Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 08:20   #4081
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niestety to grubsza sprawa, której nie rozwiąże się w kilka lat
Już to kiedyś chyba pisałam, ale się powtórzę uważam, że w szkołach zamiast jakichś tangensów czy innych nieprzydatnych bzdur powinni uczyć ekonomii, zasad kredytów itp. może wtedy społeczeństwo byłoby bardziej uczulone na wongi i inne takie providenty
Zamiast religii, której są obecnie już dwie godziny w tygodniu powinni dzieciakom tłumaczyć świat, że tak powiem doczesny. Ostatecznie, wyznanie to sprawa prywatna, a szkoły podobno (w teorii) są świeckie. I publiczne.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-02-29 o 08:22
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:22   #4082
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ten pędzel to spadł mojej ale ona go zdezynfekowała, specjalnie patrzyłam. Zresztą wszystkie pędzle dezynfekowała przy mnie zanim zaczęła. Tyle dobrego.
ale numer, kurczaki byłyście we CZY w jednym miejscu i nie spotkałyście się na kawie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:25   #4083
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5652670 3]Zamiast religii, której są obecnie już dwie godziny w tygodniu powinni dzieciakom tłumaczyć świat, że tak powiem doczesny. Ostatecznie, wyznanie to sprawa prywatna, a szkoły podobno (w teorii) są świeckie. I publiczne.[/QUOTE]

Nawet o tym nie wspominaj, bo mi ciśnienie skoczy myślę, że wkrótce zwiększą liczbę zajęć z religii do 1 godziny dziennie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:27   #4084
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Tylko jakoś się nie mówi że niektórzy ludzie na tych kredytach zarobili. Szczególnie Ci co spłacili wcześniej niż powinni. Mój kolega jest nadal do przodu w stosunku do tego jakby wziął ten sam kredyt w złotówkach. Ale ludzie nie potrafią sobie tego policzyć i płaczą tylko że ratę mają większą niż na początku.
No ludzie po prostu nie wiedzą, że te kredyty opierają się na spekulacji walutą, stąd są bardzo ryzykowne i niepewne. I to jest ta cena za zysk kiedy waluta chodzi nisko albo cały czas na tym samym poziomie.
Uwierz, tzw. zwykły zjadacz chleba nie ma o tym bladego pojęcia.
Ludzie w większość to kompletni ingoranci. Widzę to w mojej 'działce' (księgowość, podatki). Mogłabym książkę napisać.
A część to cwaniaki, którzy wiedzieli, że ryzykują biorąc kredyt w obecej walucie, a teraz krzyczą 'oszukali', bo chcą ugrać pomoc fisnansową dla siebie.
Problem jest złożony.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:28   #4085
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Hej laski

Irmina mam to samo odn kiecek



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niestety to grubsza sprawa, której nie rozwiąże się w kilka lat
Już to kiedyś chyba pisałam, ale się powtórzę uważam, że w szkołach zamiast jakichś tangensów czy innych nieprzydatnych bzdur powinni uczyć ekonomii, zasad kredytów itp. może wtedy społeczeństwo byłoby bardziej uczulone na wongi i inne takie providenty
zgadzam sie w 100% i jeszcze podstaw zdrowego zywienia i pierwszej pomocy.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:28   #4086
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nawet o tym nie wspominaj, bo mi ciśnienie skoczy myślę, że wkrótce zwiększą liczbę zajęć z religii do 1 godziny dziennie
Może tak być
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:28   #4087
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, wiem "że to tylko rybek" ale smutno mi
one są takie przyjacielskie, jak się tylko wchodzi do pokoju podpływają i machaja ogonkiem, uwielbiam bojowniki, niestety żyją ok dwóch lat


Wiesz, nie uwierzyłabym, jakbym kiedyś nie widziała takiego obrazka.
Dwulatek miał łożeczko postawione przy szafie w akwarium. Wodził paluszkiem i po prostu ta rybka za nim pływała i robiła różne obroty. To było bardzo zabawne. Taka tresowana rybka jak piesek.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-29 o 08:30
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 08:31   #4088
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

system bankowy przeżarty patologią. w 100% z tym zgadzam. najbardziej nagłośniona patologia na naszym rodzimym podwórku- kredyty we frankach. mam świadomość tego, że dla wielu ludzi jest to dramat. ale gdzie ludzie mieli głowy podpisując takie umowy?
na karku
sama mam kredyt we frankach, nikt nie jest jasnowidzem, nie wiadomo było jak to będzie za lat 10, ale też nie ma takiej tragedii jaką przedstawiają media

