Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 14:07   #211
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja tez jeszcze nie upadłej na głowę o nie mam ochoty opłacać machiny marketingowej rusta. Skąd innad wiem, ze te rzeczy ( zawiAsy, czego) nie kosztują aż takich kosmicznych pieniędzy jakich oni sobie życzą. Nie podoba mi się robienie iluzji luksusu z rzeczy powszechnie dostępnych. Co do miele- piekneich te sprzęty,ale drogie. Siemens mi w zupełności wystarcza.
hehe no ja to się zadwoliłam Samsungiem, asristonem, LG, mastercookiem i od tż mamy używaną zmywarkę boscha na sprzęty i tak poszło niespełna 10 tysięcy i jestem zadowolona ważne żeby chodziło i prądu nie żarło i jest ok

Dla mnie ważne jest aby kuchani ładnie wyglądała i żeby wprawiała w zachwyt A ja jestem wyrachowana i nigdy bym nie wzieła kuchni z salonu szkam tam gdzie najtaniej po co przepłacać
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 17:16   #212
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
jak to czym?
prestiż, reklama, firma
dlaczego jeansy Levisa kosztują 300zł, a mnie firmowe kilkadziesiąt mniej i też się dobrze noszą
no cóż Levis to Levis
marka wyznacza cenę
Tyle tylko, że ja porównuję studio kuchenne z Krakowa (żadne "firmowe", ale zwykłe, małe studyjko) z tym co można zamówić poza np. Krakowem właśnie.

A różnicę, którą podałąś powyżej pojmuję bez tłumaczeń
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:52   #213
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Miele jest fajne no ale bez przesady ceny są zabójcze a pozatym hmm czy ktoś może ręczyć czy jednak mi się nie popsuje zbyt dużo ludiz nie ma takiego sprzętu. W Miele podobało mi się jedynie jeden sprzęt a mianowicie taka mikfofala parowa?? nie pamiętam jak dokładnie to się nazywa można w niej robić pyzy itp. rzeczy ale cena 12 000 zł przepraszam bardzo ale na głowę jeszcze nie upadłam .
rodzice tez maja kuchnie miele i sobie bardzo chwala, jakosciowo pierwsza klasa, jak ktos ma fundusze mysle, ze warto
__________________


Edytowane przez Chomiczka
Czas edycji: 2012-10-16 o 13:26
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 07:44   #214
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
A różnicę, którą podałąś powyżej pojmuję bez tłumaczeń
no ...Twoje zapytanie wskazywało co innego
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 08:24   #215
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

no ja juz po drugim podejsciu kuchennym, wycenili na 8 tys za wszystko, czyli w porównaniu z podejsciem nr 1 jestem ok 6 tys do przodu

powiedzcie, czy systemy BLUM są ok?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 08:59   #216
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
...
powiedzcie, czy systemy BLUM są ok?
rewelacja

mam i wiem co mówię
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:27   #217
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no ja juz po drugim podejsciu kuchennym, wycenili na 8 tys za wszystko, czyli w porównaniu z podejsciem nr 1 jestem ok 6 tys do przodu

powiedzcie, czy systemy BLUM są ok?
jak najbardziej polecam naprawdę warto zainwestować.
Moja mama zaoszczędziła na zawiasach i szufladach i bardzo żałuje, stukające szafki, niedomykające się szuflady strasznie wkurzają.

Ja bardzo szybko przyzwyczaiłam się do tej wygody Nie wyobrażam sobie kuchni bez tego.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 19:11   #218
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

dzieki dziewczyny kamien z serca. Cały czas mam obawy, ze tansza kuchnia oznacza gorszą jakosc, na razie wyglada to ok, uff
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 21:26   #219
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

podpisuję się pod listą "fanek" blumotionów
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 21:33   #220
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Ja mam właśnie z BLUMA blat wysówany bo był tańszy niż w heitischu ogólnie moj stolarz pracuje na heitischu do bluma nie ma przekonania ale mi zamontował bez problemu ten blat i w łazienkowej szafce system dotykowy i póki co jest ok nie mogę narzekać a napewno różnicy nie widzę pomiędzy jedną a drugą firmą.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:42   #221
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Dziewczyny, podczytuję już od jakiegoś czasu I widzę, że obeznane w temacie jesteście. Mam pytanie, bo szykuję się do zakupu kuchni.
Byłam w IKEI i wycenili mi szafki na 5 tys.
Już mówię co i jak: cena jest za całe szafki (korpusy, fronty błyszczące, zawiasy, uchwyty, półki, szuflady, systemy etc) stojące i wiszące, żadne agd, bez blatu.
Ma to być w kuchni w kształcie L, długość w sumie 4m (2m+2m).

