Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 13:56   #181
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nadzieja umiera ostatnia
Ostatnio Fryne też narzekała, że nic jej nie wzięło, ale po kilku dniach zmieniła zdanie
tak? Fryne, opowiadaj o wrażeniach
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Dziewczyny dzisiaj kupiłam wodę do iniekcji bez problemu, taką dużą 10ml w ampułkach za 50 gr jedna i na rachunku mam zaznaczone jako artykuły bez recepty..
to tylko się cieszyć też muszę zrobić zapasy wody.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:10   #182
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale swietne zakupy też jestem ciekawa tego mydełka.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Ja myślałam że mi dzis dojdzie zamowienie z bioarp i nie doszło pff
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:28   #183
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 14:39   #184
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziękuję za informację o składach, już zajrzałam na bloga

Większość osób wypowiadających się w tym wątku ma świadomość składów kosmetyków i działania poszczególnych składników. Jeśli ktoś nie ma i pyta, wklejając skład- często odpowiadamy i wskazujemy składniki. W tym wątku piszemy i wklejamy kosmetyki naturalne, które nie posiadają określonych składników, dlatego zwracamy uwagę, jeśli kosmetyk z nimi się pojawi. Ten wątek to nie miejsce na uświadamianie nas czy dyskusję na temat tego jakie składniki są dobre, a które złe, nie takie jest jego założenie i cel, możesz założyć własny, w którym podzielisz się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem. W tym wątku większości użytkowniczek natura bardzo służy, oczywiście nie każdy produkt - są składniki których unikamy w naturalnych kosmetykach, ale zapewniam Cię, że nie pędzimy ślepo za trendem naturalnym, mamy wiedzę i doświadczenie, którymi się dzielimy. A decyzję każdy może podjąć sam

A Twoje uwagi względem Ani są po prostu niegrzeczne.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2013-02-13 o 14:45
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:02   #185
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2013-02-13 o 15:05
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:13   #186
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę zorganizować zamówienie na ZSK, ale już się pogubiłam i nie wiem co wziąć Wiem wiem, wałkowałam to już kilka razy, ale może dacie jakieś wskazówki? Pewnie żel hialuronowy wezmę, kwas askorbinowy no i nie wiem co dalej Może jakiś hydrolat? A może lepiej jednak zrobić zakupy na BU?
ZSK Spirulina może ekstrakt z granatu, rzuć też okiem na peelingi

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie wiem czy inni próbowali, ale ja nie przepadam za Ghassoul, jest dość droga w porównaniu z innymi glinkami, które w moim przypadku działają o wiele skuteczniej. Może się jeszcze kiedyś skuszę na nią, ale w małej pojemności i w jakiejś korzystnej cenie A u Ciebie jak ona się spisuje, masz porównanie np z kaolinową białą
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:22   #187
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Falabella, to jest wątek o produktach naturalnych i nie przedstawiamy tutaj innych kosmetyków. To, że tobie SLS nie szkodzi tu nie ma nic do rzeczy. Jeśli chcesz porozmawiać o tym mydle i wymienić się doświadczeniami to znajdź do tego odpowiednie miejsce.

Nikt też tutaj nie jest ślepo zapatrzony w produkty naturalne i całą otoczkę z nimi związaną, przynajmniej ja nie zauważyłam takich osób.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 15:33   #188
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Falabella, co do tego mydła, to osobiście uważam, że kwalifikuje się na ten wątek, aczkolwiek miałam to w wersji białej i niestety jak dla mnie nie jest delikatne, za pierwszym, drugim użyciem mnie uczuliło, z reszta recka jest w KWC Nie raz nie dwa dziewczyny tu pokazują nie do końca czyste składy. Ja też pokazywałam to mydło i nikt się nie bulwersował, ale uszanujmy to, że jest to wątek o kosmetykach natury i ekologicznych, nie możemy na nim tolerować propagowania substancji uznanych za toksyczne dla nas, jak i środowiska naturalnego

Do czego zmierzam... Wydaje mi się, że gdyby nie SLES i Cocamide Dea kosmetyk ten byłby o wiele łagodniejszy. może nie mam racji, ale tak mi podpowiada intuicja. Niestety, pomimo niewielkiej domieszki tych składników, moja skóra i włosy zachowują się dokładnie tak samo, jak po tradycyjnych drogeryjnych łosz end gołach. Mojej skóry pod tym względem nic nie oszuka. Jest po prostu dziwna, sucha, odwodniona po SLS, błyszczy jak rybia łuska. Kolejnym mykiem producenta jest podanie składu pod dziwnym tytułem, nie wiadomo jak to odczytać, jaka jest kolejność, ale my się domyślamy

