Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 11:49   #3931
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Chodzi o peeling z fusów kawy?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:16   #3932
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Godzinki to bym chyba nie dała rady Z jakim filmikiem masujesz ? Wkleisz linka?
że z filmem to chodziło mi o to że włączam sobie jakiś film typu komedia i wtedy masaż szybko mi zleci

a jeśli chodzi o technikę masażu to robię najczęściej kółka, w poprzek i na ukos, ale kółka to najczęściej jakoś najwygodniej mi
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:48   #3933
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Aaa, o to chodziło Ja też masuję w ten sposób
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:41   #3934
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: masaż chińską bańką

A Ja dziś mam zakwasy od szarpania
Fakt, miejsce pod pośladkami jest trudne do złapania... Fusy z kawy- też stosowałam, nawet kiedyś zbierałam zmielone ziarna z ekspresu. Efekt super i bardzo pomaga (kofeina spala tłuszcz), ale nie mogłam znieść tego zapachu na skórze. Próbowałam z zapachowymi olejkami, ale aromat kawy jest tak intensywny, że nic go nie zamaskuje
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:16   #3935
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: masaż chińską bańką

A tymi fusami robi się po prostu peeling? Mnie kiedyś znajoma kosmetyczka mówiła o skuteczności kąpieli w kawie. Robiłam bardzo mocny napar z najtańszej kawy mielonej (połowy opakowania), wlewałam do wanny i dolewałam wodę z kranu (tylko tyle żeby nogi były zanurzone) ale woda musiała być maksymalnie ciepła- na tyle na ile jest się w stanie wytrzymać. Efekt był ale skutki uboczne w postaci popękanych naczynek (skłonności genetyczne) również
To elektryczne urządzenie do masażu działające jak bańka mam ale nie starcza mi wytrwałości. Bardzo dobre efekty daje endermologia, na którą znowu zaczynam chodzić. W moim przypadku, przy zaawansowanym cellulicie efekt zadowalający osiągam przy ok.20 zabiegu... czyli po 1,5 m-ca.
A czy któraś próbowała zabiegu lipo royal? To jest dużo droższa metoda niż endermologia ale chciałabym zrobić 2-3 zabiegi na tzw. bryczesy bo szczególnie na jednej nodze w tym miejscu mam makabryczny cellulit
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:29   #3936
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: masaż chińską bańką

Kama, ja robiłam peeling kawowy w ten sposób, że na garstkę kawy (na dłoni) lałam żelowy olejek do kąpieli (można też dodać oliwę z oliwek, lub zwykłą oliwkę do ciała) i masowałam ciało przez parę minut. Nie polecam zwykłego żelu pod prysznic, bo zaczyna się pienić i peeling nie jest tak intensywny.
Już po pierwszym "zabiegu" skóra była wyraźnie naprężona i gładsza. W sumie to polecam, ale sprzątanie po akcji i zapach może skutecznie zniechęcić :P
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 20:21   #3937
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

A fusy bierzecie takie od razu z paczki czy zaparzone ?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 18:08   #3938
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A fusy bierzecie takie od razu z paczki czy zaparzone ?

ja z paczki(kupuje najtansza kawe) - bardziej trą wtedy, zaparzone sa delikatniejsze
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 18:24   #3939
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Dzięki, do tej pory czytałam o zaparzanych fusach, dlatego spytałam Rzadko piję kawę, średnio raz na dwa tygodnie, dlatego też nie chciałoby mi się parzyć specjalnie do peelingu. Jutro na zakupach kupię jakąś tanią kawę i będę robiła peeling pośladków i miejsca pod pośladkami. Mam nadzieję, że wspomoże to bańki O efektach dam znać
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 08:23   #3940
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: masaż chińską bańką

