Tarnowskie panny młode cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 19:48   #61
kahazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
a ja prosze o podpowiedz.widze ,ze wszyscy maja juz sale a ja dopiero na etapie szukania.mi sie marzy wesele nie w restauracji,chcialabym namioty albo dom weselny gdzie moge miec swoja firme kateringowa,druga wazna rzecz to pokoje dla gosci bo bedzie troche z poza tarnowa i troche dzieci.dzwonilam na Camping w Tarnowie,tam mozna namioty a i sale maja wrazie W,no i domki dla gosci,ale pani powiedziala ze w sezonie raczej nie robia wesel bo maja wczasowiczow.na internecie trudno znalesc cos ze zdjeciami i jakims opisem.Macie moze pojecie,slyszalyscie o czyms?moze byc poza Tarnowem.bedziemy w Pl w kwietniu i chcielibysmy cos ogladnac i moze nawet zabukowac.jestem otwarta na rozne podpowiedzi i pomysly.dzieki(ale sie opisalam)

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------


hey! tez dopiero dolaczylam
A jakie macie miejsca na mysli,jesli mozna wiedziec.tez poszukuje
Nom my mamy w cristal parku w modrzewiowym dworku dla nas spełniał wszystkie marzenia...poniewarz jest miejsce do wyjścia na zewnątrz jest piękna sala osobna do tańczenia osobna do jedzenia i wogóle mościce to nasze całe młodzieńcze życie... dzieciaki mają się gdzie bawić i wogóle wystrój pierwsza klasa taka secesja troszke dla mnie bomba ale coś za coś 170 zeta za osobę i w miesiącach gorąch musi być 120 osób jak jest mniej to i tak za 120 płacisz dlatego my wybralismy maj bo mamy 70 osób i wychodzi nawet nawet chociaż i tak po kieszeni nieźle poczęsie ale moim zdanie waaarto na ten jeden raz w zyciu
kahazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:51   #62
kania 84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 93
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Dziewczyny a patrzyłyście może na Cristal Park? naprawdę ładna sala, i ogród cena 170 zł za os, ale w cenie oprócz posiłków jest szampan, wino do obiadu i piwko bez ograniczeń plus szwedzki stół, więc oferta raczej atrakcyjna

kahazz widzę że razem polecamy to samo miejsce w tym samym czasie na sali hotelowej min to 60 osób.
__________________
26.06.2010 szczęśliwa żonka

Edytowane przez kania 84
Czas edycji: 2010-01-09 o 19:54
kania 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:57   #63
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Pozwólcie że się wtrącę co do Artiee nie robiąc krypto reklamy...jak najbardziej polecam...co do limuzyny to z tego co wiem mieli Peugeota 607...limuzyna jak limuzyna ale obsługa,sala.....gwarantu ję Ci 100 % zadowolenia jeżeli tam się zdecydujesz...jedynym mankamentem dla mnie były te ich schody i że nie za bardzo jest gdzie wyjśc z lokalu na zewnątrz..ale każdy ma swoje zdanie...np. byłem na dwóch weselach w 2009"Pod Dębem" i....może i lokal z klasą ale kelnerzy pojawiali się tylko kiedy przynosili ciepłe danie...puste butelki ,smieci na stołach,nawet soku nie miał kto dolewać....ogólnie obsługa beznadziejna...najlepsze jest poszukiwanie kawy ....trzeba znaleźć termos z wodą i sobie samemu zalać...połowa gości o tym nie wie a nawet nie ma kogo zapytać bo kelnerzy gdzieś sie "zaszywają"....sala do tańczenia też nie za duża...ale może tak się wydawało bo było tam 100 osób.

Edytowane przez Strazaksam
Czas edycji: 2010-01-09 o 20:14
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 19:57   #64
kahazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Ja polecałabym Ci Dworek w Janowicach. Urocze miejsce, ładne wnętrze i piękna okolica. Sala pomieści spokojnie 50 osób, jakieś większe wesela nie wchodzą tam raczej w gre.

A ja mam pytanie do Was. Ile wcześniej trzeba sobie "zarezerwować" datę i godzine w Kościele?? Bo tak się właśnie zastanawiam....
czołem ja pwiem tak my byliśmy w kościele w mościcach w lipcu zeszłego roku i ksiądz powiedział że to ostatnia chwila na bukowanie terminu na rok 2010 więc tyle moge powiedzieć o tym kościele co do innych nie mam pojęcia
kahazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:07   #65
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość
Mam prośbę do wszystkich dziewczyn, które są na kupnie alkoholu na wesele lub właśnie w takowy się zaopatrzyły- piszcie jakie są ceny, gdzie najlepiej (najtaniej ) kupić i jaki macie przelicznik butelek na gościa. Ja sama chciałabym już kupić wódkę, żeby uniknąć pewnych podwyżek w 2011 roku.
Dziękuję z góry!
chociaż nie jestem dziewczyną ..Ja zaopatrzyłem się w alkochol w churtowni "ALTI" w Niepołomicach...wiem zę mają kilka oddziałów np w Brzesku,przynajmniej tam znalazłem w rozsądnej cenie to co mnie interesowało...tzn.wino i wódkę...i nie potzrebna mi była koncesja
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:08   #66
kahazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kania 84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a patrzyłyście może na Cristal Park? naprawdę ładna sala, i ogród cena 170 zł za os, ale w cenie oprócz posiłków jest szampan, wino do obiadu i piwko bez ograniczeń plus szwedzki stół, więc oferta raczej atrakcyjna

