Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 16:05   #4411
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

jeżeli w czasie zabiegu wyprostujesz prostownicą to możesz zapomnieć o jakichkolwiek falach przynajmniej przez miesiąc, a i potem trzeba się baaardzo starać, żeby wogóle były jakieś fale..

nie wiem jak będzie jak keratyna się już całkiem z włosów wypłucze, bo do tego etapu jeszcze nie doszłam

ja bym właśnie chciała osiągnąć jedynie to wygładzenie i anty- puszenie bez efektu prostych włosów, których u siebie po prostu nie lubię

Ps. nie wiem czy jak zwykle zamiast wytłumaczyć bardziej nie namieszłam
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 18:05   #4412
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
jeżeli w czasie zabiegu wyprostujesz prostownicą to możesz zapomnieć o jakichkolwiek falach przynajmniej przez miesiąc, a i potem trzeba się baaardzo starać, żeby wogóle były jakieś fale..

nie wiem jak będzie jak keratyna się już całkiem z włosów wypłucze, bo do tego etapu jeszcze nie doszłam

ja bym właśnie chciała osiągnąć jedynie to wygładzenie i anty- puszenie bez efektu prostych włosów, których u siebie po prostu nie lubię

Ps. nie wiem czy jak zwykle zamiast wytłumaczyć bardziej nie namieszłam
Czesc dziewczyny, czytam na biezaco caly watek i wlasnie sie zastanawiam, czy nie zrobic podobnie. Mam cienkie, ale krecone wlosy, ktore nawet po Rowencie obrotowej oklapuja. Przyszla do mnie keratyna i nie wiem co z nia poczac. Chce osiagnac efekt gladkosci, bez puszenia, fale moga zostac. Ciekawe czy da sie takim sposobem, tzn niska temp prostownicy, albo zwykla suszarka. Co myslicie?
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:00   #4413
basiab30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Kurcze, szczerze powiedziawszy przy cienkich i oklapniętych włosach, po keratynie będziesz miała włosy bardzo przylizanie i będzie ci się wydawało, że jest ich jeszcze mniej niestety ! .
A jeśli chodzi o wykonanie zabiegu w temp niższej niż 200 st, (a najlepiej 210-230 st ) to może ci nie wyjść . Ja robiłam w temp 200 st i wyszło ale dziewczynom w tej temp nie udało się dobrze wprasować keratyny.

Edytowane przez basiab30
Czas edycji: 2010-10-23 o 20:42
basiab30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 23:44   #4414
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
caskada ja się teraz zastanawiam czy nastepnym razem jak będę robić (zostało mi jeszcze pół zestawu) nie użyć jedynie suszarki i szczotki, bez prostownicy. Tak jak w tym filmiku, który pokazywała Rybiorek... a jeśli już będę prostować to może dosłownie 10 cm samych końcówek. Szkoda mi fal
Ty masz fale, a ja z takim sposobem przy prawdziwych lokach co mogę osiągnąć? ciekawe
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 00:07   #4415
WMakuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

anwen czy nie wiesz jaki szampon z biovaxa można używać po encanto? niestety mi się po babydream łupież pokazał
WMakuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:08   #4416
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez WMakuch Pokaż wiadomość
anwen czy nie wiesz jaki szampon z biovaxa można używać po encanto? niestety mi się po babydream łupież pokazał
rzuciłam okiem na ten do ciemnych i do blond- obu można używać. Podejrzewam, że wszystkie mają te same detergenty a różnią się jedynie składnikami pielęgnujacymi, więc pewnie wszystkie się nadają

Ps. na tym zdjęciu u mnie w albumie mam jeszcze jakieś resztki keratyny. Jak wysuszę na szczotce to włosy nadal są gładkie i proste, więc podejrzewam, że jeszcze mi się do końca nie wypłukała cała keratyna. Już od ponad miesiąca używam normalnych szamponów, bo chciałam odzyskać fale
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:36   #4417
WMakuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

anwena dziękuje za szybką odpowiedz lecę do apteki po biovaxa piękne masz teraz fale i włoski tak zdrowo wyglądają mam nadzieje że też wrócę do moich fal i nigdy więcej się nie skusze na trwała
WMakuch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 10:47   #4418
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

