specjalista na forum!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 18:26   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

specjalista na forum!!


Tak jak widniej w stopce forum, od dzisiaj opiekę merytoryczną nad forum będzie miała Pani dr Dorota Nowicka. Specjalista z dziedziny dermatologii i kosmetologii.

Gorąco witamy


Redakcja Wizaz.pl
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:32   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: specjalista na forum!!

Witamy serdecznie
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:58   #3
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: specjalista na forum!!

Witamy i zapraszamy do pisania
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 17:45   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: specjalista na forum!!

Pani Doktor,


ogromnie się cieszę, że została Pani opiekunem tego forum. Ze swojej strony chciałabym tutaj serdecznie podziękować za zakończone sukcesem poprowadzenie mojego leczenia (które do łatwych nie należało) oraz leczenia mnóstwa moich koleżanek/kolegów, a ostatnio nawet Towarzysza Życiowego

Życzę owocnej współpracy z forum i serdecznie pozdrawiam

Joanna
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-03-23 o 13:30
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:20   #5
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: specjalista na forum!!

Pani Danuto podaje link do forum rogowacenie mieszkowe (okołomieszkowe) i do mojego postu bardzo proszę o radę
bardzo mi zależy
Pozdrawiam i gorąco dziękuję za odpowiedź


http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=37
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 10:52   #6
anonim21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: specjalista na forum!!

mam problem związany z bliznami. mam sporo blizn po pryszczach (robią mi sie na plecach ramionach dekoldzie) a co najgorsze nie wiem dlaczego sa te blizny ciemniejsze od skóry i dlatego sa bardzo widoczne. . a konkretne pytanie to jest takie: jak moge sie pozbyć tych blizn?- moze jakas dobra maść na blizny?albo ich rozjaśnienie? a moze usuwanie blizn laserem? -ale z tego co wiem jest bardzo drogie więc raczej odpada prosze o pomoc!!!! jak by trzeba bylo posle fotki tylko mosiała by mi pani podac adres email.
anonim21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:02   #7
Iwonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Prośba o radę na kłopotliwe przebarwienia

Witam

Mam ciemne przebarwienia po wewnętrznej stronie ud. Ciągną się począwszy od pośladków aż do bikini. Jest to dla mnie bardzo kłopotliwe i krępujace. Zwłaszcza na plazy , w sytuacjach intymnych.

Smaruję sokiem z cytryny, ale nie widać satysfakcjonujących mne efektów. Ww ogóle ich nie widzę.
Może piling SVR ??

Pozdrawiam
Ivonne
Iwonne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 09:58   #8
ikleo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: specjalista na forum!!

Witam,

Chciałam zapytać czy jest szansa, że Pani dr odpowie na mój post dotyczący mięczaków zwisających?
Niestety forumowicze chyba nie bardzo znają ten problem i nie są w stanie mi pomóc.
Czy Pani dr bywa "aktywnie" na forum i może pomóc?

Pozdrawiam.
ikleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 14:02   #9
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: specjalista na forum!!

Czy któraś z wizażanek mogłaby mi przedstawić prawa i obowiązki opiekunów merytorycznych danego forum. Pytam z czystej ciekawości.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 14:33   #10
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Czy któraś z wizażanek mogłaby mi przedstawić prawa i obowiązki opiekunów merytorycznych danego forum. Pytam z czystej ciekawości.
To chyba nie jest wątek na tego typu pytania ? Zapraszamy do Działu Technicznego.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 13:50   #11
sonka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: specjalista na forum!!