Hej dziewczyny,mam do Was pytanie.
Jak wiadomo na cvellulit z masażami im częściej tym lepiej.Tylko czy na pewno? Bo wprowadziłam w życie taki plan - jeden dzień masaż bańką,następny dzień masażerem z Rossmanna,kolejny znowu bańką i tak w kółko. Tylko chcę się upewnić,czy to aby na pewno jest bezpieczne?
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 09:20   #3941
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: masaż chińską bańką

ja tak robię i nic mi nie jest

to są raczej dwa różne typy masaż także spokojnie, zresztą możesz obserwować swoją skórę i sama stwierdzić.
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 09:31   #3942
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Kalou, widzę że ćwiczysz podobne ćwiczenia co ja Powiedz mi, jogę też uprawiasz w domu czy chodzisz gdzieś na zajęcia? Czy to może z Jillian też ;>?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 10:04   #3943
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez kalou88 Pokaż wiadomość
ja tak robię i nic mi nie jest

to są raczej dwa różne typy masaż także spokojnie, zresztą możesz obserwować swoją skórę i sama stwierdzić.
Ok dzięki
Po pierwszym użyciu masażera pojawiły mi się siniaki,bo trochę przesadziłam i teaz czekam aż zejdą
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 11:43   #3944
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Kalou, widzę że ćwiczysz podobne ćwiczenia co ja Powiedz mi, jogę też uprawiasz w domu czy chodzisz gdzieś na zajęcia? Czy to może z Jillian też ;>?
w domku ćwiczę z jillian albo inne jak mi się zachce

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Ok dzięki
Po pierwszym użyciu masażera pojawiły mi się siniaki,bo trochę przesadziłam i teaz czekam aż zejdą
na początku też miałam siniaczki a teraz już wgl, dziś mój ostatni 12 masaż 2 serii
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 09:04   #3945
pinao9
Przyczajenie
 
Avatar pinao9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: masaż chińską bańką

i jak oceniasz efekty ?
pinao9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 09:47   #3946
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Wczoraj wieczorem robiłam trzeci regularny masaż. Po masażu zrobiłam sobie peeling z fusów kawy, niezaparzonych, tylko takich zwykłych, zmielonych + żel pod prysznic. Jak osuszyłam skórę to wtarłam w nią serum chłodzące antycellulitowe Eveline . Pupa i uda o takich zabiegach były zaczerwienione
Dzisiaj rano wstaję, oglądam pupę i... nie wiem czy pogorszyło mi się z widzeniem, ale widzę mniej cellulitu
Jestem szczupła, ale mam cellulit już jakieś 7 lat, ponadto od 4 lat faszeruję się antykoncepcją hormonalną i pomimo regularnych ćwiczeń od dwóch miesięcy mojego cellulitu prawie nic nie ubyło, a tu taka niespodzianka
Jestem zmotywowana by kontynuować bańki dalej
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 10:45   #3947
FemmeTimide
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 9
Dot.: masaż chińską bańką

Hej dziewczyny

Od niedawna robię squaty na pupę, ale niestety mam cellulit na tyłku i udach co nie fajnie wygląda. Na pewno przez bieganie stan cellulitu poprawił mi się, ale jeszcze nie jestem zadowolona.

Od jakiegoś czasu czytam różne artykuły i fora na temat baniek chińskich. I zdecydowałam się w najbliższym czasie je zakupić. Stąd moje pytanie: ile razy w ciągu tygodnia powinnam go wykonywać? czy to codziennie?
I np. robić masaż banką z użyciem oliwki, a potem nakładać balsam np. z serii eveline?