kahazz widzę że razem polecamy to samo miejsce w tym samym czasie na sali hotelowej min to 60 osób.
dokładnie polecamy to samo miejsce bo jest moim zdaniem boooskie ale oprocz tego moja droga mamy napoje wszelkiego rodzaju bez ograniczeń więc to jest meeega plus
kahazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:24   #67
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość

dziękuję Ci strasznie!! jutro tam pojadę i mam nadzieję, że się nie rozczaruję
a czy wiecie może czy tam w tym dworku w Mikołajowicach ktoś jest tak w ogóle czy trzeba wcześniej się umawiać, żeby móc oglądnąć tę salę? to mi się podoba, że tam są podobno 4 gorące posiłki a nie 3 jutro napiszę wrażenia
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 20:39   #68
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

hey! tez dopiero dolaczylam
A jakie macie miejsca na mysli,jesli mozna wiedziec.tez poszukuje

Patrzylam na Dworek w bistuszowej i Janowice,znalazlam takze super bacowke http://www.bacowka.com.pl/ tylko ze daleko.ja zawsze chcialam miec wesele pod namiotami i nadal szukam czegos w tym stylu.jestem zdesperowana nie miec w hotelu albo w restauracji w miescie.musze rowniez znalezc cos z pokojami dla gosci bo bedzie pare z poza tarnowa i dzieci.bedzie nas tylko ok 50 wiec sala na 200 osob jest duzo zaduza.znajomna znajomej miala wesele w gospodarstwie agroturystycznym i ponoc impreza byla suuuper.napalilam sie na ta bacowke po ogladnieciu zdjec,ale na dzien dzisiajszy ceny sa z kosmosu i napewno podrozeje do 2012.
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:03   #69
PatrycjaAnn
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaAnn
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

ja myslalam na poczatku ale ze wzgledu na to ze jeste za granica balam sie ze wsyztsko wybiora wedlog swoich gustow i wogole i napewna wynajecie kogos takiego wiaze sie z wyzszymi kosztami[/QUOTE]

To nie na tym polega, że ktoś decyduje za Ciebie. Wszystkie decyzje podejmuje para.

Dziękuje ogromnie za Wasze opinie.

Zadaniem konsultanta jest przedstawienie ofert, które odpowiadaja parze cenowo, terminowo i pod każdym innym względem. Konsultant też umawia terminy wizyt w domach weselnych, negocjuje ceny (ma zniżki - więc młodzi mają taniej), moze nawet umówić z krawcową, wizażystką, z kim tylko trzeba. W ofertach jest również czuwanie nad przebiegiem ceremonii, czyli np. pilnowanie żeby kelnerzy dokładali do stołów itp.

Koszty wesela nie zwiększą się znacznie, jak rozpytywałam u innych to koszt w granicach 5% wartości wesela (w zależności od ilości pracy czasem więcej, czasem mniej), poza tym nie trzeba decydować się na pełna ofertę konsultanta tylko zlecić mu cześć przygotowań.
Decyzja w toku, choć już trochę działam - zbieram namiary na firmy.

Jutro targi ślubne w Tarnowie, na pewno tam będziemy prawda?

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
hey! tez dopiero dolaczylam
A jakie macie miejsca na mysli,jesli mozna wiedziec.tez poszukuje

Patrzylam na Dworek w bistuszowej i Janowice,znalazlam takze super bacowke http://www.bacowka.com.pl/ tylko ze daleko.ja zawsze chcialam miec wesele pod namiotami i nadal szukam czegos w tym stylu.jestem zdesperowana nie miec w hotelu albo w restauracji w miescie.musze rowniez znalezc cos z pokojami dla gosci bo bedzie pare z poza tarnowa i dzieci.bedzie nas tylko ok 50 wiec sala na 200 osob jest duzo zaduza.znajomna znajomej miala wesele w gospodarstwie agroturystycznym i ponoc impreza byla suuuper.napalilam sie na ta bacowke po ogladnieciu zdjec,ale na dzien dzisiajszy ceny sa z kosmosu i napewno podrozeje do 2012.
Myślę, że jak chcesz coś z pokojami dla gości to zostają Ci jedynie gospody, albo hotele... Poszperam jeszcze, ale będzie ciężko. Jest fajny Hotel i Gospoda pod Kamieniem, sala wprawdzie na 150 osób, ale cena przystępna i mają pokoje, a Młodzi pokoik gratis. Tak po góralsku ale to baardzo daleko od Tarnowa.... http://www.hotel-lipnica.pl/index.ph...d=11&Itemid=44
PatrycjaAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:05   #70
kahazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez PatrycjaAnn Pokaż wiadomość
ja myslalam na poczatku ale ze wzgledu na to ze jeste za granica balam sie ze wsyztsko wybiora wedlog swoich gustow i wogole i napewna wynajecie kogos takiego wiaze sie z wyzszymi kosztami
To nie na tym polega, że ktoś decyduje za Ciebie. Wszystkie decyzje podejmuje para.

