Gej w związku z długim stażem. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-26, 21:54   #31
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Bo mam mega deja vu.
No i też, ale bardziej, że to scenariusz z jakiegoś filmu.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 21:56   #32
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89390884]A ja dalej jestem ciekawa czego właściwie oczekujesz. Czekasz na tę jedną osobę, która Ci napisze 'tak, facet na 100% jest gejem' i co potem?[/QUOTE]

Chciałam poznać Wasze opinie na temat tego, co ja myślę i moich wątpliwości. Są one oczywiście obiektywne na tyle, na ile zdążyliście przeczytać ten fragmencik mojego życia.
Zastanawiałam się, czy ktoś nie miał/ma podobnych doświadczeń.
Niestety jest to taka sprawa, z którą na ten moment ciężko mi się z kimś podzielić poza ekranem komputera z różnych względów.
Opinie są różne co mnie aktualnie nieco pociesza.

Już w pierwszym poście zaznaczyłam, że nie potrzebuję informacji na temat tego, co zrobić, tylko Waszej oceny sytuacji.
Twoje także przeczytałam i bardzo za nie dziękuję.

Niektóre posty dały mi do myślenia, a jednocześnie czuję że rozmawiam z ludźmi i to jest dla mnie ok.
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 21:59   #33
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Chciałam poznać Wasze opinie na temat tego, co ja myślę i moich wątpliwości. Są one oczywiście obiektywne na tyle, na ile zdążyliście przeczytać ten fragmencik mojego życia.
Zastanawiałam się, czy ktoś nie miał/ma podobnych doświadczeń.
Niestety jest to taka sprawa, z którą na ten moment ciężko mi się z kimś podzielić poza ekranem komputera z różnych względów.
Opinie są różne co mnie aktualnie nieco pociesza.

Już w pierwszym poście zaznaczyłam, że nie potrzebuję informacji na temat tego, co zrobić, tylko Waszej oceny sytuacji.
Twoje także przeczytałam i bardzo za nie dziękuję.

Niektóre posty dały mi do myślenia, a jednocześnie czuję że rozmawiam z ludźmi i to jest dla mnie ok.
No, ale czemu uważasz, że obcy ludzie Ci wywróżą, czy Twój facet jest gejem, czy jest bi czy jest hetero czy cokolwiek. Tego się nie da ocenić po tym czy komentuje wygląd facetów albo ile km jechał z kolegą do jakiegoś domku. I co to za różnica. Widać, że swoje podejrzenia masz i teraz we wszystkim widzisz potwierdzenie swojej tezy. Co Ci to da
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 22:02   #34
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Nikt Ci nie da odpowiedzi, niestety ponoć dość częste zjawisko,, że geje zakładają z różnych powodów rodziny z kobietą, przyczyny znane, nie będę się o tym rozpisywać, niestety twoje argumenty,które do tej pory przytoczyłaś, są dla osób postronnych, trochę z doopy.
Niestety wygląda na to, jak tam ktoś wyżej napisał, twoje poczucie wartości w tym związku nie jest zbyt wysokie, dlatego włączyłaś mechanizm obronny u szukasz trochę na siłę w nim winy.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 22:18   #35
Hanka158
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 826
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Chciałam poznać Wasze opinie na temat tego, co ja myślę i moich wątpliwości. Są one oczywiście obiektywne na tyle, na ile zdążyliście przeczytać ten fragmencik mojego życia.
Zastanawiałam się, czy ktoś nie miał/ma podobnych doświadczeń.
.
Znam kogoś kto miał podobne wątpliwości.

Pisałaś, że kilka lat temu Twój partner poznał tego Twojego kolegę z podstawówki. To wtedy Ci się przypomniały słowa tej znajomej sprzed 20 lat?
Zanim go poznał, przez te kilkanaście lat, nie miałaś żadnych podejrzeń?
Hanka158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 22:20   #36
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 22:35   #37
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Hanka158 Pokaż wiadomość
Znam kogoś kto miał podobne wątpliwości.

Pisałaś, że kilka lat temu Twój partner poznał tego Twojego kolegę z podstawówki. To wtedy Ci się przypomniały słowa tej znajomej sprzed 20 lat?
Zanim go poznał, przez te kilkanaście lat, nie miałaś żadnych podejrzeń?
Te dwie znajomości miały/mają na to największy wpływ. Resztę trochę opisałam.

