum ewentualnie kilka i są to w miare naturalne i domowe zdjęcia. Jak widze, że sprzedaje ciuchy i pojedyncze rzeczy to jakoś mi ufniej w stosunku do takiej osoby. Ewentualnie proszę o o dodatkowe zdjęcia flakonu od dołu, żeby sprawdzić kody. Kilka razy się przyjechałam, ale jak widzę, że ktoś sprzedaje TESTERY za 149 złotych za 100 ml to aż żałośnie się śmieję.
I jaka z tego nauka płynie tudzież bulwers?
A ja niedzielnych sprzedawców nawet nie biorę pod uwagę. Tylko sprawdzeni sprzedawcy u których już kupowałem i byłem zadowolony.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:01   #3073
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Może nie bulwers, ale chciałem opisać sytuację i się Was poradzić co zrobić.
Otóż kupiłem 3 razy perfumy i 3 razy okazało się, że przyszły nie te co trzeba, tzn linia się zgadzała, ale zamawiałem wersję edt, a przychodziły edp, a to znacząca różnica (edt jest wycofane i unikat, zarąbiście trudno dostać. No nic, przysłali kurierów i flaszki są już u nich albo w drodze. Ale dostałem z Allegro maila z prośbą o wyjaśnienie sytuacji:
Cytat:
Pomóż nam wyjaśnić wątpliwości!

Dotyczy zakupu od: xxxx dnia 2019-04-01 22:23
Chanel Allure Homme Edition Blanche edt ... (vvvvvvvv) 1 szt. 499.00

Sprzedający xxxx powiadomił Allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód:

Kupujący odstąpił od umowy.

Czy potwierdzasz wersję Sprzedającego?
Pytanie me, czy jak potwierdzę tę wersję to nie zostanę obciążony prowizją z Allegro? Kiedyś miałem podobną sytuację i pamiętam, że niestety prowizję przerzucili na mnie...
A przecież to nie ja dałem plamę, tylko sprzedający, więc ja nie chcę być obciążony żadnymi kosztami.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:27   #3074
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Hmmm, ja kiedyś też miałam taką sytuację i żadnymi kosztami nie zostałam obciążona. Wydaje mi się, ze skoro do sprzedaży nie doszlo/ została anulowana, to allegro nie ma prawa pobrać prowizji, a już na pewno nie od kupującego, bo niby z jakiego tytułu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:29   #3075
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Hmmm, ja kiedyś też miałam taką sytuację i żadnymi kosztami nie zostałam obciążona. Wydaje mi się, ze skoro do sprzedaży nie doszlo/ została anulowana, to allegro nie ma prawa pobrać prowizji, a już na pewno nie od kupującego, bo niby z jakiego tytułu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No logika tak by podpowiadała, ale w ostatnich dniach spotkało mnie tylko absurdalnych sytuacji, że wolałbym mieć pewność.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:32   #3076
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86689749]Pytanie me, czy jak potwierdzę tę wersję to nie zostanę obciążony prowizją z Allegro? Kiedyś miałem podobną sytuację i pamiętam, że niestety prowizję przerzucili na mnie...
A przecież to nie ja dałem plamę, tylko sprzedający, więc ja nie chcę być obciążony żadnymi kosztami.[/QUOTE]
Nie no, w żadnym razie nie możesz zostać obciążony kosztami prowizji. Możesz przytoczyć dokładnie tamtą sytuację, w której takimi kosztami Cię obciążono? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Poza tym przy odstąpieniu przez kupującego od umowy prowizja jest anulowana w ogóle, ja parę razu składałam wniosek o zwrot prowizji z uwagi na to, że kupujący nie zapłacił za nabytą rzecz. Dlatego allegro wysyła takie zapytanie do kupującego.
A tak w ogóle, to w Twojej sytuacji nie miało chyba miejsca odstąpienie od umowy, tylko zwrot w ramach reklamacji.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 20:54   #3077
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Nie no, w żadnym razie nie możesz zostać obciążony kosztami prowizji. Możesz przytoczyć dokładnie tamtą sytuację, w której takimi kosztami Cię obciążono? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Poza tym przy odstąpieniu przez kupującego od umowy prowizja jest anulowana w ogóle, ja parę razu składałam wniosek o zwrot prowizji z uwagi na to, że kupujący nie zapłacił za nabytą rzecz. Dlatego allegro wysyła takie zapytanie do kupującego.
A tak w ogóle, to w Twojej sytuacji nie miało chyba miejsca odstąpienie od umowy, tylko zwrot w ramach reklamacji.
Już nie pamiętam dokładnie, ale to było kilka lat temu i chodziło o jakąś bluzkę którą reklamowałem, bo rozmiar był nie taki. tam był zakup od osoby prywatnej, tu od firmy.


