Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery! ;) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 19:38   #181
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Zareagowałam podobnie. Brakowało mi już towarzystwa z Wisteria Lane, choć po pierwszym odcinku nowego sezonu Susan okropnie zaczęła mi działać na nerwy.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:31   #182
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Obejrzalam wlasnie odcinek, dobrze ze w koncu sa desperatki, bo bardzo mi ich brakowalo

Czemu o tresciach odcinkow pisze sie na bialo? Jak ktos nie widzial, niech nie wchodzi Po to jest watek by o tym podyskutowac. Co innego jak sie pisze o jakis pogloskach wyczytanych na forach, o tym co ma sie zdarzyc za pare odcinkow, albo jakie ma byc rozwiazanie sprawy, ktora wyjasni sie na koncu sezonu.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:45   #183
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Ja również już po odcinku, fajnie, że tak szybko pojawiły się napisy Nie wiem, czy kiedyś przeboleję małżeństwo Toma i Lynette i na pewno nie polubię Susan :P
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:53   #184
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Właśnie obejrzałam odcinek

Moje typy na autora listu: detektyw, który chodzi z Bree lub ten nowy sąsiad (w końcu raczej nie bez powodu dali go do ostatniej serii gdyby nie był ważny pewnie by go nie było i skupiliby się bardziej na dziewczynach ) Mam nadzieję, że Bree nie skończy jak Mary Alice, to by było takie idealne zamknięcie w klamrę całej tej historii.

Lynette spadła chyba na mózg, przestałam ją lubić, nie wiem co jej się stało

Odcinek bardzo mi się podobał i liczę na to, że następne będą trzymać poziom albo będą jeszcze lepsze

A ten ksiądz co zawsze Gaby do niego chodziła to chyba jakiś inny
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:00   #185
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
to była tabaka-tytoń a nie bekon
Tak to jest jak się ogląda po 3 Ibupromach Miałam omamy słuchowo-wzrokowe;P

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam odcinek

Moje typy na autora listu: detektyw, który chodzi z Bree lub ten nowy sąsiad (w końcu raczej nie bez powodu dali go do ostatniej serii gdyby nie był ważny pewnie by go nie było i skupiliby się bardziej na dziewczynach ) Mam nadzieję, że Bree nie skończy jak Mary Alice, to by było takie idealne zamknięcie w klamrę całej tej historii.

Lynette spadła chyba na mózg, przestałam ją lubić, nie wiem co jej się stało

Odcinek bardzo mi się podobał i liczę na to, że następne będą trzymać poziom albo będą jeszcze lepsze

A ten ksiądz co zawsze Gaby do niego chodziła to chyba jakiś inny
Ten ksiądz też mi nie pasował W ogóle tamten mi się wydawał niższy i nieco bardziej zaokrąglony.
Moim zdaniem Bree nie skończy jak Mary Alice, bo jest silną kobietą, poza tym ma wsparcie pozostałych desperatek, na pewno im powie o tym liście, bo ich ten problem również dotyczy.
Susan zawsze działała mi na nerwy, ale teraz to już przechodzi samą siebie...
No i nie wiem, po co facet ma wiedzieć wszystko o naszych relacjach z psiapsiółkami. Może ja jestem jakaś inna, ale muszę mieć pewną swoją strefę, do której nie wpuszczam faceta, tą strefą są właśnie babskie ploty i sekrety
Lynette mnie mimo wszystko nie denerwuje, ale Susan jest mega irytująca. Ciekawe czy taka pozostanie przez cały sezon.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:09   #186
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Tak to jest jak się ogląda po 3 Ibupromach Miałam omamy słuchowo-wzrokowe;P

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



Ten ksiądz też mi nie pasował W ogóle tamten mi się wydawał niższy i nieco bardziej zaokrąglony.
Moim zdaniem Bree nie skończy jak Mary Alice, bo jest silną kobietą, poza tym ma wsparcie pozostałych desperatek, na pewno im powie o tym liście, bo ich ten problem również dotyczy.
Susan zawsze działała mi na nerwy, ale teraz to już przechodzi samą siebie...
No i nie wiem, po co facet ma wiedzieć wszystko o naszych relacjach z psiapsiółkami. Może ja jestem jakaś inna, ale muszę mieć pewną swoją strefę, do której nie wpuszczam faceta, tą strefą są właśnie babskie ploty i sekrety
Lynette mnie mimo wszystko nie denerwuje, ale Susan jest mega irytująca. Ciekawe czy taka pozostanie przez cały sezon.
haha, te wroclawianki to jakies takie tajemnicze i sekretne twoje zdrowie, kochana
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:50   #187
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
haha, te wroclawianki to jakies takie tajemnicze i sekretne twoje zdrowie, kochana
Ale atmosfera tajemniczości jest fajna. Na zdrowie
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 00:33   #188
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

