Porównanie dwóch - którą wybrać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 18:42   #31
asta_jb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Mi się bardziej podoba na Tobie suknia nr 1 !
asta_jb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:10   #32
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Mnie się dużo bardziej podoba 1 !
Czy mogę prosić o stronę internetową, gdzie znajdę sukienkę?
Niestety ze względu na projekt własny Pani krawcowej sukni nie ma dostępnej na www. Jedynie w Atelier.
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:10   #33
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Zdecydowanie nr1
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:19   #34
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Myślałam, że będę należała do grona kobiet które założyły suknię i były pewne na 100%. Ja niestety nie i wiem, że tak nie będzie. Bo jest ich mnóstwo. Suknia numer 1 od AG była jedną z pierwszych jakie miałam na sobie, a suknia nr 2 Pronovias ostatnią ;-) Więc teraz przymierzę znowu jedną i drugą i zadecyduje....

Myślałam, że będzie łatwiej. Połowa mojej rodziny jest za 1, a połowa za 2! Ja też sama nie umiem się zdecydować. Na szczęście mam zdjęcia i na nich się opieram. Ile ludzi tyle opinii...
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 19:40   #35
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
Myślałam, że będę należała do grona kobiet które założyły suknię i były pewne na 100%. Ja niestety nie i wiem, że tak nie będzie. Bo jest ich mnóstwo. Suknia numer 1 od AG była jedną z pierwszych jakie miałam na sobie, a suknia nr 2 Pronovias ostatnią ;-) Więc teraz przymierzę znowu jedną i drugą i zadecyduje....

Myślałam, że będzie łatwiej. Połowa mojej rodziny jest za 1, a połowa za 2! Ja też sama nie umiem się zdecydować. Na szczęście mam zdjęcia i na nich się opieram. Ile ludzi tyle opinii...
chyba powinnaś przymierzyć jeszcze inną sama mówisz, że jest ich mnóstwo może znajdziesz akurat taką, która łączy w sobie najlepsze rzeczy z tych obu i jeszcze pasuje do niej welon jak po pierwszej nadal szukałaś kolejnej to znaczy, że od początku miałaś do niej wątpliwości. A jak mierząc ostatnią myślałaś o pierwszej to też jej dobrze nie wróży

ktoś tu pisał, że rękawy z tiulu wysmuklają ramiona - nic bardziej błędnego! już lepszą opcją jest brak rękawów bo jednolicie białe ręce to grubsze ręce na takiej samej zasadzie jak opalone wydają się bardziej smukłe od bladych. W tej drugiej sukience tiul sprawdza się tylko temu, że jest pokryty w odpowiednich miejscach matową koronką, a cała uwaga skierowana jest na satynę. Nie jestem zwolenniczką satyny, ale myślę, że w tej sukience to dość pożądany w Twoim przypadku zabieg połączenia tych tkanin, który fajnie odciąża ramiona. Błysk jest na pierwszym planie a ramiona na drugim naprawdę wiem co mówię, bo przez cały okres studiów pracowałam w salonie ślubnym.
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 22:03   #36
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Zdecydowanie numer 1. W 2 ramiona wyglądają na masywniejsze. Poza tym... 1 jest po prostu ładniejsza
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 23:44   #37
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

1
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 01:52   #38
gurlsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 85
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

dla mnie sukienka atelier jest ładniejsza, ma ciekawszy projekt, ale to w sukience pronoviasa prezentujesz się lepiej. nie lubię takiej koronki, nie lubię błyszczących materiałów, zupełnie mi się nie podoba - ale wyglądasz lepiej.
być może, skoro nadal nie czujesz do końca żadnej z nich, powinnaś jeszcze szukać dalej?
gurlsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 07:46   #39
Pokrasik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Pierwsza jest cudowna, prześliczna.
Pokrasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 09:05   #40
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
Niestety ze względu na projekt własny Pani krawcowej sukni nie ma dostępnej na www. Jedynie w Atelier.
Dzięki
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 12:11   #41
monika56575859
Raczkowanie
 
Avatar monika56575859
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląsk ;) Żory/Pszczyna ;)
Wiadomości: 143
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

przód nr 2
tył nr 1

hehe

ale jeśli miałabym wybierać to chyba postawiłabym na nr 2 bardziej mi się podoba.. może temu że jest z przodu podobna do mojej sukni ? :P tylko ja nie mam aż tak zabudowanej :P
__________________
RAZEM OD 14.02.2010

