Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-18, 19:18   #241
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Re: cos gojacego krostki

Witam! Miałam ten sam problem z rozdrapanymi krostkami. Lekarz, oprócz leków zalecił mi także robienie okladów z Borasolu. Do kupienia w aptece, bardzo tanie ale nie pamietam dokladnie ile. Nie musisz koniecznie robic okladów, wystarczy ze przetrzesz rozdrapane miejsca wacikiem. No i radze nawilzac twarz. Sama polecam wode termalna Avene.
__________________
Nigdy nie odkładam na jutro tego, co mogę zrobić pojutrze.

Oscar Wilde
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-18, 19:58   #242
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: cos gojacego krostki

najlepsza rzecz na syfki jak milama byl zel od ATW leczyl w dwa dni nawet takie ropne krosty z ktorymi zel z Oriflame walczyl tydzien i nic nie zdzialal
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-18, 21:13   #243
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: cos gojacego krostki

Przylaczam sie do watku i mam pytanie do Moniki. Czy zel ten jest w KC? moglabys cos o nim wiecej napisac?

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 12:11   #244
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: cos gojacego krostki

wlasnie go poszukalam i jest w KWC w kremach do cery tradzikowej i dodalam swoja opinie, bo az mnie zatkalo ze jej jeszcze nie napisalam. Zawsze go chwale jak ktos potrzebuje cos na syfki. Jest to punktowy zelik na wypryski, wspominam go z wielkiem sentymentem i byl to najlepszy produkt jaki kiedy kolwiek mialam. Na dodatek jest bardzo delikatny i naturalny bo w calosci jest to produkt ziolowy i o dziwo bardzo skuteczny. To co teraz mam nie jest tak skuteczne jak zelik z ATW. Chyba musze mame poprosic zeby mi go kupila i przyslala do mnie, bo niestety nie mam ´juz dostepu do tych kosmetykow. Ale co ja sie rozpisuje zajrzyj do KWC. Najwazniejsze rzeczy napisalam, oprocz mojej opinii sa jeszcze 3-y wiec jakies zdanie mozna sobie na jego temat wyrobic i to bardzo pochlebne zdanie. Ktos tam to samo napisal co ja tutaj ze najwieksze pryszcze wysuszyl w 2-3 dni, czyli nie tylko ja go chwale.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 14:23   #245
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: cos gojacego krostki

Dziekuje slicznie sa odpowiedz, zaraz poczytam KW

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 14:28   #246
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: cos gojacego krostki

Mam jeszcze pytanko, w wolnej chwili odpowiedz, prosze
czy ten zelik mozna kupic w "zwyklym" sklepie czy tylko w sklepie ATW (choc takiego w moim miescie chyba nie ma..)

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 14:35   #247
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cos gojacego krostki

Ja polecam Żel punktowy Acne Immuno Care - nowość firmy Norel -zawiera sól kwasu azaleinowego (Acnecid)- na razie dostępny tylko w gabinetach kosmetycznych ,ale będzie także w aptekach.Przetestowałam - i uważam ,że jest skuteczny.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-19, 14:38   #248
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: cos gojacego krostki

Coś do gojenia... w sumie wszystko co zawiera cynk.

Maść cynkowa (kosztuje grosze w aptece), coś mniej tłustego np. sudocrem.

Stosuję czasami pod sudocrem lub masć cynkową coś z kwasem azelainowym, by nie powastawały blizny. np. Acne-derm też nidużo kosztuje w aptece.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 15:20   #249
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: cos gojacego krostki

polecam maść cynkową. jak dla mnie - nie ma nic lepszego - a cena wyśmienita [złotówka z kawałkiem ]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 16:20   #250
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: cos gojacego krostki

Ja przyłączę się do Moni i również polecę żel punktowy przeciwtrądzikowy z ATW. Jest duży, tani, wydajny i przede wszystkim SKUTECZNY
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 16:35   #251
Anna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 8
GG do Anna5
Re: cos gojacego krostki

Sprawdź kolagen! Ci którzy go stosują są zadowoleni.
Anna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-19, 22:39   #252
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Re: cos gojacego krostki

czesc, a co to ten kolagen??

pozdrawiam
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 12:44   #253
Anna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 8
GG do Anna5
Re: cos gojacego krostki

