Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 21:48   #91
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez noana

czy pozwolilybyscie wychowywac dziecko samotnej lesbijce lub samotnemu gejowi?
To się właściwie dzieje, niezależnie od naszych pozwoleń. Powiedzmy sobie szczerze- nie wszystkie lesbijki (będę mówić o kobietach, bo jednak mają większe możliwości w tej kwestii) były pewne swojej seksualności odkąd tylko zaczęły dojrzewać. Część mogła nawet związać się z facetem i mieć dziecko. Nie wiadomo nawet, ile jest takich przypadków, bo w końcu te kobiety nie muszą się zwierzać ze swoich preferencji seksualnych. I na pewno nie sądzę, żeby należało im z ich powodu dziecko odebrać.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:49   #92
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Pralinka
Nikt nie odpowiedzial na post videll, a poruszyla ona argument, ktory mi wydaje sie bardzo istotny. Co jest bardziej krzywdzoce psychicznie i spolecznie dla dziecka - dorastanie w domu dziecka ( wszyscy mniej wiecej orientujemy sie, jak te wygladaja w Polsce ) czy wsrod dwojki kochajacych sie i kochajacych dziecko ludzi tej samej plci? Ktore z tych dzieci ma wieksze szanse na "normalne" zycie w przyszlosci? Pamietajmy, ze na adopcje dzieci pozwala sie rodzinom mogacym zapewnic mu godziwe warunki zycia (mowie o stronie czysto materialnej w tym momencie).

Ja wyrazam w dyskutowanym temacie swoje ostrozne "za". Oczywiscie pary chcace adoptowac musialyby byc poddane szczegolowej "weryfikacji", ale przeciez pary heteroseksulane szykujace sie do adopcji takze musza przejsc wiele procedur, "badan", itd. Na pewno nie kazda para homoseksualna nadaje sie na adopcyjnych rodzicow, tak samo jak nie kazda para heteroseksualna.
Moim zdaniem oddanie dziecka z domu dziecko do dwojki rodzicow typu tata+tata nawet kochajacych sie niemilosiernie tak tak jakby pakowac dziecko ze zla w wieksze zlo.



Co do samotnej matki homo czy ojca homo-tez nie popieram bo nie widze roznicy.

Na milosc boska niech Ci homo zadbaja o siebie niech maja zwiazki kochaja sie ale niech nie mieszaja w to malych dzieci-to jest dla nich wielka krzywda oni nawet sobie z tego nie zdaja sprawy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:03   #93
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Na milosc boska niech Ci homo zadbaja o siebie niech maja zwiazki kochaja sie ale niech nie mieszaja w to malych dzieci-to jest dla nich wielka krzywda oni nawet sobie z tego nie zdaja sprawy.
to jest Twoje osobiste zdanie, ale uwierz mi, ze dzieci wychowane w takich zwiazkach nie sa pokrzywdzone, ani skrzywione, polecam lekture artykulu, ktory wczesniej podalam.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:19   #94
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
to jest Twoje osobiste zdanie, ale uwierz mi, ze dzieci wychowane w takich zwiazkach nie sa pokrzywdzone, ani skrzywione, polecam lekture artykulu, ktory wczesniej podalam.
Vanilla
Wiem ze ja bym sie czula skrzywdzona-pewnie ze to moje zdanie-artykul czytalam-nie przekonuje mnie.I uwierz mi jestem tolerancyjna ale homoseksualisci + dziecko-niestety nie przekonuje mnie to
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:30   #95
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Vanilla
Wiem ze ja bym sie czula skrzywdzona-pewnie ze to moje zdanie-artykul czytalam-nie przekonuje mnie.I uwierz mi jestem tolerancyjna ale homoseksualisci + dziecko-niestety nie przekonuje mnie to
Elfie - tylko mała uwaga
Rozumiem, że takie jest Twoje zdanie, ale weź pod uwagę, że nie wiesz do końca czy czułabyś się skrzywdzona - może będąc wychowywaną przez parę gejów/lesbijek, którzy byliby dla Ciebie świetnymi, kochającymi rodzicami myślałabyś inaczej i kochała ich jak rodzinę, niezależnie od ich preferencji ?
Gdybyś od dziecka mieszkała w takiej "rodzinie" może nie byłoby to dla Ciebie tak okropne, jak jest w tej chwili, z perspektywy osoby dorosłej
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:32   #96
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Moim zdaniem oddanie dziecka z domu dziecko do dwojki rodzicow typu tata+tata nawet kochajacych sie niemilosiernie tak tak jakby pakowac dziecko ze zla w wieksze zlo.
Ja tego zdania nie podzielam. Gdzie tu ta "wieksza krzywda" o ktorej piszesz? Ze beda zaspokajane wszystkie jego potrzeby emocjonalne i materialne? Że bedzie mialo szanse na dobre wyksztalcenie i normalny zyciowy "strat"? Ze bedzie mialo kochajacych opiekunow, a takze dziadkow, kuzynow, itp?
Homoseksualizm nie jest zarazliwy. Zakladam, ze adopcyjni "rodzice" sa ludzmi swiatlymi i wytlumacza dziecku, iz wiekszosc par na swiecie to ludzi roznych plci, jednakze pary homoseksualne takze istnieja i jest to naturalne, mimo ze sa w mniejszosci.
Homoseksualisci to nie sekta- nie staraja sie wciagac w homoseksualizm heterykow niczym w jedyna sluszna droge zyciowa. No, przynajmniej zrownowazeni psychiczne homoseksualisci tego nie robia.

