Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-10, 18:55   #3301
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Na OLX wystawia się opinie? Kupiłam przez platformę, ale nie widzę takiej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 19:00   #3302
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Na OLX wystawia się opinie? Kupiłam przez platformę, ale nie widzę takiej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie.
Czasem system wybiórczo prosi cię o ocenę danego użytkownika.
Ale nie zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 19:50   #3303
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie.
Czasem system wybiórczo prosi cię o ocenę danego użytkownika.
Ale nie zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 20:22   #3304
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Czy ktoś próbował zwracać zakupiony towar w Media Expert? Pytam, bo nie wiemczy w ogole warto. Może szkoda zachodu...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 20:49   #3305
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś próbował zwracać zakupiony towar w Media Expert? Pytam, bo nie wiemczy w ogole warto. Może szkoda zachodu...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Zwrot czy reklamacja? Reklamowałam tam blender, który czasami się włączał, czasami nie (najgorsza sytuacja - bo jak testują to może się akurat włączyć) i reklamacja została bez problemu uznana bez konieczności wykłócania się z mojej strony. Byłam przyjemnie zaskoczona.
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 20:51   #3306
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś próbował zwracać zakupiony towar w Media Expert? Pytam, bo nie wiemczy w ogole warto. Może szkoda zachodu...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Zwracałam towar kupiony przez internet, ale z tego co kojarzę to zakupy stacjonarne też bez problemu można zwrócić. Tylko musiałabyś zobaczyć na stronie ile czasu jest na zwrot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 20:58   #3307
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

[1=08c7cbc1c0d531be9e51934 d16bbb4732386b516_63def18 200ca5;89375713]Zwrot czy reklamacja? Reklamowałam tam blender, który czasami się włączał, czasami nie (najgorsza sytuacja - bo jak testują to może się akurat włączyć) i reklamacja została bez problemu uznana bez konieczności wykłócania się z mojej strony. Byłam przyjemnie zaskoczona.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Zwracałam towar kupiony przez internet, ale z tego co kojarzę to zakupy stacjonarne też bez problemu można zwrócić. Tylko musiałabyś zobaczyć na stronie ile czasu jest na zwrot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, dzięki.

Chodzi mi o zwrot. Niby muszę zacząć od odstąpienia od umowy.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-10, 21:01   #3308
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Jaką moc powinna mieć lampa do hybryd dla początkujących?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 21:06   #3309
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaką moc powinna mieć lampa do hybryd dla początkujących?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

48W led
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 21:15   #3310
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaką moc powinna mieć lampa do hybryd dla początkujących?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie z lustrzanym dnem, bo lepiej utwardza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 21:32   #3311
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

O której max. godzinie powinnam przekazać paczkę kurierowi żeby wyruszyła w trasę w ten sam dzień i była następnego u odbiorcy? Zależy od firmy czy jest jakaś graniczna godzina? Dzisiaj kurier był jakoś po 13, paczkę dał do oddziału po 15 i nie ruszyła dalej :/
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-10, 21:35   #3312
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
O której max. godzinie powinnam przekazać paczkę kurierowi żeby wyruszyła w trasę w ten sam dzień i była następnego u odbiorcy? Zależy od firmy czy jest jakaś graniczna godzina? Dzisiaj kurier był jakoś po 13, paczkę dał do oddziału po 15 i nie ruszyła dalej :/
A zapłaciłaś za dostawę tego samego dnia? Bo jeśli nie, to paczka nie trafi tego samego dnia do dostawcy, przynajmniej ja się z tym nie spotkałam. Ląduje w oddziale i dostarczają ją kolejnego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 22:10   #3313
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
O której max. godzinie powinnam przekazać paczkę kurierowi żeby wyruszyła w trasę w ten sam dzień i była następnego u odbiorcy? Zależy od firmy czy jest jakaś graniczna godzina? Dzisiaj kurier był jakoś po 13, paczkę dał do oddziału po 15 i nie ruszyła dalej :/
Zależy od firmy. i od tego czy trafi stricte do oddziału firmy, czy to franczyza i jeszcze kilka innych czynników.
O którą Ci chodzi? ☺



Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A zapłaciłaś za dostawę tego samego dnia? Bo jeśli nie, to paczka nie trafi tego samego dnia do dostawcy, przynajmniej ja się z tym nie spotkałam. Ląduje w oddziale i dostarczają ją kolejnego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tutaj chyba chodzi właśnie o to, żeby była następnego dnia

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2022-10-10 o 22:12
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 22:24   #3314
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
O której max. godzinie powinnam przekazać paczkę kurierowi żeby wyruszyła w trasę w ten sam dzień i była następnego u odbiorcy? Zależy od firmy czy jest jakaś graniczna godzina? Dzisiaj kurier był jakoś po 13, paczkę dał do oddziału po 15 i nie ruszyła dalej :/
nie jest powiedziane że paczka jutro nie będzie u odbiorcy, nie wiem jak jest z kurierami ale tak patrzę po moich ostatnich paczkach do paczkomatu to mam jedną paczkę odebraną przez kuriera przed 15, przyjętą w pierwszym oddziale po 20 i nie miałam komunikatu że wyszła z oddziału tylko od razu kolejny komunikat nad ranem że była w drugim oddziale i ogólnie to chyba zazwyczaj miałam tak że jak pierwszego dnia paczka była odebrana od nadawcy to kolejnego (o ile nie było weekendu) była u mnie

Edytowane przez stesia
Czas edycji: 2022-10-10 o 22:26
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 05:20   #3315
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89375030]Zauwazylam, ze ostatnio wiele sie dokonalo w kwestii diagnozy ADHD i chyba zaczyna sie doceniac, ze to bardzo zlozona choroba.
I tak troche czytam i zaczynam sie zastanawiac, czy sama moglabym z tym miec problem, mimo ze nigdy bym siebie o to nie podejrzewala.

Zawsze myslalam, ze jestem po prostu typowym multitaskerem, ale ludzie dookola mnie zaczynaja mi wypominac, ze nie potrafie usiedziec w miejscu. Przyklad, siedzimy i ogladamy film - ja nie moge usiedziec w spokoju. Cos mnie swedzi, drapie sie, zmieniam pozycje, sprawdzam godzine w telefonie, wsypuje psu jedzenie bo widze ze jest glodny, przeszkadza mi jakas mucha, robie sobie kawe bo akurat bardzo chce mi sie pic - zauwazam wszystko, czego ludzie nie zauwazaja, jednoczesnie wiem, co sie dzieje na filmie.
Nigdy nie mialam tez problemow z nauka, w szkole bylam absolutnym prymusem, zawsze szostki na swiadectwie, olimpiady. Uczac sie czy czytajac ksiazke tez robie przy tym kilka rzeczy naraz, ale wchodzi mi do glowy to co robie.

Czy to mozliwe ze to jakas forma ADHD? [/QUOTE]


Mam podobnie. Jeszcze spóźnienia, trudności z dokańczaniem zadań, szybkie nudzenie się jednym tematem.


Testy przesiewowe dały mi duże prawdopodobieństwo ADHD i autyzmu. Ale nie mam żadnej oficjalnej diagnozy.

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89375092]No wlasnie mi zaczyna duzo rzeczy ktore przez cale zycie robie robic ''klik'', dlatego sie zastanawiam.
Zawsze myslalam ze mam raczej OCD, niektore moje zachowania sa typowe dla nerwicy natrectw, np. jak wysylalam komus list, to musialam 10 razy sprawdzic, czy na pewno koperta jest zamknieta. Albo jak wychodzilam z domu to 1000 razy szarpalam za klamke. >Jak recznik spadnie na podloge, to idzie do prania.Poza tym nigdy nie mialam problemow z nauka, wiec nikt mnie nigdy nie podejrzewal o ADHD.
Teraz sie zastanawiam.[/QUOTE]


Ja leczyłam OCD latami. Dopiero nowy terapeuta zasugerował, że może ja nie mam OCD, tylko coś innego się nałożyło i daje objawy takie same jak OCD. Stąd te testy przesiewowe z wyżej.



