Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 09:41   #4741
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Dziewczyny, powiedźcie jakie rajstopy wybieracie do sukienek? Wiadomo że w pewnym momencie kryjących czarnych lepiej nie nosić, bo wyglądają ciężko. Macie jakieś sprawdzone modele/kolory? Czy wszystkie cieńsze rajstopy typu 40 są świecące?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 10:57   #4742
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

U mnie to zalezy. Z reguly jesli musze ubrac rajstopy zakladam bezowe, ich kolor musi byc zblizony do koloru mojej karnacji. Koszmarnie wygladaja ciemniejsze. Jezeli sytuacja wymaga ode mnie czarnych - przykladowo pogrzeb albo za krotka sukienka, w ktorej z jasnymi nogami cuzje sie golo zakladam czarne.
A co do swiecenia - swieca sie tylko te z lycra. Musisz czytac na pudelku zawsze czy jest taka informacja )
zawsze wybieram rajsotpy o grubosci 15-40den. Ciensze (szczegolnie czarne) juz po wyciagnieciu z pudelka maja zaciagniecia, co mi sie bardzo nie podoba.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 11:02   #4743
karoo098
Raczkowanie
 
Avatar karoo098
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 365
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Hej dawno mnie tu nie było (sesja), ale wszystko już pozdawane i mam wakacje (nie licząc pracy) Myślę teraz nad jakimś wyjazdem, chciałabym do Grecji, ale niestety chętnych brak.
Ehh i mam ostatnio jakieś problemy z cerą, cały czas wychodzą mi krostki i swędzi mnie strasznie dekolt

A nie wiecie czy ta dziewczyna ma może bloga?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5u9k8mzit1qecdlho1_1280.jpg (86,0 KB, 97 załadowań)
__________________
. nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze .
karoo098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:02   #4744
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

ja bardzo lubię te rajstopy z jedna pionowa linia po nodze :d oczywiscie nie do wszystkiego pasuja, ale czesto je nosze
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:55   #4745
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

karoo098, jej blog to http://www.seamsforadesire.com/
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 12:55   #4746
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
U mnie to zalezy. Z reguly jesli musze ubrac rajstopy zakladam bezowe, ich kolor musi byc zblizony do koloru mojej karnacji. Koszmarnie wygladaja ciemniejsze. Jezeli sytuacja wymaga ode mnie czarnych - przykladowo pogrzeb albo za krotka sukienka, w ktorej z jasnymi nogami cuzje sie golo zakladam czarne.
A co do swiecenia - swieca sie tylko te z lycra. Musisz czytac na pudelku zawsze czy jest taka informacja )
zawsze wybieram rajsotpy o grubosci 15-40den. Ciensze (szczegolnie czarne) juz po wyciagnieciu z pudelka maja zaciagniecia, co mi sie bardzo nie podoba.
A masz jakieś konkretne kolory upatrzone z jakiejś firmy? Jestem bladziuchem, więc dla mnie raczej każdy kolor jest ciemniejszy. Czyli to nie jest mój wymysł, że muszą być nieświecące. Będę szukać.

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię te rajstopy z jedna pionowa linia po nodze :d oczywiscie nie do wszystkiego pasuja, ale czesto je nosze
Wstyd się przyznać, ale ja dopiero ostatnio postanowiłam, że zacznę nosić spódniczki/sukienki. Nie wiem, czemu ale zawsze czuję się w nich mniej swobodnie no i mam odwieczny problem z butami, których nie potrafię dobrać. A takie z paseczkiem podobają mi się, ale na kimś. Sama nie mam do nich odwagi.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 14:15   #4747
Carey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 46
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

W gatta mają dość spory wybór matowych rajstop w różnych odcieniach, bez problemu można dobrać coś do każdego typu karnacji.
__________________
60 - 59- 58 -57.8 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Carey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 14:22   #4748
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Ja kupuje w supermarketach najczesciej te najtansze, tylko szukam najjasniejszych
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 15:17   #4749
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać, ale ja dopiero ostatnio postanowiłam, że zacznę nosić spódniczki/sukienki. Nie wiem, czemu ale zawsze czuję się w nich mniej swobodnie no i mam odwieczny problem z butami, których nie potrafię dobrać. A takie z paseczkiem podobają mi się, ale na kimś. Sama nie mam do nich odwagi.
mówię o takich, wydaje mi się że nie są zbytnio odważne a noga troche inaczej wyglada tylko ze cieliste z paskiem w brązie kupuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg raaaa.jpg (19,1 KB, 85 załadowań)
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 15:37   #4750
coccinellaaa
Raczkowanie
 
Avatar coccinellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 39
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
mówię o takich, wydaje mi się że nie są zbytnio odważne a noga troche inaczej wyglada tylko ze cieliste z paskiem w brązie kupuję
Można się przyłączyć? Podczytuję Was od jakiegoś czasu i bardzo mi się podobają świeżynkowe inspiracje.

