Czy jest ze mną aż tak źle? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 17:18   #1
luki172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6

Czy jest ze mną aż tak źle?


Witam wszystkich mam 20 lat i jestem sam(to chyba najwyższy czas żeby kogoś znaleźć..), szkołę skończyłem i poszedłem do pracy, a tam dziewczyn nie ma. Postanowiłem więc zarejestrować się na sympatii, wysyłałem różne wiadomości itp. ale nic kompletnie nikt się mną nie interesuje.
Nigdy tak nie myślałem o sobie, ale może po prostu nie byłem obiektywny wobec siebie, a w rzeczywistości jestem brzydki?

przykładowe zdjęcia
http://ifotos.pl/z/wrxwswe/
http://ifotos.pl/z/wrxwsep/

P.S. Nie wiedziałem jaką kategorię dać, a wybrałem to forum bo tutaj chyba są właściwie same kobiety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aajpg_wrxwswe.jpg (75,5 KB, 570 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-01-02 o 19:29 Powód: zalaczenie zdj; do zalacznika-regulamin
luki172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:36   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Jesteś całkiem przystojny, nie marudź.
Zamień ten okropny t-shirt na jakąś fajną koszulę i będzie cacy.
I weź uśmiechaj się częściej co byś dziewczyn smętną miną nie odstraszał.
Poza internetem dziewczyn szukaj. Portale randkowe to dno i chyba więcej tam facetów szukających naiwnej na jedną noc niż dziewczyn i może stąd taki słaby odzew?
Serio, chłopie głowa do góry. Nie jest źle. Ładne oczy są to jakaś dziewczyna pewnie prędzej czy później te Twoje ciemne ślipia zauważy ;-)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:39   #3
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Obiektywnie napiszę, że wszystko z tobą w porządku, nie jesteś brzydki (tak w ogóle to nie lubię tego słowa; myślę, że to zależy od gustu, są osoby, które nam się kompletnie nie podobają, ale dla kogoś innego będą ideałami). Wyglądasz na bardzo młodego, sympatycznego chłopaka. Poza tym taka presja znalezienia sobie kogoś, bo to już ten wiek działa na dziewczyny odpychająco, wiem z własnego doświadczenia.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 18:46   #4
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Po prostu zarośnij nie jesteś zły, ale czemu nie masz być lepszy i bardziej przystojny? I przestań szukać, bo po prostu nie znajdziesz, to jest proste i zawsze się sprawdza.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 19:04   #5
luki172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Koszulka jest baaardzo fajna, nie rozumiem akurat tej uwagi szczególnie że jej nie widać w całości.
Co do 'zarastania' to nie da rady, jeszcze nic mi nie rośnie konkretnego
luki172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 19:45   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

To, że ubranie jest wygodne albo, że je lubimy wcale nie oznacza, że korzystnie czy atrakcyjnie w nim wyglądamy.
Wiele kobiet po mieszkaniu chodzi w dresie, ale nie wstawia w nim zdjęć na portal randkowy ani nie idzie na randkę.
Fakt całej koszulki nie widać.Widać jedynie, że szara (patrz kolor nijaki, nudny), że kiepsko wykończona w okolicach szyi i raczej bezkształtna. Zapewniam, że to wystarczy by mężczyzna wyglądał niezbyt korzystnie w damskich oczach.
Możliwe np. że masz fajne ramiona a w Twoich ciuchach wcale tego nie widać.
Zarostem się nie przejmuj. Nie wszystkie kobiety go lubią, a szczególnie młode dziewczyny nie przepadają za tym jak owłosienie partnera drapie je po twarzy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:03   #7
luki172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

No właśnie jest dobrze wykończona, nie jest to zwykła koszulka tylko z lekkim dekoltem czy czymś w tym stylu.
Poza tym prawie jej na zdjęciu nie widać więc pewnie mało kto zwrócił na to uwage
luki172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 20:12   #8
Karmelka8585
Przyczajenie
 
