Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 09:10   #1831
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: antykoncepcja i złe samopoczucie

Cytat:
Napisane przez wizazankaka Pokaż wiadomość
wymiotuję po nich. wolę się zabezpieczać gumką
Trochę się nie dziwię, ja przy jednych miałam ciągłe nudności, zmieniałam na inne, ale po zakończeniu opakowania. Jeśli nie zamierzasz brać tabletek w ogóle i nie masz powodów by bać się o zabezpieczenie, możesz odstawić w każdej chwili, z tym że tak jak pisałam, zaleca się jednak z poczekaniem do przynajmniej 3 tygodnia.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:14   #1832
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: antykoncepcja i złe samopoczucie

Ja bym jednak radziła zaczekać trochę, może się unormuje, jeśli nie, to możesz za jakiś czas spróbować innych tabletek, bo te widocznie Ci nie podchodzą. Mnie przez pierwszy miesiąc brania Kontraceptu też mdliło (czasem dość ostro) i bolała mnie głowa, ale przeczekałam i teraz bym tych tabletek na inne nie zamieniła szczerze mówiąc Ale to jest indywidualna sprawa każdej kobiety jak na tabletki reaguje.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 18:14   #1833
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: antykoncepcja i złe samopoczucie

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;45756933]Ja bym jednak radziła zaczekać trochę, może się unormuje, jeśli nie, to możesz za jakiś czas spróbować innych tabletek, bo te widocznie Ci nie podchodzą. Mnie przez pierwszy miesiąc brania Kontraceptu też mdliło (czasem dość ostro) i bolała mnie głowa, ale przeczekałam i teraz bym tych tabletek na inne nie zamieniła szczerze mówiąc Ale to jest indywidualna sprawa każdej kobiety jak na tabletki reaguje.[/QUOTE]
Ja wymiotowałam biorąc Lesinelle. Zmieniałam je bardzo szybko; bodajże po niespełna dwóch tygodniach przeszłam na Qlairę.
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 06:53   #1834
herrfrau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 59
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy jeśli biorę zwykle tabletki o 21:00 to po 7-dniowej przerwie (czyli 8 dnia) powinnam wziąć też o 21? Czy to będzie za późno?
herrfrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 07:28   #1835
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez herrfrau Pokaż wiadomość
Czy jeśli biorę zwykle tabletki o 21:00 to po 7-dniowej przerwie (czyli 8 dnia) powinnam wziąć też o 21? Czy to będzie za późno?
Jeśli zwykle bierzesz tabletki o 21 to nowe opakowanie po przerwie też powinnaś zacząć o 21.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:18   #1836
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: antykoncepcja i złe samopoczucie

Czy ktoś miał do czynienia z antybiotykiem Macromax? Znalazłam jakieś informacje, że nie wpływa, ale nie były one rzetelne. Ktos coś wie?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 14:44   #1837
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: antykoncepcja i złe samopoczucie

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał do czynienia z antybiotykiem Macromax? Znalazłam jakieś informacje, że nie wpływa, ale nie były one rzetelne. Ktos coś wie?
O ile pamiętam to substancją czynną jest azytromycyna ( tak jak w sumamedzie). A ona nie obniża skuteczności. Tylko przy azytromycynie często występują biegunki i wtedy trzeba uważać, bo tabletka może się nie wchłonąć.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 17:16   #1838
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: antykoncepcja i złe samopoczucie

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
O ile pamiętam to substancją czynną jest azytromycyna ( tak jak w sumamedzie). A ona nie obniża skuteczności. Tylko przy azytromycynie często występują biegunki i wtedy trzeba uważać, bo tabletka może się nie wchłonąć.
Tak, dokładnie chodzi o tę substancję Dziękuję
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:55   #1839
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, bardzo proszę o poradę

Wspominałam parę stron wcześniej, że zapomniłam 1 tabletki z 1 tyg. - wziełąm tabletkę po. Następnego tygodnia złapał mnie wirus - skończyłam antybiotyk w piątek. Dziś jest 7 dzień po antyku i już jutro zaczyna mi się przerwa... czy bez problemu facet może już kończyć we mnie? Gdyby nie ta przerwa byłabym pewna, że wszystko będzie ok, a tak wolę podpytać
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:28   #1840
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o poradę

