Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 08:02   #3121
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dzięki, kochana jesteś Na razie mam się czym maziać (mam jeszcze ryż od Ciebie ) - jakby co, poproszę
Swoją drogą pomaziałam się czarną maliną i to jest cudo... Może zastąpić czarną porzeczkę, jeśli idzie o wchłanialność, a jest znacznie lepsza, jeśli wziąć pod uwagę zapach... Mój M. natychmiast rozpoznał po zapachu, że mam jakąś malinę na buzi
Wieczorem zamaskuję się na truskawkowo
jak tylko dojdzie, my wyzdrowiejemy to się odezwę
mieliśmy jechać 7.02 w góry ale obecnie wszyscy jak jeden mąż zdychamy, więc cienko to widzę

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Ilona, ja z kolei służę próbką colostrum jakby co

wzięłam to colostrum tak z pewną nieśmiałością, Ty w każdym bądź razie przeżyłaś
nie jest to jakiś must have...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 09:31   #3122
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja miałam spore opory psychiczne ale mówię sobie że to w sumie nie różni się od mleka w proszku (bielsze, ale zapach taki sam). Ratowałam się tym po ostatnim jeżu, pomogło, ale za to chyba w moim przypadku nie było dobrym pomysłem mazianie się witaminą A
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 10:33   #3123
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

olejek ze sliwki jest cudny przynajmniej zapach mam krem z tym olejkiem następnym razem kupie sam olejek
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 14:36   #3124
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja dziś złożyłam pierwsze zamówienie, jak się rozkręciłam to wyszło ciut ponad 100zł z wysyłką. Tyle fajnych rzeczy że aż dostałam oczopląsu od tego "do koszyka" . Myślę, że uda mi się z tego ukręcić jakiś kremik eksperymentalny z oleju konopnego, hydrolatu aloesowego, ekstraktu z zielonej herbaty,mocznika i biobazy i nie pamiętam, chyba jeszcze alginat zamówiłam żeby zagęścić i EDTA żeby się nie zepsuło za szybko. Jeszcze zaraz posprawdzam, czy to się jakoś nie gryzie, najwyżej z czegoś zrezygnuję. Obawiam się tylko że odrobinę nakombinowałam, ale nie pasowało mi nic z gotowych przepisów a babranie się w miksturkach to dla mnie czysta przyjemność ^^ (studiuję chemię). I jeszcze mam kwas migdałowy i salicylowy ale z tego raczej jakieś niskoprocentowe toniki z kwasem hialuronowym Ze sprzetu wzięłam tylko podręczny mikser bo resztę zabawek mam na stanie w domu. Coś czuję, że przy kolejnym dopływie gotówki znowu cos nakupuję
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 15:13   #3125
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
babranie się w miksturkach to dla mnie czysta przyjemność ^^ (studiuję chemię)
Witaj
Napewn wyjdzie Ci jakiś fajny kremik
A tak wogóle, to się przydasz chemiczko bardzo, będę Cię pytaniami zarzucać w razie problemu z przeliczaniem
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 16:42   #3126
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

O, witamy chemiczkę serdecznie, witamy
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:31   #3127
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

No, chemiczka to jest Ktoś...

Scheatzchen, używałaś witaminy A pod rolkę ? Jakieś efekty (poza podrażnieniem)?
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 17:35   #3128
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

