Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 08:00   #2851
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny, znacie jakiś OPI w odcieniu koralowym, który mogłybyście mi polecić? od jakiegoś czasu szukam takiego lakieru i wszystkie, które widziałam za bardzo wpadają w czerwień.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 08:24   #2852
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś OPI w odcieniu koralowym, który mogłybyście mi polecić? od jakiegoś czasu szukam takiego lakieru i wszystkie, które widziałam za bardzo wpadają w czerwień.
A te?
1. My chihuahua bites
2. Paint my moji-toes
3.OPI on Collins Ave
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 18:27   #2853
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cześć dziewczyny, przekopuję się przez wątek, ale pozwolę sobie zadać pytanie: czy macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z ebay, który ma rozsądne ceny wysyłki? Trochę nie chce mi się płacić ~30 dolarów za przesyłkę 10 lakierów, ale może wszyscy tak mają...
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 19:00   #2854
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

http://stores.ebay.com/maiandjays-su...34Q2ec0Q2em322

wysyłka za 10 i powyżej za darmo ; )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 19:29   #2855
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś OPI w odcieniu koralowym, który mogłybyście mi polecić? od jakiegoś czasu szukam takiego lakieru i wszystkie, które widziałam za bardzo wpadają w czerwień.
Moje propozycje, poza już wymienionymi

1) Shootout At The O.K. Coral
2) Lunch At The Delhi
3) Give Me a Coral Sometime
4) I'm His Coral-Friend
5) A True Ab-Original
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:31   #2856
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
A te?
1. My chihuahua bites
2. Paint my moji-toes
3.OPI on Collins Ave
Z tych 3 najbardziej wpadł mi w oko OPI on Collins Ave.

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Moje propozycje, poza już wymienionymi

1) Shootout At The O.K. Coral
2) Lunch At The Delhi
3) Give Me a Coral Sometime
4) I'm His Coral-Friend
5) A True Ab-Original
I'm his coral friend jest boski teraz nie wiem który z tych 2 wybrać
w ogole moja wish lista OPI ciągle się powiększa, zastanawiam się nad Suzi Says Feng Shui, Dim Sum Plum i Pamplona Purple. No i nad Tickle my france-y, tylko nie wiem jak ten odcien skomponuje sie z odcieniem mojej skóry (mam raczej jasną karnację).

przegladalam zdjęcia MSardas na flickr i bardzo podobają mi się jej paznokcie, zerknijcie sobie też na zdjecia tej osoby na flickr (wg mnie idealny lsztalt paznokci, sama chcialabym takie miec):

http://www.flickr.com/photos/camila_zatz/
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:11   #2857
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
w ogole moja wish lista OPI ciągle się powiększa, zastanawiam się nad Suzi Says Feng Shui, Dim Sum Plum i Pamplona Purple. No i nad Tickle my france-y, tylko nie wiem jak ten odcien skomponuje sie z odcieniem mojej skóry (mam raczej jasną karnację).
Mam wszystkie te lakiery Suzi jest ciekawa, ale bardzo się cieszę, że mam wersję mini - przynajmniej zużyję Ja mam jasne łapki i Tickle My France-y wygląda na moich paznokciach pięknie Jak nie lubię jasnych lakierów tak w tym się zakochałam

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-03-29 o 15:44
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 16:17   #2858
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Mam wszystkie te lakiery Suzi jest ciekawa, ale bardzo się cieszę, że mam wersję mini - przynajmniej zużyję Ja mam jasne łapki i Tickle My France-y wygląda na moich paznokciach pięknie Jak nie lubię jasnych lakierów tak w tym się zakochałam
Ja też jestem zakochana w Tickle świetny to kolor

Co do MSardas to zgadzam się, ma super paznokcie i robi świetne zdjęcia Tylko głowię się nad tym jak ona maluje te paznokcie, iż ma tak idealnie pomalowane przy samych skórkach. Mi by się chyba w życiu nie udało
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:29   #2859
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ja też jestem zakochana w Tickle świetny to kolor

Co do MSardas to zgadzam się, ma super paznokcie i robi świetne zdjęcia Tylko głowię się nad tym jak ona maluje te paznokcie, iż ma tak idealnie pomalowane przy samych skórkach. Mi by się chyba w życiu nie udało
Moniu, zerknij tutaj: http://esmaltesdaana.com/?p=1475