A rajstopy z paskiem bardzo fajnie wyglądają, trzeba tylko mieć ładne nogi moim zdaniem Ale na tym zdjęciu są ładne i ładnie leżą. Dodają charakteru
coccinellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 15:43   #4751
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez coccinellaaa Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć? Podczytuję Was od jakiegoś czasu i bardzo mi się podobają świeżynkowe inspiracje.

A rajstopy z paskiem bardzo fajnie wyglądają, trzeba tylko mieć ładne nogi moim zdaniem Ale na tym zdjęciu są ładne i ładnie leżą. Dodają charakteru
Pewnie, że można, im nas więcej tym lepiej Witamy!
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 15:55   #4752
coccinellaaa
Raczkowanie
 
Avatar coccinellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 39
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Pewnie, że można, im nas więcej tym lepiej Witamy!
dziękuję
__________________
coccinellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:11   #4753
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
Ja kupuje w supermarketach najczesciej te najtansze, tylko szukam najjasniejszych
Tylko w supermarketach pełno jest tych z lycrą albo takich babciowych [wybaczcie za określenie] w kartonikach. Może w sklepie Gatta bezpieczniej, tylko ich rajstopy bardzo słabe są. Kupiłam sobie czarne w kropki i były na 1 raz.


Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
mówię o takich, wydaje mi się że nie są zbytnio odważne a noga troche inaczej wyglada tylko ze cieliste z paskiem w brązie kupuję
Właśnie takie miałam na myśli.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 07:28   #4754
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Ja rajstopy kupuje na zwyklym ryneczku i place za nie 6-7 zl, w sklepach niestety moim zdaniem sa za drogie.. 20 - 30 zl za rajstopy ktore najczesciej po jednym moim zalozeniu sa juz pozaciagane to duuzo za duzo

ja wczoraj kupilam granatowe tenisowki i mietowa koszulke na ramiaczka w h&m, a teraz wlasnie zamowilam torebke na allegro

ogolnie chodzac po sklepach uwazam ze ceny, nawet te na wyprzedazach sa mocno przesadzone
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 08:07   #4755
kasia03222
Raczkowanie
 
Avatar kasia03222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 175
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------


Hej,
Kasia, zdradzisz jaki zabieg kosmetyczny uważasz za naj naj naj, który najwięcej daje kobietom? Albo jakiś trick kosmetyczny, który zawsze się sprawdza?

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



O chyba nie ma jednego zabiegu, każdej kobiecie potrzebne co innego, ogólnie dbanie o siebie, jak kobietki coś robią to zawsze są efekty. Ja też jestem za naturalnymi kosmetykami bez chemi, olejowaniem własów, podkłady mineralne, pillingi kawowe ale to wszystko to wiecie Ja w swoim zakładzie robie dużo fajnych zabiegów które pomagają kobietkom, np. drenaż limfatyczny przy użyciu aparatu poprawia napięcie skóry, pozbywają sie celulitu i ogólnie poprawia się stan skóry, poprawia się przemiana materii, usuwa się toksyny i to chyba najfajniejszy zabieg moim zdaniem. Trzeba też być systematycznym żeby były fajne efekty.
Trik kosmetyczny? hmm
to chyba też wiecie biała kredka w wewnętrznej stronie oka, fajnie otwiera oko, pozatym wygląda się własnie świeżynkowo
kasia03222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:06   #4756
karoo098
Raczkowanie
 
Avatar karoo098
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 365
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
karoo098, jej blog to http://www.seamsforadesire.com/
Dziękuję bardzo
__________________
. nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze .
karoo098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:05   #4757
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja rajstopy kupuje na zwyklym ryneczku i place za nie 6-7 zl, w sklepach niestety moim zdaniem sa za drogie.. 20 - 30 zl za rajstopy ktore najczesciej po jednym moim zalozeniu sa juz pozaciagane to duuzo za duzo

ja wczoraj kupilam granatowe tenisowki i mietowa koszulke na ramiaczka w h&m, a teraz wlasnie zamowilam torebke na allegro

ogolnie chodzac po sklepach uwazam ze ceny, nawet te na wyprzedazach sa mocno przesadzone
dookladnie! kilka razy kupilam jakies rajstopy zwyklejsze za 19 zl czy tam 24 nawet, bo pomyslalam, ze beda na dluzej.. a guzik! rwę każde, niezależnie od tego czy wydają się porządniejsze czy nie dlatego nie skusiłabym się nigdy na rajstopy za np. 30-40 zł, bo w takich cenach było ich naprawdę sporo w sieciówkach
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:26   #4758
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez kasia03222 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------