Witam!
Wątek przebarwienia na twarzy Bardzo proszę o pomoc mam rozległe przebarwienie na policzku (wielka ciemniejsza od skóry plama) nie wiem jak sobie poradzić z tym czytałam dużo o kremie Glyco-A , byłam u dermatologa i zapisałam się na mikrodermabrazje i kwasy jednak Pani dermatolog powiedziała ,że nie da sie tego całkowicie usunąć bardzo proszę o porade
sonka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 11:17   #12
vivianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 6
Dot.: specjalista na forum!!

witam
jeśli pytam nie w tym miejscu, co trzeba, to proszę mi wybaczyć, ale jestem tu początkująca (może ktoś mnie pokierować w odpowiednie miejsce jakby co?) problem wygląda tak: na lewej ręce w okolicy nadgarstka mam ok. 20 drobnych pryszczyków, które mnie nie swedzą i nie dają znać o sobie w żaden inny sposób, po prostu są. Co mnie troche niepokoi to fakt, że czasami są praktycznie niewidoczne, chyba że odpowiednio nachylę rękę do światła ( są wtedy tylko małe wzgórki), ale innym razem są ciemnoczerwone i naprawdę wygląda to niezbyt estetycznie, jakbym była pokłuta albo co...dodam tylko, że nie noszę na tej ręce żadnej biżuterii. czy powinnam isć z tym do lekarza, czy nie zawracać mu ani sobie głowy?
vivianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:09   #13
AniaStokrotka
Raczkowanie
 
Avatar AniaStokrotka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Czarnolas
Wiadomości: 59
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez vivianka Pokaż wiadomość
witam
jeśli pytam nie w tym miejscu, co trzeba, to proszę mi wybaczyć, ale jestem tu początkująca (może ktoś mnie pokierować w odpowiednie miejsce jakby co?) problem wygląda tak: na lewej ręce w okolicy nadgarstka mam ok. 20 drobnych pryszczyków, które mnie nie swedzą i nie dają znać o sobie w żaden inny sposób, po prostu są. Co mnie troche niepokoi to fakt, że czasami są praktycznie niewidoczne, chyba że odpowiednio nachylę rękę do światła ( są wtedy tylko małe wzgórki), ale innym razem są ciemnoczerwone i naprawdę wygląda to niezbyt estetycznie, jakbym była pokłuta albo co...dodam tylko, że nie noszę na tej ręce żadnej biżuterii. czy powinnam isć z tym do lekarza, czy nie zawracać mu ani sobie głowy?
wiwianka. Mnie swędział kark, kolana i łokcie, a także nadgarstek. Co prawda tylko na karku zrobiła mi sie strasznie sucha i czerwona skóra. Na nadgarstu miałam właśnie takie grudki - niby niewidoczne krostki, które często swędziały i wtedy bardziej czerwone się robiły. W moim pzypadku była to łuszczyca - z tym, że na karku była bardziej zaawansowana. Byłam z tym u dermatologa i Pani dr powiedziała, ze przy bielactwie (bo jestem na to chora i w tym roku szczególnie dużo mi się plam pojawiło niestety na twarzy też).
Więc może to być poczatek łuszczycy i trzeba sie udać do dermatologa. Jednak ja Ci nie zagwarantuje, że to to, bo nie jestem pania dermatolog
Poczytaj sobie o wczesnych objawach łuszczycy, to moze okaże sie że to dobry trop. Tymczasem smaruj sobie to miejsce kremem nawilżajacym, bo to przeciez nie zaszkodzi.
A łuszczycę cieżko wyleczyć...
AniaStokrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 15:44   #14
marylka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: specjalista na forum!!

Pani doktor mam pytanie jakie sa dostepne leki bez recepty na egzeme nog.Dotychczas uzywalam elosone i bedicort g(na recepte)a czy sa zamienniki ktore kupie bez recepty
marylka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 16:59   #15
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: specjalista na forum!!

Mam problem z włosami. Zrobiły sie cienkie, wypadają. Czasem swędzi mnie skóra głowy.
Czy może to być jakaś choroba skóry...?? Czy olej rycynowy nakłądany na włosy może mi zaszkodzić w przypadku gdyby była to jakaś choroba skóry...??

Pozdrawiam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 19:28   #16
vivianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 6
Dot.: specjalista na forum!!

AniaStokrotka dziękuję za radę
vivianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 20:33   #17
rosee88
Przyczajenie
 
Avatar rosee88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
GG do rosee88
Dot.: specjalista na forum!!