WMakuch nie ma za co a wiesz ze ten Biovax jest teraz na promocji w SuperPharm za 12,99zł

mnie ciagle kusi trwała... bardzo lubiłam się w takich włosach, ale nie chcę ich znów niszczyć nawet ostatnio ogladałam taką ziołową - niby delikatniejszą i zastanawiałam się czy sama w domu sobie nie zrobić kto wie może na wiosnę się odważę
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 10:56   #4419
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

anwen tylko nie trwala chcesz miec pozniej odrost i szope siana widzialam jak wygladaja loki z trwalej dla mnie to masakra tym bardziej ze trwala robi sie na malych walkach
co do prostowania keratynowego to mam ochote podreperowac swoje wlosy wlasnie ta keratyna i nie przeszkadza mi fakt ze beda proste przez 3 czy ile miesiecy
ale jak mowie narazie to tylko gdybanie i marzenie do przodu o pol roku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:08   #4420
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja robiłam kiedyś w JLD coś co nazywało się Frisette w teorii miało się utrzymac przez około 3-6 tygodni u mnie efekt był widoczny przez conajniej pół roku ale odrostów nie było widać bo to nie był taki mocny skręt tylko raczej luźne fale i nie zniszczylo mi jakoś specjalnie włosów (bardziej chyba to, że nie umiałam wtedy o nie dbać- zero odżywek, drogeryjne szampony z SLS). Frisette wyglądało tak, że zakręcili mi włosy - takie grubsze pasma na grubsze niż normalnie do trwałej wałki, więc nie było takiego baranka. Chciałam zrobić podobnie- grube pasma na moich papilotach i ziołowa trwałe i nawet krótszy czas niż zalecany na opakowaniu... ale to też tylko takie moje "gdybanie i marzenie do przodu o pół roku"

a co do keratyny to dobrze, że zaczekasz z pół roku- może do tego czasu objawi się ktoś kto robił na lokach/falach i będzie wiadomo czy włosy po zabiegu wracają do swojego stanu sprzed... bo na razie chyba nie ma takiej pewności :/
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com

Edytowane przez anwen
Czas edycji: 2010-10-24 o 11:10
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:13   #4421
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

anwen mam pytanie troche offtopowe
czy na twoim blogu znajduja sie lub znasz jakies odzywki szampony z dodatkiem keratyny do codziennej pielgnacji wlosow...nie chodzi mi w tym momencie o prostowanie tylko chcialabym "podreperowac" keratynka swoje falo/loki w delikatnej ilosci
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:28   #4422
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

W tej chwili do głowy przychodzą mi dwie:
1. Artiste do kupienia w drogeriach Natura: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...generujaca.htm
2. któryś z Lorysów też ma keratynę- nie mogę sobie teraz przypomnieć który, ale podejrzewam, że i tak są w nim tylko śladowe jej ilości.

Najłatwiej jest chyba kupić taką z mazideł i dodawać do masek- ja tak właśnie robię
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 11:53   #4423
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
W tej chwili do głowy przychodzą mi dwie:
1. Artiste do kupienia w drogeriach Natura: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...generujaca.htm
2. któryś z Lorysów też ma keratynę- nie mogę sobie teraz przypomnieć który, ale podejrzewam, że i tak są w nim tylko śladowe jej ilości.

Najłatwiej jest chyba kupić taką z mazideł i dodawać do masek- ja tak właśnie robię
tak lorys "bambus i keratyna" zielona mam taka
dzieki wielkie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:01   #4424
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
anwen tylko nie trwala chcesz miec pozniej odrost i szope siana widzialam jak wygladaja loki z trwalej dla mnie to masakra tym bardziej ze trwala robi sie na malych walkach
co do prostowania keratynowego to mam ochote podreperowac swoje wlosy wlasnie ta keratyna i nie przeszkadza mi fakt ze beda proste przez 3 czy ile miesiecy
ale jak mowie narazie to tylko gdybanie i marzenie do przodu o pol roku
kochana, Ty sie swoich pieknych wlosow nie czepiaj, przeciez one sa idealne, cudowne
kup jakas odzywke nowa, taniej Ci wyjdzie i nie bedziesz miala wyprostowanych
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:09   #4425
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
ja robiłam kiedyś w JLD coś co nazywało się Frisette w teorii miało się utrzymac przez około 3-6 tygodni u mnie efekt był widoczny przez conajniej pół roku ale odrostów nie było widać bo to nie był taki mocny skręt tylko raczej luźne fale i nie zniszczylo mi jakoś specjalnie włosów (bardziej chyba to, że nie umiałam wtedy o nie dbać- zero odżywek, drogeryjne szampony z SLS). Frisette wyglądało tak, że zakręcili mi włosy - takie grubsze pasma na grubsze niż normalnie do trwałej wałki, więc nie było takiego baranka. Chciałam zrobić podobnie- grube pasma na moich papilotach i ziołowa trwałe i nawet krótszy czas niż zalecany na opakowaniu... ale to też tylko takie moje "gdybanie i marzenie do przodu o pół roku"

