Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-27, 13:41   #631
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Nie katuj sie tak ta dieta. Akurat banany chyba niczego zlego nie zrobia a maja cenny potas. NAwet jesli kilogramow przybywa to I tak tego po Tobie nie widac (jak np. po mnie!). Bedziesz piekna I z Twoja determinacja po miesiacu od porodu bedziesz sie nam tu chwalic odzyskana sylwetka!

banany sa kaloryczne, odzywcze, ale kaloryczne, zamienilam je na jablka i suszone owoce typu zurawina


w ogole to ile bierzecie supli? ja mam 7 tabletek w sumie, wczoraj liczylam, femibion 2, wit c, magne, d3, zurawina
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:41   #632
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Nie katuj sie tak ta dieta. Akurat banany chyba niczego zlego nie zrobia a maja cenny potas. NAwet jesli kilogramow przybywa to I tak tego po Tobie nie widac (jak np. po mnie!). Bedziesz piekna I z Twoja determinacja po miesiacu od porodu bedziesz sie nam tu chwalic odzyskana sylwetka!

banany sa kaloryczne, odzywcze, ale kaloryczne, zamienilam je na jablka i suszone owoce typu zurawina


w ogole to ile bierzecie supli? ja mam 7 tabletek w sumie, wczoraj liczylam, femibion 2, wit c, magne, d3, zurawina
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:42   #633
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Chloe musisz wyluzować. Każdy organizm inaczej reaguje na ciążę i nie oznacza to, że coś robimy źle. Ja np jem wszystko na co mam ochotę, nie pilnuje się w ogóle, a nie mam opuchlizny i przytyłam 8 kg. Nie mamy wpływu na zmiany zachodzące pod wpływem hormonów. I nie wchodz na wagę codziennie tylko raz w tygodniu. Sama się nakręcasz i przez to też gorzej czujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:42   #634
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Nie katuj sie tak ta dieta. Akurat banany chyba niczego zlego nie zrobia a maja cenny potas. NAwet jesli kilogramow przybywa to I tak tego po Tobie nie widac (jak np. po mnie!). Bedziesz piekna I z Twoja determinacja po miesiacu od porodu bedziesz sie nam tu chwalic odzyskana sylwetka!

banany sa kaloryczne, odzywcze, ale kaloryczne, zamienilam je na jablka i suszone owoce typu zurawina


w ogole to ile bierzecie supli? ja mam 7 tabletek w sumie, wczoraj liczylam, femibion 2, wit c, magne, d3, zurawina




forum szwankuje
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:42   #635
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
A no to się zgadzam. Nie da się po prostu inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Chloe,może po prostu nie waż się co chwilę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj zgadzam się waga na śmietnik!!! Akurat Tobie Chloe ona nie pomaga

Edit:coś wizaz swiruje, nie mogę dodawac postów, a potem wrzuca je hurtem....
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:43   #636
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

.
__________________


Edytowane przez kasia.
Czas edycji: 2018-06-27 o 13:48 Powód: Dubel
kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:43   #637
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
A no to się zgadzam. Nie da się po prostu inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Chloe,może po prostu nie waż się co chwilę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj zgadzam się waga na śmietnik!!! Akurat Tobie Chloe ona nie pomaga

Edit:coś wizaz swiruje, nie mogę dodawac postów, a potem wrzuca je hurtem....
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 13:44   #638
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
A no to się zgadzam. Nie da się po prostu inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Chloe,może po prostu nie waż się co chwilę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj zgadzam się waga na śmietnik!!! Akurat Tobie Chloe ona nie pomaga

Edit: coś wizaz swiruje, nie mogę dodawac postów, a potem wrzuca je hurtem....
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:44   #639
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

.
__________________


Edytowane przez kasia.
Czas edycji: 2018-06-27 o 13:49 Powód: Dubel
kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:44   #640
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
A no to się zgadzam. Nie da się po prostu inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Chloe,może po prostu nie waż się co chwilę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj zgadzam się waga na śmietnik!!! Akurat Tobie Chloe ona nie pomaga