ja mam slabosc do Susan i jakos mnie nie wkurza

odcinke super

a ten list, on jest identyczny jak ten z 1 sezonu, i nie chodzi mi tylko o tresc tylko o paier i w ogole mi sie wydaje ze to ten sam egzemplarz, wiec to ktos kto mialby dostep do tego...


oj nie chce mi sie opisywac po kolei, odcinek ogolnie super
czekam na nastepne
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 01:02   #189
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Rany jak ja się za nimi stęskniłam


Susan! Tak! Zakopmy ją! Niech ktokolwiek ją zabije i zakopie obok chomika!
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 05:23   #190
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość

a ten list, on jest identyczny jak ten z 1 sezonu, i nie chodzi mi tylko o tresc tylko o paier i w ogole mi sie wydaje ze to ten sam egzemplarz, wiec to ktos kto mialby dostep do tego...
Nie jest to taki sam papier MaryAlice dostała list na fioletowej papeterii Bree na niebieskiej, treść jest jedynie taka sama...
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:40   #191
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

ja nie wiem co Wy chcecie od Susan.
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 07:44   #192
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość
ja mam slabosc do Susan i jakos mnie nie wkurza

odcinke super

a ten list, on jest identyczny jak ten z 1 sezonu, i nie chodzi mi tylko o tresc tylko o paier i w ogole mi sie wydaje ze to ten sam egzemplarz, wiec to ktos kto mialby dostep do tego...


oj nie chce mi sie opisywac po kolei, odcinek ogolnie super
czekam na nastepne
No właśnie, a kto znał treść tego listu? Można założyć, że ostatecznie Chuck, no bo ma wgląd w akta, Bree, Gaby, Lynette, Susan, Paul, Felicia, może Zach, Mike (?). Kto jeszcze?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość
ja nie wiem co Wy chcecie od Susan.
Mnie też Susan jakoś szczególnie nie zdenerwowała, za to dziwię się, że nie wspominacie o Lynette, ja nie mogę na nią patrzeć, irytuje mnie wszystko, nawet jej mimika
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:59   #193
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

też nie rozumiem skąd ten najazd na Susan ja ją rozumiem, jest osobą dobroduszną, szczerą, uczciwą a tu nagle morderstwo, zakopanie zwłok, no sorry ale to nie są "babskie sekrety" czy "ploteczki" rozsadza ją to od środka i chciałaby o tym z kimś porozmawiać, a zawsze o wszystkim gadała z Mike'm więc... Rozumiem ją
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:09   #194
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No właśnie, a kto znał treść tego listu? Można założyć, że ostatecznie Chuck, no bo ma wgląd w akta, Bree, Gaby, Lynette, Susan, Paul, Felicia, może Zach, Mike (?). Kto jeszcze?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------


a dzieci Bree


Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Mnie też Susan jakoś szczególnie nie zdenerwowała, za to dziwię się, że nie wspominacie o Lynette, ja nie mogę na nią patrzeć, irytuje mnie wszystko, nawet jej mimika

tez mnie powoli zaczyn irytowac Lynette. w ogole ma jaaks dziwna opuchniętą twarz

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
też nie rozumiem skąd ten najazd na Susan ja ją rozumiem, jest osobą dobroduszną, szczerą, uczciwą a tu nagle morderstwo, zakopanie zwłok, no sorry ale to nie są "babskie sekrety" czy "ploteczki" rozsadza ją to od środka i chciałaby o tym z kimś porozmawiać, a zawsze o wszystkim gadała z Mike'm więc... Rozumiem ją
tak. tez mi sie podobalo to stwierdzenie gdzies wyzej napisane "babskie sekreciki" no rece az mi opadly. "Wiesz kochanie no zakopalysmy z przyjaciolkami zwloki ojczyma Gaby ale wiesz to taki nasz maly sekrecik o ktorym plotkujemy przy pokerze i kawie"
z drugiej strony na koncu ktoras powiedziaal dobrze ze dopoki nie wiedza męzowei moga spac spokojnie...
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:21   #195
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość

a dzieci Bree
Nie mam pojęcia.
A Orson?