Witam!
Kolagen w żelu dostępny na naszym rynku jest całkowicie naturalnym kosmetykiem pozyskiwanym z ryb słodkowodnych. Badania naukowe wykazały, że kolagen z ryb jest wyjątkowo wartościowy,gdyż zawiera dodatkowo szereg polipeptydów i aminokwasów, które podnoszą jego efektywność w kosmetyce.
Kuracja kolagenem jest niezwykle prosta w zastosowaniu. Dzięki formie żelu można ją stosować codziennie, wklepując w skórę. Bardzo szybko się wchłania. Żel kolagenowy wykazuje niezwykłe efekty regeneracyjne. Skóra już po kilkudniowym zastosowaniu preparatu wygląda znakomicie. Staje się wygładzona, poprawia się jej nawilżenie, napięcie i elastyczność. Preparat spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.
Jak działa na cerę trądzikową?
Podstawą pielęgnacji skóry trądzikowej jest oczyszczenie skóry w gabinecie kosmetycznym, a następnie stosowanie żelu kolagenowego na całą twarz lub punktowo na wypryski. Żel likwiduje stany zapalne i ból, a także przyspiesza proces gojenia się skóry. Naskórek zostaje zmiękczony i uelastyczniony, co ułatwia proces złuszczania. Niskie kwaśne pH kolagenu ma działanie bakteriobójcze i stanowi tarczę ochronną dla skóry trądzikowej. Żel ma również właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu ułatwia i przyśpiesza gojenie skóry.
Dzięki regularnemu stosowaniu żelu skóra wygładza się, poprawia się jej napięcie, koloryt i nawodnienie.
Pozdrawiam
GG4053611
Anna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 13:15   #254
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: cos gojacego krostki

albo w sklepie ATW albo u konsultantki lub zamow z internetu duzo konsultantow prowadzi taka sprzedaz
młodaa napisał(a):
> Mam jeszcze pytanko, w wolnej chwili odpowiedz, prosze
> czy ten zelik mozna kupic w "zwyklym" sklepie czy tylko w sklepie ATW (choc takiego w moim miescie chyba nie ma..)
>
>
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 14:30   #255
olcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 48
Re: cos gojacego krostki

pytanko-a gdzie mozna kupic ten kolagen??? jak sie nazywa ten zel?
olcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 16:24   #256
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: cos gojacego krostki

moni napisał(a):
> albo w sklepie ATW albo u konsultantki lub zamow z internetu duzo konsultantow prowadzi taka sprzedaz
> młodaa napisał(a):
> > Mam jeszcze pytanko, w wolnej chwili odpowiedz, prosze
> > czy ten zelik mozna kupic w "zwyklym" sklepie czy tylko w sklepie ATW (choc takiego w moim miescie chyba nie ma..)
> >
> >


dziekuje za odpowiedz
poszukam w jakis sklepach, bo sklepu ATW nie widzialam u mnie, a konsultatow tez zadnych nie znam, licze na to ze bedzie w "zwyklym" sklepie
pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 20:33   #257
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: cos gojacego krostki

oj przeliczysz sie, napewno nie dostaniesz w zwyklym sklepie. Firma prowadzi sprzedaz bezposrednia. Ale wpisz w wyszukiwarke ATW i napewno wyswietli ci sie nie tylko stronka firmy ale takze pare konsultantow, ktorzy sprzedja produkty przez internet.
młodaa napisał(a):
> moni napisał(a):
> > albo w sklepie ATW albo u konsultantki lub zamow z internetu duzo konsultantow prowadzi taka sprzedaz
> > młodaa napisał(a):
> > > Mam jeszcze pytanko, w wolnej chwili odpowiedz, prosze
> > > czy ten zelik mozna kupic w "zwyklym" sklepie czy tylko w sklepie ATW (choc takiego w moim miescie chyba nie ma..)
> > >
> > >
>
>
> dziekuje za odpowiedz
> poszukam w jakis sklepach, bo sklepu ATW nie widzialam u mnie, a konsultatow tez zadnych nie znam, licze na to ze bedzie w "zwyklym" sklepie
> pozdrawiam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 10:35   #258
niki2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7
GG do niki2
Re: cos gojacego krostki

Od razu jak przeczytałam o tym żelu z ATW, to poszukałam w necie i kupiłam. Można zamówić go tutaj: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33093587
Coś mi się nie udało w stawieniu linka,proszę skopiować adres.
Pzodrawiam
niki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 10:36   #259
niki2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7
GG do niki2
Re: cos gojacego krostki

A jednak jest link, już nie ma problemu.
niki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-21, 13:05   #260
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: cos gojacego krostki

Dokladnie, przeliczylam sie bo nei znalazalam w zadym sklepie :/
Zamowie pewnie przez allegro, dziekuje za adres Niki

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 18:18   #261
justyna700
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Zamość /Uk
Wiadomości: 15
Re: cos gojacego krostki