Edit: coś wizaz swiruje, nie mogę dodawac postów, a potem wrzuca je hurtem....
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:50   #641
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

wiem, macie racje, moj tz mowi to samo, mama mowi to samo, mam zryta glowe chyba, przepraszam, ze tak Wam narzekam, postaram sie jakos wyluzowac, ale myslalam, ze przejde ciaze tylko brzuch urosnie, bo dbam o to co jem, a tu dupa i to mnie chyba tak doluje, ze uwazam jak moge, poza malymi slodkimi wyjatkami, a i tak nie mam na nic wplywu


jeszcze doluje mnie to, ze musze isc do pracy, a mi sie tak nie chce, zdazylam sie juz dzis poryczec, pokrzyczec, czy tylko mi tak odbija na koncowce?



musze sie wziac w garsc i skupic na tym co wazne
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:50   #642
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ale to powiem Ci, ze nie wiem co gorsze, bo ja zaliczylam spadek formy nagle...jeszcze w zeszlym tyg biegalam tu i tam, robilam to i tamto, a tu nagle dupsko zrobilo mi sie ciezsze, niz u slonia i nic mi sie nie chce
Po prostu przychodzi taki moment w ciąży, że trzeba spasować. Chyba że chcesz wcześniej urodzić
Wtedy nasze ciało niestety, ale zachowuje się mu się podoba i chcąc nie chcąc trzeba to zaakceptować.
Jak dla mnie jesteś Miss ciężarnych
Ile bym dała, żeby tak wyglądać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 13:52   #643
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
wiem, macie racje, moj tz mowi to samo, mama mowi to samo, mam zryta glowe chyba, przepraszam, ze tak Wam narzekam, postaram sie jakos wyluzowac, ale myslalam, ze przejde ciaze tylko brzuch urosnie, bo dbam o to co jem, a tu dupa i to mnie chyba tak doluje, ze uwazam jak moge, poza malymi slodkimi wyjatkami, a i tak nie mam na nic wplywu


jeszcze doluje mnie to, ze musze isc do pracy, a mi sie tak nie chce, zdazylam sie juz dzis poryczec, pokrzyczec, czy tylko mi tak odbija na koncowce?



musze sie wziac w garsc i skupic na tym co wazne
Chloe reszcie z nas odbijalo wcześniej heheh a równowaga w przyrodzie musi być
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:01   #644
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Chloe reszcie z nas odbijalo wcześniej heheh a równowaga w przyrodzie musi być


moj biedny tz, ma przerabane, siedzi teraz na dole i chyba sie modli, zebym tylko nie schodzila na dol hahaha


i najlepsze jest to, ze kilka mc temu mowil, ze taki klocek ciazowy sie robie, a teraz jak rycze to juz wszystko sobie uroilam wg niego :P








alingles,


dziekuje, ale powinnam Ci rano zrobic fotke, wygladalam jakby mnie cos pradem porazilo, podejrzewam, ze obudzilyscie sie wszystkie o wiele ladniejsze, niz ja




swoja droga czy w ciazy moge wziac espumisan? bo jak siedze w pracy i kleje rzesy, to mnie pozniej brzuch boli jakby wszystko tam zalegalo, nieprzyjemne to

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2018-06-27 o 14:03
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:03   #645
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Chloe - Podpisuje sie pod postem alingles! Ja przed ciaza nie miałam takiej figury jaką Ty masz teraz (no brzuch to brzuch wiadomo:P ) wyglądasz super ale jesteś w ciąży i nie przytylas bo zagryzalas pizze czekolada przed tv ! :P dziecko,wody płodowe,krew,macica i łożysko to wszystko wazy !

