SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 07:42   #3721
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ja dziś wypróbuje imbir, wyczytałam o nim u Anwen, też ma podobno działanie wygładzające (na nadal "gonię" za "taflą ) .... zobaczymy
też spróbuję może jutro ale tak wiem, że pewnie nic z tego

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
Anula, ja bym przeczekała bhd i dopiero myślała nad ewentualnym cięciem.
i tak zrobię
ost nałożyłam maskę pod olej, zmyłam bd dla mam na to płukanka lniana i włosy od razu lepszejsze albo podziałało to, że się na nie wyżaliłam

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość

Ania, co Ty gadasz, takie ładne, nie ścinaj, będziesz żałować
Jak to mawiała chyba Narek w swoim blogu - każdy ma kryzysy, wtedy należy włosy naolejować, zawinąć w koczek i przeczekać. Nie ścinaj, bo szkoda

Tak chyba zrobiła musthavelonghair, nieprawda? Czy coś pomieszałam?
oj żałowałabym... póki co próbuję dalej je ogarnąć teraz jak już nie muszę tak dużo zapuszczać, będę mogła czasem ciachnąć coś więcej cm które podrosną, może to jakoś będzie.

yy chyba tak

o gratuluję sukcesów
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 08:35   #3722
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ja to mam z nią tak, że lepiej działa użyta jako maska pod czepek i ręcznik na pół godziny, niż jako odżywka - i w tym sensie mi jej szkoda używać na tak krótko, a maskowanie przy każdym myciu - czasu szkoda i też chyba nie ma to większego sensu? jak mówią, żeby maski używać, co 3-5 dni, to chyba używanie codziennie, co dwa dni nie przyspieszy pozytywnego efektu
acha
no tak, ja "maskuję" włosy właściwie co każde mycie ale ja myję co 3-4 dni

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też spróbuję może jutro ale tak wiem, że pewnie nic z tego
jest niezły włosy przepięknie mi po tym błyszczą i są wygładzone, ale oczywiście pogoda stara się walczyć o puszek jednak nie jest źle
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:32   #3723
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

będe dzis tesowac pierwszy raz szampon rumiankowy z farmony ;D
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 11:43   #3724
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Wpraszam się Też mam z natury proste włosy Potem postaram się wrzucić foto
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:03   #3725
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cześć dziewczyny!

Mam pytanie do prostowłosych, którym udaje się kręcić włosy.
Mam z natury zupełnie proste, cienki włosy. Są w dobrej kondycji, nie rozdwajają mi się koncówki etc.
Czasami zamarzą mi się kręcone/falowane włosy. Dlatego ostatnio sięgnęłam po grubą lokówkę. Kręciłam i kręciłam, a włosy nadal pozostały proste


Czy znacie jakieś środki do stylizacji włosów prostych, które ułatwiają uzyskanie skrętu?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:15   #3726
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Mam pytanie do prostowłosych, którym udaje się kręcić włosy.
Mam z natury zupełnie proste, cienki włosy. Są w dobrej kondycji, nie rozdwajają mi się koncówki etc.
Czasami zamarzą mi się kręcone/falowane włosy. Dlatego ostatnio sięgnęłam po grubą lokówkę. Kręciłam i kręciłam, a włosy nadal pozostały proste


Czy znacie jakieś środki do stylizacji włosów prostych, które ułatwiają uzyskanie skrętu?
Jeśli masz włosy w ogóle niepodatne na kręcenie to mała szansa by jakikolwiek środek coś na to pomógł
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 12:23   #3727
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Jeśli masz włosy w ogóle niepodatne na kręcenie to mała szansa by jakikolwiek środek coś na to pomógł
Mam cienkie, gładkie włosy, jak "tafla":/
Wieki temu jak zakręcałam włosy na papiloty i udało się, jeszcze jakiś czas temu (kręciłam włosy lokówką ( o nieco mniejszej średnicy niż obecnie) i również miałam super efekt (miękkie, ale trwałe loki jak w avatarze).

Może wpływ na podatność na kręcenie ma też pielęgnacja? Ostatnio używałam bardzo dużo olejów, w ogóle nie używałam suszarki etc.....??
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 12:29   #3728
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mam cienkie, gładkie włosy, jak "tafla":/
Wieki temu jak zakręcałam włosy na papiloty i udało się, jeszcze jakiś czas temu (kręciłam włosy lokówką ( o nieco mniejszej średnicy niż obecnie) i również miałam super efekt (miękkie, ale trwałe loki jak w avatarze).