Dla mnie kontrast między domem dziecka (polskim - nie wiem jak to wyglada w U.S., moze idealnie...) a para homoseksualna w roli opiekunow jest dosc jaskrawy...

Najwiekszym problemem - jesli chodzi o temat adopcji dzieci przez pary jednej plci - jest moim zdaniem niedojrzalosc spoleczenstwa, ktore bedzie szykanowac dziecko pochodzace z takiej "nietypowej" rodziny.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:33   #97
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Vanilla
Wiem ze ja bym sie czula skrzywdzona-pewnie ze to moje zdanie-artykul czytalam-nie przekonuje mnie.I uwierz mi jestem tolerancyjna ale homoseksualisci + dziecko-niestety nie przekonuje mnie to
chodzi mi o to by nie mylic opinii z faktami. homoseksualisci nie robia dzieciom krzywdy (wiekszej niz pary homoseksualne). i tyle.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 22:58   #98
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Dziewczyny koncze dyskusje nie bede podawac znowu tych samych argumentow i tak Was to nie przekona i bedziecie podawac ciagle inne a ja bede znowu przytaczac swoje-bez sensu.Poprostu mam inne zdanie na ten temat Nie chcialabym miec rodzicow gejow i tyle.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 23:00   #99
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Agatkia
Para homoseksualna nie jest w stanie wychować zdrowego psychicznie dziecka. Bardzo często małe dziewczynki, które w dzieciństwie nie odczuły miłosci ojca- niekoniecznie dlatego, że ich nie kochał, ale dlatego, że okazywanie uczuć było dla niego kwesia problematyczną - szukają partnerów, którzy wynagrodzą im braki w tej sferze. Aby stworzyc prawidłową, zdrową relację dziecko musi mięc przykład kochającej sie pary heteroseksualnej. Ponadto ostatnio pisałam prace na temat socjalizacji. W świat kultury i społecznego życia wprowadzają dziecko rodzice- i wzorce jakie mu przedstawiają, jakie ono obserwuje przyjmuje jako jedyny możliwy świat, a nie jedna z opcji (są pary homo i hetero), ponadto jest to swiat tak mocno zakorzeniony w śwaidomości dziecka, tak bezpieczny i niepodważalny, że nigdy nie będzie w stanie wyprzeć się go nawet w dorosłym zyciu, albo będzie to bardzo trudne. Myśle, że dziecko wychowane w rodzinie homosksualnej prawdopodobnie będzie wykazywało skłonnosci homoseksualne- bo chcemy czy nie chcemy- z reguły powielamy wzorce wyniesione z domu. Takie jest moje zdanie
Jak czytam takie rzeczy, to mam nadzieję, to co napisałas nie było pracą magisterską! Jak mozna takie bzdury wypisywać? Kto od kogo uczy się zachowań homoseksulanych? Co do innych poruszonych kwestii na temat rodziny i dzieci..odkrywcze, doprawdy. Nie wszystko co napisano w książce jest prawdą objawioną.
Tak samo uderza mnie przewijające się w dyskusji podejscie, że ktos "decyduje się na bycie homo", że mozna się homoseksualizmem zarazić Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, jakim dramatem jest dla ludzi odkrywanie w sobie tej inności i pogodzenie się z tym, ze nigdy nie będzie sie takim jak "wszyscy"?
Powala mnie również argument: co się stanie z biednym dzieckiem, które zobaczy dwoje kochajacych się rodziców tej samej płci... dlaczego tak wielu osobom wydaje się, że osoby homoseksulanie nic nie robią tylko uprawiają sex, szczegolnie przy dzieciach, na ktore wywiera to tak destrukcyjny, a jakże, wpływ?
Cytat:
Napisane przez Dahila
Jestem za tolerancją, ale nie za ściemnianiem, a ten tytuł jest ściemą do kwadratu. Jeśli w szkole wymyślają teraz takie tematy, to albo szkoła jest chora albo ów nauczyciel jest chory.
Nigdy nie brałaś udziału w debacie oksfordzkiej? Normalna rzecz, przynajmniej na studiach humanistycznych.