No właśnie używałam Ja mam z witaminą A kłopot, po ysthealu miałam uczulenie jak nigdy w życiu, kupiłam z drżeniem serca retinyl palmitate w ecospa - bo niby łagodny i niegroźny - i tak rzeczywiście jest, jeśli używa się go normalnie a nie pod rolkę Teraz mam kaszkę (na własne życzenie), co prawda to mały pikuś w porównaniu do tego co zrobił mi ystheal, ale jednak gładkiej paszczy nie mam. Nauczka na przyszłość.
Co ciekawe - moja skóra nosorożca bez mrugnięcia przyjmuje każde stężenie witaminy C
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:41   #3129
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A widzisz jakieś konkretne efekty tego ''rolkowania'' się
Sama mam ochotę spróbować, ale skoro każda malutka ranka goi się u mnie conajmniej tydzień jak nie dłużej, to nie mam odwagi
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:50   #3130
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Wiesz, rolowałam się dopiero trzy razy, bo lubię mieć ten komfort psychiczny że następnego dnia nie muszę wychodzić do ludzi... a tak się ostatnio nie składało. Rano dzień po, oprócz buraka skóra jest OK (nie licząc tego ostatniego podrażnienia), pory zamknięte (!) - już choćby dla tego efektu warto niestety, nie jest on permanentny
Ja jestem strachliwa, więc roluje się delikatnie, poza tym boli mnie jak robię to mocniej. Ale dziewczyny (i chłopaki) na LU piszą o spektakularnych efektach (że znikają blizny po ospie! mam na twarzy 3, jak znikna to dam znać )
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 17:55   #3131
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mogę pomóc liczyć, przeliczanie stężeń z % na gramy, z gramów na mole, z moli na % i w ogóle z każdych na każde to coś co umieć muszę, czy tego chcę czy nie. Jeśli chodzi o sprawy kręcenia kremów będzie gorzej, bo dopiero zaczynam i to ja mogę mieć do was jakieś pytania. Myślę, że damy rade osiągnąć jako-taki stan symbiozy
Muszę się tylko zastanowić czy znam kogoś kto pożyczy mi termometr, ale coś mi się przypomina, że brat miał taki miernik, że wystarczyło włożyć drut do roztworu i poza jakimiś trudnymi rzeczami z fizyki pokazywał też temperaturę.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 17:59   #3132
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Z tymi porami to brzmi fantastycznie
To mnie mocno teraz zaciekawiłaś, jeśli chodzi o te blizny poospowe, chętnie moje bym wyrolowała Liczę na relację, jak zaczniesz obserwować że coś się z nimi dzieje Najlepiej jakby zniknęły całkowicie
Musze dokładnie poczytać o tej rolce na LU, ale już czuje się dość mocno zachęcona...
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:36   #3133
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

schaetzchen, a jakie masz igły?
jak to pory zamknięte ???
ja pojechałam moją 1.5 już 3 razy, do tego 0.25 prawie codziennie, szczerze mówiąc nie widzę efektów innych niż podrażnienie i burak, a po A z ecospa łuszczenie..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:48   #3134
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja mam 1,5 mm.
No pory się zamknęły Nie mam dziurek na policzkach. Niestety, trwa to krótko
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:51   #3135
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

jak bardzo krótkotrwały? może to efekt opuchlizny?
a pod oczami też rolujesz?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:54   #3136
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Tak, myślę że to opuchlizna.
Pod oczami - zależy jak blisko, hmmmm nie wiem jak to opisać, dojeżdżam rolką do końca kości, w oczodół nie wjeżdżam więc tej najdelikatniejszej skóry nie roluję.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:56   #3137
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

a ja bym szczególnie chciała w ten oczodół, tylko mi strach i wielkość wałka nie pozwala..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:59   #3138
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Też bym chciała bo tam mam zmarszczki, ale wałek za gruby (no i chyba musiałabym jednak kupić krótsze igły).
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 19:02   #3139
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

był taki jeden na allegro, 1.0mm, mniej niż połowa szerokości, byłby super pod oczy i przy skrzydełkach nosa, ale ostatnio już go nie widzę
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 21:20   #3140
muriel1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 38
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Ja jestem strachliwa, więc roluje się delikatnie, poza tym boli mnie jak robię to mocniej. Ale dziewczyny (i chłopaki) na LU piszą o spektakularnych efektach (że znikają blizny po ospie! mam na twarzy 3, jak znikna to dam znać )
Czuje sie wywolana do tablicy To ja ostatnio zauwazylam splycenie blizny po ospie.
Zdecydowanie zauwazalne zjawisko, stad o tym napisalam. Pierwsze efekty widac dosc wczesnie, po kilku rolowaniach (mam 1,5mm)-skora jest wygladzona, wtrownuje sie koloryt.
Ale teraz wlasnie zauwazylam splycenie tej blizny, a ze nic innego nie stosowalam, co by moglo ja "wypychac" do gory, to wychodzi, ze zawdzieczam to rolce.
Niestety, okupione to jest strachem, potem i lzami, to po prostu bolllli
Poza tym, dwa dni po rolce, zdecydowanie strasze wygladem
muriel1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:51   #3141
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Coraz bardziej podoba mi się ta rolka...zwłaszcza ten fragment o bliznie po ospie...
Tylko mam jedno pyytanie: jak się ma to rolowanie do zaskórników? Mam jeszcze troche tych paskudztw a nie chciałabym żeby sie pogorszyło
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:04   #3142
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Też bym chciała bo tam mam zmarszczki, ale wałek za gruby (no i chyba musiałabym jednak kupić krótsze igły).
Oficjalnie stwierdzam,ze kolezanka kłamie.. Skóre ma jak pupcia niemowlaka-widziałam na własne,osobiste oczy...Mogłaby byc chodzaca reklama Ecospa i innych naturalnych mazideł...Gdyby wkleic jej zdjecie to wszystkie kobitki rzucilyby sie na oleje bo kazda marzy o takiej gładkiej skorze..

