Panny Młode - Kielce cz. I - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 21:49   #31
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Post

Cześć DziewczynyI
Zastanawiam się nad dekoracją sali i koscioła (samochód mam już z głowy),mój ślub w sierpniu 2007 w Hotelu Karczówka. Może trafiłyscie na jakąś sensowna firmę w Kilcach albo okolicy? Bardzo liczę na Waszą pomoc...

Oniaczeq!
o Ameliówce nie za dobre rzeczy słyszałam, siostra mojego chlopaka miala tam wplacony zadatek, ale gdy poszla tam na wesele, zaraz zaczeli szukac czegos innego, nie pamiętam szczegolow, ale jakas obsluga nie bardzo, mało naczyń chyba mają (albo to wesele jakies bardzo duze?) chociaż sama sala podobno bardzo ładna (to ich właśnie urzekło). Jeśli bardzo Ci zależy na tej Ameliówce to mogę ją wypytać o co dokładnie im poszło. Ale najlepiej byłoby pójsć tam na wesele, gusta są w końcu różne...

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-27 o 08:03 Powód: post pod postem
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 08:14   #32
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

frigiditas mozesz mi napisac jakie sa ceny w hotelu Karczowka? bo nie moge sie tam w ogole dodzwonic:/

p.s ślub rowniez planuje na sierpien 2007
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 10:48   #33
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: Kielce

W hotelu Karczówka 120 zl od osoby za salę, jedzenie i obslugę, bez ciasta, tortu, wódki, owoców i napojów. Ostatnio słyszałam, że nie bardzo tam z obsługą kelnerską. Może któraś z Was była tam na weselu?
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 12:10   #34
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

dziekuje za odpowiedz...ja wlasnie tez bylam tam na weselu tyle ze mialam moze z 15 lat i nie bardzo to wszystko pamietam...kurcze to musze jeszcze pojezdzic bo innych hotelach popytac..ale juz glupieje od tego w kazdym razie bede wdzieczna za dalsze informacje
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 12:12   #35
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

i bylabym wdzieczna za wypytanie bo sala rzeczywiscie ładna..okolica rowniez ale tez nie jestem przekonana w 100 %
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 14:40   #36
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Kielce

wiesz Oniaczeq jesli planujesz ślub na 08/09 2007 w Kielcach to szukaj szybciutko sali, bo ja w lipcu szukałam i nie wszedzie były wolne miejsca.
bardzo podoba mi się sala Magnolia gdzieś w stronę Jaskini Raj brałaś ję pod uwagę? nowoczesny styl, elegancko, cena standardowa 120pln, ale nie znam szczegółów, (to mój typ nr 2), jedna wada-hotel stoi przy ulicy, ale chyba mają tam jakiś ogródek o ile pamiętam. W zamku w Sobkowie w lipcu mięli zajete wszystkie wakacyjne soboty 2007, proponują niedziele ale nie wiem czy to dobry pomysł, nie wiem jak we wrześniu. W Leśnym Dworze mieli wolne Boże Narodzenie i Wielkanoc, byłam na 2 weselach w Hotelu Gromada-jedzenie super, obsługa pierwsza klasa, Ładne otoczenie i balkon-można sobie zrobić zdjęcia na zewnatrz,ale sala moim zdaniem niebardzo, w Hotelu Echo w Cedzynie miejsce do tańczenia w holu hotelowym
Ładnie też mają w Starym Młynie, ale jedzenie podobno średnio smacznie (ale to subiektywna opinia mojej koleżanki, nie chcę nikogo oczerniać) No i na koniec bardzo fajnie jest podobno w Hotelu Ziółek, znajoma była na 2 weselach i bardzo zadowolona.Ceny wszędzie podobne około 120-130 pln.
Acha!można też miec wesele w Hotelu w Exbudzie, miejsce bardzo ładne moim zdaniem, cena niby standardowa ale jest małe ale- trzeba dopłacić kilkaset zł żeby zamkneli lokal dla osób z zewnatrz na czas wesela, nie wiem dokładnie ile...Co do Stangreta to bardzo podobała mi sie sala, ale mam wątpliwosci, czy tam zmieści się swobodnie 100 osób, chociaż Pan zapewniał mnie, że tak, no i ostatecznie odpadł Stangret z tego powodu, że sala do tańczenia jest osobno, zresztą moim zdaniem nie jest to sala do tańczenia tylko zabudowany, duży balkon, ale to moja prywatna subiektywna opinia. Ja zdecydowałam się na Karczówkę, ale ostatnio czytam na forach, że obsługa nie zmienia talerzy, ludzie się nie mogą doprosić widelca i sami chodzą do kuchni po to co im potrzebne, więc mi się trochę ciepło robi, jak to czytam,,, A myślałaś o Hotelu Centralnym? Ładnie go odnowili, sala chyba też ok, ale nie znam szczegółów.To chyba wszystko co mi przychodzi do głowy. Wypytam co z tą Ameliówką. Powodzenia w poszukiwaniach! Daj znać , co wybrałaś, jak się już zdecydujesz.