Mam pytanko czy znamienia na twarzy (pieprzyki) można usunąć bezpłatnie na kasę chorych czy też trzeba iść do dermatologa na wizytę prywatną? Jeśli tak to ile taki zabieg kosztuje?
__________________
"Jak już złapię wiatr niech uniesie mnie jak najbliżej gwiazd.."
rosee88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 10:58   #18
AniaStokrotka
Raczkowanie
 
Avatar AniaStokrotka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Czarnolas
Wiadomości: 59
Dot.: specjalista na forum!!

Specjaista na furum ... Hmmmm
Ale jakoś Pani specjalistki ni widu ni słychu???
Co jest z Panią Dr??
AniaStokrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 18:52   #19
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez AniaStokrotka Pokaż wiadomość
Specjaista na furum ... Hmmmm
Ale jakoś Pani specjalistki ni widu ni słychu???
Co jest z Panią Dr??
dokładnie.. Pani dr tylko widnieje w stopce i nic poza tym! Wiele osób przedstawia problemy, na które wizażanki nie są w stanie pomóc, a specjalista milczy
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 10:15   #20
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 270
Dot.: specjalista na forum!!

jestem po urlopie, zwarta i gotowa do pytań... Zapraszam Danuta Nowicka
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 08:27   #21
rzata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: specjalista na forum!!

W ubiegłym roku po powrocie z wczasów w Grecji pojawiły się na moim ciele maleńkie chrostki z takimi jakby ropnymi czubeczkami (może nie tak dosłownie ropne)takie ostre czubki.Zdecydowanie zaobserwowałam,że pojawiło się to na skórze po kąpieli w hotelowym basenie.Zgłosiłam się do Pani Dr Dermatolog. Rozpoznała (o ole pamiętam)jakieś zapalenie skóry i powiedziała,że dobrze,że się zgłosiłam w porę bo chrosteczki rozniosłyby się na całe ciała (a tak były tylko na plecech)Leczenie było bardzo długi antybiotykiem.Chrosteczki zniknęły.
W tym roku też byłam na wczasach ale nie kąpałam się w basenie jednak po powrocie znów pojawiły się takie same małe ostre chrosteczki.Poszłam do lekarza i dostałam maść - Laticort krem-0,1%.Pani dr nie była zbyt rozmowna i powiedziała tylko,że po 2 tygodniach powinno przejść.W aptece powiedzieli mi,że ta maść to są jakieś sterydy.
Czy bez obaw mogę ją stosować? Czytałam różne opinie na temat stosowania sterydów w dermatologii i mam trochę stracha.
Jeżeli Pani dr byłaby tak dobra i coś bliżej mi powiedziała na temat stosowania tej maści będę bardzo wdzięczna.Tym bardziej,że w opakowaniu nie ma żadnej ulotki.
rzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 11:11   #22
Micka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: specjalista na forum!!

Dzień dobry,
mam pytanie do pani dr Nowickiej odnośnie usuwania znamion. Byłam u zaufanego dermatologa w sprawie usunięcia znamienia, powiedział, że kwalifikuje się na usunięcie laserem (robie to już ładnyc parę lat). Jednak chociaż jestem pełnoletnia i sama mogę podjąć decyzję, rodzice ciągle powtarzają, żebym tego nie usuwała, bo się sprzeciwi. I takie jest moje pytanie czy po usunieciu znamienia może dojść do sprzeciwienia się.
Za odpowiedź z góry serdecznie dziękuję
__________________
Naukowcy odkryli, że kiedy robimy ustami grymas taki, jak przy uśmiechu nasz mózg daje się "oszukać" i aplikuje nam dawkę hormonów szczęścia.
Micka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:50   #23
studntka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: specjalista na forum!!