Chciałabym tylko wiedzieć czy te 5tys to dużo, mało, czy średnio? Szukać gdzie indziej? Przyznam, że ta z IKEI mi się bardzo podoba wizualnie, ale nie mam żadnego doświadczenia w kupowaniu kuchni
Będę wdzięczna za wskazówki.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 20:55   #222
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

mało w porównaniu z tym co ja zapłaciłam, z drugiej strony zaś dwie znajome zrobiły kuchnie z blatami za 5.000, nie w IKEI oczywiście
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 21:43   #223
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuję już od jakiegoś czasu I widzę, że obeznane w temacie jesteście. Mam pytanie, bo szykuję się do zakupu kuchni.
Byłam w IKEI i wycenili mi szafki na 5 tys.
Już mówię co i jak: cena jest za całe szafki (korpusy, fronty błyszczące, zawiasy, uchwyty, półki, szuflady, systemy etc) stojące i wiszące, żadne agd, bez blatu.
Ma to być w kuchni w kształcie L, długość w sumie 4m (2m+2m).

Chciałabym tylko wiedzieć czy te 5tys to dużo, mało, czy średnio? Szukać gdzie indziej? Przyznam, że ta z IKEI mi się bardzo podoba wizualnie, ale nie mam żadnego doświadczenia w kupowaniu kuchni
Będę wdzięczna za wskazówki.
Warto też poszukać w innym miejscu i poprosić o wycenę. Czy dużo? Wszystko zależy, jakie materiały, jaka firma, jakie systemy, bajery itd. Może uda Ci się znaleźć taniej i z montażem (to jest ważne). Zawsze warto popytać, gdzie indziej.

Edytowane przez MissMiss
Czas edycji: 2010-10-14 o 21:48
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:10   #224
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

umowa podpisana stargowaliśmy jeszcze 3 stówy tylko magic corner się nie zmieścił, no ale jak usłyszałam cenę 1000 pln to w sumie nie bede rozpaczac. Szafki narożne są malutkie wiec damy rade bez kosza
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:53   #225
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

My wczoraj tez podpisalismy umowe w BRW, termin realizacji na przelomie listopada/grudnia, ciekawe jak to wszystko bedzie wygladalo na zywo
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 21:54   #226
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Jeśli udzielają się w tym wątku osoby z Małopolski, które robiły kuchnię na wymiar to poproszę o namiar na jakiś dobrych fachowców, Kupiłam mieszkanie w którym jest dość mała kuchnia bardzo nieustawna i niestety jedyne co wchodzi w grę meble na wymiar. Jak do niej wchodzę to mam totalną załamkę. Nie zależy mi na bajerach, chciałabym fajne jasne mebelki pojemna rzecz jasna.
Może macie kogoś kogo mogłybyście polecić. Bedę niezmiernie wdzięczna
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 12:47   #227
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

odświezam wątek - u mnie od czwartku montują kuchnie i juz sama nie wiem, czy to oni są niebardzo czy my za bardzo sie czepiamy. Wszystko stoi tylko, tylko paru frontów brak - i tu małe ostrzeżenie. Płyta lakierowana na wysoki połysk, niby ok ale po dokladnym obejrzeniu okazało sie, ma zalakierowane jakies paprochy na szczęscie jeszcze nie zapłaciliśmy wiec 3 fronty pojechały do wymiany.