Jeszcze jeden cytat, który mnie zaskoczył..."Owszem, homoseksualizm jest jakimś odejściem od normy, może to choroba, może zaburzenie psychiczne, może ktoś ma to w genach a może jakiś nowy trend nastaje o którym się głośno nie mówi. W końcu to co INNE jest trendy teraz"

Nie wiem jak mozna w ogóle rozpoczynać dyskusję nie mając podstawowej wiedzy na dany temat...Nie znam się na fizyce, więc sie nie wypowiadam...a jesli kiedys zechcę to najpierw duuzo poczytam...
Generalnie zgadzam się z wiekszością wypowiedzi Awii, Złosnicy i wrednego słonka.

Ode mnie: Dlaczego, na jakiej podstawie, odmawia się ludziom, którzy NIE MAJA ŻADNEGO WPŁYWU NA SWOJA OREINTACJĘ praw? Czy Ci ludzie całe życie mają cierpieć, poniewaz mieli pecha i na nich trafił "defekt" genetyczny?
Skąd czerpiecie informacje, ze "takie" dzieci " na pewno" będą "skrzywione"?
Uważam, ze gdy tylko jest taka mozliwość, dziecko powinno wychowywac się w tradycyjnie pojmowanej rodzinie. Ale zycie tak proste nie jest.
Wchodzimy w temat praw dziecka i praw osoby homoseksulanej jako pełnoprawnego członka społeczeństwa. I zgadzam się ze Złośnicą odnośnie porównania z niepełnosparwnością - jest bardzo trafne.
Myslę, ze jak ze wszystkim - swoje poglądy w tego typu sprawach zmienia się, gdy człowiek ma okazję poznac z bliska perspektywę kogs, kogo z góry przekreśla.
Takie byłyby moje argumenty, gdybym w debacie miała przejąć stanowisko broniące postawionej tezy. Aczkolwiek - powinna ona raczej brzmiec - pary homoseksualne mogą być TAK SAMO DOBRYMI RODZICAMI JAK HETEROSEKSULANE.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 23:08   #100
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Nie chcialabym miec rodzicow gejow i tyle.
Teraz tak, bo wyksztalcily Ci sie z wiekiem poglady w tej sprawie, ale gdybys od poczatku zyla z mysla, ze masz takich, a nie innych rodzicow i gdybys byla przez nich kochana i bylby to dobry dom, osmiele sie twierdzic, ze kochalabys ich tak samo, bez wzgledu na to, jakiej byliby plci. Powiem wiecej, byloby Ci to obojetne, jakiej sa plci. I temu chyba nie mozesz zaprzeczyc.