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wiesz, nie uwierzyłabym, jakbym kiedyś nie widziała takiego obrazka.
Dwulatek miał łożeczko postawione przy szafie w akwarium. Wodził paluszkiem i po prostu ta rybka za nim pływała i robiła różne obroty. To było bardzo zabawne. Taka tresowana rybka jak piesek.
dokładnie !
a jak się palec zostawiło w jednym miejscu podskakiwał do niego ..

muszę wyszorować akwarium i czekać na nowego rybka

no jakoś z drugiego, większego akwa rotacja rybek nie jest w stanie mnie aż tak zasmucić
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:33   #4089
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

W Estee wrócił świąteczny zestaw mini błyszczyków za 112zł

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Hej laski

Irmina mam to samo odn kiecek





zgadzam sie w 100% i jeszcze podstaw zdrowego zywienia i pierwszej pomocy.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:34   #4090
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na karku
sama mam kredyt we frankach, nikt nie jest jasnowidzem, nie wiadomo było jak to będzie za lat 10, ale też nie ma takiej tragedii jaką przedstawiają media
Nie tyle media, co inni kredytobiorcy. Tak szczerych jak Ty jest niezbyt wielu. Wielu jęczy, bo cynicznie udają, że nie wiedzieli, że raty będą tak niestabilne i że nie zdają sobie sprawy, że przez parę ładnych lat zyskiwali płacąc mniejsze raty niż np. kredytobiorcy płacących w złotówkach. Myśleli że pojęczą, popłaczą i dobry wujaszek Jaruś razem z Andrzejkiem uratują tyłki. Za pieniądze podatników.
Ale chyba niestety nic z tego nie będzie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:34   #4091
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

no niech mi S wysyła perfjumy, nooo
w trakcie przygotowania som, a ja niecierpliwa, nie mam się czym psikać
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 08:35   #4092
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Leo w końcu dostał Oscara
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:35   #4093
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5652726 3]Nie tyle media, co inni kredytobiorcy. Tak szczerych jak Ty jest niezbyt wielu. Wielu jęczy, bo cynicznie udają, że nie wiedzieli, że raty będą tak niestabilne i że nie zdają sobie sprawy, że przez parę ładnych lat zyskiwali płacąc mniejsze raty niż np. kredytobiorcy płacących w złotówkach. Myśleli że pojęczą, popłaczą i dobry wujaszek Jaruś razem z Andrzejkiem uratują tyłki. Za pieniądze podatników.
Ale chyba niestety nic z tego nie będzie.[/QUOTE]
masz rację
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:37   #4094
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No ja kurdupelos. Dostałam gratis uczulenie

Cieszę się, że jesteś zadowolona wyglądałam za Tobą, ale siedziała już jakaś blondynka patrząca na mnie z góry, więc uznałam, że to nie Ty kosmetyczka z EL ma fajny próg, bo w salonach firmowych jest od 390zł

Nie, nie

Generalnie sama sobie jestem winna ale zacznę od początku. Według mnie warto było iść na pielęgnacje marki Dior. Kojarzę konsultantkę, kiedyś mi doradzała zakup w S. w SCC, rudawe włosy, sympatyczna. Oczywiście polecała mi Dream Skina i kolejnej kobiecie też Opowiadała o każdym produkcie, mówiła co warto, a co nie dla mojej skóry nabyć. Za każdym razem odkażała dłoń. Na końiec spisała produkty i zachęcała miło do zakupu. Oczywiście mam iść do perfumerii bo czeka tam na mnie upominek plus do zakupu mogę otrzymać dwa prezenty mini Miss Dior i kosmetyczkę z mini różem i nową mini bazą Forever.

