Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 20:42   #4681
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
brawo za wytrwałość

dziewczyny, a czy to jest jakiś ser o niższej zawartości tłuszczu? i jak tak to jaki?
ja kupowlaam z intermarche hit z ryk 13% z tluszczu, lubie tam kupowac sery bo maja napisane ktory ile ma fatu a ten byl pyszny ale ostatnio go nie widzialam a tak to kupuje krolewski, jak kupuje to raczej kieruje sie smakiem nic sie nie stanie jak raz dziennie zje sie plasterek sera
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:50   #4682
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ja tak samo może nie po zakupie pierwszego, bo nie miałabym w czym chodzić, ale jak miałam koło 5 to wszystkie inne wylądowały w koszu
tak jak ja kieeedys to nosilam bazarowe, kupowalam 85-90D i babcia mi zawsze zwężała obwód na maszynie, bo nie bylam w tanie kupic niczego na moje 70G obecnie kupuje staniki 65G, bo troche mi sie po cwiczeniach peirsi zmniejszyly. a sportowy mam 70FF, bo bardzo scisle obwody maja.

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
brawo za wytrwałość

dziewczyny, a czy to jest jakiś ser o niższej zawartości tłuszczu? i jak tak to jaki?
Dziękuję

Co Ty, ja kupuje zwykły edamski, złoty mazur czy co tam w sklepie bedzie. czesto patrze co maja na promocji. nie mam pojecia ile to ma tluszczu i chyba lepiej nie wiedziec

po cwiczeniach strasznie rozbolał mnie zoladek... zjadłam filizanke bialego sera z makrelą wedzoną, moze to z glodu, chociaz o 18 jadłam, zaczelam cwiczyc przed 20... w sumie juz boli troche mniej
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:02   #4683
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
ja kupowlaam z intermarche hit z ryk 13% z tluszczu, lubie tam kupowac sery bo maja napisane ktory ile ma fatu a ten byl pyszny ale ostatnio go nie widzialam a tak to kupuje krolewski, jak kupuje to raczej kieruje sie smakiem nic sie nie stanie jak raz dziennie zje sie plasterek sera
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dziękuję

Co Ty, ja kupuje zwykły edamski, złoty mazur czy co tam w sklepie bedzie. czesto patrze co maja na promocji. nie mam pojecia ile to ma tluszczu i chyba lepiej nie wiedziec

po cwiczeniach strasznie rozbolał mnie zoladek... zjadłam filizanke bialego sera z makrelą wedzoną, moze to z glodu, chociaz o 18 jadłam, zaczelam cwiczyc przed 20... w sumie juz boli troche mniej
dzięki Wam za odpowiedzi no właśnie jak ja patrzę ile mają tłuszczu te sery to się za głowę łapię i nie wiem czy można taki jeść czy nie bardzo wiadomo,że lepiej nie za często i nie za dużo,ale czasem możnachociaż i tak sumienie będzie mnie gryzło
melduję jeszcze 50 squatów
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:03   #4684
sweetslim
Przyczajenie
 
Avatar sweetslim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Hej laski mogę dołączyć do tematu? Szukam motywacji i wsparcia
__________________
Moja broń:

Skalpel x5
Turbo x6
TzG x1
Tiffoczki x9
brazylijska pupa x1
Hula-Hop 118min za mną
Przysiady x200 za mną

twister/orbiterek/rowerek/atlas

Start 23.01.2013

Waga 69kg
Wzrost 166
Biust 100
Talia 82
Boczki 100
Biodra 102
Udo 61
BMI:
sweetslim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:06   #4685
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Dopiero nadrobiłam posty z dzisiejszego dnia Poruszyłyście dobry temat o stanikach. Sama noszę bazarowe i to faktycznie ani wygodne ani ładne mimo że tanie. Chyba trzeba naprawdę zainwestować w coś porządnego. Mirzyłyście się same czy szłyście do brafitterki?
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:09   #4686
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez sweetslim Pokaż wiadomość
Hej laski mogę dołączyć do tematu? Szukam motywacji i wsparcia
jasne zapraszamy , mimo ze ja dzis odpuscilam i pije drinka powiedzmy ze testuje wodke weselna , ale po klotni z tz to chyba rozwodowa