Może wpływ na podatność na kręcenie ma też pielęgnacja? Ostatnio używałam bardzo dużo olejów, w ogóle nie używałam suszarki etc.....??
Pielęgnacja i porowatość ma duży wpływ na podatność
Moje włosy akurat z obniżeniem porowatości stały się bardzo podatne, ale z tego co czytałam są raczej wyjątkiem i włosy niskoporowate nie mają ochoty poddawać się stylizacji Więc coś za coś niestety.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:35   #3729
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? Witam wszystkie nowe twarze (i włosy - piękne! )
Ostatnio mam bardzo ciężki okres, zarówno na uczelni, jak i w życiu prywatnym, dlatego mnie tutaj tak mało. Przychodzę się pochwalić - mija rok mojego włosomaniactwa. Włosy przez ten rok znacznie odżyły. Wprawdzie nigdy nie były niszczone, ale teraz są mięciutkie, lejące, "jedwabiste". Nieco krótkie - wychodzi na to, że przez rok zapuściłam 2 cm - to wszystko przez końcówki, które są moją absolutną zmorą. Przestaję wierzyć, że zapuszczę długie piękne włosy. I że to moja wina - moje odżywianie nie może być AŻ TAK złe. Gdy będę miała trochę lżej na uczelni pójdę zbadać tsh (zwłaszcza, że coraz więcej na to wskazuje - paznokcie zawsze miałam koszmarne, ciągle mi zimno, jestem apatyczna i osłabiona - wiem, że diagnozować się przez internet to głupota i dziecinada, ale nie mam nic do stracenia - postaram się w niedalekiej przyszłości zrobić te badania), może to za jego sprawą moje włosy nie mogą być dłuższe? Bo każdy zapuszczony centymetr muszę ściąć ze względu na końcówki?
W załączniku aktualny stan włosów (zdjęcie nieco ciemne i z lampą, bo dzisiaj taka pogoda, że chętnie bym sobie światło zapaliła ), w albumie - comiesięczna aktualizacja, możecie obejrzeć metamorfozę freckle'owych włosów. Have fun
Śliczne włosy Wydają się taaaakie gęste
Mi też trudno zapuścić, ale głównie dlatego że łamią mi się końce
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:25   #3730
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez KiiNguuSIA Pokaż wiadomość
Ja też nie jestem do nich przekonana ale zapuszczam grzywkę i cały czas ją poprawiam przez co sie przetłuszcza już po jednym dniu a normalnie włosy myję co 3-4 dni. Próbowałam spinać ale wyglądam jak mała dziewczynka....
Przez większość życia nosiłam grzywkę i właściwie codziennie rano musiałam ją myć (gdy wcześniej włosy myłam wieczorem). Od paru miesięcy zapuszczam i szkoda mi te włosy męczyć myciem 2 razy na dobę, więc stosuję inne patenty. Często zaplatam ją w warkocz dobierany (przedziałek mam na boku, więc zaplatam na tę "większą" stronę), co przy okazji ma mi pomóc zahodować dłuższe boki, które w takim warkoczu powinny się mniej niszczyć (taką mam nadzieję).
Inny prosty patent to opaska - mała, duża, co kto woli.
Trzeci - spinanie na różne sposoby - do góry, na bok, zakręcenie pasma wokół własnej osi i przypięcie z góry czy z boku.

Jakaś metoda okiełznania zapuszczanej grzywki powinna Ci pasować, tym bardziej że włosy ciągle opadające na twarz są uciążliwe, a poza tym na dłuższą metę będą się niszczyć przez ciągłe macanie i zagarnianie na boki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:11   #3731
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja niskoporom polecam baleę - u mnie jest wow
Które odżywki Balei stosowałaś?

Dziewczynki, ja dzisiaj zastosowałam mąkę ziemniaczaną, tak jak pisałyście. Dodałam łyżeczkę do odżywki i nałożyłam na 2 minuty, żeby ich nadmiernie nie obciążyć. Włoski są gładsze, bardzo proste, ale niestety jest ich mniej objętościowo, są bardziej przy głowie. Jednak mimo wszystko myślę, że ta mąka dobrze działa na moje włoski

Chociaż muszę przyznać, że jak ostatnio miałam bardziej sztywne, szorstkie i bujne włosy po stosowaniu twardej wody to mi się to podobało. Wydawało ich się tak dużo, ładnie wyglądała fryzurka. Jednak zaczęłam je pielęgnować znowu i są może gładsze i bardziej błyszczące, ale niepoddatne i mają małą objętość.

