Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-26, 13:53   #361
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Czy wie ktoś, jaki kolor ma ten korektor Estee Lauder? Zapewne kolor będzie jakiś ciemny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg april.jpg (39,7 KB, 28 załadowań)
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 14:05   #362
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Czy wie ktoś, jaki kolor ma ten korektor Estee Lauder? Zapewne kolor będzie jakiś ciemny
Sprawdz na allegro pewnie ktos opyla to podpisał, ale pewnie 02
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 14:40   #363
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Moja kolekcja gumiaków
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje Melissy
dziewczyny ale piekne kolekcje!!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć tak mało zapasów

Samych mydeł mam 40, a żeli pod prysznic ok 60
wow ile zeli!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 16:44   #364
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Hej Kochane

Ale miałam dzisiaj "przygodę"... Siedzę sobie na ławce w parku w Krakowie z moją przyjaciółką.. Na ławce obok usiadł jakiś dziadek.. No i jakoś tak się nam przygląda i przygląda Siedzi dobre 20 minut już... Wszystko było okej, dopóki nie spojrzałam na jego rękę... Dziad patrząc na nas robił sobie dobrze
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 17:10   #365
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Ale miałam dzisiaj "przygodę"... Siedzę sobie na ławce w parku w Krakowie z moją przyjaciółką.. Na ławce obok usiadł jakiś dziadek.. No i jakoś tak się nam przygląda i przygląda Siedzi dobre 20 minut już... Wszystko było okej, dopóki nie spojrzałam na jego rękę... Dziad patrząc na nas robił sobie dobrze
Daj spokój.. Mogl sobie już gazete kupić.. A nie tak publicznie.. Masakra..
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 17:12   #366
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Daj spokój.. Mogl sobie już gazete kupić.. A nie tak publicznie.. Masakra..
I jeszcze to taki gostek z 70 lat miał już spokojnie... No po prostu obleśny zboczeniec
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 17:13   #367
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Ale miałam dzisiaj "przygodę"... Siedzę sobie na ławce w parku w Krakowie z moją przyjaciółką.. Na ławce obok usiadł jakiś dziadek.. No i jakoś tak się nam przygląda i przygląda Siedzi dobre 20 minut już... Wszystko było okej, dopóki nie spojrzałam na jego rękę... Dziad patrząc na nas robił sobie dobrze
Do mnie kiedyś na dworcu jakiś pijak podszedł i trzepał sobie pinokia tak samo.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 17:21   #368
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A z dobrych wiadomości, to udało mi się dzisiaj wymyśleć na co wykorzystać bon na 40 zł Otóż od dawna mi się podobały Eye Tiny Giorgio Armani a szczególnie numerek 8 Flannel Dziewczyny na wątku zakupowym narzekały, że jest nie do dostania i mają problemy, żeby go znaleźć A ja dzisiaj od pierwszego strzału, pac, wlazłam do Douglasa i czekał na mnie Totalnie mój kolor.. Szaro-taupe'owy z różowym poblaskiem Boski!

Tutaj lepsze zdjęcia: http://naturalnchicmakeup.com/2015/0...nd-review.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150426_16_02_49_Pro.jpg (85,4 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-04-26 o 17:31
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 17:29   #369
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Do mnie kiedyś na dworcu jakiś pijak podszedł i trzepał sobie pinokia tak samo.
O fuuuuuuuuuuuuu........... ..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 17:36   #370
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A z dobrych wiadomości, to udało mi się dzisiaj wymyśleć na co wykorzystać bon na 40 zł Otóż od dawna mi się podobały Eye Tiny Giorgio Armani a szczególnie numerek 8 Flannel Dziewczyny na wątku zakupowym narzekały, że jest nie do dostania i mają problemy, żeby go znaleźć A ja dzisiaj od pierwszego strzału, pac, wlazłam do Douglasa i czekał na mnie Totalnie mój kolor.. Szaro-taupe'owy z różowym poblaskiem Boski!