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-13 o 15:52
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:52   #189
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Falabella, co do tego mydła, to osobiście uważam, że kwalifikuje się na ten wątek, aczkolwiek miałam to w wersji białej i niestety jak dla mnie nie jest delikatne, za pierwszym, drugim użyciem mnie uczuliło, z reszta recka jest w KWC Nie raz nie dwa dziewczyny tu pokazują nie do końca czyste składy. Ja też pokazywałam to mydło i nikt się nie bulwersował, ale uszanujmy to, że jest to wątek o kosmetykach natury i ekologicznych, nie możemy na nim tolerować propagowania substancji uznanych za toksyczne dla nas, jak i środowiska naturalnego
po tych ruskich kosmetykach to ciężko poznać co jest naturalne a co nie składów też tutaj raczej nikt specjalnie nie wkleja, sądziłam że takich substancji jak sls to w nich nie ma. Jednak jak już się pojaziła tutaj taka dyskusja to się wypowiedziałam.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:00   #190
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
po tych ruskich kosmetykach to ciężko poznać co jest naturalne a co nie składów też tutaj raczej nikt specjalnie nie wkleja, sądziłam że takich substancji jak sls to w nich nie ma. Jednak jak już się pojaziła tutaj taka dyskusja to się wypowiedziałam.
Bo to nie wątek o składach, nie mamy potrzeby ich tu też wklejać, można je znaleźć w KWC, czy choćby w sklepach. Ja jednak zawsze piszę o tym, jak coś pokazuję nie do końca zjadliwego, że zawiera to czy tamto, co jest nieporządane, więc z mojej strony bez obaw
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:01   #191
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a uprawia sie ja tak samo jak buraki? wlasnie tak sobie pomyslalam, zeby zalozyc mini hodowle na wlasny uzytek


jestem hardcorem i nie rozcienczalam biala rzepe znam i bardzo lubie. Natomiast czarna rzepe widzialam pierwszy raz w zyciu i chyba nie tylko ja, bo w pracy zrobilam rozeznanie i niewiele osob wiedzialo co to za warzywo
Raczej przypomina uprawę rzodkiewek,właściwie to wysiałam i jakoś zapomniałam,myślałam że to właśnie inna odmiana rzodkiewki i porosły takie czarne mutanty.
Zresztą prawie wszystkie warzywka chodowałam w ubiegłe wakacje,ile kasy na kosmetyki zaoszczędziłam

Już planuję wysiewy na wiosnę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 17:17   #192
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Gdybyś zapoznała się dokładnie z listą składników, które nie są tolerowane na tym wątku, ten wywód byłby zbędny
Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i może lubic co mu się podoba - tyle, że to nie jest wątek o tym, co kto lubi, tylko o kosmetykach naturalnych, które nie zawierają min. sls.
Nie sądzę aby na tym wątku ktokolwiek katował się na siłe samą naturą - nie jesteśmy dewotkami, tylko świadomymi kobietami, które uznały, że z naturą im do twarzy.

Ponadto większość z nas stosuje równiez kosmetyki nienaturalne, ale nie piszemy o nich tutaj i nie wklejamy ich zdjęć, bo to nie jest miejsce dla tych kosmetyków przeznaczone.

Grzecznie i z przymrużeniem oka zwróciłam Twoją uwagę, że wkleiłaś zakup, który nie powinien się tu znaleźć. I to nie był wstęp do dyskusji o szkodliwości sls to było stwierdzenie, że jeden z produktów zawiera składnik wymieniony w 1 poście jako nietolerowany składnik kosmetyków, o których jest ten wątek .
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację o składach, już zajrzałam na bloga

Większość osób wypowiadających się w tym wątku ma świadomość składów kosmetyków i działania poszczególnych składników. Jeśli ktoś nie ma i pyta, wklejając skład- często odpowiadamy i wskazujemy składniki. W tym wątku piszemy i wklejamy kosmetyki naturalne, które nie posiadają określonych składników, dlatego zwracamy uwagę, jeśli kosmetyk z nimi się pojawi. Ten wątek to nie miejsce na uświadamianie nas czy dyskusję na temat tego jakie składniki są dobre, a które złe, nie takie jest jego założenie i cel, możesz założyć własny, w którym podzielisz się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem. W tym wątku większości użytkowniczek natura bardzo służy, oczywiście nie każdy produkt - są składniki których unikamy w naturalnych kosmetykach, ale zapewniam Cię, że nie pędzimy ślepo za trendem naturalnym, mamy wiedzę i doświadczenie, którymi się dzielimy. A decyzję każdy może podjąć sam

A Twoje uwagi względem Ani są po prostu niegrzeczne.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Falabella, to jest wątek o produktach naturalnych i nie przedstawiamy tutaj innych kosmetyków. To, że tobie SLS nie szkodzi tu nie ma nic do rzeczy. Jeśli chcesz porozmawiać o tym mydle i wymienić się doświadczeniami to znajdź do tego odpowiednie miejsce.

