Prezent dla ch³opaka - ³y¿wy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to co¶ co lubimy otrzymywaæ i dawaæ. Podpowiadamy jak wyszukaæ odpowiedni prezent. Gdzie kupiæ po okazyjnej cenie prezenty ¶wi±teczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-10-08, 18:22   #1
Glassred
Raczkowanie
 
Avatar Glassred
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 32

Prezent dla ch³opaka - ³y¿wy


Wielkimi krokami zbli¿aj± siê urodziny mojego T¯. Bardzo chcia³abym kupiæ mu ³y¿wy (nied³ugo zima, oboje lubimy je¼dziæ), tylko... Zupe³nie nie wiem gdzie dostanê online ³y¿wy w rozmiarze 48 Przekopa³am allegro i sklepy sportowe, mo¿e która¶ z Was ma jakie¶ pojêcie gdzie mogê znale¼æ takie ³y¿wy we w miarê normalnej cenie, tak do 200z³?
__________________
"Illusions to illusions. Illusions are the blind girls's song. Illusion of a closed room."
Glassred jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-09, 08:58   #2
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Prezent dla ch³opaka - ³y¿wy

Obawiam siê, ¿e kupowanie ³y¿ew nie jest dobrym pomys³em. £y¿wy jednak trzeba przymierzyæ i posiedzieæ w nich. To nie jest jak ze zwyk³ymi butami. One musz± bardzo dobrze przylegaæ i s± sztywne wiêc ³atwo obcieraj± i gniot±. i jak ju¿ to radzê siê wybraæ do sklepów sportowych typu decathlon, bo przez internet nie warto (up).
__________________
Okre¶l jasno, co jest dla ciebie najwa¿niejsze. Jeszcze siê nie zdarzy³o, ¿eby kto¶ na ³o¿u ¶mierci powiedzia³: "Ach ¿a³ujê, ¿e nie spêdza³em wiêcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-09, 10:54   #3
Mysiapysia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Prezent dla ch³opaka - ³y¿wy

Ja mojemu ch³opakowi chcia³am kupiæ rolki, ale okaza³o siê, ¿ê to bardziej moje ni¿ jego marzenie. Kiedy¶ ukradkiem zerknê³am jak przegl±da³ w internecie ceny Nintendo Switch i odrazu postanowi³am zorientowaæ siê w cenie. Wtedy zamar³am. Ceny by³y kosmiczne! Na szczê¶cie kilka dni potem zadzwoni³a do niej pani z sieci telefonicznej w której ma abonament. Zignorowa³am, bo co w tym ciekawego. Ale okaza³o siê, ¿e dali jej w³a¶nie to Nintendo! Do dzisiaj mój ch³opak nie wie, ¿e prezent w sumie mnie nie kosztowa³ https://www.play.pl/telefony/nintend...-joycon-z-gra/
Mysiapysia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-10, 01:35   #4
Glassred
Raczkowanie
 
Avatar Glassred
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Prezent dla ch³opaka - ³y¿wy

Cytat:
Napisane przez Allosia_wawa Poka¿ wiadomo¶æ
Obawiam siê, ¿e kupowanie ³y¿ew nie jest dobrym pomys³em. £y¿wy jednak trzeba przymierzyæ i posiedzieæ w nich. To nie jest jak ze zwyk³ymi butami. One musz± bardzo dobrze przylegaæ i s± sztywne wiêc ³atwo obcieraj± i gniot±. i jak ju¿ to radzê siê wybraæ do sklepów sportowych typu decathlon, bo przez internet nie warto (up).


Dziêki! Zamieniê ³y¿wy na inny prezent (masz du¿o racji, nie pomy¶la³am o tym), dziêki Bogu mam jeszcze trochê czasu ^^
__________________
"Illusions to illusions. Illusions are the blind girls's song. Illusion of a closed room."
Glassred jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-12, 12:18   #5
kartuneczka
Przyczajenie
 
Avatar kartuneczka
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Prezent dla ch³opaka - ³y¿wy

A ja kiedy¶ dosta³am ³y¿wy na prezent i je¼dzi³am w nich ale to pewnie dlatego siê sprawdzi³y, ¿e nie trenujê nic z tym zwi±zanego, tylko tak rekreacyjnie od czasu do czasu. Jak siê wypo¿ycza ³y¿wy, to te¿ siê bierze tylko swój rozmiar i raczej jakie s±, w takich siê je¼dzi, bez wybrzydzania, ale no faktycznie jak to ma byæ prezent za kilkaset z³otych to chyba nie ma sensu kupowaæ, jak ma nie byæ do koñca zadowolony. Mo¿e ju¿ lepiej zabierz go dzie¶, gdzie mi³o spêdzicie czas.
kartuneczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Prezenty


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-10-12 13:18:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.