Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 10:28   #1711
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, to serum raczej dla cer dojrzałych po 40 r.ż., ale wiadomo, że stosuje się wg. potrzeb. Jesli czyjaś cera wymaga takiej pielegnacji to chyba nie zaszkodzi

Dawaj, dawaj informacje o tym kremiku
Tez tak uważam. Czasem trzeba doraźnie podreperować skórę mocniejszym specyfikiem
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 10:41   #1712
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny czy któraś używała Kremu Sojowego? Zastanawiam się czy go nie kupić. Z opisu wynika, że byłby idealny dla mojej cery. Tylko ciekawe jak spisuje się położony na niego podkład
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 10:49   #1713
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, to serum raczej dla cer dojrzałych po 40 r.ż., ale wiadomo, że stosuje się wg. potrzeb. Jesli czyjaś cera wymaga takiej pielegnacji to chyba nie zaszkodzi

Dawaj, dawaj informacje o tym kremiku
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Tez tak uważam. Czasem trzeba doraźnie podreperować skórę mocniejszym specyfikiem
wiecie co ja ostatnio boje się reperowania takiego, bo wyszło tak jak używałam kosmetyku np AA35 super zmarczusie znikneły właściwie spłyczyły się a jak przestałam, nastapiło pogorszenie już teraz niewiem czy trzeba tak reperować
krem rozjaśniający z BU jest super naprawdę wybiela moje przebarwienia super sie wchłania i jak dla mnie pachnie grzybami stosuję go na dzień pod podkład jeszcze czasami mieszam z żelem halerunowym i serum Rose 3 kropli wogole wtedy cudowny nawilżacz
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 11:09   #1714
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Tez tak uważam. Czasem trzeba doraźnie podreperować skórę mocniejszym specyfikiem

Na wątku zakupwaym pytałaś mnie o Superbalmy clinique, ale zginęła mi Twoje pytanie prze wielocytowaniu, a nie chcialabym, żebyś pomyślała, że Cię zignorowałam, to odpowiadam tutaj
Dla mnie superbalmy są świetne, cudownie pielęgnują usta, warte zakupu, a ta cena 51 zł jest super

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
wiecie co ja ostatnio boje się reperowania takiego, bo wyszło tak jak używałam kosmetyku np AA35 super zmarczusie znikneły właściwie spłyczyły się a jak przestałam, nastapiło pogorszenie już teraz niewiem czy trzeba tak reperować
krem rozjaśniający z BU jest super naprawdę wybiela moje przebarwienia super sie wchłania i jak dla mnie pachnie grzybami stosuję go na dzień pod podkład jeszcze czasami mieszam z żelem halerunowym i serum Rose 3 kropli wogole wtedy cudowny nawilżacz
Wszystko super, tylko czemu on pachnie grzybami Jak je czuję to mnie cofa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:01   #1715
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Na wątku zakupwaym pytałaś mnie o Superbalmy clinique, ale zginęła mi Twoje pytanie prze wielocytowaniu, a nie chcialabym, żebyś pomyślała, że Cię zignorowałam, to odpowiadam tutaj
Dla mnie superbalmy są świetne, cudownie pielęgnują usta, warte zakupu, a ta cena 51 zł jest super



Wszystko super, tylko czemu on pachnie grzybami Jak je czuję to mnie cofa
hmmm no niewiem mnie się tak wydaje ale ja mam specyficzny węch bo czuje takie rzeczy że ludzie zazwyczaj tego nie wyczuwają jak gnijące owoce w sklepie albo psujące mięso
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:06   #1716
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Na wątku zakupwaym pytałaś mnie o Superbalmy clinique, ale zginęła mi Twoje pytanie prze wielocytowaniu, a nie chcialabym, żebyś pomyślała, że Cię zignorowałam, to odpowiadam tutaj
Dla mnie superbalmy są świetne, cudownie pielęgnują usta, warte zakupu, a ta cena 51 zł jest super

Dziękuję Mariolu kliknęłam i jeszcze się załapałam bo dziś juz nie ma
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 12:23   #1717
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dziękuję Mariolu kliknęłam i jeszcze się załapałam bo dziś juz nie ma