ZARĘCZYNY 19.05.2013 [najpiękniejsza na świecie pobudka o 4:30 rano] <3

ŚLUB 16.08.2014
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140816020820.html


ŁUKASZEK ;*
wiem, że to na Ciebie czekałam całe życie !
monika56575859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 19:50   #42
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Na wstępie zaznaczę, że w ogóle nie mój typ sukienki, ale jeśli miałabym wybierać między tymi dwoma to zdecydowanie nr 1
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 20:50   #43
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

podoba mi się 1, ale zdecydowanie lepiej leży na Tobie 2 - wszystko ma swoje proporcje!
__________________
Moje ślubne inspiracje
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 21:49   #44
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
Dziewczyny ;-)
Pomóżcie! która Wam się bardziej podoba?
Pronovias Odalia z kolekcji 2014 czy suknia autorskiego projektu Atelier AG?
Szukaj dalej. Dużo lepiej byłoby Ci w całej koronkowej, a nie w satynie z aplikacjami.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 05:24   #45
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Pierwsza, choć ma ładny tylko tył, ta druga wygląda na kiepskiej jakości.
Tylko kolor tej pierwszej, jest taka żółta... To jeszcze ecru?
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 06:12   #46
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Szukaj dalej. Dużo lepiej byłoby Ci w całej koronkowej, a nie w satynie z aplikacjami.
Przymierzałam dużo koronek. Nawet znalazłam jedną. Ale... nie mogę znaleźć koronkowej z bluzeczką. A bolerka są średnio pasujące.

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Pierwsza, choć ma ładny tylko tył, ta druga wygląda na kiepskiej jakości.
Tylko kolor tej pierwszej, jest taka żółta... To jeszcze ecru?
Szkoda, że nie możesz zobaczyć z bliska sukni numer 1. Wszystkie aplikacje, cekiny itp są naszywane ręcznie. Gdybym się na nią zdecydowała z przodu byłby dekolt w serce. Aplikacje kończyły by się niżej (tzn. schodziły na biodra) , tył by też był o wiele niżej i większe wycięcie. To duży plus. Bo mogę zrobić z nią co chcę, ponieważ są szyte na miejscu u krawcowej której to jest projekt.

A Suknia numer 2, absolutnie nie jest kiepskiej jakości. Pronovias słynie ze świetnych materiałów i dobrego wykończenia. Suknia wygląda "bogato"


A co do koloru oba to ivory. Widocznie światło daje takie złudzenie. Oba są śmietankowe, aplikacje może inne.

Edytowane przez xnatusiax
Czas edycji: 2013-11-21 o 06:13 Powód: kolor
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 06:55   #47
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Pierwsza sukienka ładniejsza. Podoba mi się materiał, z którego jest zrobiona, ale to Ty musisz się w niej czuć dobrze i wiedzieć, że to ta
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 07:27   #48
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
Przymierzałam dużo koronek. Nawet znalazłam jedną. Ale... nie mogę znaleźć koronkowej z bluzeczką. A bolerka są średnio pasujące.

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------



Szkoda, że nie możesz zobaczyć z bliska sukni numer 1. Wszystkie aplikacje, cekiny itp są naszywane ręcznie. Gdybym się na nią zdecydowała z przodu byłby dekolt w serce. Aplikacje kończyły by się niżej (tzn. schodziły na biodra) , tył by też był o wiele niżej i większe wycięcie. To duży plus. Bo mogę zrobić z nią co chcę, ponieważ są szyte na miejscu u krawcowej której to jest projekt.

A Suknia numer 2, absolutnie nie jest kiepskiej jakości. Pronovias słynie ze świetnych materiałów i dobrego wykończenia. Suknia wygląda "bogato"


A co do koloru oba to ivory. Widocznie światło daje takie złudzenie. Oba są śmietankowe, aplikacje może inne.
No to jeśli ta pierwsza jest ivory to bym ja brała, ta druga absolutnie mi się nie podoba
A ta pierwsza jest bardzo oryginalna

Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 07:38   #49
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
ta druga absolutnie mi się nie podoba
Ale co Ci się w niej nie podoba???


Nie wiem dlaczego widzicie problem w materiale. Może nie jest lejący się, ale wcale nie wygląda na "kiczowaty" ani na ceratę. Jest bardziej sztywny niż satyna z pierwszej sukni.
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 09:30   #50
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
Ale co Ci się w niej nie podoba???


