Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 21:57   #421
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ojej ale pospalam dzisiaj dopiero wstałam Nadrobiłam Was gaduly Musze przyznać ze nigdy nie miałam takiego luzu w szafce w łazience (żele, szampony,tonik itd ) zawsze szał ciał, a teraz kilka pustych miejsc Ale jeszcze jednak sporo zapasów przedemna.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------



Fajnie wyglądają te szminy Jak będę w Galerii to przy okazji wejdę zobaczyć.
Musze wejść do Inglot po bazę pod cienie bo mi się kończy, a była polecana na wątku i po szampanski cień polecany przez Poziomke
Korinko a jaki to numerek cienia szampanskiego? Gdzies mi umknelo a chetnie go sobie sprawdze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 22:15   #422
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wyczuwam szoping

Pobieżnie nadrobiłam Liv87 gratuluję awansu i zakupów Douglasowo butowych dziewczynom

Mam problem egzystencjalny. Nie wiem co wybrać Velvet, bo mi lepiej wykończenie i trwałość odpowiada czy Les Beiges bo kolor lepiej pasuje. No i najważniejsze, po co mi kolejny podkład

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------


Powiedz, że nowa wersja
Dziekuje

Pingwintastas, swietne zakupy i probki
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 22:28   #423
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja byłam w SP obejrzeć podkłady Wyszłam z kredką Essence za 3 zeta dla mamy Takie żem zakupy poczyniła - nie wiem co kupować w drogerii. W Syforce to pani ładnie wciśnie co trzeba. Jeszcze nie wiem jak to zrobić, żeby pani seforzanka polecała mi to co akurat chcę kupić Jakiś pomysły, sprawdzone sposoby?

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------



Do suchego ryjka się nada? Takie wielkie te tuby żeli Biodermy, że ja swój mam jeszcze od początku stycznia i denka na razie nie widać Ale fajny jest całkiem - u mnie się sprawdza

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Mówiłam
Musisz najpierw pytać o coś, czego na bank w perfumerii nie mają, babeczka powie a mamy coś podobnego i to pewnie będzie to, po co przyszłaś wykminiłam
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

przynajmniej się starała dziewczyna, liczy się


A w Naturze, promocja do -50% na kolorówkę, takie szaleństwo
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 22:36   #424
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Never, mi uciekła
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 23:09   #425
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dostałam dziś rzęski z chin, szły około 14 dni, te krótsze są ok, łatwiej z nich zdjąć klej, ale te dłuższe są obklejone i się kleją, nie wiem czy zdejmować ten klej czy go tak zostawić i po prostu na to klej duo ?
ale są

http://pl.aliexpress.com/item/5-Pair...ilNewVersion=2
http://pl.aliexpress.com/item/5-Pair...ilNewVersion=2
Ooooo jutro sobie kępki przykleję, a co! a te drugie kliknęłam do zakładek rano zamówię
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 23:14   #426
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Witam sie w nowym watku

Pingwiniastas
To zart??? Jedna probke to dostaje bez zakupow, tak tez mi potwierdzila konsultantka ze jedna mozna dostac bez zakupow, a jak Ty wydalas 300 zl to tym bardziej laski nie robi!
Dawajcie do Radomia na zakupy w S, tu sa zawsze mile sprzedawczynie
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 00:16   #427
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Nadrobilam, nasmarowałam posta i mi wcięło

To w skrócie byłam w rossmanie i nic mnie nie urzekło

Anyiam - zdrowia

Liv87 - gratulacje klask i:

zakupów butowych zazdraszczam klask i:

Never jak czytam Twoje wypowiedzi to no siostro

A tak wogóle to witam się na 15 stronie i tyle postów miałam w poprzedniej części Wiem ,wiem mało i późno sama się ukarzę
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 01:23   #428
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ooooo jutro sobie kępki przykleję, a co! a te drugie kliknęłam do zakładek rano zamówię
Właśnie dziewczyny i ja chce jakieś rzęsy ale długie muszą być gęste, prawie, że sceniczne, potrzebuje na gwalt a nie bede płacić 30 zl za parę ardeli bo już miałam fajne są no ale można taniej przecie, moge się podpiąć do zamoienia jak cos? Ale to do jakiegoś następnego, do jutra rana to ja nie wybiorę bo ide spać :brzyda l:

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 02:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Never, mi uciekła


---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:22 ----------

Dobra, popatrzylam chwilę i bym chciała te wszystkie, czy któraś z Was mogłaby mi zamówić jakby i sobie coś zamawiała? http://pl.aliexpress.com/item/5-Pair...549389314.html
http://pl.aliexpress.com/item/Makeup...ilNewVersion=2
http://pl.aliexpress.com/item/G20-Fa...ilNewVersion=2
http://pl.aliexpress.com/item/5-Pair...8-041ec8a9fae6
http://pl.aliexpress.com/item/1-Pair...a-6db03f1b5f74
.


Niby ja taka światowa, żylaste anakondy, godzille, ale od chinoli zamawiać nie umiem .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2016-04-15 o 02:24
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 05:00   #429
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dzień dobry @ przyszła i leżę jak zwłoki, więc dzisiaj nie będę na bieżąco
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 05:27   #430
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

przynajmniej się starała dziewczyna, liczy się
Żeby nie było - ja też się starałam, zanim trafiłam do S chodziłam chyba z godzinę po SP i byłam jeszcze w Inglocie oraz TBS.

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
jak dla mnie w ogóle nie wysusza, jest bardzo delikatny i do tego świetnie usuwa makijaż - co mi się bardzo przydaje jak czasem nie chce mi się walczyć z demakijażem micelem
To przetestuję

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dziekuje

Pingwintastas, swietne zakupy i probki
Dziękuję

---------- Dopisano o 06:23 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58952461]Treść usunięta[/QUOTE]

Chyba się wybiorę Niestety to nie żart tylko warszawskie realia - nie wiem w sumie co w tych S robią z próbkami... Wszystko sprzedają na All czy jak? Uważam, że to niedopuszczalne odmówić klientowi zrobienia próbek przy zakupach - chyba w większości przypadków, jeśli ktoś prosi o konkretną rzecz, to znaczy, że chce ją kupić, a nie testować dla testowania
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:02   #431
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

piątek piątunio witam z rana

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W ZT nikt nie ma pojęciu o Chanel i generalnie odradzają więc moje zakupy wyglądają dziś tak:

Muszę się jutro jeszcze wybrać po szanele, bo jak to tak bez szaneli na VIPach
piękne zakupy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 06:06   #432
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Korinko a jaki to numerek cienia szampanskiego? Gdzies mi umknelo a chetnie go sobie sprawdze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Inglot nr 397
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:07   #433
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ojej ale pospalam dzisiaj dopiero wstałam Nadrobiłam Was gaduly Musze przyznać ze nigdy nie miałam takiego luzu w szafce w łazience (żele, szampony,tonik itd ) zawsze szał ciał, a teraz kilka pustych miejsc Ale jeszcze jednak sporo zapasów przedemna.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------
za denko
a ja się chciałam pochwalić że dzisiaj już 15 kwietnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam poza jedną wyprawą do Rossmana po podpaski i szampon (a przynajmniej więcej zakupów kosmetycznych nie pamiętam )
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:13   #434
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
piątek piątunio witam z rana



piękne zakupy
Piateczek tylko przeżyc dzisiejszy dzionek

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za denko
a ja się chciałam pochwalić że dzisiaj już 15 kwietnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam poza jedną wyprawą do Rossmana po podpaski i szampon (a przynajmniej więcej zakupów kosmetycznych nie pamiętam )
fiu fiu szacun bejbe
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:19   #435
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za denko
a ja się chciałam pochwalić że dzisiaj już 15 kwietnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam poza jedną wyprawą do Rossmana po podpaski i szampon (a przynajmniej więcej zakupów kosmetycznych nie pamiętam )
wspaniale
Ja zgrzeszyłam kupując olejki do ciała Alterry, ale to mini zakup
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:21   #436
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
wspaniale
Ja zgrzeszyłam kupując olejki do ciała Alterry, ale to mini zakup
A ja kupiałam w R maybelline na promocyji
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:23   #437
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W ZT nikt nie ma pojęciu o Chanel i generalnie odradzają więc moje zakupy wyglądają dziś tak:

Muszę się jutro jeszcze wybrać po szanele, bo jak to tak bez szaneli na VIPach
Super zakupy

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A ja kupiałam w R maybelline na promocyji
jak promocja to się nie liczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:24   #438
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ta 4. w drugim rzędzie fajna Szukam ładnej fuksji. Widziałam dziś ideał z EL Pure Color - matowa fuksja, cudowna Ale to sobie kliknę w Estee

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



Ja dziś byłam w Inglocie - stałam przez 5min przy podkładach, 3 konsultanki, nikt do mnie nie podszedł A akurat chętnie bym się poradziła ich, bo nie znam tej marki za bardzo - miałam tylko 2 cienie wieki temu
Ja mam fuksję od EL w kolorze Dominant i jest piękna Mam też podwójną o przedłużonej trwałości z MUFE w kolorze nr 16 i też jest miłość
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:25   #439
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
wspaniale
Ja zgrzeszyłam kupując olejki do ciała Alterry, ale to mini zakup
to się nie liczy

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A ja kupiałam w R maybelline na promocyji


---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Piateczek tylko przeżyc dzisiejszy dzionek

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------


fiu fiu szacun bejbe

byle do 15 i weekend
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 06:27   #440
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Hejka w nowym wątku

Czemu wyszukiwarka wątku nie działa?
Szukam kodu rabatowego do Minti

Doszło do mnie zamówienie z D. Niestety próbasy perfumowe nie w moim guście Ale kremik Lancome będzie dla Mamy
Mam Diorskin Forever 020 na zbyciu. Zostało 80%.
I nowe 2x15ml kremy nawilżające Clinique.Ps. Bywa tu jeszcze Never?
A u mnie też był wczoraj kurier a nikogo nie było

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wyczuwam szoping

Pobieżnie nadrobiłam Liv87 gratuluję awansu i zakupów Douglasowo butowych dziewczynom

Mam problem egzystencjalny. Nie wiem co wybrać Velvet, bo mi lepiej wykończenie i trwałość odpowiada czy Les Beiges bo kolor lepiej pasuje. No i najważniejsze, po co mi kolejny podkład

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------


Powiedz, że nowa wersja
Takich pytań jak to ostatnie, to na tym wątku się nie zadaje
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:27   #441
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dzień dobry
piątek wreszcie
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:29   #442
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za denko
a ja się chciałam pochwalić że dzisiaj już 15 kwietnia a ja nic jeszcze w tym miesiącu nie kupiłam poza jedną wyprawą do Rossmana po podpaski i szampon (a przynajmniej więcej zakupów kosmetycznych nie pamiętam )
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
wspaniale
Ja zgrzeszyłam kupując olejki do ciała Alterry, ale to mini zakup
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A ja kupiałam w R maybelline na promocyji
Co się z Wami dzieje ?! Nastąpił przesyt czy może demencja, a nowe nabytki gdzieś upchnięte ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:32   #443
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to się nie liczy

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------




---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------




byle do 15 i weekend


Ja to 15:30

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co się z Wami dzieje ?! Nastąpił przesyt czy może demencja, a nowe nabytki gdzieś upchnięte ?
u mnie i to i to demencję mam od dawna echhhhh, starość...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:33   #444
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Co się z Wami dzieje ?! Nastąpił przesyt czy może demencja, a nowe nabytki gdzieś upchnięte ?
Zaraza jakaś

Też byłam w rossku w środę - nic nie kupiłam.
Zaraz obok jest S. - nawet nie weszłam
jestem uleczona, bo nawet mi nie żal
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:33   #445
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja byłam w SP obejrzeć podkłady Wyszłam z kredką Essence za 3 zeta dla mamy Takie żem zakupy poczyniła - nie wiem co kupować w drogerii. W Syforce to pani ładnie wciśnie co trzeba. Jeszcze nie wiem jak to zrobić, żeby pani seforzanka polecała mi to co akurat chcę kupić Jakiś pomysły, sprawdzone sposoby?