Nie jestem przeciwko adopcji dzieci przez malzenstwa tej samej plci. Jednakze obawiam sie, ze takie dziecko zetknelo by sie z okropnymi szykanami ze strony rowiesnikow. I to jest jedyny argument przeciw, choc to nawet nie argument, bo w koncu to nie gejow wina, ze spoleczenstwo (a raczej jego czesc) ich nie akceptuje.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 23:16   #101
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez svenja
Nie jestem przeciwko adopcji dzieci przez malzenstwa tej samej plci. Jednakze obawiam sie, ze takie dziecko zetknelo by sie z okropnymi szykanami ze strony rowiesnikow. I to jest jedyny argument przeciw, choc to nawet nie argument, bo w koncu to nie gejow wina, ze spoleczenstwo (a raczej jego czesc) ich nie akceptuje.
w Polsce pewnie tak, przynajmniej przez jakies nastepne 50 lat. na szczescie w innych krajach juz sie to zmienia
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 00:35   #102
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Podzielam opinię Vanilla_sky oraz Marilyn
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 07:43   #103
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Jeszcze jeden cytat, który mnie zaskoczył..."Owszem, homoseksualizm jest jakimś odejściem od normy, może to choroba, może zaburzenie psychiczne, może ktoś ma to w genach a może jakiś nowy trend nastaje o którym się głośno nie mówi. W końcu to co INNE jest trendy teraz"

Nie wiem jak mozna w ogóle rozpoczynać dyskusję nie mając podstawowej wiedzy na dany temat...Nie znam się na fizyce, więc sie nie wypowiadam...a jesli kiedys zechcę to najpierw duuzo poczytam...
to co napisałam nie jest stwierdzeniem, czy wyrażeniem mojej opini na ten temat, a przypuszczeniami i moimi obserwacjami. A co dla Ciebie jest podstawową wiedza?? Definicja homoseksualimu, czy znajmomość badań, które są prowadzone nad homoseksualizmem. mi nie o to chodziło, żeby oceniać skąd się bierze homoseksualizm, od tego są psycholodzy, psychiatrzy itp bardziej mnie interesuję społeczne podejście do nich jak do ludzi, normalnych ludzi, a nie jak do jakichś odmieńców.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:15   #104
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

[QUOTE=CzarnyElf]Moim zdaniem oddanie dziecka z domu dziecko do dwojki rodzicow typu tata+tata nawet kochajacych sie niemilosiernie tak tak jakby pakowac dziecko ze zla w wieksze zlo.

QUOTE]


dla ciebie tak a dla mnie nie. tyle sie naogladalam reportarzy o domach dziecka,ze jakbym sama znalazla sie w takiej sytuacji, to wolalabym isc do jakiejs pary homoseksualnej i miec jakies perspektywy na zycie niz siedziec w domu dziecka, gdzie bylabym tylko jednym z wielu dzieci, ktore raczej nie ma szansy wybic sie w przyszlosci.
chociaz przyznam,ze wolalabym byc u dwoch kobiet niz dwoch mezczyzn.
ale wiem,ze geje tez moga byd wspanialymi ojcami. mam przyjaciela geja i jest jednym z bardziej wartosciowych ludzi,jakich znam. i nie jest opentany seksem!( bo niektorzy chyba maja takie skojarzenia z homo)Tylko,ze on zdaje sobie sprawe z realiow i nietolerancji Polski, dlatego w ogole nie zamierza miec dzieci.

ja nie jestem ani jednoznacznie na tak ani jednoznacznie na nie,ale nie zamykam sie na argumeny jak niektore osoby. tolerancja, to nie odrzucanie pogladow innych; to zapoznawanie sie z nimi i troche przemyslen na ten temat.