Dziękuje ogromnie za Wasze opinie.

Zadaniem konsultanta jest przedstawienie ofert, które odpowiadaja parze cenowo, terminowo i pod każdym innym względem. Konsultant też umawia terminy wizyt w domach weselnych, negocjuje ceny (ma zniżki - więc młodzi mają taniej), moze nawet umówić z krawcową, wizażystką, z kim tylko trzeba. W ofertach jest również czuwanie nad przebiegiem ceremonii, czyli np. pilnowanie żeby kelnerzy dokładali do stołów itp.

Koszty wesela nie zwiększą się znacznie, jak rozpytywałam u innych to koszt w granicach 5% wartości wesela (w zależności od ilości pracy czasem więcej, czasem mniej), poza tym nie trzeba decydować się na pełna ofertę konsultanta tylko zlecić mu cześć przygotowań.
Decyzja w toku, choć już trochę działam - zbieram namiary na firmy.

Jutro targi ślubne w Tarnowie, na pewno tam będziemy prawda? [/QUOTE]

no ba na targi już się napliłam w zeszłym tygodniu...

a co do konsultanta myślę że nasze społczeństwo jeszcze do tego nie dojrzało.. i że jest nieufne może za kilka lat to się zmieni ... oby mam nadzieje... bo z chęcią skorzystała bym z fachowej pomocy
kahazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:18   #71
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
hey! tez dopiero dolaczylam
A jakie macie miejsca na mysli,jesli mozna wiedziec.tez poszukuje

Patrzylam na Dworek w bistuszowej i Janowice,znalazlam takze super bacowke http://www.bacowka.com.pl/ tylko ze daleko.ja zawsze chcialam miec wesele pod namiotami i nadal szukam czegos w tym stylu.jestem zdesperowana nie miec w hotelu albo w restauracji w miescie.musze rowniez znalezc cos z pokojami dla gosci bo bedzie pare z poza tarnowa i dzieci.bedzie nas tylko ok 50 wiec sala na 200 osob jest duzo zaduza.znajomna znajomej miala wesele w gospodarstwie agroturystycznym i ponoc impreza byla suuuper.napalilam sie na ta bacowke po ogladnieciu zdjec,ale na dzien dzisiajszy ceny sa z kosmosu i napewno podrozeje do 2012.
Strona bacowki powala na kolana jest przepiekna - nie moge tylko odnalezc zdjec wnetrza jest tylko jedno w galerii calego budynku. Druga sprawa- czy jestes pewna ze organizuja oni wesela bo nigdzie nie doczytalam? Do ww bacowki jest dosc daleko na mapie pokazuje jakies 50min z hakiem, coprawda my mielismy tez kawalek bo jakies 29 km (Chotowa) ale wszyscy dotarli bez problemu a coponiektorzy nawet wczesniej od nas (ciekawe skad znali skroty).
W chotowej jest wokol duzo zieleni i zalew z mostkiem, szztuczna plaza, slomiane parasolki, w dzien slubu (wieczor) mielismy piekny, czerwony zachod slonca. Jest tam rowniez mozliwosc przenoclegowania gosci (ja ogolnie rzecz biorac poinformowalam tylko moja chrzestna z wujkiem i kuzyna-czyli jej syna z dziewczyna o mozliwosci noclegu, oni przyjechali z KRK i wynajelam im pokoje, rano ciocia zjadla w restauracji sniadanie oczywiscie za free a potem wybrala sie na grzyby w las). Goscie byli zadowoleni, chwalili okolice, swieze powietrze i spokoj....aha i nie musialam ich szukac po lesie, wiedzieli po co przyjechali i bawili sie z nami, pisze to dlatego ze gdzie wyzej bylo wspomniane ze ludzie lubia sie rozchodzic po okolicy jak jest ladnie, ale tak nie jest a przynajmniej nie powinno byc.