Tutaj lepsze zdjęcia: http://naturalnchicmakeup.com/2015/0...nd-review.html
Cudowny kolor, idę jutro na niego zapolować
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 17:42   #371
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Cudowny kolor, idę jutro na niego zapolować
Trzymam kciuki żebyś znalazła, bo to podobno najbardziej rozchwytywany kolor z całej kolekcji Na pewno w Krakowie w Galerii Krakowskiej jest
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 17:54   #372
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żebyś znalazła, bo to podobno najbardziej rozchwytywany kolor z całej kolekcji Na pewno w Krakowie w Galerii Krakowskiej jest
Dzięks
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 18:06   #373
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Poziomka Ty to masz przygody Kraków to miasto zboczeńców - sama dwa razy na przystankach spotkałam takich Panów jak Ty :/
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 18:58   #374
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Poziomka Ty to masz przygody Kraków to miasto zboczeńców - sama dwa razy na przystankach spotkałam takich Panów jak Ty :/
Okropieństwo Teraz myślę, że mogłam zadzwonić na policję Poszedłby jeszcze za jakąś dziewczyną i ją zgwałcił albo dziecko wystraszył zbok jeden

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Na FB Estee Lauder: Teraz luksusowe zakupy zrobisz w jeszcze bardziej luksusowy sposób! W naszym sklepie internetowym do każdego zamówienia możesz wybrać dwie miniatury, które otrzymasz w prezencie, a zakupy dostarczymy Ci bezpłatnie.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A widziałyście to? http://www.esteelauder.pl/promotions
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:16   #375
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Ale przygoda poziomka. .. zbok jeden!
Dziewczyny musze sprzedać jedne z meliss, te czarne flekowane z kokardką są na mnie za duże to jest 40. A ja noszę 39 Niestety mi klapia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150114_201112.jpg (54,7 KB, 62 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:19   #376
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Jestem w rozterce Wypsikałam się samplem Daisy Dream i na mnie jest trawała box K. Tusk kusi i nęci..;/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 20:49   #377
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Poziomka Ty to masz przygody Kraków to miasto zboczeńców - sama dwa razy na przystankach spotkałam takich Panów jak Ty :/
Oj, a ja chciałam na majówkę do Krakowa jechać No ale może z gazem, paralizatorem i sztyletem bym się jakoś obroniła bo Tż gra wtedy koncerty

Byłam dzisiaj na łowach w Rossku w łódzkiej Manufakturze i trochę nakupiłam dla siebie, mamy, babci i kumpeli, w sumie 250 zł do podziału Aż portfel ogarnia strach przed dalszymi promocjami tam W sumie w Manu było praktycznie wszystko, najmniej chyba korektorów. I byłam koło 14 tam i nie było za dużych kolejek, a jak się zrobił lekki tłum, to każda babka każdej dała dojść i potestować. Także pełna kulturka No a resztę kasy przepuściłam na Yankee (po 6,9 woski w Manu) i na wszelkiego typu lakiery w Golden Rose Zakupoholizm, zakupoholizm totalny No i jeszcze przetraciłam kasę na książki
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:12   #378
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Oj, a ja chciałam na majówkę do Krakowa jechać No ale może z gazem, paralizatorem i sztyletem bym się jakoś obroniła bo Tż gra wtedy koncerty

Byłam dzisiaj na łowach w Rossku w łódzkiej Manufakturze i trochę nakupiłam dla siebie, mamy, babci i kumpeli, w sumie 250 zł do podziału Aż portfel ogarnia strach przed dalszymi promocjami tam W sumie w Manu było praktycznie wszystko, najmniej chyba korektorów. I byłam koło 14 tam i nie było za dużych kolejek, a jak się zrobił lekki tłum, to każda babka każdej dała dojść i potestować. Także pełna kulturka No a resztę kasy przepuściłam na Yankee (po 6,9 woski w Manu) i na wszelkiego typu lakiery w Golden Rose Zakupoholizm, zakupoholizm totalny No i jeszcze przetraciłam kasę na książki
Twój facet gra w zespole? Jakim? Czaaaaad!

Gratuluję zakupów
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:22   #379
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

A ja nie napisałam Wam jak było wczoraj w Rossmanie. Pojechałam do PCC po zostawieniu psa u fryzjera i właściwie nic mnie nie zachwyciło. Ale żeby coś sobie kupić to potestowałam Rosy Eyeshadow & Highlighter Champagne Rose i stwierdziłam, że może kupię. Spytałam czy wchodzi na promo bo mówiłyście że nie. Konsultantka mi potwierdziła że tak i przy mnie spytała jeszcze drugiej co stała na kasie na makijażu i obie potwierdziły. Stanęłam więc grzecznie w kolejkę i okazało się, że oczywiście nie wchodzi na promo. I mówi mi to ta sama co przed chwilą potwierdziła. No żesz .... Fachowa obsługa. Oczywiście nie wzięłam tego rozświetlacza. I gdyby nie fakt, że potrzebowałam pasty do zębów to nic bym nie kupiła i zostawiła zakupy tej zorientowanej
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 21:30   #380
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Twój facet gra w zespole? Jakim? Czaaaaad!