Avatar Karmelka8585
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 14
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Jesteś przystojny!!!Zastanów się czy problem tkwi nie w wyglądzie a w charakterze. Nie znam więc nie mogę ocenić.
Karmelka8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:18   #9
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

też trochę nie rozumiem uwagi do koszulki, przecież nikt nie musi chodzić codziennie w koszulach. Ba jak chłopak nie lubi, to niech nie zakłada. Poza koszulami istnieją inne fajne ubrania, ważne by było schludne, dopasowane do sylwetki i nie straszyło stylem z poprzedniej epoki
A już konkretnie, absolutnie nie powinieneś myśleć o sobie jak o brzydalu, wyglądasz bardzo sympatycznie Widocznie nie trafiłeś jeszcze na odpowiednią osobę, musi zaiskrzyć Nie da się stworzyć związku na zawołanie. Prawdą jest, że trudniej jest kogoś poznać, gdy się skończy szkołę i przebywa w stałym gronie osób... Może masz jakieś zainteresowania, które byś chciał rozwijać i w ten sposób uczęszczał do miejsc, gdzie można poszerzyć grono znajomych. Przecież może to być basen, siłownia, bary, rower, cokolwiek Poza tym nie tylko wygląd się liczy, dziewczyny bardzo nie lubią, gdy kogoś poznają i ta osoba wyraźnie poszukuje i trochę na siłę próbuje się "zaprzyjaźnić" To się wyczuwa, najważniejsze to być sobą i trafić na bratnią duszę pasującą do naszego charakteru
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:25   #10
AZCELUNA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Jak na Twój wiek to koszulki są odpowiednie, pamiętaj tylko żeby zawsze estetycznie wyglądały. W koszulach jeszcze się nachodzisz :P
Jesteś przystojnym chłopakiem, nie ulegaj presji, że musisz mieć kogoś.
Mówi się, że miłość przychodzi sama, ale mimo wszystko szczęściu trzeba pomagać
zrezygnuj z poszukiwań w internecie, jest mnóstwo fajnych dziewczyn wokół, tylko trzeba mieć odwagę !
pozdrosy
AZCELUNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:44   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Skasuj konto na sympatii, to jest żałosne, takie szukanie na siłę. Trochę mnie dziwi, ze masz o sobie takie słabe zdanie. Masz fajny typ urody, raczej w Polsce rzadki - czarne wlosy, ciemna cera i oczy, baby na to lecą jak opętane,
Szkoda by było, żebyś brał byle co, bo trzeba by juz mieć laskę. Masz sobie znaleźć piękną i mądrą!!! niestety z takim myśleniem weźmiesz pierwszą lepszą i nie jest powiedziane, że będziesz szczesliwy.

jesteś naprawdę przystojny. mam nadzieję, że nie założyłeś tego wątku po to, żeby poczytać sobie miłe komentarze na swój temat.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

btw na sympatii siedza raczej starsze panie, które juz nie mają czasu szukac pana na imprezach czy w szkole. a twoim targetem wiekowym tym bardziej nie są zainteresowane

radzę podkreślić urodę odpowiednimi kolorami koszulek. wybrałabym granatowe, ciemnoniebieskie, zielone. generalnie nasycone kolory, bo takie pasują do twojego typu urody.

