Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 13:25   #931
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

elianka - wiesz co ja bym zrobiła? Dolałabym jakiegoś innego oleju, np. bardzo dobrej jakości oliwy z oliwek. W tej chwili masz wyższe stężenie pozostałych składników w serum...jeśli do wymaganej objętości dolejesz innego oleju to chyba powinno być ok.
Nie wiem jednak czy:
- inny olej nie "pogryzie się" ze składnikami serum

Chociaż ja obstawiam, że prędzej zaszkodzić może wyższe stężenie składników niż dodatek innego oleju... Ale pewności nie mam....poczekaj na odp. z BU
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:29   #932
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje szybko Waszej pomocy!!!

Kupiłam pare rzeczy na Biochemii, dopiero zaczynam przygode z biochemią, dlatego zaczęłam od tamtejszych specyfików. Dzis dostałam paczkę i miedzy ininymi znajdowało sie tam serum Lemon. Z tym, że buteleczka z olejem słonecznikowym była otwarta ( w ogóle nie miała nakrętki)i porozlewana po całym woreczku . Ukręciłam na szybko to serum zgodnie z insrukcją, ale mam watpliwośc, czy olej bedac tak długo otwarty nie stracił jakoś właściwości, no i druga watpliwośc- czy zmniejszona ilośc oleju będaca skutkiem rozlania nie zmnie właściwości serum..... przelałam toto do buteleczki po lekach dobrze wyparzonej, ale nie wiem czy bede mogła go użyć...

Napisłałam mail do BU z tym samym pytaniem, ale nie wiem jak szybko mi odpowiedza, dlatego zwracam sie tez do Was. Reszta produktów wydaje się ok, ale tak się zdenerwowałam brakiem tej nakretki, że nawet nie sprawdziłam.


jednym słowem: HELP
Jak to w ogóle nie miała nakrętki??? Ja bym sobie takie serum odpuściła - o sterylności w takim wypadku mozna tlyko pomarzyć :| Poczekaj co Ci odp z BU, ale tak czy siak przy moim hoplu na puncie sterylności :P, taki kosmetyk byłby u mnie spisany na straty.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:29   #933
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
bazą w LEMONIE jest olej słonecznikowy,na upartego mozna chyba go zastapić takim słonecznikowym-kupionym w sklepie,mniejsza ilość oznacza wiekze stęzenie składników dodatkowych w mieszance,ale to chyb nic złego,zwłaszcza jeżeli będziesz mieszac z żelem hialuronowym...co do sterylnosci to sama nie wiem...chociaz w jakiejs ulotce z BU napisane było,ze np pojemników z BU nie trzeba myc ani dezynfekowac przed uzyciem,myśle,ze trzymają sie zasda higieny przygotowując nasze zamówienia.
Napewno nie tak zwykly ze sklepu, moze to byc olej tloczony na zimno bez zadnych dodatkow, kupic go mozesz w sklepach ze zdrowa zywnoscia
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:29   #934
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hmmm tego oleju nie wylało sie jakoś masakrycznie du.zo, tyle, że wszystko było tłuste, ale nigdzie nie pływał. Mam w domu olej z pestek winogron, ale chyba może się pogryźć :/ w sumie bardziej się boje o sterylnośc czy utlenienie sie oleju a konkretnie jego dodatków
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:30   #935
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Jak to w ogóle nie miała nakrętki??? Ja bym sobie takie serum odpuściła - o sterylności w takim wypadku mozna tlyko pomarzyć :| Poczekaj co Ci odp z BU, ale tak czy siak przy moim hoplu na puncie sterylności :P, taki kosmetyk byłby u mnie spisany na straty.
no normalnie nie miało nakretki tak jakby po napełnieniu ktoś tego nie zabezpieczył tym koreczkiem




ups. sorry za post pod postem coś mi się źle kliknęł, prosze kochane modki o połączenie.... dzięki dziewczyny za szybki odzew
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:54   #936
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
no normalnie nie miało nakretki tak jakby po napełnieniu ktoś tego nie zabezpieczył tym koreczkiem




ups. sorry za post pod postem coś mi się źle kliknęł, prosze kochane modki o połączenie.... dzięki dziewczyny za szybki odzew

Hmmm... Na Twoim miejscu złożyłabym reklamacje i poprosiła o wysłanie jeszcze jednego zestawu, bo to jest ewidentnie wina sprzedawcy. Zresztą trzeba poczekać na odpowiedź z BU, bo z tego co do tej pory sie naczytałam na forum to zachowują się bardzo rzetelnie w takich sytuacjach
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:01   #937
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

na razie wysłałam maila z opisem problemu i prośbą o instrukcje co do serum. Potem ew. złożę reklamację..
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2008-04-23 o 07:27
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 00:45   #938
Xaviena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przepraszam za pytanie off .... jakie utrudnienia poczta robi paczką za pobraniem ? Ja zawsze tak zamawiam , jest to dla mnie wygodniejsze i powiem więcej listonosz pędzi mi dostarczyć paczkę , bo wie , że dostanie napiwek paczki bez kasy idą dłużej.