Dziewczyny- te, które też mają problem z odżywkami (że nie działają na Was za bardzo). Czy dążycie za wszelką cenę, aby Wasze włosy były miękkie i jedwabiste? Mi w sumie bardziej się podobały te moje sztywniaki... Może dla naszych włosów lepsza jest minimalistyczna pielęgnacja...?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 19:58   #3732
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Dziewczyny- te, które też mają problem z odżywkami (że nie działają na Was za bardzo). Czy dążycie za wszelką cenę, aby Wasze włosy były miękkie i jedwabiste? Mi w sumie bardziej się podobały te moje sztywniaki... Może dla naszych włosów lepsza jest minimalistyczna pielęgnacja...?
Dążę do tego, żeby były miękkie, bo naturalnie są sztywne i niepodatne. Jednocześnie mają małą objętość, nie widać że są gęste. To trochę patowa sytuacja, bo produkty nadające objętość są z reguły przeznaczone dla cienkich i rzadszych włosów i działają na zasadzie pogrubienia włosa, co go z kolei usztywnia. Tak u mnie działają zioła i wyciągi roślinne, pewnie z tego powodu nie podeszły mi rosyjskie kosmetyki.

Nie wiem czy minimalistyczna pielęgnacja coś by dała, chociaż najładniejsze włosy miałam do 17 roku życia, kiedy tylko myłam je szamponem i nic więcej z nimi nie robiłam. Ale też używałam lepszej jakościowo wody, nie miałam problemów z tłustością cery i skórą głowy, więc nie musiałam myć codziennie. To było dawno temu i nie sądzę, że będę w stanie wrócić do włosów z czasów dziecięco - nastoletnich, zbyt wiele czynników się zmieniło.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 19:58   #3733
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Które odżywki Balei stosowałaś?
kokosowa i do włosów blond własnie siedze z kokosową
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 10:55   #3734
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

ja probowalam moje krecic na takie baranki, zawijaski (nie wiem jak to sie nazywa), miałam ladne fale, ale tylko po rozpuszczeniu wlosow, a ze dalej byly wilgotne to jak wyschly sie troche rozprostowałyi te fale nie byly juz takie ladne. Robilam tez na opaske to mialam loki az za mocne.

Sprobouje teraz z zelem lnianym, wczoraj sobie go zrobilam Musze tez dyfuzor przetestowac, strasznie podobaja mi sie takie delikatne fale.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 15:49   #3735
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Dzień dobry bardzo
wpadłam na szybko, by z kronikarskiego obowiązku dodać zdjęcia czerwcowe. Witam wszystkie nowe prostowłose i ściskam te już zadomowione U mnie pielęgnacja bez zmian, nadal oleje i zaledwie dwie ulubione maski na zmianę. Włosowe nudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy czerwiec9.jpg (78,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy czerwiec6.jpg (44,0 KB, 37 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:28   #3736
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Majowa Rosa - Piękne!
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:41   #3737
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry bardzo
wpadłam na szybko, by z kronikarskiego obowiązku dodać zdjęcia czerwcowe. Witam wszystkie nowe prostowłose i ściskam te już zadomowione U mnie pielęgnacja bez zmian, nadal oleje i zaledwie dwie ulubione maski na zmianę. Włosowe nudy
Fantastyczne są, absolutnie fantastyczne
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 17:48   #3738
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
kokosowa i do włosów blond własnie siedze z kokosową
Koleżanka akurat ma dostęp do drogerii dm to ją poproszę o którąś maseczkę Balei
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dążę do tego, żeby były miękkie, bo naturalnie są sztywne i niepodatne. Jednocześnie mają małą objętość, nie widać że są gęste. To trochę patowa sytuacja, bo produkty nadające objętość są z reguły przeznaczone dla cienkich i rzadszych włosów i działają na zasadzie pogrubienia włosa, co go z kolei usztywnia. Tak u mnie działają zioła i wyciągi roślinne, pewnie z tego powodu nie podeszły mi rosyjskie kosmetyki.
No właśnie, dokładnie tak jest. Ja też mam dość gęste włosy, ale też mają małą objętość. Wszystkie maseczki itp., dzięki którym uda mi się zmiękczyć i zrobić bardziej gładkie włosy, sprawiają, że włosów wydaje się jeszcze mniej. Nie wiem co można zrobić żeby włosów wydawało się więcej i żeby były odbite od nasady. Pianki, specjalne odżywki? A może jednak lekkie cieniowanie?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 17:58   #3739
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
No właśnie, dokładnie tak jest. Ja też mam dość gęste włosy, ale też mają małą objętość. Wszystkie maseczki itp., dzięki którym uda mi się zmiękczyć i zrobić bardziej gładkie włosy, sprawiają, że włosów wydaje się jeszcze mniej. Nie wiem co można zrobić żeby włosów wydawało się więcej i żeby były odbite od nasady. Pianki, specjalne odżywki? A może jednak lekkie cieniowanie?
no to ja nie pomogę, mam włosy grube i gęste i zawsze jest ich duużo, ja właśnie chce je zawsze wygładzić i dociążyć. wydaje mi się że długość na nie tak działa