Następnie czekał mnie makijaż Givenchy i zaczęła się jazda bez trzymanki, bo mogłam prosić na wstępie o zdezynfekowanie pędzli i produktów, ale naiwnie sądziłam, że makijażystka to uczyniła. Generalnie pomalowała mnie tak, że wstyd było się ludziom pokazywać. Na odwal się to miło powiedziane. Sugerowałam, że używam 4, zostałam pomalowana pokładem w odcieniu 1, słyszę podczas malowania o za jasny, ale nie szkodzi utleni się... W skrócie podkład źle nałożony, korektor za ciemny, rzęsy sklejone, cień nałożony bez bazy byle jak, szminkę by mi dwulatka lepiej pacnęła. Ale uwaga uwaga hitem było wymienianie się pędzlami między stanowiskami, pech chciał, że pędzel spadł na ziemię i co babeczka od Guerlain spokojnie malowała babkę obok... Może tylko ja jestem taka zboczona na punkcie higieny, ale miałam ochotę uciekać. Z lekcji makijażu nowej wiedzy nie wyniosłam.

Oczywiście padło pytanie co podoba mi sie najbardziej, co chcę kupić to dostanę upominek. Poszła ze mną do S. odnalazła puder i kazała dać gratis (dostałam mini krem BB, mini podkład The Balm i próbkę Dhalii Divin, luzem) W między czasie zaczęła mnie piec twarz jak cholera. Myślę sobie pewnie z gorąca. Ok czas na zakupy z Diora, nikt o upominku nie wspomina, przyczłapała czarna od Diora i nie potrafi znaleźć produktów, ale z odsieczą konsultantki ze Smashboxa udało się. Idzie ze mną do kasy i z namaszczeniem wręcza mi kosmetyczkę do zakupów, pytam czy to ta z mini różem. Oczywiście okazała się pusta. Rzuciła mi ściemę, że tylko takie są do zakupu, to pytam czemu dwa inne gratisy pokazywała druga konsultantka. No to lata po zapleczu, mowi nie ma skończyły się, ale widząc moją minę zapyta koleżanki w Beauty Labie. Wróciła na zaplecze z miną cierpiętnicy wytargała kosmetyczkę i z wielkim fochem mi ją dała, mówiąc że mini Miss Dior jest od zakupu za 500zł. Uwielbiam jak mnie ktoś okłamuje. Przy okazji zleciały się konsultantki wypytywać co za dziwy się dzieją. Dodam, że gdybym nic nie kupiła nic bym nie dostała.

Maksymalnie zniesmaczona wróciłam do domu, twarz mnie piecze konkret, zrobiłam demakijaż i wyglądam jak Apacz w krainie czarów, boję się co będzie jutro bo już mnie wypryszcza przepraszam za elaborat. Czuję się jak ostatni frajer, mam ochotę zwrócić całe zakupy i wsadzić twarz do lodówki.
współczuje wrażeń
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:39   #4095
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale numer, kurczaki byłyście we CZY w jednym miejscu i nie spotkałyście się na kawie
Korinka była godzinę wcześniej. A ja i tak nie miałam czasu na kawę więc się nawet nie umawiałam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:42   #4096
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

współczuję dziewczyny przeżyć z makijazystkami w S.
ja w życiu bym się nie zdecydowala na skorzystanie z makijazu w takim dniu, nigdy.
dostałam się jakiś czas temu do kampanii promującej konturowanie twarzy w Sephorze, chyba z 10 zaproszeń na darmowe 30min szkolenie z konturowania + paletę smashboxa i jak widziałam jakimi pędzlami malują koleżankę. obrzydlistwo.
ja muszę mieć czyściutkie pędzle, jeden jedyny raz się skusiłam na położenie różu zdezynfekowanym pędzlem i miałam tyle pryszczy w tych miejscach, takie grudy. fuj.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:42   #4097
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość





a co Ty tak rano wstałaś



dzięki dziewczyny, wiem "że to tylko rybek" ale smutno mi
one są takie przyjacielskie, jak się tylko wchodzi do pokoju podpływają i machaja ogonkiem, uwielbiam bojowniki, niestety żyją ok dwóch lat
Ja też miałam i kochałam jak pupila
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:44   #4098
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5652726 3]Nie tyle media, co inni kredytobiorcy. Tak szczerych jak Ty jest niezbyt wielu. Wielu jęczy, bo cynicznie udają, że nie wiedzieli, że raty będą tak niestabilne i że nie zdają sobie sprawy, że przez parę ładnych lat zyskiwali płacąc mniejsze raty niż np. kredytobiorcy płacących w złotówkach. Myśleli że pojęczą, popłaczą i dobry wujaszek Jaruś razem z Andrzejkiem uratują tyłki. Za pieniądze podatników.
Ale chyba niestety nic z tego nie będzie.[/QUOTE]