A w temacie napiszę , że czekam na kolejne mikstury
Xaviena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 07:26   #939
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja chciałam napisać, że kontakt z zespołem Biochemii jest fantastyczny natychmiast dostałam rzeczową i solidną odpowiedź i chyba dziś sie posmaruje moim serum. Mam nadzieje, że nic mi nie zrobi odrobinę wyższe steżęnie kwasu. A jak mnie podrażni to bede sobie łydki smarować
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 08:33   #940
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Po tygodniu stosowania mogę stwierdzić, że

Tonik BHA 2% - świetnie zwęża pory. Pory są ładnie zwężone, skóra wygładzona. Używam go co drugi dzień, bo przy codziennym używaniu strasznie wysuszyła i łuszczyła mi się skóra.

Serum z wit. C - ładnie rozjaśnił skórę i drobne przebarwienia.
Niestety zakrętka-korek z małej buteleczki z serum jest beznadziejna, odkręca się sama i podczas transportu w kosmetyczce wylała się prawie cała zawartość
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 10:55   #941
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość

Serum z wit. C - ładnie rozjaśnił skórę i drobne przebarwienia.
Niestety zakrętka-korek z małej buteleczki z serum jest beznadziejna, odkręca się sama i podczas transportu w kosmetyczce wylała się prawie cała zawartość
Ja też jestem z niego zadowolona, choć następnym razem spróbuję tego bez silikonów
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 12:39   #942
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

alez ja mam pecha..... buteleczka z kwasem mlekowym, składnikiem toniku BHA 10% jest pusta..... ech, dobrze że to solidna frma, bo inaczej chyba bym się zdenerwowała.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:43   #943
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
alez ja mam pecha..... buteleczka z kwasem mlekowym, składnikiem toniku BHA 10% jest pusta..... ech, dobrze że to solidna frma, bo inaczej chyba bym się zdenerwowała.
Chyba trafił Ci się jakiś wybrakowany zestaw. Ja na Twoim miejscu bylabym
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 12:55   #944
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam maila, że dostanę drugi kwas mlekowy

ukręciłam olejek myjący pomarańczowy i serum z wit C
posmarowałam sobie ryjek serum Lemon z tym większym steżeniem kwasu... na razie nic się nie dzieje, może mnie nie podrazni...

olejek jest super, wiem, że zostane mu wierna świetnie zmywa u mnie buzie dokładniej niz calma a nie ściaga ( no bo to w końcu olejek)

serum Lemon pachnie bosssko

serum z wit. C użyje jutro pod filtr, jestem go bardzo ciekawa. Ech,.. najchętniej posmarowałabym sie wszystkim na raz
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2008-04-23 o 16:11
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:40   #945
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja jestem Biochemia zafascynowana
poszlo kolejne zamowienie i paczka juz od wczoraj ma status wyslana. mam nadzieje ze do pon dojdzie bo wtedy zostanie do mnie przetransportowana inaczej trzeba bedzie na nia dluggoooo jezscze poczekac

mam zamiar przetestowac toniki, by jeszcze przed sloncem zdazyc (rozany oraz bha/aha), no i poza tym na zamowieniu sa maski (truskawkowa - brzmi pysznie oraz wulkaniczna i morska), na razie mialam rozana i mieszajac ja z hydrolatem rozanym twarz byla taka gladka po niej... teraz bede kolejne testowac
w paczce - cala masa hydrolatow (musze zrobic maly zapas, bo nie wiem kiedy kolejna okazja na dotarcie paczki do mnie) - polewam nimi twarz i najczesciej jeszcze na wilgotna nakladam krem
oraz serum herbaciane.
mialam ochote na kwas hialuronowy w proszku ale zobaczylam go jak juz bylo za pozno, to na koleny raz bedzie

i naprawde zaden mail nei pozostanie bez odpowiedzi. a kazda odpowiedz - co tu duzo mowic/pisac - nic dodac nic ujac, tak sa wyczerpujace.
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:19   #946
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mam pytanie odnosnie toniku migdalowego.

kupilam wersje z konserwantem, ale nie bardzo rozumiem co mam zrobic. konserwant starcza na 10 porcji. teraz mam dodac 5 kropli do calego toniku? a potem kiedy dodawac kolejny raz? czy moze ten tonik musze podzielic jakos?

bardzo prosze o wyjasnienie
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:37   #947
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez BiochemiaUrody Pokaż wiadomość
Witam,