z tymi serami jest tak jeden tydzien nie jem wcale a na drugi tydzien codziennie 1-2 plasterki bo lubie gorzej jakby sie jadlo 20 deka :p na dzien

jutro mam nadzieje ze w koncu pojedziemy z tz na basen no chyba ze wybuchnie wojna .. zamierzam mu powiedziec co i jak a pozniej tzg, ripper i zobaczymy co jeszcze



co do stanikow, zawsze nosilam 80 b, 80 c takie z targu, zawsze!! tyl mi sie podnosil, miseczki bez ksztaltu, wkurzylam sie, poszlam do esotiq - mieli przeceny i jestt to sklep po sadiedzku wiec znam panie i one mi dobraly pozadne staniki okazalo sie ze mam rozmiar 75 D .. na dwa wydalam 110 zl ale nie zaluje, sa swietne i kazdemy polecam kupic odpowiednio dobrany stanik, lepiej miec 3 na zmiane a pozadne niz 10 targowych za 15 zl :/ ja kiedys takie nosilam bo mi bylo szkoda ..
__________________
"Everyday is a step closer"

Edytowane przez La_Mezcla
Czas edycji: 2013-01-24 o 21:13
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:10   #4687
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Zrobiłam TzG codziennie musze ćwiczyc
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 21:13   #4688
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Dziewczyny, przebrałam się szybko i biore sie za ćwiczenia! Nie ma co rezygnować z powodu kłótni z ćwiczeń! Macie rację! Poza tym chcę mieć jak najwięcej kółeczek w kalendarzu (tak zaznaczam dni ćwiczace)
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:17   #4689
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przebrałam się szybko i biore sie za ćwiczenia! Nie ma co rezygnować z powodu kłótni z ćwiczeń! Macie rację! Poza tym chcę mieć jak najwięcej kółeczek w kalendarzu (tak zaznaczam dni ćwiczace)
podziwiam, mnie jedynie po klotni stac na picie drinka

ale jutro pocwicze, zreszta, wczoraj dalam sobie niezly wycisk ..
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:20   #4690
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez sweetslim Pokaż wiadomość
Hej laski mogę dołączyć do tematu? Szukam motywacji i wsparcia
jak tu będziesz to non stop będziesz zmotywowana do ćwiczeń
witamy
Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
podziwiam, mnie jedynie po klotni stac na picie drinka

ale jutro pocwicze, zreszta, wczoraj dalam sobie niezly wycisk ..
o nieeee,nie pozwól mu zepsuć Ci humoru rób co masz robić i nie myśl o nim, pamiętaj,że poziom endorfinek podskoczy
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:21   #4691
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
nie strasz mnie, bo ja wlasnie robilam pierwszy raz a jutro musze biegac

Melduję skalpel i dwie czesci Fitappy na wew strone ud. Mam nadzieje, ze cos dają, chociaz w trakcie cwiczen nie zawsze czulam pracujace miesnie.

100 treningow z Ewą za mną
Ja też nie czułam mięśni podczas treningu, a dzisiaj, dokładnie po 24 godzinach odezwały się zakwasy
Gratulacje z okazji jubileuszu

A jeszcze odnośnie tych staników - ktoś może polecić jakieś sklepy internetowe albo stacjonarne (najlepiej sieciowe, żeby każda z nas mogła znaleźć taki u siebie ), w których są staniki właśnie w takich rozmiarach - mniejszy obwód, większa miseczka?
__________________
Ćwiczę od 26.12.2012

Edytowane przez Agemia
Czas edycji: 2013-01-24 o 21:23
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 21:22   #4692
sweetslim
Przyczajenie
 
Avatar sweetslim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przebrałam się szybko i biore sie za ćwiczenia! Nie ma co rezygnować z powodu kłótni z ćwiczeń! Macie rację! Poza tym chcę mieć jak najwięcej kółeczek w kalendarzu (tak zaznaczam dni ćwiczace)

No pewnie! Nie przejmuj się sprzeczkami Ćwicząc rozładujesz stres i... ćwiczenia zawsze wyjdą każdemu na zdrowie Ja już po