Mnie dzis strasznie bola plecy... A mam taki kawał do tego szpitala autobusem
Tż dziś się spóźni bo ma nalot kierownika :/
Ledwo siedzę i nie wiem czy lepiej się zgarbic czy na siłę prostować:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez angelajnaaa
Czas edycji: 2018-06-27 o 14:05
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:08   #646
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Chloe - Podpisuje sie pod postem alingles! Ja przed ciaza nie miałam takiej figury jaką Ty masz teraz (no brzuch to brzuch wiadomo:P ) wyglądasz super ale jesteś w ciąży i nie przytylas bo zagryzalas pizze czekolada przed tv ! :P dziecko,wody płodowe,krew,macica i łożysko to wszystko wazy !

Mnie dzis strasznie bola plecy... A mam taki kawał do tego szpitala autobusem
Tż dziś się spóźni bo ma nalot kierownika :/
Ledwo siedzę i nie wiem czy lepiej się zgarbic czy na siłę prostować:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz







o! to jest cos czego jeszcze nie mam, bolu plecow, na to jest chyba fajne cwiczenie, wyginanie w kotka, lewandowska to ma na plycie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:15   #647
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość






o! to jest cos czego jeszcze nie mam, bolu plecow, na to jest chyba fajne cwiczenie, wyginanie w kotka, lewandowska to ma na plycie
Spróbuję dziś tej Lewandowskiej ;P
Mnie raz boli, raz nie.. zależy co robię w ciągu dnia. Przy Twoim trybie życia pewnie bym umierała:P pewnie masz średnio wygodne pozycje przy rzędach i makijażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:15   #648
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość

moj biedny tz, ma przerabane, siedzi teraz na dole i chyba sie modli, zebym tylko nie schodzila na dol hahaha


i najlepsze jest to, ze kilka mc temu mowil, ze taki klocek ciazowy sie robie, a teraz jak rycze to juz wszystko sobie uroilam wg niego








alingles,


dziekuje, ale powinnam Ci rano zrobic fotke, wygladalam jakby mnie cos pradem porazilo, podejrzewam, ze obudzilyscie sie wszystkie o wiele ladniejsze, niz ja




swoja droga czy w ciazy moge wziac espumisan? bo jak siedze w pracy i kleje rzesy, to mnie pozniej brzuch boli jakby wszystko tam zalegalo, nieprzyjemne to
Podejrzewam że i rano wygladasz lepiej niż ja. Choć nie powiem dziś się wyspałam.
Jedno co na pewno Ci zazdroszczę to takiej figury w Twoim wieku, (bez urazy) ale mam 8-9 lat mniej a 68 kg to wazylam z 10 lat temu... Nawet jeśli wagę stracę to brzuch wisi
Dlatego podziwiam Cie bardzo że tak dbasz o swoje ciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:30   #649
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Chloe - Podpisuje sie pod postem alingles! Ja przed ciaza nie miałam takiej figury jaką Ty masz teraz (no brzuch to brzuch wiadomo:P ) wyglądasz super ale jesteś w ciąży i nie przytylas bo zagryzalas pizze czekolada przed tv ! dziecko,wody płodowe,krew,macica i łożysko to wszystko wazy !

Mnie dzis strasznie bola plecy... A mam taki kawał do tego szpitala autobusem
Tż dziś się spóźni bo ma nalot kierownika :/
Ledwo siedzę i nie wiem czy lepiej się zgarbic czy na siłę prostować:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też juz kręgosłup daje się we znaki, szczególnie jak dłużej popracuje. Dlatego już nie przyjmuję zamówień i robię jakieś rzeczy jedynie dla siebie - powoli i bez presji
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:32   #650
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

CHLO na koniec to i mi odbija Tż niedługo będzie musiał brać Relanium oto to a u mnie najlepszy tekst co działa jak płachta na byka "za co? nie czuje się winny"