Ameliówka-zebrałam cały wywiad i nie chcę nikogo skrzywdzić, więc zaznaczam, że to opinia subiektywna i ktoś inny może mieć inne zdanie ale oto co się dowiedziałam:siostra mojego TZ miała tam wpłaconą zaliczkę , poszła na wesele znajomych i zrezygnowała- jedzenie podobno niesmaczne, zastawa stołowa-każdy talerzyk z innej parafii, na sali były 2 kelnerki na ponad 100 osób, jak ktoś sobie chciał zupę posolić trzeba było wołac jedną z tych dwóch pań, poczekać i oddać jej solniczkę po posoleniu, ogólnie mało elegancko to wszystko wyglądało i bardzo skromnie, klasa ekonomiczna. I taras, który tam zachwalają jako atut tej sali sprawił, ze goście już na początku pouciekali do lasku wokół tej sali i mało kto tańczył-ale to może akurat sprawa doboru muzyki albo rodzina mało zabawowa... Myślę, że najlepiej gdybyś poszła do nich przed jakimś weselem i zobaczyła sobie czy rzeczywiście tak jest, co mają na stołach i w ogóle bo może tak nie jest...

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-05 o 19:08 Powód: post pod postem
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 19:42   #37
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

Nam bardzo podoba sie Sobkow, super atrakcje oferuja i cena jest przystepna. Wesele planujemy w 2008, bo na przyszly rok nie ma juz fajnych terminow. Nie orientujecie sie jak tam jest z poprawinami? Jaki jest ich koszt i czego mozna sie spodziewac? My robimy wesele na 120 osob, wiec ich sala nam odpowiada. Mam tez pytanie czy wynajmowalyscie limuzyne i ile to kosztuje.
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 20:00   #38
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez oniaczeq Pokaż wiadomość
frigiditas mozesz mi napisac jakie sa ceny w hotelu Karczowka? bo nie moge sie tam w ogole dodzwonic:/
Oniaczqu, ja planuje studniówkę w tym hotelu i powiedzieli mi 100zł od osoby. Zdaję sobie sprawę że ślub to o wiele poważniej ale i ludzi więcej więc cene można pertraktować

www: http://www.hotelkarczowka.oit.pl/

Mam za to pytanie do Ciebie, ponieważ też jesteś z Kielc i ślub niedługo wiec jesteś w temacie... Masz może kogoś kogo można polecic do filmowania imprezy a kto będzie również robił zdjęcia? jeśli nie to pozwól ze się podłączę i może inne kielczanki kogoś polecą

I życzę żebys wspominała wesele jako jeden z najpiekniejszych dni w życiu
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali


Edytowane przez sara17
Czas edycji: 2006-09-14 o 20:02 Powód: www :)
sara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:50   #39
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce

frigiditias bardzo dziekuje Ci za te wiadomosci, jutro mam wolny dzien wiec pojezdze tu i ówdzie <bo zdaje sobie sprawe ze mimo wszystko czasu nie za duzo>, co do Exbudu to praktyczie mieszkam obok wiec jakos odpada pozatym chcialam cos zacisznego..no a co do Ameliowki to dałas mi do myslenia..bo sale bardzo ładne a i duzo wolnych terminow w sierpniu no ale jesli ma to tak wygladac jak opisujesz to wole jeszcze poszukac
w kazdym razie bardzo Ci dziekuje
sara17 ja tez obecnie jestem w trakcie poszukiwania ale obiecuje ze jak cos znajde to od razu daje znac i rozniez dziekuje za informacje o Karczówce
Pozdrawiam
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 08:05   #40
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Post Dot.: Kielce

Mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat hotelu Karczówka, bo byłam tam ostatnio na weselu:
- sala jest dość mała, więc nadaje sie na niewielkie wesele
- parkiet jest dosłownie miniaturowy, a w dodatku na środku stoją jeszcze dwie wielkie kolumny, o ktore się można poobijać
- jedzenie jest takie sobie i nie za dużo (ale to prywatna opinia)
- a to co mnie najbardziej irytowało: było przerażliwie gorąco, bo mimo, że na sali jest klimatyzacja to właściciel włączał ją tylko wtedy, jak już widział, że goście prawie mdleją i po kilku minutach znów wyłączał
ale ogólnie na niewielkie wesele nie w środku upałów lokal jest w sam raz
Troche mnie zmartwiło co frigiditas piszesz o stangrecie, bo ja mam zarezerwowaną tam salę i zamierzam tam ulokować przynajmniej jakieś 130 osób
Dużo dobrego słyszałam o sali w Łącznej. Podobno jest bardzo duża i ładna, a po za tym można tam dowolnie kombinować ze swoimi kucharkami i jedzeniem, tyle, że trochę daleko.
Osobiście bardzo podobało mi się na weselu w Starym Młynie w Morawicy. Piękna sala ze świetnym balkonem, wszystko stylowe, z klimatem, obsługa nienajgorsza, jedyne co tam bym poprawiła to jedzenie, nie było złe, ale szczyt wyrafinowanego smaku to też nie był
Generalnie u mnie odpadły wszystkie sale po za Kielcami bo TŻ stwierdził, że nie chce męczyć gości dojazdami
Dziewczyny, bardzo Was proszę jakbyście trafiły na cokolwiek wartego polecenia w Kielcach (czy to fotograf czy cukiernia, czy wizażystka itp) od razu dawajcie znac!! Będę wam bardzo wdzięczna. Pozdrowionka dla wszystkich Narzeczonych z Kielc!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 08:21   #41
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: Kielce

-agniesia-
bardzo ci dziękuję za te parę uwag o Karczówce, zwłaszcza na temat klimatyzacji, bo właściciele zachwalają to jako wielki atut sali, muszę sobie z nimi porozmawiać przed imprezą. Myślę że w Stangrecie będzie wszystko ok
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 08:53   #42
juliaws
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kielce

Agniesiu,
podam namiary sprawdzone (przeze mnie): cukiernia - "Sołtyki" na Rynku - pyszniutkie ciasta i torty, wizażystka A.Wasińska reklamująca się na wizaz.pl. Byłam niedawno na weselu i zwróciłam uwagę na makijaż panny młodej i świadkowej, pięknie wyglądały, tak naturalnie , i na boskie słodkości - ciasta (ulubiony makowczyk), tort weselny itd. ślinka leci na samą myśl. udanych łowów
juliaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 06:24   #43
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: Kielce

ja mialam slub 2 tygodnie temu wiec moge troszke pomoc w tym temacie szczerze polecam-makijaz i fryzurka-studio "Matrix"na jagiellonskiej, cukiernika z Bialogonu-piecze genialne ciasta i tort, fotograf-Media Vision-swietne zdjatka,takie jak chcielismy,na plener sie umowilismy w tygodniu o 6rano i nie bylo z tym zadnego problemu!powodzenia w szukaniu
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 09:19   #44
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

