Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 13:44   #1081
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Też miałam pisać na temat laurol lysine ,już jakiś czas temu ale widziałam że nikt się nie skarży i sądziłąm że to moje urojenia dodawanego od jakiegoś czasu w kosmetykach edm...mam wrażenie że jednak trochę on wpływa na stan skóry bo mam kilka róży i korektorów właśnie już z laurol lysine w składzie i chyba jednak odrobine zapychają w porównaniu do innych kosmetyków edm z przed ery LL
a wiesz, ze tez mi się cos zdaje, ze lekko zapychają...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 13:47   #1082
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Kilka miesiecy temu, zdaje sie, ze na poczatku zimy (chyba).
Czy ktos ma dany produkt w dwoch wersjach i moze je porownac?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 13:57   #1083
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kilka miesiecy temu, zdaje sie, ze na poczatku zimy (chyba).
Czy ktos ma dany produkt w dwoch wersjach i moze je porownac?

Vrilko, a o jakie porównanie dokładnie chodzi?
Ja mam korektory, i podkład (z LL, i bez).
Żeby korektory czy sam podkład mnie zapychały to nie zauważyłam, jedynie ten róż, nie wiem dlaczego.
Ale to "zapychanie" to na tyle drobna rzecz (szybko schodzące pojedyńcze zaczerwienienie) że jestem w stanie przymrużyć na to oko.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 14:16   #1084
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kilka miesiecy temu, zdaje sie, ze na poczatku zimy (chyba).
Czy ktos ma dany produkt w dwoch wersjach i moze je porownac?
Właśnie teraz się zorientowałam, że nowe próbki podkładów mam z LL, bo dotychczas używałam tych w starej formule. Wysmaruję się więc na dzisiejsze wyjście moim typowym podkładem w nowej wersji i dam znać, czy widzę różnicę.


Mirelko, Ty masz pudełko od naszego Wafelka. Czy on jest z, czy bez LL? Jeśli z, to będę mogła porównać i róż, bo mam jeszcze starego sampelka Wafla, na pewno w starej wersji.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 14:35   #1085
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzieki serdeczne za odzew
Ciekawi mnie zwlaszcza czy obie wersje roznia sie tekstura, kryja tak samo, czy maja inne wykonczenie, inaczej "leza" na skorze i czy ktoras z wersji jest mniej trwala od drugiej i czy sa roznice w kolorze po kilku godzinach na skorze.
Chodzi mi glownie o porownanie podkladow i cieni do powiek

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-04-05 o 14:37
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 14:52   #1086
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18365083]Właśnie teraz się zorientowałam, że nowe próbki podkładów mam z LL, bo dotychczas używałam tych w starej formule. Wysmaruję się więc na dzisiejsze wyjście moim typowym podkładem w nowej wersji i dam znać, czy widzę różnicę.


Mirelko, Ty masz pudełko od naszego Wafelka. Czy on jest z, czy bez LL? Jeśli z, to będę mogła porównać i róż, bo mam jeszcze starego sampelka Wafla, na pewno w starej wersji.[/QUOTE]
nasz wafelek jes z LL
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 15:53   #1087
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