PS czuje ze oberwie mi sie od Shaetzchen, oj oberwie...

o jakich rolkach mowicie...ja znam tylko rollcit...zapodajcie jakis link do watku..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 06:11   #3143
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Milena, zapisuję się do Ciebie na psychoterapię Tak mi z rana poprawiłaś humor

Tu jest wątek:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...orka,t925.html
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 08:13   #3144
limaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 68
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam,


Rocki napisała:
„[quote=rocki;10771274]Teoretycznie masz racje. Z drugiej jednak strony Mazidla nie sa juz monopolista na rynku i jesli mam wybor miedzy sklepem, gdzie odpowiedzi otrzymuje jeszcze tego samego dnia po wyslaniu maila z zapytaniem, dostaje probki "z urzedu" i dodatkowo te, o ktore prosze (i sa to w dodatku probki we wcale nie typowo "probkowych" opakowaniach), paczka dociera do mnie dzien albo dwa dni od wplaty a sklepem, gdzie nie dostaje w ogole odpowiedzi na maile, nie dostaje probek, nawet jesli o nie prosze i paczka idzie tygodniami, to dlugo sie nie waham gdzie zlozyc zamowienie [IMG]file:///H:/DOCUME%7E1/KOB/USTAWI%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]”.


Jestem zmuszona zamieścić sprostowanie powyższej wypowiedzi na temat historii ostatniego Pani zamówienia w Mazidłach.
Pani ostanie zamówienie pochodzi z sierpnia ubiegłego roku. Na formularzu zamówienia w Uwagach Klienta poprosiła Pani o próbki alantoiny, oleju z czarnej porzeczki i „coś jeszcze”.
Zgodnie z życzeniem otrzymała Pani próbkę alantoiny, olej śliwkowy (jako „coś jeszcze”) i nie mam pewności czy olej z czarnej porzeczki, bo ten od dłuższego czasu jest niedostępny w sprzedaży, a więc tym samym nie jestem w stanie go próbkować. W przypadku wszystkich poprzednich 6 zamówień zawsze otrzymywała Pani próbki. Nie jest więc prawdą, że z mojego sklepu nie otrzymała Pani próbek.

Rocki napisała również:

„A teraz opis sytuacji, ktora niestety przytrafila mi sie w obu sklepach. Poczta gdzies zapodziala paczke, czekalam juz ponad 2 tygodnie, blizej 3.
Reakcja Mazidel: Wyslalam maila - nic. Zadzwonilam, mowiac ze wyslalam maila - kazano mi podac nr zamowienia czy numer klienta (albo cos w tym stylu), ktorego przy sobie nia mialam, bo dzwonilam z uczelni, kazano mi wiec zadzwonic jeszcze raz. Zadzwonilam jeszcze raz, nie moglam znalezc numeru - dalej chciano ode mnie numer, wreszcie Pani zapisala imie i nazwisko (jakby to nie wystarczylo, skoro nie skladam nowych zamowien co 2 dni [IMG]file:///H:/DOCUME%7E1/KOB/USTAWI%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/IMG]). Dalej nie bylo konkretnej reakcji, takiego np. maila z informacja, ze wystapili o reklamacje na poczcie. Po ponad 1,5 tygodnia od mojego pierwszego maila doszla do mnie paczka. Napisalam do Mazidel, dostalam odpowiedz ze ciesza sie, ze doszla. I tyle.”