O tym peelingu kawowym oglądałam program i babeczka robiła sobie właśnie z fusów kawy, a potem owijała się folia spożywczą na pól godziny.
FemmeTimide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 10:50   #3948
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

Codziennie nie powinno się wykonywać masażu bańkami. Najlepszy czas to co 2-3 dni Masaż dobrze jest wykonać z oliwką, bo wtedy bańki się lepiej przesuwa Po zabiegu można nałożyć balsam, ja tak robię
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 08:57   #3949
jakwino
Raczkowanie
 
Avatar jakwino
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 222
Dot.: masaż chińską bańką

Femme Temide ja robię co kilka dni 2-3x w tyg jak mi się przypomni Na pierwszą warstwę kładę czarne serum Ziaji Rebuild, potem dowalam oliwki do masażu Ziaji i masuje najpierw jedną potem drugą nogę i pośladki.
Wczoraj po bańce przejechałam jeszcze trochę takim masażerem niebieskim z wypustkami (w Rossmanie sto lat temu kupiłam)
I nie wiem czy to możliwe, ale po tym czwartym masażu (+troszkę biegania, ćwiczeń w domu a od 3 dni siłownia) widzę chyba jakiś efekt. Musze foto zrobić i porównać, ale mam wrażenie że coś się zmienia.
jakwino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 09:59   #3950
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez pinao9 Pokaż wiadomość
i jak oceniasz efekty ?
jestem bardzo zadowolona, największa poprawa przód ud, cellulit jeszcze jest ale 70 % mniejszy, został w zasadzie trochę na pupie i pod pupą tam najtrudniej mi go zabić :/

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem robiłam trzeci regularny masaż. Po masażu zrobiłam sobie peeling z fusów kawy, niezaparzonych, tylko takich zwykłych, zmielonych + żel pod prysznic. Jak osuszyłam skórę to wtarłam w nią serum chłodzące antycellulitowe Eveline . Pupa i uda o takich zabiegach były zaczerwienione
Dzisiaj rano wstaję, oglądam pupę i... nie wiem czy pogorszyło mi się z widzeniem, ale widzę mniej cellulitu
Jestem szczupła, ale mam cellulit już jakieś 7 lat, ponadto od 4 lat faszeruję się antykoncepcją hormonalną i pomimo regularnych ćwiczeń od dwóch miesięcy mojego cellulitu prawie nic nie ubyło, a tu taka niespodzianka
Jestem zmotywowana by kontynuować bańki dalej
Brawo!! wystarczy się zaprzeć i efekty będą, miałam talk samo u siebie, walczę na wszystkich frontach i jak tylko widzę małą zmianę to jestem zachwycona

Dziś mam wolnę więc pobawię się w różne zabiegi

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez FemmeTimide Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Od niedawna robię squaty na pupę, ale niestety mam cellulit na tyłku i udach co nie fajnie wygląda. Na pewno przez bieganie stan cellulitu poprawił mi się, ale jeszcze nie jestem zadowolona.

Od jakiegoś czasu czytam różne artykuły i fora na temat baniek chińskich. I zdecydowałam się w najbliższym czasie je zakupić. Stąd moje pytanie: ile razy w ciągu tygodnia powinnam go wykonywać? czy to codziennie?
I np. robić masaż banką z użyciem oliwki, a potem nakładać balsam np. z serii eveline?

O tym peelingu kawowym oglądałam program i babeczka robiła sobie właśnie z fusów kawy, a potem owijała się folia spożywczą na pól godziny.
ja osobiście bardzo polecam bańki, mam za sobą dwie serie i jestem zadowolona cellulit mniejszy o jakieś 70-80%. oczywiście nie tylko bańkami żyję ale wiem że one bardzo pomagają ja osobiście robię masaż co drugi dzień po pół godziny na jedną stronę, przed masażem prysznic lub peeling, używam oliwki z Ziaji takiej pomarańczowej antycell a po masażu czasem wklepuje jakieś serum.