Nikt też tutaj nie jest ślepo zapatrzony w produkty naturalne i całą otoczkę z nimi związaną, przynajmniej ja nie zauważyłam takich osób.
dokładnie jest tak jak piszesz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:18   #193
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Raczej przypomina uprawę rzodkiewek,właściwie to wysiałam i jakoś zapomniałam,myślałam że to właśnie inna odmiana rzodkiewki i porosły takie czarne mutanty.
Zresztą prawie wszystkie warzywka chodowałam w ubiegłe wakacje,ile kasy na kosmetyki zaoszczędziłam

Już planuję wysiewy na wiosnę
to ja w takim razie zglosze sie do Ciebie po porade hodowlana jako doswiadczonego dzialkowicza tez zamierzam zrobic wysiew
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:32   #194
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2013-02-13 o 18:33
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 18:55   #195
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja pisałam o białym mydle

No właśnie, też mam takie odczucia po ghassoul, jest kłopotliwa, biała ma bardziej miękką konsystencję Miłego i owocnego testowania

Co do SLS to żeby była jasność dla wszystkich uczestniczących w wątku, polecam przeczytać jeszcze raz pierwszy post, który został utworzony przez Sicilię na potrzeby założenia pierwszej części wątku wspólnie i w porozumieniu z dziewczynami, które były na wątku od samego początku i które zaakceptowały regulamin wątku.

Cytuję fragment:

"Tu wklejamy zdjęcia i omawiamy nasze zbiory kosmetyczne oraz nowe zakupy TYLKO KOSMETYKÓW NATURALNYCH (pielęgnacja i kolorówka), a za takie uznajemy te, które mają minimum 95% składników naturalnych."

Tak więc mydło Babci kwalifikuje się, o ile można wierzyć temu, co napisał producent na opakowaniu

Czyjeś odmienne zdanie zawsze będzie w tym wątku wysłuchane i uszanowane przez większość, ale nie zyska poparcia, jeżeli jest odmienne od idei, jaka przewodzi temu wątkowi
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:07   #196
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

a ja nie lubie ghassoul bo jak dla mnie smierdzi... smierdzi mulem i stara skalą:/ i za cholere nie oge tego uzywac bo mnie mdli... niezaleznie czy dodam taki czy siaki hydrolat...jest poprostu bleee za to uwielbiam glinke biala i zielona... mam tez niebieska ale jeszcze nie probowalam

a serum lemon przez dlugi czas bylo moim ulubionym serum na noc po tym zmienionym sladzie jeszcze nie mialam okazji probowac... inna rzecz ze wielu rzeczy obecnie nie moge uzywac
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:12   #197
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Przyszła nasza paczucha z pakietem serum NuFountain (anula, olaola1 - napisałam Wam już maile ze szczegółami ) Amazon, a właściwie NuFountain, bo to bezpośrednio od nich przyszła paczucha, zaniżają kwotę na paczce (u mnie widniało tam tylko 29 dolców). Nie musiałam płacić żadnych dodatkowych opłat (ani cła ani Vat-u)
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:16   #198
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Przyszła nasza paczucha z pakietem serum NuFountain (anula, olaola1 - napisałam Wam już maile ze szczegółami ) Amazon, a właściwie NuFountain, bo to bezpośrednio od nich przyszła paczucha, zaniżają kwotę na paczce (u mnie widniało tam tylko 29 dolców). Nie musiałam płacić żadnych dodatkowych opłat (ani cła ani Vat-u)
wow... to szybciutko dostalyscie paczuche
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:20   #199
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
wow... to szybciutko dostalyscie paczuche
Wysłana 2 lutego, więc nawet szybko. Szybciej niż przewidywany termin otrzymania przesyłki zakładany przez amazona
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 19:33   #200
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wysłana 2 lutego, więc nawet szybko. Szybciej niż przewidywany termin otrzymania przesyłki zakładany przez amazona
no wlasnie... pamietalam ze ostatnio bylo na tapecie o tych serach...
to sie poczty uwinely
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:36   #201
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Przegapiłam otwarcie . Witam wszystkich
Nie było mnie kilka dni, a tu tyle stron.... Ale nadrobiłam
Przyszedł mój zestaw z Annabelle Minerals. Jestem nim zachwycona. Mam podład, korektor plus róż. Zmiana na kolorówkę naturalną jak widać w trakcie. Przyznam się szczerze, że popełniłam parę zakupów nienaturalnych.... Stwierdziłam, że skoro marzę już o czymś kilka miesięcy to nie ma sensu się powstrzymywać. Nie bić