~Dziewczyny, czy pod kosmetyki mineralne (używam EDM) można używać bazy np. z Sephory czy Dax?
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 15:58   #1088
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
~Dziewczyny, czy pod kosmetyki mineralne (używam EDM) można używać bazy np. z Sephory czy Dax?
tak
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 16:07   #1089
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Vril,ja mogę powiedzieć ze swojej obserwacji ze Laurol Lysine nie wpływa na "odczuwanie minerałów" przez skórę przynajmniej u mnie, są tak samo sypkie dobrze się trzymają w ogóle na mnie róże, cienie i luminizing także sama konsystencja czy trwałość się nie zmieniła jednakże odkąd miałam fazę na pumpkina(niestety z LL) to coś tam dziwnego zauważyłam... szkoda bo kiedyś pytałam o LL i sama szukałam info i on nie powinien nic takiego powodować, zaczęli go dodawać bo pozwala zwiększyć objętość produktu tanim kosztem moim zdaniem ale w momęcie kiedy coś mnie się ma dziać to ja już nie chcę produktów z LL...
Lauroyl Lysine-kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego)daje uczucie gładkości
i miękkości na ustach.
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-04-05 o 16:11
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 16:22   #1090
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie! Od kilku dni jestem posiadaczką próbek podkładów EDM, i mam pewien problem. Moja skóra ma spore przebarwienia, ale zazwyczaj dobry podkład w miarę dobrze sobie z nimi radził. Zastosowałam podkład mineralny na twarz, i bardzo słabo mi pokryło. Gdy dałam na twarz dużo więcej, wyglądało lepiej (lecz nie tak jak bym chciała), ale znowu nie wiem, czy nie dałam zbyt dużo. Jak myślicie, czy to wina mojej cery z licznymi przebarwieniami czy może fakt, że nie mam na razie odpowiedniego pędzla? Bo nie wiem, czy kupić pędzel czy darować sobie minerały?
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 18:04   #1091
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy to wina mojej cery z licznymi przebarwieniami czy może fakt, że nie mam na razie odpowiedniego pędzla? Bo nie wiem, czy kupić pędzel czy darować sobie minerały?
Ja bym stawiała na pędzel niby wydaje się, że drobiazg, a różnice są spore. Wiem, bo próbki testowałam zwykłym, a biga kupiłam z flat topem
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 18:05   #1092
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

zdecydowanie spróbuj ze specjalnym pędzlem do minerałów! też wciąż mam spore przebarwienia (ale dzielnie walczę) i wiem, że nie tyle podkład, co właśnie pędzel pomaga mi je ukrywać
poza tym, nawet jeśli podkład Ci 'nie podejdzie', pędzel możesz używać do stu innych rzeczy
też jestem raczej zielona w minerałach i to Wizażanki mnie dokształcają, ale mogę polecić pędzel edm flat top. nigdy wcześniej nie miałam tak miękkiego pędzla i nie zamierzam szukać innego, za tę cenę...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 18:32   #1093
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Szok! Minerałki zaczynają mi się trzymać na buzi! Przed 12 podkładowałam się + korektor i do tej pory mi się trzyma. W ciągu dnia zrobiłam tylko drobną poprawę korektorem. Już się nie moge doczekać próbek, mam nadzieje tych idealnych...
Na dodatek czekam na właściwy pędzelek i już się doczekać nie mogę!
Musiałam się z wami tym podzielić bo nikt inny nie rozumie moich zachwytów minerałkowych
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:08   #1094
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czy Ktoś używa/ł EDM prasowańca w odcieniu LIGHT ???

Tak bardzo się waham z odcieniem, bo mam już Fairly Light i jest zdecydowanie za jasny, daje blady i niezdrowy wygląd ;/ Potrzebuję czegoś ciemniejszego, zblizonego do sypańców Light Medium, Fairly LIght Summer, Sunkissed Fair..

W necie naprawdę jest mało swatchy ;(
Ktoś pomoże ?
tompola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:13   #1095
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Czy Ktoś używa/ł EDM prasowańca w odcieniu LIGHT ???

Tak bardzo się waham z odcieniem, bo mam już Fairly Light i jest zdecydowanie za jasny, daje blady i niezdrowy wygląd ;/ Potrzebuję czegoś ciemniejszego, zblizonego do sypańców Light Medium, Fairly LIght Summer, Sunkissed Fair..

W necie naprawdę jest mało swatchy ;(
Ktoś pomoże ?
Cathy ma
i uzywa
az sypanych EDM uzywa golden light
a z prasowanców tez light

tak pozwoliłam sobie napisac, za Ciebie Cathy, wybacz
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:48   #1096
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Cathy ma
i uzywa
az sypanych EDM uzywa golden light
a z prasowanców tez light

tak pozwoliłam sobie napisac, za Ciebie Cathy, wybacz
ja już Tompoli odpowiadałam Ale woli się upewnić widocznie
Tompola - wg mnie prasowaniec Light będzie dla Ciebie zbyt ciemny i pomarańczowy, jeżeli szukasz czegoś w odcieniu zbliżonym do Fairly Light Summer, który jest moim zimowym i po- kwasowym odcieniem z EDM.