Mi by się nie chciało
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:04   #2860
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Moniu, zerknij tutaj: http://esmaltesdaana.com/?p=1475

Mi by się nie chciało
aaaaahaa czyli ona "marze" całe paznokcie łącznie ze skórkami i później wyciera? Mnie bardzo by taki sposób odpowiadał, gdyż paznokcie dość szybko mi rosną co mnie irytuje Jednak trochę roboty z tym jest aby wszystko ładnie usunąć. Muszę spróbować choć raz
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:16   #2861
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Mi by się nie chciało
Mnie też. Za dużo roboty. Poza tym to straszne marnotrawienie lakieru
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 17:17   #2862
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
aaaaahaa czyli ona "marze" całe paznokcie łącznie ze skórkami i później wyciera? Mnie bardzo by taki sposób odpowiadał, gdyż paznokcie dość szybko mi rosną co mnie irytuje Jednak trochę roboty z tym jest aby wszystko ładnie usunąć. Muszę spróbować choć raz
No na to wygląda Tylko do takiego sposobu trzeba też mieć odpowiednie skórki, ona ma dość "gładkie", a np. ja mam znacznie bardziej wystające za paznokieć i nigdy bym tego nie domyła nie niszcząc jednocześnie lakieru na płytce

Ale pomysłowe, muszę przyznać (Też mnie kiedyś męczyło pytanie, jak jej się to udaje i przejrzałam dokładnie całego bloga w poszukiwaniu poszlak )

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Mnie też. Za dużo roboty. Poza tym to straszne marnotrawienie lakieru
O, właśnie, to druga sprawa
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:21   #2863
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Mnie też. Za dużo roboty. Poza tym to straszne marnotrawienie lakieru
ona ma tych lakierów na litry, więc jakoś musi zużyć

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
No na to wygląda Tylko do takiego sposobu trzeba też mieć odpowiednie skórki, ona ma dość "gładkie", a np. ja mam znacznie bardziej wystające za paznokieć i nigdy bym tego nie domyła nie niszcząc jednocześnie lakieru na płytce
racja dobrze że mi o tym przypomniałaś, bo muszę najpierw skórki doprowadzić do gładkiego stanu tak czy siak na pewno wypróbuję
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:23   #2864
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
ona ma tych lakierów na litry, więc jakoś musi zużyć
Fakt. Ale mnie i tak byłoby szkoda
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:09   #2865
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka;18209365
przegladalam zdjęcia MSardas na flickr i bardzo podobają mi się jej paznokcie, zerknijcie sobie też na zdjecia tej osoby na flickr (wg mnie idealny lsztalt paznokci, sama chcialabym takie miec):

[URL
http://www.flickr.com/photos/camila_zatz/[/URL]
Hihi, kto by pomyślał, ja od zawsze noszę taki kształt paznokcia, najbardziej pasuje do moich dłoni i jest wygodny (przepraszam, ale przerażają mnie 'prostokątne' paznokcie, może dlatego, że jak jeszcze chodziłam do szkoły była taka moda i gwiazdy miały lakier zdarty do połowy płytki i takie kwadraty właśnie, złe wspomnienia). A mama mi mówiła, że bym, się zdecydowała- albo migdał, albo kwadrat, a nie takie niewiadomoco z pogranicza Pogłaskałyście moje ego

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
aaaaahaa czyli ona "marze" całe paznokcie łącznie ze skórkami i później wyciera? Mnie bardzo by taki sposób odpowiadał, gdyż paznokcie dość szybko mi rosną co mnie irytuje Jednak trochę roboty z tym jest aby wszystko ładnie usunąć. Muszę spróbować choć raz
No ja inaczej nie umiem malować, nie mażę aż tak jak ona (i normalnym lakierem a nie tym pędzelkiem SH), ale też dojeżdżam do samej nasady paznokcia i często mi się po skórkach maźnie. Później zmywam wszystko naokoło Ale akurat ze skórkami nigdy nie miałam problemu. Mnie z kolei dziwiło, czemu dziewczyny nie malują od nasady, tylko zostawiają taki cienki pasek na dole. Właśnie też mi szybko paznokcie rosną, więc tym bardziej taki styl mi nie podchodzi.