Czy ta osoba, którą znasz - jej wątpliwości były uzasadnione, czy nie?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie wiem, czy rozważam, bo tak jak słusznie sporo z Was napisało, żeby być pewną na 100% trzeba po prostu to na własne oczy zobaczyć.

Drugie pytanie jest trudne i nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem, ale tak jak tutaj wizazanek zasugerował że punktem zapalnym jest seks, tak wiesz dla mnie chyba najgorsze jednak byłoby to rozczarowanie - że osoba, która jest ze mną 20 lat z którą beczkę soli zjadłam, ojciec mojego dziecka nawet jeśli okazałoby się że to gej, nie jest mi w stanie nawet spojrzeć w oczy i powiedzieć prawdy - jeśli byłaby to prawda tu i teraz, nie ma w sobie na tyle przyzwoitości...
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-26, 22:59   #38
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Na 100% nie.
Jesteś zarejestrowana w 2018 roku. Ja swoją "karierę" na forum zakończyłam wiele lat wcześniej i polegała ona głównie na zabawie i udzielaniu rad - "pomaganiu" innym.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



Czy Ty jesteś zawodowym upraszczaczem?
W odpowiedzi - po pierwsze kwestia seksu nie jest tutaj priorytetem, a jednak Ty się jej cały czas trzymasz. Są inne przesłanki, które podaję i które wzbudzają we mnie wątpliwości.
Po drugie, on jak się postara świetnie potrafi zbudować zainteresowanie. Jedna osoba wspomniała tu o intuicji. I ja w tym zainteresowaniu (wszystko jest tak jak teoretycznie być powinno) nie czuję prawdy.

Nie wiem, czy potrafię to inaczej wytłumaczyć.
Stawiam, że dobrze mi życzysz i wychodzisz z założenia, że wszystko jest ok, co się guuuupia baba czepia. I taki komentarz także przyjmuję.
No cóż, intencje mam dobre, większość osób uważa tutaj, że to mało realne (inaczej było by w przypadku kobiety). Ale życie z wątpliwościami też jest złe i męczące, dlatego zasugerowałem sprawdzenie komputera/telefonu.


Spytanie prosto z mostu innej kobiety będącej w związku to już gruba akcja, niezależnie od tego czy intuicja mówi Ci dobrze, dowiedział by się o tym tamten gość i Twój mąż, i niezależnie od stanu faktycznego, trochę to sabotowanie własnego związku.


Szanse na to że jest gejem są małe, z tonu Twoich postów wynika, że mocno w to wierzysz i szukasz potwierdzenia.

Może więc wasz związek się wypalił i szukasz trochę na siłę dziury w całym która będzie usprawiedliwieniem/pretekstem do rozwodu.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 23:11   #39
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

A ja znam przypadek, gdzie mąż rozwiódł się z żoną z takiego powodu m.in. że to żona była "podejrzana". No i cóż, minęło wiele lat, a ta eks żona dalej "psiapsi" z koleżanką, o którą poszło. Nikt nikogo za rękę nie złapał, ale było za dużo dziwnych rzeczy, które oczywiście zawsze można było jakoś wytłumaczyć. Ja powiem tak, gdyby między Wami było ok, gdybyś czuła, że on jest wobec Ciebie szczery i uczciwy, to nie byłoby tego wątku. Takie podejrzenia nie biorą się z nikąd i tak po prostu. Tym bardziej, że masz "ale" tylko do tych dwóch kolegów, a nie wszystkich. Czy on jest gejem czy bi, ciul z tym. Tu chodzi o to, że zapomniał Cię o tym poinformować, to raz, a dwa, że czujesz, że on z nimi jednak coś więcej kombinuje, a takie rzeczy się czuje. Tak samo jak partner ma koleżanki, a partnerka czuje, ze akurat ta Zośka, to nie jest czysta sprawa.

Czasy może są inne, ale jak mówimy o ludziach w wieloletnim związku, małżeństwie, z dziećmi to nie takie hop siup.