ważne żebys nie robiła dłuższych przerw w masażach niż 3 dni

a folią też się owijam, używam do tego koncentratów z bingospa, ale chyba zainwestuję w guam jak mi się skończą
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:30   #3951
1Aniulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 32
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Codziennie nie powinno się wykonywać masażu bańkami. Najlepszy czas to co 2-3 dni Masaż dobrze jest wykonać z oliwką, bo wtedy bańki się lepiej przesuwa Po zabiegu można nałożyć balsam, ja tak robię
nie dobrze tylko: Masaż bańką MUSI być z dużą ilością oliwki !
__________________
Wygraj iPada i Ciesz Się Wymarzoną Sylwetką
Sprawdź Jakie To Proste
1Aniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:37   #3952
1Aniulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 32
Dot.: Cudowne Bańki Chińskie

a można o zdjęcie ?
jakie ruchu były wykonywane ?
jak długo trwał masaż ?
czy był odczuwalny bół ?
__________________
Wygraj iPada i Ciesz Się Wymarzoną Sylwetką
Sprawdź Jakie To Proste
1Aniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:42   #3953
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Cudowne Bańki Chińskie

Cytat:
Napisane przez 1Aniulka Pokaż wiadomość
a można o zdjęcie ?
jakie ruchu były wykonywane ?
jak długo trwał masaż ?
czy był odczuwalny bół ?
Niestety zjecia w tym momencie nie mam jak zrobic. Takie "nierownosci" pojawiaja sie glownie przy siadaniu po turecku na zewnetrznej stronie ud. Jedno udo staralam sie macowac 15 min, ruchy gora -dol, dol-gora. Odczuwalam bol przy pociagnieciach, cialo z czasem zaczelo sie przyzwyczajac. Pomozesz ;>
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 18:21   #3954
Marzena2182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: masaż chińską bańką

Trzeba kupić komplet 5 szt.
Marzena2182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:50   #3955
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Codziennie nie powinno się wykonywać masażu bańkami. Najlepszy czas to co 2-3 dni Masaż dobrze jest wykonać z oliwką, bo wtedy bańki się lepiej przesuwa Po zabiegu można nałożyć balsam, ja tak robię
Codzienny masaż jest jak najbardziej możliwy.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:19   #3956
popcult
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

Cześć dziewczyny. Nie udzielam się na forum, wystarczy mi czytanie od deski do deski tego co chcę się dowiedzieć. Przeczytałam cały wątek o bankach, zajęło mi to parę dni. Dlaczego szukałam takiego tematu? Po kolei: po zimie zauwazylam przyrost wagi w postaci ogromnego brzucha. Nogi i tyłek mam szczupłe. Z różnych ćwiczeń wybrałam hula hop. Efekt po 2 miesiącach 10 kg mniej, 8 centymetrów w talii, po 6 w pępku, biodrach i tylku. Wyrzeźbiony brzuch, bo kręci się na spiętym. Ale zauwazylam też, ze miesnie wypchnely mi na tylku i udach cellulit. Udałam się do gabinetu, zapytać co mi mogą polecić na problem. Pani odrzekła, że dobre jest żelazko, ale żeby przygotować skórę, zrobi mi masaż ud bańką. Powiedziała, że będzie boleć. Nie mam skłonności do siniaków, naczynek, etc. pani stwierdziła też, że skórę mam jędrną. Najpierw zrobila mi masaż manualny, a potem zaczela tylna strone ud do gory i WRACAJĄC DO DOLU. Bardzo bolało, ale ona stwierdziła, że musi boleć i że będą siniaki. Jak masowala mi przód, błagałam żeby nie masowala wewnętrznej strony, a ona że żeby był efekt to ma teraz lepszy dostęp do tej części to ją wymasuje. Ja wtedy jeszcze nic nie wiedziałam o bankach, zaufałam masażystce. Do domu ledwo się dowlokłam. Zaczęłam czytać ten watek. Zdjęłam ubranie. Nogi sine i obolałe, nie mogłam się dotknąć.Na drugi dzień prawdziwy szok: nad kolanem krwiak i obrzęk, noga jak balon. No i zaczęłam się ratować, choć myślałam żeby iść na izbe przyjec. W razie jakby jakiś zakrzep wzięłam aspirynę, rutinoscorbin, obejrzalam projekt masaż na yt i pomału w wannie przemasowalam sobie te spuchnieta, obrzmiałą nogę, delikatnie, bo bolało. Na drugi dzień opuchlizna zeszła, a nogi straciły prawie czarny kolor. Chyba mnie masowala nad kolanem bo po tygodniu gdy inne siniaki zniknęły, to tam mam takie bolące fioletowe miejsce. Z tyłu ud jest zgrubienie, jakiś guz. Oczywiście ręcznie masuję nogi nadal, miałam je przyzwyczajone do masażu takim masazerem z wypustkami. Wiem, że mój przypadek jest odosobniony, miałam pecha, ale poszłam do apteki, kupiłam bańki i będę robić sobie sama masaż. Wnioski już wyciągnęłam po 127 stronach masowalam już 2 razy i zero siniaków. Staram się przyjmować pozycję taką, żeby bańkę pchać, a nie ciągnąć. Przepraszam za długiego posta, ale nie mam się komu wyżalić. Wybaczycie?
popcult jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 21:04   #3957
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: masaż chińską bańką