To mówiecie, że spokojnie mogę potwierdzić odstąpienie od umowy, no oki
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 21:02   #3078
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86690035]Już nie pamiętam dokładnie, ale to było kilka lat temu i chodziło o jakąś bluzkę którą reklamowałem, bo rozmiar był nie taki. tam był zakup od osoby prywatnej, tu od firmy.
[/QUOTE]
Samo allegro przerzuciło na Ciebie tę prowizję? Jedyną opcję widzę taką, że przyjęto, iż zwróciłeś bez powodu, a nie w związku z reklamacją, zatem było dobrą wolą sprzedającego przyjęcie bluzki z powrotem (jako nieprzedsiębiorca nie miałby wszak takiego obowiązku).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 21:19   #3079
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Samo allegro przerzuciło na Ciebie tę prowizję? Jedyną opcję widzę taką, że przyjęto, iż zwróciłeś bez powodu, a nie w związku z reklamacją, zatem było dobrą wolą sprzedającego przyjęcie bluzki z powrotem (jako nieprzedsiębiorca nie miałby wszak takiego obowiązku).
Dostałem taki sam mail z zapytaniem czy faktycznie doszło do zwrotu, potwierdziłem i mnie pokarali. A przedmiot był niezgodny z opisem, mniejsza z tym, wtedy to było ze 3-4 zł, więc olałem. Nie wiem czy da się tak daleko wstecz sprawdzić te wszystkie prowizje czy opłaty nałożone przez allegro, ale jestem pewien, że taka sytuacja miała miejsce. Zwyczajnie portal uznał, że zwrot był moim widzimisie.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 11:57   #3080
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

No ale przecież w sprzedaży internetowej masz prawo zwrócić bez podawania powodu, może to być Twoje widzimisię i nikomu nic do tego
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 12:49   #3081
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
No ale przecież w sprzedaży internetowej masz prawo zwrócić bez podawania powodu, może to być Twoje widzimisię i nikomu nic do tego
To dotyczy tylko sprzedaży przez przedsiębiorcę osobie niebędącej przedsiębiorcą (w zakresie przedmiotu sprzedaży). Lucho pisał, że wcześniej kupił od osoby prywatnej. Spójrz na posty wyżej.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:18   #3082
108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 475
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Samo allegro przerzuciło na Ciebie tę prowizję? Jedyną opcję widzę taką, że przyjęto, iż zwróciłeś bez powodu, a nie w związku z reklamacją, zatem było dobrą wolą sprzedającego przyjęcie bluzki z powrotem (jako nieprzedsiębiorca nie miałby wszak takiego obowiązku).
Kupujący musi potwierdzić, że nie doszło do transakcji, aby sprzedawca nie był obciążany prowizją od transakcji która nie doszła do skutku.
Jeżeli taki fakt miał miejsce należy potwierdzić fakt na zapytanie allegro.
BTW miałam przypadek, że nieuczciwy sprzedawca złożył wniosek o zwrot prowizji od zakupu, którego dokonałam i który został sfinalizowany - łatwy dodatkowy zarobek przy wyższej prowizji, a ponieważ Polak potrafi....

Regulamin allegro artykuł 9

Artykuł 9. OPŁATY I PROWIZJE
9.1.

