farbowanie dzień po dniu ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-06, 06:19   #1
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697

farbowanie dzień po dniu ??


Witajcie Wczoraj zafarbowałam włosy miał być machoń a mi wyszły ciemny brąz czuję się okropnie wtym kolorze , jest za ciemny jak dla mnie. Specjalnie farbowałam bo dziś idziemy na wesele ,ale z takimi włosami będę się źle czuła. Pomyślałam że dzisiaj przefarbuję znowu , mam nadzieję ze tym razem wyjdzie mi jakiś oedcień rudego. tylko czy to nie zniszczy kompletnie moich włosów ?? takie farbowanie dzień po dniu ??
Będę wdziećzna za szybkie odpowiedzi bo czas mnie goni
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 06:30   #2
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: farbowanie dzień po dniu ??

Powiem Ci, że ja miałam podobną sytuację. Też pofarbowałam na mahoń i stwierdziłam, że beznadziejnie więc na drugi dzień kupiłam inną farbę w kolorze ciemnego brązu. Powiem Ci, że tylko troszke na poczatku mi sie koncowki przesuszyly, ale potem bylo juz ok
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 06:47   #3
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: farbowanie dzień po dniu ??

hmmm to chyba się skuszę boję się trochę aby wraz z farbą nie ściągnąć wszystkich włosów , nie chciałabym być łysa W sumie włosy farbuję raz na 5-6 miesięcy a czasami nawet i rzadziej wiec chyba to aż tak często nie jest , więc mam nadzieję że po drugiej dawce farby włosy zostaną na swoim miejscu
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 07:07   #4
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: farbowanie dzień po dniu ??

życzę powodzenia
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 08:58   #5
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: farbowanie dzień po dniu ??

nie chce Cie dolowac, ale jest duza szansa, ze po prostu drugie farbowanie nie wyjdzie jezeli chcesz nalozyc jasniejsza farbe na ciemniejsza, konieczne bedzie wczesniejsze uzycie rozsjasniacza. Kosmicznej wyszlo, bo przyciemnienie wlosow farbowanych jest stosunkowo proste.

poprobuj najpierw z szamponem przeciwlupiezowym albo brzozowym, pokrzywowym, rumiankowym, one mocniej splukuja kolor, powinny byc jasniejsze odrobine

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-06 o 11:40
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 10:09   #6
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: farbowanie dzień po dniu ??

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie chce Cie dolowac, ale jest duza szansa, ze po prostu drugie farbowanie nie wyjdzie jezeli chcesz nalozyc jasniejsza farbe na ciemniejsza, konieczne bedzie wczesniejsze uzycie rozsjasniacza. Kosmicznej wyszlo, bo przyciemnienie wlosow farbowanych jest stosunkowo proste.

poprobuj najpierw z szamponem przeciwlupiezowym albo brzozowym, pokrzywowym, rumiankowym, one mocniej splukuja kolor, powinny byc jasniejsze odrobine
własnie o tym samym pomyślałam , jednak ja chcę jasniejszy kolorek wiec możliwe że wogóle nie wyjdzie a nie chcę używać rozjaśniacza stwierdziłam że jednak odczekam aż kolor nieco się spłucze i wtedy zafarbuję ponownie , mówi się trudno.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-06 o 11:39
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 11:38   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: farbowanie dzień po dniu ??

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
Witajcie Wczoraj zafarbowałam włosy miał być machoń a mi wyszły ciemny brąz czuję się okropnie wtym kolorze , jest za ciemny jak dla mnie. Specjalnie farbowałam bo dziś idziemy na wesele ,ale z takimi włosami będę się źle czuła. Pomyślałam że dzisiaj przefarbuję znowu , mam nadzieję ze tym razem wyjdzie mi jakiś oedcień rudego. tylko czy to nie zniszczy kompletnie moich włosów ?? takie farbowanie dzień po dniu ??
Będę wdziećzna za szybkie odpowiedzi bo czas mnie goni
Zdarzało mi się tak farbować i sobie i siostrze. Włosy przeżyły, tylko trzeba było ich bardziej "pilnować" - więcej witamin, dobra odżywka. Wcale nie musisz użyć rozjaśniacza, aby zafarbować ciemny kolor. Odczekaj kilka dni i użyj jakiejś jasnej czerwieni lub średniego/jasnego blondu (farby blond najczęściej działają jak delikatny rozjaśniacz).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 12:28   #8
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: farbowanie dzień po dniu ??

Szampon przeciwłupierzowy kilka razy pod rząd - powinno pomóc. Kolejne farbowanie to raczaj ryzyko, że będzie gorzej, jasna farba nie ruszy tego świerzopołożonego mahoniu. A jak już się trochę wypłucze możesz ryzykować.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.