No to super
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 17:04   #1718
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczeta, czy Wy mowicie o kremie rozjasniajacym z BU? jesli tak, to juz go nie ma, napisalam do BU i w ogole go juz nie bedzie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:21   #1719
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczeta, czy Wy mowicie o kremie rozjasniajacym z BU? jesli tak, to juz go nie ma, napisalam do BU i w ogole go juz nie bedzie
A czemu nie napisali ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:32   #1720
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczeta, czy Wy mowicie o kremie rozjasniajacym z BU? jesli tak, to juz go nie ma, napisalam do BU i w ogole go juz nie bedzie
jaka szkoda naprawdę super jest
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:41   #1721
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Agul, powiesz cos na temat kremu liponowego? plis? (czesto mam suchara po kwasach, nada sie?)
Pranie oczywiście, chętnie powiem jak już dojdzie i go trochę poużywam, bo dopiero parę dni temu zamówiłam Ale opinie z tego wątku wystarczająco mnie zachęciły

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, to serum raczej dla cer dojrzałych po 40 r.ż., ale wiadomo, że stosuje się wg. potrzeb. Jesli czyjaś cera wymaga takiej pielegnacji to chyba nie zaszkodzi
Tak, na stronie napisane, że po 30-tym roku życia. Ja mam 27, ale w ramach kuracji zimowej chyba sobie je zapodam na Gwiazdkę

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
krem rozjaśniający z BU jest super naprawdę wybiela moje przebarwienia super sie wchłania i jak dla mnie pachnie grzybami
Miałam ten krem, ale byłam niezadowolona. Wogóle mnie nie nawilżał, nie mówiąc już o jakimkolwiek rozjaśnianiu przebarwień. Liczę, że liponowy będzie lepszy
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 18:30   #1722
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Pranie oczywiście, chętnie powiem jak już dojdzie i go trochę poużywam, bo dopiero parę dni temu zamówiłam Ale opinie z tego wątku wystarczająco mnie zachęciły



Tak, na stronie napisane, że po 30-tym roku życia. Ja mam 27, ale w ramach kuracji zimowej chyba sobie je zapodam na Gwiazdkę
Eee to jak jest napisane od 30 r.ż. to spokojnie możesz go zapodać sobie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:40   #1723
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mam 26, ale jestem palaczem - a to skórze dodaje z 5 lat, więc chyba też spokojnie mogę go stosować jako kurację wstrząsową raz na jakiś czas...

Lista do zamówienia rośnie - a kasa w portfelu nie - dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 20:21   #1724
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś używała Kremu Sojowego? Zastanawiam się czy go nie kupić. Z opisu wynika, że byłby idealny dla mojej cery. Tylko ciekawe jak spisuje się położony na niego podkład
Ja go obecnie uzywam ale tylko na dlonie...na twarz nie mam na razie odwagi bo jeszcze moja skora nie doszla do normy po ostatnim zapchaniu. Lubie go, taki naturalny - i zapach i kolor. Jest bardzo lekki, szybko sie wchlania wiec na pewno przy suchych cerach lepiej go stosowac pod cos ciezszego. Tylko tyle niestety moge ci pomoc
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 23:08   #1725
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

muszę się pochwalić moimi nowymi zakupami na BU

-olejek myjący bezzapachowy
-peeling enzymatyczny
-żel hialuronowy 1%
-hydrolat cytrynowy
-hydrolat geraniowy
-maseczka truskawkowa
-butelka z atomizerem
-olej kokosowy
-neem w proszku
-ekologiczny olej tamanu
-olej monoi
-masło mango

pierwsze testy wkrótce póki co mogę się wypowiedzieć na temat masła mango - nie ma prawie zapachu...smaku też nie. widocznie natłuszcza, będę stosować na skórki koło paznokci i pod oczy. olej monoi ma niestety słaby zapach, a szkoda bo jest tak wychwalany na stronie BU. jako perfumy w kremie raczej go nie będę używać, choć zapach rzeczywiście bardzo ładny, szkoda że najbardziej go czuć po wsadzeniu nosa do opakowania :P
nowe opakowania bardzo fajne, zwłaszcza hydrolatów - bardziej przypominają toniki niż te apteczne opakowania. pudełko na peeling też fajne, na pewno ładniejsze niż to którego zdjęcie jest na stronie.
co do tego jak działają wszystkie te produkty będę mogła się wypowiedzieć dopiero za kilka dni a później napisze opinie na biochemicznym KWC i stronie BU.