Ale dopóki nie masz oficjalnej diagnozy, to sobie możemy gdybać. Musiałabyś to sprawdzić u psychiatry, który się w tym specjalizuje.


Tylko w sumie co za różnica. Każdy coś ma, tylko nie wszyscy są zdiagnozowani.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 06:19   #3316
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Raczej nie takie marketowe ani z jakiegoś pepco Poszukałabym na jakiś stronach z akcesoriami do pieczenia, kiedyś tam kupowałam, ale teraz nie kojarzę firmy.
Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Mnie sprawdzają się najlepiej ciemne foremki z takimi wgłębieniami na całej powierzchni. I obowiązkowo papier do pieczenia. A duuużo piekę.
Silikonowe rozjeżdżają się pod ciężarem surowego ciasta i bardziej niż piec to się w nich gotuje - zawsze wychodziło jakieś mokre i blade.
[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;89375508]Zgadzam się dla mnie też najlepsze te z wgłębieniami. Chleb piekę w takiej formie nawet bez papieru a dobrze natłuszczam. Miałam też taką gładką i nie była dobra.
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ja mam najtańsze możliwe metalowe keksówki za kilka złotych, w nich piecze mi się najlepiej - tylko ja je zawsze wykładam papierem.
Mam silikonową i ceramiczną (szklaną), ale żadna z nich mi nie odpowiada. W szklanej często się nie dopieka, muszę piec znacznie dłużej niż w metalowej. Za to w silikonowej często mi się ciasta przypalały, nie wiem od czego to zależy ale już jej nie używam do pieczenia. Silikonowa forma się chybocze, ja zawsze stawiałam ją na blaszce i dopiero potem napełniałam - przenosiłam też z blaszką bo przy przenoszeniu w rękach forma potrafiła się zgiąć i ciasto wylewało się górą.
Dziękuję wam bardzo, właśnie tego się obawiałam, że silikonowa nie będzie stabilna
Jeśli chodzi o wgłębienia w metalowej keksówce, to macie na myśli coś takiego jak na zdjęciu? Czy bardziej głębokie? Pytam, bo miałam takiego typu i często mi właśnie przywierało. Nie chcę piec z papierem do pieczenia bo wtedy ciasto/pieczywo jest wilgotne od spodu, skórka nigdy nie jest twarda i sucha, papier sprawia że jesttrzy boki ciasta są wilgotne i tego nie znoszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1.PNG (132,3 KB, 103 załadowań)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2022-10-11 o 06:22
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 06:54   #3317
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Dziękuję wam bardzo, właśnie tego się obawiałam, że silikonowa nie będzie stabilna
Jeśli chodzi o wgłębienia w metalowej keksówce, to macie na myśli coś takiego jak na zdjęciu? Czy bardziej głębokie? Pytam, bo miałam takiego typu i często mi właśnie przywierało. Nie chcę piec z papierem do pieczenia bo wtedy ciasto/pieczywo jest wilgotne od spodu, skórka nigdy nie jest twarda i sucha, papier sprawia że jesttrzy boki ciasta są wilgotne i tego nie znoszę.
Dla mnie ta keksówka bez papieru to koszmar. Wszystko przywiera, nawet po natłuszczeniu.

W tego typu keksówkach piekę bez papieru i natłuszczania a babka sama wyskakuje z formy

https://allegro.pl/oferta/forma-do-p...cm-11493305230

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 07:03   #3318
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie ta keksówka bez papieru to koszmar. Wszystko przywiera, nawet po natłuszczeniu.