Majowa Rosa piękne

a mnie jakoś tak całkiem niezłe fale wyszły
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 19:01   #3740
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Nie wiem co można zrobić żeby włosów wydawało się więcej i żeby były odbite od nasady. Pianki, specjalne odżywki? A może jednak lekkie cieniowanie?
U mnie tak działa stylizacja tzn suszenie na szczotkę, ale po pierwsze jestem za leniwa na takie zabawy codziennie - prysznic + standardowe mycie i odżywkowanie włosów zajmuje mi ok 40 min dziennie, jakby do tego doszła stylizacja to zajęłoby mi to jakieś 1,5 godziny.
Po drugie mam dwie lewe ręce do takich rzeczy a gęstość włosów mi tego nie ułatwia. Myślałam o zakupie suszarko - lokówki, ale znowuż szkoda mi włosów, wydaje mi się, że nie byłoby to obojętne dla ich kondycji.

Cieniowanie to u mnie gwóźdź do trumny, włosy wyglądają jak naelektryzowane, bo przez sztywność te dłuższe wywijają się w różne strony a te krótsze smętnie wiszą. Cieniowało mnie kilkunastu fryzjerów na przestrzeni jakichś 10 lat, bo niczego innego nie mogłam się doprosić i ani razu nie wyglądało to dobrze. Może akurat Twoje włosy zareagowałyby pozytywnie, jeśli nie masz złych doświadczeń z cieniowaniem.

W sumie to liczę na to, że jak podrosną jeszcze z 5 cm i uda mi się w końcu zapuścić ładne "pejsy", to będą wyglądały na grube i nawet zmiękczanie im nie zaszkodzi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 19:30   #3741
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry bardzo
wpadłam na szybko, by z kronikarskiego obowiązku dodać zdjęcia czerwcowe. Witam wszystkie nowe prostowłose i ściskam te już zadomowione U mnie pielęgnacja bez zmian, nadal oleje i zaledwie dwie ulubione maski na zmianę. Włosowe nudy
na takie nudy to ja moge patrzec i patrzeć
Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Koleżanka akurat ma dostęp do drogerii dm to ją poproszę o którąś maseczkę Balei
daj znac jak się u ciebie sprawdzi
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:21   #3742
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

A jakie maski Balea polecacie? Bo ja już na jednym blogu czytałam o odżywce Oil Repair Spülung do suchych i zniszczonych włosów Zawsze przechodziłam obok odżywek i masek Balea obojętnie Pora to zmienić
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:26   #3743
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

dziewczyny, narzekające na objętość - a jak się u Was sprawdza jakaś kuracja proteinowa? nie unosi włosów u nasady?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:42   #3744
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
dziewczyny, narzekające na objętość - a jak się u Was sprawdza jakaś kuracja proteinowa? nie unosi włosów u nasady?
U mnie wręcz przeciwnie - bardzo wygładza włosy i przyklapuje.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:47   #3745
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Nadrobiłam ostatnie strony, o kilku sprawach się w ogóle nie wypowiadam, bo nie mam o tym zielonego pojęcia, niestety a o kilku skrobnę malutkie słówko; resztę zwalcie na moją sklerozę

[1=d2e46fae7a8bd3e7aa12085 ac3bd7c19be148b8a_5f21ff7 27c733;41097129]Wrzucam zdjęcia jeszcze majowych włosów ;-)
i lecę was nadrabiać [/QUOTE]
Boskie włosy, absolutnie je uwielbiam