dzień dobry jestem załamana może ktoś mi pomoże od paru miesięcy pojawia mi sie po nocy wysypka są to plamy różnej wielkości koloru różowego pojawiaja się wszędzie na twarzy brzuchu po wewnętrznej stronie ud i skórze głowy i na dodatek strasznie swędzą dodatkowo puchnie mi warga dolna albo górna lub skóra pod oczami wcześniej puchły mi stawy w nadgarstkach i palce u rąk ale pod wieczór znikają mam to już od paru lat tylko zanikało mi to po 2 misiącach po miesiącu i był spokój chodziłam już do najlepszych lekarzy ale nikt nie potrafił mi pomóc brałam już wszystkie mozliwe leki na alergie ale pomagał mi tylko amertil chociaż już przestał zaczełam brac matrypred z początku mi ppomógł ale teraz jest jeszcze gorzej jest więcej tych plam a nadodatek są one wypukłe miałam już wszystko robine co możliwe byłam w szpitalu usuneli mi migdały i na jakiś czas było dobrze ostatnio byłam chora i jest jeszcze gorzej nie moge znaleść żadnej pracy bo mogą one pojawić sie nagle a na dodatek jak spuchne to wygladam strasznie BŁAGAM NIECH MI KTOŚ POMOŻE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00005.jpg (25,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00006.jpg (29,1 KB, 119 załadowań)
studntka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:05   #24
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez studntka25 Pokaż wiadomość
dzień dobry jestem załamana może ktoś mi pomoże od paru miesięcy pojawia mi sie po nocy wysypka są to plamy różnej wielkości koloru różowego pojawiaja się wszędzie na twarzy brzuchu po wewnętrznej stronie ud i skórze głowy i na dodatek strasznie swędzą dodatkowo puchnie mi warga dolna albo górna lub skóra pod oczami wcześniej puchły mi stawy w nadgarstkach i palce u rąk ale pod wieczór znikają mam to już od paru lat tylko zanikało mi to po 2 misiącach po miesiącu i był spokój chodziłam już do najlepszych lekarzy ale nikt nie potrafił mi pomóc brałam już wszystkie mozliwe leki na alergie ale pomagał mi tylko amertil chociaż już przestał zaczełam brac matrypred z początku mi ppomógł ale teraz jest jeszcze gorzej jest więcej tych plam a nadodatek są one wypukłe miałam już wszystko robine co możliwe byłam w szpitalu usuneli mi migdały i na jakiś czas było dobrze ostatnio byłam chora i jest jeszcze gorzej nie moge znaleść żadnej pracy bo mogą one pojawić sie nagle a na dodatek jak spuchne to wygladam strasznie BŁAGAM NIECH MI KTOŚ POMOŻE

Pani doktor na forum bywa niezwykle rzadko, nie liczyłabym na pomoc. Skoro stan utrzymuje od wielu miesiecy, nie poddawaj się. Idz do kolejnego dermatologa. nie możesz tego tak po porostu zostawić. Może w twojej miejscowości, lub tam gdzie studiujesz jest szpital dermatologiczny?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:21   #25
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez studntka25 Pokaż wiadomość
wcześniej puchły mi stawy w nadgarstkach i palce u rąk ale pod wieczór znikają mam to już od paru lat tylko zanikało mi to po 2 misiącach po miesiącu i był spokój
A może to reumatoidalne zapalenie stawów ? Miałaś robioną diagnozę w tym kierunku ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:24   #26
studntka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: specjalista na forum!!

tak miałam ale wyniki były dobre
studntka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:53   #27
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez studntka25 Pokaż wiadomość
tak miałam ale wyniki były dobre
To nie mam pomysłu innego. W jakim mieście mieszkasz ? Może jakaś specjalistyczna klinika dermatologiczna może ... Rany boskie, nie wiem ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:17   #28
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: specjalista na forum!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
To nie mam pomysłu innego. W jakim mieście mieszkasz ? Może jakaś specjalistyczna klinika dermatologiczna może ... Rany boskie, nie wiem ...

Ja tez nie potrafię pomóc, ale jedno wiem - nie mozna tego zostawić.
A egzema? Wykluczałaś to?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:19   #29
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 270
Dot.: specjalista na forum!!

Dolegliwości które Pani opisuje mogą odpowiadać tzw pokrzywce z ciepła, czyli "nadwra żliwości " na rozgrzanie organizmu. Powinna sie Pani zgłosić na jakiś oddział dermatologiczny , bo jest to stan wymagający natychmiastowego leczenia!!!!
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:21   #30
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 270
Dot.: specjalista na forum!!

Nie, usuniecie zniamienia nie moze spowodowac jego aktywacji. Znamiona "podejrzane" należy usuwać!!!!
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.