AHaa gdzie mialas wesele? Ten cukiernik piecze torty wedlug projektu klienta czy tylko standardowe?
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:29   #45
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Kielce

Przesłuchałam dziś jedną świeżo upieczoną Żonkę, więc przedstawiam Wam streszczenie
1. Wybór sukni śłubnej- najlepiej najpierw pójść do Prayżanki bo tam są fajne i szczere panie i pomogą wybrać krój, kolor itp. i idąc do następnych salonów już się wie czego szukać- świetna rada sprawdzona przeze mnie osobiście ograniczyła mi możliwości do naprawdę niewielkiego skrawka rynku (tak to jest jak się ma specyficzną figurę )
2. cukiernia DOROTKA na ul. Wspólnej- świetne ciasta domowej roboty( nie z proszku), niezbyt tanie, ale stanowczo warte swojej ceny (byłam na degustacji )
3. Fotograf FOTO-GAMA na Rynku, podobno jako jedyni w Kielcach mają swój prywatny plener
4. Kwiaciarnia POKUSA na ul. Paderewskiego- panie znają się na rzeczy i świetnie potrafią dobrać bukiet do sukni i do panny młodej warto do nich zajrzeć, jak nie po bukiet to chociaż po radę
5. Studio WIOSNA na ul. Solnej- robią fryzury, makijaż i paznokcie.
Obecnie jestem w trakcie testowania tych propozycji, jak mi coś jeszcze wpadnie w łapki to dam znać
AHaa i juliaws wielkie dzięki za podzielenie się doświadczeniami
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 18:54   #46
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Kielce

wesele mialam w lokalu na piwowarskiej, sala weselna po knajpie "belgia" kolo wsh,sala calkowicie odremontowana, nowa i ceny konkurencyjnepolecam!!
cukiernik piecze tort smietanowy,pysznosciowy)) )ma w katalogu rozne typy mozna sobie wybrac,ale jak chcesz miec wedlug wlasnego projektu to nie ma sprawy-wszystko jest w stanie zrobic!naprawde pyszne i tanie!

wesele mialam w lokalu na piwowarskiej, sala weselna po knajpie "belgia" kolo wsh,sala calkowicie odremontowana, nowa i ceny konkurencyjnepolecam!!

cukiernik piecze tort smietanowy,pysznosciowy)) )ma w katalogu rozne typy mozna sobie wybrac,ale jak chcesz miec wedlug wlasnego projektu to nie ma sprawy-wszystko jest w stanie zrobic!naprawde pyszne i tanie!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-05 o 19:06 Powód: post pod postem
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 20:42   #47
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

AHaa podasz mi nazwisko i adres tego cukiernika z Bialogonu? Ile bierze za kg tortu? Jedynie w Blikle robia wedlug pomyslu klienta, ale cena za kilo to az 75zl! W innych cukierniach biora 30-36zl, ale pieka tylko tradycyjne.
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 18:38   #48
łoś
Przyczajenie
 
Avatar łoś
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

Agniesia a czy mogłabyś podać jakieś bliższe namiary na tę salę w Łącznej?? Rozważam możliwość robienia wesela nie w restauracji, ale właśnie w jakiejś sali gdzie można mieć swoje kucharki/firmę cateringową i jedzenie. Problem w tym, że takich sal jest naprawdę baaardzo mało i wszystkie, które dotąd oglądałam nie spełniały moich oczekiwań

A może ktoś inny mógłby pomóc w tej kwestii?? Chodzi mi o ładną, elegancką salę na około 100-120 osób, ale BEZ JEDZENIA. Z góry dziękuję za jakiekolwiek namiary.