A co do staników, to ja kupuje teraz w New Yorker bo tam zawsze mogę kupić pasujący na mnie czyli 80D a te targowe to faktycznie porażka nie dość, że pod biustem luźne jak stara skarpeta to w dodatku jak duże to brzydkie i typowo wyglądem dla Pań +50 i są w dodatku takie asexualne jakby mnie w taki tż zobaczył to wolałby chyba spaćć sam na dywanie niż ze mną w łóżku ;/ A tak to w NR można sobie bez problemu dobrać, cena około 50zł ale wiem, że przynajmniej się nie rozciągnie po 2 tygodniach kiedyś nosiłam nawet 75D i nigdy nie mogłam na targu kupić dobrego biustonosza więc postanowiłam zainwestować troche więcej i to była jedna z najlepszych decyzji w życiu
__________________
Moja broń:

Skalpel x5
Turbo x6
TzG x1
Tiffoczki x9
brazylijska pupa x1
Hula-Hop 118min za mną
Przysiady x200 za mną

twister/orbiterek/rowerek/atlas

Start 23.01.2013

Waga 69kg
Wzrost 166
Biust 100
Talia 82
Boczki 100
Biodra 102
Udo 61
BMI:
sweetslim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:23   #4693
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

melduję 41 skalpel
+ 10 Minute Beautiful Booty Workout
+ 10 min. ćwiczeń na wew. stronę ud


dobrej nocy
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:25   #4694
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
jak tu będziesz to non stop będziesz zmotywowana do ćwiczeń
witamy

o nieeee,nie pozwól mu zepsuć Ci humoru rób co masz robić i nie myśl o nim, pamiętaj,że poziom endorfinek podskoczy
kochana wiem ! mialam cwiczyc ale po klotni poszlam sobie zrobic relaksujaca kapiel zeby sie wyciszyc, zrobilam drineczki i tez jest ok jutro pocwicze, powoli zmieniam myslenie, juz nie doluje sie jak dawniej staram sie robic wtedy cos dla siebie i tak zrobilam tylko ze to byla kapiel przy muzyczce i w pianie a nie cwiczenia ale jutro czeka mnie wycisk wiec nie martiwe sie i nie mysle o nim
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:31   #4695
sweetslim
Przyczajenie
 
Avatar sweetslim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
melduję 41 skalpel
+ 10 Minute Beautiful Booty Workout
+ 10 min. ćwiczeń na wew. stronę ud


dobrej nocy


---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Idę jeszcze zrobić z 10 min hula-hopem
Bo obiecałam sobie że do 23 lutego chociaż troche zbliże sie do sylwetki sprzed 4 lat (to już będzie 4 lata z tż)
__________________
Moja broń:

Skalpel x5
Turbo x6
TzG x1
Tiffoczki x9
brazylijska pupa x1
Hula-Hop 118min za mną
Przysiady x200 za mną

twister/orbiterek/rowerek/atlas

Start 23.01.2013

Waga 69kg
Wzrost 166
Biust 100
Talia 82
Boczki 100
Biodra 102
Udo 61
BMI:
sweetslim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:39   #4696
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
kochana wiem ! mialam cwiczyc ale po klotni poszlam sobie zrobic relaksujaca kapiel zeby sie wyciszyc, zrobilam drineczki i tez jest ok jutro pocwicze, powoli zmieniam myslenie, juz nie doluje sie jak dawniej staram sie robic wtedy cos dla siebie i tak zrobilam tylko ze to byla kapiel przy muzyczce i w pianie a nie cwiczenia ale jutro czeka mnie wycisk wiec nie martiwe sie i nie mysle o nim
i bardzo dobrzejak tylko Ci to poprawiło humorek to super
ja już uciekam spać. dobranoc
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:41   #4697
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość

100 treningow z Ewą za mną
Brawo! Powinnaś tą setkę jakoś uczcić.

Idę w przyszłym tygodniu do jakiegoś biuściarskiego porządnego sklepu, tylko do jakiego? Który to będzie porządny?

EDIT:
No i z tego powodu zapomniałam zameldować, że 18 Skalpel za mną i... 5 minut na orbitreku.