a co do keratyny to dobrze, że zaczekasz z pół roku- może do tego czasu objawi się ktoś kto robił na lokach/falach i będzie wiadomo czy włosy po zabiegu wracają do swojego stanu sprzed... bo na razie chyba nie ma takiej pewności :/
hEHE, to czekajcie na mnie ja mam baranka jak odpowiednio wysuszę loki ale nie wiem w sumie czy nie pozostanę przy prostych jak takie mi wyjdą

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
kochana, Ty sie swoich pieknych wlosow nie czepiaj, przeciez one sa idealne, cudowne
kup jakas odzywke nowa, taniej Ci wyjdzie i nie bedziesz miala wyprostowanych
A ja już nie pamiętam jakie włoski ma cascada... gdzie są fotki?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 08:10   #4426
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
hEHE, to czekajcie na mnie ja mam baranka jak odpowiednio wysuszę loki ale nie wiem w sumie czy nie pozostanę przy prostych jak takie mi wyjdą

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------


A ja już nie pamiętam jakie włoski ma cascada... gdzie są fotki?
fotki mam w podpisie nizej ale nic szczegolnego tam nie wypatrzysz caly czas dbam zapuszczam i tak wkolo i ciagle podobaja mi sie wlosy innych zwlaszcza takie gladkie proste...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:03   #4427
WMakuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

anwena u nas w Radomiu nie ma Superpharm więc musiałam za 16,99 w aptece kupić ale na tygodniu mam zamiar do warszawy pojechać to na pewno zrobię sobie zapas trochę się boje jakiś inny z biovaxa wybrać bo w ogóle się nie znam na składach.
Jak już wypróbujesz tą trwała daj znać bardzo ciekawa jestem jak to wijdzie. Ja po mojej trwałej powiedziałam nigdy więcej ale może ten twoj pomysł z grubymi pasemkami i z ziołową trwała i mi się spodoba
WMakuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 13:26   #4428
Martyna123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej mam do was wielką prośbę napiszcie mi jak można to zamówić krok po kroku ,bo chce to zamówić ale nie mam zielonego pojęcia jak. Bardzo was proszę o odpowiedz
Martyna123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:30   #4429
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny mam problem niecały miesiąc temu robiłam keratynę. Włosy wyszły idealnie były mega proste, niestety dzisiaj już mam fale. Często muszę chodzić w spiętych włosach (taka praca) i niestety włosy mi się "odkształciły" . Grzywa jest prosta a z tyłu wielka fala a wydaje mi się że z tyłu robiłam dokładniej. Może temperatura była za niska - 210 stopni, a może zły szampon czy odzywka - Palmolive fioletowy i Artiste z kreatyna? Jak myślicie? Może spróbować nałożyc samą odżywke z zestawu na 15 min i wyprostować? Nie chce robić znów całości bo mam tragiczny przyliz a teraz już fajnie odbiły od głowy. Poradźcie plissss
__________________
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół. "
George Bernard Shaw
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 17:36   #4430
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