szybkie pytanko a propos olejku myjącego - mam nadzieję że to normalne że jak stoi to wytrąca się na dnie opakowania taka gęsta substancja? to pewnie ten emulgator?
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:35   #1726
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Pranie oczywiście, chętnie powiem jak już dojdzie i go trochę poużywam, bo dopiero parę dni temu zamówiłam Ale opinie z tego wątku wystarczająco mnie zachęciły



Tak, na stronie napisane, że po 30-tym roku życia. Ja mam 27, ale w ramach kuracji zimowej chyba sobie je zapodam na Gwiazdkę



Miałam ten krem, ale byłam niezadowolona. Wogóle mnie nie nawilżał, nie mówiąc już o jakimkolwiek rozjaśnianiu przebarwień. Liczę, że liponowy będzie lepszy
no to ja jego jeszcze raz pochwale mam straszna plamę na buzi i wiecie co zaczeła znikac znikneła w połowie a stosuje tylko miesiąć jak na mnie to super nawilllza ale ja dodaje 2 krople rose i żel harilunorowy może dla tego
Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
muszę się pochwalić moimi nowymi zakupami na BU

-olejek myjący bezzapachowy
-peeling enzymatyczny
-żel hialuronowy 1%
-hydrolat cytrynowy
-hydrolat geraniowy
-maseczka truskawkowa
-butelka z atomizerem
-olej kokosowy
-neem w proszku
-ekologiczny olej tamanu
-olej monoi
-masło mango

pierwsze testy wkrótce póki co mogę się wypowiedzieć na temat masła mango - nie ma prawie zapachu...smaku też nie. widocznie natłuszcza, będę stosować na skórki koło paznokci i pod oczy. olej monoi ma niestety słaby zapach, a szkoda bo jest tak wychwalany na stronie BU. jako perfumy w kremie raczej go nie będę używać, choć zapach rzeczywiście bardzo ładny, szkoda że najbardziej go czuć po wsadzeniu nosa do opakowania :P
nowe opakowania bardzo fajne, zwłaszcza hydrolatów - bardziej przypominają toniki niż te apteczne opakowania. pudełko na peeling też fajne, na pewno ładniejsze niż to którego zdjęcie jest na stronie.
co do tego jak działają wszystkie te produkty będę mogła się wypowiedzieć dopiero za kilka dni a później napisze opinie na biochemicznym KWC i stronie BU.

szybkie pytanko a propos olejku myjącego - mam nadzieję że to normalne że jak stoi to wytrąca się na dnie opakowania taka gęsta substancja? to pewnie ten emulgator?
ja dostałam olejek monoli najpierw próbeczkę i bardzo mnie się spodobał używałam go jako dotaek do kremu do rąk i do balsamu bardzo ładnie ciało pachniało nie balsamem a własnie olejkiem . Wczoraj pierwszy raz zrobiłam olejek do mycia jak narazie nieobsypało mam nadzieje że olejki nie będą zapychać kupiłam masło kakowe i tez zero zapachu wręcz smierdzi
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:56   #1727
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez czeskaFusia Pokaż wiadomość
Ja go obecnie uzywam ale tylko na dlonie...na twarz nie mam na razie odwagi bo jeszcze moja skora nie doszla do normy po ostatnim zapchaniu. Lubie go, taki naturalny - i zapach i kolor. Jest bardzo lekki, szybko sie wchlania wiec na pewno przy suchych cerach lepiej go stosowac pod cos ciezszego. Tylko tyle niestety moge ci pomoc
Ślicznie Ci dziękuję Zawsze to coś
Ja chcę go kupić i używać jednak na twarz a mam cerę mieszana ze skłonnością do suchej. Pewnie i tak się skusze jak wykończę krem drogeryjny
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 07:57   #1728
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
szybkie pytanko a propos olejku myjącego - mam nadzieję że to normalne że jak stoi to wytrąca się na dnie opakowania taka gęsta substancja? to pewnie ten emulgator?
tak, to emulgator, przed każdym użyciem trzeba porządnie wstrząsnąć...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 08:55   #1729
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz użyłam serum 3XRose i krem liponowy. Serum natychmiast się wchłania, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło Krem również. Obie rzeczy użyłam pod oczka również i poszłam spać.