Moja rada jest taka: poszukaj w internecie firmy zajmujacej sie organizacja slubow (jest taka na 100%) i moze oni znajda dobre miejsce i firme wynajmujaca namioty. Z ciekawosci wpisalam w googlach "wesele pod namiotami" pierwszy link jaki znalazlam to firma z Wa-wy http://www.amadeo.pl/wesela.htm pieknie to wyglada musze Ci przyznac
Pozdrawiam!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:19
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 22:02   #72
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

BACOWKA
wlasnie, miejsce jest odlotowe,ceny jeszcze badziej.pani powiedziala ,ze na dzien dzisiejszy od osoby biora ok 200 i pokoj ze sniadaniem to 100od osoby a ze my chcemy poprawiny to kolejne miedzy 150a 200 od osoby plus kolejna doba hotelowa.nie bardzo orientuje sie w cenach,ale mysle ze to troche drogo.bylam na weselu w pazdzierniku,mlodzi wynajeli 'dom kultury' i mieli catering za 140 0d osoby plus 20(cena tylk za kelnerow i kucharke bo jedzenia bylo mnostwo z wesela) od osoby za poprawiny.jedzenia bylo tyle ,ze....strasznie duzo.moja kolezanka miala wesele 2 lata temu i tez miala swoj catering(firma z krakowa),z poprawinami wyszlo jej 100 od osoby i mnostwo zarelka do rozdania.ja to bym chciala jakiegos grila albo ognicho albo swianiaka na poprawiny,zeby nie byly takie oficjalne.pytalam sie pani o to czy to prawda ze ludzie laza po lesie a nie siedza na weselu i powiedziala ze to prawda,przewaznie starsze osoby i dzieci po obiedzie znikaja w ogrodzie albo lesie.
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 22:06   #73
kahazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

a ja tak z wieczora znalazłam Moim skromnym zdanie piękny bukiet i chyba takie wybiore i coby się podzielić zapodaje wszystkim... może komuś tez wpadnie w oko pozdrawiam serdelecznie
kahazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 22:21   #74
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

to znowu ja:P
kolezanka kolezanki(haha) ma firme organizujaca wesela/dekoracja sal weselnych-miesci sie w STAREJ LAZNI,w zeszly roku mowila ,ze bierze ok 750 za zorganizowanie,ale nie wiem od czego zalezy cennik.ona zajmuje sie tym juz od kilku lat najpierw robili tylko dekoracje teraz sie rozkrecaja z organizacja.
chyba musze zweryfikowac moje poglady co do cen,widze ze ten hotel w lipnicy jest tylko troche tanszy od bacowki a to sa jak mowisz przystepne ceny.nie sadzilam ze hotel tyle kosztuje.jak bylam na wspomnianym weselu w pazdzierniku w Dukli( pod barwinkiem) to za dobe w hotelu(hoteliku)zaplacili smy 30 od glowy.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kahazz Pokaż wiadomość
a ja tak z wieczora znalazłam Moim skromnym zdanie piękny bukiet i chyba takie wybiore i coby się podzielić zapodaje wszystkim... może komuś tez wpadnie w oko pozdrawiam serdelecznie
mi zdecydowanie wpadl w oko.chociaz nie jestem na etapie wybierania bukietu zdecydowanie zachowam sobie zdjecie na przyszlosc.sliczny jest.
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 22:44   #75
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
BACOWKA
wlasnie, miejsce jest odlotowe,ceny jeszcze badziej.pani powiedziala ,ze na dzien dzisiejszy od osoby biora ok 200 i pokoj ze sniadaniem to 100od osoby a ze my chcemy poprawiny to kolejne miedzy 150a 200 od osoby plus kolejna doba hotelowa.nie bardzo orientuje sie w cenach,ale mysle ze to troche drogo.bylam na weselu w pazdzierniku,mlodzi wynajeli 'dom kultury' i mieli catering za 140 0d osoby plus 20(cena tylk za kelnerow i kucharke bo jedzenia bylo mnostwo z wesela) od osoby za poprawiny.jedzenia bylo tyle ,ze....strasznie duzo.moja kolezanka miala wesele 2 lata temu i tez miala swoj catering(firma z krakowa),z poprawinami wyszlo jej 100 od osoby i mnostwo zarelka do rozdania.ja to bym chciala jakiegos grila albo ognicho albo swianiaka na poprawiny,zeby nie byly takie oficjalne.pytalam sie pani o to czy to prawda ze ludzie laza po lesie a nie siedza na weselu i powiedziala ze to prawda,przewaznie starsze osoby i dzieci po obiedzie znikaja w ogrodzie albo lesie.
Faktycznie cena dosc wysoka jak na dzien dzisiejszy 200zl to ciekawe ile krzykna sobie w rok czy dwa:/
Nie patrz na ceny wstecz bo prawda jest taka ze z roku na rok ceny ida w gore- wiadomo jedzenie drozeje itp. My w tym roku placiclismy 160/os a moja siostra jakies 95 zl /os 5-6 lat temu tyle ze w innym lokalu, ale jeszcze dla porownania za ta sama orkiestre placila 1700 a my juz 2500..... niestety wesele to jest wydatek no ale coz zrobic...