Edytowane przez d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Czas edycji: 2013-01-24 o 22:30
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:54   #4698
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;38839758]
No widzisz, a ja się całe życie dziwię dlaczego mi cycki wyskakują dołem ze stanika jak ręce podniosę do góry, ale nie wpadłam na to, że to źle dobrany stanik, tylko zawsze zwalam na to, że mam za mały biust i się miseczek nie trzyma.[/QUOTE]
bo panuje błędne przekonanie, że to ramiączka trzymają biust a wcale tak nie jest najważniejsze to dobrze przylegający obwód

Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy Wy jecie jakieś sery żółte? ja tak lubię a nie pamiętam kiedy jadłam
to ja mogę Ci polecić z biedronki ser robiony przez mlekowitę, nie pamiętam jak się dokładnie nazywa; jest w plasterkach takich mega mega cienkich i można spokojnie dawać sobie plasterek na kanapeczkę bez wyrzutów sumienia

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
no pewnie! dobrze, że w końcu się o tym mówi coraz więcej, bo do niedawna większa część kobiet była przekonana, że ma rozmiar 75A czy B, a okazuje się że D czy E i ot jakie zdziwienie
jak moją kumpele przekonywałam, żeby staniki zmieniła i mówiłam jej że powinna nosić miskę E-F to ona do mnie, że ona nie zna tej rozmiarówki, którą ja się posługuję, że ona zna tylko rozmiarówkę A-D

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość

A jeszcze odnośnie tych staników - ktoś może polecić jakieś sklepy internetowe albo stacjonarne (najlepiej sieciowe, żeby każda z nas mogła znaleźć taki u siebie ), w których są staniki właśnie w takich rozmiarach - mniejszy obwód, większa miseczka?
w Donnie mają sporo modeli do miseczki G staniki kosztują ok 100zł

Cytat:
Napisane przez sweetslim Pokaż wiadomość

A co do staników, to ja kupuje teraz w New Yorker bo tam zawsze mogę kupić pasujący na mnie czyli 80D a te targowe to faktycznie porażka nie dość, że pod biustem luźne jak stara skarpeta to w dodatku jak duże to brzydkie i typowo wyglądem dla Pań +50 i są w dodatku takie asexualne jakby mnie w taki tż zobaczył to wolałby chyba spaćć sam na dywanie niż ze mną w łóżku ;/ A tak to w NR można sobie bez problemu dobrać, cena około 50zł ale wiem, że przynajmniej się nie rozciągnie po 2 tygodniach kiedyś nosiłam nawet 75D i nigdy nie mogłam na targu kupić dobrego biustonosza więc postanowiłam zainwestować troche więcej i to była jedna z najlepszych decyzji w życiu
nosiłaś 75D a teraz masz 80D czyli zwiększył Ci się obwód pod biustem
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:02   #4699
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;38841960]Brawo! Powinnaś tą setkę jakoś uczcić.

Idę w przyszłym tygodniu do jakiegoś biuściarskiego porządnego sklepu, tylko do jakiego? Który to będzie porządny?

EDIT:
No i z tego powodu zapomniałam zameldować, że 18 Skalpel za mną i... minut na orbitreku.[/QUOTE]

polecam esotiq, u mnie np babka zagladala, poprawiala i wiedziala ktory dobrze lezy a ktory nie i doradzila odpowiednio
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 22:06   #4700
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Dopiero nadrobiłam posty z dzisiejszego dnia Poruszyłyście dobry temat o stanikach. Sama noszę bazarowe i to faktycznie ani wygodne ani ładne mimo że tanie. Chyba trzeba naprawdę zainwestować w coś porządnego. Mirzyłyście się same czy szłyście do brafitterki?
ja mierzyłam się sama, zamawiałam przez internet i zakupy zawsze trafione. Raz byłam u pewnej (mocno nawiedzonej) brafiterki, która chciała mnie wpakować w 60 przy 75 cm pod biustem. no masakra jakaś. Ja od pasa w góre nie posiadam chyba ani grama tłuszczu, a w tym jej staniku miałam takie wałki, ze hoho
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:06   #4701
sweetslim
Przyczajenie
 
