Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 10:20   #1
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649

Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)


Witajcie
Postanowiłam założyć odrębny wątek dla nowego Angela, ponieważ uważam, że zdecydowanie na to zasługuje
Czy któraś z Was miała już przyjemność się z nim zapoznać ?
Muszę powiedzieć, że wczoraj będąc w S. powąchałam go i przepadłam...
Nie czuć w nim charakterystycznego trupiego Angela, którego swoją drogą kocham i czuję się w nim jak w drugiej skórze, jednakże Eau Sucree mnie rozbroił totalnie....
Na początku czuję w nim lekką, owocową miętę, coś jakby pastylki owocowo-miętowe orbita ale na szczęście trwa to zaledwie chwilę, po której wyłania się karmelowa wanilia... Nie dusząca i drapiąca w nozdrza jak w HYpnotic Poison, ale jest ona wysublimowana, mocno trzymająca się skóry, tak, że jest ona niemal jadalna, ale nie ulepna.
Czy któraś z Was ma już jakieś odczucia w związku z tym zapachem ?
Jak odniesiecie go do reszty Angeli, w szczególności do klasyka ?
Planujecie jego zakup ?
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941

Edytowane przez Morganatic
Czas edycji: 2014-05-06 o 10:51
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:49   #2
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

jeszcze go nie wachala ale juz wiem ze na 100% kupie Tylko poczekam az szal na niego minie, albo kupie jak bede przy okazji w perfumerii. Zapowiada sie super, a klasycznego Angela tez uwielbiam
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:09   #3
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Wpisywałam się już w "dziś pachnę" ale napiszę i tu

Testowałam w Sephorze nowego Angela Eau Sucree i pierwsze wrażenie na plus jest zupełnie inny niż poprzednie limitowanki, z Angelem EDP (którego nie lubię) też ma niewiele wspólnego. Pachnie jak jakiś deser (na fragrantice widzę w nutach bezę, czerwone borówki, paczulę i wanilię), ale nuty są fajnie wyważone i nie wyszedł ulep. Jest taki słodko - musujący, niby słodki ale też ciut kwaskowaty. Baza jest bardzo ładna, słodka i paczulowa. Na pewno będę jeszcze testować, a podejrzewam, że skończy się na własnej flaszce
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:21   #4
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Wpisywałam się już w "dziś pachnę" ale napiszę i tu

Testowałam w Sephorze nowego Angela Eau Sucree i pierwsze wrażenie na plus jest zupełnie inny niż poprzednie limitowanki, z Angelem EDP (którego nie lubię) też ma niewiele wspólnego. Pachnie jak jakiś deser (na fragrantice widzę w nutach bezę, czerwone borówki, paczulę i wanilię), ale nuty są fajnie wyważone i nie wyszedł ulep. Jest taki słodko - musujący, niby słodki ale też ciut kwaskowaty. Baza jest bardzo ładna, słodka i paczulowa. Na pewno będę jeszcze testować, a podejrzewam, że skończy się na własnej flaszce
Mam te same odczucia- takim waniliowo-karmelowym puddingiem pachnie, dlatego taki jadalny się wydaje wąchalam przy okazji bon bon- podobał mi się, ale za bardzo podobny do bombki jest, w porównaniu do Angela ES, którego wąchalam po bon bonie, ten wydawał się być jak skoncentrowany sok do rozrabiania z wodą ( ale nie owocowy), aż w gardle się zatrzymywał ale fajny z niego ulep
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:21   #5
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Według mnie pachnie jak beza cytrynowa, a potem zamienia się w bardzo słodką herbatkę, niezbyt mocną. Baza natomiast to dla mnie o wiele subtelniejszy subtelniejszy Flowerbomb - dziś rano porównałam oba blottery ze wczoraj i różnica jest niewielka. Generalnie zapach bardzo udany, choć klasyka nie przypomina w ogóle. No i ten flakon...
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:42   #6
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

ale kusicie... pędzę dzisiaj do Sephory
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:44   #7
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Troche mnie zalamalyscie Zamowilam w ciemno liczac na polaczenie bezy z cierpkoscia porzeczek Moze na mnie taki bedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 15:59   #8
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Troche mnie zalamalyscie Zamowilam w ciemno liczac na polaczenie bezy z cierpkoscia porzeczek Moze na mnie taki bedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poziomko i jest takie. tyle że na mnie ta porzeczka jest cytrynowa. Ale później kwasek zanika i jest...sama słodycz. uroczy jest ten aniołek.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 16:01   #9
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Poziomko, tam są te porzeczki, ale faktycznie bardzo dokładnie zamieszane z wanilią i bezą. Teraz mija czwarta godzina od testu nadgarstkowego i wyczuwam te składniki w takim jakby obłoczku. Z klasycznym aniołem ma niewiele wspólnego (a ja wolę klasycznego edp). Podsumowując: zapach ma coś w sobie, jest jak wykwintny, lekki deser Flakonik - cudeńko