radze rowniez poznać kumpli z pracy i z nimi śmigać na imprezy, tam będą na pewno jakies dziewczyny
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 13:21   #12
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Z perspektywy 19-latki jesteś bardzo przystojny! Nie wiem dlaczego nie możesz znaleźć dziewczyny, moze problem jest w tym ze nie wierzysz w siebie i brakuje Ci pewności? Nie znam Cię aczkolwiek tak przypuszczam i zapewniam Cię, że gdybyś poszedł do jakiegoś klubu to dziewczyny pewnie same by Cię podrywały A jak nabierzesz trochę masy i potem się wyrzeźbisz na siłowni to bedziesz prawdziwym ciachem
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 16:04   #13
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Ja już nie szukam i dawno przestałam być gówniarą, ale nawet z mojej "babcinej" perspekywy (33 l.) jesteś bardzo przystojny, z tym że to pierwsze zdjecie dużo korzystniejsze, na drugim wyglądasz trochę dziecinnie, i ta fryzura nie bardzo....
Masz super urodę, podkreśl ją nasyconymi kolorami (nie bój się żywych kolorów), one tylko podkreślą twoje atuty....
Dasz radę chłopie, rozglądaj się dobrze i nie przesiaduj tylko na necie, czasami trzeba się gdzieś ruszyć, bo miłość rzadko kiedy sama zapuka do drzwi...
__________________
"Nie wystarczy pokochać,
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce,
I przenieść ją przez całe życie."
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 16:26   #14
trythis
Raczkowanie
 
Avatar trythis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Czym się interesujesz? Lubisz sport, biegasz? Zacznij chodzić na siłownię lub zapisz się do klubu biegowego w swoim mieście, tam poznasz nowych ludzi - dziewczyny również.

Nie jesteś typem sportowym? Na pewno masz inne zainteresowania - poszukaj imprez lub spotkań pod tym kątem, wybierz się na koncert ulubionego wykonawcy (na taką imprezę można iść samemu!) - wspólne pasje to najlepszy podkład do rozpoczęcia z kimś znajomości
__________________
"Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono..."

blog!

66 kg -> 64 kg -> 62 kg -> 60 kg -> 58 kg

CG - 11.11.2012
trythis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 20:38   #15
luki172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Niestety, ale pójść nigdzie nie pójdę bo nie mam z kim (niby z kolegami mam dobry kontakt, ale jakoś tak jest że każdy ma jeszcze innych kolegów i to z nimi gdzieś idzie).
Cóż chyba pozostanie tak jak jest, najwyżej umrę w samotności - nie ja pierwszy i ostatni. Nigdy nie radziłem sobie dobrze w kontaktach z ludźmi i to się już chyba nie zmieni.
Także dzięki wszystkim za komentarze, temat zamknięty
luki172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 21:46   #16
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Cytat:
Napisane przez luki172 Pokaż wiadomość
No właśnie jest dobrze wykończona, nie jest to zwykła koszulka tylko z lekkim dekoltem czy czymś w tym stylu.
Poza tym prawie jej na zdjęciu nie widać więc pewnie mało kto zwrócił na to uwage
uwierz... kobiety zwracają uwagę )
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 22:21   #17
Raii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 73
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Po pierwsze- moim zdaniem jesteś przystojny
Po drugie- nie szukaj na siłę, a tym bardziej nie na sympatii czy innych portalach randkowych. Z doświadczenia wiem, że miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, poza tym masz dopiero 20 lat! Rozwijaj swoje zainteresowania, może znajdź jakieś nowe i może pewnego dnia przypadkiem wpadniesz na jakąś fajna dziewczynę
Np. mój kumpel jeździł kiedyś na rolkach po parku z kumplem i przypadkiem była tam też pewna dziewczyna też jeżdżąca na rolkach no i jakoś tak wyszło, że są już ze sobą prawie 3 lata
Raii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 14:53   #18
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

