Problem z facetem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 20:17   #1
xxsunshine86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 61

Problem z facetem


Hej proszę o radę Miesiąc temu poznałam chłopaka na jednym z portali randkowych. Wszystko przebiegało super, okazał się bardzo romantyczny, dużo ze sobą pisaliśmy i spotykaliśmy koło 3 razy w tygodniu. Poznał mnie ze swoją rodziną, na imprezie urodzinowej jego siostry. Było to dla mnie dziwne bo nie znamy się tak dobrze, ale zgodziłam się tam pójść. Jeszcze przez tą imprezą, pytał się mnie czy dalej flirtuję z jakimiś facetami, odpowiedziałam, że nie i że nawet usunęłam zdjęcia z tego portalu. On powiedział, że bardzo mnie lubi, cieszy go to i chce się skupić na mnie, i że również z nikim tam nie rozmawia. Że traktuje nas serio i chce się zaangażować. No ale logował się non stop na ten portal, i rozmawiał tam z moją koleżanką chcąc się umówić, już po tym jak mi powiedział, że niby nic takiego nie robi. Kiedy mu o tym powiedziałam, to zaprzeczył, i w sumie nie drążyłam tematu, powiedziałam żeby mnie więcej nie kłamał. Teraz pojechał na narty, na tydzień i od tego momentu stał się bardzo oziębły. (Pojechał w dzień naszej rozmowy) Nie pisze prawie wcale, odpisuje w jednym krótkim zdaniu po kilku godzinach. W międzyczasie dwukrotnie próbował zaciągnąć mnie do łóżka ale odmówiłam, i powiedziałam, że chcę zaczekać. Niby to uszanował, no ale na następnym spotkaniu znowu podejmował próby.. Czy w ogóle, brać serio takiego faceta? Po pierwsze mimo świeżej znajomości już mnie okłamał, po drugie dziwne jest to jego nowe zachowanie. Jak to rozumieć, i czy na moim miejscu dałybyście sobie spokój czy może poczekać/ porozmawiać z nim jak wróci/ zobaczyć jak się sytuacja rozwinie?
xxsunshine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:26   #2
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Problem z facetem

Cytat:
Napisane przez xxsunshine86 Pokaż wiadomość
Hej proszę o radę Miesiąc temu poznałam chłopaka na jednym z portali randkowych. Wszystko przebiegało super, okazał się bardzo romantyczny, dużo ze sobą pisaliśmy i spotykaliśmy koło 3 razy w tygodniu. Poznał mnie ze swoją rodziną, na imprezie urodzinowej jego siostry. Było to dla mnie dziwne bo nie znamy się tak dobrze, ale zgodziłam się tam pójść. Jeszcze przez tą imprezą, pytał się mnie czy dalej flirtuję z jakimiś facetami, odpowiedziałam, że nie i że nawet usunęłam zdjęcia z tego portalu. On powiedział, że bardzo mnie lubi, cieszy go to i chce się skupić na mnie, i że również z nikim tam nie rozmawia. Że traktuje nas serio i chce się zaangażować. No ale logował się non stop na ten portal, i rozmawiał tam z moją koleżanką chcąc się umówić, już po tym jak mi powiedział, że niby nic takiego nie robi. Kiedy mu o tym powiedziałam, to zaprzeczył, i w sumie nie drążyłam tematu, powiedziałam żeby mnie więcej nie kłamał. Teraz pojechał na narty, na tydzień i od tego momentu stał się bardzo oziębły. (Pojechał w dzień naszej rozmowy) Nie pisze prawie wcale, odpisuje w jednym krótkim zdaniu po kilku godzinach. W międzyczasie dwukrotnie próbował zaciągnąć mnie do łóżka ale odmówiłam, i powiedziałam, że chcę zaczekać. Niby to uszanował, no ale na następnym spotkaniu znowu podejmował próby.. Czy w ogóle, brać serio takiego faceta? Po pierwsze mimo świeżej znajomości już mnie okłamał, po drugie dziwne jest to jego nowe zachowanie. Jak to rozumieć, i czy na moim miejscu dałybyście sobie spokój czy może poczekać/ porozmawiać z nim jak wróci/ zobaczyć jak się sytuacja rozwinie?
na prawdę nie wiesz co robić? facet okłamał Cię na samym początku (!!) - a jak go na tym przyłapałaś to nie dość, że się wparł, to jeszcze zaczął Cię traktować z dystansem i próbował zaciągnąć do łóżka... jak dla mnie chciał się tylko zabawić.
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:29   #3
Koteu
Raczkowanie
 
Avatar Koteu
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 469
Dot.: Problem z facetem

Ja bym na Twoim miejscu już dawno go skreśliła. Bez sensu! Facet Cie okłamuje i zaciąga Cię do łóżka? A w dodatku próbuje wykręcić się z tego, że rozmawiał z Twoją koleżanką. Daj sobie spokój, nie marnuj sobie nerwów na niego.. Albo spróbuj się do niego nie odzywać i zobacz czy sam się tym zainteresuje, że nie piszesz czy nie
__________________

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:33   #4
xxsunshine86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 61
Dot.: Problem z facetem

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
na prawdę nie wiesz co robić? facet okłamał Cię na samym początku (!!) - a jak go na tym przyłapałaś to nie dość, że się wparł, to jeszcze zaczął Cię traktować z dystansem i próbował zaciągnąć do łóżka... jak dla mnie chciał się tylko zabawić.
Z tym zaciągnięciem do łóżka to była wcześniejsza sytuacja, nim mu o tym wszystkim powiedziałam. Raz napisał mi po prostu, że może zostanę u niego na noc, to mu odpisałam, że za krótko się znamy i że podziękuję. A drugi raz ostatnio, całowaliśmy się na kanapie i zaczął się dobierać, więc mu powiedziałam, żeby się tak nie rozpędzał w żartach i zmieniłam temat. No to mnie zostawił w spokoju. Natomiast dziwiło mnie, że mnie zapoznał z całą rodziną plus jeszcze naprawdę do czasu wyjazdu się starał. Pisał cały dzień, chciał się codziennie widywać i był bardzo romantyczny.

