Zabiegi na paznokcie u kosmetyczki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 11:38   #1
Purple_tulips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 155

Zabiegi na paznokcie u kosmetyczki :)


Witam,

Chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie zabiegów kosmetycznych na paznokciach oferowanych w salonach.
Wiem, że u kosmetyczki można wykonać manicure, ale nie chodzę po gabinetach kosmetycznych, więc nie bardzo sie orientuję.

Chodzi mi o to, czy mogę pójść do kosmetyczki tylko po to, żeby "odciągnąć" skórki z płytki paznokciowych i ewentualnie wzmocnić paznokcie jakąś odżywką, czy tylko całościowy zabieg manicure wchodzi w grę?

I jeszcze jedno: jak długo (średnio) manicure zrobiony w salonie trzyma się na paznokciach?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Purple_tulips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:25   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Zabiegi na paznokcie u kosmetyczki :)

jest sporo zabiegów które działają dobrze na dłonie i paznokcie. Swietne sa zabiegi parafinowe nawilżaja skóre dłoni i wzmacniaja paznokcie. Zabiegi spa ( tu jest kilka etapów) oczywiście zabiegi manicure: cążkowy, biologiczny itd. Na koniec możesz zazyczyc sobie malowanie. To już zależy co ty wybierzesz. Moim zdaniem powinnas iśc do salonu i wypytac co sie kryje pod nazwą manicure. Co do czasu działania takiego manicure, to już zalezy od ciebie: jak szybko rosną ci skórki, czy stosujesz w domu oliwki do skórek i paznokci, czy smarujesz ręce kremem nawilżającym i czy myjesz naczynia w rękawiczkach itd.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:34   #3
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Zabiegi na paznokcie u kosmetyczki :)

ja chodzę do kosmetyczki na zabiegi parafinowe. Paznokcie maluje sobie sama. Ale zauwazyłam ze jak myje naczynia w rękawiczkach to pod lakierem się robią takie bąbelki
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:16   #4
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Zabiegi na paznokcie u kosmetyczki :)

za gorąca woda i paznokcie ci parują....
żart!

można sobie tylko opiłować, odepchnąc skórki i pomalować...
i to jest manicure.
Czasem z masażem dłoni, czasem z peelingiem...
zależy gdzie
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:19   #5
kosmetyczka21
Raczkowanie
 
Avatar kosmetyczka21
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 54
Dot.: Zabiegi na paznokcie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez Purple_tulips Pokaż wiadomość
Witam,

Chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie zabiegów kosmetycznych na paznokciach oferowanych w salonach.
Wiem, że u kosmetyczki można wykonać manicure, ale nie chodzę po gabinetach kosmetycznych, więc nie bardzo sie orientuję.

Chodzi mi o to, czy mogę pójść do kosmetyczki tylko po to, żeby "odciągnąć" skórki z płytki paznokciowych i ewentualnie wzmocnić paznokcie jakąś odżywką, czy tylko całościowy zabieg manicure wchodzi w grę?

I jeszcze jedno: jak długo (średnio) manicure zrobiony w salonie trzyma się na paznokciach?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Jest wiele zabiegów które mozna spotkac w dobrych salonach kosmetycznych
pierwszym z nich moze byc "Maniciure na ciepło" Robimy go równie szybko jak tradycyjny, jednak poprzez uzycie podgrzanego balsamu do moczenia rąk podczas zabiegu, dodatkowo działa to odżywczo na skóre dłoni i paznokci

2. Kuracja na bazie masek kremowych. Zmiękcza i poprawia stan skóry.
3.Perły do dłoni i paznokci na jedwabnym podłozu, uelastycznia skórę.
4. Oraz domowa pielęgnacja. Zwykłe mydło do mycia rąk zamienic na szare. Działa jaak balsam. Stosowac kremy do rąk. i po umyciu nie wcierac wody mocno w recznik tylko delikatnie je osuszac
kosmetyczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.