No a z tymi rozchodzacymi sie ludzmi widac roznie jest, u mnie bylo wszystko ok ale uwazam ze to tak nie wporzadku ze strony gości, jesli urządzaja sobie zwiedzanie okolicy.... no bo jak to Wy zapraszacie najblizszych wam ludzi a oni po obiedzie fruuu do lasu na spacer
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 23:05   #76
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

ja mam w Romie i placimy 160 zl jeden minus to nie ma wyjscia na zewnatrz ale moze to i lepiej nikt nie ucieknie hihihi zarcik a hotel dla gosci jakies 20os wynajmujemy w OHP
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 23:12   #77
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez moniaa061 Pokaż wiadomość
ja mam w Romie i placimy 160 zl jeden minus to nie ma wyjscia na zewnatrz ale moze to i lepiej nikt nie ucieknie hihihi zarcik a hotel dla gosci jakies 20os wynajmujemy w OHP
nie wiedzialam,ze OHP ma hotel,ale wiedzialam ze maja sale albo nawet kilka sal.to jest niezle rozwiazanie.musze sie do nich wybrac.
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 00:36   #78
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez PatrycjaAnn Pokaż wiadomość
Jutro targi ślubne w Tarnowie, na pewno tam będziemy prawda?
Do zobaczenia na dzisiejszych targach - zastało trochę ponad 8 h do otwarcia
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 08:41   #79
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Ja chcę odwiedzić jeszcze ten Pałac w Mikołajowicach no i w sumie tu mi się pomysły kończą.. bardzo podoba mi się Zajazd pod Dębem i skłaniam się, żeby tam zrobić wesele.. hej a w każdym domu weselnym to co zostaje do jedzenia to państwo młodzi sobie zabierają? no i jeszcze ciekawi mnie czy znacie może jakąś dobrą kucharkę, która piecze ciasta na wesela?? Słyszałam o jakiejś na Woli Rzędzińskiej i jakiejś małej firmie chyba z Brzozówki.. ale niestety nie mam namiarów i się zastanawiam ile wcześniej trzeba taką kucharkę zamówić
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 09:13   #80
88wisienka
Raczkowanie
 
Avatar 88wisienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 326
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Kifli a może to Cię zainteresuje? http://www.roleskiranch.com/pl/default.html to jest w Starych Żukowicach. A tutaj od wypowiedzi 3499 masz trochę opinii o tym lokalu z poprzedniego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=216168&page=117
Pozdrawiam
88wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 09:13   #81
PatrycjaAnn
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaAnn
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Hej, jeśli chodzi o tą Panią z Woli Rzędzińskiej to zamawiałam u niej ciasta kilka razy. Gotowała też na trzech małych rodzinnych imprezach, na których byłam. Umawiałam się z nią ok 2 miesiące wcześniej, bo mi zależało, bo ma tutaj u nas bardzo dobrą opinię. Jak zamówiłam tort na urodziny synka to aż zaniemówiłam - był ogromny i pyszny. Ta Pani piecze staromodnie moim zdaniem, ale to tylko atut myślę. Jej nr telefonu: ... , kurczę nie mam (podam wieczorem). Mam jeszcze numer do innej Pani z Rzuchowej: 504-032-134. Koleżanka zamawiała na kwiecień zeszłego roku, ona była zadowolona, niektórzy goście wybrzydzali, no ale wszystkim trudno dogodzić.
PatrycjaAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:05   #82
moniaa061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów obecnie zagranica
Wiadomości: 401
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
nie wiedzialam,ze OHP ma hotel,ale wiedzialam ze maja sale albo nawet kilka sal.to jest niezle rozwiazanie.musze sie do nich wybrac.
tak jest tam hotel i jak dla mnie ceny maja nickie i duz pokoi wiec nie sadze zeby byl problem z brakiem miejsca;p a na ile dni chcesz oplacic gosciom hotel bo ja chyba tylko z soboty na niedziele?? samma nie wiem??
moniaa061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:32   #83
wanilliowa
Rozeznanie
 
Avatar wanilliowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 565
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
(...) no i jeszcze ciekawi mnie czy znacie może jakąś dobrą kucharkę, która piecze ciasta na wesela?? Słyszałam o jakiejś na Woli Rzędzińskiej i jakiejś małej firmie chyba z Brzozówki.. ale niestety nie mam namiarów i się zastanawiam ile wcześniej trzeba taką kucharkę zamówić
Podobno świetne wypieki oraz przepiękne torty robi pan Paweł Rydz z Krzyża - to jego numer 504665307 (jest podobno wicemistrzem Polski w cukiernictwie)