wg mnie to od upiętych włosów masz tą fale, po umyciu też masz taka fale? czy ten szampon palomolive jest z sls? zalecane jest nie uzywanie takich szamponów, chodź wiem z własnego doświadczenia że nawet jesli sie uzywa to keratyna sie wypłukuje a nie fala sie robi, śpisz w związanych? poszukaj gumek które nie będą aż tak uciskały włosów, przerzuć się na spinki/spinkę zamiast wiazania, mozesz sprobowac z odżywką chodź to tylko odżywka więc nie wiem czy cos da wprasowanie jej....
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 13:15   #4431
kotekmlotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny, jeśli któraś z Was chciałaby się pozbyć*nadmiaru zapasów, to chętnie odkupię pół, bądź 1/3 zestawu! :-)))) Ewentualnie mogę się też złożyć na taką samą ilość z kimś, kto chciałby kupić to cudo na Allegro.
kotekmlotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 16:44   #4432
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny a mozecie mi poradzic, jakiego innego szamponu niz Hipp lub Babydearm mozna uzywac po keratynie?
Niestety, po obydwu mam nastepnego dnia masakrycznie tluste wlosypodczas gdy po zwyklych szamponach tj. takich z sls-em moge je myc co 2 dni...
Czy ktoras w Was tez ma/miala taki problem i znalazla jakies rozwiazanie, ktore nie spowoduje przyspieszonego wymycia keratynki?

Heh,od wtorku zaczynam nowa prace, bede miala do niej spory kawal drogi i codzienne, poranne mycie odpada, a z tluszczem na glowie wstyd sie pokazac...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:08   #4433
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja kupilam drugie opakowanie babydreama i ono wyglada troche inaczej, ma biala a nie zolta nakretke i po nim moje wlosy sa super po tamtym z zolta nakretka mialam wlosy niedomyte, tluste u nasady zaraz po myciu a po tym sa swiezutkie

dzisiaj mam 2 miesiace od zabiegu wlosy zaczynaja sie leciutko puszyc, szczegolnie grzywka bo obcielam ale i tak sa proste, musze je jedynie po suszeniu wygladzic lekko prostownica ale tylko gorna warstwe ktora jest krotka bo wycieniowalam wlosy.
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:55   #4434
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witam Panie Dzis mialam robione Encanto u frycka , oczka szczypaly mnie jak cholerka, robilysmy prostownica tytanowa Wahl Cutek i wszystko ladnie odparowalo, calosc wyniosla ok 3, 5 godz odzywki nie splukaluysmy tylko dobrze wytarlysmy o recznik papirowy, wloski fajnie wyszly , tylko troszke mam oklapniete przez ta odzywke juz nie moge sie doczekac jak je umyje, wloski sa proste ahas jak suszylysmy suszrka to nawet same juz byly proste
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:46   #4435
dagamarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

MAM WIELKA PROŚBĘ !!!!!
Prosze podacie listę kosmetyków ,odzywek po Encanto....
Prosze
dagamarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:03   #4436
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dagamarka Pokaż wiadomość
MAM WIELKA PROŚBĘ !!!!!
Prosze podacie listę kosmetyków ,odzywek po Encanto....
Prosze
Poszukaj, tam jest
http://www.anwena.blogspot.com/

pozdrowienia dla Anwen
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:15   #4437
dagamarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziekuje ,a co to są te sls??
dagamarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:17   #4438
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Poszukaj, tam jest
http://www.anwena.blogspot.com/

pozdrowienia dla Anwen
cześć Dziewczyny, niestety nie przeczytam całego wątku może było już to pytanie, ale zapytam, czy polecicie jakiegoś fryzjera w Warszawie który mi pięknie wyprostuje włoski....?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:44   #4439
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez dagamarka Pokaż wiadomość
Dziekuje ,a co to są te sls??

poczytaj wątek.....

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, niestety nie przeczytam całego wątku może było już to pytanie, ale zapytam, czy polecicie jakiegoś fryzjera w Warszawie który mi pięknie wyprostuje włoski....?
a masz własne encanto? Jeśli tak to poproś koleżankę, to nic trudnego. Jeśli nie masz produktu, to nie wiem czy znajdziesz fryzjera który na tym bedzie pracował....
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 09:56   #4440
dagamarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[QUOTE=DMkAnia;22936723]Poszukaj, tam jest
http://www.anwena.blogspot.com/

Te wszystkie produkty napewno można stosowac i dodatkowo jeszcze keratyne do nich dorzucić ...?
a czytałam duzo wątku ale nie mogę dalej wyczaić co to sls pod jakim hasłem kryje się na szmponach??
dagamarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.