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość

tez mnie powoli zaczyn irytowac Lynette. w ogole ma jaaks dziwna opuchniętą twarz
No twarz ewidentnie dziwna, może chirurg przy niej majstrował.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vlcsnap-2011-09-27-09h19m00s168.jpg (19,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vlcsnap-2011-09-27-09h19m09s3.jpg (19,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vlcsnap-2011-09-27-09h20m03s249.jpg (20,0 KB, 33 załadowań)
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:53   #196
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia.
A Orson?
mógł wiedzieć mogla mu sie zwierzyc. I to by wyjasnialo dlaczego list sie dostal do Bree.

chyba, że nie chodzi o morderstwo Alejandro

albo może chodzi o nie i w nastepnym odciku okaze si,e ze kazda desperatka dostanie taki list...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No twarz ewidentnie dziwna, może chirurg przy niej majstrował.
a może
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:56   #197
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość
mógł wiedzieć mogla mu sie zwierzyc. I to by wyjasnialo dlaczego list sie dostal do Bree.

chyba, że nie chodzi o morderstwo Alejandro

albo może chodzi o nie i w nastepnym odciku okaze si,e ze kazda desperatka dostanie taki list...
Jeszcze pozostaje nowy mieszkaniec, ciekawe co dla niego scenarzyści przygotowali.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:22   #198
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Wczoraj obejrzałam długo wyczekiwany odcinek Uśmiałam się jak Gaby żuła tytoń Jeśli chodzi o wątek Lynette i Toma to już myślałam, że jednak będzie między nimi ok (jak przyleciała do niego w nocy i powiedziała, że go potrzebuje). Susan panikara jak zawsze
A i ciekawi mnie ten nowy sąsiad

Edytowane przez królewna z drewna
Czas edycji: 2011-09-27 o 18:20
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:51   #199
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

osoba,która wysłała anonim do Bree ewidentnie musi chcieć się odegrać akurat na niej. Gdyby chodziło o ujawnienie tajemnicy,zdemaskowanie mordercy i skłócenie kobiet,, taki list mogłaby dostać Susan, która aktualnie jest "najsłabszym ogniwem" . Cały czas mam jednak wrażenie, że autorowi listu nie chodzi o zamordowanie Alejandro.


kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 10:30   #200
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
też nie rozumiem skąd ten najazd na Susan ja ją rozumiem, jest osobą dobroduszną, szczerą, uczciwą a tu nagle morderstwo, zakopanie zwłok, no sorry ale to nie są "babskie sekrety" czy "ploteczki" rozsadza ją to od środka i chciałaby o tym z kimś porozmawiać, a zawsze o wszystkim gadała z Mike'm więc... Rozumiem ją
ooo, te babskie ploteczki to chyba ja co prawda do tej pory zadna z moich przyjaciolek nie prosila mnie o zakopanie ciala, ale chodzilo mi o to, ze prawdziwi przyjaciele (ale tacy prawdziwi, prawdziwi, nie od filizanki kawy - a tak przedstawiana jest przyjazn desperatek) w przypadku gdy sie dzieje cos naprawde zlego, powinni stac za toba murem! jak w tym "tescie" na prawdziwego przyjaciela - gdy dzwonisz i mowisz, ze wlasnie kogos zabiles, to prawdziwy przyjaciel odpowiada: czekaj, lece po lopate! i mysle, ze po tym nie rozpowiada co zrobili i tak sobie mysle, ze jezeli zaufanie przyjaciolki jest mniej warte niz chec opowiedzenia tego facetowi, to naprawde slabo swiadczy o charakterze jednostki... a jesli susan jest tak mega praworzadna, slodka i delikatna to nie powinna uciekac z podpalonego domu edie, sprzatac w bieliznie itp. itd. dla mnie jest to moze irytujace, bo doswiadczenie mi mowi, ze z pracy moga cie wylac, facet moze cie rzucic, rodzina wkurzac, ale prawdziwi przyjaciele sa zawsze i zawsze pomagaja ukryc trupa, a skoro mam takich przyjaciol, to jestem szczesciara bo, moje drogie, everyone has a little dirty laundry...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:45   #201
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
ooo, te babskie ploteczki to chyba ja co prawda do tej pory zadna z moich przyjaciolek nie prosila mnie o zakopanie ciala, ale chodzilo mi o to, ze prawdziwi przyjaciele (ale tacy prawdziwi, prawdziwi, nie od filizanki kawy - a tak przedstawiana jest przyjazn desperatek) w przypadku gdy sie dzieje cos naprawde zlego, powinni stac za toba murem! jak w tym "tescie" na prawdziwego przyjaciela - gdy dzwonisz i mowisz, ze wlasnie kogos zabiles, to prawdziwy przyjaciel odpowiada: czekaj, lece po lopate! i mysle, ze po tym nie rozpowiada co zrobili i tak sobie mysle, ze jezeli zaufanie przyjaciolki jest mniej warte niz chec opowiedzenia tego facetowi, to naprawde slabo swiadczy o charakterze jednostki... a jesli susan jest tak mega praworzadna, slodka i delikatna to nie powinna uciekac z podpalonego domu edie, sprzatac w bieliznie itp. itd. dla mnie jest to moze irytujace, bo doswiadczenie mi mowi, ze z pracy moga cie wylac, facet moze cie rzucic, rodzina wkurzac, ale prawdziwi przyjaciele sa zawsze i zawsze pomagaja ukryc trupa, a skoro mam takich przyjaciol, to jestem szczesciara bo, moje drogie, everyone has a little dirty laundry...