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kifli Pokaż wiadomość
nie wiedzialam,ze OHP ma hotel,ale wiedzialam ze maja sale albo nawet kilka sal.to jest niezle rozwiazanie.musze sie do nich wybrac.
Bazę hotelową ma również PWSZ - mają oni swoje budynki, bodajże jest to dawny dom nauczyciela, nie wiem ile kosztuje doba, ale pewnie nie więcej niż 40-50 zł. Nie znam szczegółow ich oferty, trzeba dzwonić i pytać.
__________________
XX VIII MMXI

klikam na www.pajacyk.pl

wanilliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:54   #84
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

dzięki dziewczynki za rady w sprawie kucharki kurcze zmieniam te moje typy, ale byliśmy jeszcze raz w Hotelu Dunajec i super tam jest moim zdaniem i są ciasta już wliczone i tort, trzeba tylko dokupić te w paczkach dla gości albo zorganizować we własnym zakresie bardzo tam ładnie i stylowo na dzień dzisiejszy cena to 149 zł (pakiet srebrny, czyli obiad, 3 gorące posiłki, chyba deser, napoje, soki, kawa, herbata itd, ciasta, tort, pokoj dla młodych i dzieci do lat 8 50% taniej tam chyba będzie nasze weselicho!!!!!!!!! ale fajne te przygotowania
ZYCZĘ WAM SAMYCH MILYCH CHWIL W PRZYGOTOWANIACH!
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:38   #85
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

czy był może ktoś już dziś na targach ślubnych? może jakieś opinie?
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:40   #86
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Wszystkiego najlepszego w nowym roku!!! Wracam po świątecznej przerwie a tu nowa część Witam nowe Panny Młode i Rodzynki

Pojawił się temat wesela pod namiotami. Fajna sprawa, marzyło nam się takie, przeszło nam po zobrazowaniu sobie widoku Panny Młodej w toi-toi. Ale jeśli w pobliżu jest normalny lokal z toaletą to czemu nie? Jest gdzie w razie czego przenieść imprezę gdy pogoda nie dopisze. Niestety chłodne wieczory (namiot można dogrzewać to fakt) wypłoszają skutecznie starsze osoby i z te dziećmi. Jak pada to jeszcze gorzej.

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
Kurcze ja tę suknię upatrzyłam sobie na necie na stronce www.sukniemaja.pl bo naczytałam się pochlebnych opinii o tej pracowni modniarskiej no i cena jest niezła 900 zł to jeszcze nie tak źle och jutro wielki dzień wybierania i rezerwacji sali to taki pierwszy krok na drodze do pozdrawiam was serdecznie i do jutra
Poszukaj sobie tych negatywnych bo ich jest więcej. Widziałam suknie tak szyte i wiem ile nerwów kosztowało to dziewczyny które zdecydowały się na uszycie tam sukni. Nie polecam tego salonu nikomu. Szkoda Twoich nerwów.

Cytat:
Napisane przez koniczynkaaaa Pokaż wiadomość
Moja rada za nim zdecydujesz się na szycie idz do jakiegokolwiek salonu i zmierz podobny fason sukni...
Popieram. Niestety zdjęcia sukni w internecie są "podrasowywane" i na modelkach wyglądają inaczej niż na kobietach "z krwi i kości". Zmierz suknię o podobnym fasonie, i jeśli będzie ok wtedy szyj tą wymarzoną

Cytat:
Napisane przez Lilkaa82 Pokaż wiadomość
a ja juz mam stresaaaaaa :P 16 dni zostało :P
Będzie pięknie, zobaczysz!!!

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Co do salonow sukien slubnych mozesz odwiedzic: Obsesje na Wałowej, salon sukien slubnych na ul św. Anny (piekne suknie aczkolwiek w roznej rozpietosci cenowej), a osttatnimi czasy dziewczyny chwala rowniez Hermago na Targowej ...
Jadira stringi boskie Ja poszłam w bokserkach co by uniknąć takiej niespodzianki. I z moich obserwacji - najlepiej wziąć prysznic wcześniej i nie używać zbyt mocnych perfum. Spotykałam się z sytuacjami, że musiałam poczekać aż przymierzalnia się wywietrzy po poprzedniej klientce ponieważ w niej po prostu śmierdziało.
Salony - jak powyżej plus DUET na ul. Lwowskiej/ul. Dąbrowskiego, mają spory wybór. W Święta zauważyłam duży komis sukien przy Burku na wprost wielkich schodów, na wystawie była całkiem ładna suknia.

Cytat:
Napisane przez wronkas Pokaż wiadomość
Witam serdecznie nowe wizażanki

Ja w niedziele idę ustalić menu z kucharkąpowiedzcie mi kobietki ile mniej więcej dań powinno się znależć w pierwszym dniu a ile w poprawiny???
Nie ma reguły. I dzień zazwyczaj obiad plus 3-4 ciepłe posiłki. Więcej po prostu nie zejdzie. II dzień - zależy od której do której planujesz poprawiny. Może być np. obiad i 1 ciepły posiłek, zimna płyta z wesela. W sumie w poprawiny powinno zejść to co zostało z wesela

Cytat:
Napisane przez kahazz Pokaż wiadomość
Dzień dobry wieczór drogie Panie
No to dawaj od początku......