PŚ. Te porzeczki to bardziej na początku wyczuwalne (teraz mi się przypomniało). Wogóle początek jest dla mnie trochè "zielony"

Edytowane przez marienmarien
Czas edycji: 2014-05-06 o 16:03
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 16:06   #10
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

To moze nie bedzie tak zle Ja klasyka nie lubie Lubie Sunessence i Cuir i Rose nawet nawet, choc rozany ostatnio nie bardzo moj
Jest podobny do Si, bo tam sa porzeczki z wanilia, a moze czuc beze?
Bo ja liczylam na beze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 16:23   #11
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Wąchałam dziś w S. Dla mnie to nadal angelowa wilgotna, zbutwiała deska, polana słodkawym lukrem
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 16:44   #12
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
To moze nie bedzie tak zle Ja klasyka nie lubie Lubie Sunessence i Cuir i Rose nawet nawet, choc rozany ostatnio nie bardzo moj
Jest podobny do Si, bo tam sa porzeczki z wanilia, a moze czuc beze?
Bo ja liczylam na beze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Do Sí w ogóle niepodobny. A bezę czuć i to bardzo.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 17:31   #13
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

A ja nie wiem jak pachnie beza !
Tzn wiem, że miałam z nią do czynienia jako dzieciak, ale tak mnie zniechęciło swym kartonowym smakiem, ze przez ponad 15-16 lat nie miałam w zasięgu ręki i nosa

Pozziomeczko,
Niestety (stety dla mnie), tak jak mówi Naanka, Si tam nie ma ni krzty, te owoce są, ale tylko w pierwszej chwili. Jako ciekawostkę dodam, ze byłam wtedy w Sephorze z ciocią i na mnie była wanilia, puddingi itp, a na niej było czuć gdzies daleko pobrzmiewanoe tych owoców, ale bardzo delikatnie.
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941

Edytowane przez Morganatic
Czas edycji: 2014-05-06 o 17:34
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 17:58   #14
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Wąchałam dziś w S. Dla mnie to nadal angelowa wilgotna, zbutwiała deska, polana słodkawym lukrem
OMG Oby na mnie tak nie bylo





Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Do Sí w ogóle niepodobny. A bezę czuć i to bardzo.

To czekam na beze




Cytat:
Napisane przez Morganatic Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jak pachnie beza !
Tzn wiem, że miałam z nią do czynienia jako dzieciak, ale tak mnie zniechęciło swym kartonowym smakiem, ze przez ponad 15-16 lat nie miałam w zasięgu ręki i nosa

Pozziomeczko,
Niestety (stety dla mnie), tak jak mówi Naanka, Si tam nie ma ni krzty, te owoce są, ale tylko w pierwszej chwili. Jako ciekawostkę dodam, ze byłam wtedy w Sephorze z ciocią i na mnie była wanilia, puddingi itp, a na niej było czuć gdzies daleko pobrzmiewanoe tych owoców, ale bardzo delikatnie.
To zobaczymy jak na mnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:26   #15
201801022057
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 707
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Ale zachęcacie.
Ja do Angeli trochę jak do jeża podchodzę - EDP mnie przytłacza, EDT niby jest ok, ale nie ma "tego czegoś", różne Aqua Chic i inne Sunessence nie przyciągnęły mojej uwagi, jedynie Innocenta ukochałam. Niestety muszę czekać, aż łaskawie do Douglasa zawita.
201801022057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:40   #16
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Właśnie dzisiaj mnie na fragrantice zaciekawił, wchodzę na wizaż a tam już po jednej rozbiórce... Ale pognam przy najbliższej okazji do Sephory i powącham. Chociaż słodziaków mam już od groma i ciut ciut, ale cytrynowe słodziaki to u mnie coś nowego.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:42   #17
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Oj czaję się na niego, byłam dziś w Douglasie, ale nie mieli jeszcze testera nowego Angela, za to był nowy Alien, to chociaż jego potestowałam.
Czekam z niecierpliwością na Angela.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:46   #18
agulenas82
Zadomowienie
 
Avatar agulenas82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 711
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

