Lakiery hybrydowe - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-04, 20:53   #691
xvz666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe



charbonne, kolor 25

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Może nie idealne, ale jak na jedną z pierwszych hybryd jestem zadowolona ;P. No i to efekt po ponad tygodniu noszenia, tak że odrost też trochę ; p
xvz666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 21:11   #692
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Lakiery hybrydowe

kolorek bardzo fajny

A to kolor 84 ESTETIQ


I Sunny Nails 128 i 1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4913.jpg (42,7 KB, 10142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trawkowy french.jpg (60,9 KB, 10132 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2013-10-04 o 21:15
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 06:47   #693
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Lakiery hybrydowe

Fajne kolorki
Ja wczoraj sciagnelam poprzedni i zrobilam frencha

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 07:03   #694
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Lakiery hybrydowe

Didio, miałm to samo, ale okazło się że to win strych lamp które już nie utwrdzały tak jak powinny i po przemyciu topa lakier schodził z wacikiem i robiły się dziury.
spróbuj inny kolor utwardzić

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość

Wczoraj malowałam paznokcie sąsiadce kolorem czarnym 033 i wiecie co mi odwalił? Na początku na dwóch paznokciach się kolor pofalował jak już z lampy wyjęła dłonie, a potem kiedy nadłożyłam top z CZ to po wyjęciu i przemyciu porobiły mi sie takie bruzdy, łezki, jakby top się skurczył, zszedł i porobiły się takie otwory .
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 07:28   #695
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Lakiery hybrydowe

A jakimi lampami utwardzacie hybrydy? UV czy LED? Zastanawiam sie czy jest sens inwestowac w lampe LED...


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:38   #696
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej

Ma może ktoś kolor z CZ 107
Już drugi dzień przeglądam i nie mogę się zdecydować, uwielbiam ostre róże ale na jesień wolałabym coś bardziej jesiennego
Budżet ograniczony mogę tylko 4 kolorki
Co polecacie
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:14   #697
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez owocowka Pokaż wiadomość
Podejrzewam że przyjmą, bo dbają o dobry marketing swojej firmy. Napisz do nich i zapytaj co masz zrobić
Mają najlepszą osbługę klienta z jaką się spotkałam od dawna.

Ja tez mam juz pierwsze wlsanoreczne hybrydki na łapkach. Lewa wyglada idealnie, prawa gorzej, ale jak na pierwszy raz to nie bede wybrzydzać Niestety doszedł do mnie tylko lakierek do frencha z zestawu CZ, a czekam jeszcze na Charbonne i wtedy bedzie szaleństwo
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 17:09   #698
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny jeśli możecie, to wrzucajcie zdjęcia kolorków Charbonne z tych zestawów dalej sie nie mogę zdecydować, który zestaw wybrać może będzie łatwiej jak zobacze, jak te kolorki wyglądają na paznokciach
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 12:16   #699
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zamówiłam zestaw nr 2 z Charbonne jak tylko będę je mała to wstawię foto
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 20:38   #700
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Robiła może któraś hybrydowe ombre?

Dziś próbowałam na bardzo ładnych paznokciach zrobić róż z fioletem, gąbeczką, jak pan buk przykazał i efekt taki marny, że zmyłam. Mam wrażenie, że przez to, że hybrydy nie zastygają jak zwykłe lakiery są też mniej lepkie i ciężej uzyskać efekt ombre..

Ma któraś jakieś doświadczenia i może się nimi podzielić? Wdzięczna też będę za filmiki (ja znalazłam tutoriale tylko z normalnymi lakierami).
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 20:46   #701
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

co do czarnego - powodem marszczenia mogą być za słabe żarówki w lampie np. zbyt stare lub za gruba warstwa lakieru.. ja mam kolor 044 z CZ. to jest taki czekoladowy brąz z drobinkami (bardzo ciemny kolor) jeśli nałożę na paznokcia zbyt dużo lakieru to w lampie zaczyna się marszczyć, przy cienkich warstwach jest wszystko ok.. wydaje mi się, że ciemne kolory lub te, które mają dużo pigmentu utwardzają się gorzej przy grubszych warstwach.. dlatego lepiej dać trzy bardzo cienkie niż dwie za grube a co do reklamacji, szkoda że ja też nie spróbowałam reklamować dwóch kolorków z ich firmy 055 i 081, które się odbarwiają może i mi by przyjęli.. z tym, że po zakupie nie robiłam nimi od razu mani, kupiłam wtedy parę innych kolorków i te czekały cierpliwie na swoją kolej w malowaniu, a jak już je wypróbowałam to okazało się, że po kilku dniach bledną ehhhh ale dobrze wiedzieć, kolejnego "odbarwiacza" (mam nadzieję, że się nie trafi ) już nie podaruję