Również parę słów sprostowania.
Zadzwoniła Pani do mnie w godzinach dopołudniowych w sprawie wysłanej przesyłki, która do Pani nie dotarła. Poprosiłam o podanie nr przesyłki z jednego powodu: od rana do godzin późno popołudniowych jestem w magazynie sklepu, w którym nie mam dostępu do komputera. Dysponuję wowczas tylko numerowaną listą zamówień i tylko na podstawie podanego nr zamówienia jestem w stanie udzielić informacji na jego temat. W trakcie rozmowy udało się ustalić (pomimo braku nr zamówienia), ze Pani paczka została wysłana i że o jej losy powinna się pani dowiedzieć w swoim Urzędzie Pocztowym. Po tej rozmowie otrzymałam od Pani maila, ze paczka wciąż nie dotarła, a potem kolejnego, że paczka już dotarła. Prawdą jest, ze wyraziłam w mailu do Pani radość z faktu dotarcia paczki. Nie bardzo wiem co mogłam wiecej napisać i zrobić, wszak ja wywiązałam się z zobowiązania wobec Pani i zrealizowałam zamówienie, a to, ze dotarło ono z opóźnieniem to wina odziału Pani Poczty a nie Mazideł.
W przypadku wysłanych zamówień, które nie docieraja na czas do Klienta nie jestem w stanie złożyć reklamacji na Poczcie przed upływem 2 tygodni od daty wysłania paczki. Takie są zasady ustalone przez Pocztę Polską. Z mojego bogatego doświadczenia w realizacji zamówień wynika, że prawie wszystkie opóźnione paczki docierają przed upływem 2 tygodni, a powodem opóźnienia jest opieszała praca lokalnego Urzędu Pocztowego lub nie zostawienie przez listonosza awizo lub zagubienie tegoż przez adresata. Na te wszystkie trzy sytuacje nie mam niestety wpływu. W przypadku zgłaszanych tego rodzaju problemów zawsze odpowiadam na maile podajac od razu nr przesyłki, co znacznie pomaga w zlokalizowaniu i odnalezieniu paczki.


W natłoku pracy odpowiadam jak najszybciej na Państwa uwagi na temat braku próbek w niektórych zamówieniach.
Ta sytuacja wynika z wprowadzonych z końcem stycznia zmian w zasadach otrzymywania próbek. Próbki są obecnie na życzenie, czyli chcąc otrzymać próbki, należy wpisać je na formularzu zamówienia w Uwagach Klienta. Próbki zatem obecnie otrzymują wszyscy klienci, którzy o nie poprosili. Próbki są nadal za darmo i nie ma znaczenia jakiej wielkości jest zamówienie. Po wielu sygnałach od klientów zdecydowaliśmy się wprowadzić taki model próbek - „próbek na życzenie”. Ten system „próbkowania” bardziej odpowiada szerszej rzeszy klientów, którzy dzięki temu mogą przetestować wybrany przez siebie i najbardziej interesujący w danym momencie półprodukt. Próbkowaniu nie podlegają jedynie olejki eteryczne i absoluty.


Kilka osób wspomniało, że pomimo prośby o próbki w zamówieniu nie otrzymały ich. Przepraszam za niedopatrzenie i osoby te poproszę o kontakt – próbki doślę jak najszybciej listem priorytetowym. Mam również goracą prośbę o dokładne przeglądanie ścinków, którymi jest wypełniona paczka – próbki lub produkty mogą się w nie zaplątać.


Zasady funkcjonowania sklepu są zawarte w regulaminie, a o wszystkich zmianach w funkcjonowaniu Mazideł informujemy w dziale „Komunikaty” - zapraszam do bieżącego śledzenia tego działu.



pozdrawiam



Lidia Kobyłka
limaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:44   #3145
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez limaria Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem zmuszona zamieścić sprostowanie powyższej wypowiedzi na temat historii ostatniego Pani zamówienia w Mazidłach.
Pani ostanie zamówienie pochodzi z sierpnia ubiegłego roku. Na formularzu zamówienia w Uwagach Klienta poprosiła Pani o próbki alantoiny, oleju z czarnej porzeczki i „coś jeszcze”.
Zgodnie z życzeniem otrzymała Pani próbkę alantoiny, olej śliwkowy (jako „coś jeszcze”) i nie mam pewności czy olej z czarnej porzeczki, bo ten od dłuższego czasu jest niedostępny w sprzedaży, a więc tym samym nie jestem w stanie go próbkować. W przypadku wszystkich poprzednich 6 zamówień zawsze otrzymywała Pani próbki. Nie jest więc prawdą, że z mojego sklepu nie otrzymała Pani próbek.
Nie napisalam, ze nie dostalam probek - pamietam oczywiscie, ze ja je zawsze otrzymywalam zgodnie z zamowieniem Poniewaz kilka dziewczyn, jedna po drugiej, napisaly ze ostatnio probek nie dostaly, zawarlam ich zdanie w mojej wypowiedzi.