Dla mnie przytoczone sytuacje są dziwne i nie na miejscu. To nie student, tylko 40letni mąż i ojciec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 23:18   #40
Hanka158
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 826
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Te dwie znajomości miały/mają na to największy wpływ. Resztę trochę opisałam.
No ja akurat nic złego nie widzę w tych dwóch znajomościach. Ale rozumiem, że były 'wątki poboczne'.
Ty go znasz 20 lat i nie wiesz.
My go wcale nie znamy i też nie wiemy. To takie trochę wróżenie z fusów.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Czy ta osoba, którą znasz - jej wątpliwości były uzasadnione, czy nie?
Ciężko powiedzieć. Rozwiedli się, ale 'oficjalnego' powodu nie znam. Zresztą nawet jeśli okazałoby się, że jej 'przeczucia' okazały się prawdziwe to nie znaczy, że u Ciebie też tak będzie

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość

dla mnie chyba najgorsze jednak byłoby to rozczarowanie - że osoba, która jest ze mną 20 lat z którą beczkę soli zjadłam, ojciec mojego dziecka nawet jeśli okazałoby się że to gej, nie jest mi w stanie nawet spojrzeć w oczy i powiedzieć prawdy - jeśli byłaby to prawda tu i teraz, nie ma w sobie na tyle przyzwoitości...
No oczywiście, że miałabyś wtedy prawo czuć się oszukana. Natomiast, może zamiast zakładać, że jest tak jak podejrzewasz to lepiej uznać, że tak nie jest i zastanowić się nad tym jak można tę relację w jakiś sposób naprawić. Tak żebyś czuła się dobrze i pewnie
Hanka158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 23:25   #41
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
A ja znam przypadek, gdzie mąż rozwiódł się z żoną z takiego powodu m.in. że to żona była "podejrzana". No i cóż, minęło wiele lat, a ta eks żona dalej "psiapsi" z koleżanką, o którą poszło. Nikt nikogo za rękę nie złapał, ale było za dużo dziwnych rzeczy, które oczywiście zawsze można było jakoś wytłumaczyć. Ja powiem tak, gdyby między Wami było ok, gdybyś czuła, że on jest wobec Ciebie szczery i uczciwy, to nie byłoby tego wątku. Takie podejrzenia nie biorą się z nikąd i tak po prostu. Tym bardziej, że masz "ale" tylko do tych dwóch kolegów, a nie wszystkich. Czy on jest gejem czy bi, ciul z tym. Tu chodzi o to, że zapomniał Cię o tym poinformować, to raz, a dwa, że czujesz, że on z nimi jednak coś więcej kombinuje, a takie rzeczy się czuje. Tak samo jak partner ma koleżanki, a partnerka czuje, ze akurat ta Zośka, to nie jest czysta sprawa.

Czasy może są inne, ale jak mówimy o ludziach w wieloletnim związku, małżeństwie, z dziećmi to nie takie hop siup.

Dla mnie przytoczone sytuacje są dziwne i nie na miejscu. To nie student, tylko 40letni mąż i ojciec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Ci za ten post. W 100% rozumiesz o czym ja tu piszę.
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-26, 23:26   #42
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
A ja znam przypadek, gdzie mąż rozwiódł się z żoną z takiego powodu m.in. że to żona była "podejrzana". No i cóż, minęło wiele lat, a ta eks żona dalej "psiapsi" z koleżanką, o którą poszło. Nikt nikogo za rękę nie złapał, ale było za dużo dziwnych rzeczy, które oczywiście zawsze można było jakoś wytłumaczyć. Ja powiem tak, gdyby między Wami było ok, gdybyś czuła, że on jest wobec Ciebie szczery i uczciwy, to nie byłoby tego wątku. Takie podejrzenia nie biorą się z nikąd i tak po prostu. Tym bardziej, że masz "ale" tylko do tych dwóch kolegów, a nie wszystkich. Czy on jest gejem czy bi, ciul z tym. Tu chodzi o to, że zapomniał Cię o tym poinformować, to raz, a dwa, że czujesz, że on z nimi jednak coś więcej kombinuje, a takie rzeczy się czuje. Tak samo jak partner ma koleżanki, a partnerka czuje, ze akurat ta Zośka, to nie jest czysta sprawa.

