Czy on mnie lubi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 15:32   #1
Bezimienne
Przyczajenie
 
Avatar Bezimienne
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12

Czy on mnie lubi?


Witam, to dopiero mój pierwszy wątek i za bardzo nie wiem gdzie powinnam to dodać. Wiem, że istnieją już miliony takich pytań, ale żadne nie pasuje do mojej sytuacji.
Z góry zaznaczam, że chodzę do gimnazjum. Podoba mi się chłopak starszy o rok, ale najgorsze jest to, że lubi go też moja najlepsza przyjaciółka. W szkole w ogóle jakby mnie nie zauważał, na dodatkowych zajęciach totalnie mnie olewa i gada z każdą inną dziewczyną, tylko nie mną i tą przyjaciółką, choć parę razy przyłapałam go na wpatrywaniu się w moją stroną(lub koleżanki) .
Zawsze gdy jesteśmy tylko we trójkę, zachowuje się zupełnie inaczej. Śmieje się, jakieś żarty opowiada i czuję, że lubi nasze towarzystwo, ale w tym sęk. Nawet jeśli którąś z nas lubi, to nie wiem którą. Ostatnio, gdy się widzieliśmy mnie chciał mnie, tak dla żartu, puścić do domu.
Napiszcie jak mogłabym się dowiedzieć Czy, i jeśli tak, to którą z nas lubi? ( przeważnie jesteśmy nierozłączne).
Bezimienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:43   #2
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Czy on mnie lubi?

Cytat:
Napisane przez Bezimienne Pokaż wiadomość
Witam, to dopiero mój pierwszy wątek i za bardzo nie wiem gdzie powinnam to dodać. Wiem, że istnieją już miliony takich pytań, ale żadne nie pasuje do mojej sytuacji.
Z góry zaznaczam, że chodzę do gimnazjum. Podoba mi się chłopak starszy o rok, ale najgorsze jest to, że lubi go też moja najlepsza przyjaciółka. W szkole w ogóle jakby mnie nie zauważał, na dodatkowych zajęciach totalnie mnie olewa i gada z każdą inną dziewczyną, tylko nie mną i tą przyjaciółką, choć parę razy przyłapałam go na wpatrywaniu się w moją stroną(lub koleżanki) .
Zawsze gdy jesteśmy tylko we trójkę, zachowuje się zupełnie inaczej. Śmieje się, jakieś żarty opowiada i czuję, że lubi nasze towarzystwo, ale w tym sęk. Nawet jeśli którąś z nas lubi, to nie wiem którą. Ostatnio, gdy się widzieliśmy mnie chciał mnie, tak dla żartu, puścić do domu.
Napiszcie jak mogłabym się dowiedzieć Czy, i jeśli tak, to którą z nas lubi? ( przeważnie jesteśmy nierozłączne).
Proponuje sie rozlaczyc i umowic/spotkac we dwoje
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:46   #3
Bezimienne
Przyczajenie
 
Avatar Bezimienne
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy on mnie lubi?

Byłoby fajne, ale nie wiem nawet gdzie moglibyśmy pójść. Jest typem sportowca, lubi żeglować (bierze udział w konkursach i je wygrywa), nawet jest w klasie z profilem sportowym..
Bezimienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 15:54   #4
Bezimienne
Przyczajenie
 
Avatar Bezimienne
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy on mnie lubi?

Byłoby fajnie, ale nie wiem gdzie moglibyśmy wyjść. Jest typem sportowca, lubi żeglować, lubi też muzykę.
Boję się też, że zbyt nad interpretuję jego gesty. Kiedyś, gdy wracając do domu miałam dwa tobołki, sam zaproponować, że mi pomoże i wydaje mi się, że trochę zbyt często na siebie wpadamy w szkole i zawsze jest w towarzystwie jakiejś dziewczyny. Wiele razy też przyłapałam go na tym, że specjalnie czekał z opuszczeniem pomieszczenia, aby odprowadzić mnie do domu.
-------------
sorka, wysyła mi czasami za wcześnie

Edytowane przez Bezimienne
Czas edycji: 2012-01-30 o 13:47
Bezimienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 16:39   #5
becaaause
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: Czy on mnie lubi?

sądzę, że jeżeli tak się zachowuję to wykorzystaj to w końcu nic nie stracisz, podejdź do tego na luzie. jesteś nim zainteresowana, okaż mu to jeżeli też będzie to na pewno coś pyknie :d
becaaause jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:00   #6
Bezimienne
Przyczajenie
 
Avatar Bezimienne
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy on mnie lubi?

A znacie jakieś sposoby, sytuacje, dzięki której mogłabym już mieć pewność? Jedna koleżanka mi doradziła abyśmy zmieniły np. styl albo fryzurę i czekały czy zauważy, a jeśli tak to co pierwsze, ale jakoś niezbyt motywuje mnie ten pomysł.
Bezimienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:09   #7
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Czy on mnie lubi?

Jeśli boisz się rozmowy na żywo, to może napisz do niego sms lub wiadomość na gadu czy facebooku Wybadasz 'teren' i będzie Ci łatwiej
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.