A tak w ogole to jestem moją nową kuchnią zachwycona jak bedzie gotowa to wkleje fotki
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:16   #228
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

u nas w firmie tez zawsze z tymi frontami nie halo a zwłaszcza na poczatku jak jeszcze nie było oddzielnego pomieszczenia na przygotowanie i lakierowanie frontów - tez zdarzały sie cuda i wianki teraz sporadycznie, ale jak w kazdej firmie jest sie do czego przyczepic- jestem projektantem i denerwuje mnie marudzenie ale zaciskam zeby i projektuje bo wiem ze jak bym była klientem to tez bym marudziła bo kazdy chce miec idealna kuchnie nawet ja
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:12   #229
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

wiesz, najpierw tylko jeden front był z paprochami i chcielismy odpuscic. Ale nastepnego dnia dowieźli brakujące trzy i wszystkie byly zabrudzone wiec pojechały wszystkie do wymiany
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 20:03   #230
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

KTSW to czekamy na fotki. U mnie też po montazu i też kilka elementów do wymiany.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 20:50   #231
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Dziewczyny jak Wam zazdroszczę, że jesteście już po montażu. U mnie miał byc dziś- ale niestety aura nie sprzyjała, samochody nie odpalily i nie dojechali do mnie. Jutro maja być.
Łudzę się że będzie ok, ja z kolei zamawiałam w małej firmie. Widziałam ich projekty i wykonania - podobały mi się . Trzymajcie kciuki za mnie...Nerwówka mnie wykańcza...
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 06:12   #232
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

No to czekamy na efekt końcowy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 07:05   #233
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
KTSW to czekamy na fotki. U mnie też po montazu i też kilka elementów do wymiany.
o, widze, ze nie tylko ja sie tak użeram

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wam zazdroszczę, że jesteście już po montażu. U mnie miał byc dziś- ale niestety aura nie sprzyjała, samochody nie odpalily i nie dojechali do mnie. Jutro maja być.
Łudzę się że będzie ok, ja z kolei zamawiałam w małej firmie. Widziałam ich projekty i wykonania - podobały mi się . Trzymajcie kciuki za mnie...Nerwówka mnie wykańcza...
Ja tez zamawiałam w małej firmie. Mała czy duza, trzeba pilnowac i sprawdzać. A z tym dojazdem to wez mnie nie strasz, tez dzis mają dojechac i skonczyc
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 07:26   #234
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

witam dołączam do szukąjacych wczoraj był pan z niewielkiej firmy i pogadaliśmy dałam fotki co mi sie podoba jak sobie mniej więcej wyobrażam i za tydzień dostane projekt - mam anex kuchenny (długości 4,2 m) w salonie całość powierzchni z salonem ok 25 m, obawiam się wyceny (dla mnie to koszmar ustalanie tych wszystkich detali czy fronty drewniane gdzie umywalka gdzie kosz słupki szuflady bryyy) i też myślę nad kuchniami z Ikea ...
Poczytałam wątki i chyba jeszcze zadzwonię do jednej firmy ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:16   #235
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Dziewczyny z małopolski, podrzuccie namiary na fajnych fachowcow lub salony z kuchniami. Nie moge nic sensownego znalezc. Nie zalezy mi na tzw. Wypasie, ale na czyms ładnym i przede wszystkim funkcjonalnym.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 19:59   #236
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

U mnie po... Powiem Wam że wyszło super- zrobię zdjęcia to wrzucę.
Zamawiałam w takiej firmie, która mi polecił kolega ,któremu robili meble.
Nie spodziewałam się efektu takiego- być może nie mam aż tak rozbudowanej wyobraźni przestrzennej, więc nie wyobrażałam sobie że tak może wyjść- moja klitka jest naprawdę cudna teraz.
A i to firma z Woli Radziszowskiej (małopolska)- jeśli ktoś potrzebuje namiar chętnie podam.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:33   #237
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Despa, ja poprosze Choc Wola troche mi nie po drodze, ale zorientuje się w temacie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 22:29   #238
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Despa, ja poprosze Choc Wola troche mi nie po drodze, ale zorientuje się w temacie.

Nie wiem czy tu mogę wrzucić, wiec wysłałam Ci na PW
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 10:11   #239
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

dziewczyny wyszło mi niemal 5 m zabudowy bo mam anex i już drżę o cenę możecie podać mniej wiecej metraż zabudowy i orientacyjną ceną za nią??
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 11:47   #240
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

ja ci tylko napiszę ze ceny kuchni są tak rozbieżne, ze podawanie naszych kosztów jest bez sensu. Moją kuchnie jedna firma wyceniała na jakies 14-15 tys, w drugiej staneło na 7 700,00 pln. (wciąz czekam na reszte frontów )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-18 15:55:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.