Tarnowskie panny młode cz. II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 23:19   #5011
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez Amcizia Pokaż wiadomość
z cen w hotelu dunajec znam tylko moją, biorę złoty pakiet, mam w zasadzie wszystko w tej cenie, chyba Diana masz ten sam pakiet co my, i wychodzi 156 zł/ za osobe w 2011 roku. pozostałych nie znam
No no, to ten sam mamy pakiet nawet nie wiedzialam ze 156 zl wychodzi teraz, ja juz z załozenia dorzucilam te 7% bo stwierdzilam ze tyle pewnie wzrosnie. Tez strasznie jestem ciekawa jak to tam bedzie wygladac po tym remoncie.. chcialabym troche pomyslec juz nad winietkami i innymi bajerami, ale czekam zeby zobaczyc jaki tam wystoj teraz bedzie..
__________________
Jesteśmy razem od: 05.09.2004
Zaręczyny: 24.08.2009
Ślubujemy: 4.06. 2011


Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 00:35   #5012
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez punk'd Pokaż wiadomość
W Sezamie w Machwej sierpień cały zajęty, we wrześniu jeszcze jakieś wolne terminy są. Ale Pan z którym rozmawiałam odradził mi robienie wesela w sali na dole bo "goście zginą" a ta na górze już mi się tak nie podoba.
A może Pan chciał Cię tylko zniechęcić do sali na dole, no wiadomo - im więcej gości tym więcej zarobku dla nich, wolą mniejszą imprezę dać na górę... powiem szczerze, że to też była moja obawa, ale podjechałam kilka miesięcy temu, podpytałam kelnerkę i ta mi powiedziała, że wesele na np. 80 gości spokojnie można robić na dole, goście "nie giną".
Może Emir lepiej Ci doradzi (fotografował wesele(a) w Sezamie) , okiem fotografa oceni jak to mogłoby wyglądać przy mniejszym weselu.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl


Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2011-01-11 o 00:36
wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 06:30   #5013
86martina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 55
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez punk'd Pokaż wiadomość
w Hotelu Dunajec Pani mi powiedziała ze jest od 100zł do 221zł i to chyba są pakiety różne jak już ktoś pisał.
W Podzamczu ok 140 zł - cena może (ale nie musi) wzrosnąć do 5%
Dzięki za informacje
86martina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 08:35   #5014
bodzianka11
Raczkowanie
 
Avatar bodzianka11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez punk'd Pokaż wiadomość
No i na koniec Podzamcze na Marcince. Terminy są i cena mi odpowiada. Tylko nigdy tam nie byłam, może ktoś się podzielić swoimi wrażeniami?
Juz tutaj ze dwa razy, ale dawno byla mowa o Podzamczu. O ile dobrze pamietam to przy malym weselu wlasciciel stwierdzil ze restauracji nie bedzie zamykal i w sali obok mial normalnie ludzi przyjmowac. Nie wiem jak to wkoncu dokladnie bylo, ale trzeba by to solidnie z nim przedyskutowac. Nie wyobrazam sobie ze ja tu z Mezem pierwszy taniec a w sali obok ludzie piwo pija w drzinsach i w dresach. Mysmy z poczatku mysleli o tym lokalu bo to takie super miejsce, szybciutko moznaby wyskoczyc na swietna sesje no i jedzenie tam jest poprostu pyszne. Ale wystroj.... Poprostu totalne bezguscie. Czerwone ogromne krzesla, te obrazy, sztuczna, kamienna fontanna z jakims tandetnym amorkiem, zaraz obok nowoczesna fontanna ze sciana z wody... Tego sie juz zadna dekoracja nie da uratowac.