W tego typu keksówkach piekę bez papieru i natłuszczania a babka sama wyskakuje z formy

https://allegro.pl/oferta/forma-do-p...cm-11493305230

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam właśnie takie najlepiej się w nich piecze.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 07:19   #3319
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaką moc powinna mieć lampa do hybryd dla początkujących?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź od razu 48W LED, to zakup na lata i nie ma sensu kupować najpierw słabszej. Zwróć uwagę na to żeby diody były równomiernie rozłożone (też na bocznych ściankach), dobrze jakby dodatkowo było lustrzane dno ale jak są diody na wszystkich ściankach to nie jest konieczne. Zerknij sobie markę SUN, większość firm kupuje ich lampy i sprzedaje pod własnym logo w znacznie wyższych cenach nie ma sensu przepłacać.
Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
O której max. godzinie powinnam przekazać paczkę kurierowi żeby wyruszyła w trasę w ten sam dzień i była następnego u odbiorcy? Zależy od firmy czy jest jakaś graniczna godzina? Dzisiaj kurier był jakoś po 13, paczkę dał do oddziału po 15 i nie ruszyła dalej :/
Zależy od firmy a nawet od rejonu z którego kurier odbiera. W Inpoście mają godziny graniczne chyba nawet od 11 jak kurier ma daleko na oddział.
Tylko, to że nie widzisz zmian w statusie wcale nie oznacza że paczka nie pojechała dalej. W różnych firmach statusy nie aktualizują się na bieżąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-11, 08:07   #3320
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

A... Jeszcze wracając do foremek silikonowych, to ja polecam te formy z firmy ambition, są tak sztywne, że nawet na kratce można położyć i nic się nie rozlewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 08:13   #3321
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja mam z action i śmiga już kilka lat i to jest najlepsza keksówka , a kosztowała 9.90.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tzn.nie twierdze, że to wszystkie, ale mi większość tych tanich długo nie posłużyła


Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Czy ktoś próbował zwracać zakupiony towar w Media Expert? Pytam, bo nie wiemczy w ogole warto. Może szkoda zachodu...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Ale czemu ma być nie warto? Teraz praktycznie w każdym sklepie są zwroty.


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Koniecznie z lustrzanym dnem, bo lepiej utwardza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam się. Jak kupowałam to tego nie widziałam i musiałam kupować nową.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 08:20   #3322
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie ta keksówka bez papieru to koszmar. Wszystko przywiera, nawet po natłuszczeniu.

W tego typu keksówkach piekę bez papieru i natłuszczania a babka sama wyskakuje z formy

https://allegro.pl/oferta/forma-do-p...cm-11493305230

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja polecam właśnie takie najlepiej się w nich piecze.
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A... Jeszcze wracając do foremek silikonowych, to ja polecam te formy z firmy ambition, są tak sztywne, że nawet na kratce można położyć i nic się nie rozlewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo!
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 08:42   #3323
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Czy mozna jakos przeslac ebooka na kindla kupionego na amazonie, na moj pocket book?
Amazon pokazuje mi tylko mozliwosc przeslania przez USB pliku na kindle (ktorego nie mam).
Czy moge w jakis sposob pobrac ten plik na komputer?
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 09:47   #3324
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Poczytaj na opakowaniu, a zwykle się otwiera zawleczka i wkłada do góry nogami do koszyka na sztućce.





Można chodzić na jakieś zajęcia lub szukać ludzi o podobnych zainteresowaniach, ale z moich obserwacji wynika, że w pewnym wieku ciężko jest nawiązać znajomości.