Czasy może są inne, ale jak mówimy o ludziach w wieloletnim związku, małżeństwie, z dziećmi to nie takie hop siup.

Dla mnie przytoczone sytuacje są dziwne i nie na miejscu. To nie student, tylko 40letni mąż i ojciec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co z tego, że w wieloletnim związku? Połowa małżeństw się teraz rozpada, w większości są dzieci. Wiele rozwodów jest z dużo bardziej przyziemnych powodów. Mamy 21 wiek, comming out i geje to już nie temat tabu.
Natomiast co do biseksualizmu, facetów biseksualnych jest niewielu, to zjawisko dużo częściej występujące u kobiet (i statystycznie z ankiet/procentowo), i w sferze fantazji. Chociażby w google wbić najpopularniejsze fantazje erotyczne mężczyzn/kobiet, u facetów jakoś nie widać na liście seksu z innym facetem, u kobiet seks/pieszczoty z kobietą są w ankietach często na liście.


Tyle, że taka niepewność w związku jest szkodliwa, więc autorka jakoś musi się upewnić, tylko uważam, że bezpośrednie pytanie innych kobiet w związkach na ten temat, doprowadzi do kryzysu, niezależnie od tego czy miała rację czy nie.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 23:45   #43
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Ja osobiście, gdybym miała męża, który:
- jak angażuje seks czy mnie komplementuje, to czuję, że to jest sztuczne
- podziwia i lubi oglądać innych mężczyzn, jara się ich muskulaturą itd
- nie komplementuje kobiet, chyba że się go podpuści albo w robocie "nie ma wyjścia" w męskim gronie
- zaprzyjaźnił się "za bardzo" z dwoma akurat "podejrzanymi" typkami, chodzi z nimi na kolacyjki, nocowanki, wozi spodenki, nie chce aby nasze rodziny się zakolegowały
- pozmieniał hasła do kompa i tel i nie dał mi nowych, mimo że wcześniej miałam dostęp
- na widok gejów w tv wykrzykuje najgłośniej jakie to fuj i ble
- w młodości padło wobec niego takie podejrzenie, że to gej od osób, które go znały, tu akurat stwierdził to jego kolega, koleżanka tylko powtórzyła dalej
- na pytanie czy jest gejem i czy mnie zdradza reagował agresywnie, mimo że nigdy nie przejawiał agresji, a potem na siłę robił pokazówkę jaka jestem dla niego seksi

No to ja też nie czułabym się w takim układzie dobrze i miała podejrzenia.

Zaskakuje mnie, że ktoś tu napisał nawet jak jest gejem czy bi, to co z tego ważne jaki jest dla Ciebie. Jestem w szoku. Tolerancja tolerancją, ale bez przesady. Jak ktoś jest homo albo bi, to wypadałoby powiedzieć o tym przyszłej żonie przed ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 23:52   #44
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez DrDoom Pokaż wiadomość
Tyle, że taka niepewność w związku jest szkodliwa, więc autorka jakoś musi się upewnić, tylko uważam, że bezpośrednie pytanie innych kobiet w związkach na ten temat, doprowadzi do kryzysu, niezależnie od tego czy miała rację czy nie.
Masz rację co do upewniania się. Ja pisząc wcześniej nie miałam na myśli, że będę faktycznie pytać, tylko zastanawiałam się jakby takie spotkanie w ogóle miało przebiegać.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Ja osobiście, gdybym miała męża, który:
- jak angażuje seks czy mnie komplementuje, to czuję, że to jest sztuczne
- podziwia i lubi oglądać innych mężczyzn, jara się ich muskulaturą itd
- nie komplementuje kobiet, chyba że się go podpuści albo w robocie "nie ma wyjścia" w męskim gronie
- zaprzyjaźnił się "za bardzo" z dwoma akurat "podejrzanymi" typkami, chodzi z nimi na kolacyjki, nocowanki, wozi spodenki, nie chce aby nasze rodziny się zakolegowały
- pozmieniał hasła do kompa i tel i nie dał mi nowych, mimo że wcześniej miałam dostęp
- na widok gejów w tv wykrzykuje najgłośniej jakie to fuj i ble
- w młodości padło wobec niego takie podejrzenie, że to gej od osób, które go znały, tu akurat stwierdził to jego kolega, koleżanka tylko powtórzyła dalej
- na pytanie czy jest gejem i czy mnie zdradza reagował agresywnie, mimo że nigdy nie przejawiał agresji, a potem na siłę robił pokazówkę jaka jestem dla niego seksi

No to ja też nie czułabym się w takim układzie dobrze i miała podejrzenia.