W związku z zapytaniami w sprawie wysyłek kurierskich, chcielibyśmy poinformować, że po rozmowach z firmami kurierskimi, wiemy już, że w przypadku małych firm najtańszą opcją wysyłkową jest tylko Poczta Polska i koszt 8.00zł dla przesyłek za przedpłatą, który jest rodzajem zniżki z naszej strony. Wszelkie dodatkowe koszty paczek pokrywamy my. W przypadku firmy kurierskiej, gdybyśmy się zdecydowali na wyłączność przesyłek kurierskich najniższy koszt paczki wyniósłby 17.00 zł. Jest to cena niedopuszczalna dla każdej osoby, dlatego nie możemy się na to zdecydować. W przypadku braku wyłączności przesyłek kurierskich, a zachowaniu do wyboru przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej i kuriera, wówczas koszt przesyłki kurierskiej wyniósłby 22zł + vat 22%.
W przypadku indywidualnych paczek na życzenie możemy jak najbardziej zaoferować wysyłkę za pośrednictwem firm kurierskich, ale cena takiej wysyłki wyniesie 22zł + vat 22%. Na obecny stan nie możemy zaoferować nic innego.
A czy jest możliwość wysyłki nie kurierem, a In Postem, lub PAFem? Pytam, bo poczta szykuje się do strajku, poza tym ceny są konkurencyjne: In Post paczka do 2 kg 5 zł, do 5 kg 7 zł. PAF do 5 kg 7,78 zł. Dodatkowo: można śledzić w internecie swoją przesyłkę.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:17   #948
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
mam pytanie odnosnie toniku migdalowego.

kupilam wersje z konserwantem, ale nie bardzo rozumiem co mam zrobic. konserwant starcza na 10 porcji. teraz mam dodac 5 kropli do calego toniku? a potem kiedy dodawac kolejny raz? czy moze ten tonik musze podzielic jakos?

bardzo prosze o wyjasnienie
5 kropli dodajesz na jeden tonik. Jak Ci się ten skończy to następny już zamówisz bez konserwantu i dodasz do niego kolejne 5 kropli
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:15   #949
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
5 kropli dodajesz na jeden tonik. Jak Ci się ten skończy to następny już zamówisz bez konserwantu i dodasz do niego kolejne 5 kropli
aaa no tak dzieki
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 22:30   #950
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej nowości w BU. Chyba znowu się skuszę. Ciekawią mnie produkty do włosów.
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 07:50   #951
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej dziewczyny z WROCLAWIA! Czy ktoras z was bedzie robic zamowienie na BU? Moja paczka wyslana wczoraj, a tu takie nowosci! Chcialabym zamowic olejek myjacy waniliowy(seria limitowana, trzeba sie spieszyc ) i krem regenerujacy do twarzy. Oczywiscie podziele koszty przesylki. Pozdrawiam i czekam na jkis odzew-tutaj na watku lub na PW.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 13:41   #952
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Odszczekuję zdanie na temat olejku myjącego: faktycznie, już się nauczyłam go używać, jest fajny choć troszkę przeszkada mi, ze nie ma zapachu. na drugi raz wezmę zapachowy.
Peelingu enzymatycznego NADAL nawet nie zaczęłam, gdyż jeszcze kończę mój ukochany enzymatyczny z Guinota
Ale chyba niedługo spróbuję.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:07   #953
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny ktory z proszkow bedzi ebardziej odpowiedni do wlosow farbowanych?
albo czy w ogole ktorys bedzie dobry, chodzi o to zeby pod jego wplywem nei blakl kolor
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:45   #954
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Amla jest powszechnie znana z efektu wzmacniania włosów, porostu i wzmocnienia koloru, a więc poleciłabym właśnie ten specyfik. Miałam kiedyś olejek z wyciągiem z owoców amla i był rewelacyjny. Napewno go uwzględnię w następnym zamówieniu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:01   #955
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Własnie złożyłam trzecie zamówienie na BU:
olejek antycellulitowy
olejek waniliowy do mycia
do wlosów proszek amla
peeling do twarzy
Ciekawa jestem tych produktów do włosów, ktoś je już miał?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:21   #956
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Produkty do włosów to nowości. Nie sądzę, by ktoś już je miał
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:32   #957
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Produkty do włosów to nowości. Nie sądzę, by ktoś już je miał
Jak przyjdą będę raportować
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 07:51   #958
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja dostalam wczoraj swoja paczke! Poczta sie sprezyla, bo wyslana byla w poniedzialek
Mam serum Lemon,zel hialuronowy, maseczke truskawkowa, hydrolat oczarowy, olejek do mycia twarzy oraz antycellulitowy. Niestety zadnych gratisow
Jeszcze raz apeluje do dziewczyn z Wroclawia, jakby ktoras z was cos zamawiala, to chetnie sie podlacze
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 13:30   #959
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Amla jest powszechnie znana z efektu wzmacniania włosów, porostu i wzmocnienia koloru, a więc poleciłabym właśnie ten specyfik. Miałam kiedyś olejek z wyciągiem z owoców amla i był rewelacyjny. Napewno go uwzględnię w następnym zamówieniu.
dzieki
tow takim razie na pewno go zamowie nastepnym razem
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 14:06   #960
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam serum C oraz krem rozjaśniejący.Czy ktoś miał doswiadczenia z tym drugim?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.