Gratuluję zakupów
Znanym, dlatego niezbyt rozpowiadam jakim, ale wiesz, gitarzysta - zręczne paluszki Ale na pewno nie jest to Dawid P., bo ja za stara dla niego i nie mój typ

No się cieszę, obkupiłam się praktycznie w każdą firmę dostępną w Rossku, najwięcej chyba tym razem w L'Oreal i Catrice, a z reszty jakieś pojedyncze rzeczy. Sądziłam też, że nowe zapachy Yankee nie przypadną mi do gustu, ale Wild Sea Grass baaardzo mi się spodobał Taka świeżo skoszona trawa namoczona w wodzie i z powiewem wiatru na plaży Nic tylko krzyknąć - Quattro Margaritas por favor!
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:41   #381
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Martusia zapasy pokaźne, ale podejrzewam że niejedna z nas ma podobnie, ja staram się nie dublować próbek, ale różnie z tym bywa ;/

Buty też macie cudne, a te melisski Vivien no boooooooooooooooskie - umarłam 2 razy te serca no bosko......

Poziomka i Never współczuję przeżyć... takich ludzi powinno się leczyć!
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 23:37   #382
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny robiące zakupy w H&M... macie jeszcze jakieś dodatkowe kody rabatowe czy kupowałyście tylko z działu sezonowe rabaty?

maarthusiaa kolekcja Meliss cudowna ja jeszcze nie złapałam tego bakcyla za to ilość próbek - przebijasz wszystkich

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Ok, już wszystko wiem... późno już i nie doczytałam

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
glownie basicowe rzeczy m.in. to co na zdjeciach; dzinsy, joggersy, stroj kapielowy, taka sukienke i posciel
Daj znać jak z jakością tych spodni dresowych joggersów ciekawie wyglądają, a cena kusząca
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 06:36   #383
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny piekne kolekcje meliss (tak to sie odmienia? ) wygladaja cudnie, wstyd sie przyznac ale nie mam ani jednych, jakos mnie nie ciagnelo do tego typu butow, ale jak obejrzalam wasze kolekcje zaczynam sie zastanawiac. Czy one sa wygodne i nie obcieraja? Chyba tego sie obawialam najbardziej, bo lubie wygodne obuwie. Pozazdroscic
tak calkiem niekosmetycznie to narobilam zamowien w H&M chyba idzie do mnie z 10 paczek nie wiem czy kurier je da rade na raz zabrac
Dla mnie Mel i Melissy są bardzo wygodne

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć tak mało zapasów

Samych mydeł mam 40, a żeli pod prysznic ok 60
Wow! niezła kolekcja ja pełnowymiarowych żeli i balsamów mam w sumie ok. 30, ale to szybko schodzi najgorsza jest kolorówka i miniatury mam wrażenie, że tego w ogóle nie ubywa

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja właśnie naliczyłam 67 lakierów do paznokci :m dleje:
ja nie-lakierowa, ale też mam tego trochę chyba ok. 20-30szt, ale liczę, że latem powykańczam z połowę

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
dostałam dziś w douglasie próbke kremu do rąk Douglas spirit of asia i nawilża jak loccitane i pachnie świetnie, a kosztuje 23 zł/75 ml bez promocji ;-)

Będzie mój
Muszę oblookać kończą się kremy do rąk i trzeba zrobić zapasy

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane

Ale miałam dzisiaj "przygodę"... Siedzę sobie na ławce w parku w Krakowie z moją przyjaciółką.. Na ławce obok usiadł jakiś dziadek.. No i jakoś tak się nam przygląda i przygląda Siedzi dobre 20 minut już... Wszystko było okej, dopóki nie spojrzałam na jego rękę... Dziad patrząc na nas robił sobie dobrze
Ale oblech

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Do mnie kiedyś na dworcu jakiś pijak podszedł i trzepał sobie pinokia tak samo.
o rety, ale te dziady są obleśne

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale przygoda poziomka. .. zbok jeden!
Dziewczyny musze sprzedać jedne z meliss, te czarne flekowane z kokardką są na mnie za duże to jest 40. A ja noszę 39 Niestety mi klapia
Szkoda, są śliczne

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
Martusia zapasy pokaźne, ale podejrzewam że niejedna z nas ma podobnie, ja staram się nie dublować próbek, ale różnie z tym bywa ;/

Buty też macie cudne, a te melisski Vivien no boooooooooooooooskie - umarłam 2 razy te serca no bosko......

