Essence cz. VI - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 18:55   #2791
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny tu jest taka atmosfera w tym wątku, że jak czytam to aż nogami przebieram i myślę "metallics, return to paradise, metalics" i tak w kólko



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie znalazłam jednego zdjęcia porównawczego, ale wg mnie to dwa zupełnie inne kolory
paradise to butelkowa zieleń, trensetter bardziej niebieskawy i nie taki przejrzysty.

w sieci sporo zdjęć jednego i drugiego
tutaj robione przez tą samą autorkę więc można porównać:
http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5037081899/

http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5037699750/

http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5076705580/
Też własnie przyszlo mi do glowy czy przypadkiem ten trendseter ze stalej oferty to nie będzie to co zielen z RtP. Byłam dzis w Naturze i przyjrzalam sie trendsetterowi - wg mnie też wpada w niebieski (swoją drogą jest śliczny) a ten z RtP na zdjęciach mi wygląda na dużo cieplejszy i ciemniejszy odcień zieleni (chcę oba ).

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mi sie jakoś eclipse strasznie ciągnęło, miałam wrażenie że wieki tam leżakuje...

z RTP chce rozświetlasz z flamingiem. Ostatnio mam faze na flamingi i papugi


eeee..tam nie ma flaminga. Skąd ja go wytrzasnęłam hahaha ??


eh, no i metalikowatej limitki cd :

http://www.pinkmelon.de/test/make-up...allics-le.html

http://www.pinkmelon.de/test/make-up...se-metals.html
Ten zielonkawy zestaw cieni strasznie mi się podoba, najbardziej z tych 3 metalikowych . Zwlaszcza ten ciemny kolorek jest bardzo ładny




Skoro DW weszło do jednej Natury to pewnie do wszystkich wejdzie. Hmm wolałabym inną limitkę, ale jakoś się z tym pogodzę

Byłam dziś w Naturze w Galerii Kazimierz:
W miejscu limitki resztki CaC (cienie głównie).
Nie widzialam matowych topów, rozświetlacza ani mozaikowych róży. Nie było testerków do cieni a chcialam się bliżej przyjrzeć wypiekanemu białemu cieniowi. Blyszczyki nude jakoś wogole mnie nie pociągają :/. Kupiłam mojej siostrze na urodziny czwóreczkę cieni Chic-ify, mam nadzieję, że się jej spodoba .
W koszyczku wyprzedazowym bylo kilka blyszczyków ItW, cienie ItW, stare szminki i te szminki w kredkach, lakiery, kredki z CaC i Eclipse - wszystko oczywiście po "szałowych" obniżkach :|. Podsumowjąc nic sobie z Essence nie kupiłam..

Ale pocieszyłam się fuksjową szminką z Kobo
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:57   #2792
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Essence cz. VI

czy w Polsce można dostac ten peeling do dłoni? Bylam w droch naturach i nigdzie nie bylo
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:04   #2793
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
na Zwycięstwa w Gliwicach stara bida, nowości są dalej, ale bez tych nowych róży paseczkowych ( te multicośtam), nie wiem czy wcale ich nie było, czy takim ekspresem zostały wykupione...matowy top coat był, chyba jeden.....w miejscu limitowankowym był jakiś koszyczek, a w nim te rzeczy, które się już w szafie nie mieściły, ale niestety nieprzecenione....mam nadzieję, że szybko ten koszyk zabiora i wstawią limitowankę RTP bym nie pogardziła-cienie te z zielenia i linery mnie kuszą
a tak z innej beczki-pytanie do tych z Was, które się zapoznały gdzieś z drugą szafą co w tej drugiej szafie właściwie jest? wybieram się "rozdziewiczać" w weekend drugą szafe i zastanawiam się co w niej ujrzę
Cuda - cudości Przede wszystkim wszystko do pazurków - lakiery do zdobień, lakiery do stóp, pilniczki itd. Też szczotki do włosów takie składane do torebki, cienie do powiek, błyszczyki pasiaki brązujące. Są tam też jakieś kremy i inne kosmetyki do pielęgnacji