EDM ma kilka prasowańców tylko:
Fairly Light Summer - który jak piszesz, jest zbyt jasny dla Ciebie (dla mnie zresztą też)
Golden Fair - zdecydowanie zbyt jasny dla mnie, dla Ciebie z pewnością też
Olive Light - pomarańczowy i mniej więcej w tonacji prasowańca Light
Buttered Tan - nie znam, nie widziałam, ale jako iż wersja sypana jest dla mnie zdecydowanie zbyt ciemna, to podejrzewam, że i u Ciebie też taka będzie.
Medium Beige Pressed - jak wyżej.
Olive Medium Pressed - jak wyżej
Light Pressed - znacznie ciemniejszy niż sypany odpowiednik. Ma sporo pomarańczowych tonów. Używać go mogę tylko latem, albo gdy jestem opalona. Obecnie zbyt ciemny.
Golden Medium - ciemniejszy niż sypany odpowiednik, nieco mniej pomarańczowych tonów, bardziej neutralny.
Fair Medium - ja go nie testowałam, bo słyszałam, że ma sporo różowych tonów, ktorych ja unikam (ale skoro Tobie Sunkissed Fair nie przeszkadza, to może....?)
Medium Beige Neutral - polecany do średniej i opalonej karnacji, więc ja go skreśliłam

Wg mnie nie znajdziesz prasowanego odcienia dla siebie wsród tego ,co proponuje EDM. Między Fairly Light a pomarańczowawymi Light, Olive Light i Golden Medium jest spora różnica i chyba nic pośredniego w EDM nie ma...
Ale to moje zdanie tylko
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 21:25   #1097
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja już Tompoli odpowiadałam Ale woli się upewnić widocznie
Tompola - wg mnie prasowaniec Light będzie dla Ciebie zbyt ciemny i pomarańczowy, jeżeli szukasz czegoś w odcieniu zbliżonym do Fairly Light Summer, który jest moim zimowym i po- kwasowym odcieniem z EDM.

EDM ma kilka prasowańców tylko:
Fairly Light Summer - który jak piszesz, jest zbyt jasny dla Ciebie (dla mnie zresztą też)
Golden Fair - zdecydowanie zbyt jasny dla mnie, dla Ciebie z pewnością też
Olive Light - pomarańczowy i mniej więcej w tonacji prasowańca Light
Buttered Tan - nie znam, nie widziałam, ale jako iż wersja sypana jest dla mnie zdecydowanie zbyt ciemna, to podejrzewam, że i u Ciebie też taka będzie.
Medium Beige Pressed - jak wyżej.
Olive Medium Pressed - jak wyżej
Light Pressed - znacznie ciemniejszy niż sypany odpowiednik. Ma sporo pomarańczowych tonów. Używać go mogę tylko latem, albo gdy jestem opalona. Obecnie zbyt ciemny.
Golden Medium - ciemniejszy niż sypany odpowiednik, nieco mniej pomarańczowych tonów, bardziej neutralny.
Fair Medium - ja go nie testowałam, bo słyszałam, że ma sporo różowych tonów, ktorych ja unikam (ale skoro Tobie Sunkissed Fair nie przeszkadza, to może....?)
Medium Beige Neutral - polecany do średniej i opalonej karnacji, więc ja go skreśliłam

Wg mnie nie znajdziesz prasowanego odcienia dla siebie wsród tego ,co proponuje EDM. Między Fairly Light a pomarańczowawymi Light, Olive Light i Golden Medium jest spora różnica i chyba nic pośredniego w EDM nie ma...
Ale to moje zdanie tylko
teraz tak myślę czy dobrze zrobiłam biorąc golden medium...
skoro on niezbyt żółty...
moze nie otwierac w ogole i dac na all
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 07:59   #1098
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja mam golden fair i jak dla mnie jest kilka tonow ciemniejszy niz zwykla wersja i co za tym bardziej zolty U mnie ladnie sie wtapie i ladnie lezy Uzywalam kiedys light almond/sweet almond a teraz roznie w kazdym razie polubilam sie z prasowancami i sa znacznie lepsze niz sypance
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 09:44   #1099
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zastanawiaja mnie produkty z niedawnych Ressiue Party.
1. Czy rzeczy dostepne w RP sa pozostalosciami magazynowymi tych starych produktow?
2. Czy dorobiono okreslony zapas produktow na potrzeby RP wedlug starej formuly?
3. Czy produkty z RP sa kopiami starych produktow stworzone wedle nowych formul?
4. Czy produkty z RP zawieraja Lauroyl Lysine? Jesli tak, to odpowiedz na pytanie nr 3 jest oczywista.