Aha i czy wy przystrajacie kościół? i czy macie jakieś skrzypaczki śpiewaczki i tego typu bo nie wiem czy to taki standard czy coś? help bo z tym kościołem to dla mnie wogóle kosmos jakiś
Zapytaj w kościele. Czasami nie można mieć swoich dekoracji, załatwia to siostra zakonna albo kościelny i do ofiary za ślub dokładasz opłatę za dekorację. Jeśli możesz dekorować sama to robisz co chcesz chyba że proboszcz ma jakieś zasady. Możesz się zrzucić z innymi parami, które w tym dniu biorą ślub, ale bywa że ktoś się nie chce składać na dekoracje, bo uważa że są one zbędne. Jeśli masz strojny kościół, to czasem wystarczy tylko rozwinięty dywan przez kościół żeby było ładnie. Skrzypce, śpiew - też zależy tylko od Ciebie. Jak masz fajnego organistę, który ładnie śpiewa to wystarczy. Jeśli chcesz jakoś uświetnić mszę to porozmawiaj z nim - na pewno zna kogoś kto może śpiewać lub grać na skrzypcach - choćby Ave Maria. Nasz fałszował, więc ja miałam skrzypka, który grał większość mszy - organista tylko stałe fragmenty.

Miłego i leniwego niedzielnego popołudnia
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:27   #87
kifli
Raczkowanie
 
Avatar kifli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kent, Uk
Wiadomości: 146
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez moniaa061 Pokaż wiadomość
tak jest tam hotel i jak dla mnie ceny maja nickie i duz pokoi wiec nie sadze zeby byl problem z brakiem miejsca;p a na ile dni chcesz oplacic gosciom hotel bo ja chyba tylko z soboty na niedziele?? samma nie wiem??
znowu bede beblac o weselu w Dukli,wiec.....jak dostalismy zaproszenie to odrazu zapytalismy o dokladny adres lokalu weselnego zeby zarezerwowac hotel najblizej.mlodzi powiedzieli ze oni nam zarezerwuja.tak tez bylo ale nie mowili ze zaplaca na nocleg albo nie.a ze nie chcielismy ich postawic w glupiej sytuacji tez nie pytalismy,poprostu bylismy przygotowani zaplacic za hotel z wlasnej kieszeni.od momentu potwierdzenia przyjazdu liczylismy sie z kosztami hotelu,wiec nie bylo niespodzianki tzn.byla okazalo sie wyjatkowo tanio
ja bym wolala zaplacic za pobyt gosci sama,bo niedosc ze bedzie ich malo to moga nie przyjechac ze wzgledu na dodatkowe koszta,ale mama moja i narzeczony sie dolacza ze skoro na tamtym weselu sami musielismy uregulowac rachunek to dlaczego teraz my mamy placic.
mam jeszcze mnostwo czasu na ostateczna decyzje czy i za ile nocy zaplacimy,ale nadal szukam czegos taniego bo itak pewnie urobie mojego Mlodego haha.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Pojawił się temat wesela pod namiotami. Fajna sprawa, marzyło nam się takie, przeszło nam po zobrazowaniu sobie widoku Panny Młodej w toi-toi. Ale jeśli w pobliżu jest normalny lokal z toaletą to czemu nie? Jest gdzie w razie czego przenieść imprezę gdy pogoda nie dopisze. Niestety chłodne wieczory (namiot można dogrzewać to fakt) wypłoszają skutecznie starsze osoby i z te dziećmi. Jak pada to jeszcze gorzej.

jesli chodzi o mnie to napewno nie ma mmowy o toi-toiach.szukam miejsca z zapleczem sanitarnym hihihi. uparcie szukam gospodarstwa agroturystycznego z ogrodem albo sadem zeby rozbic namioty o potem wbic sie na kwatery.znalazlam jedno w debnie sa dwa domki wolnostojace,piekny ogrod. miejsc noclegowych maja 25 ale zawsze mozna wstawic lozko do salonu albo cos wykombinowac.zreszta nie sadze ze bedzie potrzeba.mysle rowniez o pogodzie,jesli bedzie chlodno to bedzie glosniejsza muzyka i wiecej vodki na rozgrzewke ,a starsze osoby przypuszczam znikna ok polnocy.gorzej z deszczem.....hmmm moze namiot nie przecieknie. W praktyce moze sie okazac ze mi sie wybije z glowy namiot jak znajde jakas ladna sale hahahaha

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



Bazę hotelową ma również PWSZ - mają oni swoje budynki, bodajże jest to dawny dom nauczyciela, nie wiem ile kosztuje doba, ale pewnie nie więcej niż 40-50 zł. Nie znam szczegółow ich oferty, trzeba dzwonić i pytać.[/QUOTE]

czy masz na mysli dom nauczyciela kolo parku strzeleckiego? po drugiek stronie ulicy jest albo byl lokal weselny,nad sklepen agd.mo i jest jeszcze ten w parku.
dziewczyny wiecie cos o tych miejscach?
__________________
Juz tylko krocej niz dluzej
kifli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:01   #88
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cześć dziewczyny. Nie widzę narazie żadnych opinii o naszych targach. WIęc chyba będę pierwsza. Jak dla mnie było za mało wystawców i prawdę mówiąc myślałam że będzie lepiej. . . POza tym orkiestra grała wg mnie o wiele za głośno więc nie można było normalnie porozmawiać.