No i ja mam apetyt na nowego aniołka, szkoda,że do najbliższej syfory mam 200 km...
agulenas82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:46   #19
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Ja też już pisałam w wątku pachnącym, ale powtórzę i tu Wąchałam wreszcie dziś i zapach jest piękny Ja uwielbiam Angela w każdym wydaniu, więc wiedziałam, że mi się spodoba Jestem strasznie zakatarzona, więc nie wiem na ile moje odczucia są zgodne z prawdą, ale czułam słodką bezę, dużo cukru i lekki "posmak" cytrynowej oranżadki ogólnie zapach bardzo jadalny bardzo mi się to wszystko podoba i czekam z niecierpliwością aż wyzdrowieję i będę mogła w pełni poznać zapach Jednak cena 250zł jest dla mnie za wysoka, więc poczekam aż w internecie będzie taniej Zeszłorocznego Aqua Chic kupiłam teraz za 124zł, więc ten też będzie tańszy...a ja będę wytrwała
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 22:30   #20
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Po tych zachęcających opisach dziś pobiegłam testować i pierwsze wrażenie było nieciekawe- takie przeciętne cytrusowe otwarcie, gdzie ta cytrynowa beza, pytam A potem wszystko pięknie się wysłodziło, nie mogłam się oderwać. Zapach jest bardzo jadalny, słodki, ale nie duszący, miałam też wrażenie, że wyczuwam w nim lekko przydymioną nutę. Na pewno do niego wrócę w testach, bo nie mogłam się skoncentrować, a muszę rozgryźć tą kwaskawą nutę na początku, czy mi się podoba, czy nie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 22:57   #21
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Po tych zachęcających opisach dziś pobiegłam testować i pierwsze wrażenie było nieciekawe- takie przeciętne cytrusowe otwarcie, gdzie ta cytrynowa beza, pytam A potem wszystko pięknie się wysłodziło, nie mogłam się oderwać. Zapach jest bardzo jadalny, słodki, ale nie duszący, miałam też wrażenie, że wyczuwam w nim lekko przydymioną nutę. Na pewno do niego wrócę w testach, bo nie mogłam się skoncentrować, a muszę rozgryźć tą kwaskawą nutę na początku, czy mi się podoba, czy nie
Podoba się! choć pierwsze sekundy są odstręczające, to fakt(ja nawet przez chwilę w tych cytrusach wyczułam...kocie siuśki tzn. tę samą nutę, jaką niektórzy odczuwają przy jednej z Aqua Allegorii. Ale to trwało krótko. ). Później jest beza...jest lekko, bardzo słodko i przyjemnie.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 07:35   #22
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

ja wczoraj przetestowałam i nawet dostałam próbkę w Sephorze
dla mnie - siostra Si. Ten sam klimat, te same słodkości z cytrusami.
Zapach piękny, bo uwielbiam Si, ale na moim przegubie ręki pachnie bardzo podobnie do Si ( nie od początku, ale po jakiejś chwili). Nie wiem jak wypadnie w testach globalnych.
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 07:54   #23
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
ja wczoraj przetestowałam i nawet dostałam próbkę w Sephorze
dla mnie - siostra Si. Ten sam klimat, te same słodkości z cytrusami.
Zapach piękny, bo uwielbiam Si, ale na moim przegubie ręki pachnie bardzo podobnie do Si ( nie od początku, ale po jakiejś chwili). Nie wiem jak wypadnie w testach globalnych.
Na mnie nie pachnie jak Sí, ale uważam, że to ta sama kategoroa zapachowa: słodka lekkość właśnie. w sensie nie słodkość w stylu klasycznego Angela, czy Bombki. Taki lekki gourmand.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:31   #24
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Tak myślałam, że niektórym może orzypominać Si- mi na szczęście nie przypomina a przede wszystkim nie pachnie nim na mnie
Dla mnie Si jest bardziej grejpfrutem, a w Angelu coś bardziej kwaśno-świeżego jest na początku, a i projekcja na skórze Si jak dla mnie o wiele uboższa i nudniejsza od Angela ja z kolei wrzucam Si do jednego wora z Lacoste Joy of Pink i L'imperatrice Dolce Gabbany, oczywiście Si jest bardziej subtelne i eleganckie, ale dla mnie są po tych samych "piniondzach" ( niedoslownie niestety ) :P
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:40   #25
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