Zreszta nie wiem dokladnie, bo tam zaraz przed ta restauracja ktora jest zawsze otwarta jest jeszcze druga sala, zawsze zamknieta. Moze ona jest na wesela i tam jest ladniej? Musialby sie wypowiedziec ktos kto tam na weselu byl.
bodzianka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 09:15   #5015
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
A może Pan chciał Cię tylko zniechęcić do sali na dole, no wiadomo - im więcej gości tym więcej zarobku dla nich, wolą mniejszą imprezę dać na górę... powiem szczerze, że to też była moja obawa, ale podjechałam kilka miesięcy temu, podpytałam kelnerkę i ta mi powiedziała, że wesele na np. 80 gości spokojnie można robić na dole, goście "nie giną".
Może Emir lepiej Ci doradzi (fotografował wesele(a) w Sezamie) , okiem fotografa oceni jak to mogłoby wyglądać przy mniejszym weselu.
Bardzo prawdopodobne, tak na 90% bo wydaje mi się, że u Anety(wizażanki) chyba było właśnie ok. 80 gości - szkoda, że po weselu przestała się pojawiać bo mogłaby napisać ilu miała gości. Moim zdaniem nie ginęli na tej sali.
Załączam zdjęcie z tego wesele, gdzie na sali znajduje się większość bawiących się gości bo są jeszcze ci przyspawani do krzesła ;-)
W lepszej rozdzielczości na blogu i kilka zdjęć więcej:
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...-sierpnia.html


Co do lokalu Podzamcze, podzielę się z Wami wrażeniami w lipcu bo mam tam wtedy wesele.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaaz.jpg (91,8 KB, 84 załadowań)
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 09:54   #5016
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

zespol Progres 146457188

a jest tutaj ktos kto mial wesele w Janowicach
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:19   #5017
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
No no, to ten sam mamy pakiet nawet nie wiedzialam ze 156 zl wychodzi teraz, ja juz z załozenia dorzucilam te 7% bo stwierdzilam ze tyle pewnie wzrosnie. Tez strasznie jestem ciekawa jak to tam bedzie wygladac po tym remoncie.. chcialabym troche pomyslec juz nad winietkami i innymi bajerami, ale czekam zeby zobaczyc jaki tam wystoj teraz bedzie..
my jak podpisywalismy umowe to juz byly podane ceny na 2011 rok i tez czekam z niecierpliwoscia na marzec zeby zacząc myślec nad dekoracja i kolorystya i mam nadzieje ze nie zamienia tego parkietu na płytki.
ale przez ten remont bardziej skupiam sie na magisterce bo do slubu na razie nic nie musze robic
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 12:40   #5018
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
No no, to ten sam mamy pakiet nawet nie wiedzialam ze 156 zl wychodzi teraz, ja juz z załozenia dorzucilam te 7% bo stwierdzilam ze tyle pewnie wzrosnie. Tez strasznie jestem ciekawa jak to tam bedzie wygladac po tym remoncie.. chcialabym troche pomyslec juz nad winietkami i innymi bajerami, ale czekam zeby zobaczyc jaki tam wystoj teraz bedzie..
Mam nadzieję, że pomalują ściany w jakiś sensownych kolorach - najlepsze są ciepłe pastelowe kolory. Miałem okazję robić zdjęcia na weselu w scenografii jak z "horroru" ciemnozielone ściany.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2011-01-11 o 12:41
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 13:10   #5019
punk'd
Przyczajenie
 
Avatar punk'd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Bardzo prawdopodobne, tak na 90% bo wydaje mi się, że u Anety(wizażanki) chyba było właśnie ok. 80 gości - szkoda, że po weselu przestała się pojawiać bo mogłaby napisać ilu miała gości. Moim zdaniem nie ginęli na tej sali.
Załączam zdjęcie z tego wesele, gdzie na sali znajduje się większość bawiących się gości bo są jeszcze ci przyspawani do krzesła ;-)
W lepszej rozdzielczości na blogu i kilka zdjęć więcej:
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...-sierpnia.html


Co do lokalu Podzamcze, podzielę się z Wami wrażeniami w lipcu bo mam tam wtedy wesele.
Tak też myślę, lepiej by było dla nich zeby było w mniejszej sali. Ale z tym ze "goście by zgineli" to już nie będzie problemu bo niby zaczynalismy od listy ok 70 gości, teraz mamy już prawie 90 ;P
Tylko ciągle sie nie mogę zdecydować a mama mi ciągle nowe lokale podpowiada

A ta suknia piękna, własnie coś takiego bym chciała...

Edytowane przez punk'd
Czas edycji: 2011-01-11 o 13:11
punk'd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:53   #5020
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

Dziewczyny czas założyć nowy wątek, bo ten już przekroczył 5 000 postów

Jak taki powstanie to ten Wam zamknę
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:57   #5021
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie panny młode cz. II

OTO LINK DO 3 CZESCI NASZEGO WATKU !!! ZAPRASZAM !!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post24308272
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.