Poziomka i Never współczuję przeżyć... takich ludzi powinno się leczyć!
Mnie już przytłaczają takie zapasy ale pocieszam się, że daty maja długie, więc spokojnie zdążę wszystko zużyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 06:52   #384
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiące zakupy w H&M... macie jeszcze jakieś dodatkowe kody rabatowe czy kupowałyście tylko z działu sezonowe rabaty?

maarthusiaa kolekcja Meliss cudowna ja jeszcze nie złapałam tego bakcyla za to ilość próbek - przebijasz wszystkich
Dzięki

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Byłam wczoraj w Rossie i Hebe i nic nie kupiłam normalnie szok kiedyś to było nie do pomyślenia

Testowałam w weekend olejek do demakijażu Bobbi i jest okropny nie zmywa oczu w ogóle, tłusty strasznie, lepi się zużyje go do twarzy, ale i tak po nim muszę użyć micela, bo to uczucie zaolejowania jest dla mnie wstrętne wyleczyłam się raz na zawsze z wszelakich olejków, nie dla mnie takie wynalazki

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Fajne próbki w D., dużo zapachów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 07:54   #385
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Martusia nie kuś próbkami kurde ale mam dobrą passę na all dzisiaj - od rana cały czas coś sprzedaję
Jak bym sprzedała czarne melissy - to bym sobie jakieś inne kupiła
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:05   #386
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Martusia nie kuś próbkami kurde ale mam dobrą passę na all dzisiaj - od rana cały czas coś sprzedaję
Jak bym sprzedała czarne melissy - to bym sobie jakieś inne kupiła
Gratuluję

Ja już mam dość użerania się z typami z all. mam taką nieprzyjemną sytuację z jedną kupującą, przerwała płatność przez PayU, a ja wysłałam paczkę pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze jak dostawałam info z PayU, że kupujący wybrał płatność i metodę wysyłki to następnego dnia były pieniądze na koncie i teraz nie mam ani miniatury ani pieniędzy nie rozumiem, jak można oszukiwać, żeby wyłudzić jakieś miniatury
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:09   #387
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gratuluję

Ja już mam dość użerania się z typami z all. mam taką nieprzyjemną sytuację z jedną kupującą, przerwała płatność przez PayU, a ja wysłałam paczkę pierwszy raz mi się to zdarzyło, zawsze jak dostawałam info z PayU, że kupujący wybrał płatność i metodę wysyłki to następnego dnia były pieniądze na koncie i teraz nie mam ani miniatury ani pieniędzy nie rozumiem, jak można oszukiwać, żeby wyłudzić jakieś miniatury
Co za wyzysk
Dlatego ja nigdy nie wysyłam paczki, dopóki nie dostanę kasy na konto (po otrzymaniu na PayU zawsze zlecam na moje konto).
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:15   #388
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Co za wyzysk
Dlatego ja nigdy nie wysyłam paczki, dopóki nie dostanę kasy na konto (po otrzymaniu na PayU zawsze zlecam na moje konto).
Masakra wiem, że sama jestem sobie winna, bo naprawdę w życiu bym się nie spodziewała, że ktoś dla kilkunastu złotych i miniatury może oszukiwać teraz dopóki nie będę miała pieniędzy na koncie nie wyślę niczego dobrze, że to nie była jakaś wartościowa/pełnowymiarowa rzecz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:17   #389
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Masakra wiem, że sama jestem sobie winna, bo naprawdę w życiu bym się nie spodziewała, że ktoś dla kilkunastu złotych i miniatury może oszukiwać teraz dopóki nie będę miała pieniędzy na koncie nie wyślę niczego dobrze, że to nie była jakaś wartościowa/pełnowymiarowa rzecz
Co za świnia... niektórzy ludzie są beznadziejni
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 08:20   #390
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Masakra wiem, że sama jestem sobie winna, bo naprawdę w życiu bym się nie spodziewała, że ktoś dla kilkunastu złotych i miniatury może oszukiwać teraz dopóki nie będę miała pieniędzy na koncie nie wyślę niczego dobrze, że to nie była jakaś wartościowa/pełnowymiarowa rzecz
A nie da się tego jakoś wyegzekwować tego? Takie chamstwo i oszustko straszliwie mnie wkurza
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.