ale ona nie zdradzila zaufania, po rpostu meczyla sie z tym, zwlaszcza ze Mike ciagle pytal co sie dzieje, a ona nie wypaplala tylko poszla do dziewczyn powiedziec ze chce sie wygadac Mikowi no ale jednak tego nie zrobila i nie zrobi. zakrecilam chodzilo tu pewnie autorom o ukazanie tego jak na kazda z nich wpynela ta tajemnica :Lynette sie przespala z Tomem, Bree reaguje nerwowo jak jej facet detektyw cos gada na temat pacy, Gaby tez sie stresuje no a Susa tez mila tam jakas swoja reakcje,

teraz pewnie jak sobie to mokre po basenie wyjasnily to chyba bedzie ok
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:56   #202
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość
ale ona nie zdradzila zaufania, po rpostu meczyla sie z tym, zwlaszcza ze Mike ciagle pytal co sie dzieje, a ona nie wypaplala tylko poszla do dziewczyn powiedziec ze chce sie wygadac Mikowi no ale jednak tego nie zrobila i nie zrobi. zakrecilam chodzilo tu pewnie autorom o ukazanie tego jak na kazda z nich wpynela ta tajemnica :Lynette sie przespala z Tomem, Bree reaguje nerwowo jak jej facet detektyw cos gada na temat pacy, Gaby tez sie stresuje no a Susa tez mila tam jakas swoja reakcje,

teraz pewnie jak sobie to mokre po basenie wyjasnily to chyba bedzie ok
haha, ty napisalas, ze zakrecilas, a mnie wydala sie wypowiedz jasna, wiec chyba tez jestem zakrecona ale ogolnie - pewnie, ze masz racje, takie rzeczy wplywaja bardzo roznie na ludzi i to dobrze, bo to przeciez calkiem sporawy problem... ale tak mi sie przypomnialo, ktoras desperatka nad basenem strasznie madra rzecz powiedziala - ze lepiej, zeby panowie nie wiedzieli, bo beda sie tak okropnie meczyc jak one. i to mnie strasznie dziabnelo - bo to pokazuje milosc i troske, a susan rzeczywiscie zachowala sie jak egoistka w stosunku do dziewczyn i mike'a. co nie zmienia faktu, ze ogolnie susan przez wszystkie poprzednie serie uwielbialam
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 11:54   #203
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
haha, ty napisalas, ze zakrecilas, a mnie wydala sie wypowiedz jasna, wiec chyba tez jestem zakrecona ale ogolnie - pewnie, ze masz racje, takie rzeczy wplywaja bardzo roznie na ludzi i to dobrze, bo to przeciez calkiem sporawy problem... ale tak mi sie przypomnialo, ktoras desperatka nad basenem strasznie madra rzecz powiedziala - ze lepiej, zeby panowie nie wiedzieli, bo beda sie tak okropnie meczyc jak one. i to mnie strasznie dziabnelo - bo to pokazuje milosc i troske, a susan rzeczywiscie zachowala sie jak egoistka w stosunku do dziewczyn i mike'a. co nie zmienia faktu, ze ogolnie susan przez wszystkie poprzednie serie uwielbialam