I jeszcze tylko dodam, że usunął konto na tym portalu, jeszcze przed tym jak mu powiedziałam o koleżance. Powiedziałam mu, że dziwne że ciągle jest online, i powiedział, że może usunąć i tak też zrobił.

Edytowane przez xxsunshine86
Czas edycji: 2015-02-09 o 20:38
xxsunshine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:03   #5
Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Lagoon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 211
Dot.: Problem z facetem

Jeśli na samym początku wychodzą takie niepokojące rzeczy, to lepiej już zrezygnować z takiej znajomości.
Mi się wydaje że facet starał się dopóki nie stwierdził że jednak nie jesteś takim łatwym celem, możliwe że na tym wyjeździe poznał kogoś innego.
Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 00:22   #6
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Dot.: Problem z facetem

Możliwe że odechciało mu się (bo nie jesteś łatwa jak pisała @Lagoon ).
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 01:16   #7
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Problem z facetem

Cytat:
Napisane przez Lagoon Pokaż wiadomość
Jeśli na samym początku wychodzą takie niepokojące rzeczy, to lepiej już zrezygnować z takiej znajomości.
Mi się wydaje że facet starał się dopóki nie stwierdził że jednak nie jesteś takim łatwym celem
, możliwe że na tym wyjeździe poznał kogoś innego.
Też tak sądzę. Pewnie myślał, że trochę pobajeruje, romantyczności i inne pierdoły i będziesz jego, a o tym zaangażowaniu gadka, by tylko utwierdzić Cie w przekonaniu o czystych intencjach. Niestety różni są ludzie.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 02:03   #8
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Problem z facetem

W sumie to myślę jak większość z Was, że chcial się tylko pobawić, ale skoro tak to czemu konto usunął.. Z tego co wyczytałam na wątku o portalach randkowych to za konto są jakieś opłaty, więc usuwanie jakoś się nie kalkuluje. No ale to już szczegół, bo kłamstwo i chęć umawiania się za Twoimi plecami go dyskwalifikuje.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 04:22   #9
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Problem z facetem

Popieram. Liczył na łatwy łup, ale się przeliczył. No i mu się odechciało. Konto może i usunął, bo czymże jest ta opłata w porównaniu do możliwości (bez obrazy) zamoczenia. Pewnie założył inne. Ewentualnie założy, jak dostanie już czego chce.

W dodatku okłamał już na początku i to w sprawie z inną kobietą. Definitywnie skreślić.

Ten jego ,,romantyzm" to jak dla mnie też zagrywka.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:18   #10
xxsunshine86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 61
Dot.: Problem z facetem

Dzięki za rady. Miałam wątpliwości czy się dalej starać, głownie przez to że mnie poznał z rodzicami i rodzeństwem no i o jego zapewnieniach że mu zależy na długotrwałym związku ze mną ale mam teraz rozjaśnione. I już nie będę ciągnęła tej znajomości. Co do profilu na tym portalu, to jest tam wszystko darmowe Zastanawiam się tylko czy fair będzie nie mówiąc mu nic o tym znowu dodać sobie tam zdjęcia? Dzisiaj się nie odzywał. Wiem, że nie ma wifi, no ale nie wiem czy pisać mu, że to koniec z mojej strony, czy po prostu dodać sobie tam zdjęcia a znajomość pozostawić na neutralnym gruncie aż sama umrze, śmiercią naturalną ?
xxsunshine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:46   #11
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Problem z facetem

Cytat:
Napisane przez xxsunshine86 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady. Miałam wątpliwości czy się dalej starać, głownie przez to że mnie poznał z rodzicami i rodzeństwem no i o jego zapewnieniach że mu zależy na długotrwałym związku ze mną ale mam teraz rozjaśnione. I już nie będę ciągnęła tej znajomości. Co do profilu na tym portalu, to jest tam wszystko darmowe Zastanawiam się tylko czy fair będzie nie mówiąc mu nic o tym znowu dodać sobie tam zdjęcia? Dzisiaj się nie odzywał. Wiem, że nie ma wifi, no ale nie wiem czy pisać mu, że to koniec z mojej strony, czy po prostu dodać sobie tam zdjęcia a znajomość pozostawić na neutralnym gruncie aż sama umrze, śmiercią naturalną ?
Ja napisałabym, że z mojej strony to koniec, bo mnie okłamał już na samym początku. O ile nie planuje mnie okłamywać dalej - możemy pozostać znajomymi, ale TYLKO znajomymi. W dalszą dyskusję bym się nie wdawała. Czas o nim zapomnieć. p.s Niektórzy faceci mają luzackie podejście do swojej rodziny i to, że przyprowadzą dziewczynę - niekoniecznie musi coś oznaczać Znam takiego jednego.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 18:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.