~~wesele~~ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 18:49   #1
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331

~~wesele~~


Kochane! 14 kwietnia (wiem ze odlozylam to na ostatnia chwile) mam wesele mojej kuzynki i nie wiem w co mam sie ubrac... mam 15 lat, 170 cm wzrostu troche szerokie biodra, a tak to jestem nawet zgrabna , mam blond wlosy do ramion ktore mi sie skrecaja na dole. Myslalam o sukience tak do kolan troche poszerzanej na to bolerko z krotkim rekawkiem niewiazane, do tego buty peep toe, torebeczka i jakas bizuteria co sadzicie? macie jakies inne propozycje? a fryzurka jaka? zdjecia mile widziane wraz z firmami gdzie to sie znajduje itd zamierzam jechac na te zakupy do Krakowa do Galerii Krakowskiej albo Kazimierz... pomozecie? z gory dzieki
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:02   #2
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: ~~wesele~~

A nie będzie Ci za zimno w tym bolerku?? Jajestem rok starsza od Ciebie i idę na ślub, 21 kwietnia. Na sukienkę kupiłam sobie atłasowy żakiet. Ogólnie średnio to wygląda - sukienka, szal i żakiet, ale przeciez inaczej bym zamarzła na dworze a poza tym nie zalezy mi jakoś specjalnie. Wklejam zdjęcie sukienki i butów bez biżuterii <bransoletka i kolczyki z łancuszkami takimi jak przy sukience> torebki i narzutki, które mam w kolorze czarnym.

A jaki chcesz kolor tej sukienki i dodatków?? może masz jakieś linki do podobnych rzeczy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01573.JPG (28,6 KB, 237 załadowań)
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.

Edytowane przez issunka_html
Czas edycji: 2007-04-07 o 19:08 Powód: Zapomniałam wkleic zdjęcia ;p
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:07   #3
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

tzn. myslalam ze na weselu, juz na sali tak bede wygladac, a oczywiscie do kosciola zaloze jeszcze cos na siebie. Nie mam zadnych linkow, sama sobie ten komplet wymyslilam Kolory to myslalam nad jakimis jasnymi, pastele czy cos takiego...
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:09   #4
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: ~~wesele~~

A jeśli tak to w porządku, kolory rzecz gustu i typu urody. A jesli moge wiedzieć co chcesz na siebie nałożyć w kościele bo mam z tym najwieksze problemy. To wesele masz 1 czy 2 dniowe?? Bo ja z 2 dniem tez mam problemy....
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:16   #5
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

Jeszcze nie wiem co na to naloze... moze w kosciele zamiast tego bolerka zakiet, a pozniej juz na miejscu gdzie ma sie odbyc wesele zaloze to bolerko... a tak wogole to mam nadzieje ze pogoda bedzie dopisywac kolory to raczej do mnie pasuja pastelowe bo jestem blondynka o niebieskich oczach i te sprawy
aha to wesele to chyba 1dniowe

co do zdjecia bo dopiero teraz mi sie wyswietlilo sukienka nie w moim stylu, ale musze powiedziec ze ladnie w niej wygladasz i masz fajna figure... ja moge tylko o takiej zamarzyc... mam grube biodra i przez nie moja sylwetka wzglada nieproporcjonalnie... zgrabna talia i nogi a w srodku taka opona
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 08:31   #6
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: ~~wesele~~

Mam kolezankę, która własnie mafajną figurę ale spore biodra i mnóstwo kompleksów z tego powodu, całkiem niesłusznie, bo wygląda to całkiem łądnie, kobieco. Co do sukienek to może założysz coś bardziej ze sztywniejszego materiału...dopasowane ale nie obcisłe. Przymierzałam kilka takich sukienek - gorsecik a od pasa rozszerzana, myslę że powinno to zamaskowac biodra jesli Ci przeszkadzają. Masz tylko tydzień czasu, to bardzo mało, wiec musisz sie pospieszyć. A z tymi narzutkami to mozna zwariować ;/ jakby nie mogli tych ślubów w lipcu robić ;p
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 08:43   #7
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: ~~wesele~~

ja tez niedlugo ide na wesele i jeszcze nie mam sie oczywiscie w co ubrac.

gdybym miala tak malo czasu jak ty, to kupilabym ktoras z kiecek z vero mody. powaznie: jesli jest ten sklep w twoim mesci, to przejdz sie tam i obejrzyj, co maja. bo sukienki sa naprawde sliczne.