Cytat:
Napisane przez limaria Pokaż wiadomość
Również parę słów sprostowania.
Zadzwoniła Pani do mnie w godzinach dopołudniowych w sprawie wysłanej przesyłki, która do Pani nie dotarła. Poprosiłam o podanie nr przesyłki z jednego powodu: od rana do godzin późno popołudniowych jestem w magazynie sklepu, w którym nie mam dostępu do komputera. Dysponuję wowczas tylko numerowaną listą zamówień i tylko na podstawie podanego nr zamówienia jestem w stanie udzielić informacji na jego temat. W trakcie rozmowy udało się ustalić (pomimo braku nr zamówienia), ze Pani paczka została wysłana i że o jej losy powinna się pani dowiedzieć w swoim Urzędzie Pocztowym. Po tej rozmowie otrzymałam od Pani maila, ze paczka wciąż nie dotarła, a potem kolejnego, że paczka już dotarła. Prawdą jest, ze wyraziłam w mailu do Pani radość z faktu dotarcia paczki. Nie bardzo wiem co mogłam wiecej napisać i zrobić, wszak ja wywiązałam się z zobowiązania wobec Pani i zrealizowałam zamówienie, a to, ze dotarło ono z opóźnieniem to wina odziału Pani Poczty a nie Mazideł.
W przypadku wysłanych zamówień, które nie docieraja na czas do Klienta nie jestem w stanie złożyć reklamacji na Poczcie przed upływem 2 tygodni od daty wysłania paczki. Takie są zasady ustalone przez Pocztę Polską. Z mojego bogatego doświadczenia w realizacji zamówień wynika, że prawie wszystkie opóźnione paczki docierają przed upływem 2 tygodni, a powodem opóźnienia jest opieszała praca lokalnego Urzędu Pocztowego lub nie zostawienie przez listonosza awizo lub zagubienie tegoż przez adresata. Na te wszystkie trzy sytuacje nie mam niestety wpływu. W przypadku zgłaszanych tego rodzaju problemów zawsze odpowiadam na maile podajac od razu nr przesyłki, co znacznie pomaga w zlokalizowaniu i odnalezieniu paczki.

Lidia Kobyłka
Tak wlasnie bylo, jak Pani to opisala. Tylko ze nie napisalam przeciez, ze z winy Mazidel czekalam zbyt dlugo na paczke - w koncu wszyscy znamy znakomite dzialanie poczty polskiej. Tyle tylko, ze cala sytuacja dosc dlugo trwala, i gdyby nie to, ze w koncu paczka dotarla (a szla wiecej niz 2 tygodnie), to trwalaby pewnie sporo dluzej.


A na maila faktycznie 2 razy odpowiedzi nie dostalam, raz przy powyzszej sytuacji a raz przy dlugim i zawilym pytaniu o dobor serow, kremow itp.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:52   #3146
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Miło, że Limaria się odezwała - profesjonalnie jak zwykle. Dziękujemy
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:29   #3147
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Milena, zapisuję się do Ciebie na psychoterapię Tak mi z rana poprawiłaś humor

Tu jest wątek:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...orka,t925.html

Dziekuje i zapraszam...Opłaty przyjmuje w naturze...tzn hmmm..np w olejach..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:42   #3148
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Dziekuje i zapraszam...Opłaty przyjmuje w naturze...tzn hmmm..np w olejach..


A ja dostałam właśnie e-mail od Limarii, że moja paczka wysłana
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:51   #3149
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez limaria Pokaż wiadomość

Kilka osób wspomniało, że pomimo prośby o próbki w zamówieniu nie otrzymały ich. Przepraszam za niedopatrzenie i osoby te poproszę o kontakt – próbki doślę jak najszybciej listem priorytetowym. Mam również goracą prośbę o dokładne przeglądanie ścinków, którymi jest wypełniona paczka – próbki lub produkty mogą się w nie zaplątać.
Nic się nie stało, każdemu może się zdarzyć, zwłaszcza gdy powoli sklepy z półproduktami robią się popularne i liczba klientów wzrasta. Upomnę się przy następnym zamówieniu A wiadomość o niewycofywaniu próbek bardzo mnie cieszy

Jeżeli chodzi o zaplątywanie się w ścinki- racja, trzeba uważać, ostatnio prawie pozbyłabym się przez to bagietek, ale w ostatniej chwili się opamiętałam

Czemu miałyście opory przed colostrum? Dla mnie to cud-regenerator, nie wyobrażam sobie używania atredermu bez colostrum w lodówce. Nie raz uratował mi twarz

Olej śliwkowy jest bossski! Dla mnie pachnie jak marcepan Następnym razem wezmę większą flaszkę, coby go trochę pokonsumować, pyszny jest.
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:17   #3150
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Olej śliwkowy jest bossski! Dla mnie pachnie jak marcepan Następnym razem wezmę większą flaszkę, coby go trochę pokonsumować, pyszny jest.
Rozumiem, że go spożywasz? A masz jakiś ulubiony przepis z tym olejem w roli głównej?
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.