Kup sobie aloesa (kwiatka) o ile nie masz uczulenia ,a pozniej tylko ucinasz kawalek liscia przekrajasz na pol i przykladasz na wycisniete miejsce czekasz az cera "wypije sok" i gotowe mozna powtorzyc pare razy dla mnie bomba mozesz tez sprobowac żel Clindacne tylko ze jest na recepte...pozdrawiam
justyna700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 18:03   #262
sha.n!ca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
GG do sha.n!ca
blizny po trądziku

witam, mam do Pani bardzo ważne pytanko. chodzi o blizny (chyba blizny sama nie wiem co to jest). miałam trądzik na ramionach i plecach, pozostały mi po nim brązowe plamy, sa to tylko plamki nie żadne wgłębienia czy dziurki jak pozostają innym po trądziku. czasem bledną, innym razem widać je bardzo mocno. jest ich naprawdę dużo. czy są jakieś preparaty dzięki którym mogą zblednąć albo zniknąć? 29 stycznia mam studniówkę, i bardzo bym chciała mieć sukienkę z odkrytymi ramionami a jest to niemożliwe. mam je od ok 4 lat, przez nie nigdy nie nosiłam latem topów, i wogóle ubierałam się tak żeby nie było ich widać, ale teraz ta studniówka...skoro są preparaty wybielające piegi to może i z tym da się coś zrobić?? bardzo proszę o odpowiedz, z góry slicznie dziękuje. pozdrawiam
sha.n!ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 21:27   #263
iwona_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 97
Re: blizny po trądziku

Też mialam taki problem tylko z twarza. Poszlam 3 razy na solarium (chociaz nie jestem zwolenniczka takiego opalania!) no i cera sie troche poprawila. Mozesz sprobowac.
__________________
IVO
iwona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-07, 08:35   #264
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: blizny po trądziku

tez mialam takie rzeczy po tradziku.. i juz nie mam.. da sie to zlikwidowac sa prekeraty wybielajace zluszczajace... idz do dermatologa przepisze ci jakis krem bo samemu to w sklepie chyba nic nie kupisz odpowiedniego.. jedynie co to mozez czesto peeling na te partie robic.. ale dermatolog da ci cos i bedzie ok
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 14:11   #265
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Re: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Może zamiast do leryngologa , spróbujesz endokrynologa? Piszesz, że obecnie te 3 specyfiki pomagają,ale nie piszesz jak długo je bierzesz. Może one po prostu wymagają czasu.Jestem wielką fanką leczenia hormonalnego. Sama brałam Androcur, który bardzo mi pomógł. Może pomoże i tobie. Obecnie jestem fanków kosmetyków dr Hauschka. Są juz dostępne w naszych aptekach, po zupełnie do przełknięcia cenach.Na efekty trzeba czekać 6-8 tygodni.W Wielkiej Brytani czytałam artykuł porównujący różne metody zwalczania trądziku(m.in. laser) i dr Hauschka wypadło najlepiej.
Zainteresuj się też tzw. peelingiem kawitacyjnym. To rodzaj nieinwazyjnego oczyszczania skóry z zaskórników i innych świństw. Piszą a nim w grudniowym numerze Avanti.

Edytowane przez a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Czas edycji: 2007-09-24 o 16:52
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 15:41   #266
Magda^^
Raczkowanie
 
Avatar Magda^^
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez ICQ do Magda^^ GG do Magda^^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do Magda^^
blizny po trądziku!

Mam wielkie problem, po trądziku zostały mi blizny na ramionach, plecach i twarzy, z ktorymi nie moge sobie poradzic. Mogłybyście polecić mi jakies dobre środki zeby sie tego pozbyc??! Z góry dzieki
Magda^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-31, 16:53   #267
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Re: blizny po trądziku!

Witam! Wielu poleca maść Cepan - tania, można ją nabyć w aptece. Podobno ma coś wspólnego z cebulą Poszukaj na stronie http://www.luskiewnik.gower.pl/PRYSZCZE2002.htm - jest tam nawet na forum osobny dział o bliznach. Podobno można też przecierać twarz plastrami cebuli. Jest jeszcze inna możliwość - rozpocząć kurację kwasami w domu lub w gabinecie, w domu to po prostu smarujesz na noc takim kremem (z kwasami) twarz i nie wiem czy można ramiona i plecy, zapytaj. U dermatologa to nie wiem . Pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-01, 21:22   #268
Scarpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 72
Blizny czy co???????????

witam..
mam problemik.. na twarzy najczęściej na policzkach lubia mi wyskakiwać krostki, no dobra, pojawi się i zniknie, ale znikając pozostawiają po sobie jakieś zcerwone :placuszki", nie wiem czy to blizny, czy co jest graane.
Czasem delikutaśnie je wyciskam, bo sie inaczej nie da, aż sie proszą.
A tak właściwie jeśli chodzi o wyciskanie, to jak juz jest taka konieczność, tojak to zrobić najlepiej, żeby nie byc później zbytnio czerwoną w ciapki ??
Dzięki i pozdrawiam.
Scarpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-02, 13:46   #269
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: blizny po trądziku!

Oj Cepan cebula smierdzi strasznie, ale warto przecierpiec, bo naprawde dziala.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 11:12   #270
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Przebarwienia

Mam niestety kilka niewielkich przebarwień na brodzie od wyciskania, które chętnie usunęłabym za pomocą specjalistycznego specyfiku. Macie jakieś sprawdzone?
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.