Co do marnowania lakieru- to tylko tak groźnie wygląda. Tak naprawdę ubytki są szczątkowe i prędzej taki lakier zgęstnieje (szczególnie w pojemności 15ml), niż się skończy. Poza tym, nikt nie każe mazać po palcach jaki pijany Picasso. Zwyczajnie (ja) kładę pędzelek u bazy paznokcia i maluję normalnie. No, ale ja nigdy nie umiałam inaczej malować, niż w ten sposób, więc mogę tylko zachęcać do spróbowania

A i żeby nie było, że bezczelnie wbijam się w wątek Ja tu czasem piszę wbrew pozorom (raz na 1k lat) i sumiennie podczytuję. Po prostu dopiero niedawno zaczęłam przygodę z OPI, Orly itd. , więc wszystkie info, jakich mogłabym udzielić, już znajdują się w wątku. Jednocześnie bardzo chciałabym podziękować dziewczynom współtworzącym Klub Lakierowy- to jest kopalnia wiedzy Jak się dorobię aparatu (i przyjmiecie moje mazajki) też postaram się coś wrzucić

Aha, żeby nie zmazać lakieru przy wycieraniu skórek, 'sprzątanie' robię na końcu, już po użyciu top coat'u. Można sobie tez ułatwić sprawę stosując stożkowe patyczki zamiast zwykłych.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:21   #2866
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Mam wszystkie te lakiery Suzi jest ciekawa, ale bardzo się cieszę, że mam wersję mini - przynajmniej zużyję Ja mam jasne łapki i Tickle My France-y wygląda na moich paznokciach pięknie Jak nie lubię jasnych lakierów tak w tym się zakochałam
Śliczny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:29   #2867
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Evelinek, zachęciłaś mnie jeszcze bardziej oczywiście serdecznie zapraszamy do Klubu
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:46   #2868
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A mi się na ogół udaje pomalować paznokcie taj, jak pokazane w linku, i to bez wycierania lakieru Warunek - lakier musi miec naprawdę sztywny pędzelek. Tu chyba wygrywa Zoya.

Tak ciekawa jestem, przy opisanym na tym blogu sposobie, to chyba po każdym takim malowaniu musi ona wycierać pędzelek? Jakoś go czyścić? Może i głupie pytanie, ale nie maiałam nigdy korektora w pędzelku...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:51   #2869
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tak ciekawa jestem, przy opisanym na tym blogu sposobie, to chyba po każdym takim malowaniu musi ona wycierać pędzelek? Jakoś go czyścić? Może i głupie pytanie, ale nie maiałam nigdy korektora w pędzelku...
Aggie ale to lakier, nie korektor Tylko że ona go rozdziewiczała, dlatego na początku był biały.

Swoją drogą bardzo nie lubię takich lakierów, maja fatalne pędzelki

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-03-29 o 19:53
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 19:54   #2870
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Aggie ale to lakier, nie korektor
A nie mówiłam, że się nie znam...
Swoją droga kiedyś na spotkanie perfumeryjne przyniosłam dwa lakiery OPI do pokazania koleżance. Dziewczyny z drugiego końca stołu zachwyciły sie, co to za buteleczka, co t za perfumy. odkręciły... a tam pędzelek...

Sądzicie, że mozna by malować w ten sposób, zachlapując skórki i wszystko dokoła, a nastepnie usunąć lakier? Podobno dobry jest do tego wąziutki i dość sztywny pędzelek, maczany w zmywaczu.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:58   #2871
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja pędzelem do linera usuwam nadmiar, który skapnął mi na skórki Miałam korektor do lakieru, i wysechł mi (to znaczy te rysiki czy ki kij) szybciej niż szybko Od tamtej pory używam zwykłych patyczków kosmetycznych i pędzelka
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:32   #2872
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja pędzelem do linera usuwam nadmiar, który skapnął mi na skórki Miałam korektor do lakieru, i wysechł mi (to znaczy te rysiki czy ki kij) szybciej niż szybko Od tamtej pory używam zwykłych patyczków kosmetycznych i pędzelka
Mi też wysechł korektor ale maczam sobie w zmywaczu i jest ok
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:33   #2873
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Mi też wysechł korektor ale maczam sobie w zmywaczu i jest ok
Ja wyrzuciłam, bo gdy maczałam w zmywaczy to było go za dużo na rysiku i mi spływał na płytkę
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:49   #2874
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Wiecie co, ja nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio zmywałam sobie lakier ze skórek Strasznie nie lubię tego robić i dlatego zawsze maluję na wdechu i w największym skupieniu I dlatego też polubiłam wąziutki pędzelek Essie, ułatwia manewrowanie
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:16   #2875
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Mam wszystkie te lakiery Suzi jest ciekawa, ale bardzo się cieszę, że mam wersję mini - przynajmniej zużyję Ja mam jasne łapki i Tickle My France-y wygląda na moich paznokciach pięknie Jak nie lubię jasnych lakierów tak w tym się zakochałam