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dziewczyny tu jest taka atmosfera w tym wątku, że jak czytam to aż nogami przebieram i myślę "metallics, return to paradise, metalics" i tak w kólko
Też tak mam Już niedługo oszaleję od tych wyliczanek:
Metalics - RtP - Fairytale - Kremy do rąk - Metalics - RtP - Fairytale - Kremy do rąk - Metalics - RtP - Fairytale - Kremy do rąk...
Na dodatek non stop analizuję ile kasy mam na jaką limitkę przygotować i zastanawiam się gdzie się najpierw pojawi żeby dotrzeć zanim mi wykupią

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-11-02 o 19:06
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:05   #2794
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Najlepiej wszystkie 3na raz a na dodatek jeszcze ten zimowy zestaw balsamów do rąk
Zwariowałabym ze szczęścia!
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:06   #2795
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Cuda - cudości Przede wszystkim wszystko do pazurków - lakiery do zdobień, lakiery do stóp, pilniczki itd. Też szczotki do włosów takie składane do torebki, cienie do powiek, błyszczyki pasiaki brązujące. Są tam też jakieś kremy i inne kosmetyki do pielęgnacji
dzięki za odpowiedź
coś czuję, że ciężki wybór będzie-trzeba koszty ciąć
kurde, musze się wzbogacić na tyle, że kiedyś wejdę do Natur i powiem "poproszę mi spakować tą szafę" (najlepiej obie ) postawię ją sobie w toalecie i będę się cieszyć jej widokiem oczywiście limitowanki wysyłane prosto do mojego kibelka od samego producenta
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:15   #2796
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Asia, rzuć swym piknym okiem na płytki do stempelków - czy dużo i czy fajne

Limitki limitkami,ale jak dla mnie to miedzy Metallics a Fairy jest dziura w postaci świat. Mogliby wypuścić błystki cynamonowe (te w tubkach najlepiej) jakieś kredki do oczu w mikołajki, zielono-czerwone lakiery do paznokci etc. No wiecie, żeby kosmetycznie poczuć święta co nie
I coś na Sylwestra etc.
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-11-02 o 19:21
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:26   #2797
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
na Zwycięstwa w Gliwicach stara bida, nowości są dalej, ale bez tych nowych róży paseczkowych ( te multicośtam), nie wiem czy wcale ich nie było, czy takim ekspresem zostały wykupione...matowy top coat był, chyba jeden.....w miejscu limitowankowym był jakiś koszyczek, a w nim te rzeczy, które się już w szafie nie mieściły, ale niestety nieprzecenione....mam nadzieję, że szybko ten koszyk zabiora i wstawią limitowankę RTP bym nie pogardziła-cienie te z zielenia i linery mnie kuszą
a tak z innej beczki-pytanie do tych z Was, które się zapoznały gdzieś z drugą szafą co w tej drugiej szafie właściwie jest? wybieram się "rozdziewiczać" w weekend drugą szafe i zastanawiam się co w niej ujrzę
A produkty w 2giej szafie to wszystko to co na stronie essence czyli Pure Skin, Pocket Beauty, Sun Club, Show Your Feet i pielęgnacja paznokci

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Też tak mam Już niedługo oszaleję od tych wyliczanek:
Metalics - RtP - Fairytale - Kremy do rąk - Metalics - RtP - Fairytale - Kremy do rąk - Metalics - RtP - Fairytale - Kremy do rąk...
Na dodatek non stop analizuję ile kasy mam na jaką limitkę przygotować i zastanawiam się gdzie się najpierw pojawi żeby dotrzeć zanim mi wykupią
mam to samo z tym liczeniem kasy

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź
coś czuję, że ciężki wybór będzie-trzeba koszty ciąć
kurde, musze się wzbogacić na tyle, że kiedyś wejdę do Natur i powiem "poproszę mi spakować tą szafę" (najlepiej obie ) postawię ją sobie w toalecie i będę się cieszyć jej widokiem oczywiście limitowanki wysyłane prosto do mojego kibelka od samego producenta
Najpierw ja zrobię zakupy, a potem powiem : Możecie Asi szafy spakować