ANGE ale to z Tż w nocy tego kotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Chyba się przekimam. A co, ciężarnej wolno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:37   #651
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Podejrzewam że i rano wygladasz lepiej niż ja. Choć nie powiem dziś się wyspałam.
Jedno co na pewno Ci zazdroszczę to takiej figury w Twoim wieku, (bez urazy) ale mam 8-9 lat mniej a 68 kg to wazylam z 10 lat temu... Nawet jeśli wagę stracę to brzuch wisi
Dlatego podziwiam Cie bardzo że tak dbasz o swoje ciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

oj spokojnie, ja to sie czuje na max 27 lat :P
trenowalam koszykowke zawodowo 8 lat, gralam w wieku 13/14 lat w reprezentacji Polski nawet, ale zlapalam jedna kontuzje, potem druga i sie skonczylo, przy 5 treningach tygodniowo wszystko co zjadlam spalalam, jak przestalam trenowac to jadlam tyle samo, a wysilku nie bylo i w ciagu 3 mc przytylam 10 kg, bardzo to przezylam, w koncu zebralam sie w sobie i zaczelam jezdzic na rowerze, cwiczyc i jest bardzo zdrowo, zrzucilam 18 kg, to bylo z 15 lat temu, dlatego tak boje sie przyrostow wagi, bo od tamtego czasu bardzi sie pilnowalam, trzymalam wage pomiedzy 54-58, zaleznie od cyklu treningow i pory roku, ja sie po prostu dobrze czuje wtedy, fizycznie-psychicznie, jak trzymam figure, gdy nie mam problemu z forma, z rzeczami, gdy mi lekko, czuje, ze moge wszystko zrobic, zawsze mialam takie male adhd, to tez troche taka pasja moze


ale po 30stce jest ciezej to musze przyznac
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:38   #652
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Któraś z Was pytała o żel do balonika annibal. Ja co prawda w tej ciąży będę go pierwszy raz stosować, ale zamierzam kupić preventivo w rossmanie jest 200ml za 9.99zł. No ale najwcześniej go przetestuje za 1.5 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:44   #653
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Spróbuję dziś tej Lewandowskiej ;P
Mnie raz boli, raz nie.. zależy co robię w ciągu dnia. Przy Twoim trybie życia pewnie bym umierała:P pewnie masz średnio wygodne pozycje przy rzędach i makijażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

przy makijazu stoje, ale lapie mnie zadyszka, bo klientki do mnie mowia, wiec i pracuje i mowie


przy fryzurce siadam na wyzszym krzesle


przy rzesach musze sie zgiac troche, staram sie prostowac, maly sie troche tez chyba jakos przyzwyczail i uklada tak, ze mi nie przeszkadza, jest grzeczny, nie wierci sie, czasem kopnie tu, czasem tam, ale tragedii nie ma, wiec generalnie plecy nie daja znac o sobie w ogole, bardziej mam problem z naciskiem na jelita chyba, no i sikactwo, tu sie robie ciezko w pracy
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:51   #654
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Chloe, zazdroszczę tego nawyku aktywności fizycznej, ja od zawsze unikałam WF, do tego jeszcze trafiałam na wuefistów debili, którzy kazali do gry w siatkę zdejmować okulary i się dziwili, że się odsuwam od piłki, bo jej dobrze nie widzę i nie potrafię ocenić odległości.

W okolicach 30tki zauważyłam spowolnienie metabolizmu, zaczęłam wtedy chodzić na fitnessy i ćwiczyć, w 2015 dołożyłam bieganie - jakby mi ktoś w liceum powiedział, że będę wstawać o 5 rano, żeby pobiegać z koleżanką, wyśmiałabym go Potem ciąża, ale w ruchu, dużo chodziłam na piechotę, ćwiczyłam, po porodzie miałam wycisk z dzieckiem, trochę wróciłam do ćwiczeń, ale szybki i bezwysiłkowy spadek wagi sprawił, że motywacja nie była najlepsza.
Wiem, że będę musiała popracować nad brzuchem, ale najważniejsze to dbać o kręgosłup i generalnie o siebie, zwłaszcza jak mamy dzieci, musimy być dla nich sprawne.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:52   #655
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

ale wizaz szaleje ! posty sie dubluja i ciężko czytać.
administratorzy raz raz , naprawiać!