No dokładnie. Jęczą bo chcą coś ugrać.
A nie przeszła jakaś ustawa że banki mają przewalutowywać po innym kursie niż jest teraz?
Wujek Jaruś z wujkiem Andrzejem sypnęli kasą ojcu dyrektorowi i zwiększyli fundusz kościelny to na inne rzeczy już brakuje.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:44   #4099
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam się w ten senny poranek. Próbowałam nadrobić, ale nie wyszło

Malinum szczerze współczuję

Amyz życzę zdrowia

Boskiemu DiCaprio serdecznie gratuluję i chętnie bym wyściskała

Reszty nie doczytałam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-02-29 o 08:55
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 08:46   #4100
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W Estee wrócił świąteczny zestaw mini błyszczyków za 112zł

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------





ciesze sie z oskara dla Leo i dla http://www.filmweb.pl/film/Nied%C5%B...7-2014-726367#

o małym niedzwiadku

pr óbowałam w ramach experymentu born this way z jesiennego brokuła i nałożony jajem świetnie się trzyma a przede wszystkim nie podkreśla skórek a daje dobre krycie. szkoda że mam za ciemny odcień wolałabym porcelane
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:46   #4101
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Witam się i lece nadrabiać, widzę że nastroje typowo poniedziałkowe

Tomama u mnie też rutyny nie ma, czasęm tęsknie do tego


podłych sąsiadów współczuję, pamiętam jeszcze jak sąsiedztwo potrafi psuć przyjemność zwykłego życia

dziś kolejny dzień migreny, boli mnie kostka, że chodzić nie mogę i na dodatek jeszcze Bojo wybrał się na tamten świat .. staruszek był ale taki fajny rybek

ojej współczuję straty rybki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:46   #4102
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5652736 3]Leo w końcu dostał Oscara [/QUOTE]


__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:46   #4103
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dzień dobry
Miłego dnia dziewczyny!

Ja dziś będę miała urwanie głowy, więc będzie mi ciężko być z Wami na bieżąco
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:48   #4104
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam się z sennego poranka. Próbowałam nadrobić, ale nie wyszło

Malinum szczerze współczuję

Amyz życzę zdrowia

Boskiemu DiCaprio serdecznie gratuluję i chętnie bym wyściskała

Reszty nie doczytałam
hej
do ściskania Leo byłaby niezła kolejka
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:48   #4105
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Witam się z sennego poranka. Próbowałam nadrobić, ale nie wyszło

Malinum szczerze współczuję

Amyz życzę zdrowia

Boskiemu DiCaprio serdecznie gratuluję i chętnie bym wyściskała

Reszty nie doczytałam

już mi trochę lepiej bo wypiciu litra mięty
dziewczyny nie denerwujcie się z rana na politykę i takie tam bo nie ma to sensu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:48   #4106
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Miłego dnia dziewczyny!

Ja dziś będę miała urwanie głowy, więc będzie mi ciężko być z Wami na bieżąco
Witam
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:49   #4107
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Miłego dnia dziewczyny!

Ja dziś będę miała urwanie głowy, więc będzie mi ciężko być z Wami na bieżąco
Hej

u mnie też już się rozkręca
To miłego

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam
hej
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:50   #4108
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
hej
do ściskania Leo byłaby niezła kolejka
Oj tak
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:50   #4109
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

a Leo to mógłby mnie gwałcić w krzakach non stop i uważam to od czasu jak zagrał w "Romeo i Julii"
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 08:51   #4110
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dziewczny, te które zgłaszały reklamacje bronzera w boxie, dostałyście 20zł za dwa zamówienia, czy za jedno??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.