i jeszcze jedno pytanie: czy dziewczyny, ktore sa tu ostro przeciwne homoseksualistom w roli rodzicow znaja dobrze kogos z takich ludzi?
bo to zmienia spojrzenie na te sprace(przynajmniej u mnie bardzo zmienilo)
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:32   #105
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

techicznie jest to do wykonania aby i kobiety i geje posiadali wlasne dziecko i je wychowywali z partenerami.
kobiety wiadomo -facet-ciaza i wychowanie
ugeje maja troche trudniej -musza znalezc kobiete ktora zajdzie z jednym z nich w ciaze,urodzi i zostawi dziecko z ojcem a ten je wychowa z partnerem

nie znam nikogo kto jako homo wychowywalby dziecko z partnerem.

gdyby jednak geje mieli takie prawo to popatrzy :gdziekolwiek by to dziecko nie bylo wychowane (mowie o dzieciach np. 7 letnich ktore wiedza ,że rodzice to mama i tata i zaadoptowanie go przez 2 panów -nie byloby szokiem dla niego?

zapewne homo podobnie jak hetero woleliby dziecko male ,noworodka i co teraz komu dac wieksze prawo do noworodka? parze homo czy hetero?

podobnie jak hetero i homo przechodziliby szczególowe badania ,testy ,itp i nie sadze aby dzieciaki trafilay czesciej do homo,no kurcze jest to nienaturalne?no jest i tyle.
prawo prawem ,jednak w czasie weryfikacji odpadaliby ,z roznych powodów,zapewne odwolywaliby sie.

jedynie osoba wychowywana w rodzinie homo i hetero moze stwierdzic co bylo fajniejsze ,chociaz jest to tez trudne to stwierdzenai bo jednak kazdy dojrzewa,zmienia sie.

ponawiam pytanie:czy chcialbyscie aby wasze dzieci zostaly adoptowane przez homo?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:47   #106
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

dziewczyny, a nie uważacie, że adopcja nastolatka lub dziecka w wieku szkolnym (które samo się zgadza być wychowywane przez pare homo) nie jest jakimś kompromisem?
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:50   #107
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez the magus
dziewczyny, a nie uważacie, że adopcja nastolatka lub dziecka w wieku szkolnym (które samo się zgadza być wychowywane przez pare homo) nie jest jakimś kompromisem?

tiia pokaz mi takiego nastolatka,te dzieci wiedza ze rodzice to kobieta i mężczyzna a nie 2 babeczkiczy 2 panów ,dla nich to nienormlane ,chyba ze ktos znich odkryl w sobie homo.

homo zapewne woleliby noworodka ktorego mozna uksztaltowac,nastolatek bylby za trudny do uksztaltowania bo ma juz jakies pojecie o zyciu i takich parach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:12   #108
videll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 62
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

nie wiem dlaczego zakladasz, ze pary homo woleliby noworodka... tu nalezy zadac sobie pytanie czy pary homo w ogole maja potrzebe wychowywanie/adoptowania dziecka??? Uwazam, ze jesli para czy homo czy hetero decyduje sie na adopcje sprawa wieku, koloru oczu, plci schodzi na dalszy plan.
Jesli rozpatrujemy temat z punktu widzenia seksualnosci rodzicow to czy adopcja dziecka przez pary hetero o specyficznych sklonnosciach seksualnych typu sad-maso lub fetyszystow typu "brudne podeszwy" jest ok?
videll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:23   #109
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Merylin, nie oburzaj sie tak bo to do niczego nie prowadzi. Moje zdanie jest poparte fachową literaturą, a jak wiadomo- opinie dotyczące tego tematu są podzielone nawet między ludźmi, którzy zglębiają takie zagadnienia na codzień. Przekonują mnie argumenty świadczące na NIE wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne, no ale jeśli w ogóle możliwe jest jakieś porozumienie w tej sprawie którego nawiasem mówiąc podłożem jest TOLERANCJA szanujmy wypowiedzi tych którzy maja odmienne zdanie.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 09:23   #110
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paula78
ponawiam pytanie:czy chcialbyscie aby wasze dzieci zostaly adoptowane przez homo?
przez pare homo, ktora sie do tego nadaje (przesliby dlugie i skomplikowane procedury jakie zwykle przechodzi sie przed adopcja) - to jak najbardziej.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:32   #111
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
przez pare homo, ktora sie do tego nadaje (przesliby dlugie i skomplikowane procedury jakie zwykle przechodzi sie przed adopcja) - to jak najbardziej.
odpowiadasz jako osoba bezdzietna.a to jak dla mnie roznica
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:34   #112
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez videll
nie wiem dlaczego zakladasz, ze pary homo woleliby noworodka... tu nalezy zadac sobie pytanie czy pary homo w ogole maja potrzebe wychowywanie/adoptowania dziecka??? Uwazam, ze jesli para czy homo czy hetero decyduje sie na adopcje sprawa wieku, koloru oczu, plci schodzi na dalszy plan.
Jesli rozpatrujemy temat z punktu widzenia seksualnosci rodzicow to czy adopcja dziecka przez pary hetero o specyficznych sklonnosciach seksualnych typu sad-maso lub fetyszystow typu "brudne podeszwy" jest ok?
ok, to jak wyobrazasz sobie adopcje 10 latka?to jest twój tatus i tatus a co na to 10 latek?