zgadzam sie z powyzszym i podpisuje sie obiema łapkami

tez wlasnie mi sie podobalo to co zostalo powiedziane przy basenie
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:36   #204
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

jaka Lynette jest głupia! A Longoria o wiele lepiej wygląda we włosach w nieładzie.
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:51   #205
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
jaka Lynette jest głupia!
No wreszcie!
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:04   #206
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

ja tez typuje detektywa na autora listu
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:16   #207
natalia_wo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 87
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Moje wrażenia po obejrzeniu odcinka są następujące:
Lynette - jedna z moich ulubionych postaci, wkurzyła mnie w tym odcinku strasznie. Tęskni za Tomem, ale jest w stanie go wykorzystać. Żal mi ich małżeństwa, zawsze najbardziej ich lubiłam.
Bree - kiedy wyjmowała list ze skrzynki pomyślałam sobie, że to może ten jej młody kochanek coś do niej napisał, ale niee. Również sądzę, że ten list nie jest odnośnie morderstwa ojczyma Gaby.
Gaby - jej jazda i rzucie tytoniu mnie powaliły podoba mi się w jaki sposób stara się ochronić Carlosa zmuszając przyjaciółki do milczenia.
Susan - mnie nie wkurzała, nic dziwnego, że jest zła. znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze. Na dodatek musi milczeć przed Mikiem. Unika przyjaciółek, bo przypominają jej o tym co się stało.

Wg. mnie scenarzystów mocno poniosła fantazja, wiem, ze nie jest to serial komediowy, ale nie widzę sposobu w jaki mogliby doprowadzić do happy endu.
Co nie znaczy, że mi się nie podoba nowa akcja, bo podoba

Co do sąsiada - nie wiem czemu, wydaję mi się, że będzie on miał jakieś powiązania z Lynette.
natalia_wo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:20   #208
madziula0605
Zakorzenienie
 
Avatar madziula0605
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 240
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No wreszcie!
haha

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
ja tez typuje detektywa na autora listu

no na pewno po coś został wprowadzony. Tylko po co

Mieszka w bylym domu Mika, a ten dom wiadomo, przyciąga dziwne sprawy
__________________
Nie myśl o szczęściu.
Nie przyjdzie- nie zrobi zawodu.
Przyjdzie- zrobi niespodziankę.


madziula0605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:38   #209
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

Cytat:
Napisane przez natalia_wo Pokaż wiadomość
Co do sąsiada - nie wiem czemu, wydaję mi się, że będzie on miał jakieś powiązania z Lynette.
Też się zastanawiam jak wybrną z tej sytuacji, skoro sezon 8 my być ostatnim, to liczymy na pozytywne rozwiązanie spraw. Ciekawe jak wszyscy wyzbędą się poczucia winy i wyrzutów sumienia.

A co do sąsiada, to też mi tak to wyglądało, nie zwrócił uwagi na Renee, więc może do Lynette będzie zarywał

Cytat:
Napisane przez madziula0605 Pokaż wiadomość
haha
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 13:49   #210
natalia_wo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 87
Dot.: Desperate Housewives - Sezon 8 - Gotowe na wszystko - 2011/12 -UWAGA-spoilery!

no właśnie - skoro to ostatnia seria to miło by było gdyby wszystko zakończyło się pozytywnie. ale jak można po zabiciu człowieka i milczeniu w sprawie zbrodni żyć pozytywnie? jestem bardzo ciekawa jak oni z tego wybrną. jedyne wyjście jakie przychodzi mi na myśl, to może, gdyby się okazało, że Alejandro żyje hahahaha , albo że był poszukiwanym mordercą i pedofilem i zoofilem i wszystko co najgorsze (chociaż, desperatki i tak mogłybyć ukarane za zatajenie zbrodni). ehh ciekawość kiedyś mnie wykończy
natalia_wo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-25 14:09:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.