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4123676 9]Codzienny masaż jest jak najbardziej możliwy.[/QUOTE]

Na ulotce było napisane żeby nie masować się codziennie
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 11:22   #3958
jakwino
Raczkowanie
 
Avatar jakwino
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 222
Dot.: masaż chińską bańką

popcult to ja Ci szczerze współczuję, na jakąś rzeźniczkę trafiłaś :/ mam nadzieję, że nogi ci szybko wrócą do zdrowia i nie będzie żadnych skutków ubocznych tak nieumiejętnego masażu... masakra!! chyba bym tam wróciła, pokazała nogi i zażądała zwrotu kasy i zapewniła że rozsiejesz reklamę wszędzie gdzie sie da....

Ja coś ostatnio czasu i weny nie miałam, ale że pogoda znowu barowa to może wieczorem mi sie uda po siłowni coś pomasować
jakwino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:06   #3959
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: masaż chińską bańką

jej, wspolczuje.... co za niekompetentna baba.... przede wszystkim dlaczego masowala Cie W DÓŁ?!?!?!?!?!?!?! trzymaj sie...i nie zniechecaj sie bo jestem po 3 miesiacach (leci 4) masazy 3x w tyg i cell mniejszy o 80% a jak cos to moze znajdz kogos lepszego buziaki i powodzenia!
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 16:19   #3960
popcult
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

Gdybym wcześniej wiedziała, że masować się można bańką samemu Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, po lekturze wątku będę się masować w domu. Żeby nie było- masaż manualny wykonany przez panią bardzo przyjemny, ona sama uprzejma, zapytałam ją, czy robiła kurs masażu bańką, potwierdziła. Może za bardzo się przyłożyła, ale chyba też źle masowala, bo skąd ten obrzęk, robiła góra dół. To był chyba stan zapalny, trzy dni gorące, fioletowo-czerwone nad kolanem z tyłu i z wewnątrz. Myślałam żeby reklamować, ale nie na początku, bo wtedy w szoku ratowałam nogę, a teraz siniaki są żółte. Na szczęście chyba nic poważnego się nie stało. A w ogóle cellulitu nie mam po wewnętrznej stronie ud, tylko 2 stopnia na pupie i 1 stopnia po zewnętrznej stronie ud. Nogi mam umięśnione, jestem od 2 miesięcy szczupła. Schudłam 10 kg i masowałam się masażerem z wypustkami, ale to chyba za mało żeby ruszyć cellulit, więc myślę, że bańka robiona w domu powinna mi pomóc. Odezwę się jak zauważę jakiś efekt. I żeby nie było niedomówień- szanuję masażystów kompetentnych i wiem jak bardzo relaksujący może być taki masaż. Dzięki temu wątkowi już 2 razy masowałam, stosunkowo mocno i odrywając bańkę po każdym pociągnięciu. Pozdrawiam was dziewczyny i walczcie, ja też będę. Dziękuję za wpisy, dzięki którym pomogłyście mi swoimi wskazówkami
popcult jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.