nie wiem jak wyglada procedura ,testy na rodziców adopcyjnych ,byc moze przechodza testy,pytania na temat swoich upodoban seksualnych.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:36   #113
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez videll
nie wiem dlaczego zakladasz, ze pary homo woleliby noworodka... tu nalezy zadac sobie pytanie czy pary homo w ogole maja potrzebe wychowywanie/adoptowania dziecka??? Uwazam, ze jesli para czy homo czy hetero decyduje sie na adopcje sprawa wieku, koloru oczu, plci schodzi na dalszy plan.
Jesli rozpatrujemy temat z punktu widzenia seksualnosci rodzicow to czy adopcja dziecka przez pary hetero o specyficznych sklonnosciach seksualnych typu sad-maso lub fetyszystow typu "brudne podeszwy" jest ok?
Uważa, że to bardzo dobre pytanie

Dlaczego przeciwnicy takiej adopcji odmawiają prawa do niej homoseksualistom, podczas gdy byłaby ona możliwa na przykład dla zoofilów, swingujących, s-m itd, itd ?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:43   #114
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Dlaczego przeciwnicy takiej adopcji odmawiają prawa do niej homoseksualistom, podczas gdy byłaby ona możliwa na przykład dla zoofilów, swingujących, s-m itd, itd ?
a kto powiedzial ze maja takie prawo?
jest to niewidoczne na zew.jednak homo przychodzac do osrodka widac od razu kto to,poza tym homo tez moga miec takie sklonnosci.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:54   #115
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paula78
a kto powiedzial ze maja takie prawo?
jest to niewidoczne na zew.jednak homo przychodzac do osrodka widac od razu kto to,poza tym homo tez moga miec takie sklonnosci.
Ja. Bo mają
No właśnie, homoseksualiści muszą się ujawnić. Ale dlaczego homoseksualizm dyskwalifikuje, a np wymienione przeze mnie preferencje - nie? W czym homoseksualiści są "gorsi" ? Podobnie np małżeństwo chcące adoptować może być parą biseksualistów swingujących na prawo i lewo.
Chcę pokazać, że zaglądanie komuś pod kołdrę nie prowadzi do niczego.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:00   #116
videll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 62
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Paula uwazam, ze pomijasz zupelnie idee adopcji, duzo dzieci czeka na adopcje, na dom i duzo dzieci sie niedoczeka... wezmy na przyklad Angeline Julie, ktora chyba (nie weim czy to plotka czy prawda) publicznie przyznala sie do sklonnosci bi i jest samotna matka odoptowanej 2 dzieci, i czy jest w tym cos zlego? jaka przyszlosc mialyby te dzieci jesli zostalyby w domach dziecka chlopiec w domu dzicka gdzies w Azji a dziewczynka w domu dziecka w Afryce...
videll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:01   #117
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

no przykro mi bardzo ze wchodzacych 2 panów trzymajacych sie za reke do osrodka adopcyjnego wszyscy widza jako "geje" .nie wiem jak rzwiazac ich klopot.

sa gejami ,ok i biora to z cala odpowiedzialnoscia,klopot ami i radosciami albo sie ukrywaja.

gejom nie trzeba zaglada pod kołdre. Inni przechodza ostra weryfikacje ,oni nie musza miec nadzieji na adopcje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:05   #118
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Moim zdaniem oddanie dziecka z domu dziecko do dwojki rodzicow typu tata+tata nawet kochajacych sie niemilosiernie tak tak jakby pakowac dziecko ze zla w wieksze zlo.



