rozbudzić uczucia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 14:36   #1
bca6fbf0e5b91693fa1df95752178a15344daea8_5e45e302697be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7

rozbudzić uczucia


Cześć! moja sprawa wygląda następująco - Zanim zaczęłam się spotykać z moim obecnym chłopakiem ( spotykamy się już ponad rok ) był on typowym draniem; lubił uwodzić dziewczyny, wykorzystac itp, nawet jeśli chciał się zaangażować to od razu gdy widział, że tym dziewczynom zaczęło zależeć nudziły mu się i zostały porzucane. Wszystko się zmieniło gdy się poznaliśmy, z początku nie myśleliśmy o sobie wcale poważnie, kpiłam z tego co robi. Ale zaczęliśmy się tak spotykać, dobrze się spędzało razem czas, gadało i po czasie cos zaiskrzyło. Mi też zawsze ciężko było się zakochać, zazwyczaj to chciałam żeby ktoś się o mnie starał, nawet nigdy mi na nikim nie zależało oprócz niego. Minęło półtora roku razem, dla niego to ogromna zmiana bo nigdy nie był w takim związku. I teraz zaczynają się problemy brakuje mi ciepła, bliskości, zainteresowania. Widzimy się tylko w weekendy a dla niego nie ma problemu by nie pisać przez caly tydzien, rzadko pisze do mnie kochanie, tylko od świąt pisze ze mnie kocha a ze teskni to nigdy. Ogolnie zero uczuc ( gdy sie widzimy jest inaczej ), nawet nie zapyta jak mi minął dzien, nawet zadnego dobranoc. Ogólnie mówiąc chłopak gdy się z nim nie widze, zachowuje sie jakby nie miał dziewczyny, czasami nawet czuje sie samotna. Rozmawiałam z nim o tym i mówi, że mnie kocha i jest mu dobrze ale on nawet nie zwrócił uwagi ze nigdy nie mial z zadna kobieta takiego kontaktu ze codziennie rozmawia z nia. I rozmowy nic nie pomogły ciągle jest to samo, ja tez nie chce ciągle wypisywać bo boje sie ze mu sie znudzi albo bedzie myslal ze jestem nachalna i nie moge dac mu spokoju. Ale to chyba normalne ze w związku się utrzymuje stały kontakt i nie mowa tu zeby pisac caly dzien, ale chociaż wieczorem chwile popisać albo zadzwonic. Do tego jego słowa ' jakbysmy zerwali to nie rozpaczałbym długo 2 tyg i bym o wszystkim zapomniał ' i typu ' szukałbym od razu pocieszenia i wtedy bym nie myślał o tym ' , ' znalazłbym drugą taką z która będę szczęśliwy jak z Tobą '

to ze mną cos jest nie tak czy z nim? co zrobic w takiej sytuacji?
bca6fbf0e5b91693fa1df95752178a15344daea8_5e45e302697be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 14:59   #2
paulaa1502
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 37
Dot.: rozbudzić uczucia

Szczerze to ma dość dziwne podejście... Zachowuje się jakby ten związek był mu zupełnie obojętny, nie jest mu ani źle ani dobrze chyba nie wie czego chce...
paulaa1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 16:32   #3
anusska89
Raczkowanie
 
Avatar anusska89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 111
Dot.: rozbudzić uczucia

Przykro mi ale raczej mu na Tobie nie zależy. Co z tego, że mówi, że kocha skoro wcale tego nie okazuje...Zakochany facet nie wyobraża sobie braku kontaktu przez cały tydzień...No i to, że mówił iż znalazłby sobie inną z którą też będzie szczęśliwy... masakra. Nie powinnaś go traktować zbyt poważnie.
__________________
''Są ludzie, z którymi od pierwszej chwili znajdujesz wspólny język. A potem bez względu na upływ czasu, dzielące was kilometry albo dni milczenia wystarczy, jedno spojrzenie i znów rozumiecie się bez słów.''
— Mia


anusska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 20:09   #4
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: rozbudzić uczucia

Piszesz o zmianie. Nie, on sie nie zmienil. Byc moze chwilowo poprzestal na seksie z tobą jedną
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 20:23   #5
halka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 4
Dot.: rozbudzić uczucia

Dla mnie to jest bardzo dziwne, żeby przez tydzień się nie kontaktować - tak to można z koleżanką, ale nie z partnerem. Mój mąż pracuje za granicą i telefony są drogie, ale i tak codziennie mi coś napisze co u niego słychać, jak bardzo mnie kocha albo po prostu dzwoni, żeby usłyszeć mój głos.
Wydaje mi się, że mu na Tobie nie zależy. Jak się spotkacie to dobrze, a jak nie, to też dobrze. Nawet sam mówi, że byłby równie szczęśliwy z kimś innym, a przecież ukochana osoba jest nie do zastąpienia i bez niej to koniec świata!

Edytowane przez halka16
Czas edycji: 2015-03-09 o 20:25
halka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 21:11   #6
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: rozbudzić uczucia

Naprawdę myslisz, żeby po roku związku nie pisać do niego bo mu się znudzisz?
Po jego zachowaniu nie dziwię się że jest ci przykro, czy on ci okazuje w ogóle w jakiś sposób, że mu zalezy? Bo z tego co opisujesz wyłania się obraz niezbyt zaangażowanego w tę relacje człowieka.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 21:12   #7
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: rozbudzić uczucia

Nie zalezy mu. Podejśie typu "mam dziewczynę, żeby mieć".
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 22:51   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: rozbudzić uczucia

Do tego jego słowa ' jakbysmy zerwali to nie rozpaczałbym długo 2 tyg i bym o wszystkim zapomniał ' i typu ' szukałbym od razu pocieszenia i wtedy bym nie myślał o tym ' , ' znalazłbym drugą taką z która będę szczęśliwy jak z Tobą '

Czyli jesteś jedną z wielu a nie jedyną i wyjątkową.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:19   #9
bca6fbf0e5b91693fa1df95752178a15344daea8_5e45e302697be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: rozbudzić uczucia

Gdy jest jakas okazja zawsze pamieta, czesto mnie gdzies zabiera. Naprawde nie wiem co robic starac sie czy olewac to? Nie jesrem w stanie zerwac, juz probowalam milion razy.
bca6fbf0e5b91693fa1df95752178a15344daea8_5e45e302697be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:06   #10
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: rozbudzić uczucia

Dziewczyno,

Jakie często?
Gdzie on niby tak cię zabiera? Podczas weekendów? Skoro w tygodniu nie rozmawiacie to jak to jest? Nagle on się zjawia jako pan i władca i mówi :mam czas dla ciebie wsiadaj do auta jedziemy tam gdzie mam ochotę?

Nic nie zrobisz. On ma cię gdzieś. Nie jesteś kimś ważnym dla niego.
Sam ci powiedział, że gdyby ciebie zabrakło jego by to nie obeszło nawet.

[1=bca6fbf0e5b91693fa1df95 752178a15344daea8_5e45e30 2697be;50590122]Gdy jest jakas okazja zawsze pamieta, czesto mnie gdzies zabiera. Naprawde nie wiem co robic starac sie czy olewac to? Nie jesrem w stanie zerwac, juz probowalam milion razy.[/QUOTE]
__________________
Trzeba dokonywać wyborów. Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej gwarancji. I zawsze, zawsze wybiera sam.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-10 15:06:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.