Wspominałam parę stron wcześniej, że zapomniłam 1 tabletki z 1 tyg. - wziełąm tabletkę po. Następnego tygodnia złapał mnie wirus - skończyłam antybiotyk w piątek. Dziś jest 7 dzień po antyku i już jutro zaczyna mi się przerwa... czy bez problemu facet może już kończyć we mnie? Gdyby nie ta przerwa byłabym pewna, że wszystko będzie ok, a tak wolę podpytać
Ja bym nie ryzykowała i poczekała, ale ja się aż tak na tym nie znam, więc poczekaj na czyjąć opinię jeszcze
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 12:17   #1841
zlosnica12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny co to może być ?
Odkąd skończyła się przerwa pobolewa mnie podbrzusze - to skutki uboczne, zła dieta czy co?
Trwa to już tydzień. Biore 6 opakowanie. Ten ból nie trwa cały czas ale sie pojawia codziennie
zlosnica12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 13:47   #1842
_morlinka_
Raczkowanie
 
Avatar _morlinka_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny ! Dostałam wczoraj krwawienie z odstawienia, więc wreszcie się uspokoiłam, chociaż...... nie, nie sądze, żeby cokolwiek przetrwało taki potop, wczoraj miałam silny ból brzucha, więc to na pewno żadne plamienie.
Wreszcie sie uspokoiłam i przemyślałam na chłodno całą sprawę, chyba przerzucę się na plastry, dużo mniejsza szansa, żeby sobie same zaszkodzić, i pomieszać, zapomnieć, opóźnić, zwymiotować i drżeć przed każdą szklanką soku, macie jakieś opinie ? Potrzebuje informacji od schizowiczek, przeglądam wątki dot. plastrów, ale chcę zapewnienia, że to mniej awaryjna metoda.
_morlinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:03   #1843
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Witajcie dziewczyny. Jako, że sama przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi zaczęłam 8 miesięcy temu to mam nadzieję uzyskać pomoc od badrdziej doświadczonych. W poprzednim miesiącu przyjmowałam Azitrox 24.02 dokładnie przez 3 dni, potem w piątek zaczęła mi się przerwa na placebo. Podczas brania antybiotyku stosowaliśmy zabezpieczenie dodatkowe, jednak na 6 i 7 dniu placebo już nie. Potem zaczęłam nowe opakowanie, dzisiaj zaczęłam kolejną przerwe na krwawienie i zdziwiona bardzo po 3,5 godzinie od terminu przyjęcia tabletki placebo dostałam krwawienia. Stąd moje pytanie czy jest możliwe dostać krwawienie na 1 tabletce(zawsze dostawałam 3 dnia rano) i czy wszystko jest ok?
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 14:13   #1844
_morlinka_
Raczkowanie
 
Avatar _morlinka_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Złośnica, stawiałabym na jakieś sprawy podrobowe; jelita, woreczek ? Równie dobrze, to mogą być zwyczajne, codzienne bolączki, jeśli Cie to bardzo niepokoi, to może warto zrobić USG brzucha. Myślę, że to prawie na pewno, nic związanego z tabsami.
_morlinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:32   #1845
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez _morlinka_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Dostałam wczoraj krwawienie z odstawienia, więc wreszcie się uspokoiłam, chociaż...... nie, nie sądze, żeby cokolwiek przetrwało taki potop, wczoraj miałam silny ból brzucha, więc to na pewno żadne plamienie.
Wreszcie sie uspokoiłam i przemyślałam na chłodno całą sprawę, chyba przerzucę się na plastry, dużo mniejsza szansa, żeby sobie same zaszkodzić, i pomieszać, zapomnieć, opóźnić, zwymiotować i drżeć przed każdą szklanką soku, macie jakieś opinie ? Potrzebuje informacji od schizowiczek, przeglądam wątki dot. plastrów, ale chcę zapewnienia, że to mniej awaryjna metoda.
Z drugiej strony- nie będziesz się martwić, że plaster może się odkleić? Zostać jakoś naruszony?
Cieszę się, że przestałaś się martwić. Ja z moją zapomnianą tabletką w 1 tygodniu muszę doczekać poniedziałku, bo wtedy powinno przyjść krwawienie.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:38   #1846
zlosnica12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