Co do samotnej matki homo czy ojca homo-tez nie popieram bo nie widze roznicy.

Na milosc boska niech Ci homo zadbaja o siebie niech maja zwiazki kochaja sie ale niech nie mieszaja w to malych dzieci-to jest dla nich wielka krzywda oni nawet sobie z tego nie zdaja sprawy.

a ja się z tobą zgadzam i myślę podobnie

moim zdaniem dziecku potrzeba miłości i akceptacji co niewątpliwie w kochającej się i dziecko rodzinie jest normalne, ale pomyślcie jak takie dziecko będzie się czuło poza domem wśród rówieśników i społeczeństwa które tolerancyjne nie jest??

myślę, że nie powinno się wciągać w to dzieci - bo one nie zawsze rozumieją co się wokół nich dziecje i to że mają 2 mamy lub 2 ojców jest dla nich normalne - więc nie rozumieją dlaczego inni się tak wobec nich zachowują??

myślę również że nie powinna być poruszana kwestia która para jest lepszym rodzicem - bo to zależy od człowieka: jaką jest osobą jaki ma charakter i jak został wychowany - ale ktylko i wyłącznie kwestia dobra dziecka - a w takim przypadku myślę że jego dobro jest naruszane i pomijane...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:05   #119
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paula78
no przykro mi bardzo ze wchodzacych 2 panów trzymajacych sie za reke do osrodka adopcyjnego wszyscy widza jako "geje" .nie wiem jak rzwiazac ich klopot.

sa gejami ,ok i biora to z cala odpowiedzialnoscia,klopot ami i radosciami albo sie ukrywaja.

gejom nie trzeba zaglada pod kołdre. Inni przechodza ostra weryfikacje ,oni nie musza miec nadzieji na adopcje.
Problem w tym, że oni tego nie wybierają, homoseksualizm nie jest ich decyzją, wyborem.
To, że akurat oni nie mają nadziei na adopcję jest wg mnie po prostu niesprawiedliwe
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:09   #120
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez videll
Paula uwazam, ze pomijasz zupelnie idee adopcji, duzo dzieci czeka na adopcje, na dom i duzo dzieci sie niedoczeka... wezmy na przyklad Angeline Julie, ktora chyba (nie weim czy to plotka czy prawda) publicznie przyznala sie do sklonnosci bi i jest samotna matka odoptowanej 2 dzieci, i czy jest w tym cos zlego? jaka przyszlosc mialyby te dzieci jesli zostalyby w domach dziecka chlopiec w domu dzicka gdzies w Azji a dziewczynka w domu dziecka w Afryce...
po pierwsze mowimy o polsce

po drugi mowimy o panu kowalskim i panu nowaku a nie bradzie picie i robercie de niro ktorzy chca wspolnie adoptowac dzieci.



po 3 wyrosna z nich kolejne napyziale gwiazdeczki jak mamusia i jej tysiace kochanków (wymiana fiolek z krwia męża,i lov u forever a potem walizki i next please)-to jest dobre dla dzieci?

po 4 za pieniazki mozna wszytsko kupic i tu konczy sie temat.

oddawanie dzieci homo,dewiantom,itp zboczencom jest wybieraniem mniejszego zła dla dzieci ,ok , ale czy o to chodzi ?by dac im "byle co" bo nie moga miec normalnych domów?

pomijam fakt iz prawo w polsce woli odbierac dzieci i utrzymywac je w domach dziecka za nasze pieniadze niz pomagac rodzinom ,dac prace,godne warunki,dostep do edukacji,lekarzy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.