nie wiem która dziewczyna kiedy cię zobaczy pomyśli: kurcze moglby zalozyc inny tshirt, miec brodę, bla bla. Osobiście nigdy nie patrzyłam tak na facetów, ok wygląd jest ważny, ale nie wydaje mi się że najważniejszy, zresztą chyba nie o nim mowa tylko o... stylówie? Pierwsze dobre wrażenie wywołasz, jak już któraś z dziewczyn napisała wyżej, uśmiechem, osobowością - chyba sam znasz odpowiedź na swoje pytanie.
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 22:38   #19
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Nie jesteś w moim typie w ogóle, wolę długowłosych, ale obiektywnie patrząc to brzydki nie jesteś, masz twarz miłą dla oka. Proponuję zapuścić lekki zarost. Zmieniłabym styl ubioru w ogóle, większość kobiet lubi, gdy mężczyzna przykłada do tego jakąś uwagę, np. jakaś koszula, jeansy, po prostu żeby było bardziej elegancko, męsko. Bluzy, szersze spodnie itp. się kobietom raczej nie podobają, bardziej nastolatkom. Chociaż w sumie to Twój styl i jak tak lubisz to się noś, ale po prostu odpisuje Ci ze swojej perspektywy co może się w Tobie nie podobać. A druga sprawa to Twój charakter - czy masz jakieś pasje w życiu, wyróżniasz się czymś, jesteś w czymś dobrym? Wydaje mi się, że większość osób na tych portalach typu sympatia pisze, że interesują się oglądaniem telewizji i słuchaniem muzyki. Jest to pospolite i nie przyciąga. Po prostu musisz napisać tam coś, co przyciągnie kogoś, na pewno masz jakieś zainteresowania, słuchasz jakiejś konkretnej muzyki, jesteś w czymś dobrym - po prostu to opisz, żeby inni zainteresowali się Tobą już przez sam opis.
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 22:45   #20
Monis48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 11
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Z twoim wyglądem na pewno nie jest źle. Popracuj raczej nad pewnością siebie.
Monis48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 21:12   #21
cuxia
Raczkowanie
 
Avatar cuxia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Murowana Goślina / Poznań
Wiadomości: 182
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Mój drogi..

Nie jest z Tobą źle, wymagasz jedynie dopracowania pod pewnymi względami moim zdaniem.
Nie musisz "zarastać", widać że nie masz do tego predyspozycji, ale, przepraszam że to powiem - pod wzgl stylu nie wyglądasz na 20 lat. Na zdjęciu w zielonej bluzie masz fajną minę, intrygujące spojrzenie, fajnie zrobione włosy - tak powinieneś się nosić. Może boki ewentualnie trochę krótsze? Ale fryzura jest ok. Ale kochany błagam Cię.. zamiast tej bluzy /jeśli nie lubisz koszul/ jakieś fajne polo, sweterek.. sprawi to że będziesz wyglądał jak mężczyzna, nie jak chłopiec. Doda Ci to trochę powagi a tego kobiety zazwyczaj szukają w facecie.

fajny facet z Ciebie i musisz w to uwierzyć!

A i weź skasuj ta fotke, czy tam inna sympatię.. To już jest akt desperacji a Ty masz 20 lat a nie 148 co by musieć ludzi przez internet poznawać!

Główka do góry!!
__________________
OSTATNIE CIĘCIE - 29,09,2014
olejowanie od 20.12.2012
ostatnie farbowanie - wrzesien 2012
intensywna pielegnacja wloskow od listopada 2012

Z kwasami zaprzyjaźniam się od 11.2014
cuxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 00:11   #22
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Pierwsze foto "na wku*wie"? no nie zachęca
Drugie o wiele lepsze, jakiś weselszy i pewniejszy siebie sie wydajesz.

No właśnie... Pewność siebie. Wbrew pozorom pewność siebie dużo "nadrabia". Znam parę facetów, ktorzy nawet nie będąc szczególnie przystojnymi, ale mają w pewnym stopniu pewność siebie, przyciagają dziewczyny.

Nie jest z Tobą źle, jest calkiem dobrze jestem 3 lata starsza, a jednak wygladasz juz dla mnie jak chłopaczek, moze wlaśnie przez tą bluzę. Kobietyczęsto zwracaja uwagę na ramiona, barki - nie musisz być przypakowany, ale jako facet nie masz co ich chować pod obszernymi bluzami

No i masz ładne oczy, to na pewno Twój atut.