Avatar sweetslim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
bo panuje błędne przekonanie, że to ramiączka trzymają biust a wcale tak nie jest najważniejsze to dobrze przylegający obwód


to ja mogę Ci polecić z biedronki ser robiony przez mlekowitę, nie pamiętam jak się dokładnie nazywa; jest w plasterkach takich mega mega cienkich i można spokojnie dawać sobie plasterek na kanapeczkę bez wyrzutów sumienia


jak moją kumpele przekonywałam, żeby staniki zmieniła i mówiłam jej że powinna nosić miskę E-F to ona do mnie, że ona nie zna tej rozmiarówki, którą ja się posługuję, że ona zna tylko rozmiarówkę A-D


w Donnie mają sporo modeli do miseczki G staniki kosztują ok 100zł


nosiłaś 75D a teraz masz 80D czyli zwiększył Ci się obwód pod biustem
już się tłumacze, przytyłam od tego czasu 15kg ;/ więc pojawiło się conieco tłuszczyku w niektórych miejsach łącznie z plecami, cycuchy też coś urosły a jak wiadomo miseczka D w 80 a w 75 to całkiem inna miseczka, wiec chcąc nie chcąc nie mieszcza mi się cycuchy w 75D, w 75 się zapne, sle brzydko się odznacza no a 80D jest teraz idealne bo zapinam na najciasniejszy a miseczka leży super. Jeżeli chciaabym konieczne mieć stanik z 75 to musiałabym brać 75E a taki juz trudno wyszperać :/
__________________
Moja broń:

Skalpel x5
Turbo x6
TzG x1
Tiffoczki x9
brazylijska pupa x1
Hula-Hop 118min za mną
Przysiady x200 za mną

twister/orbiterek/rowerek/atlas

Start 23.01.2013

Waga 69kg
Wzrost 166
Biust 100
Talia 82
Boczki 100
Biodra 102
Udo 61
BMI:
sweetslim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:17   #4702
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
kochana wiem ! mialam cwiczyc ale po klotni poszlam sobie zrobic relaksujaca kapiel zeby sie wyciszyc, zrobilam drineczki i tez jest ok jutro pocwicze, powoli zmieniam myslenie, juz nie doluje sie jak dawniej staram sie robic wtedy cos dla siebie i tak zrobilam tylko ze to byla kapiel przy muzyczce i w pianie a nie cwiczenia ale jutro czeka mnie wycisk wiec nie martiwe sie i nie mysle o nim
Jak mi się marzy taka kąpiel ale nie mam wanny

Zrobiłam ósmego skalpela i 15 min T.Webb na brzuch.
I endorfinki rzeczywiście podskoczyły

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Swoją drogą, pamiętam jak zaczynałam tydzień temu skalpel i te 40 min trwało w nieskończoność. Teraz nadal się męczę, ale jakoś czas szybciej mija
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:23   #4703
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
ja mierzyłam się sama, zamawiałam przez internet i zakupy zawsze trafione. Raz byłam u pewnej (mocno nawiedzonej) brafiterki, która chciała mnie wpakować w 60 przy 75 cm pod biustem. no masakra jakaś. Ja od pasa w góre nie posiadam chyba ani grama tłuszczu, a w tym jej staniku miałam takie wałki, ze hoho
A możesz napisać z jakiej stronki zamawiałaś te staniki Ja już się wymierzyłam I szok, że przy sławnym 75B mam nagle rozmiar 65F Aż się boję, że kupię i się okaże jakiś za wielki czy coś...
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:26   #4704
fendi25
Raczkowanie
 
Avatar fendi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 108
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłabym prosić o pare słów o AbRipper x? "zdobyłam" cały filmik i wygląda groźnie, da się przeżyć czy za pierwszy razem nie do przejścia? Czy dam rade zrobić skalpel a zaraz po tym abrippera?
Ja bardzo lubię abRipperaX. czuję , że wszystkie mięśnie brzucha pracuję. I co najważniejsze- te pod pępkiem (zwłaszcza przy "żabie" i gdy podnosisz proste nogi do góry). Na początku najcięższe były dla mnie nożyce ale złapałam technikę i jest lepiej (bardzo dużo daje, to że noga w górze jest prosta, wtedy odpoczywa). No i brzuszki skośnie też niezły wyczyn, ale wszystkiego trzeba się nauczyć. Teraz robię bez problemu te najtrudniejsze wersje. ogólnie to świetny trening na brzuch, tylko 15 min, ćwiczenia się nie powtarzają (nie nudzę się). Polecam
p.s. a mowa o http://www.myspace.com/video/mason/ab-ripper-x/50789881
__________________
moje makijaże
https://www.facebook.com/pages/Atqa-...77477705598341
fendi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:33   #4705
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
polecam esotiq, u mnie np babka zagladala, poprawiala i wiedziala ktory dobrze lezy a ktory nie i doradzila odpowiednio
O widzisz, dziękuję, już sprawdziłam, gdzie u mnie są te sklepy i na pewno tam zajrzę.