Tonik z Noa czeka w kolejce.
Olej monoi z kokosem spowodował mega tłuszcz na włosach. Cóż niedokładnie zmyłam. Zobaczymy następnym razem


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Korah masz rację...cosik pamiętam, że zaniżyli kwotę na paczce i może dlatego nic nam nie naliczyli

na ariva.com jest -15% na wszystko
Jakiś kod trzeba wpisywać, czy coś. Chyba, że promocja już zakończona.
Jak sprawuję się ten puder 100% pure?
A miałam nic nie kupować... Jeszcze rano byłam pewna


jadzia_jadzia

U mnie sytuacja włosowa dość podobna. Od kiedy zaczęłam stosować pielęgnację naturalną nie mam już swoich pięknych loków.
Może to wina ciąży??? Ale to już rok minął.


margoltka

zakupy. Zawsze podobały mi się czarne opakowania



Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Super. Glinkę mam już długo. Z bólem ją wykańczam
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:16   #202
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Przyszła nasza paczucha z pakietem serum NuFountain. Amazon, a właściwie NuFountain, bo to bezpośrednio od nich przyszła paczucha, zaniżają kwotę na paczce (u mnie widniało tam tylko 29 dolców). Nie musiałam płacić żadnych dodatkowych opłat (ani cła ani Vat-u)
Czyli wszystko się zgadza, tak samo bylo jak zamawiałysmy z Promolcią To szybciutko doszła
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:26   #203
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czyli wszystko się zgadza, tak samo bylo jak zamawiałysmy z Promolcią To szybciutko doszła
Ja spodziewałam się jej nawet trochę wcześniej. Do mnie paczuchy z USA idą najczęściej tydzień

Tak jeszcze zapytam - to serum można przechowywać w lodówce, prawda??
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:31   #204
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

W końcu sobie ulżyłam i złożyłam zamówienie kosmetyczne. Pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy. Czuje się usprawiedliwiona, bo prawie wszystko mi się kończy, a promocja jest zbyt kusząca (lawendowa szafa).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:33   #205
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Przyszła nasza paczucha z pakietem serum NuFountain (anula, olaola1 - napisałam Wam już maile ze szczegółami ) Amazon, a właściwie NuFountain, bo to bezpośrednio od nich przyszła paczucha, zaniżają kwotę na paczce (u mnie widniało tam tylko 29 dolców). Nie musiałam płacić żadnych dodatkowych opłat (ani cła ani Vat-u)

strasznie Ci dziękuję
nie mogę się doczekac
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:34   #206
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja spodziewałam się jej nawet trochę wcześniej. Do mnie paczuchy z USA idą najczęściej tydzień

Tak jeszcze zapytam - to serum można przechowywać w lodówce, prawda??
To farciara z Ciebie

Nie można, lecz trzeba! Daj znać po testach, ciekawa jestem, co myślisz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:37   #207
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
W końcu sobie ulżyłam i złożyłam zamówienie kosmetyczne. Pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy. Czuje się usprawiedliwiona, bo prawie wszystko mi się kończy, a promocja jest zbyt kusząca (lawendowa szafa).
to ja Ciebie rozgrzeszę a Ty mnie bo tez tam dzisiaj złożyłam zamówionko
Aga kusicielka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:44   #208
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

strasznie Ci dziękuję
nie mogę się doczekac
cała przyjemność po mojej stronie Paczucha już spakowana

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To farciara z Ciebie

Nie można, lecz trzeba! Daj znać po testach, ciekawa jestem, co myślisz
Tak myślałam, ale wolałam się upewnić Dam znać jak potestuję. Sama jestem go baaaardzo ciekawa
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 21:01   #209
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość




Jakiś kod trzeba wpisywać, czy coś. Chyba, że promocja już zakończona.
Jak sprawuję się ten puder 100% pure?
A miałam nic nie kupować... Jeszcze rano byłam pewna

podbijam pytanko
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 21:29   #210
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to ja Ciebie rozgrzeszę a Ty mnie bo tez tam dzisiaj złożyłam zamówionko
Aga kusicielka
A ja siedzę na ich stronie i się głowię, co by tu wybrać.....
Co byście poleciły na "debiut" z ruskimi kosmetykami? Wstępnie wybrałam szampon Love2MIX pomarańczowy i 2 balsamy PLaneta Organica: marokański i fiński. Coś mam ochotę jeszcze dobrać :brzyda l:
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.