A w jakich miastach mieszkacie jak można wiedzieć ? O tej apce ktoś mi tutaj napisał i kilka razy korzystałam, ale we Wrocławiu jest bieda straszna





Normalne porcje, wszystko co jest w menu, tylko bez napoi.
Skoro piszesz ze u nas jest tragedia to nawet nie ściągam apki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
To ja po oficjalnej diagnozie ADHD i lekach (przede wszystkim) dostałam nowe życie., polecam

Z drugiej strony zgadzam się, że jest to dość trudny temat, bo objawy ADHD w jakimś stopniu można dopasować do każdego

IMO bardzo istotnym elementem jest wywiad rodzinny i kwestia emocjonalności, chyba nie każdy psychiatra bierze to pod uwagę.
Mi po lekach też jest bardzo dobrze. Tylko dopiero za 3 razem mi przypasowały. Jestem teraz oazą spokoju. A nosiło mnie zawsze tak, że hej Naprawdę nie, należy się bać leków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Chcę kupić keksówkę, do tej pory miałam zwykłą metalową i nie jestem z niej zadowolona. Dziś wylądowała w śmietniku.
Jaka jest lepsza ceramiczna czy silikonowa? Ta druga mnie kusi łatwością wyjmowania wypieku, ale mam też obawy czy taka forma jest stabilna. Nie chybocze się przy przenoszeniu? Nie deformuja postawiona na ruszcie w piekarniku?
A może istnieją formy z jeszcze innego materiału o którym nie pomyślałam? Wszelkie porady i opinie mile widziane
Polecam szklaną. Silikonową jest też ok, ale moja zaczęła zmieniać kolor i stwierdziłam, że jednak to nie to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Co to jest i gdzie pisać o likwidację tego?Załącznik 7781128

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo właz do zaworu kanalizacyjnego albo gazowego. Raczej nie do ruszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:45   #3325
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

A ja dzięki Wizazowi dowiedziałam się o istnieniu tej apki i teraz kombinuję, żeby złapać jakiś fajny lunch w Krakowie, bo to mój punkt podróży akurat w porze obiadowej, więc przed odjazdem pociągu przydałoby się coś porządnego zjeść
Mam nadzieję, że mi się uda.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 10:47   #3326
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Mi po lekach też jest bardzo dobrze. Tylko dopiero za 3 razem mi przypasowały. Jestem teraz oazą spokoju. A nosiło mnie zawsze tak, że hej Naprawdę nie, należy się bać leków.
Należy przede wszystkim być świadomym ich efektów ubocznych i ryzyk. Mi leki też pomagały, ale po przeczytaniu kilku research papers na ich temat zdecydowałam się odstawić.

To że leki działają nie jest też dowodem, że ma się ADHD. W końcu istnieje powód, dla którego leki na ADHD są brane nielegalnie przez studentów, żeby nauka przychodziła łatwiej.

Farmakologia rzadko jest lekiem (sic!) na całe zło. Zresztą zazwyczaj przyjmuje się, że leki w ADHD muszą towarzyszyć terapii.
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 11:09   #3327
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Skoro piszesz ze u nas jest tragedia to nawet nie ściągam apki



Nie no aż tak źle nie jest, jest kilka knajp wartych uwagi, ale nie ,ma tego nie wiadomo jak dużo Jak jednak ściągniesz, to podziel się wrażeniami
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 12:37   #3328
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość


Albo właz do zaworu kanalizacyjnego albo gazowego. Raczej nie do ruszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



A to jakiś zawór jest? Chodzi mi o sam ten słupek. W pobliżu są takie podobne ale bez słupka.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 12:43   #3329
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Jakie zabiegi u kosmetyczek polecacie, takie gdzie faktycznie widzicie efekty plus miejsca w Warszawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 12:47   #3330
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Jakie zabiegi u kosmetyczek polecacie, takie gdzie faktycznie widzicie efekty plus miejsca w Warszawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mojej cery fajne były zabiegi z kwasami, np migdałowym. Ważna jest jednak regularność, a ponadto odpowiednia codzienna pielęgnacja. Do kwasów trzeba stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym spf50.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-16 20:28:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.