A tak w ogóle to dość fajną stroną jest www.swietokrzyskie.pl. Z lewej strony jest baza noclegowa a tam namiary i linki do stron różnych hoteli, pensjonatów, zajazdów itp. Większość z nich organizuje również wesela. Mam nadzieje, że komuś się przyda.
łoś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 15:49   #49
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Kielce

No niestety, w tym momencie nie mam konkretnych namiarów, ale uruchomie wywiad izraelski i po weekendzie jakiś kontakt powinnam mieć. Jeszcze słyszałam o sali w Mniowie, a własciwie o dwóch, jednej na ponad 200osób a drugiej mniejszej. I podobno tam tez można mieć swoje jedzenie. Postaram się przez weekend zdobyć jakieś namiary.
Pozdrowionka

Edytowane przez -agniesia-
Czas edycji: 2006-09-21 o 15:50 Powód: literówka:)
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 15:56   #50
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Kielce

Ja niedawno byłam na weselu w Magnoli, szczerze??- zero zgrania jeśli chodzi o podawanie posiłków, a poza tym jedzenia było mało. Mnie osobiście się ne podobało i nie polecam.Ja wesele będę miała w Sukowie w Pensjonacie Sosnowy Dworek bardzo podoba mi się wystrój wnętrza i jedzenie też jest tam bardzo dobre wiem bo jadłam.Jeśli chodzi o kamerzystę- fotografa to polecam http://www.videoavi.pl/ rewelacja!!!
Ale u nich to ciężko z termnami może być :/, do słubu będzie mnie malować Ania (dyplomowana wizażystka)- jeśli jesteście zainteresowane chętnie podam namiary, a paznokcie robi mi moja psiapsióła-również profesjonalistka i co najważniejsze nie dużo bierze .
Jeśli chcecie coś jeszcze wiedzieć to pytajcie chetnie odpowiem na Wasze wiadomości POZDRAWIAM

Witam
ciężko mi jest powiedzieć, ponieważ właściciele tego pensjonaciku są znajomymi mojego narzeczonego.Podejrzewam, że policzy nam po kosztach, sądzę że max. może brać 100zł od pokoiku z tego co pamiętam to jest tam 9 pokoi, a no i młodzi mają apartament w gratisie o ile mogę to tak nazwać.A jeśli chodzi do której należy oddać klucze od pokoi, to sądzę że to jest ustalane indywidualnie(mnie się wydaje , że zależy od tego o której zaczyna się wesele)

Nie wiem czy Agniesia Ci podała namiary na ten zajazd więc ja podaję)
Zajazd "Ziółek"
26-040 Łączna
tel/fax (0-41) 254-45-14

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-05 o 19:09 Powód: trzy posty pod sobą
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 18:49   #51
łoś
Przyczajenie
 
Avatar łoś
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

Bardzo Ci dziękuję –agniesia- i będę naprawdę wdzięczna za te namiary, jeśli oczywiście uda Ci się je zdobyć.
Wiem jeszcze o jednej sali bez jedzenia w Nietachowie, ale z braku czasu jeszcze jej nie widziałam.

Jeśli nie uda mi się znaleźć fajnej sali bez jedzenia to pewnie zdecyduje się na Ziółka (choć niestety ostatnio słyszałam o nim średnio pochlebną opinię ) lub ewentualnie właśnie na Sosnowy Dworek w Sukowie. Stąd moje pytanie do DrGandzi - ile płacisz tam za hotel i do której goście muszą opuścić pokoje?
łoś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 19:24   #52
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Kielce

Moja koleżanka miała ostatnio wesele w Kamracie na Zalesiu i bardzo sobie chwaliła. Ale niestety więcej nie powiem bo nie byłam
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 20:32   #53
łoś
Przyczajenie
 
Avatar łoś
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa/Kielce
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

Ziółek??
Nie, myślę, że agniesi chodziło o inną salę bo Ziółek to przecież zajazd/ restauracja i tam nie ma możliwości posiadania własnego jedzenia. Zresztą Ziółka znam i tak jak pisałam wcześniej jeśli nie znajdę sali, w której można mieć własne jedzenie/catering z zewnątrz to pewnie zdecyduje się właśnie na Ziółka.
Dzięki za informacje o Sosnowym Dworku. Swoją drogą to fajnie mieć takich znajomych
łoś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 20:16   #54
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