A ja mam zupelnie inne odczucia co do Si i Angela Sucree i L'Imperatrice
Odebralam Sucree i sliczny jest i ja czuje to co chcialam - nie czuje wanilii, a wlasnie cukrowa beze i porzeczki Ale numer faktycznie czuje idealnie skladniki ,)
Po jakims czasie czuc troche wanilie, ale to bardziej wciaz beza Kwaskowosc niestety szybko znika, ale i tak mi sie podoba - zawsze moge dac ciut czerwonej porzeczki Eau d'Italie i cierpkosc bedzie trwac
Wyczuwam bardziej podobienstwo do La Vie est Belle albo Satine, ale Angel mi sie podoba, a te 2 niespecjalnie
A Si najladniejsze, ale poczatek, pozniej robi sie niestety plasko-waniliowe, przez co 2 razy oddalam, choc poczatek uroczy
Ogolnie Angel ladny 1 z moich ulubionych, ale pewnie przez to, ze malo Angelowy Prawie wcale Szkoda ze malo tej porzeczki, ale przypuszczam, ze na kims innym moze byc wiecej, bo moja skora bardzo podbija slodkosci, nawet ich odrobine
Morganatic jak wspomnialasoL'Imperatrice , to mi sie zatesknilo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:49   #26
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A ja mam zupelnie inne odczucia co do Si i Angela Sucree i L'Imperatrice
Odebralam Sucree i sliczny jest i ja czuje to co chcialam - nie czuje wanilii, a wlasnie cukrowa beze i porzeczki Ale numer faktycznie czuje idealnie skladniki ,)
Po jakims czasie czuc troche wanilie, ale to bardziej wciaz beza Kwaskowosc niestety szybko znika, ale i tak mi sie podoba - zawsze moge dac ciut czerwonej porzeczki Eau d'Italie i cierpkosc bedzie trwac
Wyczuwam bardziej podobienstwo do La Vie est Belle albo Satine, ale Angel mi sie podoba, a te 2 niespecjalnie
A Si najladniejsze, ale poczatek, pozniej robi sie niestety plasko-waniliowe, przez co 2 razy oddalam, choc poczatek uroczy
Ogolnie Angel ladny 1 z moich ulubionych, ale pewnie przez to, ze malo Angelowy Prawie wcale Szkoda ze malo tej porzeczki, ale przypuszczam, ze na kims innym moze byc wiecej, bo moja skora bardzo podbija slodkosci, nawet ich odrobine
Morganatic jak wspomnialasoL'Imperatrice , to mi sie zatesknilo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przychylam się do podobieństwa do LVEB. jedyne jakie wyczuwam + Bombka, ale Bombka i LVEB są ogólnie dość podobne.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 11:51   #27
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

A teraz czuje beze i beze i beze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 23:01   #28
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Ja dzisiaj byłam przelotem w Sephorze, test zrobiłam blotterkowy - zachwyciłam się i pognałam dalej, umówiona z mamą. Mama pierwsze co zrobiła to chwyciła blotterek i stwierdziła "o, Angel". Biorąc pod uwagę, że ona wcale nie śledzi nowinek perfumeryjnych, a jednocześnie on dla mnie ma niewiele wspólnego z klasykiem... Ale jak widać, baza podobna. Zrobię jeszcze testy nadgarstkowe i chyba się przymierzę, bo dawno nic mi tak nie wpadło w... nos .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 09:58   #29
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Ha, deszczowypiesku,
Super, że Ci w nos wpadło, ja miałam to samo
Co do porównań z La vie i bombką- w pełni się zgadzam

Pozziomeczko, to klikaj Dolce na allegro, w dobrych cenach są
Ja swoją flaszkę posłałam w swiat, bo mi grejfrutowym szamponem pachniało :P
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 10:07   #30
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Angel Eau Sucree, czyli nowe dziecko Muglera :)

Cytat:
Napisane przez Morganatic Pokaż wiadomość
Ha, deszczowypiesku,
Super, że Ci w nos wpadło, ja miałam to samo
Co do porównań z La vie i bombką- w pełni się zgadzam

Pozziomeczko, to klikaj Dolce na allegro, w dobrych cenach są
Ja swoją flaszkę posłałam w swiat, bo mi grejfrutowym szamponem pachniało :P
Ja wąchałam La vie kilka minut wcześniej, ale jakoś w ogóle nie widzę podobieństwa. Może dlatego, że La vie wydał mi się zupełnie banalny i przeciętny (z Superpharma wyszłam z kilkoma blotterkami, z czego wyróżniała się naprawdę jedynie herbaciana Elizabeth Arden ), za to Angel to odkrycie .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-26 10:58:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.