Usługi świadczone przez Allegro.pl w ramach Allegro są odpłatne. Wszystkimi opłatami i prowizjami obciążany jest Sprzedający. Należności te naliczane są na bieżąco i przedstawiane do zapłaty za kolejne okresy rozliczeniowe. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc kalendarzowy.

Edytowane przez 108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20
Czas edycji: 2019-04-10 o 13:31
108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:56   #3083
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=108c410e37025b61f70ac3a bf4d6e10fd655bace_6584d32 569b20;86692656]BTW miałam przypadek, że nieuczciwy sprzedawca złożył wniosek o zwrot prowizji od zakupu, którego dokonałam i który został sfinalizowany - łatwy dodatkowy zarobek przy wyższej prowizji, a ponieważ Polak potrafi....[/QUOTE]
Też miałam taką sytuację, opisywałam ją zresztą tutaj. "Moja" sprzedająca uważała wręcz, że skoro kupiłam płaszcz za mniej niż według niej powinna była otrzymać, to zwrot prowizji jest się po prostu należy
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 03:52   #3084
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;86690145]Dostałem taki sam mail z zapytaniem czy faktycznie doszło do zwrotu, potwierdziłem i mnie pokarali. A przedmiot był niezgodny z opisem, mniejsza z tym, wtedy to było ze 3-4 zł, więc olałem. Nie wiem czy da się tak daleko wstecz sprawdzić te wszystkie prowizje czy opłaty nałożone przez allegro, ale jestem pewien, że taka sytuacja miała miejsce. Zwyczajnie portal uznał, że zwrot był moim widzimisie.[/QUOTE]

Lucho
tu akurat wiem, odwolujesz sie, odpisujesz allegro co i jak, dolaczasz screany korespondencji z kupujacym. Mi tak zadzialało przy kupieniu wprawdzie nieperfum ale na allegro. Musisz podkreslic ze dostales towar odmienny niz wystawiony i dobrze by bylo udokumentowac fotografiami.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.

Edytowane przez MissScully
Czas edycji: 2019-04-12 o 03:55
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 18:01   #3085
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Dorzucam od siebie oczywiście i standardowo nieopłacanie zamówień
Ja po kilku dniach muszę wypisywać czy kupujący dalej jest zainteresowany zakupionym przedmiotem i nawet nie dostanę odpowiedzi

A teraz chciałabym zapytać co myślicie o czymś takim.
Udało mi się fajnie wylicytować perfumy, dosłownie za kilkanaście złotych (nie były to jakieś Diory ani Chanele, od razu zaznaczam), opłaciłam zamówienie, a po chwili dostaję informację, że aukcja przez pomyłkę została zakończona i że pieniądze zostaną mi zwrócone Przyznam, że trochę się wkurzyłam, bo już się nastawiłam, że je otrzymam. No i w końcu tak działają aukcje i licytacja.
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 19:15   #3086
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
. No i w końcu tak działają aukcje i licytacja.
Czytałaś zapisy regulaminowe?
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 19:42   #3087
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Czytałaś zapisy regulaminowe?
Czytałam. Przeoczyłam gdzieś zapis, że sprzedający może w każdej chwili usunąć aukcję? Przez pomyłkę i transakcja przepada?
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 23:10   #3088
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Czytałam. Przeoczyłam gdzieś zapis, że sprzedający może w każdej chwili usunąć aukcję? Przez pomyłkę i transakcja przepada?
Przeczytaj jeszcze raz zatem
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 00:00   #3089
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Ale po co ta złośliwość? Ulżyło Ci teraz?
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 19:20   #3090
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Praktyki które bulwersują Was na Allegro - część II

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ale po co ta złośliwość? Ulżyło Ci teraz?
złośliwosc? Wskazalam Ci gdzie masz odpowiedz na Twoje watpliwosci, uparcie chcialas dalej sie bulwersowac praktykami na allegro, powtorzylam ze te kwestie wyraznie reguluje regulamin. Nie majac dalej argumentow zarzucasz mi teraz personalnie zlosliwosc oczywiscie publicznie, a nie w PW.
wiec
dla mnie bez odbioru.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-29 14:32:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.