Nurtuje mnie to od czasu gdy Cathy porownala dwa opakowania rozu Siesta. Widac, ze sa to dwie rozne wersje, w dodatku w ogole do siebie nie podobne, wiec jezeli miala to byc kopia, to sie nie udala. Zamowilam produkty z dwoch ostatnich RP i teraz dumam czy np. cien Cherry Fizz i roz Fresh Air, to bedzie to samo, co wczesniej Pal licho sklad ale jesli kolory i wykonczenie (mat, perla, itp.) maja byc inne, to wtopa.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 09:55   #1100
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zastanawiaja mnie produkty z niedawnych Ressiue Party.
1. Czy rzeczy dostepne w RP sa pozostalosciami magazynowymi tych starych produktow?
2. Czy dorobiono okreslony zapas produktow na potrzeby RP wedlug starej formuly?
3. Czy produkty z RP sa kopiami starych produktow stworzone wedle nowych formul?
4. Czy produkty z RP zawieraja Lauroyl Lysine? Jesli tak, to odpowiedz na pytanie nr 3 jest oczywista.

Nurtuje mnie to od czasu gdy Cathy porownala dwa opakowania rozu Siesta. Widac, ze sa to dwie rozne wersje, w dodatku w ogole do siebie nie podobne, wiec jezeli miala to byc kopia, to sie nie udala. Zamowilam produkty z dwoch ostatnich RP i teraz dumam czy np. cien Cherry Fizz i roz Fresh Air, to bedzie to samo, co wczesniej Pal licho sklad ale jesli kolory i wykonczenie (mat, perla, itp.) maja byc inne, to wtopa.
Z tego co zauważyłam - produkty z reisuue party mają lauroyl lysine. Przeglądałam matinee i pumpkin pie. Reszta poszła już w świat do właścicielek.

Jedynym co nie miało żadnych zmian w składzie był róż Bouquet ze spring clean ze stycznia.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 10:00   #1101
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziekuje
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 11:34   #1102
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hmm... właśnie wczoraj zrobiłam przegląd tego co mam pod kątem zawartości LL i tak bouguet ,nick nack, raw sugar które miałam z reissue lub wymianki nie mają LL ale Pumpkin pie już niestety ma:| luminiznig sunlight w składzie nie ma mimo, że to wględnie najnowszy produkt made by EDM...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 12:08   #1103
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Wzięło mnie na wypróbowanie minerałów. Dawno temu byłam na bieżąco, ale teraz kompletnie wypadłam z tematu. Na EDM nadal są bezpłatne próbki do których doliczają koszt przesyłki 3,53$? Dobrze trafiłam? http://www.everydayminerals.com/store/try-me-free.html
Przyłączyłabym się z próbkami do jakiegoś zbiorczego zamówienia na początek.
Postaram się doczytać szczegóły, ale narazie nie znalazłam informacji ile próbek wchodzi w skład zestawu? Wybierać można z różnych grup - podkłady, róże, cienie?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 12:11   #1104
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Wzięło mnie na wypróbowanie minerałów. Dawno temu byłam na bieżąco, ale teraz kompletnie wypadłam z tematu. Na EDM nadal są bezpłatne próbki do których doliczają koszt przesyłki 3,53$? Dobrze trafiłam? http://www.everydayminerals.com/store/try-me-free.html
Przyłączyłabym się z próbkami do jakiegoś zbiorczego zamówienia na początek.
Postaram się doczytać szczegóły, ale narazie nie znalazłam informacji ile próbek wchodzi w skład zestawu? Wybierać można z różnych grup - podkłady, róże, cienie?
3-4 próbki. Zestawy są odgórnie ustawione. W zamówieniach zbiorowych płaci się za zestaw 5$, gdy zamawiasz sama za pierwszy zestaw 1 cent, a za kolejne 5$. Plus przesyłka oczywiście.