Powiem Wam, że dzisiaj rano pierwszy raz zwróciłam uwagę na moją podstarzałą już cerę w lustrze i się zdziwiłam. Twarz była taka wypoczęta, gładka i jednolita, normalnie bez skazy. Aż nie czułam potrzeby robienia makijażu Oby tak dalej
Mariolu, mam pytanko, najpierw użyłaś kremu a potem serum? I wchłonęło się wszystko? Właśnie szukam patentu jak to wszystko w kupie zastosować
Na całą twarz czy tylko pod oczy?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 09:19   #1730
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Alkapone, najpierw serum, albo solo albo z żelem HA, dla pewności możesz odczekać z 10 minut a potem na to krem. Ja serum używałam i na twarz i pod oczy i na "szeroko pojęty" dekolt = w praktyce prawie do pasa
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 09:30   #1731
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Alkapone, najpierw serum, albo solo albo z żelem HA, dla pewności możesz odczekać z 10 minut a potem na to krem. Ja serum używałam i na twarz i pod oczy i na "szeroko pojęty" dekolt = w praktyce prawie do pasa
dzięki Ilono, u mnie zostaje tłusta warstwa z 3XRose i nie bardzo widzę jak wklepać na to krem
mam teraz ten ten wzbogacony olejek z płatków róży, ten wchłania się ładniej, może z tym spróbuję? no ale ten uboższy chyba jest
i też chętnie aplikuję biochemiczne cuda najlepiej na całość siebie
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 09:45   #1732
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
dzięki Ilono, u mnie zostaje tłusta warstwa z 3XRose i nie bardzo widzę jak wklepać na to krem
mam teraz ten ten wzbogacony olejek z płatków róży, ten wchłania się ładniej, może z tym spróbuję? no ale ten uboższy chyba jest
w takim razie odczekaj, wyciśnij resztę chusteczką i dopiero nałóż krem, albo stosuj na zmianę co druga noc
Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
i też chętnie aplikuję biochemiczne cuda najlepiej na całość siebie
pewnie, a co to, reszta gorsza
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:22   #1733
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Cool Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

U mnie szykuje sie duuuuze zamowienie z BU i zastanawiam sie nad serum LEMON lub z TAMANEM. A dokladnie chodzi o to ze posiadam serum-olejek pomaranczowy, juz niedostepny i on kompletnie mi sie nie wchlania. Uzywam go z HA i on oczywiscie wchlania sie momentalnie a mam wrazenie ze olejek caly zostaje na powierzchni

Czy ktos moze mi pomoc, porownac te produkty? Nie wiem czy moja skora po prostu nie wchlania i nie bedzie wchlaniac olejkow czy moze tylko ten pomaranczowy jej nie lezy
Co o tym myslicie? [/quote]