Zaskakuje mnie, że ktoś tu napisał nawet jak jest gejem czy bi, to co z tego ważne jaki jest dla Ciebie. Jestem w szoku. Tolerancja tolerancją, ale bez przesady. Jak ktoś jest homo albo bi, to wypadałoby powiedzieć o tym przyszłej żonie przed ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po raz kolejny nic dodać, nic ująć. Niestety.
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 00:02   #45
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Ten przypadek z żoną "podejrzaną" też był o tyle trudny, że właśnie u kobiet ciężej jest wyczuć temat, przekroczenie granicy. Tamta kobieta, o którą poszło ujawniła się jako lesbijka. Czy są razem nie wiadomo, bo nie ma kontaktu, ale wiadomo, że mają cały czas bliską relację, wspólne wyjazdy itd. to widać na portalach społecznościowych. Kolega się ożenił, założył rodzinę, a jego eks jakoś żadnego faceta od tylu lat nie ma. Są za to koleżanki. To obecnie panie po 40 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 00:32   #46
Hanka158
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 826
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość

on jedzie na 3 dni do pracy w jego mieście, w tym czasie mój partner nocuje służbowo, ale jedną noc zatrzyma się u tego kolegi, ale nie u jego rodziny w domu, tylko pojadą razem do mniejszej miejscowości tam gdzie ten człowiek ma nieruchomość i ponoć on go będzie szkolił zawodowo i żeby nie przeszkadzać żonie tam zostaną na noc.
Tak sobie myślę, że gdyby rzeczywiście chciał coś przed Tobą ukryć to by w ogóle nie powiedział, że jedną noc będzie nocować z tym kolegą. I pewnie nie miałabys się jak dowiedzieć

Kiedy jest ten wyjazd?

Na Twoim miejscu poczekałabym aż wróci i poprosiła o szczera rozmowe. Bez oskarzen, krzyków itd. Zaczęlabym coś na zasadzie:

Słuchaj no mężu, jesteśmy ze soba 20 lat i myslę, że zasłużyłam na prawdę. Czuję sie w tym związku niepewnie z kilku powodow (tu mozesz je wymienic). Żeby coś naprawiać, najpierw muszę miec pewnosc, ze w ogole jest sens...
Hanka158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 00:44   #47
royalblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 26
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Hanka158 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że gdyby rzeczywiście chciał coś przed Tobą ukryć to by w ogóle nie powiedział, że jedną noc będzie nocować z tym kolegą. I pewnie nie miałabys się jak dowiedzieć

Kiedy jest ten wyjazd?

Na Twoim miejscu poczekałabym aż wróci i poprosiła o szczera rozmowe. Bez oskarzen, krzyków itd. Zaczęlabym coś na zasadzie:

Słuchaj no mężu, jesteśmy ze soba 20 lat i myslę, że zasłużyłam na prawdę. Czuję sie w tym związku niepewnie z kilku powodow (tu mozesz je wymienic). Żeby coś naprawiać, najpierw muszę miec pewnosc, ze w ogole jest sens...
Jeśli chodzi o telefon i rozmowę z kolegą, to nie za bardzo miał możliwość przeprowadzić ją w danym momencie gdzie indziej. Nie sądzę, aby chciał żebym ją słyszała i nie sądził, że ja się jej faktycznie aż tak dobrze przysłuchuję.