a ze czasu mam troche wiecej...spelnie swoje marzenie o satynowej sukience z dolem ksiezniczki. moa kumpela mi uszyje.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 08:55   #8
Angeluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 90
Dot.: ~~wesele~~

no a ja wybieram się na wesele jutro ale nie zalezy mi jakoś specjalnie na tym w czym pojde, bo to wesele sąsiadki ale i tak mimo to, ze sie zarzekalam, ze na 1000% nie pojde w sukience to jednak wszystko mi się zmienilo po przymierzeniu dobry pomysł.. tylko musisz miec cos gdyby pogoda nie dopisala.. bo wiem jak to jest.. mialo byc pięknie i cieplutko jutro, a pogoda jest nieciekawa, zachmurzone i w ogole niefajnie.. wiec w żakiecie moze byc Ci troszeczke za zimno.. ale to wszystko zalezy od temperatury Przepraszam, ze tak troszeczke nie na temat Życzy udanej zabawy
Angeluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 08:57   #9
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: ~~wesele~~

no przeciez wiadomo, ze nie wyskoczy w kiecy na ramiaczkach bez niczego na grzbiecie
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 11:01   #10
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: ~~wesele~~

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
no przeciez wiadomo, ze nie wyskoczy w kiecy na ramiaczkach bez niczego na grzbiecie
A mnie własnie tak byłoby najwygodniej. Niestety nie umiem dobrac żakietu, który nie psułby mi całości ;/
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 14:14   #11
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

Wlasnie myslalam nad taka sukienka dopasowana u gory i szersza na dole... a macie jakies propozycje? jak tak to wklejcie dzieki za pomoc
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-08, 17:21   #12
pohontas
Raczkowanie
 
Avatar pohontas
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 206
GG do pohontas
Dot.: ~~wesele~~

Cytat:
Napisane przez issunka_html Pokaż wiadomość
A nie będzie Ci za zimno w tym bolerku?? Jajestem rok starsza od Ciebie i idę na ślub, 21 kwietnia. Na sukienkę kupiłam sobie atłasowy żakiet. Ogólnie średnio to wygląda - sukienka, szal i żakiet, ale przeciez inaczej bym zamarzła na dworze a poza tym nie zalezy mi jakoś specjalnie. Wklejam zdjęcie sukienki i butów bez biżuterii <bransoletka i kolczyki z łancuszkami takimi jak przy sukience> torebki i narzutki, które mam w kolorze czarnym.

A jaki chcesz kolor tej sukienki i dodatków?? może masz jakieś linki do podobnych rzeczy??
o kurcze..
nie obraz sie ale ta sukienka jest wg mnie fatalna :|
ma za duzo marszczen i do tego ta czerwien...
__________________
...i don't want to say 'goodbye' for the summer...

...zaczynam nowy etap...

START: 03.09.2007
cel -> 55 kg >> LET'S GO!

02.09 -> 60 kg

pohontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 17:32   #13
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: ~~wesele~~

Cytat:
Napisane przez pohontas Pokaż wiadomość
o kurcze..
nie obraz sie ale ta sukienka jest wg mnie fatalna :|
ma za duzo marszczen i do tego ta czerwien...

ja mysle ze sukienka jak sukienka kwestia gustu,jak dla mnie ladna choc nie w miom stylu---kolor ladny.ja zwrocilam uwage na dwie rzeczy....ten szal zalozony na ramiaczka nie wyglada ladnie i buty...zmienila bym ta jakies bez paskow wokol kostki...takie paski skracaja nogi (mimo tego ze twoje sa dlugie) i ogolnie mi sie to nie podoba.
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 18:48   #14
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

Znalazlam taka sukienke mniejwiecej o taka mi i Wam chyba chodzi prawda?... ta ktora tu wklejam nie za bardzo mi sie podoba ale chodzi mi o ogolnie kroj itd... a w ktorych sklepach moge znalesc mniejwiecej takie sukienki i wogole sukienki takie typowo weselne? coccinelle mi poradzila abym poszukala w vero modzie... niestety nie ma u mnie w miescie tego sklepu bo to male miasteczko i nie ma firmowych sklepow ale jak juz pisalam jade po te zakupy do Krakowa wiec tam poszukam, tylko nie wiem gdzie i w ktorych sklepach... no i cena nie moze byc zbyt wygorowana... aha no wlasnie w jakich granicach pienieznych sa takie sukienki? dzieki za wszyskie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (34,9 KB, 80 załadowań)
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 18:58   #15
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: ~~wesele~~

no ta jest bardzo ladna lekka i dziwczeca...znalazlam jeszcze u siebie w kom. cos takiego

da58c410358e1fe9.jpg

00000000000000000000.JPG
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 20:09   #16
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