USG miałam robione w styczniu jak byłam u ginekologa, było ok. na razie chce poczekać nie mam możliwości iść nawet do lekarza obecnie.
Mój facet liczy że to może ciąża jak się gorzej czuje.
zlosnica12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:46   #1847
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zlosnica12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co to może być ?
Odkąd skończyła się przerwa pobolewa mnie podbrzusze - to skutki uboczne, zła dieta czy co?
Trwa to już tydzień. Biore 6 opakowanie. Ten ból nie trwa cały czas ale sie pojawia codziennie
Mam czasem takie miesiące, że dzień w dzień jajniki dają o sobie znać, a po przerwie ból ustępuje. Jeżeli to jest jednorazowa sprawa, to ja bym się nie martwiła. W końcu jajniki nadal tam są, nie wycięli ich przez to, że łykasz tabletki. Jeżeli w kolejnym miesiącu ból nadal będzie dokuczliwy, to leć do lekarza. Teraz oczywiście możesz się z nim skonsultować, ale ja bym się nie martwiła. To może być skutek uboczny, ale nie musi.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 15:49   #1848
zlosnica12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

dzięki za odpowiedzi
zlosnica12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:26   #1849
headen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 94
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Wiecie może, czy soda oczyszczona (taka, co niektórzy przyjmują w przypadku dolegliwości żołądkowych) może mieć jakiś wpływ na tabletki ?
headen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 16:51   #1850
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

moze sie ktos jeszcze wypowie n.t. mojej sytuacji?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 16:58   #1851
headen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 94
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ja też bym lepiej poczekała
headen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:22   #1852
_morlinka_
Raczkowanie
 
Avatar _morlinka_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez headen Pokaż wiadomość
Wiecie może, czy soda oczyszczona (taka, co niektórzy przyjmują w przypadku dolegliwości żołądkowych) może mieć jakiś wpływ na tabletki ?
Jeśli wpływa przeczyszczająco, to myślę, że może obniżać skuteczność, jeśli ehem...przeczyszczenie nastąpiło <4 h. Ale w sumie pierwszy raz słyszę, żeby połykać sodę..... o.0 Wydaje mi się to bardzo obciążające dla śluzówki żołądka, ze względu na silnie zasadowy odczyn...
_morlinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:27   #1853
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez _morlinka_ Pokaż wiadomość
Jeśli wpływa przeczyszczająco, to myślę, że może obniżać skuteczność, jeśli ehem...przeczyszczenie nastąpiło <4 h. Ale w sumie pierwszy raz słyszę, żeby połykać sodę..... o.0 Wydaje mi się to bardzo obciążające dla śluzówki żołądka, ze względu na silnie zasadowy odczyn...
stosuje się sodę ale rozpuszczoną w wodzie, spokojnie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:31   #1854
headen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 94
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Tak, rozpuszczam w wodzie i nie na przeczyszczenie tylko aby powstrzymać wymioty znalazłam lek Fleet Soda, który wpływa na wchłanianie, lecz jest on stosowany na przeczyszczenie
headen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:34   #1855
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez headen Pokaż wiadomość
Tak, rozpuszczam w wodzie i nie na przeczyszczenie tylko aby powstrzymać wymioty znalazłam lek Fleet Soda, który wpływa na wchłanianie, lecz jest on stosowany na przeczyszczenie
no bardziej na uregulowanie kwasów w żołądku niż na wymioty się stosuje
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:36   #1856
headen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 94
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ważne, że pomaga Ale chyba nie osłabia działania tabletek nie?
headen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:39   #1857
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez headen Pokaż wiadomość
Ważne, że pomaga Ale chyba nie osłabia działania tabletek nie?
według mnie jak jest stosowana więcej niż 4 godziny od zażycia tabletki to nie wpływa.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 17:41   #1858
headen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 94
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziękuję za odpowiedź
headen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 18:02   #1859
horriblemorning69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 29
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jeśli znowu pojawiło się dzisiaj plamienie organizm nadal ma zaburzony cykl?
horriblemorning69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 20:13   #1860
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale wczoraj piłam wódkę, a potem o 21 miałam przyjąć tabletkę. Przyjęłam ją. I wymiotowałam. Tylko nie pamiętam czy przyjęłam ją po wymiotowaniu czy przed-niestety W razie czego po 23 przyjęłam następną już po wymiotowaniu. I mam w związku z tym pytania, laski odpowiedźcie, pliz (była to 11 tabletka z opakowania, czyli 2gi tydzień.
CIAG DALSZY PYTANIA

A więc po tej sytuacji zostało mi w opakowaniu 20 tatbletek z czego dodatkowo jedną pominęłam (ostatnią). Czy sytuacja wyżej opisana i pominięcie 20stej tabletki nie zmniejszyło ochrony i dalej jestem zabezpieczona?

Proszę o odpowiedź.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.