chloe dziewczyny już wszystko powiedziały, schowaj wagę i wyluzuj

Prawdopodobnie dostaniemy klucze do mieszkania za 2 tygodnie, ciężko widzę ten nasz remont

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 14:58   #656
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
przy makijazu stoje, ale lapie mnie zadyszka, bo klientki do mnie mowia, wiec i pracuje i mowie


przy fryzurce siadam na wyzszym krzesle


przy rzesach musze sie zgiac troche, staram sie prostowac, maly sie troche tez chyba jakos przyzwyczail i uklada tak, ze mi nie przeszkadza, jest grzeczny, nie wierci sie, czasem kopnie tu, czasem tam, ale tragedii nie ma, wiec generalnie plecy nie daja znac o sobie w ogole, bardziej mam problem z naciskiem na jelita chyba, no i sikactwo, tu sie robie ciezko w pracy
A no to grzeczniutki Twój synio:P pozwala mamusi pracować, ja już nie jestem w stanie sobie sama zrocic hybrydy na stopach... będę musiala poprosić mamę tż zeby mi pomalowala. Ja sobie jakoś skórki wytne sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:10   #657
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Chloe, zazdroszczę tego nawyku aktywności fizycznej, ja od zawsze unikałam WF, do tego jeszcze trafiałam na wuefistów debili, którzy kazali do gry w siatkę zdejmować okulary i się dziwili, że się odsuwam od piłki, bo jej dobrze nie widzę i nie potrafię ocenić odległości.

W okolicach 30tki zauważyłam spowolnienie metabolizmu, zaczęłam wtedy chodzić na fitnessy i ćwiczyć, w 2015 dołożyłam bieganie - jakby mi ktoś w liceum powiedział, że będę wstawać o 5 rano, żeby pobiegać z koleżanką, wyśmiałabym go Potem ciąża, ale w ruchu, dużo chodziłam na piechotę, ćwiczyłam, po porodzie miałam wycisk z dzieckiem, trochę wróciłam do ćwiczeń, ale szybki i bezwysiłkowy spadek wagi sprawił, że motywacja nie była najlepsza.
Wiem, że będę musiała popracować nad brzuchem, ale najważniejsze to dbać o kręgosłup i generalnie o siebie, zwłaszcza jak mamy dzieci, musimy być dla nich sprawne.

tzn ja w ogole uwazam, ze cwiczenia sa wazne ze wzgledu na wiele rzeczy, na zdrowie, sprawnosc organizmu, samopoczucie, dotlenienie, rozne dolegliwosci i jedrnosc, uwazam, ze dieta bez sportu to kiepski pomysl, bo co z tego, ze mamy 50 kg na wadze, jak pupa wisi......a po 30stce dojda nietoperze i fefloki (uda)


ja postaram sie z brzuchem wrocic do formy, z reszta mysle, ze nie bede miala problemu, ale nie wiem na ile skora na brzuchu sie rozciagnie, chociaz jestem dobrej mysli, bo poki co daj rade i wszystko mocno trzyma


dla mnie teraz najgorsza jest ta biernosci, kusi mnie by chociaz wejsc na stepper w domu i poczuc poslady, uwielbialam czuc jak pracuje poslady, nogi, brzuch eh, jeszcze chwila, damy rade, musimy

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
A no to grzeczniutki Twój synio:P pozwala mamusi pracować, ja już nie jestem w stanie sobie sama zrocic hybrydy na stopach... będę musiala poprosić mamę tż zeby mi pomalowala. Ja sobie jakoś skórki wytne sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja sobie maluje jeszcze i codziennie cala depiluje, wypracowalam metode :P


uciekam do pracy, do 19 musze sie przemeczyc
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:23   #658
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
tez tak mysle, ze po prostu zejdzie po urodzeniu, cos pewnie zostanie, ale z tym sobie dam rade


zauwazylam tez, ze mam bardzo delikatna skore, ze wszystko mi sie odciska, kazdy szewek, ze delikatnie przejade palcem, czy paznokciem i mam zadrapanie, generalnie odcisnieta mam cala garderobe na sobie, a dodam, ze nie jest za mala
O też tak mam,moim zdaniem to świadczy o tym zatrzymywaniu wody właśnie.