Te wszystkie znajdziesz w pierwszym poście lub w temacie Próbki kosmetyków mineralnych- zestawienie cen i kosztów wysyłek.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2010-04-06 o 12:13
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 19:28   #1105
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Chyba się obraziłam na EDM... najpierw używałam podkładu kupionego na allegro. Cera była coraz bardziej miękka i gładka w dotyku, pory jakby delikatnie się zwęziły. Jednak kolor był nie taki jak trzeba i wzięłam ostatnio inny we wspólnych zamówieniach. Od kilku dni coś niedobrego zaczęło się dziać z moją twarzą, tropiłam winowajcę ale bezskutecznie, a co dzień to gorzej. Chyba informacja o lauroyl lysine skierowała mnie na właściwy trop Okazało się, że w podkładzie kupionym na all nie było jeszcze ll wracam od jutra niestety do za ciemnego olive fair, zobaczę czy cera przestanie wariować... wyglądam w tej chwili tak że strach się bać, bo nie dość że mam spektakularny wysyp to puder bambusowy wysuszył mnie na wiór
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 19:54   #1106
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

CATHY Kochana..widzisz jaka ta Tompola męcząca Ty masz tyle cierpliwości, zdradź tajemnicę- skąd to opanowanie to takich `marudów` i powtarzających pytań ??
Teraz to mam dylemat Już coś zadecyduję. Serdeczne dzięki!!!

A MALINN narobiła tylko chęci, bo ja właśnie czuję,że te prasowańce są fajne

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

CATHY... tylko jeszcze jedno pytanie, który jaśniejszy ?
Olive Light czy Golden Medium Pressed? Tak mniej - więcej..
Z góry WIELKIE DZIĘKI

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2010-04-06 o 19:30
tompola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 20:24   #1107
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
CATHY Kochana..widzisz jaka ta Tompola męcząca Ty masz tyle cierpliwości, zdradź tajemnicę- skąd to opanowanie to takich `marudów` i powtarzających pytań ??
CATHY... tylko jeszcze jedno pytanie, który jaśniejszy ?
Olive Light czy Golden Medium Pressed? Tak mniej - więcej..
Z góry WIELKIE DZIĘKI
bo ja generalnie dość cierpliwa jestem... do czasu
skoro już się uparłaś - golden medium ale troszkę opalić się będziesz musiała
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:17   #1108
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cathy a powiedz mi jeszcze tylko, który z tych prasowańców ma wiecej żółtych tonów?
golden light czy golden medium
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 22:16   #1109
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie dziewczyny, jestem całkowicie początkująca w temacie minerałów. Szczerze mówiąc chciałam skorzystać ze wspólnych zamównień ale się totalnie pogubiłam Wcześniej używałam tylko pseudo minerałów - essence, avon. Ze względu na to, że nie mogę zlaleźć właściwego odcienia w drogeryjnych podkładach chciałąm spróbować everyday. Tylko mam kilka pytań - nie mam pojęcia jaka kategoria minerałów by do mnie pasowała wydaje mi się, że mam nieco żółciutki odcień cery i, że najlepszy byłyby podkłady z serii golden. Wstawiam zdjęcie bez makijażu mam nadzieję, że coś mi doradzicie. I jeszcze czy mogę zamawiać sample tylko z zakładki ( na stronie everyday) Try me free, czy mogę sobie wybrać jakiś inny podkład i zamówic sample ? A i jeszcze ile sampli mogę zamawiać jednocześnie tylko 1 czy dowolną ilość dodaje fotki pyszczka
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 07:29   #1110
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jak oceniacie zdolności adaptacyjne odcieni, prasowańców?
Używam sypanego Fawn int. a chciałabym spróbować prasowańca jakiegoś.
Dziewczyny pisały że najbardziej podobny jest Golden Fair, ale jest mniej żółty. Mega żółtości nie potrzebuję, ważne by różowości tam nie było.
Jest szansa że dopasuje się do skóry?


I proszę o polecenie dla mojej jasnej buzi brązowego różu, tym razem bez drobinek. Mam Waffla, mam Vikis, teraz chcę coś bez drobinek, na poziomie jasności powyższych.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-04-07 o 07:32
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.