Ja wcześneij miałam lemon - REWELACJA i teraz zakupiłam tamanka. Dopiero z nim zaczynam. Jedno już moge na pewno stwierdzić - lemon ma o niebo przyjemniejszy zapach. Taman jest dla mnie jakiś "drewniany" taki... Lemon jest naprawdę extra, nawilża, koi, łagodzi jakieś ewentualne stany zapalne. Taman na razie użyłam jakieś dwa razy. I nie wiem, czy po lemonie nie jestem do niego źle nastawiona, czy rzeczywiście lemon jest lepszy? Ale dam mu jeszcze szansę, potestujemy....
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:41   #1734
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Mariolu, mam pytanko, najpierw użyłaś kremu a potem serum? I wchłonęło się wszystko? Właśnie szukam patentu jak to wszystko w kupie zastosować
Na całą twarz czy tylko pod oczy?
Ja stosuję tak:
Ponieważ mam 2 sera 3XRose i z granatu to stosuję je na zmianę. Wieczorem robię demakijaż płynem do oczek i mleczkiem do twarzy. Następnie zmywam buzię wodą z olejkiem pomarańczowym. Następnie w zagłębieniu ręki mieszam ze sobą serum 3XRose z kroplą żelu hialuronowego z 5% pantenolem i wklepuję pod oczy, buźkę i szyję Po ok 1 minucie wszystko jest ładnie wsiąknięte. Daję jednak jeszcze jakieś 10 minut i dopiero wtedy kładę jakiś krem czy to regeneracyjny z BU czy dowolnie inny.

Rano robię tak samo. Zmywam buzię wodą z olejkiem, rozprowadzam na dłoni serum z granata i żel hialuronowy, wklepuję i po kilku minutach kładę krem, bazę pod podkład itd.

Wszystko mi się ładnie wchłania
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:52   #1735
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja stosuję tak:
Ponieważ mam 2 sera 3XRose i z granatu to stosuję je na zmianę. Wieczorem robię demakijaż płynem do oczek i mleczkiem do twarzy. Następnie zmywam buzię wodą z olejkiem pomarańczowym. Następnie w zagłębieniu ręki mieszam ze sobą serum 3XRose z kroplą żelu hialuronowego z 5% pantenolem i wklepuję pod oczy, buźkę i szyję Po ok 1 minucie wszystko jest ładnie wsiąknięte. Daję jednak jeszcze jakieś 10 minut i dopiero wtedy kładę jakiś krem czy to regeneracyjny z BU czy dowolnie inny.

Rano robię tak samo. Zmywam buzię wodą z olejkiem, rozprowadzam na dłoni serum z granata i żel hialuronowy, wklepuję i po kilku minutach kładę krem, bazę pod podkład itd.

Wszystko mi się ładnie wchłania
ja robie podobnie
tylko najpierw rose + zel H a pózniej krem rozświetlający
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:02   #1736
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Muszę pochwalić BU za szybką dostawę. W poniedziałek wieczorem przelałam pieniądze, a dziś już czekała na mnie w domu miła niespodzianka-paczka. Zamówiłam:
krem liponowy
serum lemon + żel hial.
serum granat
tonik migdał 5%
olejki bezzapachowe (zapas)
olej tamanu
hydrolat oczarowy
Dostałam próbkę monoi i kocanki Zaraz będę testować. Ale jestem podekscytowana
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:11   #1737
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mój ostatni zakup to peeling enzymatyczny.
Jakiś czas temu robiłam również zamówienie z Mazidel i zostanę jednak przy Biochemii.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:25   #1738
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Mój ostatni zakup to peeling enzymatyczny.
Jakiś czas temu robiłam również zamówienie z Mazidel i zostanę jednak przy Biochemii.
ja z mazidel nie zamawiałam ale z BU za dużo nie zamówiesz chociaz wystarczające ale mnie na odwrót BU strasznie długo paczkę wysyłali wprawie tydzień a za to zrobsobiekrem.pl szybko w jeden dzien
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:49   #1739
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie miałam zadać pytanie odnośnie Mazideł a tu już jakaś wzmianka na ten temat

backie a można wiedzieć dlaczego zostajesz przy BU??
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 15:54   #1740
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Generalnie odnoszę lepsze wrażenie zamiawiając na BU.
Wyjdzie na to, że się czepiam.
Lubię być informowana (mailowo), co się dzieje z moją przesyłką, opakowania wydają mi się bardziej... estetyczne i... nie czekałam tyle na wysłanie zamówienia.
W Mazidlach sama się o nie upominałam.
Jedyna różnica in plus? , to fakt że Mazidla obdarowały mnie próbkami, których notabene nie potrzebowałam.

Sprawdziłam sobie przy okazji te dwie firmy i dlatego zdecydowałam się na BU.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.