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Asia, rzuć swym piknym okiem na płytki do stempelków - czy dużo i czy fajne
Byłam dzisiaj, płytki takie jak Ty masz jeszcze nie wszystko z nowości jest a chciałam stempelki i płytki w te wzorki zwierzaczkowe
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 19:47   #2798
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Asia, rzuć swym piknym okiem na płytki do stempelków - czy dużo i czy fajne

Limitki limitkami,ale jak dla mnie to miedzy Metallics a Fairy jest dziura w postaci świat. Mogliby wypuścić błystki cynamonowe (te w tubkach najlepiej) jakieś kredki do oczu w mikołajki, zielono-czerwone lakiery do paznokci etc. No wiecie, żeby kosmetycznie poczuć święta co nie
I coś na Sylwestra etc.
Albo ponowić wszystkie największe hity z byłych limitowanek,np. shimmery i pędzle z moonlight, AOH, róż CaH, pasiaka Cać, brązer z Creamylicious, linery Dw itd.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:56   #2799
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

w Neapolu Metallicsów brak
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:01   #2800
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Mam pytanie czy ktoś ma cienie z Sun Club z drugiej szafy? Bo przewijały się tutaj pasiaki dla blondynek i brunetek i matowy brązer, a o cieniach cisza. Czy w drugiej szafie są jeszcze jakieś inne cienie? Są może gdzieś swatche?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:02   #2801
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VI

Wchodzę na wątek, patrzę, że tyle stron "nastukałyście" od wczoraj i już byłam pewna, że jakaś limitka wyszła .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 20:04   #2802
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Essence cz. VI

RtP? Teraz? Oni to zawsze mieli świetne wyczucie czasu. ;>
A o Fairytale nie słyszałam, jeśli już coś wezmę, to będzie to szajmerek.

Musiałam się dziś odstresować przed jutrzejszym ciężkim dniem i wybrałam się na zakupy i kupiłam między innymi pacynki do cieni. Kurczę, to najlepsze pacynki jakie miałam, chyba muszę zrobić ich zapas na wypadek wycofania, bo essence różne rzeczy do głowy przychodzą, a opakowanie tylko ponad pięć złociszy. ;p
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:09   #2803
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

kurczę a mnie już jest obojętne co teraz wejdzie, byle tylko w końcu było COŚ NOWEGO byłam dziś w naturze w Lublinie na Ametystowej, nadal ItW i to same niedobitki trochę tam postałam, pomedytowałam przed obiema szafami w końcu sobie cień wzięłam na pocieszenie i wyszłam
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:17   #2804
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny zmyłam teraz c&g Choose me! i jest MASAKRA! Mam makijaż paznokci a la topielica! Nawet skórki i opuszki mi się przebarwiły przy zmywaniu Teraz będę musiała czymś to zamalować, żeby ludzi nie straszyć

Uff... Na szczęście mydło, szczotka i gorąca woda trochę pomogły i paznokcie tylko "miejscami" są niebieskie...

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-11-02 o 20:22
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:20   #2805
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. VI

coco_kiciusia- ja dziś byłam w Olimpie w tej nowej częsci i jest miejsce na nową limitkę poza tym ktoś wyżej napisał, że pojawiła się DW w naturze więc wierze w to, że i u nas sie pojawi w tym tygodniu
__________________
I <3 speedway
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:31   #2806
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
RtP? Teraz? Oni to zawsze mieli świetne wyczucie czasu. ;>
A o Fairytale nie słyszałam, jeśli już coś wezmę, to będzie to szajmerek.