A tak poza tym to witam wszystkie nowe forumowiczki!!!
Troszkę się nas tu uzbierało - świadczy o tym drugi wątek

Wracając do sukni ślubnych. Wg mnie najładniejsze (ale i najdrozsze) suknie są w obsesji... Slyszalam pochlebne opinie również o ELIS na Bema. Co do Hermago to mam mieszane uczucia. Niby Panie chcą pomóc ale bardziej patrzą co się im podoba a nie Pannie Młodej.

Ponawiam pytanie - czy któraś z was robi sama swój bukiet ślubny ?
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:43   #89
klaudek
Raczkowanie
 
Avatar klaudek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez m_rysia Pokaż wiadomość
dzięki dziewczynki za rady w sprawie kucharki kurcze zmieniam te moje typy, ale byliśmy jeszcze raz w Hotelu Dunajec i super tam jest moim zdaniem i są ciasta już wliczone i tort, trzeba tylko dokupić te w paczkach dla gości albo zorganizować we własnym zakresie bardzo tam ładnie i stylowo na dzień dzisiejszy cena to 149 zł (pakiet srebrny, czyli obiad, 3 gorące posiłki, chyba deser, napoje, soki, kawa, herbata itd, ciasta, tort, pokoj dla młodych i dzieci do lat 8 50% taniej tam chyba będzie nasze weselicho!!!!!!!!! ale fajne te przygotowania
ZYCZĘ WAM SAMYCH MILYCH CHWIL W PRZYGOTOWANIACH!
hej widzę, że Ciebie też urzekło to miejsce my też będziemy mieli tam wesele, tylko że bierzemy ten pakiet platynowy plus i paczki dla gości chyba u nich też będziemy kupować strasznie mi się tam spodobało jak oglądałam zdjęcia a jak już pojechałam sama zobaczyć to powiedziałam ze tylko tam chcę, zresztą mój Tż uważa tak samo

a z innej beczki, znalazłam piękny bukiet tylko nie wiem czy będzie on trwały i wygodny w trzymaniu...

Załącznik 2776191
__________________
"Szczęście to jedyna wartość,
którą się mnoży, jeśli się ją dzieli."

28.08.2010 Szczęśliwa żona swojego męża



Edytowane przez klaudek
Czas edycji: 2010-01-10 o 17:47
klaudek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:30   #90
m_rysia
Raczkowanie
 
Avatar m_rysia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 131
Dot.: Tarnowskie panny młode c.d.!!

Cytat:
Napisane przez klaudek Pokaż wiadomość
hej widzę, że Ciebie też urzekło to miejsce my też będziemy mieli tam wesele, tylko że bierzemy ten pakiet platynowy plus i paczki dla gości chyba u nich też będziemy kupować strasznie mi się tam spodobało jak oglądałam zdjęcia a jak już pojechałam sama zobaczyć to powiedziałam ze tylko tam chcę, zresztą mój Tż uważa tak samo

a z innej beczki, znalazłam piękny bukiet tylko nie wiem czy będzie on trwały i wygodny w trzymaniu...

Załącznik 2776191
hej a powiedz wiesz jak wygląda sprawa z opłatą za dzieci, bo wiem, że niby 50 % taniej ale ja będę mieć troje takich rocznych co siedzą na kolanach i nie wiem czy za też trzeba płacić hehe będziesz teraz moim ekspertem myślisz, że jutro będzie tam ktoś, żeby tak bardziej konkretnie pogadać o menu itd.. i interesuje mnie żeby zrobic tam dzien po slubie takie krotkie poprawiny tylko nie wiem czy bedzie taka mozliwosc.. z gory dziekuje za jakies wiadomosci

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

a bukiet moim zdaniem piękny jeśli nie będziesz z nim tańczyć to myślę, że wytrzyma spokojnie

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

hej dziewczyny a może któraś z was wie jak wygląda sprawa poprawin w lokalach a już najlepiej w Hotelu Dunajec licząc np. jakis obiad i to co zostało z wesela
__________________
Zaręczyny 31.12.09r
Ślub i Wesele 20.08.11r
www.suwaczek.pl/cache/3f70993a5a.png
m_rysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.