Pomijając kwestię sympatii itp., wiem z doświadczenia, że nie ma co szukać na siłę, tylko najwyżej "pomagać losowi". Pokombinuj jednak, by wyjść gdzieś, jesli koledzy maja swoich kolegów -nie szkodzi, sam wyjdź z inicjatywą, moze jakoś się wkręcisz, idź gdzieś na basen, na miasto, do parku, whatever. Wiele fajnych dziewczyn można spotkać na każdym kroku portale zalatują desperacją albo jednoznacznymi intencjami.

Druga sprawa - mam pary znajomych, co skończyli średnią, poszli do pracy i maja dziwne parcie w wieku 20 lat szukać dziewczyny, a nawet żony na siłę. Do tej pory nie rozumiem tego.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:45   #23
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Moim zdaniem, nie jest z Tobą wcale źle, jesteś przystojny Masz 20 lat, wszystko przed Tobą, dziewczyny można poznać wszędzie, nic na siłę. I usuń tą sympatię, nic Cię tam dobrego nie czeka, poza tym nie jesteś desperatem, a młodym, przystojnym facetem
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 16:08   #24
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

nie wiem, skąd Twoje wątpliwości, bo wyglądasz super. przystojny z Ciebie chłopak, więc nie wymyślaj.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 00:27   #25
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Powiem Ci szczerze- według mnie jesteś bardzo przystojnym facetem.

Może po prostu brakuje Ci pewności siebie?
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 16:45   #26
porcelainee
Przyczajenie
 
Avatar porcelainee
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

W samych oczkach można się zakochać. Jesteś bardzo przystojny, moim zdaniem, choć ja... to tylko blondasków preferuję Nie szukaj nikogo na siłę, tak nie wyjdzie, czekaj cierpliwie, bądź sobą, korzystaj z życia, a miłość Cię znajdzie Powodzenia!
porcelainee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 00:06   #27
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Miło się na Ciebie patrzy Podzielam zdanie reszy dziewcząt - jesteś bardzo przystojny
Nie ma co smęcić na życie spędzone w samotności, bo ta zazwyczaj dopada nas z wyboru. Otwórz się na innych ludzi, wtedy poczujesz się lepiej sam ze sobą i napewno z automatu spotkasz jakieś interesujące dziewczyny
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 11:07   #28
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Ja bym Cię uznała za niezłe ciacho Bardzo podobają mi się Twoje włosy i w ogóle rysy masz w porządku, brwi ogarnięte co jest wielkim plusem patrząc na brwi niektórych brunetów...
Radzę żebyś to Ty pisał do dziewczyn, gwarantuję odzew
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 23:25   #29
ptysia136
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Wiesz, będę szczera, ale wbrew opiniom to nie wygląd jest tu głównym wyznacznikiem tego, czy dziewczyna leci na faceta czy nie ;p
Miałam w klasie chłopaka, który był mega przystojny ale charakter tak świński że i jego uroda nam obrzydła
ptysia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:40   #30
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Czy jest ze mną aż tak źle?

Hej
Problem nie tkwi w wyglądzie, lecz może w: charakterze (wyglądasz na łagodnego, może trochę nieśmiałego chłopaka) lub miejscu, gdzie szukasz dziewczyn. Nie będę Ci mówić, żeby jechać na dyskotekę, bo tam można trafić na niefajne dziewczyny (bez urazy, sama czasem jeżdżę), ale może jak masz kasę/czas to zapisz się na siłownię, biegaj po mieście czy zakręć się gdzieś indziej zgodnie z Twoimi zainteresowaniami...może nauka tańca, może coś jeszcze innego? Może spotykaj się z kolegami, którzy przyprowadzą swoje koleżanki na pizzę i akurat się zapoznasz. Wszystko jest lepsze niż internetowe portale, wiem bo sama kiedyś to testowałam.
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:14:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.