Musiałam się dziś odstresować przed jutrzejszym ciężkim dniem i wybrałam się na zakupy i kupiłam między innymi pacynki do cieni. Kurczę, to najlepsze pacynki jakie miałam, chyba muszę zrobić ich zapas na wypadek wycofania, bo essence różne rzeczy do głowy przychodzą, a opakowanie tylko ponad pięć złociszy. ;p
dla mnie najlepsze są w Rossmannie, pakowane chyba po 5 sztuk, 2 strony w różnych rozmiarach
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:31   #2807
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ktoś ma cienie z Sun Club z drugiej szafy? Bo przewijały się tutaj pasiaki dla blondynek i brunetek i matowy brązer, a o cieniach cisza. Czy w drugiej szafie są jeszcze jakieś inne cienie? Są może gdzieś swatche?
Ja mam Fajne cienie, ale zachwytu nie ma trwałe, średnio napigmentowane. Mam wszystkie opakowania stare, czaję się na to nowe
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:34   #2808
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam Fajne cienie, ale zachwytu nie ma trwałe, średnio napigmentowane. Mam wszystkie opakowania stare, czaję się na to nowe
To zabierz je z sobą w niedzielę, chętnie zobaczę
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:49   #2809
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
To zabierz je z sobą w niedzielę, chętnie zobaczę
Haha okey Bo testerów nie ma

Zmatowiłam lakier 04 Date me! z Cute As Hell dzisiaj zakupionym Matt Top Coatem i .... KOCHAM MATT TOPCOATA <3 <3
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 20:58   #2810
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez truskawkowa mamba Pokaż wiadomość
coco_kiciusia- ja dziś byłam w Olimpie w tej nowej częsci i jest miejsce na nową limitkę poza tym ktoś wyżej napisał, że pojawiła się DW w naturze więc wierze w to, że i u nas sie pojawi w tym tygodniu
Dwa tygodnie temu puste miejsce było na Świętoduskiej... po czym zapełniono je niedobitkami ItW
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2010-11-02 o 21:00
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:09   #2811
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
dla mnie najlepsze są w Rossmannie, pakowane chyba po 5 sztuk, 2 strony w różnych rozmiarach
O, muszę je sprawdzić, bo takie też by mi się przydały. Lubię mieć cuś z cienką końcówką do poprawienia dolnej powieki jak nie mogę sobie pozwolić na wzięcie pędzli. ;>
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:45   #2812
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziewczyny zmyłam teraz c&g Choose me! i jest MASAKRA! Mam makijaż paznokci a la topielica! Nawet skórki i opuszki mi się przebarwiły przy zmywaniu Teraz będę musiała czymś to zamalować, żeby ludzi nie straszyć

Uff... Na szczęście mydło, szczotka i gorąca woda trochę pomogły i paznokcie tylko "miejscami" są niebieskie...
To nie bedzie pierwszej kosmetyczna porada z najwyzszej polki Ale ja zawsze razem ze zmywaniem paznokci pomalowanych na wszelkie fiolety, zielenie czy niebieskości planuje mycie włosy Przeważnie po zmyciu paznokci mam zabarwione na niebiesko skórki i paznokcie a nawet całe paluchy co skutecznie usuwa umycie włosów
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 22:18   #2813
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Zmatowiłam lakier 04 Date me! z Cute As Hell dzisiaj zakupionym Matt Top Coatem i .... KOCHAM MATT TOPCOATA <3 <3
też mam go dziś na paznokciach chociaż powiem szczerze, że na tą porę roku Zulu rządzi! jest świetny, mój ulubiony a tak mało brakowało i bym go nie kupiła... całe szczęście, że się opamiętałam
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 22:19   #2814
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A zauważyłyście że na stronie Essence przy j.polskim nie ma DW ani w "out now" ani w "history"?
[/I]
Oby oby!! Bo Metallics i Fairytale jakieś takie nie moje

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
RtP? ! A ja się już tak dawno pogodziłam, że nie będziemy mieć tej limitki!! Na stronie jest napisane, że będzie na jesieni 2010, czyli pewnie będzie tak samo jak ITW było!! Chyba będę musiała to oblać. RtP to limitka zdecydowanie dla mnie, moje kolory. Podobają mi się cienie, kredki i lakiery, nie mogę się już doczekać, oby szybko do Nas dotarło i mam nadzieję, że będzie w Naturach.
Gdyby weszła ta limitka to wykupię chyba wszystko na co się załapię To zdecydowanie moje kolorki.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
mi sie jakoś eclipse strasznie ciągnęło, miałam wrażenie że wieki tam leżakuje...