Ja mam dzisiaj strasznie słoniowe stopy:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
banany sa kaloryczne, odzywcze, ale kaloryczne, zamienilam je na jablka i suszone owoce typu zurawina


w ogole to ile bierzecie supli? ja mam 7 tabletek w sumie, wczoraj liczylam, femibion 2, wit c, magne, d3, zurawina
Nie biorę już nic,wolę z jedzenia uzyskać.
I nie chce mieć klopsa,a ponoć dzieci tyją po suplach.
Tzn teraz tylko ten aspargin i luteine

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Powiem wam że poszłam dzisiaj na spacer i ledwo wróciłam tak się zmęczyłam.czuje się jak niepełnosprawna. Ale z kolei jak siedzę w domu cały dzień to mam wyrzutu sumienia że się nie ruszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
oj spokojnie, ja to sie czuje na max 27 lat
trenowalam koszykowke zawodowo 8 lat, gralam w wieku 13/14 lat w reprezentacji Polski nawet, ale zlapalam jedna kontuzje, potem druga i sie skonczylo, przy 5 treningach tygodniowo wszystko co zjadlam spalalam, jak przestalam trenowac to jadlam tyle samo, a wysilku nie bylo i w ciagu 3 mc przytylam 10 kg, bardzo to przezylam, w koncu zebralam sie w sobie i zaczelam jezdzic na rowerze, cwiczyc i jest bardzo zdrowo, zrzucilam 18 kg, to bylo z 15 lat temu, dlatego tak boje sie przyrostow wagi, bo od tamtego czasu bardzi sie pilnowalam, trzymalam wage pomiedzy 54-58, zaleznie od cyklu treningow i pory roku, ja sie po prostu dobrze czuje wtedy, fizycznie-psychicznie, jak trzymam figure, gdy nie mam problemu z forma, z rzeczami, gdy mi lekko, czuje, ze moge wszystko zrobic, zawsze mialam takie male adhd, to tez troche taka pasja moze


ale po 30stce jest ciezej to musze przyznac
Oj tak,ja zawsze ważyłam 53 i tak najlepiej się czułam,jadlam wszystko,sporty nie bardzo,a tu nagle po 30stce przytyłam do 58 i ciężko to zrzucić,wymaga już wysilku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:25   #659
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Chloestic a co jest nie tak z arbuzem?:p zaintrygowałaś mnie, bo banany wiem, że tuczą, ale żyłam w przekonaniu, że arbuz to się składa z 80% wody:p
U mnie ostatnio królują porzeczki czerwone, maliny i nektarynki
A na obiad dzisiaj robiłam gołąbki bez zawijania i bardzo dobre, polecam jak coś przepis z kwesti smaku (oczywiście sos trochę ulepszyłam:p) dodam tylko, że zwykłych gołąbków nie tknę, blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:36   #660
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Chloestic a co jest nie tak z arbuzem?:p zaintrygowałaś mnie, bo banany wiem, że tuczą, ale żyłam w przekonaniu, że arbuz to się składa z 80% wody:p
U mnie ostatnio królują porzeczki czerwone, maliny i nektarynki
A na obiad dzisiaj robiłam gołąbki bez zawijania i bardzo dobre, polecam jak coś przepis z kwesti smaku (oczywiście sos trochę ulepszyłam:p) dodam tylko, że zwykłych gołąbków nie tknę, blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Arbuz ma mało kalorii ale chyba dużo cukru,ja tam wcinam bez opamiętania:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.