Jeśli chodzi o rozmowę to także skomplikowana sprawa. On pochodzi z tak zwanego "dobrego" domu. W jego dalszej rodzinie jest jeden gej i o tym się nie mówi, nie mówi wcale, zamiata pod dywan, udaje się że ta 'sprawa' nie istnieje. Nie ma o czym mówić i już. Ucisza się. Nie rozprawia. Jednocześnie ma taką pracę i taki zawód że pomijając sprawy rodzinne, rodziców taki comming out mógłby sprawić mu dość spory kłopot.
Nie sądzę, aby się przyznał z powodu rozmowy. Mało tego, wydaje mi się, że gdybym go przyłapała in flagranti, on starałby mi się wmówić, że to absolutnie nie jest to, co ja myślę. Że mi się wydaje...

Edytowane przez royalblue
Czas edycji: 2022-10-27 o 00:47
royalblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 06:10   #48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

A nie masz możliwości przeszpiegowac mu telefonu czy maila?
Moim zdaniem intucja cie nie myll
Mam kumpla ktory rowniez ukrywał swoja orientacje do 40tki ,co prawda nie m zony ale byl w długoletniej relacji z kobieta ,od kilku lat spotyka sie z panami z internetu wiekszosc z nich jest zonta i to dzieje sie w uk w kraju o wiele bardziej tolerancyjnym na tego typu sprawy .to wciaz jest tajemnicą wielu ludzi szczególnie z tego starszego pokolenia-dzisiejsza modziez ma mniejsze opory zeby przyznac sie do swojej orientacji seksualnej
Ten moj kolega ciagle czeka (az ojciec umrze ,zeby go nie ranić)

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2022-10-27 o 07:33
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 07:05   #49
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Medins Pokaż wiadomość
Ja osobiście, gdybym miała męża, który:
- jak angażuje seks czy mnie komplementuje, to czuję, że to jest sztuczne
- podziwia i lubi oglądać innych mężczyzn, jara się ich muskulaturą itd
- nie komplementuje kobiet, chyba że się go podpuści albo w robocie "nie ma wyjścia" w męskim gronie
- zaprzyjaźnił się "za bardzo" z dwoma akurat "podejrzanymi" typkami, chodzi z nimi na kolacyjki, nocowanki, wozi spodenki, nie chce aby nasze rodziny się zakolegowały
- pozmieniał hasła do kompa i tel i nie dał mi nowych, mimo że wcześniej miałam dostęp
- na widok gejów w tv wykrzykuje najgłośniej jakie to fuj i ble
- w młodości padło wobec niego takie podejrzenie, że to gej od osób, które go znały, tu akurat stwierdził to jego kolega, koleżanka tylko powtórzyła dalej
- na pytanie czy jest gejem i czy mnie zdradza reagował agresywnie, mimo że nigdy nie przejawiał agresji, a potem na siłę robił pokazówkę jaka jestem dla niego seksi

No to ja też nie czułabym się w takim układzie dobrze i miała podejrzenia.

Zaskakuje mnie, że ktoś tu napisał nawet jak jest gejem czy bi, to co z tego ważne jaki jest dla Ciebie. Jestem w szoku. Tolerancja tolerancją, ale bez przesady. Jak ktoś jest homo albo bi, to wypadałoby powiedzieć o tym przyszłej żonie przed ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się. Ja generalnie jestem zdania, e jak coś śmierdzi to trzeba znaleźć źródło i o ile prywatność notrmalnie w realcji jest dla mnie naturalna, o yle jak mam podejrzenia to nie mam skrupułów.

Ja rozważylambym nawet wzięcie detektywa.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-27, 07:23   #50
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Trudno powiedzieć nie znając człowieka, ale temat tworzenia rodzin przykrywek istnieje i cóż, częściej niż niektórzy sobie to wyobrażają. Jeśli wiec Twoja intuicja Ci to podpowiada to nie zagluszalabym tego, bo i tak nie dasz rady.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 10:01   #51
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez royalblue Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o telefon i rozmowę z kolegą, to nie za bardzo miał możliwość przeprowadzić ją w danym momencie gdzie indziej. Nie sądzę, aby chciał żebym ją słyszała i nie sądził, że ja się jej faktycznie aż tak dobrze przysłuchuję.