to jest mój nowy nabytek - kolor 105 na fotce zamawiałam też kolor PST 5 (szary) i 004 (róż) wszystkie są przepiękne

Edit. sprzedawca zmienił numerację obecnie ten kolorek jest podpisany nr PST15
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 105_1.jpg (71,4 KB, 217 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-01-27 o 00:37
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 23:11   #702
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Robiła może któraś hybrydowe ombre?

Dziś próbowałam na bardzo ładnych paznokciach zrobić róż z fioletem, gąbeczką, jak pan buk przykazał i efekt taki marny, że zmyłam. Mam wrażenie, że przez to, że hybrydy nie zastygają jak zwykłe lakiery są też mniej lepkie i ciężej uzyskać efekt ombre..

Ma któraś jakieś doświadczenia i może się nimi podzielić? Wdzięczna też będę za filmiki (ja znalazłam tutoriale tylko z normalnymi lakierami).
spróbuj tym sposobem:
https://www.youtube.com/watch?v=hRaQxVkkpPo
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 09:11   #703
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe

Fajny sposób, nastepnym razem wypróbuje tez ostatnio próbowałam robić ombre gąbeczką, ale jakieś bąbelki mi sie robiły, zanim zrobilam nastęopny paznokieć, to juz na poprzednim nie było widać nic:P
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 09:30   #704
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja niestety musialam troche zrobić źle tą hybrydę, bo kciuki, którymi ciągle cos podważam itd jednak troche mi na bokach odchodzą. Prawdopodobnie słabo zabezpieczyłam wolny brzeg, a ze musialam polamane paznokcie skrocic do minimum, to nie bylo zbyt proste.

Jak przyjdą kolory z charbonne to mam nadzieje, ze juz wszystko zrobię jak pan bóg przykazał
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 11:31   #705
tymbark1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez PaulaCooper Pokaż wiadomość
Tak to podrobka, strata pieniedzy.
a dlaczego uważasz że to strata pieniędzy??
tymbark1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 21:37   #706
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Poszalałam wykorzystałam swój 10% rabat w CZ i w tym tygodniu mam nadzieję przylecą do mnie:

002, 011, 016, 018, 024, 026, 029, 044, 047, 085, 089, neon 5

nie mogę się doczekać
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 05:44   #707
owocowka
Raczkowanie
 
Avatar owocowka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery hybrydowe

Już Ci mówiłam, że zazdroszczę ;P

Powinnaś dostać szybko przesyłkę. Do mnie dociera po dwóch dniach i właśnie dzisiaj dostanę swoją
owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 06:44   #708
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez tymbark1989 Pokaż wiadomość
a dlaczego uważasz że to strata pieniędzy??
Z tego co sie orientuje to troche jak podrobka shellaca albo zwyklych lakierow opi. Zreszta za podrobke nigdy nie ma co placic ani grosza. Ale opinie znam tylko ze slyszenia, nie mialam go wiec jak chcesz to kup. Ja sama mialam kiedys okazje go kupic i troche czasu spedzilam na szukaniu czegos na ten temat. Nie ryzykowalabym.
Zreszta mnie wszyscy znaja z tego ze jesli chodzi o hybrydy to uwielbiam gelish
Nawet odzywek do paznokci nie nakladam innych niz vitagel. Warto kupic oryginal, najlepiej od zaufanego sprzedawcy albo zainwestowac po prostu w inna firme. Po co kupowac podrobke jesli mozna miec oryginal? To bez sensu.
Tak jak dziewczyny tutaj polecaja charbonne


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Poszalałam wykorzystałam swój 10% rabat w CZ i w tym tygodniu mam nadzieję przylecą do mnie:

002, 011, 016, 018, 024, 026, 029, 044, 047, 085, 089, neon 5

nie mogę się doczekać
Wow ladna kolekcja


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez PaulaCooper
Czas edycji: 2013-10-08 o 06:57
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 07:24   #709
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, ma któraś z was hybrydy IBD? Widziałam u jednej z pingerowiczek odrost dwumiesięczny i zachwyciłam się, że sie tak długo trzymają tylko nie wiem czy to nie zasługa bazy gelish... Cena IBD konkurencyjna do CZ więc kusi no i schodzą pod acetonem podobno
Miała któras z was z nimi stycznosc??

http://alessa20.pinger.pl/
http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydo...580055151.html
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 09:08   #710
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez owocowka Pokaż wiadomość
Już Ci mówiłam, że zazdroszczę ;P

Powinnaś dostać szybko przesyłkę. Do mnie dociera po dwóch dniach i właśnie dzisiaj dostanę swoją
chwal się czerwienią jak dostaniesz

Cytat:
Napisane przez akigo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z was hybrydy IBD? Widziałam u jednej z pingerowiczek odrost dwumiesięczny i zachwyciłam się, że sie tak długo trzymają tylko nie wiem czy to nie zasługa bazy gelish... Cena IBD konkurencyjna do CZ więc kusi no i schodzą pod acetonem podobno
Miała któras z was z nimi stycznosc??

http://alessa20.pinger.pl/
http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydo...580055151.html
2 miesiące :O dla mnie wystarczy, że lakier trzyma się 2 tyg.. I tak czesto zmieniam po 1.5 tygodnia ze wzgledu na odrost, lub szybciej, bo kolor mi się nudzi




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 11:02   #711
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez owocowka Pokaż wiadomość
Już Ci mówiłam, że zazdroszczę ;P

Powinnaś dostać szybko przesyłkę. Do mnie dociera po dwóch dniach i właśnie dzisiaj dostanę swoją

Ja od nich zamówiłam jednego dnia o 16, a drugiego dnia z rana dostałam Świetna firma ;D

Dziewczyny dostałam zetsaw 3 od Charbonne i juz mam 13 na paznokciach i jest to najładniejsza czerwień ever!
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 11:28   #712
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Ja od nich zamówiłam jednego dnia o 16, a drugiego dnia z rana dostałam Świetna firma ;D

Dziewczyny dostałam zetsaw 3 od Charbonne i juz mam 13 na paznokciach i jest to najładniejsza czerwień ever!
wrzuć foty! poza tym, masz może ten zestaw na wzorniczkach pomalowany? Jeśli tak to również bardzo bardzo bardzo proszę o zdjęcia
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 13:28   #713
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe

oo tak tak wrzuć foty jak mówisz, że najładniejsza czerwień, to może ten wybiore zestaw mam kilka czerwonych, ale żaden nie jest taki jak być powinien
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:36   #714
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

To jest taki soczysty jasny czerwony z pierdyliardem drobinek ktore widac tylko pod swiatlo. Jest sliczny ;-)

JAk kupie wzornik to zrobie ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 07:36   #715
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Lakiery hybrydowe

pokaż czerwień na pazurkach, nie musi być na wzorniku )

a jeśli chodzi o ibd to mam od nich soak offy - biały i róż do frencza oraz clear i soak off builder - do przedłużania paznokci naturalnych - i bardzo dobrze się trzymają. To dość znana firma ,chyba amerykańska.
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:09   #716
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe

A jaką polecacie dobrą bazę oprócz Gelisha ? Mam z Dolce Nails i ostatnio zauważyłam, że coraz gorzej sie trzyma na paznokciach, nie wiem czemu Na gelisha póki co mnie nie stać :P
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:56   #717
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja mam bardzo mieszane uczucia co do hybrydy :/ Nie wiem, może to ja jestem jakaś krzywa
Bardzo podoba mi się efekt hybrydy na paznokciach, ale... Kiedyś miałam lakiery- tak, nie były za dobrej jakości, więc po pomalowaniu wytrzymywały 2? dni i zaczęły mi schodzić całymi płatami (chociaż zawsze baaardzo dbałam, żeby lakier nie zachodził na skórki). Kupiłam inny, droższy lakier i efekt też średni.. Najpierw po nałożeniu bardzo bolały mnie paznokcie (może nie byłam przyzwyczajona). Później po 4-5 dniach zaczął mi pękać (ale nie schodził). Po prostu widziałam na paznokciach takie cieńkie kreseczki. W kolejnych dniach zaczął odpadać, ale najgorsze jest to, że to, co pozostało, nie mogłam niczym zmyć (tak, zanurzyłam w acetonie). A po każdej takiej przygodzie moje paznokcie są w opłakanym stanie i muszę je długo przywracać do normy Co ja robię nie tak?
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:30   #718
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo mieszane uczucia co do hybrydy :/ Nie wiem, może to ja jestem jakaś krzywa
Bardzo podoba mi się efekt hybrydy na paznokciach, ale... Kiedyś miałam lakiery- tak, nie były za dobrej jakości, więc po pomalowaniu wytrzymywały 2? dni i zaczęły mi schodzić całymi płatami (chociaż zawsze baaardzo dbałam, żeby lakier nie zachodził na skórki). Kupiłam inny, droższy lakier i efekt też średni.. Najpierw po nałożeniu bardzo bolały mnie paznokcie (może nie byłam przyzwyczajona). Później po 4-5 dniach zaczął mi pękać (ale nie schodził). Po prostu widziałam na paznokciach takie cieńkie kreseczki. W kolejnych dniach zaczął odpadać, ale najgorsze jest to, że to, co pozostało, nie mogłam niczym zmyć (tak, zanurzyłam w acetonie). A po każdej takiej przygodzie moje paznokcie są w opłakanym stanie i muszę je długo przywracać do normy Co ja robię nie tak?
Napisz jeszcze jakiej firmy uzywalas i krok po kroku co robilas i w jakiej kolejnosci. Bedzie latwiej odpowiedziec


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 19:34   #719
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo mieszane uczucia co do hybrydy :/ Nie wiem, może to ja jestem jakaś krzywa
Bardzo podoba mi się efekt hybrydy na paznokciach, ale... Kiedyś miałam lakiery- tak, nie były za dobrej jakości, więc po pomalowaniu wytrzymywały 2? dni i zaczęły mi schodzić całymi płatami (chociaż zawsze baaardzo dbałam, żeby lakier nie zachodził na skórki). Kupiłam inny, droższy lakier i efekt też średni.. Najpierw po nałożeniu bardzo bolały mnie paznokcie (może nie byłam przyzwyczajona). Później po 4-5 dniach zaczął mi pękać (ale nie schodził). Po prostu widziałam na paznokciach takie cieńkie kreseczki. W kolejnych dniach zaczął odpadać, ale najgorsze jest to, że to, co pozostało, nie mogłam niczym zmyć (tak, zanurzyłam w acetonie). A po każdej takiej przygodzie moje paznokcie są w opłakanym stanie i muszę je długo przywracać do normy Co ja robię nie tak?
Hej
Nie załamuj się. Ważne jest, żeby dobrze przygotować paznokcie, czyli je zmatowić i odtłuścić. No i potem pilnować zeby zabezpieczyć dobrze wolny brzeg, ale zapewne Ty to dobrze wiesz i tak robisz . Po porstu lakiery na które trafiłaś są słabe, złej jakości. Dobra hybryda schodzi od acetonu i na pewno nie niszczy mechanicznie paznokci, no chyba że zaczniesz ją zdrapywać sama Może je jedynie wysuszyć, ale koleżanki którym robie, nie skarżyły sie do tej pory na wysuszenie, więc to też kwestia indywidualna. Jeżeli ktoś ma słabe paznokcie to może być `narażony` na krótszą wytrzymałość hybrydy, ale to też nie jest reguła.
Powiedziałam co wiedziałam
Na pewno bardziej doświadczone hybrydomaniaczki coś dopowiedzą i Ci doradzą

Pozdrawiam!
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:06   #720
Margox
Raczkowanie
 
Avatar Margox
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zgodnie z obienicą Charbonne zestaw nr 2
Tylko jedna warstwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1191.jpg (22,8 KB, 149 załadowań)
__________________
0 -5 -10 -15 -20 -25
************************
Margox jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.