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Mi już przeszło włosomaniactwo. Chyba już wszystko przez ostatnie trzy lata przetestowałam
Teraz mam tylko dwie odżywki i jeden szampon. Nie posiadam olejów i wcierek. Jestem z siebie dumna
Jak się ma taaaakie włosy, jak Ty, to ho ho ho
Ja w ogóle nie wkręcam się we włosomaniactwo, a umożliwia mi to ten prosty fakt, że składy nie wchodzą mi do głowy, a te pojęcia dziwne (porowatość, SLSy, jedwab i inne cudaki) wywołują masowe ataki ziewania... Nawet już z tym nie walczę.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
A Wy jakie macie włosy?
Nie mam zielonego pojęcia, ale wiem, jakie włosy masz Ty: genialne! Piękny kolor, fantastycznie się układają do sylwetki, marzenie.

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
A w ogóle, to witajcie wśród żywych Zdałam wszystko


Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Czy znacie jakieś środki do stylizacji włosów prostych, które ułatwiają uzyskanie skrętu?
Sa takie włosy, na przykład moje, którym NIC nie pomoże, a skręt rozpływa się jak lody na patyku. Jak miałam włosy do ramion i chciałam zrobić fryzurkę na lata dwudzieste/lata trzydzieste, to pomagała mi tylko tona lakieru, ale tego chyba byśmy nie chciały

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
Majowa Rosa - Piękne!


Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Fantastyczne są, absolutnie fantastyczne


Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
Majowa Rosa piękne


Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
na takie nudy to ja moge patrzec i patrzeć


Oj, podtrzymujecie człowieka na duchu, bo mnie te moje delikatne jak babie lato i śliskie cieniaski wydają się takie pfffffffffffff...
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-06-04 o 21:49
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 21:52   #3746
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Jak się ma taaaakie włosy, jak Ty, to ho ho ho
Ja w ogóle nie wkręcam się we włosomaniactwo, a umożliwia mi to ten prosty fakt, że składy nie wchodzą mi do głowy, a te pojęcia dziwne (porowatość, SLSy, jedwab i inne cudaki) wywołują masowe ataki ziewania... Nawet już z tym nie walczę.
Dziękuję
Nawet chyba mamy podobną długość
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 22:10   #3747
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
A jakie maski Balea polecacie? Bo ja już na jednym blogu czytałam o odżywce Oil Repair Spülung do suchych i zniszczonych włosów Zawsze przechodziłam obok odżywek i masek Balea obojętnie Pora to zmienić
o maskach nie słszłąam ni powiem szcerze
a odzywki uwielbiam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:23   #3748
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
dziewczyny, narzekające na objętość - a jak się u Was sprawdza jakaś kuracja proteinowa? nie unosi włosów u nasady?
Proteiny lubiane przez włosy (czyli póki co tylko jedwab) wygładzają. Proteiny nielubiane usztywniają i wysuszają, więc nie o ten efekt mi chodzi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 20:16   #3749
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
U mnie wręcz przeciwnie - bardzo wygładza włosy i przyklapuje.
a jakie próbowałaś?
ale Jigoku Ty masz świetne gęste, nieprzyklapnięte włosy! gdzie tu cieniasy i brak objętości?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Proteiny lubiane przez włosy (czyli póki co tylko jedwab) wygładzają. Proteiny nielubiane usztywniają i wysuszają, więc nie o ten efekt mi chodzi.
rozumiem, zaskoczyłyście mnie, bo u mnie nadają fajniej objętości i z tego, co można w internetach wyczytać, taki efekt zazwyczaj osiąga się proteinowaniem.
czy to żelatyna, czy to l-cysteina, keratyna, mleko, żółtko...
bo przecież ani suchość, ani usztywnienie to nie to, czego oczekujemy.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 21:07   #3750
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część II

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
rozumiem, zaskoczyłyście mnie, bo u mnie nadają fajniej objętości i z tego, co można w internetach wyczytać, taki efekt zazwyczaj osiąga się proteinowaniem.
czy to żelatyna, czy to l-cysteina, keratyna, mleko, żółtko...
bo przecież ani suchość, ani usztywnienie to nie to, czego oczekujemy.
Jedwab stosuję w sumie od niedawna, musiałabym spróbować go w różnych kombinacjach, bo najczęściej używam Sleeka, który sam w sobie jest raczej ciężki i wygładzający. Może udałoby się osiągnąć jakiś inny efekt.

Mnie zdziwiło jak dużo osób z miękkimi włosami oczekuje właśnie usztywnienia (i przez to pogrubienia). No ale co włosy to inne potrzeby.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.