Ta pierwsza jest swietna... nie wiesz skad ona jest? wizazanki pomozcie! dajcie jakies propozycje! i czekam na odpowiedz w jakich granicach cenowych mieszcza sie takie sukienki...
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 23:31   #17
stokrotka***
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka***
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 122
Dot.: ~~wesele~~

mi sie na wesele podobaja takie sukienki
widzialam cos podobnego w h&m w galerii krakowskiej Nie oamietam kiedy to bylo ;/ a na cene nie patrzylam. NA allegro sa takie sukienki i cenowo roznie ale do 90zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5299652.jpg (76,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5300349.jpg (30,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (54,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 163468104.gif (98,1 KB, 3 załadowań)
__________________
Kilogramy w dół ....



01,01,2009 -72kg

CELE:
01,02,2009-68kg
01,03,2009-66kg
01,04-2009-64kg
01,05,2009-62kg
stokrotka*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 20:50   #19
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

Dzieki niektore sa naprawde sliczne...
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 09:20   #20
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: ~~wesele~~

Cytat:
Napisane przez pohontas Pokaż wiadomość
o kurcze..
nie obraz sie ale ta sukienka jest wg mnie fatalna :|
ma za duzo marszczen i do tego ta czerwien...

Nie obrażam się Każdy ma swój gust a mnie też się ona nie do końca podoba, ale u mnie w mieście na prawdę trudno cos znaleźć
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 09:22   #21
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: ~~wesele~~

Cytat:
Napisane przez Maramara Pokaż wiadomość
ja mysle ze sukienka jak sukienka kwestia gustu,jak dla mnie ladna choc nie w miom stylu---kolor ladny.ja zwrocilam uwage na dwie rzeczy....ten szal zalozony na ramiaczka nie wyglada ladnie i buty...zmienila bym ta jakies bez paskow wokol kostki...takie paski skracaja nogi (mimo tego ze twoje sa dlugie) i ogolnie mi sie to nie podoba.
Szal oczywiście nie będzie tak założony, prawdopodobnie w ogóle go nie będzie a butów niestety zmienić nie mogę, ale to tylko na ślub, na wesele będę miała profesjonalne do tańca
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 14:25   #22
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

Bylam, kupilam... ale nie sukienke... teraz w sklepach wogole sukienek nie ma! a jak juz sa to takie co mi sie nie podobaja... kupilam bluzke taka czarna w kropki na szyje wiazana z H&M i ona jest nawet taka elegancka do tego czarne spodnie eleganckie TERRANOVY przed kolano i peep toly czarne z kokardka ze STREET na plaskim obcasie... myslicie ze to dobry zestaw? wiem ze troche za czarno na wesele ale te kropki na bluzce sa bladozolte i bladorozowe i jest ich nawet duzo wiec rozjasniaja zestaw wkrotce wstawie foty

Edytowane przez Oluraa
Czas edycji: 2007-04-11 o 15:09
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:15   #23
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: ~~wesele~~

Dziewczyny prosze o szybka odpowiedz!
Otoz nie wiem jak sie do tego zestawu uczesc... nie wiem czy nie powinnam o to pytac na forum fryzjerstwa ale moze cos doradzicie... bluzka jak juz pisalam jest wiazana na szyje wiec jakie fryzurki pasuja?? mam blond wlosy, nawet geste do ramion, lekko falowane/troche poskrecane na koncach, z grzywka na bok... jutro to wesele wiec prosze o szybka odp! czasac mnie bedzie siostra
Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:04   #24
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: ~~wesele~~

Może wyprostuj włoski na gładko jeśli zazwyczaj nosisz falowane. Sama nie umiem sie czesac wiec za dużo nie doradze, ale do stroju typu eleganckie spodnie pasuje mi coś takiego.
__________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 09:55   #25
mist88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 102
Dot.: ~~wesele~~

Cytat:
Napisane przez Maramara Pokaż wiadomość
no ta jest bardzo ladna lekka i dziwczeca...znalazlam jeszcze u siebie w kom. cos takiego

Załącznik 865710

Załącznik 865712

podciągam wątek
wiżażynki mozecie mi podpowiedzieć gdzie można znaleść no i oczywiście kupć tę zieloną sukienke bądz coś w kroju podobnego do niej mieszkam w toruniu. na początku września ide na ślub siostry mojego faceta no i mam dylemat natura kobiety... ehh przetsąsnełam już wszystkie sklepy i nie znalazłak nic co by mi odpowadało bardzo prosze o pomoc
mist88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.