Hej,
Kasia, zdradzisz jaki zabieg kosmetyczny uważasz za naj naj naj, który najwięcej daje kobietom? Albo jakiś trick kosmetyczny, który zawsze się sprawdza?

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



O chyba nie ma jednego zabiegu, każdej kobiecie potrzebne co innego, ogólnie dbanie o siebie, jak kobietki coś robią to zawsze są efekty. Ja też jestem za naturalnymi kosmetykami bez chemi, olejowaniem własów, podkłady mineralne, pillingi kawowe ale to wszystko to wiecie Ja w swoim zakładzie robie dużo fajnych zabiegów które pomagają kobietkom, np. drenaż limfatyczny przy użyciu aparatu poprawia napięcie skóry, pozbywają sie celulitu i ogólnie poprawia się stan skóry, poprawia się przemiana materii, usuwa się toksyny i to chyba najfajniejszy zabieg moim zdaniem. Trzeba też być systematycznym żeby były fajne efekty.
Trik kosmetyczny? hmm
to chyba też wiecie biała kredka w wewnętrznej stronie oka, fajnie otwiera oko, pozatym wygląda się własnie świeżynkowo
O właśnie! Biała kredka na linii wodnej - tego mi trzeba. Strasznie dodaje świeżości i otwiera, powiększa oko, a od czasu kiedy skończyła mi sie biała kredka (ze 2 lata temu...:/) to przestalam używać :P

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedźcie jakie rajstopy wybieracie do sukienek? Wiadomo że w pewnym momencie kryjących czarnych lepiej nie nosić, bo wyglądają ciężko. Macie jakieś sprawdzone modele/kolory? Czy wszystkie cieńsze rajstopy typu 40 są świecące?
Ja przez cały okres zima/jesień/wczesna wiosna nosze czarne kryjące rajstopy, bo w tym czasie w ogóle bardzo lubię nosić sukienki.
Jak robi się ciepło, to czarne rajstopy idą w odstawkę. W pracy obowiązuje mnie dress code więc gołe nogi odpadają. Nosze matowe rajstopy, a jak robi się cieplej to pończochy (rzadziej je drę i zaciągam niż rajstopy).
http://www.seamsforadesire.com/ - fajny blog, a dziewczyna śliczna, będę miała co podglądać

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
wyszło delikatnie, ale bardzo ładnie i prześliczna dziewczyna jesteś
Dziękuję Będę próbowała niedługo, tym razem bez kremu do stylizacji, może skręcą się nieco mocniej
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:54   #4759
mysiunia81
Raczkowanie
 
Avatar mysiunia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Magic World :D
Wiadomości: 363
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Co do rajstop to ja jeśli wgl zakładam (co sięzdarza bardzo rzadko bo mam grubsze nogi) takie normalne....tzn bez świecenia się. Wydaję mi się, że jak rajstopy są świecące to zaraz noga wydaję mi się jeszcze grubsza niż jest. A tak to czarne jak pasują do okazji lub do jakiejś konkretnej stylizacji.
mysiunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 08:33   #4760
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
O właśnie! Biała kredka na linii wodnej - tego mi trzeba. Strasznie dodaje świeżości i otwiera, powiększa oko, a od czasu kiedy skończyła mi sie biała kredka (ze 2 lata temu...:/) to przestalam używać :P

Ja przez cały okres zima/jesień/wczesna wiosna nosze czarne kryjące rajstopy, bo w tym czasie w ogóle bardzo lubię nosić sukienki.
Ja też noszę czarne kryjące rajstopy
Białej kredki używam cały czas, ale nie mogę znaleźć ideału. Obecnie używam kredki z essence, ale łamie się przy temperowaniu przez co starcza mi na bardzo krótko.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:28   #4761
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Ja też noszę czarne kryjące rajstopy
Białej kredki używam cały czas, ale nie mogę znaleźć ideału. Obecnie używam kredki z essence, ale łamie się przy temperowaniu przez co starcza mi na bardzo krótko.
Ja ostatnio używałam Bourjois dwustronnej. Nie była zła, ale chyba trochę zbyt śnieżno-biała.
Czy ta z essence jest w odcieniu idealnej bieli, czy takiej złamanej, perłowej/kremowej?