Dzień dobry pragne sie zapisac do uzaleznionych od pieknych lakierów do paznokci - o matko kolejny klub i kolejne uzaleznienie moje ulubione kolory to jasniutkie typu dior cocosek, opi bubble bath...


Lilus piekny kolor - własnie sobie go kupiłam, może dojdzie przed swietami

Dziewczyny piekne macie pazurki w opikowych lakierach - podziwiam, bo ja jak pisałm wyżej tylko jasne ale patrzeć na Wasze kolorowe pazurki uwielbiam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:24   #2876
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Mam wszystkie te lakiery Suzi jest ciekawa, ale bardzo się cieszę, że mam wersję mini - przynajmniej zużyję Ja mam jasne łapki i Tickle My France-y wygląda na moich paznokciach pięknie Jak nie lubię jasnych lakierów tak w tym się zakochałam

do mnie właśnie doszły 2 lakiery (grzybkowy You Don't Know Jacques! i I'm Fondue of You) nadal się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, ze nie wzięłam Tickle My France-y ale stwierdziłam, ze on jest taki sino beżowy i nie będzie mi się podobał, a tu proszę Twoje zdjęciu
a w następnej kolejności planuję jakąś czerwień z kolekcji rosyjskiej, ale ten Tickle chyba będzie chodził po mojej glowie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:26   #2877
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Lilus piekny kolor - własnie sobie go kupiłam, może dojdzie przed swietami
Ja też czekam na kilka lakierów i drobię już nóżkami
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

do mnie właśnie doszły 2 lakiery (grzybkowy You Don't Know Jacques! i I'm Fondue of You) nadal się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, ze nie wzięłam Tickle My France-y ale stwierdziłam, ze on jest taki sino beżowy i nie będzie mi się podobał, a tu proszę Twoje zdjęciu
a w następnej kolejności planuję jakąś czerwień z kolekcji rosyjskiej, ale ten Tickle chyba będzie chodził po mojej glowie
Z rosyjskiej to ja polecam albo Vodka&Caviar albo metalika An Affair In Red Square Obydwa piękne.

A Tickle jest cudny, wczoraj usiedliśmy sobie z TŻem na sofie, ja wyciągnęłam łapki i sobie podziwialiśmy i wzdychaliśmy nad tym, jakie mam cudowne paznokcie
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:34   #2878
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja też czekam na kilka lakierów i drobię już nóżkami

Z rosyjskiej to ja polecam albo Vodka&Caviar albo metalika An Affair In Red Square Obydwa piękne.

A Tickle jest cudny, wczoraj usiedliśmy sobie z TŻem na sofie, ja wyciągnęłam łapki i sobie podziwialiśmy i wzdychaliśmy nad tym, jakie mam cudowne paznokcie
zaraz oblukam tą drugą czerwień, bo wstępnie byłam zdecydowana na Vodka&Caviar
nic nie słyszalam o Ticklu

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Romans jest chyba perlowo drobinkowy - wolę Vodkę i Cavior
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:36   #2879
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
zaraz oblukam tą drugą czerwień, bo wstępnie byłam zdecydowana na Vodka&Caviar
nic nie słyszalam o Ticklu

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Romans jest chyba perlowo drobinkowy - wolę Vodkę i Cavior
Wrzucam zdjęcia Romans to typowy metalik, perły w nim niet Pierwsze to Romans, drugie to Wódka.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:44   #2880
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia Romans to typowy metalik, perły w nim niet Pierwsze to Romans, drugie to Wódka.
na tym zdjęciu Vodka jest dość wiernie oddana?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.