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------



Do suchego ryjka się nada? Takie wielkie te tuby żeli Biodermy, że ja swój mam jeszcze od początku stycznia i denka na razie nie widać Ale fajny jest całkiem - u mnie się sprawdza

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Mówiłam
Też byłam w SP wczoraj i chciałam kupić loreal true match w kolorze golden ivory W1. Mam go i używam, kiedy wychodzę tylko na chwilkę i żal szanela No i ten kolor W1 nawet mi odpowiadał, a wczoraj pani mówi, że już w zeszłym roku wycofali ten kolor No i testowałam na ręce N1 i N2, N1 to jest tak blady, że szok, ale już nawet nie o biel chodzi, tylko o to, że jest neutralny a nie żółty. Natomiast ten N2 już był ciemniejszy i na przegubie już mi się bardzo odcinał.
A tamten w miarę wtapiał. Natomiast w buteleczce dużej różnicy nie było, minimalna. Więc wzięłam N1, w domu przyłożyłam do W1 i różnicę widzę. No i się boję teraz otwierać.
Poradzi coś ktoś?
W ogóle testowałam te podkłady na dłoniach. Najpierw na jednej, ale wydawało mi się, że jest bardziej czerwona niż druga, więc wymaziałam się podkładem na drugiej, później na przegubie, a na końcu wyleciał mi podkład z testera na buta zamszowego czarnego
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:34   #446
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Żeby nie było - ja też się starałam, zanim trafiłam do S chodziłam chyba z godzinę po SP i byłam jeszcze w Inglocie oraz TBS.

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------



To przetestuję

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------



Dziękuję

---------- Dopisano o 06:23 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------



Jak masz cienie pod oczami to tak

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------



Chyba się wybiorę Niestety to nie żart tylko warszawskie realia - nie wiem w sumie co w tych S robią z próbkami... Wszystko sprzedają na All czy jak? Uważam, że to niedopuszczalne odmówić klientowi zrobienia próbek przy zakupach - chyba w większości przypadków, jeśli ktoś prosi o konkretną rzecz, to znaczy, że chce ją kupić, a nie testować dla testowania
Piszę z telefonu, więc zacytuję całość. Właśnie Inglot, tak też szpachli dla mieszanca nie znajdę? Tak mi się coś kojarzy, że ktoś kiedyś polecał. O jeszcze Natura i ich Catrice i Kobo. Jest tam co szukać czy lepiej od razu iść po szanele ?

No i Dzień dobry miłym Paniom
Gratuluję niekupowania. Mój odwyk kwietniowy skończył się na zakupie palety UD GS, toniku Originsa, szminie Sephory, przydasiow higienicznych w Hebe i Rossmannie, a reszta była albo w marcu albo nie pamiętam Czy jest na sali lekarz?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:35   #447
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dzień dobry
tak optymistycznie w piątek
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:36   #448
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zaraza jakaś

Też byłam w rossku w środę - nic nie kupiłam.
Zaraz obok jest S. - nawet nie weszłam
jestem uleczona, bo nawet mi nie żal
brawo Ty



Patrzcie jaki D. dowciapny



Miniatura serum Advanced Night Repair Eye (5 ml) przy zakupie kosmetyków do pielęgnacji twarzy marki Estee Lauder za min. 250 zł.



---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
tak optymistycznie w piątek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:36   #449
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zaraza jakaś

Też byłam w rossku w środę - nic nie kupiłam.
Zaraz obok jest S. - nawet nie weszłam
jestem uleczona, bo nawet mi nie żal
Coraz ambitniejsze cele sobie wyznaczasz !
Ale ten challenge dotyczy tylko kosmetixów ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 06:37   #450
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A u mnie też był wczoraj kurier a nikogo nie było

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------



Takich pytań jak to ostatnie, to na tym wątku się nie zadaje
Czyli nie kupować żadnego
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.