Kredki do ust z essence są genialne - bardzo miękkie i jeden z odcieni jest idealnie w kolorze moich ust, ale właśnie strasznie się łamią :/
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:33   #4762
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używałam Bourjois dwustronnej. Nie była zła, ale chyba trochę zbyt śnieżno-biała.
Czy ta z essence jest w odcieniu idealnej bieli, czy takiej złamanej, perłowej/kremowej?


Kredki do ust z essence są genialne - bardzo miękkie i jeden z odcieni jest idealnie w kolorze moich ust, ale właśnie strasznie się łamią :/
Czysta biel Ale mi to pasuje, bo mam bardzo jasną karnację
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:12   #4763
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

co do rajstop, ja zakladam najczesciej z biedronki w takich kartonikach rozmiaru zeszytu sa. Nie maja za duzego poblysku wcale, mimo ze wygladaja jakby byl spory jeszcze przed zalozeniem. A kosztuja ok. 3zl.

mam dzis bardzo zly humor. stad inspiracje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lzs8qfxyI41qaulwfo1_500_large.jpg (23,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m2tb9oSppv1qamnojo1_500.jpg (19,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m00synAhDI1r2wbyto1_500_large.jpg (16,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lyzibviELg1r42hhfo1_500_large.jpg (37,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lyo5guF0WU1rnhxu9o1_500.jpg (16,0 KB, 40 załadowań)
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:25   #4764
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
co do rajstop, ja zakladam najczesciej z biedronki w takich kartonikach rozmiaru zeszytu sa. Nie maja za duzego poblysku wcale, mimo ze wygladaja jakby byl spory jeszcze przed zalozeniem. A kosztuja ok. 3zl.

mam dzis bardzo zly humor. stad inspiracje!
Co się stało ?
Za chwilę nakładam peeling migdałowy, mam nadzieję że nie wypali mi twarzy
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:32   #4765
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Co się stało ?
Za chwilę nakładam peeling migdałowy, mam nadzieję że nie wypali mi twarzy

odebralam dzisiaj wyniki matury. wszystko poszlo dobrze, nawet bardzo dobrze, oprocz wos'u, ktory byl teoretycznie najwazniejszy (teoretycznie, bo zamiennie moge wstawic matematyke), ktory byl w tym roku koszmarnie ciezki i tez go zawalilam, jak bardzo duzo osob, sredni wynik to 38, wiec jakas masakra ale mam nadzieje, ze jakos mi sie uda dostac z moimi wynikami, nie sa zle, najwyzszy mam z angielskiego, az 94 udalo mi sie zgarnac, a polski i matematyka na poziomie ok 75. ale zmartwilam sie i jestem dosc markotna
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:33   #4766
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

malinowydzemx3 Dobrze ci poszło, nie martw się WOSem
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:10   #4767
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
malinowydzemx3 Dobrze ci poszło, nie martw się WOSem
Dokładnie dostaniesz się na wymarzone studia
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:26   #4768
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

malinowydzemx3 jeśli ta matura z wosu była taka trudna i dużo osób ją zawalilo, to wszyscy moją niższe wyniki i nie masz się co martwić.

a reszta poszła ci super, chciałabym tak napisać swoja mature za 2 lata

na jakie studia chcesz iść?
__________________
Świeżynka


Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 15:02   #4769
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

ekonomika, Mademoiselle_Pauline, Piksi1 dziekuje za mile slowa

Piksi1: chce isc na prawo szczerze to poszlo mi tak dobrze, bo angielski i matematyka nie byly dla mnie wielkim wyzwaniem, mialam dobrych nauczycieli i dlatego musialam sie uczyc na biezaco i nie mialam szans na robienie sobie zaleglosci. Jesli chodzi o polski, przygotowywalam sie tylko dzien przed, czytajac streszczenia. W ciagu 3 lat liceum przeczytalam prawie wszystkie lektury (pominmy Potop, tego nie da sie przeczytac) i uczylam sie na matury probne. Dlatego nie musialam dlugo nad tym siedziec. Zlota zasada to nie robic sobie zaleglosci I nie bedzie problemu
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:13   #4770
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

dziewczyny znacie jakiś sposób na zmęczone nogi ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.