Czytam i czytam te stronki o dobieraniu staników i nie mogę uwierzyć we własną nieświadomość w tym temacie.
Nosiłam 85B, co prawda mam 2 staniki 80C, ale przymierzyłam je przypadkiem i pasowały, a to,że mają inny rozmiar złożyłam na karb tego, że w Chinach szyją i czasem ta rozmiarówka, nie jest taka jak być powinna. Teraz wychodzi na to, że mam faktycznie 80C, lub 75DD, no jasny gwint. Dobrze, że się teraz dowiedziałam, lepiej późno niż wcale.

Edytowane przez d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Czas edycji: 2013-01-24 o 23:08
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:48   #4706
Monisia86
Zadomowienie
 
Avatar Monisia86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 039
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
A możesz napisać z jakiej stronki zamawiałaś te staniki Ja już się wymierzyłam I szok, że przy sławnym 75B mam nagle rozmiar 65F Aż się boję, że kupię i się okaże jakiś za wielki czy coś...
swoje kupiłam w sklepie internetowym BRADEA (biustonosze firmy panache), a Mamine u Ewy Michalak (uwaga, Ewa ma swoja rozmiarówke)
Monisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 22:55   #4707
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (łódzkie)
Wiadomości: 1 413
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Monisia86 Pokaż wiadomość
swoje kupiłam w sklepie internetowym BRADEA (biustonosze firmy panache), a Mamine u Ewy Michalak (uwaga, Ewa ma swoja rozmiarówke)
Dziękuję Chyba się skuszę na jakiś bo ciekawi mnie różnica w komforcie
Joasia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:02   #4708
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez fendi25 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię abRipperaX. czuję , że wszystkie mięśnie brzucha pracuję. I co najważniejsze- te pod pępkiem (zwłaszcza przy "żabie" i gdy podnosisz proste nogi do góry). Na początku najcięższe były dla mnie nożyce ale złapałam technikę i jest lepiej (bardzo dużo daje, to że noga w górze jest prosta, wtedy odpoczywa). No i brzuszki skośnie też niezły wyczyn, ale wszystkiego trzeba się nauczyć. Teraz robię bez problemu te najtrudniejsze wersje. ogólnie to świetny trening na brzuch, tylko 15 min, ćwiczenia się nie powtarzają (nie nudzę się). Polecam
p.s. a mowa o http://www.myspace.com/video/mason/ab-ripper-x/50789881
Dzięki wielkie za odpowidź
Jutro kolejne podejście, premiera zakończyła się klęską Spróbuję wykonać najpierw rippera a potem resztę, może "na świeżo" będę miała więcej siły w mięśniach
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:16   #4709
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Hej dziewczyny postanowiłam,że zacznę ćwiczyć i szukając jakichkolwiek ćwiczeń wpadłam na Ewę Chodakowską.Nie wglębiłam się jeszcze dokładnie jak te ćwiczenia wyglądają itd nie chciałabym schudnąć tylko "poprawić" pewne części ciała...czy dobrze trafiłam?
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:27   #4710
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z Ewką Chodakowską ćwiczymy, rzeźbę sobie robimy, cz. 7

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
melduję 41 skalpel
+ 10 Minute Beautiful Booty Workout
+ 10 min. ćwiczeń na wew. stronę ud


dobrej nocy


[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;38841960]Brawo! Powinnaś tą setkę jakoś uczcić.

Idę w przyszłym tygodniu do jakiegoś biuściarskiego porządnego sklepu, tylko do jakiego? Który to będzie porządny?

EDIT:
No i z tego powodu zapomniałam zameldować, że 18 Skalpel za mną i... 5 minut na orbitreku.[/QUOTE]
Tylko jak to uczcić?

aż 5 minut?

Cytat:
Napisane przez Izabela_wow Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny postanowiłam,że zacznę ćwiczyć i szukając jakichkolwiek ćwiczeń wpadłam na Ewę Chodakowską.Nie wglębiłam się jeszcze dokładnie jak te ćwiczenia wyglądają itd nie chciałabym schudnąć tylko "poprawić" pewne części ciała...czy dobrze trafiłam?
Oczywiście, witamy
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.