z RTP chce rozświetlasz z flamingiem. Ostatnio mam faze na flamingi i papugi
Mi też się Eclipse ciągnęło... A RtP kuuuusi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
na Zwycięstwa w Gliwicach stara bida, nowości są dalej, ale bez tych nowych róży paseczkowych ( te multicośtam), nie wiem czy wcale ich nie było, czy takim ekspresem zostały wykupione...
Wiesz co, ja mam oba pasiaste róże i tego jaśniejszego u mnie wcale nie widać, a ten ciemniejszy ledwo ledwo... Szczerze mówiąc to zawiodłam się troszkę, d.upska nie urywa...
A w 2 szafie tak jak dziewczyny pisały są głównie paznokciowe rzeczy. Ale jest też właśnie Sun Club i cudowne kredki tej serii Zwłaszcza fioletowa i granatowa!!

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Asia, rzuć swym piknym okiem na płytki do stempelków - czy dużo i czy fajne

Limitki limitkami,ale jak dla mnie to miedzy Metallics a Fairy jest dziura w postaci świat. Mogliby wypuścić błystki cynamonowe (te w tubkach najlepiej) jakieś kredki do oczu w mikołajki, zielono-czerwone lakiery do paznokci etc. No wiecie, żeby kosmetycznie poczuć święta co nie
I coś na Sylwestra etc.
Popieram w całej rozciągłości!!

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ktoś ma cienie z Sun Club z drugiej szafy? Bo przewijały się tutaj pasiaki dla blondynek i brunetek i matowy brązer, a o cieniach cisza. Czy w drugiej szafie są jeszcze jakieś inne cienie? Są może gdzieś swatche?
Ja miałam 2 paletki, ale się pozbyłam, bo jakieś takiee... słabo napigmentowane i w ogóle. No - mi nie podeszły.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 22:45   #2815
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Zwariowałabym ze szczęścia!
Ja chyba też

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Albo ponowić wszystkie największe hity z byłych limitowanek,np. shimmery i pędzle z moonlight, AOH, róż CaH, pasiaka Cać, brązer z Creamylicious, linery Dw itd.
To by było coś.Każda by była szczęśliwa

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ale zmieszanie z tymi limitkami!

Ja chcę Return to paradise! To jedna z tych limitek na ktore wyczekiwałam (ale Metallics też chcę). Jade z tego wszystkiego dzis do Natury ...

Jak będzie RtP to chcę z lakierów:
-lakier Fruit Punch - na zdjeciach wyglada świetnie, chyba ze na zywo mnie zniechęci
-lakier Back to paradise
-Jungle Drum też bardzo mi się podoba

Poza tym: cienie chyba odpuszczę chociaz kuszą bo mam podobne. Linerek kusi mnie ten zielony. Błyszczykom chcialabym się przyjrzeć w drogerii a zwłaszcza testerom bo jak nie będą dawały nic koloru to nie chcę.

I koniecznie chcę rozswietlacz . Mam co prawda kilka roswietlaczy i wydaje mi się, że rozsądnie byłoby go nie brać ale to opakowanie jest cuuudne
A ja jak mówiłam juz tak mam, że lubię miec parę rozświetlaczy i pudrów.Do wyboru, do koloru

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Kurcze moja ochota też osłabła ale trzeba zobaczyć jeszcze na żywo. Miałam nadzieję, że ten turkus będzie cieplejszy i bardziej żywy.