HEJ. Ja miałam swoje wesele tydzien temu w stangretcie i jestem bardzo zadowolona(pod wrazeniem) gosci miałam przyjeznych z wrocławia i tez byli zachwycenie ,miejscem i ogólnie. Jedzenie bardzo duzo i dobrego,obsługa werecz zadziwiajaca bo jeszcze niespotkałam sie z taką ,niedało sie im niec zazucic ,cigle ktoś był na sali i ciagle zmnieniano talerzyki(perfekcyjnie),d o slubu pojechałam karetą ,gdzie oferuja 50% znizki jesli wesele jest unich w lokalu,kareta była zadziwiajaca podziwu . Niesamowitym moim zaskoczeniem była jedna z atrakcji naszego wesela o godzinie 12.00 tort na sale w wiezli stangreci (czyli obsługa przebrana za stangretów). Zdjecia robiłem tez w plenize w stangrecie jest tam bardzo ładny mostek i hustawka gdzie zdjecia wychodza przepieknie ,oraz z konikami tez mamy!!!. Jesli chodzi wam o to ze sa dwie sale to własnie to jest swietne razwiązanie bo da sie miedzy soba normalnie rozmawiac a muzyke i tak słychać. wesela miałam na 120 osób j jeszcze było całkiem duzo miejsca!!!Polecam serdecznie cóz wiecej mozna chcieć. Wszysko 1 klasa ,a tak sie bałam



WPRZYSZŁYM ROKU WESELA BRATA TEZ TAM BEDE MIC JUZ ZAREZERWOWANE

Edytowane przez ANUSIAKIELCE
Czas edycji: 2006-10-22 o 11:43
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 09:23   #55
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Kielce

Mam pytanie??? Kiedy Ty ostatni raz byłaś w Sosnowym Dworku?W zeszłym roku?? Nie wiem czy jesteś świadoma, ale sala została powiększona.Ja byłam tam na weselu , gdzie było prawie 200 osób(przed powiększeniem) fakt może i mało miejsca, ale na chwile obecną nie masz sie czego czepiać.A jeśli chodzi o zakąski jest ich(jak dla mnie wystarczająco dużo), no chyba że któś przystawkami chce obskoczyć całe wesele...

Ponadto chciałam nadmienić, że do niedawna tj. do czerwca płaciło się tam za samą salę, a nie jak jest teraz od osoby.Tak więc jeśli byłaś Droga ANUSIAKIELCE przed czerwcem tego roku, to nie miej pretensji do właścicieli sali, ale do osób które Cię zaprosiły na to wesele i nie nakatrmiły Zeby się wypowadać i oceniać coś to najpierw proponuję zagłębić się w temacie
Pozdrowienia

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-05 o 19:14 Powód: post pod postem
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 10:58   #56
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

ANUSIAKIELCE ile placilas od osoby? Robilas tez tam poprawiny? Jesli tak to za ile?
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:23   #57
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

polecam do slubu jechac kareta wychodza super zdjecia

Edytowane przez ANUSIAKIELCE
Czas edycji: 2006-10-22 o 11:44
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:28   #58
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

ANUSIAKIELCE napisz ile za osobe za wesele.
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:29   #59
ANUSIAKIELCE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kielce

a koszt wesela od osoby to 120 złoty w to wchodzi od 7 do 14 rozdaji przystawek,4 gorące posiłki (pierwszy z dwóch dań) kawa-herbata bez ograniczeń., w tym bardzo ładnie stroj sali,kwiaty,itp!!!

Na mnie duze wrazenie zrobił stół młodych,gdzie widac jak brdzo duzo włazono w jego ozdobe wysiłku (jedynym incydetem było to ze zapomnieli postawic wzonów na wizanki ale to tylko jedna sprawa kórej mozna by było sie doczepić, i tak za to przepraszali bardzo i)
ANUSIAKIELCE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:38   #60
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

Bardzo goraco dziekuje za informacje. Bierzemy ten lokal pod uwage. Ten oraz Sobkow, bo tam jest kareta, gondola, pokaz walk rycerzy, fajerwerki itp.
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.