Jeśli chodzi o rozmowę to także skomplikowana sprawa. On pochodzi z tak zwanego "dobrego" domu. W jego dalszej rodzinie jest jeden gej i o tym się nie mówi, nie mówi wcale, zamiata pod dywan, udaje się że ta 'sprawa' nie istnieje. Nie ma o czym mówić i już. Ucisza się. Nie rozprawia. Jednocześnie ma taką pracę i taki zawód że pomijając sprawy rodzinne, rodziców taki comming out mógłby sprawić mu dość spory kłopot.
Nie sądzę, aby się przyznał z powodu rozmowy. Mało tego, wydaje mi się, że gdybym go przyłapała in flagranti, on starałby mi się wmówić, że to absolutnie nie jest to, co ja myślę. Że mi się wydaje...
Szczeze mowiac po takim czasie, tylu watpliwosciach i przeslankach mysle ze mozesz pozwolic sobie na wynajecie detektywa. Zastanow sie tylko wczesniej co w sytuacji gdy twoje podejrzenia sie potiwerdza. Moze powinnac obgadac to wczesniej z psychologiem?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 12:26   #52
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Szczeze mowiac po takim czasie, tylu watpliwosciach i przeslankach mysle ze mozesz pozwolic sobie na wynajecie detektywa. Zastanow sie tylko wczesniej co w sytuacji gdy twoje podejrzenia sie potiwerdza. Moze powinnac obgadac to wczesniej z psychologiem?

Chyba też bym tak zrobiła.
On nawet nie musi być gejem, a po prostu biseksualny, ale to i tak nie fair, że to ukrywa. A czy zdarzyło Ci się go kiedyś przyłapać jak ogląda się za jakąś kobietą? Albo na przykład powiedział Ci, że jakaś kobieta jest w jego typie?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 12:36   #53
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Chyba też bym tak zrobiła.
On nawet nie musi być gejem, a po prostu biseksualny, ale to i tak nie fair, że to ukrywa. A czy zdarzyło Ci się go kiedyś przyłapać jak ogląda się za jakąś kobietą? Albo na przykład powiedział Ci, że jakaś kobieta jest w jego typie?
Od kiedy masz obowiązek zwierzania się swojemu partnerowi ze swoich upodobań i fantazji seksualnych?

Jedyne dociekanie jakie jestem w stanie zrozumieć to dociekanie czy jest wierny czy ją zdradza, ale nie ogarniam po co ustalać czy faceci go kręcą czy nie. Bo jeśli tak to to dalej nic nie znaczy i nie wskazuje na zdradę. Zresztą jeśli nie to też nic nie znaczy, bo można być hetero, a i tak przespać się z facetem (np. w ramach ciekawości), nie każdy stosunek łączy się z pożądaniem danej osoby.

O co chodzi. tym dociekaniem czy faceci go kręcą czy nie, jakie to ma znaczenie
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 12:55   #54
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 13:00   #55
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale co to ma wspólnego z orientacją czy fantazjami seksualnymi?

Bycie bi nie oznacza potrzeby sypiania z facetami jak się ma żonę, tak samo jak bycie hetero nie oznacza potrzeby sypiania z innymi kobietami jak się ma żonę.

A każdy człowiek ma prawo do swojej prywatności, nie ma obowiązku każdej swojej fantazji czy upodobania w ogóle realizować, a już na pewno się z niej zwierzać, co go podnieca, czy jest hetero, o czym fantazuje itd.

Bycie wiernym to bycie wiernym i nie ma z tym żadnego związku
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 13:56   #56
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89391383]Od kiedy masz obowiązek zwierzania się swojemu partnerowi ze swoich upodobań i fantazji seksualnych?

Jedyne dociekanie jakie jestem w stanie zrozumieć to dociekanie czy jest wierny czy ją zdradza, ale nie ogarniam po co ustalać czy faceci go kręcą czy nie. Bo jeśli tak to to dalej nic nie znaczy i nie wskazuje na zdradę. Zresztą jeśli nie to też nic nie znaczy, bo można być hetero, a i tak przespać się z facetem (np. w ramach ciekawości), nie każdy stosunek łączy się z pożądaniem danej osoby.