Nie wiem dlaczego widzicie problem w materiale. Może nie jest lejący się, ale wcale nie wygląda na "kiczowaty" ani na ceratę. Jest bardziej sztywny niż satyna z pierwszej sukni.
Może zdjęcie tak oddaje ten materiał.
Światło się bardzo od niego odbija, ale to chyba wina tego, że światło było sztuczne (zimne). W pierwszej chyba bardziej naturalne.

Ja nic nie mogę powiedzieć o Pronovias, bo sama mierzyłam faosny tej marki i wiem, z doświadczenia, że jakość jest bardzo dobra.
Może tak na słowo trudno uwierzyć, stąd te wątpliwości

Jestem zakochana w 1 sukni. Strasznie żałuję, że jest tak daleko i nie będzie mi dane jej przymierzyć.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:02   #51
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość

Jestem zakochana w 1 sukni. Strasznie żałuję, że jest tak daleko i nie będzie mi dane jej przymierzyć.
A czy nie uważasz, że suknia 1 jest "za prosta" jak na suknie ślubną? Mnie ona osobiście podoba się strasznie. Ale jak dla mnie to taka suknia na ślub cywilny. Jest inna. Fakt. Pronovias sprawia wrażenie prawdziwej sukni ślubnej. Bogatej. Tył ma piękny. Koronki na satynie są śliczne. Ładnie dół się układa.

W 1 podobają mi się aplikacje. Dół średnio.
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:18   #52
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
A czy nie uważasz, że suknia 1 jest "za prosta" jak na suknie ślubną? Mnie ona osobiście podoba się strasznie. Ale jak dla mnie to taka suknia na ślub cywilny. Jest inna. Fakt. Pronovias sprawia wrażenie prawdziwej sukni ślubnej. Bogatej. Tył ma piękny. Koronki na satynie są śliczne. Ładnie dół się układa.

W 1 podobają mi się aplikacje. Dół średnio.
Dla mnie nie jest za skromna, bo jest całkowicie w moim stylu.
Ja lubię prostotę, klasykę. Sam szukam sukni w takim stylu. Nie czuję się dobrze, w wielkich, okazałych sukniach. Choć nie powiem, ładnie w tym wyglądam, jednak raczej się nie zdecyduję.
Dla każdego co innego jest 'za proste'. Dla mnie absolutnie ta pierwsza nie jest za prosta, dla kogoś innego zapewne będzie.

Najważniejsze, że to Ty masz się czuć, jak w sukni ślubnej, jak do ślubu, jak w sukience, w której możesz i chcesz przeżyć ten dzień. Twoja opinia jest najważniejsza.

Mnie w tej sukni podoba się wszystko - aplikacje, tiul, materiał, to jak układa się dół, nawet prosty dekolt, a nie na serce.

Pierwsza suknia, chyba nie jest dla Ciebie - przeczytaj ile rzeczy w niej Ci się podoba, ale ile w tej drugiej ?
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?


Edytowane przez Lg_ago
Czas edycji: 2013-11-21 o 10:19
Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:46   #53
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość

Pierwsza suknia, chyba nie jest dla Ciebie - przeczytaj ile rzeczy w niej Ci się podoba, ale ile w tej drugiej ?
Nie, źle to odbierasz. Miałam ją na sobie spory czas temu. Więc ciężko mi ze zdjęcia oceniać. Jest bardzo ładna. Jedno jest pewne. Muszę ją znowu przymierzyć. I jedną i drugą....
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:53   #54
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
Nie, źle to odbierasz. Miałam ją na sobie spory czas temu. Więc ciężko mi ze zdjęcia oceniać. Jest bardzo ładna. Jedno jest pewne. Muszę ją znowu przymierzyć. I jedną i drugą....
Nie wiem, czy źle odbieram.
Napisałaś, że w pierwszej podobają Ci się aplikacje, a dół nie bardzo. Przy czym o drugiej pisałaś dużo więcej - co Ci się podoba. Wszystko w jednym poście.