Za to ten filmik jeszcze bardziej mnie zachęcił do zielonego linera:

http://www.youtube.com/watch?v=dinjB8AFJgY
Ja nadal chcę, ale boję się napalać, bo pewnie, znając moje szczęście, dupa z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

INFO, INFO Z GŁ!
Jednym słowem - dupa
brak lakierów do stemplowanie, nowych płytek, pasiaków, mattów.
Były shimmery.
A co do limitki to wielka dziura.
Jedne co mnie uradowało to szafa KOBO i baza pod cienie za 16,99zł i że widziałam dzisiaj biegającego ochroniarza z Natury. To był widok
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-11-02 o 22:47
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 23:19   #2816
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny piszę tutaj bo na wymiankowym jakoś umarło - nie chciałaby się któraś pozbyć paletki XOXO z tych poczwórnych cieni? Albo jej odpowiednika z tych starych? Chcę ją przetestować ale nie wiem czy na tyle żeby ją kupić... <lol>
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 23:51   #2817
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie znalazłam jednego zdjęcia porównawczego, ale wg mnie to dwa zupełnie inne kolory
paradise to butelkowa zieleń, trensetter bardziej niebieskawy i nie taki przejrzysty.

w sieci sporo zdjęć jednego i drugiego
tutaj robione przez tą samą autorkę więc można porównać:
http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5037081899/

http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5037699750/

http://www.flickr.com/photos/cucumpear/5076705580/
Śliczne, dziękuję! Taki kolor chciałam.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 00:05   #2818
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
INFO, INFO Z GŁ!
Jednym słowem - dupa
brak lakierów do stemplowanie, nowych płytek, pasiaków, mattów.
Były shimmery.
A co do limitki to wielka dziura.
Jedne co mnie uradowało to szafa KOBO i baza pod cienie za 16,99zł i że widziałam dzisiaj biegającego ochroniarza z Natury. To był widok
Jak zobaczyłam Twój transparent w postaci: "INFO, INFO Z GŁ!" to ciśnienie mi podskoczyło, a jak przeczytałam "dupa" to zbyt gwałtownie mi opadło. Kochana nie rób tego więcej moje serce tego nie wytrzyma!

A było już wszystko z KOBO wyłożone? Tzn. głównie chodzi mi o pojedyncze cienie, bo jak byłam w czwartek to jeszcze nie uświadczyłam ich widoku, bazy też nie było.

Tego ochroniarza chyba trzeba poderwać, może wtedy chłopak wyluzuje. On tak sumiennie wykonuje swoją pracę, że mam ochotę go zamordować.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 03:22   #2819
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam Twój transparent w postaci: "INFO, INFO Z GŁ!" to ciśnienie mi podskoczyło, a jak przeczytałam "dupa" to zbyt gwałtownie mi opadło. Kochana nie rób tego więcej moje serce tego nie wytrzyma!

A było już wszystko z KOBO wyłożone? Tzn. głównie chodzi mi o pojedyncze cienie, bo jak byłam w czwartek to jeszcze nie uświadczyłam ich widoku, bazy też nie było.

Tego ochroniarza chyba trzeba poderwać, może wtedy chłopak wyluzuje. On tak sumiennie wykonuje swoją pracę, że mam ochotę go zamordować.
Przepraszam kochana już więcej nie będę tak robić
Z KOBO jest już wszystko. Cienie i baza też
Jeśli przez sumiennie masz na mysli nachalnie to się zgadzam w 100%. Dziasiaj próbowałam wyprowadzic go z równowagi, wiesz nerwowe rozglądanie się, krążenie po sklepie i takie tam, ale nie dał się skubany. Cały czas stał z ta swoją miną " Nie kombinuj i tak cię złapię"
A baza kosztuje 16, 99zł, a nie jak na opiniach 20 zł.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 06:12   #2820
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja chyba też


INFO, INFO Z GŁ!
Jednym słowem - dupa
brak lakierów do stemplowanie, nowych płytek, pasiaków, mattów.
Były shimmery.
A co do limitki to wielka dziura.
Jedne co mnie uradowało to szafa KOBO i baza pod cienie za 16,99zł i że widziałam dzisiaj biegającego ochroniarza z Natury. To był widok
nie było lakierów do stemplowania bo wzięłam z półki ostatni jak byłam w sobote to było kilka płytek i stempelków , szybko sprzedali . z Kobo kupiłam baze pod podkład
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.