O co chodzi. tym dociekaniem czy faceci go kręcą czy nie, jakie to ma znaczenie[/QUOTE]

Dla ciebie nie ma, dla autorki ma znaczenie. Dla autorki jest ważne, czy mąż jest z nią szczery, bo pokazywanie niechęci do homoseksualizmu przy jednoczesnych tego typu upodobaniach koło szczerości nie leży.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 14:02   #57
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Dla ciebie nie ma, dla autorki ma znaczenie. Dla autorki jest ważne, czy mąż jest z nią szczery, bo pokazywanie niechęci do homoseksualizmu przy jednoczesnych tego typu upodobaniach koło szczerości nie leży.
Ale Ty wiesz, że można być gejem i pałać nienawiścią do gejów? Takie coś akurat często występuje, to tak nie działa, że gej nie może być homofobem. Zresztą to mechanizm obronny u gejów i bi, żeby zatuszować swoją orientację i zniwelować podejrzenia w sytuacji gdy nie chcą się ujawniać z powodu presji czy lęku przed wyśmianiem.
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 14:07   #58
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89391383]Od kiedy masz obowiązek zwierzania się swojemu partnerowi ze swoich upodobań i fantazji seksualnych?

Jedyne dociekanie jakie jestem w stanie zrozumieć to dociekanie czy jest wierny czy ją zdradza, ale nie ogarniam po co ustalać czy faceci go kręcą czy nie. Bo jeśli tak to to dalej nic nie znaczy i nie wskazuje na zdradę. Zresztą jeśli nie to też nic nie znaczy, bo można być hetero, a i tak przespać się z facetem (np. w ramach ciekawości), nie każdy stosunek łączy się z pożądaniem danej osoby.

O co chodzi. tym dociekaniem czy faceci go kręcą czy nie, jakie to ma znaczenie[/QUOTE]


Obowiązku nie ma, tak samo jak nie ma obowiązku zwierzenia się partnerowi z wielu innych rzeczy, ale jednak biorąc z kimś ślub wiele osób chciałoby wiedzieć o partnerze takie (według mnie istotne) rzeczy. Jak widać odbija się to później na małżeństwie (np. w sferze seksualnej), więc bez znaczenia nie jest.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 14:10   #59
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Gej w związku z długim stażem.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89391513]Ale Ty wiesz, że można być gejem i pałać nienawiścią do gejów? Takie coś akurat często występuje, to tak nie działa, że gej nie może być homofobem. Zresztą to mechanizm obronny u gejów i bi, żeby zatuszować swoją orientację i zniwelować podejrzenia w sytuacji gdy nie chcą się ujawniać z powodu presji czy lęku przed wyśmianiem.[/QUOTE]

Tak, doskonale o tym wiem. Co to ma do rzeczy? Nadal jest to zachowanie nieszczere względem żony, skoro jej wmawia jedną rzecz, a prawdę ukrywa.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 14:11   #60
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Gej w związku z długim stażem.

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Dla ciebie nie ma, dla autorki ma znaczenie. Dla autorki jest ważne, czy mąż jest z nią szczery, bo pokazywanie niechęci do homoseksualizmu przy jednoczesnych tego typu upodobaniach koło szczerości nie leży.

A skąd się wzięły w dyskusji te homoseksualne upodobania? Wszystko to podejrzenia Autorki, nie jakieś fakty.

Wychodzi na to, ze wszyscy faceci na siłowni to geje, bo często nawzajem komplementują swoje sylwetki.

To, że facet przy swojej partnerce nie ogląda się/nie komplementuje innych kobiet to chyba dobrze? W innych tematach takie zachowanie jest piętnowane.
Czy jednak samiec alfa powinen wszem i wobec demonstrować swoj pociąg do płci przeciwnej?

Jakieś sugestie znajomych sto lat temu to nawet ciężko skomentować.

Z kumplami wiążą go normalne relacje, totalnie nie rozumiem przymusu zapoznawania rodzin albo odgrywania scenariuszy „spotkań prawdziwych mężczyzn”.


No i ciekawa jestem reakcji Wizazanek na zarzuty ze strony ich partnerów, ze są lesbijkami. Wiadomo, ze zero zdziwienia/irytacji - tylko stoicki spokój szczególnie jakby do tego były jeszcze homofobkami.


Cały czas uważam, że coś od dawna (od początku?) w tej relacji nie gra i potencjalny homoseksualizm to zasłona dymna Autorki.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2022-10-27 o 14:14
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-25 23:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.