I tu masz rację. Muszi raz jeszcze przymierzyć
I sama podjąć decyzję. Bo będą zwolennicy jednej i zwolennicy drugiej.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:34   #55
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w 1 sukni. Strasznie żałuję, że jest tak daleko i nie będzie mi dane jej przymierzyć.
ze śląska to rzeczywiście jest kawałek, zwłaszcza, że trzeba byłoby się tam zjawić kilka razy na przymiarki ale z drugiej strony cena nie jest aż tak wygórowana więc w koszty można byłoby wrzucić te przejazdy ta piękna suknia potrzebuje kogoś kto czuje ten styl i ma odpowiednią figurę do zaprezentowania jej
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:45   #56
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
ta piękna suknia potrzebuje kogoś kto czuje ten styl i ma odpowiednią figurę do zaprezentowania jej
wrzuciłam fotki Pani która już w niej brała ślub.
Jestem umówiona na trzy przymiarki w sobotę
Mało tego! Jak się okazało krawcowa wymyśliła, że podstawę sukni zostawi, a będzie do niej projektowała różne góry. Różne aplikacje na koszulkach.
Ciekawa jestem jak to będzie się prezentowało. Można robić zdjęcia więc będzie dobrze.
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 11:57   #57
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
wrzuciłam fotki Pani która już w niej brała ślub.
Jestem umówiona na trzy przymiarki w sobotę
Mało tego! Jak się okazało krawcowa wymyśliła, że podstawę sukni zostawi, a będzie do niej projektowała różne góry. Różne aplikacje na koszulkach.
Ciekawa jestem jak to będzie się prezentowało. Można robić zdjęcia więc będzie dobrze.
daj znać jak po przymiarkach oglądanie suknie na kimś innym, czy to ślub innej osoby czy katalog nie oddaje w żadnym wypadku tego jak ta suknia wygląda na nas. Tak jak pisałam w pierwszym moim poście tutaj mi ta suknia się bardzo podoba, ale nie ośmieliłabym się jej ubrać, bo wiem, że nie leżałaby na mnie tak jakbym chciała. Ale też lubie te klimaty, sama mam suknie z głębokim dekoltem na plecach i koronkowymi rekawami i nie uważam, że w takim stylu suknie nadają się tylko na cywilny

a to krawcowa projektowała tą aplikację widziałam tą koronkę w metrażu i też w innej sukni. Na pewno świetnie ona jest wkomponowana, że 'kółeczko' znajduje się w centralnym punkcie pleców ale nikt mi nie wmówi, że ta koronka jest ręcznie przez nią haftowana, przyszywana i że ona wymyśliła jej układ owszem użyła w odpowiednie miejsce, ale to by było na tyle. Te inne góry, które chce 'zaprojektować' to chyba tylko wymiana gotowej koronki
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:12   #58
xnatusiax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 82
GG do xnatusiax
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
daj znać jak po przymiarkach sama mam suknie z głębokim dekoltem na plecach i koronkowymi rekawami

widziałam tą koronkę w metrażu i też w innej sukni. ale nikt mi nie wmówi, że ta koronka jest ręcznie przez nią haftowana, przyszywana i że ona wymyśliła jej układ

jaki masz model sukni? jestem bardzo ciekawa )


w jakiej innej sukni ją widziałaś. to nie jest koronka. dlatego ciągle piszę "aplikacja" wklejam zdjęcia "z bliska" to są jakieś kamyczki naszywane

Edytowane przez xnatusiax
Czas edycji: 2014-04-08 o 08:55
xnatusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 12:23   #59
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez xnatusiax Pokaż wiadomość
jaki masz model sukni? jestem bardzo ciekawa )


w jakiej innej sukni ją widziałaś. to nie jest koronka. dlatego ciągle piszę "aplikacja" wklejam zdjęcia "z bliska" to są jakieś kamyczki naszywane
jest naszywane, ale wydaje mi się, że jest to maszynowo zrobione, skoro kupuje się w rolkach w metrażu, a nie że ktoś siedzi i haftuje ręcznie
jeżeli wpiszesz w google koronka ślubna i przejrzysz kilka pierwszych hurtowni, które tam wyskoczą to prawdopodobnie ta koronka się tam znajdzie. Ewentualnie można szukać jako hafty 3d, lub koronka z rozetą (tak się nazywają fachowo te kółeczka jak przykładowo tu http://www.zaprojektujsuknie.pl/koro..._warszawa.html). Pisałam Ci, że pracowałam w salonie sukien ślubnych, nie była to sieciówka więc nie było sukien znanych marek, ale taki rodzaj aplikacji kojarzę

za chwilę Ci podeślę linka do wątku gdzie wklejałam zdjęcia mojej sukni, ale żebyśmy się dobrze dogadały, ja nie proponuje Ci mojego modelu
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:26   #60
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Porównanie dwóch - którą wybrać?

Jak dla mnie nr 1, zdecydowanie! Piękny kolor i piękna koronka, naprawdę oryginalna i piękna suknia.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.